Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

NOVÝ VÝZKUM POTVRDIL, ŽE SLOUČENINA ČÍNSKÉ ROSTLINY ZNIČÍ RAKOVINU ZA 40 DNÍ


NOVÝ VÝZKUM POTVRDIL, ŽE SLOUČENINA ČÍNSKÉ ROSTLINY ZNIČÍ RAKOVINU ZA 40 DNÍ

Málo známá rostlina, která má skutečně bizarní jméno, se v poslední době objevuje na titulních stránkách jako "ničitel rakoviny". Tato rostlina obsahuje sloučeninu, která odstraňuje nádor u myší s rakovinou slinivky. Je známá jako "réva boha hromu", nebo "lei gong teng". Ve skutečnosti je tatorostlina zařazena v čínské medicíně a používá se už věky na léčení několika diagnóz, včetně revmatické artritidy.

Podle nového výzkumu Masonic Cancer Center - University of Minnesota, použití sloučeniny z rostliny 'révy boha hromu' vedlo ke zneškodnění známek nádoru v průběhu 40ti dnů - a to i po přerušeníléčby.

Toto zjištění bylo publikováno v žurnálu Science Translational Medicine, dotované národním institutem pro zdraví. Samotní vědci pracující na projektu byli šokováni protinádorovými vlastnostmi této sloučeniny, která obsahuje látku známou jako triptolide, kterou se podařilo identifikovat jako bojovníka proti rakovinotvorným buňkám v předešlém výzkumu. Předpokládá se, že právě ona je klíčový komponent, který může být odpovědný za protinádorové vlastnosti.

Vedoucí výzkumu a viceprezident výzkumu v Cancer Center vysvětlil agentuře Bloomberg, jak byl unesen efektem této jednoduché rostliny:

"Tento lék je prostě neskutečně činný v ničení nádorových buněk," uvedl.

Mainstreamová věda stále pomalu potvrzuje to, co mnozí tradiční léčitelé znají celý život. Toto je samozřejmě důsledek toho, že z takových objevů nevznikají žádné zisky pro vedoucí korporace zkoumající možnosti léčivých přírodních rostlin a látek jako jsou sloučeniny nalezené v 'révě boha hromu'.

Například kurkuma a zázvor mají podle zjištění podivuhodné protinádorové substance které jsou doslova zdarma, v porovnání s drahými a nebezpečnými léčivy používanými k léčbě rakoviny, které nám farmaceutické firmy nabízejí.

Každopádně, výzkumníci dotovanými 'Big Pharma' korporacemi dokázali ignorovat tyto rostliny na maximum. Dokonce došlo k opakovanému přistižení padělání tisíců studií, aby nelegitimně demonstrovali údajnou hodnotu léků protlačovaných hlavními farmaceutickými velikány, z nichž mnozí byli později nuceni platit miliony v pokutách, které jsou však pouze marginální ve srovnání s miliardovými profitem, které tyto léky dokázaly vytvořit.

Profity jsou ohroženy skutečnými studiemi, které byly převedeny výzkumníky zkoumajícími léčitelské vlastnosti dostupných, volně využitelných přírodních zdrojů jako je kurkuma, která podle recenzovaného výzkumu dostupného na PubMed pozitivně ovlivňuje více než 590 diagnóz.

Zatímco zprávy, které tato studie přináší na světlo světa o přínosných účincích levných rostlinných produktech jsou pozitivní, ta špatná zpráva je, že jednotlivci zodpovědní za tento výzkum se ve skutečnosti sami snaží najít způsob, jak vytvořit farmaceutický lék z esenciálních komponentů triptolidu. Lék, který bude potřebovat schválení FDA a v konečném důsledku bude patentovaný, nutričně zruinovaný, a prodaný za přehnané peníze.

Překlad: Marek Ertinger

Zdroj: naturalsociety.comAuthor: Marek Ertinger # GybyLubi66
Zdravie2013-06-2815
-
 63% ( 6 people voted )
+
Vynikajuca a pravdiva veta z clanku, ktora sa potvrdzuje vo vela oblastiach: "Mainstreamová věda stále pomalu potvrzuje to, co mnozí tradiční léčitelé znají celý život."


Fero # LifuRoru61
-
 71% ( 7 people voted )
+
2013-06-28 11:18:55 5ab6fb7f
Nízko hodnotený príspevok


Pandemonium # DaruJete36
-
 25% ( 22 people voted )
+
2013-06-28 11:51:45 d4254012
nereagujte na pandemonium .je to plateny diskuter..prajem pandemoniu aby dostal rakovinu.my sme to v rodine mali.prajem to pandemoniovi.potom ho prejde chut obhajovat system za peniaze.

cecky # QebuLyla80
-
 62% ( 3 people voted )
+
2013-06-28 12:11:33 4e63fc6f
Pandemonium, aké máte vy vlastne kritéria, by ste uznali niečo za pravdivé a normálne? teraz tu nehovorím o konšpiračných teóriach - ale napríklad o serióznych výskumoch a pharma lobby a podobne, čo sú neodšriepiteľné veci. Treba vám dodať vždy konkrétnu štúdiu, odkaz, faktické výsledky. ale len potrebujete provokovať v diskusii a potom sa za monitorom na tom baviť ako vy hovoríte "kabaret". Samozrejme uznávam, že sa tu nachádza kopec fanatických individualít, na ktoré je škoda si lámať prsty na klávesnici, ale ku každému článku písať provokatívne a opozitne - dokonca aj keď sa tu občas nájdu rozumné články? a aby som reagoval aj na rakovinu, mám v rodine prípady, kedy chemo a rádio nepomohla a človeku priťažila a zomrel pravdepodobnejšie rýchlejšie. tak isto mám v rodine aj prípad, kedy už posielali domov na umretie a žena žila ešte 9 rokov a tieto roky si pridala prírodnou cestou. takže nieje všetko čiernobiele... a keby tu nebola tá pharma lobby (prečo má môj sused vyštudovaný a pracujúci farmaceut cca 2 roky po skončení vysokej školy nové auto za 70 000 EUR? a pritom jeho rodičia nie sú bahatí? nezávidim mu, viem odkial má peniaze. nech si ich užije.) tak si myslím, že by sa našlo veľa prírodných liekov aj na rakovinu. KeĎ sa nad tým zamyslíte sedliackym rozumom, tak lekári a farmaceutici NEPOTREBUJÚ zdravých ľudí. To je ten ich paradox - čím viac pracujú poctivo, tým sa majú horšie, lebo im ubúdajú zákazníci. Ale aby som len nekritizoval, samozrejme v prípade problémov som aj ja vyhľadal lekára, ale nie vždy mi pomohol a dokonca aj poškodil. to je realita
Sheldon # HyhoPyqu52
-
 67% ( 5 people voted )
+
2013-06-28 13:26:53 1f82a20e
Napríklad za liečivé považujem semeno Vladimíra Mečiara, Satanužiaľ je z roka na rok vzácnejšie. Je to vzácna liečivá tekutina, podobne ako múmio, alebo semeno reverenda Moona.
V našej sekte, HZDS, to užívame aj preventívne s výborným účinkom. Dá sa užívať orálne, análne aj vaginálne. Análne je to najpríjemnejšie, ale my pravoverní, si ho picháme priamo do žily.
V každom z nás koluje malý Mečiar.

Pandemonium # QukiDiwo22
-
 41% ( 19 people voted )
+
2013-06-28 13:42:04 c350a66f
troll choď do zadku a nepostuj tu kraviny, ja som sa normálne slušne pýtal diskutujúceho: Pandemonium DaruJete36


a nie QukiDiwo22

Sheldon # HyhoPyqu52
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-06-28 14:04:13 1f82a20e
loading...
nech mi odpovie on, nie miesto neho trollovia pod jeho menom
Sheldon # HyhoPyqu52
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-06-28 14:05:12 1f82a20e
Nízko hodnotený príspevok


Pandemonium # CimiKabe72
-
 33% ( 5 people voted )
+
2013-06-28 14:10:29 542f2d4d
Takisto popíjame šťanky nášho geniálneho vodcu Vladimíra M. sú strašne liečivé a samozrejme keďže je to vzácna tekutina a je jej málo, tak ju pre zdravie popíjame len niektorí vyvolení z tej našej najsprávnejšej strany HZDS a ak máme my vyvolení kožne problémy alebo plešatosť tak sa namažeme vodcovým výkalom a to vždy pomôže, ale na najťažšie choroby vždy pomôže vodcove geniálne semeno.

HeilMečiar!!!
Pandemonium # CimiKabe72
-
 46% ( 3 people voted )
+
2013-06-28 14:11:55 542f2d4d
Sheldon, z môjho pohľadu je to jednoznačné: Neuvažujem tým smerom, že na mojom zdraví snáď zarába nejaká farmaceutická lobby. Pozerám sa na to z pohľadu človeka žijúceho v 21. storočí, ktorý verí vede. Samozrejme, liečivé rastlinky alebo čajíčky teoreticky môžem prijímať, ale keby prišla skutočná choroba, zverím sa radšej do rúk vyštudovaným lekárom a nie ľudovým šarlatánom. Vyplýva to z môjho prísneho materialistického svetonázoru. Zatiaľ sa teším dobrému zdraviu, možno i preto, lebo som bol od detstva očkovaný na čo bolo treba...
Pandemonium # DaruJete36
-
 47% ( 5 people voted )
+
2013-06-28 15:22:33 bc7b649f
to sheledon...ja som tam pisal nereagujte na pandamonium.je to plateny diskuter.fakt si sheledonn tak najivny .necitas co ti pisu skusenejsi dikuteri?.

cecky # QebuLyla80
-
 46% ( 3 people voted )
+
2013-06-28 16:41:40 4e63fc6f

This herb is also known as qi bu si, literally, "seven steps to death," implying that it is extremely toxic.

A tradične sa používa ako antireumatikum.

Ale zmienka o toxicite vo mne evokuje chemoterapiu
krovak # XojoHyta76
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-06-28 19:36:50 c35b07c3
krovak, terpény sú toxické. Ich toxicitu určuje veľkosť dávky. Ak sa nemýlim, je to okrasná rastlina častá aj u nás. Terpény z tejto rodiny ( 4 izoprénové jednotky s 20 uhlíkmi ) ako je táto rastlina sú celkom známe a používané bežne v kuchyni...
Dr Hujer # QyxaCunu65
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-06-29 22:37:52 4e63faef
DrHujer: no, keď pri tomuvádzajú maximálnu dávku 15g po dobu tuším dva týždne tak to asi také zlé samozrejme nebude. Mal som skôr na mysli to, že ak v byliny vyextrahovali jednu látku, tak spôsob použitia bude podobný inej chemoterapii. Ale samozrejme vzhľadom na to že o tom nič neviem môže to byť iba môj dojem.
Krovak # KuraLogo13
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-07-01 11:16:59 c3928a4c
Pandemonium ešte nebol chorý,k čomu sa priznal. Nedávno som ma zrejme pichol komár na zápästí, poškrabal som to v noci a začalo to červenať, opúchať, zväčšovať sa, a vytekal z toho žltý sliz.Vedel som že treba zistiť čo to je tak som sa stavil u dochtora. Kožná infekcia cellulitis a predpisal antibiotiká. Keďže som mal predtým kandidózu- candida infection- tak mám z antibiotík panicky strach. Reku čo na to ujo internet. A istý pán radil dať na to olej čajového stromu a posypať živočišnym uhlím(tea tree oil, activated charcoal). Mal som teda na výber: klasika alebo príroda.Ja vždy najprv prírodu. Krásne to zabralo. Moja líčba kandidózy je kapitolou sma o sebe. Okrem toho som mal z antibiotík oslabenú žaludočnú stenu, problém zo žlčníkom, ľadvinami. Ale to všetko boli naviazané veci na kandidózu. A na tú neni lekárska metóda. Trvalo mi to pól roka s dietou, zhodil som 20 kíl, a prírodné liečivá ako kondurango z južnej ameriky, koloidné striebro, kyslé mlieko a kyslá kapusta ako probiotiká, rozne čaje ako šafrán, tulsi atď, Grapefruit seed extract, cayenne atď.
Druhým prípadom je moja mama, ktorá pár rokov brala lieky na tlak, cukrovku a cholesterol. Po roku prírodnej liečby a diety všetky lieky vysadila.
Samozrejme. Keď človek po havárii musí do nemocnice, tak isto ako na operáciu sŕdca a podobne. Druhou stránkou je, že farmaceutické spoločnosti kopírujú prírodné liečivá ktoré potom robia na syntetickej báze alebo iba extrekty. Ayurveda je najstaršia liečebná metóda.
Archaeologists made the discovery that the people of Indus Valley Civilization, even from the early Harappan periods (c. 3300 BCE), had knowledge of medicine and dentistry. The physical anthropologist that carried out the examinations, Professor Andrea Cucina from the University of Missouri-Columbia, made the discovery when he was cleaning the teeth from one of the men. Later research in the same area found evidence of teeth having been drilled, dating back 9,000 years to 7000 BCE.
https://en.wikipedia.org/wiki/History_of_surgery


Moriarti # VygyNahi40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-09-10 14:23:55 425775c4

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
jeden   sedem
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Sociálna poisťovňa - prvoaprílová inštitúcia


Sociálna poisťovňa - prvoaprílová inštitúcia
Nerozumiem prečo si zamestnanci Sociálnej poisťovne (pravdepodobne ich nadriadený, ktorý vymýšľajú nezmyselné nariadenia) robia z ľudí žarty...
Spotrebné dane robia chudobných chudobnejšími
Anarchokapitalismus v kostce (3/16)
POTŘEBUJEME EU NA TO, ABYCHOM KOUPILI DĚTEM JABLKO?

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.042 s
handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | good positive news inspirational stories articles