Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Nigel Farage přirovnává EU k SSSR


Nigel Farage přirovnává EU k SSSR

Nigel Farage zmiňuje praxi politické moci EU. Státy ať se svobodně rozhodují (v souladu s plánem).

...v roce 2011 italský premiér Berlusconi, znějící euroskepticky, byl odstraněn a nahrazen loutkovým premiérem. Viděli jsme přesně stejnou věc v roce 2011 v Řecku. Premiér Papandreou hrozil referendem o členství v EU. Byl proti němu učiněn převrat a nahradili ho loutkou. Za této migranční krize jsme tu měli čtyři země, vedené myslím nejsilnějším Maďarskem, s jasným postojem, že nechtějí žádné migrační kvóty EU, a byly rozdrcené podvodem EU a donucené přijmout základní věc, kterou zamítly. A nezapomenu, jak řecký premiér, pan Tsipras, který zde sedí, vyhrál všeobecné volby a pak přišel sem, kde mu bylo řečeno, že prohlášení bylo nepřijatelné a musí se dát pryč. Korunu tomu dal nyní případ Portugalska. Zcela nekomentováno médii, takže kdo neví, po všeobecných volbách tu byla levicová většina s plánem Socialistů pro Portugalsko, avšak prezident Portugalska, pan Silva, je odmítl jmenovat kvůli tomu, že představují proti-evropské síly, a umožnil pro-evropskému premiérovi menšinových konzervativců zůstat na své pozici. Toto je současná implementace Brežněvovy doktríny. Přesně toto se stalo zemím žijícím v rámci SSSR.. Zcela se zde ujasnilo, na příkladu Řecka a Portugalska, že země má svá demokratická práva, pouze pokud vyhovují plánu. Pokud nevyhovují, tato práva jsou odebrána. Asi by nás nic z toho nemělo překvapit - - jak nám pan Juncker říkal, není vlastní demokratické volby proti evropským dohodám. A německý ministr financí, pan Schauble, řekl, že volby nemění nic. Máme zde pravidla. Myslím, že pro kohokoli, kdo věří v demokracii, by mělo být Portugalsko poslední kapkou. Mělo by to být varováním, že tento projekt v rámci ochrany sebe sama se všemi chybami zničí individuální práva lidí a zemí. Má země vždycky věřila v parlamentní demokracii tak pevně, že za minulé století dvakrát riskovala všechno pro boj za parlamentní demokracii. Ne pouze za Británii, ale za zbytek Evropy rovněž. Věřím, že pro nás pro všechny, kdo věříme v demokracii a chceme ji mít znovu nastolenou, nabízí britské referendum jedinečnou příležitost. .Author: JAN KOSTAL # SixeKoqo50
Európa2015-12-1411
-
 58% ( 2 people voted )
+
Vacina ludi v EU si toto nedovoli uz ani len povedat, zanedlho sa bude zatvarat kazdy kto i len pomysli na to ze EU je zlo. A vieme ze zmena je uz v podstate nemozna. Ked sa mocni rozhodli ovladat vsetko z jedneho miesta niet uniku. Podla mna uz odtial nikto nikdy nevyklzne. Grecku to nedovolili a GB to podla mna nedovolia tiez. Ak vystupi GB tak to cele padne, preto dufam ze sa tak stane a nebudeme musiet trpiet nadvladou po cele 10rocia ako tomu bolo donedavna. Rozdiel je len v tom ze teraz sme uz len otroci, aj o kdejakych utecencov a udenacov sa staraju lepsie ako o nas.
MM # SidaSafa91
-
 62% ( 3 people voted )
+
2015-12-14 13:43:56 d94b4912
Nízko hodnotený príspevok


Pandemonium # DaruJete36
-
 38% ( 3 people voted )
+
2015-12-14 14:03:19 d425402c
milý pande. to kôli forme zavriem oči pred obsahom?
ako potlačiš argumentačne pravdu? ked sa nijak neda, zautočiš na jej interpreta?
v dnešnej dobe je to znak že sa tne do živeho.
na mgr mariana k(jeho priezvisko ani skratku strany mi tu cenzor nechce pustit) maju tiež jedine to, že ho volaju extremista.

ropas # RutiQajo58
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-12-14 15:34:54 b2124ad2
Keď"bežný" človiečik počuje hovoriť "rétorického" majstra Nigela--hotovo--samá odvaha, samé "z duše " , samá kritika --odvážna. Teda "erste klasa " . Keď sa však treba vyjadriť v zmysle "ad hominem" --tak nejak argumentačné ---"es ist " --je to tá HET. A keď návrh riešenia...tak tiež samá odvaha ."niekoho tu v tomto parlamente postrieľajú" ...."všetci sú ...tak nejak neznalci" aaa . To sú určite -Nigelovci ..nijaké HODNOTY nevytvorili.. obdrizdávači .. za nič hodnotové nie sú zodpovedný.. nič nenavrhli a nedostali do realizačnej podoby. Ale i takých treba mať v talóne a v IZOLÁCIÍ.... Vedia MANIPULOVAŤ aj s priblblými.
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-12-14 18:38:48 58d4289b
USA disponuje silou zbraní (zatiaľ). Rusko obrovským priestorom. Čína množstvom - 1,2 miliardy - obyvateľstva. Afrika plodnosťou svojho obyvateľstva . Európe a jej štátikom neostalo nič iné len sa zjednotiť, aby vôbec niečo znamenali vo svete. Veď aj voľakedajšie Československo znamenalo niečo viac ako dva samostatné štátiky !
Hufnagel Gejza # GeduCesy80
-
 45% ( 1 people voted )
+
2015-12-15 06:47:30 c35b0c94
Truhlík, nedostatočné znalosti z dejepravy by ti Knocky vysvetlil svojim nárečím z krčmičky. O tom, ako masarykovsko-benešovská klika z Prahy nahliadala na trpený východný prívesok Českoskovenska ako na zaostalé pastýře ovec. Zachcelo sa ti opäť nostalgicky českému četníkovi či českému zemskému ouřadovi úctivo sa klaňať? A keby si jedného dňa prišiel do fabriky, privítali by ťa z podlahy trčiace ohnuté šróby po narýchlo odvezenom zariadení. To bol obraz bývalého medzivojnového Československa!
:-DDD
Ale teraz vážne: Dnes sme spoločensky a politicky dávno ďalej a štvavá lidovecko kalvodovsko-kroupovská klika, dediči to politiky z prvej republiky, utreli hubu nasucho.

Pndemonium # FeriPopu04
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-12-15 08:39:22 d425402c
loading...
Hneď na úvod sa všetkým ospravedlňujem ale už neviem poriadne napísať ani svoje meno, lebo som čurák
ako dávno už tvrdím.
Mal som pocit , že dnes som politický a spoločenský dávno ďalej ale ukázalo sa že som utrl hubu, znovu sa potvrdilo že som čurák.
Preto neberte vážne moje čurácke mudrovanie a úvahy,
veď okrem medzivojnového Československa už nič neexistovalo v tom čase som mal totiž hlavu strčenú v riti Mečiara a dumal som o silnej strednej triede.

:-DDDD

Pandemonium curak # GugiJyqo61
-
 45% ( 1 people voted )
+
2015-12-15 10:23:32 4facc120
3 chyby v texte odhalili, ze nie si ten, za koho sa vydavas, ale pridomok aj tak sedi.
rafael # RusyNecu46
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-12-15 11:54:40 55d8898f
Nuž, ťažko je chcieť silou-mocou podobať sa niečomu čo je o niekoľko levelov vyššie. Ale náš komický psycho mohol aspoň vydať obvyklé erráta, lol!
:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 64% ( 4 people voted )
+
2015-12-15 13:06:17 d425402c
Vysoko levelovy maciak, okamzite vyhod z okna svoje vyhodnocovacie tabulky... Zjavne ti sposobili tazku paranoju... Vo svojej macacej gebuli si si vytvoril paranoidnu konspiracnu teoriu ako hrom... Ano mnau mnau, vsetky ostatne nicky na tomto fore som ja a venujem sa tu vyhradne tebe... :-DDD

Aspon ze si si zatial dokazal udrzat svoj vrodeny macaci pud samopluskovania sa... :-DDD

V kazdom pripade je pre mna velmi zabavne, ze ti laska k mojej osobe nadalej nedovoli spavat po nociach... Cmuk, pupus... :-DDD


P.S.: Ale samozreejme, samozrejme, to bol len tvoj vysokolevelovy plan, aby si ma vyprovokoval k napisaniu ti lubostneho listu, na co som ti ja, ako nizkolevelovy jednobunkovec, nedokazal nenaletiet... Hadaj kolko ludi sa teraz z teba okrem mna rehoce...? :-DDD


pampersko # NuwyXawa05
-
 50% ( 2 people voted )
+
2015-12-15 14:40:31 25bb9742
Mačkomrd..
vidím,že už dosť veľa ľudí si z teba urobilo trhací kalendár..
Gramatika sem , gramatika tam, skôr či neskôr sa tvoja uhrovitá malomeštiacka tvár ukáže každému a potom si 90% ludí urobí na tvoju "gramatiku " jasný názor,,

si akože celkom dosť stratený prípad..

""štjaku zdar...

Joplins # XuhyDime11
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-12-15 15:42:54 3e2c865a

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
deväť   sedem
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

NEBYŤ ŠTÁTU, ZARÁBALI BY SME MOŽNO AŽ 10X VIAC


NEBYŤ ŠTÁTU, ZARÁBALI BY SME MOŽNO AŽ 10X VIAC
Zoberme si niekoho, kto zarába 700 eur v hrubom, čo je zhruba priemerná mzda. V čistom dostane 547 eur, ale zamestnávateľa stojí 946 eur. Z tých 547 eur pri bežnej spotrebe zaplatí 20% ...
Na co zemře západní civilizace: Je v jednotě síla?
UKRAJINA ŽÁDÁ USA O POSKYTNUTÍ STATUTU ZVLÁŠTNÍHO SPOJENCE MIMO NATO
POZNEJTE PRVNÍHO MUŽE NA SVĚTĚ, KTERÝ NEMÁ SRDCE A ŽIJE

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0794 s
good positive news inspirational stories articles | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made