Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Likvidácia príbytkov. Krutosť v mene Biblie


Likvidácia príbytkov. Krutosť v mene Biblie

Vieme, že Palestína je okupovaná a to neskutočne krutým spôsobom. Sionizmus je postavený na báze Biblie. Izrael vznikol okupovaním Palestíny a obsadením tohto územia.
Izraelská vláda sa snaží zlikvidovať všetkými spôsobmi aj tých posledných Palestínčanov, ktorý sa v Palestíne nachádzajú, početnými demoláciami domov, v ktorých Palestínčania bývajú.
Takéto zločiny by si nedovolili nacisti.
Sú tu videá s veľmi emocionálnymi zábermi

 

Four homes were demolished in Um al-Kher, near the Carmel settlement. This was part of a string of home demolitions in the wider Yatta region.

Štyri domy boli zbúrané v Um al-Kher, v blízkosti osady Carmel. Toto bola časť reťazca domácich demolácie v širšom Yatta regióne.

********************************** **

*******************

 

Vieme, že Palestína je okupovaná a to neskutočne krutým spôsobom. Sionizmus je postavený na báze Biblie. Izrael vznikol okupovaním Palestíny a obsadením tohto územia.
Izraelská vláda sa snaží zlikvidovať všetkými spôsobmi aj tých posledných Palestínčanov, ktorý sa v Palestíne nachádzajú, početnými demoláciami domov, v ktorých Palestínčania bývajú.
Takéto zločiny by si nedovolili nacisti.
Sú tu videá s veľmi emocionálnymi zábermi

Pozrite si túto mapku, aby ste pochopili krutosť sionizmuAuthor: franco # WobaCupa83
Blízky východ2014-01-2266
-
 71% ( 11 people voted )
+
Židé mezi námi
Židé, kteří žijí mezi námi, nejsou původně Židé. To není etnikum, nejsou ani národ. To jsou původně chazarové (maďaři jim později začali říkat aškenázyové), kteří přijali judaismus. Byli později tatarskými nájezdy vyhnáni a rozptýleni do Evropy, takže osídlili východ Evropy: Rusko, Polsko, Německo, Maďarsko, Rumunsko, Bulharsko a tyto oblasti. Devadesát pět procent obyvatelstva Izraele je právě těchto aškenázyů. Ti východní Židé, asijští Židé, původní snad potomci některého z těch biblických dvanácti kmenů Židů, to jsou sephardiové, Židé, kteří se dostali do Evropy v devátém století, když Arabové okupovali Španělsko. Sephardové se dostali s Araby do Španělska, odkud byli potom v
yhnáni v 15. století
, stejně jako z Portugalska, ale dostali se do Itálie, do Holandska, kde založili plodinovou burzu a finanční ústavy; ve Španělsku dělali finančníky, filozofy, lékaře a advokáty Arabům.
Ale Semité
, to nejsou jenom Židé. Palestinci jsou také Semité, takže antisemitismus u nás, to je dosti zavádějící pojem
. Jeden americký Žid, sephardín, který se odstěhoval do Izraele a pak odtamtud utekl, tvrdí, že to je nejrasičtější stát ve světě. Že tam existuje rasová segregace. Že to tam ovládli aškenázyové, včetně vlády. Tamní sephardíni, to jsou spíš ortodoxní Židé. To je kmen, část Židů, která odmítá sionismus, nechce mít se sionismem a s tou světovládnou tendencí židovstva nic společného. Chtějí žít jako chassidi. To je označení ortodoxních Židů, kteří tam v Izraeli mají takové zvláštní ghetto, kde se konají náboženské obřady, a s věcmi, které se týkají ovládání národů, jako je spojení států (s tím nesouhlasí polovina židovského obyvatelstva Izraele), s tím nechtějí nic mít. Říkají, že to přivede obrovské neštěstí na židovský národ, že to skončí katastrofou a že to skončí takovou genocidou, jakou Židé ještě nezažili.
Dnešní obyvatelé Izraele jsou spíše ateisté, to nejsou věřící, ale materialisticky uvažující lidé. Něco podobného lze asi říci i o té skupině sionistů, bažících po světovládě. Rozhodně nelze asi přičítat světovládné choutky všem Židům. Normal 0 21 false false false SK X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normální tabulka"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin;}
filip # WyboCeci64
-
 63% ( 9 people voted )
+
2014-01-22 22:16:03 542f2cbe
V Katechizme Katolíckej cirkvi máme o Starom zákone napísané nasledovné (názor protestantských cirkví je presne rovnaký):
Starý zákon je neoddeliteľnou časťou Svätého písma. Jeho knihy sú inšpirované Bohom a zachovávajú si trvalú hodnotu, lebo Stará zmluva nebola nikdy odvolaná.
„Veď starozákonný poriadok spásy bol zameraný predovšetkým na to, aby pripravil… príchod Krista, Vykupiteľa sveta.“ Knihy Starého zákona „hoci obsahujú aj nedokonalé a prechodné veci“, dosvedčujú celú božskú výchovu (pedagógiu) Božej spasiteľnej lásky: v nich je „uložené vznešené učenie o Bohu a spásonosná múdrosť o živote človeka i obdivuhodné poklady modlitieb“; v nich „sa napokon skrýva tajomstvo našej spásy“.
Kresťania majú v úcte Starý zákon ako pravé Božie slovo. Cirkev vždy rozhodne odmietala myšlienku zavrhnúť Starý zákon pod zámienkou, že ho Nový zákon urobil pominuteľným.

franco # WobaCupa83
-
 43% ( 4 people voted )
+
2014-01-22 23:04:57 5057d10a
Sionisti si povedia: keď uznáva kresťanstvo a Islam Jahveho za najvyššieho jediného Boha, o čo skôr by sme ho mali uznávať my? Keď 3 miliardy kresťanov a moslimov uznáva démonického ZLÉHO boha Jahveho a celý starý zákon, prečo by sme to nemali brať vážne?

franco # MohaDinu60
-
 46% ( 3 people voted )
+
2014-01-22 23:10:04 5057d10a
Franko

Sionisti nasledujú možno tak Talmud, určite nie Bibliu. Skôr si ale myslím že nenasledujú nič, len peniaze, to je ich boh - dolar.

Kukino # SuwaJyla20
-
 69% ( 6 people voted )
+
2014-01-22 23:12:41 5b7f8351
A ešte mi vysvetli prečo je Jahve zlý demonicky Boh? Čo ti urobil? Že ty si slobodomurár či člen nejakej okultnej sekty...
Kukino # SuwaJyla20
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-22 23:19:31 5b7f8351
Presne tak, židov netreba všetkých hádzať do jedného vreca. Možno by stačilo pomocou genetických testov oddeliť tú odpornú chazarskú zberbu, ktorá geneticky so skutočnými židmi nemá nič spoločné. Toto vypočítavé chazarské etnikum však údajne zašlo až tak ďaleko, že sami seba považujú za židákov prvej kategórie a tých skutočných - semitských židov za niečo podradné... Znie to absurdne, ALE táto kategória živočíchov (ťažko ich na základe vrodených vlastností nazývať ľuďmi) zneužíva vymyslené pojmy ako antisemitizmus, aby už vopred eliminovala všetkých, ktorí by sa odvážili kritizovať všetky tie svinstvá, v ktorých majú namočené paprče.

A ešte na zamyslenie pre všetkých, ktorí si myslia, že Starý a Nový zákon je "originál" božie slovo a nevidia medzi nimi žiadny rozpor...: Obľúbená veta trapka Jahveho zo Starého zákona : "Zabite ich všetkých !" . To ale akosi nejde k tomu čo hlásal a čím žil Ježiš........ alebo si to myslím iba ja ?!?
Johny # JynaVaso24
-
 54% ( 3 people voted )
+
2014-01-23 00:17:17 c35b0d3e
loading...
Nemusím židov. No pekne si sa sekol. Židia neuznávajú bibliu. Vonkoncom Sionizmus nie je postavený na biblii ale na Talmude dokonca Sionisti neuznávajú ani celu Toru. Sionizmus a Judaizmus sú dva učenia ktoré sa navzájom nemusia a oponujú si. To že väčšina židov sú Sionisti to je druha vec.

STOPA # QadyVyna05
-
 62% ( 3 people voted )
+
2014-01-23 00:21:00 b03dd106
Chazarské skazky hrajú do kariet moslimským teroristom, ktorí zrejme čakajú, že židkovia opustia Izrael, ak už majú byť tými chazarmi. Istá časť Chazarov prijala talmud, iná časť kresťanstvo. Prečo nenazývate kresťanov, že sú potomkovia chazarov? Prečo papagájujete bludy moslimov nezakladajúce sa na pravde?
Takzvané židovstvo sú len všakovaké sekty, ktoré aspoň navonok niekto niekedy spojil s talmudom, alebo starým zákonom.
95 %, prečo nie rovno 100 %, lebo africké sekty pokladáte tiež za židov a neviete si rady s ich pokožkou?
Arabi neokupovali žiadne Španielsko, išlo o islamských vládcov, ktorí istý čas mali prevahu. Okupáciou to nazve len nacista, ktorý rozšírenie kastílskeho jazyka za Pyrenejami pokladá za samozrejmosť, ale iné reči už vidí ako votrelcov.
12 kmeňov boli Hebreji, nijakí židia (spoločenstvo ľudí talmudských siekt, prednacisti a po nich sionisti zavelili na sformovanie z nich „národa“ židov, ktorý je vraj dedičom Hebrejov), kvôli tomu že sa rozšíri akékoľvek náboženstvo neznamená sťahovanie sa ľudí vo veľkom. Latinská amerika zmenila náboženstvo, nie rasovú štruktúru, moslimovia v španielsku neznamenali arabov.
Tu sa jedná o ďalší mýtus, arabizovanie moslimov z minulosti, vytváranie z nesemitov, nearabov–ľudí moslimského náboženstva arabov, čo je nehoráznou lžou. Azda každý moslim je „arab“ a „arab“ pozná len jediné náboženstvo? mýtomani slobodu človeka a slobodu výberu neuznávajú.
Ľudia menia náboženstvo, alebo nijaké ani nemajú, vyhnať mohli zo Španielska niekoho, kto si osvojil talmud pred 60 rokmi, nejestvuje nijaké celistvé spoločenstvo, že kvôli jednej osobe judaistickej sú všetci jeho príbuzní judaisti, jedná sa o jednotlivcov, ktorí sú, alebo nie napojení na talmud.
Americký žid vypisuje pavedecké pamflety a smoklí, že aškenázyovci vládnu v Izraeli, kto má vládnuť? Menšina sefardov?
Aškenázyovia sú podľa propagandy chazari a zároveň zlí sionisti, ale sefardi sú poctiví, odmietajú sionizmus.
Sionizmus vznikol úplne nedávno a jeho bodom programu bolo osídliť Izrael, ešte prevzali od prednacistov spojenie Hebrejov so súdobou synagógov. Kresťania proti talmuďákom vystupovali už pred 2000 rokmi z dôvodov rúhania sa Božej pravde, pritom aj prví kresťania, aj talmuďáci boli Hebreji.
Sionizmus z každého lumpáctva obviňujú moslimskí teroristi a ich užitoční idioti, ktorí škodcovstvo židákov objavili až vznikom Izraela, alebo, tí znalejší, ktorí vidia vo všetkých finančných ústavoch prsty židovstva, čo je pre nich najväčšou pohromou.

Lidhja # JojaVime40
-
 42% ( 2 people voted )
+
2014-01-23 02:40:10 b228cf8a
Sionizmus vychádza z judaizmu, jedná sa o jeho politické krídlo, ľudí činu, ktorí aj konali a voviedli do skutočnosti judaistické predstavy o vlastnej sekte. Bez zatrateného náboženstva, (ktoré zo satanskej domýšľavosti čaká na spasiteľa, Ktorý už dávno prišiel, len preto, že ako spasiteľa si vyhliadla bojovného tyrana hrubiánsky terorizujúceho okolie a rozdávajúceho verným židákom ulúpené poklady, dočkajú sa, bude to antichrist, ktorého príjmu, lebo sú zločinci ako on sám) neboli by sa oživili ani nenáboženské stránky predstavy stvárnené do reality. Veriaci vo vyvolenosť sa nedokážu zorientovať v jednoduchých náboženských vzťahoch, oni započuli slovo vyvolenosť, až mu doslovne uverili, rovnako ako nemeckí či francúzski, moslimskí nacisti, ktorí zbožšťujú samých seba.

Lidhja # JojaVime40
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-01-23 02:53:05 b228cf8a
Proti židom som bol už v čase keď internet pre občanov nepoznali ani v USA, ale až na internete som pochopil (sprvoti mne nevadili, priam som sa vždy tešil z protižidovských útokov, že aj iní majú rovnaké postoje, ale už som sa ich veľmi dávno prejedol a začal som rozlišovať motiváciu), že takmer všetci protižidia vystupujú proti nim kvôli Plastelíne, v záujme moslimských teroristov.
Aké genetické testy, máš Johny predstavivosť, aby si opísal chazarov? Poznáš ich rasové prvky? Ich jedinečné od všetkých ostatných rás sa líšiace charakteristické znaky, ktoré vyplývajú z rasy, nie jazyka nositeľa rasy? Ako nakladáš s rasou vymretých jazykov na území chazarska? Kam ich zaradíš? Ak už pokladáš tmavochov v Izraeli za židov, semitských židov, zrejme tých správnych v tomto „národe“, tak ja ich vidím ako príšelcov z arabskej púšte, čo šírili ohňom a mečom mohamedánstvo a niekto spomedzi nich sa stratil v synagóge a založil dynastiu tvojich milovaných pravých židkov.
Protichazarskí nacisti sú veľmi nebezpeční. Nevedia porozumieť, že náboženstvo je osobnou záležitosťou, ľudia v Európe, ktorí neboli semitmi, ani Hebrejmi, nanajvýš používali hebrejský jazyk v liturgii. Až v súlade s nástupom prednacistickej nenávisti jednoznačne vychádzajúcej z talmudu, zúrivej rasovej vojny, choré hlavy medzi nemcami objavili židovský, zvláštny národ, poškodzovateľa pangermánskej veľkoleposti. Ešte pred vznikom Izraela americkí nacisti, odporcovia vzniku Izraela, týchto židov nazvali chazarmi a dnes sa chazarskej stopy držia moslimskí teroristi, pritom vysvetlenie židovstva je veľmi jednoduché, každý si vybral náboženstvo podľa vlastnej chute, ale z toho dôvodu nezmenil ani rasu, ani sa nepresťahoval. Len nemci potrebovali hromozvod, vinníka za všetky ich osobné zlyhania. Kto verí v židov, verí v Izrael, bez veriacich v žida, nikdy by nepresvedčili príslušníkov sekty, že sú nezvyčajným odlišným „národom“. Väčšinu židov tvorili slovania, kto presviedča, že slovania sú židia, alebo chazari je slovanofóbom.
Zabite ich všetkých–ty nikto, chceš súdiť Boha? Aký si hrdina, povieš mu to priamo do očí? Ak tvorca potrestá tých, ktorých stvoril a neposlúchajú Ho, tak si podľa ľubovôle pre ich dobro s nimi zabojuje. Čo je podľa teba vražda? Ak zabíja ten, koho neznášaš?

Lidhja # JojaVime40
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-01-23 03:21:43 b228cf8a
franco, obvinovat z nejakej krutosti bibliu je to iste, ako obvinovat z krutosti svetovej vojny evolucnu teoriu.

Fero # LifuRoru61
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-23 07:42:36 5ab6fb7f
Iba zvýrazním čo napísal Kukino:

Sionisti nasledujú možno tak Talmud, určite nie Bibliu. Skôr si ale myslím že nenasledujú nič, len peniaze, to je ich boh - dolar.


Patrik # VebaSydi71
-
 67% ( 5 people voted )
+
2014-01-23 08:01:47 57c5453a
Fero o tom ty vies dost,vsak?
Rafael # BakiQuno09
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-01-23 08:29:03 59ad5d21
Židovstvo bolo prvé monoteistické náboženstvo. Židia si písali dejiny na základe dejín Sumérov, Hebrejci boli jedna z civilizácií, ktoré boli v kontakte so Sumérmi. Všetky vzdelávacie a informačné zdroje o Suméroch mlčia!!! Hospodin nemá genealógiu, Starý zákon napísal človek, možno poloboh.

Židovské náboženstvo je stratégiou prežitia, žiaľ na úkor existujúcich civilizácií a žial veľmi úspešnou stratégiou. Je to separatistické a rasistické náboženstvo, ktoré účelove praktikuje všetko, čo židom pomôže, bez ohľadu na život, zdravie a majetok civilizácie, s ktorou aktuálne židia žijú. Napr. Židoboľševická VOSR, vražda Romanovcov a následne inštalovaný socializmus, genocída Slovanov a ich storočné zotročovanie, Lenin, Marx, Trocký ... žiadny Rus., žiadny Slovan, práca na objednávku anglosaso židovského kapitálu. Keď sa anglosaso židia rozhodli, že socializmus zrušia, ta sa tak po vedením Havla stalo a my sme huby otvárali, ako sa komunisti dobrovoľne, bez násilia stiahli zo života.

Sionizmus teoreticky čerpá zo Starého zákona. Izrael prostredníctvom AIPAC ovláda USA, tie cez FED a centrálne banky, OSN, MMF, Svetovú banku, ako aj technicky vyspelé zbrojárstvo kolonizujú celý svet. Nemecko je dodnes porazená krajina, nemá vlastnú ústavu, má mocnosťami nadiktovaný Základný zákon, dôvody okupácie pominuli pádom železnej opony. Izrael má poradné a kontrolné organizácie s funkciou AIPAC vo všetkých štátoch. Vid. české prezidentské voľby, voliči odmietli židov a položidov a zvolili si jediného čecha, Zemana a ten je celý v izraelskej r.iti.

Včerajšie TN na Markíze: Krupinský primátor povedal pravdu o židoch a Palestínskej okupácii a musel sa verejne ospravedlniť. Reakcia dcéry židovského spisovateľa bola: "Sadnem na autobus a jednu mu vytnem." A to preto, že niekto si diovolil povedať pravdu o židoch.

Sú aj žiadia slušní a užitoční pre komunitu, ale všetci sa hlásia k sionizmu, židovskému náboženstvu a všetci sa tvária, že Arabov zabiť je potrebné, lebo sú to teriristi. Terorista je aj ten, kto odmietne opustiť svoje historické územie predkov. To mi zajtra do záhrady príde žid a vyhlási môj dom a záhradu za svoj majetok a mňa za teroristu a bude to pravda, lebo to povedal žid. Nikto zo slušných židov sa neozve proti sionizmu, nikto nevystúpi zo židovskej stratégie prežitia. Všetci ticho mlčia, okrem Lilienthala, viacerí sa ozvali a zomreli. Ak v budúcnosti nastane nový Osvienčim, tak všetci židia budú nariekať. Dnes tomu môžu predísť a všetci sú ticho. Zodpovednosť padá na všetkých židov, aj na Slovensku.

Pravdu o židoch nájdete: Nidal Saleh, všetky knihy. Zecharia Sitchin, všetky knihy. Petr Bakalář, Tabu v sociálnych vedách. Lilienthal, Chetverikov, Madsen, Gumiljov, Koestler, Pieczenik, Sitra Ahra, David Duke, Israel Shahak, Tóra. Sťahujte a kupujte kým sa ešte dá, zajtra to už nemusíte nájsť. Židia ovládli celý svet a nijako sa tým netaja.

Definitiva # MunoLyhi27
-
 67% ( 5 people voted )
+
2014-01-23 08:29:15 55ede334
Dejiny sa opakujú ..Tak ako v čase Starej zmluvy chcel izraelský národ vládnuť vo vlastnej sile a moci nad celým svetom, tak aj dnes.. Očakávajú tisícročné kráľovstvo (podobne ako aj Hitler) tu na Zemi, a nie v nebesiach ako píše o tom Biblia.. O tisícročnom kráľovstve na Zemi učí každá jedna cirkev, ktorú poznám, okrem adventistov siedmeho dňa..

Kristus ukázal, že Slovo sa šíri láskou, nie vojnami a vlastnou silou.. No ľudia robia tú istú chybu čo v čase Starej zmluvy.. Všetko chceli riešiť vojnami a hovorili, že to je Božia vôľa a robia to v mene Božom (podobne ako inkvizícia v temnom stredoveku).. Ale Boží zákon je o láske, nie o zabíjaní,.. Ako je to potom možné, že toľko krvi sa prelialo aj napriek tomu, že Izraeliti mali Boží zákon ako svedectvo?
Mali zatvrdnuté srdcia a nechceli sa zmeniť a činiť pokánie.. A tu už Boh nemôže zasiahnuť..Bola to ich sloboda voľby.. No i cez ich chyby a zlé rozhodnutia ich miloval a požehnával.. On ostáva verný aj keď my sme neverní.. V Božom Zákone - Desatore, je vyjadrená Božia láska a Jeho vôľa... Všetko čo je mimo toho sú ľudské zlé rozhodnutia, ktoré s Božou vôľou nemajú nič spoločné, aj keď sa za ňu skrývajú...

Čo sejeme to budeme i žať.. Vidíme to na celom svete.. A to je len zlomok toho čo ľudí čaká ak sa opäť v láske nenavrátia k svojmu Stvoriteľovi.. On je Darca života, ale ak sa sami vo vlastných rozhodnutiach odkláňame od Zdroja, nedivme sa tomu čo prišlo na svet..
Kristus volá každého: "Ja som cesta i pravda i život; nikto neprijde k Otcovi, len skrze mňa." (Ján 14,6)
"Lež iďte a naučte sa, čo je to: Milosrdenstvo chcem a nie obeť. Lebo neprišiel som volať spravedlivých, ale hriešnych ku pokániu." (Matúš 9, 13)

Pokánie nás volá k zmene myslenia a k správnym rozhodnutiam.. Máme ten najkrajší dar v srdci: SLOBODA VOĽBY
Patrik # VebaSydi71
-
 72% ( 8 people voted )
+
2014-01-23 08:33:39 57c5453a
Aby som bol spravodlivý, kresťanstvo je druhé najzločineckejšie náboženstvo, hneď za židovským. Slovania mali Slovanské védy, svoju kultúru, jazyk, písmo. Kreťanstvo už takmer 1000 rokov likviduje Slovanskú kultúru a dejiny, dodnes sa nepodarilo. Násilie, vojny, hladomory, milióny mŕtvych, doba temna v stredoveku, bosoráctvo a pálenie na hranici, krádež majetkov a nekonečné bohatnutie vždy a všade. Dnes je to násilie na deťoch páchané krstom náboženskou výchovou vo veku, keď deti nevedia a nechápu čo sa deje, vo veku, keď získavajú návyky, model správania, ktorým sa riadia celý život a ktorého sa v dospelosti nevedia zbaviť. Kresťanstvo je otroctvo ducha, kresťanstvo bráni človeku objektívne sa vzdelať v prírodných vedách, rozumne používať vedomosti pre zlepšenie svojho života, núti ducha človeka k slepej poslušnosti voči cirkvi.
Definitiva # MunoLyhi27
-
 50% ( 12 people voted )
+
2014-01-23 08:43:09 55ede334
pekne prispevky Patrik. o tych adventistoch by bola zaujimava diskusia.
Rafael o com viem dost?

Fero # LifuRoru61
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-23 08:47:38 5ab6fb7f
Definitiva treba rozlisovat pachatelov nezakonnosti od krestanov. najdi si 30 sekund cas a precitaj si Matus 7:15-30 a spoznas kto je kto

Fero # LifuRoru61
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-01-23 08:52:31 5ab6fb7f
Fero co povies na toto?

Gobekli Tepe...

Rafael # BakiQuno09
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-23 09:49:26 59ad5d21
zaujimave to je, pozeram si hlavne obrazky, pretoze tie ich opisy a datovania nemusim. archeologia je velmi zaujimava disciplina. tie zvierata su pravdepodobne dinosauri. tych nalezov je naozaj vela.
ht
tp://www.youtube.com/watch?v=0-wrBuWLj9sFero # LifuRoru61
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-23 10:09:15 5ab6fb7f
Starozákonný Jahve nie je a nikdy nebol Boh !!! To cíti každý, kto má v sebe ešte ako-tak fungujúci kompas. Táto nechutná figúrka má totiž až príliš ľudské vlastnosti ako ješitnosť, krvilačnosť, pomstychtivosť.... Kto nevidí totálny rozpor medzi "filozofiou" Jahveho a tým čo hlásal Ježiš, tak ten sám dokazuje, že nerozmýšľa nad "svojou vierou", všetko "biblické" nekriticky "žere" a tým sám seba deklasuje na úroveň tupej ovce - ideálny typ pre cirkevné a svetovládne štruktúry. Taký "ovčan" totž nekriticky zožerie všetko, čo mu títo manipulátori podhodia. Škoda, že vás je tak veľa, lebo práve vďaka vám majú tieto odporné inštitúcie stále takú moc, aj napriek tým svinstvám, ktoré v dejinách napáchali, a ktoré sú v príkrom rozpore s ich "oficiálnou" filozofiou.

Johny # JynaVaso24
-
 56% ( 6 people voted )
+
2014-01-23 10:10:05 c35b0e5a
MYSLÍTE SI, ŽE STARÝ ZÁKON JE LEPŠÍ AKO TALMUD? TO NIE JE PRAVDA! OBIDVE KNIHY SÚ O PRESNE ROVNAKOM ZLE A NENÁVISTI, A AJ V TALMUDE OBČAS NÁJDETE NEJAKÉ SVETLÉ MIESTO.
NAVYŠE STARÝ ZÁKON UZNÁVAJÚ AJ KRESŤANIA A TÝM LEN CIRKEV V SIONIZME SIONISTOV PODPORUJE

franco # MohaDinu60
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-01-23 10:37:28 5057d10a
Pekny clanok... az na to, ze ortodoxni (starozakonni) zidia su proti Sionizmu.
Sionizmus je viac politicka a rasova ako nabozenska ideologia v "mene Biblie"

LenkaB # LyroKomo25
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-01-23 10:37:54 509a8e74
"Kreťanstvo už takmer 1000 rokov likviduje Slovanskú kultúru a dejiny, dodnes sa nepodarilo."presne opacne - tradicne krestanske hodnoty funguju ako ako dobra evolucna strategia a vytvorili z Europskej civilizacie najvyspelejsiu. Tam kde vyhravaju lavicove prudy, materializmus, konzum, sa ludia zotrocuju a prestavaju rozmnozovat, nastava vseobecny upadok ( liberalizacia potratov, homosexualizacia, vymieranie Europy a Americanov (v state Texas je povoleny sobas so zvieratom napr.), ideologia "zivota pre seba", kde deti iba prekazaju a su bremenom), feminizmus, muzska zzenstilost atd. )


Lavica zvitazila -- Europa vymiera


Slovania mali krasnu kulturu, ale boli etnikom, ktore najviac a najlahsie prijalo krestanstvo -- dobrovolne ... a dodnes si najviac tieto hodnoty strazia .. Nie nadarmo bol prave pre Slovanov adaptovany tzv. komunizmus - ktory krestanstvo zakazoval - a napriek tomu medzi Slovanmi sa sirilo aj v tomto obdobi ...

LenkaB # LyroKomo25
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-01-23 11:10:58 509a8e74
Lenka,---Čo už je na tom článku pekné?Sionisti niesú židia? Palestína,je židovský štát. Už pred druhou svetovou ,židia,ktorí sa našťastie dozvedeli ,čo sa bude diať ,odchádzali do Palestíny. Do Palestíny odchádzali židia už za čias,ktoré si pamätám.Palestína bola židovská ešte si to pamätali moji rodičia. Ešte pred rokom 1900,teda v devätnástom storočí.Rozdeľujú sa tu židia na takých a hentakých. Čo by sa stalo u nás keby sme boli takí hlupáci a rozdeľovali by sme sa podľa náboženstiev ,aj keď tie náboženstvá majú veľa spoločného. Tiež sú tu manžesltva katolíka s pravoslávnym,evanjelíka s grékokatolíkom. Bola by tu ďalšia ---Juhoslávia----

Jambo # CapuSuxo47
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-01-23 11:13:03 4e636aac
Okrem toho krestanstvo nezabija kulturu - krestanstvo ako take podporuje etnicitu a zvlastnosti jednotlivych kultur, kulturu zabijaju lavicove prudy - globalizmus, jednoliate masy svetoobcanov ktore preferuju konzum atd ...
LenkaB # LyroKomo25
-
 42% ( 2 people voted )
+
2014-01-23 11:13:30 509a8e74
a potom ,ze to b neznamnena blba...
Prave cirkev a hlavne v taliansku na zaklade inkvizicnych procesov pomoihla ustrnut vede a pokroku na cele storocia, nakolko nikto nemohol vyucovat, ci studovat to, co popieralo knihu zidovskych idiotov.

Rafael # BakiQuno09
-
 46% ( 3 people voted )
+
2014-01-23 11:15:25 59ad5d21
Rafael - tvoj hnev je mojim potesenim, ked sa mi podari na...rat takeho antikrista ako si ty, viem, ze som trafila do cierneho ;)

Jambo - tak si precitaj o tom viac - navrhujem aktualne - nasilne presidlovanie beduinov (protestuju tam aj niektori zidia proti tomu), samozrejme koncentrak v Gaze a ako sa osidlovala palestina - pokial moje zdroje neklamu, tak k tomu doslo po vojne ked sa mocnosti rozhodli, ze bude vytvoreny zidovsky stat na uzemi Palestiny s nazvom Izrael a tamojsia Sionisticka politika to je kapitola sama o sebe - to by bolo naozaj na dlho

LenkaB # LyroKomo25
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-01-23 11:35:52 509a8e74
Apropo Jambo - zidia sa rozdeluju rozne - blbost by bola hadzat vsetkych do jedneho vreca. Chazari, Askenazi, prosionisticki, antisionisticki, ortodoxni, moderni atd. :) tych deleni je vela
LenkaB # LyroKomo25
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-01-23 11:37:53 509a8e74
b...., mna nenaseres ja sa len bavim na tvojej prirucke katechizmu, ktora ti nahradza vedomosti, i ked znacne skreslene a tendencne.
Rafael # BakiQuno09
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-01-23 11:46:24 59ad5d21
uloz to : najvacsia pravda a pochopite

trebror # MacaWage91
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-01-23 11:52:26 b2293e23
zidia sa rozdeluju rozne - blbost by bola hadzat vsetkych do jedneho vreca. Chazari, Askenazi, prosionisticki, antisionisticki, ortodoxni, moderni atd. :) tych deleni je vela

Zidia sa rozdeluju takisto ako katolici,evanjelici,pravoslavni islami...........,na mudrych a sprostych,na moralnych a nemoralnych.


Kedze vsetci sa povazujeme za mudrych a moralnych,treba dalej vytvorit podskupiny.Zaskatulkovanych si aj ten mudry omnoho lahsie zaradi:}}

harry # PahoLenu00
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-01-23 11:57:20 4e627d05
a vedeli ste ze holokaust tak ako ho popisuju zidia je len hrou na tych ktorym bolo ublizene a ktorych treba lutovat a donekonecna im platit odskodne?
koncetracne tabory (odvodene od slova koncentrovat,sustredovat) nie vyhladzovat sluzili ako pracovne tabory a ten plyn sa pouzival na hubenie hmyzu prenasajuceho tyfus nie splynovanie ludi,preto boli ostrihany do hola,preto im boli odobrane saty,ziadny chudaci mali zubarov,lekarov,bazen,volny pohyb po tabore prisun stravy taky isty ako majoritne obyvatelstvo!!!
Zidia tak utlacany a co robia ostatnym narodom?prave oni by to mali chapat ale su to len uzernici vykoristujuci ostatnych hned po vojne tiahli na palestinu a zacali okupovat,utlacat,vrazdit, chudaci prefikany hraju tu na nas podlu hru su vsade v politike v akciach podnikov riadia staty trh filmovy a hudobny priemysel ovladaju nase mysle urcuju kolko co bude stat a kolko zarobime,udrzuju nas len ako pracovnu silu,uvedomte si jednu vec a to ze izrael nema takmer ziaden priemysel kseftuju s diamantmi,zlatom a su vehementne finncne podporovany zo zahranicia stali a stoja za prevratmi v okolitych statoch ktore su im hrozbou

trebor # FyviGyna50
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-01-23 12:03:18 b2293e23

R - moja vec, mam pravo na nazor, toto forum nepatri tebe ani ostatnym ateistom, ktory tu zvyknu urazat a komentar moze pridavat kazdy ... alebo to je styl akym chces so mnou diskutovat? Nestojis mi ty ako clovek a ako diskuter za to, aby som sa k tomu znizila, prosim, pokracuj v diskusii, ale s niekym inym


"Zidia sa rozdeluju takisto ako katolici,evanjelici,pravoslavni islami...........,na mudrych a sprostych,na moralnych a nemoralnych."


okrem ineho ....

LenkaB # LyroKomo25
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-01-23 12:10:18 509a8e74
Nízko hodnotený príspevok


klopi # KyvoWavo40
-
 38% ( 3 people voted )
+
2014-01-23 13:16:19 58d4289b
Lenka,----Mňa história židov nezaujíma! Chcela som len poukázať,že by sme sa konečne mali zamyslieť nad tým,aby sa ľudia nerozdeľovali a nerozoštvávali,lebo sa môže stať,to čo v Juhoslávii,že brat brata znenávidel kvôli náboženstvu. Sused suseda manžel manželku!Zarazilo ma že sa ti článok ,ako kresťanke ,páčil.Vysvetli mi kde je napísané,že Boh stvoril náboženstvá?Náboženstvá stvorili mocní tohoto sveta.

Jambo # CapuSuxo47
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-01-23 14:38:52 4e636aac
Hostia a prisťahovalci sme všetci na tejto planéte, ktorú dostávame do prenájmu na pár desiatok rokov života!Vlastníctvo územia sa tisíce rokov dosahovalo len a len "mečom". Hebron -jaskyňa bola tuším prvýkrát vykúpena -Abrahamom na pochovávanie ./ aj Adama s Evou/.Územia v, dnešnej podobe sa riadia predovšetkým svetskými ustanoveniami--aj zákonnými!A zákonné ustanovizne riadia ľudia vždy a všade ZAUJATÍ , riadený nejakou ustanovizńou. O súčasnej rozlohe Izraela --rozsahu hraníc --sa začalo rokovať už v časoch kráľovnej Viktórie.. !Rozsah vplyvu Palesticov či Židov je odvodený aj od zveľaďovacieho procesu na danom území. Získať územie je možné viacerými právne opodstatnenými spôsobmi..okrem bežných spôsobov ..aj vydržiavaním, nárokovaním z titulu zhodnotenia aaaaa.. Izraelci zrejme využívajú aj "hraničné " spôsoby! Tu je otázka koho zákonný spôsob získavania územia má a aký musí platiť.
klopi # KyvoWavo40
-
 42% ( 2 people voted )
+
2014-01-23 15:03:27 58d4289b
Jambo - ved poukazuj, ale mozno by to malo smerovat na autora clanku a nadpis skor - na to som aj reagovala ... Lebo zidia, co sa riadia Bibliou su v podstate antisionisti - oni sa riadia niecim takym, ze sa nemozu vratit do vlasti, kym ich nezjednoti mesias (na ktoreho este stale cakaju), dovtedy maju byt roztruseni po svete a cakat na neho, najdi si to na nete - Ortodoxni zidia. Na druhej strane hovorit by sa o tom malo, pretoze zidia dnes do velkej miery ovplyvnuju zapadny svet - zidovska diaspora a sionizmus v sucastnosti ma najsilnejsie postavenie thats all, ci ta to zaujima alebo nie, to zas nezaujima mna ..
LenkaB # LyroKomo25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-23 15:11:17 509a8e74
Ach..Lenka B 25.. Prosííím Vás ..čo Vás núti skúšať niečo čomu ne-rozu--toto-- Vy máte asi blízko k nejaký spoločensko rétorickým vedným disciplínam ---ale otázka , či Vaše konštatovanie..""""""oni sa riadia niečim takym, že sa nemozu vratit do vlasti """" Vás "vrháááááááá" do polohy DRIZDAJÚCEJ na tomto fóre! Neznalej ani princííípom a základom kresťanstva! Pýtajte sa tam kdesi v "D" že prečo odbehol Luther od nejakých ... Vatikánskych ...týchto...zháňačov -----peňazíííí.
klopi # KyvoWavo40
-
 54% ( 3 people voted )
+
2014-01-23 18:39:50 58d4289b
Jambo davam ti plus ...

Hlavne posledni veta tveho posledniho prispevku, na me udelala dojem .

lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-01-23 18:55:32 53d0513c
...Jambo47.. Tam kdesi u naších Slovanských južných bratov ---nasadil! ktosi systém -- "BOŽSKÝ"... ale s mečom v ruke! Jeden bol Vatikánsky, druhy z Mekky -islamský,tretí najsamprvší-Pravoslávny, štvrtý--Źidovský, piaty --Starogrécky a aaaa--Ateisticky! Pozor všetko spravodlivé! A Amerika sa smiala a "musela" zorganizovať---aby sa vyprázdnili staré hrdzavé kontajnery ---s bombami--
klopi # KyvoWavo40
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-01-23 18:56:32 58d4289b
Ono keď kedysi sa začali "zabíjať býci , býky" v Śpanielsky -hovoriacich krajinách-- tak to bola istá snaha --"krvilačnosti--arénnej-- ríímansko--gladiator--skej"Dnes sa istá časť populácie "zdráha" čo i len pozerať na takéto "diania".A Aj židia sa nevedia zmieriť s tým ako je možné že ,nejakíííí !gojíímovia ! medzi sebou sa "TREPU" tak ich podporme--nech sa trepu---a hlavne mimo nážho územia-----Ta vof našej karčme---žida nemame-- a sebe --bečeľujeme---po dvoch decoch --červeného---
klopi # KyvoWavo40
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-01-23 19:24:32 58d4289b
A aj pre ,, Jambo47.. aj u nas se dajak hvari , /asi u vás hutori /ale ony vof totych veľkých mescoch BA, KE pre mne put Tatrami-- PO, KK , SNV, GE, GL-- ta to ajik papež Poľský špival aji v Japonsku " Guraľu"!A ostrý furt...
klopi # KyvoWavo40
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-01-23 20:12:24 58d4289b
Klopi,---V mojom rodisku še hutori. Hoci už tam dávno nie som ,nedopustím krivého slova naňho. Guraľu ci či ne žaľ aj my sme spievali . Poprad sa mi páči. Myslela som že tam sa rečuje.

Jambo # CapuSuxo47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-23 20:58:48 4e636aac
Lojzazpribrami,--- Vďaka


Jambo # CapuSuxo47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-23 21:17:17 4e636aac
Ne ne --zlata naša Jambo 47--my ne my hvarime, no ta fajne furt--- po Guraľsky, po tverdo spišsky, po mantacko - nemecký, po poľsko-rusnacky, po besulnok- maďarošsaky , ajik... ale aj slušne Slovensky bez invektív ---a sceme žeby každo hodzil do školoch ,aby dačo znal aby ajik dačemu rozumel! A písomný prejav je ...v zmysle kresťaských právd vraj aj svätéé!
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-23 21:19:56 58d4289b
Neni zac Jambo, jde o pravdu

lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-01-24 03:18:21 53d0513c
lojzko
co je to pravda,a o koho pravdu to ide? :D

TNT1973 # HamuQeno04
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-24 07:22:51 d991c738
Pravda je skutecnost


lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-24 15:34:42 53d0513c
a co je skutocnost lojzko?

TNT1973 # HamuQeno04
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-24 18:32:27 d991c738
vis vubec v cem ma "skutecnost" slovni zaklad ?

popremyslej, a pochopis vse i bez moji pomoci ...

lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-24 18:42:39 53d0513c
neodpovedaj otazkou.ja velmi dobre poznam slovny zaklad tohto slova.a prave preto som ti polozil tu otazku.
radsej dobre popremyslaj kam tym mierim

TNT1973 # HamuQeno04
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-24 18:47:47 d991c738
kdybys ho znal, tak by ses tak hloupe neptal :D:D:D

lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-24 18:50:37 53d0513c
skutecnost ma slovni zakad ve slove "skutek" ...

coz samo o sobe znaci ze se jedna o neco USKUTECNENEHO, SKUTECNE EXISTUJICIHO ...

lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-24 18:53:28 53d0513c
ano skutocnost ma slovny zaklad v slove skutok.a v ostatnom sa mylis.
podla teba je pravda skutocnost.ale oba tieto pojmy su relativne.
vysvetlim:nas pan premier frco vystupuje v TV a rozprava ako chce pre nas dobro,ako ho čini atd. kedze to odvisiela TV povies si-aha,tak to musi byt pravda,skutocne pre nas robi len to najlepsie.
ale je to pravda?je to skutocnost?


TNT1973 # HamuQeno04
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-24 19:02:27 d991c738
pokud to neni pravda tak to logicky nemuze byt skutecnost ? :D nenapadlo te ? :D

kdyz si myslis ze v televizi se rika pravda, pak to je jen tve mylne presvedceni, ale neni to pravda ... :D

pravda je pravda, a lez je lez ...

lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-24 19:12:14 53d0513c
kravina ze relativni ...

skutecnost muze byt tak maximalne subjektivni a objektivni, ale to je tak vse ....

lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-24 19:13:32 53d0513c
da se proste presne urcit, za predpokladu dostatecne znalosti faktu ...

lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-24 19:23:25 53d0513c
a ako vies ze mas dostatocnu znalost o danom fakte?a odkial si tu znalost nadobudol?

TNT1973 # HamuQeno04
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-24 19:42:47 d991c738
a o jakem fakte mluvis TNT ?

lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-24 21:34:52 53d0513c
Neskutocne fantazmagorie slovaci viete vypotit. Fakt. Nobelovu cenu za bezmozgove pochody. Uz len ako laik keby som si vzal Bibliu len ako knihu tak takmer cely stary zakon je kniha len o izraeli a no to ma podrz este aj novy zakon sa pohybuje len v tomto kraji. kde aky dokaz o palistene ako narode alebo islame ( len 1400 rokov stara vec fanatika zdemonizovaneho) do tej doby len pohansky uctievaci modiel ako kazdy iny narod. A stale ziadny historicky dokaz o nejakom narode ci state palestina. Poviem Vám mudrcom novinku - NEEXISTOVAL. Je to moderne spolocenstvo inak povedane zmes ludi z roznych narodov! Cielom je len nicit aky mier. A po novom tvrdenie ze Slamun bol moslim a ine dristy, aj chram sa postavil sam. Ak al aksa 2 nasvetejsie miesto moslimov tak preco sa klanaju chrbtom k al akse? Vam nedali okuliare na oci, ani zvaracske, usitite sa ci este dychate!
MTCONQ # ByhyPige34
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-01-25 02:30:30 6de63a2b
Že strata Palestinskeho uzemia, čo sú Japonci na izraelskom uzemi a su okupovany? Jediny Izrael je Hebrejsky štát a právoplatné aj historické miesto kde maju aj budu žiť. Všetko okolo samí arab. To je jak keby šlo o Slovensko ktoré by bolo velké ako Budapesť a všade okolo Madarsko, ale je jasne že historicky by to bolo nase uzemie dokonca aj vybojovane. A teraz si pride Maďar a začne tvrdiť celemu svetu lož že my sme Rumuni to my sme tu stale boli oni nas okupujú. Chípete kam tým mierim. Nevyznáte sa, neskúmate, aj malé dieťa vie na nete čítať bulvar, ale len vy tomu dokažete uveriť v takej miere že až. Wake up from dream!
MTCONQ # ByhyPige34
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-01-25 02:42:00 6de63a2b
MTCONQ,---No povedz nám ,mudrcom,Slovákom o Palestíne?Ty asi si Slovák ,že?Takže vysvetli seriózne po Slovensky.

Jambo # CapuSuxo47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-25 11:04:46 5b7f0640
MTCONQ
Pozri tento link, posuň dole, a v obsahu klikni na "Židia. Dezinformácie o Židoch"
ABChttp://1meditacia.wz.sk/Cesta_poznania_2.html[/ur
l]

franco # WobaCupa83
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-25 15:01:20 5057d10a
Mám čo čítať. Inde sa píše,že Palestína patrila židom už v roku 132 n.l.Niekomu vyhovuje tvrdiť,že to nieje pravda. Kto vie ako to v skutočnosti je?

Jambo # CapuSuxo47
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-01-25 17:10:27 5b7f0640
tot moja reakcia na maly problem menom palestinaizrael,,,v hudobnom a obrazkovom prevedeni,,
nemam o tej kauze tony informacii,,ale v jednom filme sa vravelo....setci sme tu preto ze nieco vieme,,
nieco vieme ale nevieme to vysvetlit,,len to citime...hm..tak to citim ,,

zendo # FamiJeqo02
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-08 11:26:21 b2287fdd

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
šesť   šesť
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Globalizace? Beton a žiletkový drát


Globalizace? Beton a žiletkový drát
Jedenadvacáté století mělo být stoletím globalizovaného, stále propojenějšího a otevřenějšího světa. Předpokládali jsme, že stále víc hranic bude jen symbolických, že se z ...
JEŽIŠ BOL LIBERÁL
Budoucnost Evropy
Rozvojová pomoc EÚ – treba viac peňazí, bez ohľadu na výsledky

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.1318 s
zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage