Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

NIGERIJSKÝ INŽENÝR SI PŘESTAVĚL SVÉ AUTO NA SLUNCEM A VĚTREM POHÁNĚNÝ VŮZ


NIGERIJSKÝ INŽENÝR SI PŘESTAVĚL SVÉ AUTO NA SLUNCEM A VĚTREM POHÁNĚNÝ VŮZ

Ještě během svých studií na Obagemi Awolowo University přestavěl Segun Oyyeyiola svého starého Volkswagena na vůz, který neznečišťuje životní prostředí a jezdí bez paliva.

Na střechu auta nainstaloval solární panel a pod kapotu větrnou turbínu.

Jde o prototyp "nigerijského auta budoucnosti". Zde je animace solárně-větrného vozidla, která ukazuje, jak se skrze turbíny dobíjejí baterie.Author: ac # VobiBijy89
Svet2015-02-1312
-
 50% ( 6 people voted )
+
Ono tie výskumno-vyvojové centra ...ac89.. pri niktorých automobilkách dajme tomu v D, USA, Japan či Číne i štátmi riadené..alternatívne zdroje pohonov....aaa . by sa mali ísť dať poučiť nejakému--to garážovému..?.Ale no....? Ja viem že aj motyka...ale to bolo...náhodné ..ako seriozne...
klopi # KyvoWavo40
-
 45% ( 1 people voted )
+
2015-02-13 18:52:20 58d4289b
Klopi uvedom si že na elektrických autách nejazdíme výlučne preto že naftová loby...Eletrické autá boli prv ako benzínové, technologia palivových článkov je v polprevádzke od 50tych rokov.
USA a GB utajujú 3000 patentov vraj z dôvodu obrany...je medzi nimi aj fotočlánok so40% účinnosťou ktorý stačí rozprestrieť ako deku...Takže aj toto má "obranný význam".
Zadaj si do youtube Kto zabil elektromobil a uvidíš ako to funguje.

General Guderian # TyroMury04
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-02-13 19:07:37 55e4d202
No dobre no..Generalo..militare04:.. Ale my tu máme lepšiu inšpiráciu.. niekoľkokrát aj sfilmovaný..Cyprian-mních..a nepozeral Yotube.A naši Romovia---hajajá --škôl majú do zošialenia ..všeliakých. Už majú--"HAKL" combi "žikulák" zrezaný na "kabriolet..pre 6až 12detí, jedna voľna náprava naviac a ntiahnutá guma z bežiacého pásu --a po snehu vozia, ťahajú drevo z lesa --aj policajti im tak fúkaju..fujaru. Aj "pružnú keramiku " majú zvlánutu v realizačnej podobe ..na domoch ..A na jar idú sadiť dubáky... okolo cesty...aby nemuseli chodiť zbierať ..ukážu zákazníkovy..nech si berie sám a ..."becalujú--inkaso" --Oni to odkukali zo "zemiakarského výskumáku" v Lomnici..a tiež to Yotube im je ...na srandu. / ale keď Vám dačo treba...za menšie všimnéé...hajajáááj...vymyslia aj raketu do stredu zeme.../
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-14 05:53:07 58d4289b
Zdravím,podle mě to použití větru při jízdě na dobíjení vozidlo spíš bude brzdit.Možná jen pokud pojede zrovna z kopce tak se to dá:-)
Pavel # WuloHini70
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-02-14 09:53:17 53d00d6a
Klopi, ten termín, že "pružná keramika" stojí za všetky drobné. Inak nezaťaženosť detí vetra konvenciami je občas inšpirujúca.
FcKensie # HegaNojy80
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-14 10:32:35 59ad0cca
..FcKensie60... Samozrejme pružnosť ,spolu s pevnosťou sú kategorie technické, určite niektorí profesori naTU..univerzitách si zgustnú na "študentíkoch" pri slabej ..tejto.. Ale "pružná keramika" to nie je sranda! Sú krajiny /Japonsko, Čína,,,,,/ kde sú už tesne pred realizáciou ...karosérií z "blata"...Vydržia 8-12 mm priehyb a nastáva lom ,ale celistvosť je zachovaná--vnútorna štruktúra je posilnená vláknom.... Samozrejme cena opravy, cena novej karosérie ...hajajáááj...o ničom. A povrchová úprava je odvodená od tisíce rokov starých technologiííí.../no " naši " romovia chápu pružnosť trochu ináč...raz tu , raz tam sa ..."prehne" kdesi, komusi..sem tam../
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-14 19:10:29 58d4289b
loading...
Pri prečítaní madpisu som sa nad ním pozastavil neobvykle dlho: Nigérijský (!) ižinier... auto budúcnosti... poháňané slnkom vzduchom (a možno aj senom, lol). No a potom nasledovali skutočné perly: Obagemi Awolowo University... nigérijské auto budúcnosti... veterná turbína pod kapotou, lol, dlho som nemohol popadnúť od smiechu dych! Vieme, že všetky vynálezy modernej spoločnosti sú dielom bieleho človeka a určite nie z Afriky. Zrazu je tu odtiaľ perpetuum mobile budúcnosti! Hodnotím to ako ďalší nepodarený pokus plazivo vnucovať spoločenskú dôležitosť muľtikuľti plantážnikov.

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 54% ( 3 people voted )
+
2015-02-14 20:24:38 d405c1fd
Klopi, asi moja reakcia vyznela posmešne, ale nebolo to tak myslené. Ten termín v spojitosti s rómskymi insitnými technikmi mi prišiel práveže vtipný a trefný.
FcKensie # HegaNojy80
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-14 20:38:29 59ad0cca
Ani z krajiny apartheidu sa nič nevyliahlo? Biely človek je zjednodušené pomenovanie určené pre veľmi jednoduchých ľudí, ktorí nemajú radi zložitosti života, neradi sa predierajú starými termínmi ako dinári, nordici, mediteráni a podobne. Im treba predostrieť úderné slovo, ktoré by aj ich zahrnulo do skupiny a by si ho zapamätali a opakovali, biely človek. V rámci bielosti už Japonky nie sú biele, ale dajaké aziatky, ale bieli sú aj aškenázyovia, ktorí sa vraj pôvodne dovalili z Plastelíny, teda podľa „učencov“ sú „semiti“ a aj bieli zároveň, iné obyvateľstvo semitské medzi bielych nevkladajú, jedine snáď medzi kaukazanov. Zjednodušovanie vedie k nepresným a lživým záverom, kadejaký semitský lebečník v Grécku sa stáva bielym, pričom jeho bielejší náprotivok v Egypte alebo Turecku nie. Berberi nie sú bieli? Ani neboli? Nesprávna terminológia a svojvôľa priraďovania pre morské hranice.
Pokiaľ vraj biely niečo zostrojil, musíme mať jeho tvár, preskúmať všetky rysy, lebečné zvláštnosti, ak niet čašky, ako z mena vyskúmať rasu? Automaticky? Už len pre jeho zemepisné bydlisko?
Áno, biely človek zostrojil kadečo, vyplýva jeho nápaditosť z rasových základov, v rase sídli činorodosť, pretože Boh tak chcel, určil rasám vlohy, ktoré sa rozvíjajú. Ale oveľa viac belochov, aj tých nezatemnených, čistých belochov sú tupci ako vrece zemiakov, slepo dôverčiví, nehybní, uplakaní, násilní, neracionálni, rúhaví, nehanební, pyšní, pohŕdaví, vulgárni a nemajú nijaký nárok sa chváliť dielom bielych tvorcov.

Melchisedech # NekiJequ84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-14 23:29:59 4e62485e
Z krajiny tzv. a údajného apartheidu sa vyliahla slušne prosperujúca spoločnosť. Ekonomicky a spoločensky na úrovni uprostred ostrova primitívnosti, bezpečná. Hovoríme obaja o JAR, predpokladám?Potom svetoví aktivisti otvorili Pandorinu skrinku a vypustili z lochu čierne obludárium zvané Manderlák. Odvtedy je ekonomický a spoločenský úpadok, kriminalita. Krajina opíc, ktorú normálny človek - nazvime ho investor - zďaleka a právom obíde. No hlavne, že bieli musia chodiť spoločne čúrať do spoločného záchodku s opic@mi! Ďalej s tebou už nemôžem diskutovať, prišiel som až po imaginárnu oplzlú entitu na tri ktorú si spomenul, a to už môj filter slušnosti a logiky nezvládne.

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 60% ( 5 people voted )
+
2015-02-15 00:29:35 bc7b649f
JA VAM POVIEM, PRECO NEMAME ELEKTRICKE AUTA - lebo
1 - na svete nie je dost lithia na sucastny typ bateriek, repsektive nie je zatial uspokojive financne nenarocne riesenie na ukladanie elektrickej energie
2 - aj keby bol bod 1 vyrieseny, tak nie je dostacujuca infrastruktura elektrickej siete, aby si teraz kazdy zacal nabijat auto kilowatami za minuty, hodiny, noci ...
3 - aj keby bol bod 1 a 2 vyrieseny, tak ked si spocitate, kolko kW dopada na 1 m2 na zem idealne, tak vam musi vyjst, ze v beznych zemepisnych sirkach by sa auto aj tak nabijalo cele dni pri idealnom svite a 100% ucinnosti panelov.
4 - svet smeruje k hromadnej organizovanej doprave v meste. Sukromne auta na vikendove vylety su a budu len pre vyssiu triedu. Tam netreba elektro.
a teraz este pridajte nejake konspiracie a mate to ...

repikm # QosiBawo07
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-02-16 16:24:33 6d4a94db
...repikm07.. A zabudol ste že najväčší ťahúň ekonomiky doteraz je automobilový priemysel so spaľovacími motormi! Jasné... Oslabenie ich pozícií ---hajajáááj...nedozierne, katastrofálne aaa pochopil ste....Naštartovať čosi nové je aktuálne, ale aj úmyselne brzdené... dosť dávno...Takže...
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-21 10:32:04 58d4289b

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
sede   osem
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Bude Izrael první bezhotovostní společností?							
				Bude Izrael první bezhotovostní společností?
Izrael nedávno oznámil, že jako součást iniciativy Benjamina Netanyahu, že začne s útlumem hotovostních operací, aby „omezil aktivity černého trhu.“ Vláda tento týden jednohlasn...
Slovenská eko-kapsle
Nacionální socialismus a komunismus (1/4)
Kdy doženeme Německo

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0429 s
handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne