Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Nemecko sa mení na moslimsku krajinu


Nemecko sa mení na moslimsku krajinu

Soeren Kern je senior konzultant popredného konzervatívneho amerického think-tanku Gatestone Institute a zároveň aj člen rady pre európsku politiky v Madride - rupo de Estudios Estratégicos. V týchto dňoch zverejnil ohromujúcu štúdiu o nemeckej moslimskej demografickej revolúcii, kde načrtáva v texte plnom faktov a odkazov, budúcnosť Nemecka ako post-kresťanskej moslimskej krajiny. Podľa neho premena Nemecka explozívne narastie tento rok, za asistencie a vlády Angely Merkelovej. Konzervatívny výber vám prináša slovenský preklad častí štúdie amerických konzervatívcov.

"Nie je možné hovoriť, že nechceme moslimov, že sme kresťanská krajina. Môžem Vás uistiť, že mám rovnako tak málo pochopenia pre podobné výroky vo vlastnej krajine" Angela Merkelová na margo Slovenska

Nemecká realita roka 2015

Nemecko sa mení na moslimskú krajinu. Tvrdenie, ktoré mnohých môže šokovať, mnohí ho označia za falošnú propagandu, ale je to jednoducho tak.

Nemecká moslimská populácia je nastavená na raketový populačný vzostup. Len v roku 2015 jej počet stúpol o 700.000 príslušníkov, čím sa celkový počet moslimov v krajine prvý krát v histórii Nemecka dostáva k hranici 6 mil. obyvateľov.

Nárast nemeckej moslimskej populácie poháňa šialená vlna imigrácie, ktorá je bezprecedentná od druhej svetovej vojny a za ktorou stojí multikulturálny konsenzus sociálnych a kresťanských demokratov z 80-tych rokov minulého storočia.

Demografická premena Nemecka kulminuje v epických rozmeroch a mení tvár krajiny raz a navždy.

Angela Merkelová nesie na tejto demografickej premene vlastnej krajiny hlavný podiel zodpovednosti a v druhej polovici roka 2015 sa snaží tento model moslimskej premeny spoločnosti vnútiť ako všeobecný európsky model pre všetky krajiny.

Angela Merkelová je dnes najväčším ohrozením Európy. Európy takej, ako sme ju poznali, Európy, ktorá vždy stála na židovskom, kresťanskom a helénskom pilieri.

Americký konzervatívny think-tank Gatestone Institute priniesol podrobnú správu o tom, kam politika Merkelovej zavliekla Nemecko. Táto správa je zároveň verejnou obžalobou multikulturálnej politiky, ktorú dnes Merkelová vnucuje ostatným krajinám.

1. Nemecká moslimská demografická revolúcia

Na tlačovej konferencii 19. augusta 2015, nemecký minister vnútra Thomas de Maizièreukázal záznam, že 800,000 imigrantov a utečencov čo je ekvivalent takmer jedného percenta z celkového počtu obyvateľov Nemecka dorazí do Nemecka v roku 2015, čo je štvornásobné zvýšenie oproti roku 2014 . Zároveň povedal, že 83.000 imigrantov "dorazilo v júli samo" a údaj za august bude ešte vyšší.

De Maizière povedal, že hoci je veľa imigrantov zo Stredného východu a severnej Afriky, veľký počet 40%, tvoria imigranti z krajín Balkánu vrátane Albánska a Kosova. To znamená, že takmer polovica z tých, ktorí prídu do Nemecka, sú ekonomickí imigranti a nie utečenci pred vojnou.

Podľa Deutsche Welle, Berlínske centrum pre utečencov (na obrázku), dostáva až 2000 žiadostí o azyl za deň. (Zdroj: Deutsche Welle)

Z 800.000 imigrantov a utečencov prichádzajúcich do Nemecku v roku 2015 je najmenej 80% 640.000 moslimov, ako uvádza nedávny odhad Centrálnej rady moslimov v Nemecku(Zentralrat der moslim v Deutschland, ZMD).

Okrem prichádzajúcich "moslimských nováčikov" je prirodzená miera nárastu počtu obyvateľov moslimskej komunity žijúcej (domestifikovanej) v Nemecku približne 1,6% za rok 77.000 obyvateľov. Uvádza sa to v štúdii Pew Research Center o raste moslimskej populácie v Európa.

Pew projekcia spočítala, že moslimská populácia v Nemecku dosiahla 5,068 mil. obyvateľov do konca roka 2014.

640 tisíc moslimských imigrantov, ktorí prídu do Nemecka v roku 2015, v kombinácii so 77.000 obyvateľmi prirodzeného prírastku naznačujú, že moslimská populácia v Nemecku vyskočí o 717 tis. obyvateľov a dosiahne 5,785 mil. obyvateľov do konca roka 2015. Tým sa Nemecko stane krajinou s najväčšou moslimskou populáciou v západnej Európe.

Pre porovnanie, prudký rast moslimskej populácie v Nemecku v roku 2015 by v americkom ekvivalente znamenal trojmiliónový prírastok počtu moslimov v USA za jeden rok.

Kritici hovoria, že nemeckí úradníci sú pod tlakom a musia riešiť európsku imigračnú krízu. Tým ignorujú dlhodobé následky pre vlastnú krajinu a zároveň majú takmer nulové spravodajské informácie o mnohých imigrantoch z Blízkeho východu a severnej Afriky.

Okrem bezpečnostných obáv (islamskí radikáli sú takmer určite súčasťou imigračných vĺn vstupujúcich do Nemecka a tvária sa ako utečenci), Gatestonský inštitút hovorí, že nárast moslimskej imigrácie urýchli islamizáciu Nemecka, čo je proces, ktorý je už v plnom prúde.

2. Prevod kostolov na mešity, vznik postkresťanského islamského Nemecka

Islam je najrýchlejšie rastúcim náboženstvom v postkresťanskom Nemecku. Dôkazom toho je skutočnosť, že čoraz väčší počet kostolov v Nemecku je "prevedených" na mešity. Tento nárast je tak explozívny, že niektoré štvrte v Nemecku evokujú atmosféru pamiatok a zvukov z moslimského Stredného východu.

Islamské právo šaría postupuje rýchlo po celom Nemecku. Súdy šaría už pôsobia vo všetkých nemeckých veľkých miestách. Tento "paralelný systém justície" podkopáva právny štát v Nemecku a odborníci varujú, avšak vládni úradníci s tým nič nerobia, keďže "európske hodnoty ľudských práv a solidarity" sú Merkelovej ideologickou doktrínou.

Polygamia, hoci nezákonná podľa nemeckého práva, je bežná medzi moslimami vo všetkých väčších nemeckých mestách.

Napríklad v Berlíne, vo štvrti Neukölln, sa odhaduje, že celá jedna tretina moslimských mužov tam žijúcich má dve alebo viac žien.

Podľa reportáže RTL, moslimskí muži, ktorí majú bydlisko v Nemecku, bežne využívajú systém sociálneho zabezpečenia s tým, že si "dovezú" dve, tri alebo štyri ženy z moslimského sveta do Nemecka a potom sa s nimi sobášia v prítomnosť imáma (moslimský náboženský vodca). Následne ženy žiadajú v Nemecku sociálne dávky, vrátane nákladov na samostatný domov pre seba a pre svoje deti, odvolávajúc sa na nemecké právo, ktoré zaručuje to, aby mohol byť jeden rodič doma s deťmi. Tým je polygamia v Nemecku de facto financovaná nemeckými daňovníkmi prostredníctvom štátu a štát resp. Merkelovej vláda toto verejné tajomstvo roky akceptuje. Podľa RTL je tento spôsob verejne financovanej polygamie moslimov v Nemecku nenapadnuteľný vďaka politickej korektnosti.

3. Moslimská polícia, či domoobrana v nemeckých uliciach?

Vo Wuppertali skupiny moslimských radikálov v uliciach volajú samých seba "šaría polícia".

Presadzujú islamské právo na uliciach distribúciou letákov, ktoré vysvetľujú islamistický kódex správania v mestských zónach na základe šaría judikatúry.

V Hamburgu moslimskí radikáli prenikli do desiatok základných a stredných škôl, kde nariaďujú islamské normy a hodnoty voči nemoslimským študentom a učiteľom. V drvivej väčšine sa odvolávajú na "kultúrnu rozmanitosť, obohatenie a ľudské práva".

V Berlíne už miestni úradníci vzdali boj za pravidlá zakazujúce náboženské šaty vo verejných budovách a moslimské ženy môžu nosiť šatky.

V Bavorsku sú moslimské deti oslobodené od povinných návštev bývalých koncentračných táborov, ako súčasti vzdelávacích programov o holokauste.

V Brémach predstavitelia mesta podpísali dohodu so zástupcami 40-tisícovej moslimskej komunity. Dohoda zaručuje ochranu "výlučných moslimských vlastností spoločenstva", t.j. schvaľovanie výstavby mešít s minaretmi, pravidelný prídel pozemkov pre moslimské cintoríny, dodávku halal potravín vo väzniciach a nemocniciach, uznanie troch moslimských sviatkov a predovšetkým, bez vykonania všeobecných volieb, moslimské zastúpenie v štátnych inštitúciach na území Brém.

4. Nemeckí bojovníci za Islamský štát

Viac ako 700 nemeckých moslimov sa pridalo k Islamskému štátu a odcestovali do Sýrie a Iraku. Niektorí z nich aj naďalej dostávajú sociálne dávky od nemeckého štátu, zatiaľčo sú na bojiskách Stredného východu.

Džihádisti, ktorí sa vrátili do Nemecka a predstavujú akútne ohrozenie národnej bezpečnostni, sú opätovne zaradení do nemeckého sociálneho systému a dostávajú dávky odznova.

Nemecko je domovom pre viac ako 7000 salafistov, ktorí sa držia krajnej odnože radikálneho islamu, ktorý je dôrazne proti demokratickému poriadku Nemecka.

Nemeckí úradníci hovoria, že 1000 z týchto jedincov je obzvlášť nebezpečných a predstavujú tzv. spojené spiace bunky.

Zároveň však salafisti majú povolené náborové centrá pre nových konvertitov, čím sa ich počet neustále zvyšuje.

Ich vplyv počas Merkelovej vlády narástol až tak, že sa odvážili na celoštátnu kampaň, "Korán do každej domácnosti" . Podarilo sa im distribuovať 25 miliónov výtlačkov koránu, ktoré boli preložené do nemčiny a rozdávané po domácnostiach v Nemecku.

5. Totalita v mene ľudskosti a politickej korektnosti

Nemecké mainstreamové médiá dôsledne obvinia každého komentátora, ktorý poukáže na vzostup islamu a moslimskej komunity, z xenofóbie a rasizmu.

Zastrašovanie je dennou praxou "liberálnych" mediálnych elít a tzv. ľudskoprávnych organizácii. Tŕňom v oku je najmä webová stránka politicky nekorektne (PI), ktorá sa v priebehu rokov rozrástla do hlavného informačného zdroja o náraste islamizácie v Nemecku.

6. Rok, keď dejiny označia Merkelovú ako zodpovednú za premenu Nemecka na moslimskú krajinu s kresťanským disidentom.

Nemecká vláda očakáva, že počet obyvateľov Nemecka sa bude zmenšovať zhruba z 81 miliónov dnes, na 67 miliónov v roku 2060.

Nemecký štatistický úrad Destatis, v poslednej dobe "úspešne" hlási, že vysoká úroveň imigrácie spôsobila, že populačný prepad krajiny sa spomalil viac, než sa pôvodne očakávalo.

Štúdia o svetovej ekonomike, vypracovaná inštitútom v Hamburgu, varuje, že nízka pôrodnosť ohrozuje dlhodobú životaschopnosť nemeckej ekonomiky.

"Žiadna iná priemyselná krajina nie je na tom tak zle aj napriek rýchlosti a silnému prílivu mladých imigrujúcich pracovníkov," píše sa v správe.

"Nemecko nemôže byť naďalej dynamickou ekonomikou a obchodným centrom v dlhodobom horizonte, bez silného pracovného trhu."

Nemecko bude musieť urobiť oveľa viac v práci s integráciou prisťahovalcov, ak tí majú byť profitom pre nemeckú ekonomiku.

Nedávna štúdia Kolínskeho inštitútu pre ekonomický výskum ukázala, že pri moslimských imigrantoch je viac pravdepodobné, že zostávajú nezamestnaní a žijú mimo sociálneho štátu, než akékoľvek iné komunity imigrantov v Nemecku.

V správe sa uvádza, že hlavnou príčinou vysokej miery nezamestnanosti je nedostatočná kvalifikácia a absencia vzdelania a odbornej prípravy pre prácu.

Medzitým imigračná kríza nevykazuje žiadne známky slabnutia.

Na summite o imigrácii, ktorý sa konal vo Viedni 27. augusta, komisár EÚ pre ESP a rokovania o rozšírení, Johannes Hahn, pov edal:

"Existuje 20 miliónov utečencov, ktorí čakajú na prahu Európy. 10 až 12 miliónov zo Sýrie, 5 miliónov z Palestíny, 2 milióny Ukrajincov a asi 1 milión z južného Kaukazu. "

21. augusta 2015 Nemecko pozastavilo tzv. Dublinské dohody zákon, ktorý vyžaduje aby ľudia, ktorí hľadajú útočisko v rámci EÚ, požiadali o azyl v prvej európskej krajine, do ktorej vstúpia.

Pre žiadateľov o azyl zo Sýrie to znamená, že Sýrčania, ktorí akýmkoľvek spôsobom vstúpia do Nemecka, tam budú môcť zostať.

Tento krok Merkelovej bude podporovať ešte viac ekonomických imigrantov, aby sa akýmkoľvek spôsobom vydali do Nemecka a zároveň všetci sa budú deklarovať ako utečenci zo Sýrie.

Zdá, že väčšinu Nemcov nič nevyviedlo z miery a nevnímajú čo sa deje s ich krajinou.

Prieskum ZDF ukázal, že 60% ​​Nemcov verí, že ich krajina sa môže vysporiadať s vysokým počtom utečencov a 86% uviedlo, že Nemecko je krajinou imigrácie.

V rozhovore s novinami Der Tagesspiegel, Aiman ​​Mazyek, vedúci ústrednej rady moslimov v Nemecku, povedal, že tak veľa moslimov prúdi v súčasnosti do Nemecka, že za posledný mesiac sa účasť na náboženských obradoch v mnohých mešítách zdvojnásobila.

V komentári k demografickej moslimskej revolúcii, ktorá zachvátila Nemecko, to Mazyek stručne zhrnul:"Počet moslimov v Nemecku sa výrazne zvýši."

Rok 2015 vojde do dejín Nemecka ako rok nemeckej moslimskej demografickej revolúcie. Rok, kedy bola pri moci Angela Merkelová.

Author: Nie je mozne hovorit ze nechceme # LutuLocu79
Európa2015-09-0211
-
 81% ( 17 people voted )
+
Nízko hodnotený príspevok


klopi # KyvoWavo40
-
 38% ( 11 people voted )
+
2015-09-03 20:59:52 58d4289b
Pripomína to stav Nemecka tesne po prvej svetovej vojne. Len opačne, teda ak nevstane z popola nový Hitler. Ak nie tak tým agresorom bude islam resp. islamisti.
Anupew # JacaNidy24
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-09-03 21:08:32 b2289268
nemecká Cirkev je asi v najväčšom úpadku zo všetkých. ich biskupi sú otvorenými heretikmi, nedávno tam prebehol škandál s katolíckym vydavateľtvom Weltbild, ktoré roky vydávalo pornografické tituly a po odhalení nielen, že nevykonalo nápravu, ale ešte boli napadnutí tí, čo na to poukázali.

myslím, že to má nemalý súvis s tým, čo sa tam teraz deje.

lisa22 # HoxiDuna67
-
 54% ( 3 people voted )
+
2015-09-03 22:12:52 5f69ce4b
Opäť etatisti etatizujú vo veľkom štýle. Nemecka, robustného etatistického veľkého Nemecka a jeho stvárňovania vami naprojektovaným spôsobom do budúcnosti sa vám zažiadalo, aby sa nadiktovala z ústredia nemenná náplň úloh a zadaní, ale vyvstal strašiak, výnimka (s ktorou sa ráta pre inú funkciu), aby sa nepremieňalo byť „moslimským“, moslimský golem dobre valcuje protikresťanským valcom, ale by sa mohol nakoniec aj nabúrať proti svojim tvorcom.
To by sa vám hodilo, aby ústredná etatistická moc dozerajúca nad stále rozšíreným, dvakrát zmenšeným totalistanom, bez opytovania sa občanov sa podlizovala, poklonkovala majstrom spoza mláky, ale konkurenciu od moslimov už si neželáte.
Nebyť násilného zjednocovania a porážky Francúzska, znivočenia jazykovej rozmanitosti, svojbytnej osobitosti, by ani zväzácka Xantipa nemala toľkú silu nakazovať, čím by bývala bez Nemecka, bez spoločnosti, bez etatistickej súdržnosti?
Nemecko sa nikdy nestane moslimským, ako ani Andalúzia, alebo osmanská ríša nikdy nebola moslimskou, až etatisti im vpečaťujú takúto pochybnú charakteristiku, aby formovali „civilizácie“ a proticivilizácie, aby všetkých zapojili do vlastnej žlčovitosti, do zničujúcej vojny civilizácií a neustáleho zabíjania. Vytýčili požiadavku, že ich nepriateľ, ktorého chcú povraždiť má besnotu, preto sa už ľahšie a s hromadným súhlasom eliminuje.
Štúdia amerických konzervatívcov, akýchsi domorodých komunistov?
Zbabelci nehodlajú vnímať rasovú otázku, preto podsúvajú akýsi vymyslený moslimský nápor. Kedy ste tých dotyčných „moslimov“ videli v mešite, viete vôbec, že islam ani nie je náboženstvo?
Americkí boľševici ste úplne sfetovaní, až ste podľahli halucináciám, Európa nikdy nestála na židovskom, kresťanskom a helénskom pilieri. Európa je iba zemepisné pomenovanie poloostrova Ázie, až vy súdruhovia vymýšľate Európu, aj smerom do útrob času ako politický blok, nikdy v dejinách neexistujúci. Židácka satanova synagóga je dedičom náboženstva bohovrahov a pretĺkala sa nemilovaná dlhé stáročia, až kým sa nepozbierali jej spojenci, kryptožidovské a marranské sekty. Helénske je čo? Jazyk? Sotva, potom čo? Umenie? Umelci otrocky sa nevymanili z akýchsi helénskych pravzorov? Nepreháňajte šábesgójsku podlízavosť, urážanie kresťanstva spájaním ho so židovským odpadom a kultúrnu nemennosť.
Prečo by mali byť ekonomickí imigranti inakšími oproti utečencom pred vojnou, ktorých je vraj treba preferovať? Čo mňa je potom, že banda bláznov sa rozhodla vzájomne vyvraždiť a ja ich musím vítať, ale už nie takých vysávačov hospodárskej energie? Utečenci pred vojnou mali vplývať na stálosť územia, kde žili a zabrániť konfliktom. Pseudokresťania v Iraku pasívne podopierali hrôzovládu mäsiara Husajna, dostihol ich zaslúžený trest. Sledovať masakre Kurdov, šítov, ale ak už by sa priblížili boje k ich chatrčiam a namierené priamo proti nim, teda ak propaganda neklame, nastane katastrofa?
Najprv odmietnite etatizmus a až potom môžete začať jačať, že po vašich pozemkoch sa pohybujú lovci levov.
80 % utečencov moslimov je odhad rady moslimov, a potomkovia krvilačnej pedofilnej šelmy neklamú?
Čímže sú moslimskými údajní moslimovia? Aspoň jeden znak by som chcel počuť. Nič také nie je, okrem neopodstatneného predpokladu, že ak sa dovalia hordy z istých končín sveta, musia byť moslimami. Vy im zabraňujete vlastný výber.
Ak má byť islam náboženstvom, potom aj VUML, pretože jediná činnosť v mešite je čítanie nezáživného koránu. Náboženstvo vumlákov má koľko členov?
Islam nie je náboženstvo a jediné, čoho počet rastie, sú začmudené, začadené, zadymené huby, vy politicko korektní zbabelci.
V mešitách sa neoslavuje ani Boh, ani „boh“, nepoznajú ani liturgiu, ani krst, prázdna mešita, prázdni ľudia, mešity sú im úplne zbytočné.
Moslimom je iba ten, kto sa priamo k islamu prihlásil a aj porozumel čo znamená, iba on, nie aby súdruhovia rozhodovali za neho, aby sa islam natriasal, hromadil. Islam nemá veriacich, iba pár cvokov, väčšinou aj tak členov lóží, ktorí by chceli pásť nevzdelané davy a držať ich v okovách príslušnosti k islamu, kam nikdy ani nepatrili.
Moslimovia síce sú divosi, ale vami obávané právo v slobodnej spoločnosti získa opodstatnenie sa u stránok uplatniť, v bezštátnej spoločnosti sa zakáže islam, čo je nevyhnutné pre pokojné spolunažívanie, ale to nezabráni, aby sa bývalí a rozpustení, ale aj ich susedskí súputníci v sporných procesoch občianskeho práva riadili šáriou.
Paralelný systém justície podkopáva právny štát? Podkopáva iba monopolný systém nanútenej formy „spravodlivosti“.
Miestni úradníci vzdali boj za pravidlá zakazujúce náboženské šaty vo verejných budovách a moslimské ženy môžu nosiť šatky. Úradnícke jojo bude do všetkého rýpať a zajtra bude zakazovať ženám chodiť hore bez? Úradnícke mentálne kaliky by chceli riadiť život, aj smrť, pohrobkovia Hitlera.
V Bavorsku sú moslimské deti oslobodené od povinných návštev bývalých koncentračných táborov, ako súčasti vzdelávacích programov o holokauste. Odolávať indoktrinácii 6 miliónovej lži je naozaj škandálne.
Džihádisti sa vrátili do Nemecka a predstavujú akútne ohrozenie národnej bezpečnostni, asi sa rozplačem. Asi sa nejedná o ľudomilných katov Kaddáfiho.
Dôrazne proti demokratickému poriadku Nemecka. Americkí súdruhovia, nie ste tak trochu mimo, podľa vás Merkelová ignoruje mienku občanov, teda stojí proti demokracii, a vlastne nie ona, ale akýsi neznámi a zrejme neexistujúci bojovníci.

Melchisedech # NekiJequ84
-
 43% ( 4 people voted )
+
2015-09-03 22:53:57 4e624e69
Heretici nemôžu byť už členmi „cirkvi“, ale uzurpátormi titulov a cirkevných sídel, čo mýlia nevedomé davy, či nie? Mali by byť automaticky zosadenými.
Majiteľ vydavateľstva by mal rozhodovať sám o vydavateľskom pláne, nie kadejaký sťažovateľ, čo nevlastní ani jedinú účastinu podniku. Vydavateľstvo nemá nič spoločné s náboženstvom, preto ani nemuseli vykonávať akúsi nápravu, kto bol ten, ktorému sa mali zodpovedať? Nejaký odborár, čo by chcel riadiť súkromný podnik?
Najzaujímavejšie by bolo, ako sa cnostní mravokárcovia dozvedeli, čo sa vydávalo?

Melchisedech # NekiJequ84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-09-03 23:10:35 4e624e69
Je to priam i r ó n i a dejín. Hitler chcel vybudovať III . ríšu ako štát len geneticky čistýh nemcov (s blond vlasmi a modrými očami). Dnes to vyzerá na opak. Nemecko sa stane obdobou Ameriky v Európe ! S prevahou iných národností !
Garfield # VuqyWeqi18
-
 58% ( 2 people voted )
+
2015-09-04 04:46:57 42f95dc7
loading...
V Rusku sú 10% obyvateľov turbančeky. A neposierajú sa.
VypIta placacka # CevePyli42
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-09-04 10:44:12 5f66dc42
čo na to RKC? Ako formujú slobodomurári mladých bohoslovcov v kňažských seminároch?

Svedectvo kňaza: http://sk.cross.tv/138256

filip # WyboCeci64
-
 62% ( 3 people voted )
+
2015-09-04 12:42:44 5b7f5b89
Už o mesiac - ako každý rok - pôjdem na totálne kultúrne nasadenie do Nemecka. Tento rok som však zvedavý, či budem aj svedkom nezadržateľného postupu inváznych armád priúdených votrelcov do krajiny orlice. Pre istotu sa učím text Die Fahne Hoch, Die Reihen fest geschlossen...!, keby sa náhodou kultúrna akcia neočakávane zmenila na demonštráciu proti privandrovalcom, ako v tridsiatych rokoch proti komunistom. Jeden nikdy nevie, tak nech nevyzerám pred svojimi Metall Kamaraden ab Kulturfront ako historický nevzdelanec...
Poznámka pre domýšľavých Truhlíkov: Hnedú košeľu nemám a pravú ruku zdvíham do 45° uhla iba na koncertoch s dvoma prstami na zdravicu Satana.


:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 58% ( 2 people voted )
+
2015-09-04 13:24:44 d425402c
Niekto je tu zrejme potomok Rudolfa Hessa :D Ešte aj rovnako pomätený :D
Anupew # JacaNidy24
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-09-04 18:47:20 b2289268
Ono ..lisa 22 ..aj papež ešte žijúci..bol Nemec . A bol "nasadený " na stolec práve pre "od--heretizovanie " ...aj v Nemecku./a prednášal kedysi dogmatizmus/ Je to ináč.. začal to Ján Hus / tohto roku je v znamení 600 rokov od jeho upálenia--lebo.../ Ale k veci socialne zvýhodnenia poskytujúce "migrantom " má svoje medze... dôslednosť v celej škále činností ---nemecký naturel...sa raz dva prejaví v "zapriahnutí " do zmysluplnej činností... t.j. ďalšej akumulácií hmotnej , konkrétnej , zveľaďovacej.. / výstavba, produkcia, vzdelávanie...aaa/
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-09-04 19:06:15 58d4289b

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
štyri   j
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0441 s
zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage