Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

NĚMECKO: IMIGRANT SEXUÁLNĚ ZNEUŽIL ŠESTILETOU DÍVKU, DOSTAL SMĚŠNÝ TREST. OTEC HOLČIČKY JEJ U SOUDU NAPADL. BYL ZASTŘELEN


NĚMECKO: IMIGRANT SEXUÁLNĚ ZNEUŽIL ŠESTILETOU DÍVKU, DOSTAL SMĚŠNÝ TREST. OTEC HOLČIČKY JEJ U SOUDU NAPADL. BYL ZASTŘELEN

Sedmadvacetiletý Pákistánec, který v Německu čekal v Berlíně na vyřízení azylu a v té době sexuálně zneužil šestiletou dívenku, odešel od soudu s podmíněný trestem.

Za znásilnění dívky v azylovém domě si migrant tedy neodpyká žádný trest. Dostal pouze dvacetiměsíční podmínku. Podle soudu měl Pákistánec Tayyab M. vylákat dívku do azylového domu, kde ji měl sexuálně zneužít.

Matka oběti, když uslyšela verdikt, se rozplakala a zvolala v soudní síni: "Jak je to možné? Měl by být zavřený na místě, kde to nemůže udělat znovu! Zničil mi život!"

U soudního líčení Tayyab vypověděl, že je mu jedno, zda má sex s dítětem či dospělým. Pro něho bylo důležité vlastní uspokojení. Řekl, že jeho jednání bylo spontánní a neměl v plánu předtím dívku sexuálně zneužít.

Syrský migrant, který byl v době činu s Tayyabem M, v azylovém domě, soudu řekl, že nic zpočátku nenasvědčovalo tomu, že dojde k sexuálnímu zneužití. Obžalovaný měl pouštět dívce hudbu z mobilního telefonu. Pak ale najednou dvojice zmizela a Syřan našel Tayyaba M., jak na dívce, která byla svlečená, leží. Musel prý obžalovaného z dívky doslova setřást. Posléze zalarmoval ochranku azylového domu, která pak zavolala policisty.

Když policie vedla Tayyaba M.z místa činu pryč, zaútočil na na něho otec zneužité dívky s nožem. Policie jej namístě zastřelila, protože podle ní ignoroval výzvy, by přestal útočit.

Matka dívky se po verdiktu soudu zhroutila a rozsudku odmítala uvěřit. Soud vysvětlil, že vynesl mírný trest proto, neboť násilník přiznal svůj zločin a navíc byl útok "velmi krátký". V takových případech jsou prý podmíněné tresty normou.

Násilník přišel do Berlína v roce 2015 jako politický uprchlík. Není jasné, zda Německo má v úmyslu jej deportovat zpět do vlasti.Author: expresscouk # PonuKute97
Európa2017-02-244
-
 50%  ( 0 people voted )
+
To, čo sa dnes deje v západných krajinách, sa nedá inak nazvať ako kompletná strata súdnosti a negácia všetkých hodnôt, na akých bola kedy Európa vystavaná. Čakám už len, kedy politická korektnosť, či inými slovami nepochopiteľná servilnosť - zájdu tak ďaleko, že zrušia rímske právo a nahradia ho nejakým neandertálskym právom z afrického buša, aby sme sa čo najviac priblížili povahe prichádzajúcich migrantov a v dnešnej, európskej pohostinnosti im tak dopriali chýbajúci pocit domova. Potom ich už ani nebude treba integrovať. Celá kultúra a morálka sa stavia z nôh na hlavu, doprevádzaná akurát tak ohromeným údivom všetkých, ešte väčšinou normálnych Európanov.


Zaráža ma aj, prečo rodičia šesťročného dieťaťa nenaučili svoje, už nie najmenšie dieťa nezhovárať sa s neznámym človekom a kamkoľvek s takým ísť.

anaste # NyjeQoga34
-
 64%  ( 4 people voted )
+
2017-02-24 13:52:20 4e62410a
A to máte zato-že nadávate na železnú opona-tú! čo niekedy bola-teraz aspoň viete-načo boli hranice! a k čomu slúžilo-žiť! bez strachu!!Takže!--je to Váááááš hriech--prehnanej kresťanskej lásky-k druhým Možná??!! môžeš to zažiť na vlastnom tele nebudúce-v náruči migrantou znásilnenia a strachovať sa o svoj život--čooo? Teba sa to netýka?-ale iných ááno! Lebo ako je napísane- kto verí vo mne-žiť bude večne-tak čo sa bojíííš o kus života tu na zemi! Preto treba zobrať do rúk vlajočky-a kričať--Vítame Vás! To je už na vás-ktorú cestu si vyberiete pre život--hranice-alebo bez!--Vtom Vám najlepšie poradí- menič z 5OO EURACH na drobné-kapitalista Pándemonium-prežití exemplár z doby komunizmu!
ferda # XimaHifu28
-
 58%  ( 2 people voted )
+
2017-02-24 17:28:27 58d4285f
Ja to vidím na typický príklad fake news
krovak # JavePodo29
-
 55%  ( 1 people voted )
+
2017-02-24 17:47:29 c35b051e
Celkom "fake news" to nie je, len to bolo podane liberalne, aby to patricne rozvirilo vasne... Cely incident sa odohral takto:

Minuly rok 27-ho septembra, 27-rocny Pakistanec Tayyab M., na dvore uteceneckeho tabora v Berline, poziadal 6-rocnu Asiye z Iraku, aby mu ukazala kundicku... Asiye mu povedala dobre, ale musis sa mi dat pohrat s tvojim smartfonom... Tayyab suhlasil a tak sa spolu odobrali za hospodarsku budovu, aby ich ostatni nevideli... Tayyab dal malej Asiye svoj telefon, vyzliekol ju a len co jej stihol jediny raz pobozkat kundicku, odstrcil ho z nej 18-rocny utecenec Eyhab zo Syrie, ktory tam pribehol aj s niekolkymi dalsimi imigrantami...

18-rocny Eyhab s ostatnymi privolali na Tayyaba (27) straznu sluzbu z tabora a jej prislusnici zavolali policiu... Sprava o incidente sa v tabore bleskovo rozniesla a samozrejme sa dostala aj do usi 29-rocneho otca 6-rocnej Asiye, Husama al-S... Ten sa rozhodol drzat irackych tradicii a Tayyaba zabit... V Iraku sa nesmu olizovat kundicky cudzich dcer len tak, najprv daj tri kozy a az potom si s nou mozes robit co chces... Husamovi (29) vsak jeho plany krvnej pomsty skrizili nemecki policajti... Ked s nozom vybehol podrezat hrdlo jeho uz sputanej a v policajnom aute sediacej obeti, policajti si z neho urobili zivy terc a rozstrielali ho na franforce... Povedzme si to otvorene bratia liberali, kto uz by si schuti nezastrielal do nejakeho irackeho hajzla, ak by mal na to prilezitost...?

27-rocny Pakistanec Tayyab, dostal pred mesiacom za pobozkanie 6-rocnej irackej kundicky, 20-mesacnu podmienku, co je v porovnani s trestami udelovanymi tvorcom krestanskych hodnot a tradicii, oficialnym to zastupcom boha na Zemi, nehorazne kruty trest... Z nich dodnes nebol odsudeny nikto, ani za mnohonasobne znasilnenia podobne starych deti, ani za vrazdy stoviek novorodencov, pochadzajucich z vagin mnisok v klastoroch...

Na ozivovani krestanskych hodnot a tradicii uz ale v Nemecku, Rakusku a najsamkrestanskejsom a najsamdemokratickejsom Svajciarsku, tvrdo pracuju... Tam uz nasim krestanskym hodnotam imigrantov ucia pomocou obrazkov (vid. obrazok nizsie)... Heterosexuali zli, lesby a buzeranti dobri... Dufam, ze si to imigranti vezmu k srdcu a konecne prestanu obtazovat domace obyvatelstvo svojou heterosexualitou...?


P.S.: Vyssie uvedeny pribeh je mozne vyuzit na najroznejsie sposoby podla toho, aku agendu chce dany autor pretlacat...? Napriklad: Nemecka policia opat vrazdi...!, alebo: Nemci zabili irackeho imigranta – prejavy hitlerovskeho rasizmu..., alebo: Krestania zavrazdili dalsieho moslima – kedy sa ta krestanska krvilacnost skonci...?, alebo: Krestansky boh opat vrazdi – prec s krestanstvom...!, alebo: Zachrante moslimov pred nemeckymi rasistami...!, akokolvek... Autorovi clanku vyssie islo o rozvirenie vasni proti imigracnej politike EU a Nemecka, tak dal svojmu clanku aj patricny titulok, aj ho patricne zahmlene/skreslene podal, aby si uz citatelia sami domysleli, ze 6-rocne divcatko bola urcite snehobiela nevinna Hermenegilda, dcera snehobieleho tazko pracujuceho a na imigrantov nehorazne dane platiaceho Helmuta, ktora sa cez svoju snehobielu stvrt vracala domov z prehliadky muzea, ked ju zakerne prepadol hnusny pakistansky imigrant a brutalne a krvavo ju znasilnil, 7x spredu, 3x odzadu a 29x oralne...


investigativny oneee # CymeSyvi78
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2017-02-24 21:11:59 5ee77486

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
štyri   deväť
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


  Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


  Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0236 s
important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne