Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

MILIARDÁŘ GEORGE SOROS: „JSME NA PRAHU III. SVĚTOVÉ VÁLKY“


MILIARDÁŘ GEORGE SOROS: „JSME NA PRAHU III. SVĚTOVÉ VÁLKY“

Tento miliardářský investor řekl tento týden Word Bank, že planeta je na pokraji třetí světové války, která by mohla vzniknout z ekonomického kolapsu Číny.

"Pokud by mohl vzniknout konflikt mezi Čínou a vojenským spojencem Spojených států jako Japonsko, pak není přeháněním říci, že jsme na prahu Třetí světové války," řekl Soros během konference v Bretton Woodu. Tento miliardář varoval, že Čína má potíže s přechodem od exportní ekonomiky na systém domácí poptávkou tažené ekonomiky, které by mohly Peking ve snaze zabránit kolapsu země dohnat k rozpoutání konfliktu s vnějším nepřítelem.

Soros řekl, že jediným řešením k zamezení takovéhoto výhledu je umožnit Číně, aby vstoupila do měnového koše globálních měn MMF tak, aby mohla konkurovat dolaru.

Soros varoval, že bez tohoto opatření, "je tu reálné nebezpečí, že se Čína politicky a vojensky sdruží s Ruskem, a pak začne být hrozba třetí světové války reálná, takže stojí za to to vyzkoušet."

Sorosovy komentáře přišly ve stejný týden, kdy CNN odhalila, jak Čínské námořnictvo opakovaně varovalo US průzkumná letadla přelétající nad Jihočínským mořem. Peking se pokouší v tomto regionu zvýšit svůj vliv budováním sérií umělých ostrovů.

I zpráva z ruského státního mediálního kanálu Sputnik News spekulovala, že přítomnost amerických lodí v Jihočínském moři by mohla vést k válce mezi těmito globálními supervelmocemi.

V úvodníku v People’s Daily z loňského září čínský profesor z PLA Han Xudong varoval, že by se Peking měl připravit na Třetí světovou válku, která by mohla vzniknout z konfliktu mezi Spojenými státy a Ruskem kvůli Ukrajině.

"Jelikož se Ukrajinská krize prohlubuje, mají mezinárodní pozorovatelé větší a větší obavy z přímého vojenského střetu mezi US a Ruskem. Jakmile propukne vojenské nepřátelství, tak se nejspíš rozšíří na celou planetu. A není nijak nemožné, že by mohla vypuknout světová válka," napsal Xudong.

Čína nedávno pro rok 2015 navýšila o 10% svůj vojenský rozpočet, čímž se stal druhým největším rozpočtem světa.

Ze strachu z globálního neklidu a z možnosti dalšího většího konfliktu si mnozí členové elit kupují nemovitosti a půdu na odlehlých místech jako Nový Zéland, jak tvrdí zprávy, které se objevily na Ekonomickém fóru v lednu v Davosu.Author: Miroslav Pavlicek # NodeQajo26
Vojny2015-05-2218
-
 36% ( 4 people voted )
+
Globální centrální světovláda založená na demokratických principech by mohla nastolit trvalý mír na celém světě, a to prakticky stejným způsobem, kterým se podařilo nastolit trvalý mír v rámci všech států spojených v projektu EU. Jedna možná cesta k nastolení globální demokratické světovlády je uvedena v článku: http://miloslav7
.blogspot.cz/2015/01/otevreny-dopis-vsem-lidem-na-
planete.html

Miloslav Dedek # LafiToju89
-
 50% ( 6 people voted )
+
2015-05-23 17:52:38 5f55d306
Varovanie Sorosa = jeho želanie.

Kolobanov # XaloMisa93
-
 60% ( 5 people voted )
+
2015-05-23 18:31:28 d90c3f6b
Presne tak. Soros je sám najväčší vojnový štváč. Za jeho prachy sa organizujú farebné revolúcie a následné štátne prevraty za účelom rozloženia "neposlušných" vlád..
meldo # FajuSuba76
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-05-23 18:43:14 d5b58294
To sú príliš silné slová (rozumej nadpis), ktoré už zazneli roky dozadu mnohokrát a z omnoho dôležitejších úst. Že to povedal zrovna tento hungaroicik nie je vôbec podstatné a netreba z toho vyvodzovať žiadne závery. A nemám ho tiež rád...Pandemonium # DaruJete36
-
 59% ( 7 people voted )
+
2015-05-23 19:34:10 d405c1fd
Pande,

no ,poviem ti,ja by som vyhlasenia bieleho kona a hlasnej truby potahovacov nitiek a tvorby dejin nepodcenoval.
Ja viem,napises mi ze je to len ungarnicik,ale to je omyl.Icikovia nepoznaju hranice.Treba si postudovat ako vznikol tento mecenas,filantrop a obchodnik.

Skus ty prist do london city a povedat ze potrebujes dvadsat miliard libier na svoj projekt.Urcite ti bez problemov pozicaju.Tak ako jemu,aby zakyval librou a na tom zbohatol.To ze tento filantrop pri svojej judemilej cinnosti zbedacil cele anglicko,zakyval trhmi,no, ved to sa stava.Aj tu niektori podnikatelia zabudnu zhasnut svetlo vo svojej kancelarii,a co sa deje.Nic.To je riziko podnikania.

Vojna je uz dlllho naplanovana,tak ako prva aj druha,boli presne predpovedane.Tato tretia sa ma odohrat v euroazijskom priestore,a podla toho co sa naplanovalo pred vyse 130 rokmi,mala by byt aj posledna.

Na ceste za svetovladou.A poslednou mozno bude,a to doslovne.Planovaci totiz hrubo podcenili technicky pokrok a vynalez jadra.To dost zamotalo situaciu. v ich planoch.Ale kto to vtedy mohol predvidat?

Inak,ja by som,ak uz teda tu vojnu chcu,na mieste ludi presadil branny zakon,kde v pripade mobilizacie a vyhlasenia vojnoveho stavu by v prvej vlne rukovali vsetci od 18 do 110 rokov s majetkom vyssim ako 100 miliard dolarov.

Ak by to bolo malo,hranica by sa znizila na 10 miliard dolarov.

Bolo by aj toto malo? Tak sto milionova hranica.

Ovsem,kedze som realista,viem si zrazu predstavit tie plne cakarne stonajucich miliardarov so vsemoznymi chorobami.:}

Ja viem,zas si to odseru ti s dlhmi.Ako vzdy.

No co uz.

P.S.Pande,májky este nevyhadzuj,este len teraz to na Ukraine zacne.Budeme sa bavit.Aj ked osobne si myslim,ze vsetko predbehne situacia v juhocinskom mori,kde sa zacnu mydlit cinani a japonci.

Tak,to bolo vsetko z rozobratia svetovej situacie od harryho think thanku.A teraz vycurat a spat.Nie vy,ja.

harry # PahoLenu00
-
 58% ( 2 people voted )
+
2015-05-23 21:04:45 b229863c
Umelo vyvolaný, násilne presadený, vytvorený , či pripravovaný rozdiel potenciálov --Ekonomických ---sú "príčinou", zdrojom bohatstva aj tohoto ..Soros..fiačka... Ak sa "čosi " potenciálne "skúma v JV Ázií tak je to pomerne "slušné " napredovanie Číny, istá stagnácia Japonska. Postavenie Indie, Korejský poloostrov a miliardy ľudííí. Hajajáááj..určite sa "nájde" nejaká "sranda, aj zákerna" aby sa začalo nejaké to "trepanie"/veď Japonský dôstojníci súťažili už za vojny či odseknutá hlava Čínska samurajským mečom odletí 2alebo3 metre/ A ..Soros..fiačkam je vo svojom živle okamžite "poctivým " zásahom 4000%tnou ziskovosťou... ide po veciach. /už Ukrajinský dlh "za babku" je teraz kúpený...a ešte "trepanie sa vzájomné" ešte neskončilo.../Je to memento....A filantrop---jak fras...
Klopi # KafuKygu89
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-05-24 06:46:20 58d4289b
loading...
Iniciačné zdroje rozporov, napätia, či revanšov...na to sú experti zvlášť ŠKOLENÝ... jednak v oblasti...citovej../za druhej SW Japonci v Manďžusku používali zajatcov ako živé terče namiesto slamenných panákov../. Ďalej ..rasovej-etnickej,ľudsko-právnej, nie je "šikmooký ako šikmooký", samozrejme vojenskej.../vojenský potenciál Číny a "priľahlých" "fliačikov " je nezrovnateľný ---bez vonkajšej pomoci..., o finančnom, ekonomickom či ľudskom rozmere možného napätia ..škoda hovoriť. Už len fúkať do pahreby.... a je to ďaleko, mimo územia USA, Izraela, aaaa Medlenie si rúk...
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-05-24 07:22:51 58d4289b
Války jsou testem a stálou hrozbou státním vrchnostem, které mohou přestat existovat svrhnutím státní vrchností jinou... Válka je zkouška jak produktivní jsou země ovládané kterou státní vrchností (čili trochu selekce) a produktivita je umožněná mírou svobody možností jednotlivce. Z této rovnice nepřímo plyne, že války v níž bude určitá státní vrchnost ohrožena v existenci jako státní vrchnost...vlastně mohou napomáhat normalizaci svobody k přirozené úrovni, protože tu zase potřebuje rozumná státní vrchnost k produktivitě a ta zvyšuje "konkurenceschopnost" onoho ovládaného kousku Země a kapitálu, zvláště lidského na ní.
Leč samozřejmě války nesvědčí těm, kteří ji odskáčou za státní vrchnosti ("Nechoď, Vašku, s pány na led: mnohý příklad máme, že pán sklouzne, a sedlák si za něj nohu zláme.").
prod-svo-vs-war-life # XeboHyte49
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-05-24 12:47:05 4e88bf7e
Určite ... "tento prípad" ... Soros... sa zapodieval otázkou "rodného" kraja --Maďarskom. Jeho ekonomickým potenciálom, situáciou, stavom.... Ak vedel "jebnúť " do Anglie, a do vééľkej juhovýchodnej Ázie ... tak prečo nespôsobi , svojím ekonomickým potenciálom opačne ,--ktorý nie je veľmi vzdialeny ..ročnému...rozpočtu Maďarska... jeho enormný vzostup .... A bude tam kdesi na "Gelérte" zvečnený. Asi...vieme lebo..A samozrejme jeho pozitííííííva ... filantróóópa....
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-05-24 20:02:29 58d4289b
Soros - alias Gyuri bácsi má kontakty na šoférov ekonomík západného sveta. To čo hovorí, vždy s veľkým rešpektom počúvam, dokonca bol aj na Slovensku a rozoberal veľmi vážne témy. Škoda, že som sa o tom dozvedel neskoro, rád by som ho videl konečne na živo - aj ja mám rád FX iné OTC napr. BTC je to jedna z mojich vášní. Pýtam sa čo je lepšie vojna alebo sklonená hlava opozície NWO. Ani jedno ani druhé. Vojny sa nebojte, pretože ak by hrozil reálny konflikt tak ten už nebude len jadrový ale použíjú sa zbrane HAARP a plazmatické zhluky spôsobujúce vážne
poškodenia Zeme. A navyše sa pravdepodobne narušia aj konštanty mimo orbity tejto planetárnej skúmavky v ktorom
prebieha jeden z najväčších genetických pokusov v galaxii. HAARP dokáže narúšať rôzne silové polia, ktoré pôsobia
napríklad medzi Zemou a Mesiacom. Navyše dokáže provokovať aj samotný Solar. Ono je dosť naívne sa spoliehať
na Bransonovu sieť satelitov made by JASON, nebude vám to fungovať chlapci. A nakoniec žiadnej vojne nedojde
pretože predtým nás vymetie intervnecia, tých ktorých pozorujú za orbitou. Pretože ak by malo dôjsť k ohrozeniu
Zeme, radšej sa kód 23 a všetky JEJ DERIVÁTY eliminujú. Z úplne jednoduchej príčiny, takých miest ako je Zem
poloha, situovanie, odhľahlosť, možnosť izolácie zároveň so skvelými možnosťami pozorovania a pripravenosti na
intervencie, tak takýchto miest NIE JE na rozdávanie.

Čo sa týka JAPONSKA - oni nie sú spojencami USA. Samurajovia sú vydieraní zo strany USA. Od druhej svetovej
vojny nemajú prakticky armádu. Sú otrokmi USA. Musia ich poslúchať, ak nebudú tak USA urobia skrz HAARP alebo plazmatických zhlukov zemetrasenia - už sa raz tak predvádzali, oni sú nútení!

Ja verím v EQUILIBRIUM - verím rovnováhe, mierovej dohode a zdravý rozum. Svet sa rozdelí na dve polky. Jedna strana rite a druhá strana rite. Som len zvedavý kde bude stred, tam to bude možno trochu smrdieť.

Bolesť je skutočná, JAHVE, a poviem čo je povelené.

Viva la reformare Novus Ordo SeclorumSoros - alias Gyuri bácsi má kontakty na šoférov ekonomík západného sveta. To čo hovorí, vždy s veľkým rešpektom počúvam, dokonca bol aj na Slovensku a rozoberal veľmi vážne témy. Škoda, že som sa o tom dozvedel neskoro, rád by som ho videl konečne na živo - aj ja mám rád FX iné OTC napr. BTC Pýtam sa čo je lepšie vojna alebo sklonená hlava opozície NWO. Ani jedno ani druhé. Vojny sa nebojte, pretože ak by hrozil reálny konflikt

Islpuemcitnaactluasrus # GapeWehe08
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-05-25 12:15:49 5a40767b
:) Kabala sa opat pokusa rozdmychvat vojnove nalady kedze Ukrajina sklamala. A tento zablchaveny psik (Soros) si poslusne plni svoju ulohu a brese na ovecky aby vedeli kam sa ich pozornost smerovat a co je treba urobit. Otazka ktora sa natiska je samozrejme za koho tym brese. Kto mu dal mandat miliardara a investora ? Pre "INTELEKTUALOV" jeto jeho uspech analneho alpynizmu u samozvanych pastierov stada (Rotschild-Amschel & Co. o ich mandate sa nemusime bavit lebo uz vyprsal :) a likvidacia uz bezi). Bezny ludia nie su zial schopny pochopit ake su skutocne zamery pastierov, ale tak ako rok od roku zvysuju dane, tecuce cez dlhy k nasim pastierom co je utrpenie pre ovecku, mozeme si byt isty za aj tento zablchaveny psik to s vami mysli vazne, podvodne a zle.

33

Nandemonai # SagyWufe90
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-05-25 15:11:18 55d8fc6e


uzernik # QekyQyna29
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-05-26 13:07:18 4e6366e1

POSELSTVÍ OD MONTYHO – 24. KVĚTNA 2015 :)
2015 – rok odhalení. Letos budete muset čelit mnoha skutečnostem a mnozí, kteří cítí, že by měli vědět, co se děje, z toho budou velmi vystresováni.

Mnohokrát jsem poukazoval na to, že žijete na VĚZEŇSKÉ PLANETĚ. Tehdy jste nebyli připraveni to slyšet. Nyní to mnozí začínáte sami vidět. Jste zděšeni tím, co jste zjistili.


Když bylo učiněno rozhodnutí, že ti, kteří PŘIŠLI na Zemi, udělají z lidské rasy OTROKY, bylo provedeno mnoho změn.

Všechny kontakty s druhými planetami BYLY UKONČENY a Země UZAMČENA. Od té doby jste byli izolováni a sami.

Bylo vytvořeno náboženství a použito, aby vás kontrolovalo. Vatikán se zasadil o změnu názvů míst na VÝCHODĚ, aby ladily s příběhem, který vymysleli.

Důkazy jsou dostupné. Ohledně převzetí, které chtějí nyní dokončit, bylo uděláno mnoho příprav. Mnozí z vás jste jim pomáhali s ničením a vyhlazováním vaší rasy.

Podlehli jste jejich propagandě. Bylo to pečlivě naplánováno.


Nyní se vás mnoho probudilo a pomáháte druhým, vidět to, co vy jasně vidíte. Byli jste klamáni MISTRY MANIPULACE, kteří pijí vaši krev a jedí vaše maso, aby na Zemi přežili.

Skutečně můžete ignorovat, kolik lidí každý rok zmizí? Je čas, abyste chránili zranitelné.

Ty, kteří přejdou do „péče“ státu, a jsou vydáni na milost satanským kultům.

Potřebují vaši pomoc, aby přežili. Musíte se dívat na to, co se kolem vás děje. Jednoho dne zaklepou na vaše dveře. Kdo se vás pak zastane? Vy všichni jste Palestinci!


Pouze ti, kdo hledají pravdu, jasně vidí, co bylo lidstvu provedeno, aby byli z lidí uděláni poslušní otroci svých nespatřených pánů.

Ve vašem otroctví hraje obrovskou roli kontrola mysli.Pekelný oheň, zatracení, trest: vše bylo chytře dosazeno do vašich myslí, abyste byli pod kontrolou.

Oni slouží Luciferovi, ne BOHU LÁSKY, který stvořil lidstvo.


My, ve světě ducha, jsme připraveni pomoct vám zachránit lidstvo a Zemi, aby mohly všechny příští generace žít v míru. Jste připraveni pracovat s námi, abychom toho dosáhli?

Společně to můžeme udělat. Jste připraveni pro tuto výzvu? Co máte ztratit.

Kabala vás zničí, jakmile vás již nebude potřebovat. Jejich plány jsou každým dnem odhalovány, protože se před vámi již nemohou skrýt.

Přicházejí s novými zákony, aby získali čas.

Lidstvo je nyní dostatečně probuzeno, aby vidělo celý obrázek; takže lidi již nelze ukolébat do falešného pocitu bezpečí.

Pravda o Kabale se možná vyjeví v září, když hlava ničení lidstva pozdraví své kohorty v OSN dne 24. září*.


Udělejte si čas na zjištění pravdy.

Zapomeňte na falešné dějiny a na náboženství, která vás držela ve vězení.

Podporujte své bližní lidské bytosti, které jsou bombardovány až do vyhlazení.

U nich se to děje dnes, u vás to bude možná zítra. Takový je plán.

Spojte svá srdce s Bohem Lásky. S láskou v srdci nemůžete bližnímu uškodit.

Kdo vás učil nenávidět a bát se? Kdo začal s válkami a se zabíjením?

Kdo vykonával svou vůli nad lidstvem? Kdo vytvořil všechna náboženství, aby byly vytvořeny rozdílnosti a sváry? Všechny cesty vedou do Říma.


Čas se chýlí. Využijte ho, abyste odhalili korupci a zachránili lidstvo od vyhubení.

Ano, nejdřív si lidé budou myslet, že jste se zbláznili, ale pak se to otočí a také oni jasně uvidí pravdu toho, co se kolem nich každý den děje, aniž by si to oni uvědomili.

Jakmile jednou otevřete oči, již je nikdy nemůžete zavřít.

Najednou bude korupce tak zřejmá, že se budete divit, jak jste mohli být tak dlouho slepí.

Staňte se jedním z těch mnoha, kteří jsou na Zemi, aby ji osvobodili a pomohli lidstvu.

Jděte vpřed do Světla. Nesetrvávejte v hrůzách, které byly spáchány, aby vás kontrolovaly a zničily. Soustřeďte se pouze na vytvoření lepší budoucnosti pro Zemi.


Je to těžká doba pro všechny, kteří slouží pravdě.

Útoky sílí, ale my se nedáme zastrašit.

Prosím, pomozte nám posunout lidstvo vpřed do mírového světa pro všechny.

Moje drahá, víme, co je třeba udělat.

Nedáme se zastavit, protože je pro to správný čas.

My všichni, kteří pracujeme společně, nemůžeme selhat.


Tvůj navždy oddaný Monty.


Vzkaz od Veroniky

Abyste se chránili před rakovinou, užijte každé ráno horkou vodu, citronovou šťávu kvůli chuti a ¼ čajové lžičky sody bikarbony.
* Rok 2015, je rokem 70. výročí založení OSN. V září, 25.-27. 2015 proběhne v OSN historický summit, na kterém bude schválena globální agenda rozvoje po roce 2015. Více ZDE Website: The Montague Keen Foundation, http://Galact
icchannelings.com/

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Mirka K pro http://Galact
icchannelings.com
a www.transformac
e.info
. Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem za předpokladu, že nic nebude vynecháno nebo změněno a budou uvedena všechna práva a odkazy na webové stránky včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy. Děkujeme za zařazení této poznámky.


DB # CehuSady45
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-05-29 10:18:06 5f67d3f5
Jaký je původce těchto zvláštních zvuků, které znějí podobně jako trumpety nebo pozouny? Může zde existovat souvislost s proroctvím bible? Jedná se o trumpety Andělů? Inu, to nám mnoho času k nápravě zřejmě nezbývá..
DB # CehuSady45
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-05-29 10:25:35 5f67d3f5
konecne, uz to vyzeralo tak, ze novi blazni na tuto stranku nezavitaju
rafael # RusyNecu46
-
 64% ( 4 people voted )
+
2015-05-29 10:46:38 59ad961d
Takže ďalší prorocký koniec sveta v roku 2015? Lol, vraj rok odhalení? Nech sa dajú pátričkári vypchať...


:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 57% ( 4 people voted )
+
2015-05-29 10:51:33 d425402d


Život se mění rychle, ať se nám to líbí nebo ne – mění se celá společnost. :)

Lidstvo se přesouvá do zkušenosti, kde komunikace má základ v Pravdě – tento koncept může předložit v osobním životě mnoho iluzorních strachů, které leží ladem.

Všechny strachy mají základ ve strachu ze smrti – lidská rasa byla záměrně vedena k pocitu „ zůstat v bezpečí a držet se jistot“. Vše co nepracuje ve prospěch expanzivního vývoje se nenávratně rozpouští.


První Vlna tohoto tzolkinového cyklu a kvalita fotonických částic nás nutí být více flexibilní. Při magnetických bouřích procházíme energetickými bariérami – můžete cítit silný tlak. 30.- 31. 5. bude v podobném režimu jako uplynulý víkend.

Důležitější aktivity plánujte raději na odpoledne, kdy energetický tlak povolí. Zvyšujeme volume a tyto prvky se používají pro odstraňování Závojů, po kterých přichází AHA momenty.

Vyšší kmitočet umožňuje měnit vše včetně sedimentů, které leží hluboko uvnitř nevědomí.


Proces Vzestupu je sjednocování Vyššího Já, Ducha a duše s nižšími úrovněmi a tělem.

Mění se buněčná struktura pro možnost ukládání vyšších frekvencí do fyzického těla.

Vyšší Já určuje cestu, která je pro každého jiná.


Energie rekonstruují vše, včetně přírody – vše se stává světelnější. DNA, včetně šišinky zpracovává stále více Světla. Jsme ti, co staví nové paradigma a novou osobní i kolektivní realitu.

Každý z nás má přímý vliv na fázi Vzestupu. Zažíváme vyšší stavy Vědomí, zarovnáváme se s vyššími úrovněmi. Světla. Postupným probouzením se vyprazdňuje staré Vědomí.

Mnozí vnímají doslova hmatatelné Vědomí, není to už teorie prekognice.


Čím déle se soustředíte na negativní věci, tím delší jsou výzvy. Je mnoho změn, které musí být udělány a starostmi a strachem se celý proces jen prodlužuje.

Nevěnujte pozornost negativním zprávám – jsou legrační. Jsou to věci mimo naši kontrolu.

Při zablokování možnosti sdílení příspěvků na mém fb profilu Mayský kalendář jsem vypukla smíchy. Zasmějte se pokusu o zpomalení, nebo přerušení Přechodu.

Pokud nás podobné věci rozčilují, je to známkou, že nejsme probuzení a pohání nás staré paradigma.

V každém prostoru existuje vždy více řešení – více realit.

Věci se mohou urychlit, záleží jak pilní jsme a ve svém Středu.

Prioritou v tomto procesu je zarovnání se srdečním centrem.
Komfortnější Vzestup: v kontextu evoluční biologie se 100% vyhýbejte zpracovaným potravinám.

Za toxické lze označit všechny vyrobené potraviny.

Přetěžují tělo, spouští nemoci a zneužívají přirozenou genetickou výbavu. To vše bylo součástí regresivního plánu 3D – PŘEŽÍVAT, které nyní měníme na ŽÍT.


Užívejte si přirozené sytící jídlo, udělejte z jídla potěšující obřad. Používejte potraviny z domácí produkce, volného chovu, trhů, zahrad, přírody, farem, nebo certifikované bio. Pokud vám vyhovuje jíst menší jídla plná světla, jako je ovoce, zelenina, rostliny, smoothie a vaše tělo je plné energie, máte fyzickou a psychickou sílu, nejste unavení, mozek má energii a imunitní systém je v rovnováze – pokračujte v tom.

Cítíte-li se unavení, bez síly, nebo potřebujete zvýšit fyzickou sílu, je třeba udělat změnu – často ve stravování. Zvažte možnost zvýšit přísun bílkovin ( proteinu), Omega 3 nenasycených mastných kyselin.

Káva a alkohol mohou narušovat vnitřní rovnováhu. 7 miliard lidí rovná se 7 miliard způsobů stravování. Váš poradce na výživu je vaše tělo, které prochází obrovskými změnami.
Existuje-li nějaká dysbalance těla, zeptejte se ho proč vás bolí záda, nebo krk. Žádá vás o odpočinek, tvořivost, pohyb….?

Dopřejte mu dostatek pohybu ( nejlépe na slunci v přírodě). Zvažte jógu, protahovací cviky na mobilitu a dlouhé procházky.

Sportujete-li kontraproduktivní je chronické kardio, které tělo celkově vyčerpává. Podporujte své tělo a Přechod bude mnohem lehčí – tělo je prostě nástroj.

Dopřejte mu vodu, masáže, otužování, detoxikační epsomskou sůl …..atd.


Je zde mnoho talentovaných léčitelů, terapeutů, mistrů reiki, chiropraktiků, odborníků na akupunkturu, masérů, poradců, alternativních léčitelů, kteří filtrují své léčebné modality přes Lásku svého srdce.

Přijměte jejich dary.


Zlaté pravidlo Vzestupu: dělejte vše co vám přináší radost, motivuje vás a nevyčerpává a dávejte si výzvy, které vám přináší radost, motivují vás a nevyčerpávají.

Vzestup není závod triatlonu ani soutěž Osvícení.


Miluji tento proces. Cílem je udělat jej co nejrychlejší a nejjednodušší pro co nejvíce lidí jak možné to jen je. Důvěřujte této grandiózní misi, důvěřujte sobě.

Vaše vibrace se týká nás všech.

Nevyhýbejte se nevyhnutelnému.

Udržujte čistý klid a čistou Lásku. Vděčnost, Lásku a Požehnání vám všem.
V Lásce, Světle, Službě
Lenka
www.m
ayskykalendar.blogspot.comDB # CehuSady45
-
 42% ( 2 people voted )
+
2015-05-29 17:28:40 5f67fccc
Přepólovaný svět: Bolševismus se přestěhoval do Washingtonu. Skončit v pekle s Amerikou, nebo se zachránit s Ruskem? Zázrak, kterého si nevšímáme. Pohár je naplněn po okraj.
Jindřich Koudelka dlouholetý politický vězeň komunismu a signatář Charty 77 se ve druhé části svého eseje zamýšlí nad příčinami nekončícího boje části západních politických "elit" proti Rusku
http://protiproud.parl
amentnilisty.cz/politika/1607-prepolovany-svet-bol
sevismus-se-prestehoval-do-washingtonu-skoncit-v-p
ekle-s-amerikou-nebo-se-zachranit-s-ruskem-zazrak-
ktereho-si-nevsimame-pohar-je-naplnen-po-okraj.htm
Matej # SoxiPotu56
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-06-04 19:53:43 3ec5e27c

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
štyri   šesť
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá
Kult jménem válka

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Vieme to napraviť?


Vieme to napraviť?
V 15. storočí, Čína mala najvyššiu životnú úroveň na svete. Miesta ako Nanjing dosiahli vrchol rozvoja s veľmi modernou infraštruktúrou, silnými ekonomikami, významným medzinárodn...
Jak porozumět kvantovým počítačům
Návrh dohody o Translantickom obchodnom a investičnom partnerstve
Rudá armáda, armáda znásilňovatelka a zlodějka

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0423 s
good positive news inspirational stories articles | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne