Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Maďarsko: Politik vynesl vlajky Evropské unie z parlamentu a vyhodil je z okna


Maďarsko: Politik vynesl vlajky Evropské unie z parlamentu a vyhodil je z okna

Tak jak začínají být stále znatelnější praskliny v základech Evropské unie během pokračující ekonomické krize, tak se také šíří odpor vůči ní. Minulý týden, jeden z maďarských politiků se rozhodl ukázat EU přesně co si on (a významná část Maďarů) myslí o "kolonialismu", který jim byl vnucen. Dr. Gaudi-Nagy Tamás přednesl krátký projev o útlaku, jenž se šíří evropským kontinentem v důsledku neustálé bruselské centralizace. Dr. Tamás pak vzal vlajky EU ze sálu, odešel na chodbu a hodil ji před zraky mnoha reportérů z okna :-)

 Author: eu # KifyHume98
Európa2014-02-1913
-
 84% ( 27 people voted )
+
Ludia sa zacinaju zobudzat a tuzba po slobode je silnejsia ako strach. Brusel je este horsi ako bola totalita sovietskeho zvazu.

ADAM # RituNipa21
-
 80% ( 25 people voted )
+
2014-02-19 14:37:34 0fc3b952
Hmmmm, Bruselskí predstavitelia začínajú verejne hovoriť o potrebe koordinovanej PR ešte pred voľbami do EP, ktorá by mala za cieľ budovanie úpozitívneho vzťahu k únii. Vraj, ľudia potrebujú dostať ucelené infornácie .... Tak chlopi, na tuto PR som FAK zvedavy, lebo ma nenapadá nič rozumné, o čo by sa v tejto kampani mohli oprieť bez toho, aby na to nebol ešte lepší protiargument. No nič, uvidíme s čím títo počmáraní šašovia prídu ... ja myslím že bude ešte veselo.

Inak, neviem koľškí z Vás zaregistrovali posledné vyjadrenia Fica ohľadne volieb do EP. Vraj ... a teraz sa podržte .... " treba voliť štandartné strany, aby sa do EP nedostali takí, čo tam nepatria ". takže nie Smer ale štandartné strany. No WOW!

Here we go ....
počmáraní šašovia mohli prísť aby im ľudia uverili.

smartang # BohuPyki56
-
 69% ( 6 people voted )
+
2014-02-19 15:05:55 d90c3016
tá posledná veta tam už nepatrí sorry ...

smartang # BohuPyki56
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-19 15:07:46 d90c3016
Už načase, že to niekto začal :-)

dyk # DufeSuso92
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-02-19 15:08:37 5e88895e
krásné gesto
U nás by mu v tom babišova smečka zabránila vlastním tělem. "co děláš? jsi normální? CO SI O NÁS NA ZÁPADĚ POMISLÍ? VŽDYŤ CO JAK NÁM ZARAZÍ DOTACE?"

Alojs Novak # TyhaPebe76
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-02-19 16:53:03 5d992412
Vážení poslanci, na to je len jedna odpoveď: potlesk, aplauz

Axis # KydeBefy93
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-02-19 17:05:50 55a3a3c6
loading...
Keby to bolo také jednoduché... A vystúpili Hungaroidi týmto aktom z EÚ?. Akurát sa tam zviditeľnil nejaký horthyovský šašo z Jobbiku, ako u nás Maťovič z podobne komického O´Lajna a imponuje to iba takým sedliakom. Jemu ide len o 15 minút mediálnej slávy. Nič viac.

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 42% ( 9 people voted )
+
2014-02-19 17:43:02 bc7b649f
Dr. Tamás gratulujem.
Fico mal by si ho nasledovať a všetci.

gtrakovicky # KubyGuqu48
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-02-19 17:49:28 55d8b663
trakovicky, fico by mal predovsetkym ako vzor pre ostatnych vyhodit z toho okna seba...
one # KeneGydu10
-
 64% ( 4 people voted )
+
2014-02-19 18:06:34 bc8167a0
Krasne gesto, ktore hovori za vsetko.
To co sa nepodarilo fasistom za druhej svetovej vojny, sa podarilo skupinke byrokratov v Bruseli.
Miesto vojakov tu mame banky a velke korporacie. Uz davno nie sme zvrchovany stat. Sme len obycajnou koloniou. Co Brusel nariadi, to poslanci odhlasuju. Staci ze poslankyna Smeru ukaze palcom ako maju hlasovat :-) Totalna centralizacia moci.

Je to obycajne vydieranie. Ak sa nepodrobime, stopnu nam dotacie. Ak rodic neposluchne nariadenie statu, nedostane rodinne pridavky. Stat diktuje a ty posluchaj. Kam sme sa to dostali? Kde je sloboda jednotlivca?
A ked mas iny nazor tak si extremista, radikal alebo terorista.

Feudalizmus skoncil ked sa ludia vzburuli a popravili francuskeho krala Ludvika VXI.. Uz vela nechyba. Hrniec uz vrie. Pozrite sa co sa deje v Egypte, Syrii, na Ukrajine, v Bosne, v Taliansku .......

ADAM # RituNipa21
-
 62% ( 3 people voted )
+
2014-02-19 19:16:48 3ec5ca05
Nemozem si pomoct, ale tito Huni mi zacinaju byt sympaticki, aj proti mojej voli.

Nemtud # LupaBenu37
-
 69% ( 6 people voted )
+
2014-02-19 20:35:09 55a33c91
Adam ! Tragédiou je to, že títo chrapúni najskôr nového člena ekonomicky a hospodársky zdecimujú, aby ho potom mohli vydierať tými fondami a pôžičkami o ktorých píšeš. Kohl a Merkelová sa poučili na chybe Hitlera a tento spôsob ekonomického ovládnutia im prinesie viac osohu, ako by ho mal Hitler a to už len preto, že v kolóniách nepotrebujú mať armádu, ale stačí im pár Judášov. Je najvyšší čas povedať EU zbohom a Nemci a Francúzi nech si na svoj blahobyt otročia sami !!!

TomHawkins # CahaVuno41
-
 62% ( 3 people voted )
+
2014-02-20 09:18:16 5bdb8433
Tak by to malo byť. Zbaviť sa diktátu Bruseli, ktorý slúži Fedu-!!!
Ešte 10. septembra 2001 považovala veľká časť Spojených štátov Georgea W. Busha mladšieho za nie príliš inteligentného a nevýrazného politika, ktorému do kresla amerického prezidenta pomohli rodinné konexie. Ale už o deň neskôr sa útokmi z 11. septembra všetko zmenilo. Nielen v Amerike začali mnohí Busha rešpektovať ako ideálneho vodcu v ťažkých časoch.
Od jeho znovuzvolenia v roku 2004 však popularita najmocnejšieho muža sveta znovu prudko klesá, ked nie len občania USA, ale aj ľudstvo sveta spoznalo pravdu o 11/9 a zistilo sa tiež, že zbrane hromadného ničenia sa v Iraku po invázii do Iraku dodnes nenašli

Aj Obama je len poslušná bábika FEDU tak, ako bol vojnový zločinec George W. Bus alebo sú aj naši politici bábikami FEDU prostredníctvom Bruselu, ktorí nám zlikvidovali ekonomickú suverenitu, poľnohospodársku sebestačnosť, urobili zo Slovákov lacnú pracovnú a s lacnej ceny práce a našich dani sa dotujú zahraničný investori, aby zostali u nás a tak ak k tomu pridáme mafiánske tunelovania všetkého čo náš štát mal a ešte má zločincami politických mafií z NR SR po roku 1989 až dodnes, tak nám vzniká stále viac sa kumulujúci dlh občanov Slovenska a tak aj týmto korupcie a podvodu, úžasným spôsobom sa vytvára zadlženie Slovenska a budúcich generácii, ktoré budú v budúcnosti preklínať týchto zločincov, politikov.
Ja sa volieb do euro parlamentu nezúčastním, pretože otázka pri voľbách do euro parlamentu je iba sofistikovaný podvod na voličoch, aby dostali čim viac občanov v Európe k voľbám.

Spojene Štáty Európske už tu mame po páde železnej opony, keď sa prijala aproximácia práva západnej Európy k nám a do strednej a východnej Európy a taktiež, keď bez súhlasu občanov odovzdali politické mafia z NR SR do 70 významných vládnych kompetencií diktátorskému Bruselu, ktorí slúži satanom z FEDU z USA, keď porušili Ústavu slovenskej republiky a vykašlali sa na občanov a Ústavu SR-!!! Ja fašistov auto genocídy občanov strednej a východnej Európy nevolím.

Invázia USA v Iraku v roku 2003 po rozhodnutí prezidenta USA a FEDU, bez mandátu OSN. Zbrane hromadného ničenia sa v Iraku po invázií nikdy nenašli, takže podľa medzinárodného práva je dodnes G. Bush, bývali prezident USA nepotrestaným vojnovým zločincom žijúcim na slobode, ktorému šlo len v mene USA obrať beztrestne iracký ľud a národ o ropu. Inú pravdu nepoznám, pretože dodnes je dolár USA krytý ropou...

Žiadna krajina vo svete po druhej svetovej vojne nevyvolala viac vojen a prevratov svojou tajnou službou CIA než USA. Bez trestu zo strany OSN či medzinárodného sudu v HAGU.
Ako je to možné?
A tak znova vyzývam priateľov aj občanov Slovenska, nezúčastňujte sa už nikdy žiadnych volieb z dôvodu, že ľudstvu sveta boli odoprené základne ľudské a občianske práva aj v 20 a 21 storočí:

1. Právo na občiansku tvorbu Ústavy ich krajín, kde ústavu môžu meniť len občania a nie politici, politické strany.

2. Právo na občiansku tvorbu volebného zákona s imperatívnym mandátom pre všetkých ústavných činiteľov či volených alebo dosadených vládou, prezidentom, parlamentom. Volebný zákon by mohli meniť len občania a nie politici či politické strany.


3. Právo na občiansku tvorbu zákona o vykonávaní referenda. Zákon o vykonávaní referenda by mohli meniť len občania a nie politici či politické strany.Ratifikáciou Lisabonskej zmluvy v roku 2009 všetky krajiny v EU mali povinnosť z Ústav svojich krajín vykonať referendum vo svojej krajine a spýtať sa voličov, občanov sa či občania súhlasia s odovzdaním do 70 významných vládnych kompetencií Bruselu. Dokonca im o tejto veci média hlavného prúdu ani len neinformovali-!!!

Referenda sa konali len v dvoch krajinách EU a to v Francúzsku a Írsku. Na prvý pokus im to nevyšlo a tak opakovali referenda po masívnej propagande a masírovaní a zastrašovaní občanov v týchto krajinách, aj keď takéto referenda sa môžu po sebe konať až po štyroch rokoch im aj v týchto rebelských krajinách vyšiel plánovaný podvod na občanoch a to nespomínam trvalý euroval, ďalší podvod na občanoch krajín Európy.

Keďže potrebujú vo všetkých krajinách EU legitimovať svoj trestný čin z roku 2009, tak je potrebné čim viac občanov Európy získať k voľbám do euro parlamentu pri otázke či súhlasíte s Spojenými Štátmi Európskymi a dobre pre nich by bolo, keby k voľbám prišlo čím viac ľudí a zázrak pre nich by bol, keby im pri otázke Spojených Šatov Európskych vyjadrilo legitimitu zločinu pri Lisabonskej zmluve pri týchto voľbách do euro parlamentu viac než 50 % občanov Európy.

Aj tak si sami robia čo chcú a tak prečo im sadnúť na podvod legitimity ohavnosti pri masírovaní a ohlupovaní obyvateľstva, obzvlášť v našej krajine ja nemienim sa zúčastniť a odovzdať mandát diktátu.

Ja k voľbám žiadnym nechodím, pretože spoločenský politický systém nie je demokratický v celom svete, ale plný neustálych podvodov na naivných občanoch vo všetkých krajinách sveta.


Vojnový prezident

Satan # MinoWypo97
-
 67% ( 5 people voted )
+
2014-02-20 16:04:05 3ec5e27c

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
jeden   šesť
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0333 s
zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo