Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Líder opozície? Preboha, len to nie


Líder opozície? Preboha, len to nie

Pravicový volič je náročnejší a preto bola ponuka pravicových strán vždy pestrejšia. Ak začnú pravicové strany už teraz "predostierať voličom spoločnú alternatívu", ktorá bude aktuálna o tri roky, musia v záujme dosiahnutia akejkoľvek dohody robiť ústupky zo svojich pozícií.

Lenže, pred voľbami platí, že "kompromisy, to sú krysy", resp. nemecké "Koalition in der Opposition ist der Tod".

Zoberme si také v nedeľu zatvorené obchody. My v SaS si myslíme, že to je silný zásah do slobody jednotlivca. Vravíme, kto chce byť doma, nech je doma, kto chce nakupovať, nech nakupuje. Viacerí kolegovia v OĽaNO si však myslia, že obchody majú byť zatvorené. Ak by sme ale boli spoločne v nejakom formáte, napríklad ako predvolebná koalícia alebo dokonca niečo na vzor SDK, tak by sme museli všetci so všetkým súhlasiť a vytratila by sa spomínaná rozmanitosť. Ešte horší krok by bola spoločná tieňová vláda. Tieňový minister hospodárstva zo SaS bude proti, tieňový minister kultúry za OĽaNO bude za. To by boli veľmi iritujúce signály voličom.

No nielen to. Všetky pravicové strany sa snažia získať pravicového voliča a teda sú voči sebe v konkurenčnom postavení. To je holý fakt. SMER je síce náš súper, ale konkurentmi sú pravicové strany a do volieb sa každá z nich snaží získať voličov, a to i na úkor tých ostatných, napríklad lepším návrhmi, riešeniami, ľuďmi, povesťou atď. Tomu sa hovorí politická súťaž a to je dobré. Nielen pre demokraciu, ale aj pre prilákanie čo najväčšieho počtu pravicových voličov k volebným urnám.

Preto sa nehrabem na žiadneho lídra opozície, ktorý bude akýmkoľvek spôsobom zjednocovať existujúce a navzájom si konkurujúce strany. Ak som líder opozície, tak len preto, že som predsedom najsilnejšej opozičnej strany. A mojou jedinou úlohou do volieb je získať čím viac hlasov pre stranu, ktorej predsedám. Nič iné.

Viem, že veľa politológov, komentátorov a iných mienkotvorcov tlačí na užšiu spoluprácu a radi by videli tieňovú vládu a niekoho, povedzme mňa, v pozícii lídra opozície. No nech ma boh chráni stavať sa do pozície akéhosi zjednocujúceho lídra opozície a byť voči voličom kvázi zodpovedný za všetky pravicové strany a zároveň nemať na ne žiaden dosah. Najlepšia možnosť ako akéhokoľvek lídra demontovať, je dať mu zodpovednosť bez právomocí. Tejto pasci sa radšej vyhnem J.

Po voľbách sa však situácia radikálne zmení. Z konkurujúcich strán sa stanú koaliční partneri a vtedy nastane čas pre kompromisy. SaS i ja osobne sme preukázali veľkú mieru kompromisu, keď sme v roku 2010 ustúpili z množstva našich pozícií. Jednoducho sa po voľbách spraví hrubá čiara a začne sa pracovať na koaličnej zmluve a spoločnom programe, ktorý neskôr vyústi do Programového vyhlásenia vlády. Tu má zmysel robiť kompromisy.

Vtedy platí aj jednoduché pravidlo o premiérovi: stane sa ním predseda najsilnejšej koaličnej strany, hotovo. Ak bude SaS najsilnejšia koaličná strana, tak premiérom budem ja. Ak nie, bude ním niekto iný, také to je jednoduché. Ubezpečujem vás, že sa netrasiem za premiérskou stoličkou. Zažil som si v politike dosť, bol som dvojkou v štáte, etabloval som na zelenej lúke pravicovú liberálnu stranu (len si spomeňte ako rýchlo zhasli SOP, ANO, SF, Liga, SKOK, Šanca), teraz som europoslancom a premiéra v záujme veci oželiem. Navyše, môj život bol pred vstupom do politiky kvalitnejší. Mal som toľko peňazí ako dnes, ale viac času a výrazne viac súkromia. Ak sa pýtate, prečo teda, odpoveď je, že som presvedčený, že na Slovensku môže byť lepšie. A tiež som presvedčený, že viem, ako.

Ale zároveň spravím všetko pre čím lepší výsledok SaS a ak nám voliči dajú mandát, tak sa nezľaknem a pôjdem s plnou zodpovednosťou a úprimnosťou do toho. V deň volieb (aj predčasných) budeme tip top pripravení na prevzatie zodpovednosti za Slovensko. Pevné základy sú vybudované už dnes. Konkrétne najlepší program, slušní a skúsení ľudia, krištáľovo čisté financovanie a s ním spojená absencia oligarchov a žiadne korupčné kauzy. Môžete mi vyčítať, čo len chcete a rovno priznávam, že sme a ja osobne spravili veľa chýb, ale sme poctivou stranou.

Odteraz až do najbližších parlamentných volieb venujem všetok môj čas a úsilie prípravám na voľby a následné prevzatie zodpovednosti za Slovensko. Po ôsmich rokoch existencie SaS cítim, že sme na túto výzvu dozreli. Máme osoby, obsah a organizáciu. Máme víziu, ktorú sme predstavili na jeseň 2016 a sme dobre zohratý orchester. Mojim cieľom je poraziť Roberta Fica a nie denno-denne hľadať kompromis medzi Matovičom, Kollárom a Hlinom. To budem robiť po voľbách J.

Avšak poraziť Roberta Fica je len predpoklad k slušnej vláde. Skutočná výzva príde po voľbách. Aby sme nevládli len akože, ale naozaj spravili Slovensko lepším. Dobrá správa je, že máme jasnú predstavu a máme plán, tá horšia správa je, že s prípravami (najbližší míľnik je predstavenie Reformy EÚ v tomto mesiaci) je kopec roboty, ale je to nevyhnutné a viem, že sme na dobrej ceste. Ako europoslancovi nezaťaženému dennou politickou agendou mi to ide lepšie.Author: Sulik # TatiBylu60
Slovensko2017-03-0427
-
 38% ( 6 people voted )
+
Dá sa kladne hodnotiť isté "odhodlanie" , "vodcovské snaženie" či osobé ambície predsedu SaS. Škoda len že je smerované v prvom rade proti osobe predsedu Smeru, ďalej Smeru ako takom . Jeho zámery v "serioznej politike " boli a sú prezentované v tom že zvolil ľahšiu cestu "vegetovania v EU parlamente " /každému jasné príjmové výhody / ako odhodlanie riešiť čosi na SK scéne . /výhodnejšie tiež je excelovať v Nemecky hovoriacích TV....o jasných témach../ Rozkoly opozície naberajú obrátky takých parametrov , že v samotnom SaS excentricita vypudila i takéto persóny ktoré predstavovali "pevné sloupy"..../Mihal../
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-03-04 09:22:36 58d4289b
mam pocit, ze vsetci politici, hlavne ti nasi ,musia byt pribuzni, ale hlavne ich rodicia museli byt surodenci, inak predsa nie je mozne, aby tolko idiotov sa dalo vysvetlit len tym, ze tak volici rozhodli.
Risko ty si urcite za mladi na pieskovisku nebol, skratka ta tam neputili....

Ono to tak bolo vzdy na kzdom pieskovisku, ze tupeckov nestrpeli.

rafael # RusyNecu46
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-03-04 09:54:47 55d89f5b
Pacila sa mi hned prva veta, pravicovy volic je narocnejsi....chachacha...to sme se pobavili.


rafael # RusyNecu46
-
 55% ( 1 people voted )
+
2017-03-04 09:57:56 55d89f5b


Zoberme si také v nedeľu zatvorené obchody. My v SaS si myslíme, že to je silný zásah do slobody jednotlivca. Vravíme, kto chce byť doma, nech je doma, kto chce nakupovať, nech nakupuje.

Vy v SaS si uvedomujete, ze obchody ,ked su otvorene, tak musia mat aj zamestnancov?
Ze to nie su samoobsluzne automaty? Ze za tym je spusta matiek, ktore by aspon cez vikendy boli radi doma s detmi, ked ich uz cez tyzden nevidia, kedze su v skole a v skolke?
Ono po predrogovanych nociach sa vam v SaS vselico honi v hlave, preto asi ten nedostatok kognitivnych schopnosti.
Ale Risko, skusil si niekedy aj pracovat? A nielen cez tyzden ,ale aj o vikendoch? Asi nie, inak by si netrepal ako najaty.


Hadam v Nemecku ci v Rakusku su taki prisprosti, ze nevedia o com su volne vikendy?
Ved si tam zil, preco si tam nepindal, ze su v nedelu obchody zatvorene?

rafael # RusyNecu46
-
 55% ( 1 people voted )
+
2017-03-04 10:06:35 55d89f5b
A ak si myslis, ze by si dokazal s Kolarom a Matovicom zostavit vladu, tak by vydrzala asi 6 hodin a uz by ste sa pohadali, lebo Matovic ide po krku kazdemu, a ty si vhodny kandidat na kopacku do hlavy okamzite pri kazdom kontakte.
rafael # RusyNecu46
-
 55% ( 1 people voted )
+
2017-03-04 10:09:44 55d89f5b
takže milý Riško, z tejto tvoje úvahy, ale je neviem, zámeru, predvolebného vystúpenia sú jasné tieto veci:
- za každú cenu sa dostať do parlamentu a najlepšie sám a bez konkurencie (o premierstvo ti ide ako nikomu, to si predviedol počas posledných volieb)
- pred voľbami sa nespájať s nikým, po voľbách aj s diablom ....... na porazenie Ficka
- tvoj program je zmes všetkého najhoršieho, čo by tento národ mohlo postihnúť
a čo je najdôležitejšie, Riško, občanov, pracujúcich a ich ožobračovanie novodobými otrokármi, to si nespomenul nikde.
prečo aj. veď ty chceš byť premierom.
keby ti išlo o národ, o jeho blaho o dôstojný život ťažko pracujúcich ľudí a o potrestanie všetkých zlodejov, podvodníkov, príživníkov, vtedy by si sa mal spojiť s hocikým, kto to pre tento náš slovenský národ myslí dobre.
teba však zaujímajú v prvom rade preferencie, prachy a .........
klifton # GexiSosy84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-03-04 12:07:51 5b7f9803
loading...
Riško, jednoduché počty: 4+2=6 (%). Príklad zvládne aj dieťa, teda i vy. Zrozumiteľne vyjadrené, Slovenská republika sa neskladá iba zo štatistického IN elektorátu dúhových buzien a feťákov s drogou pre sľubovanú vlastnú potrebu. Všetko nad tento výsledok štatistická chyba + príspevok dezorientovaných pseudoliberálov hľadajúcich sever.


:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 55% ( 1 people voted )
+
2017-03-04 14:23:46 bc7b649f
Pan Sulik, na inu temu:
Coskoro bude parlament rozhodovat o amnestiach mafiana Meciara. Kazdemu, kto dokaze naratat do troch musi byt jasne ze parlament pri sucasnom rozlozeni sil tieto amnestie dobrovolne nezrusi (vid napr. vyhlasenie komunistu Fica uverejnene v dnesnom HN Online). Preco teraz opozicia neorganizuje ziadne verejne zhromazdenia za zrusenie tychto amnestii, vratane verejneho zhromazdenia pred parlamentom v den hlasovania? Ked bolo mozne organizovat protesty v lete preco to nespravite aj teraz? Meciarove amnestie predsa kryju vacsi zlocin nez tie tykajuce sa Ficovho bytu, konkretne zlocin vrazdy, t.j. zlocin najtazsi.
Zolo # SohyVeku58
-
 55% ( 1 people voted )
+
2017-03-04 17:41:33 ae1448f5
Pan Sulik.
1- Ak chcete pokrocit v politickom boji so Smerom, potrebujete ziskat ludi zo Smeru na svoju stranu = potrebujete dosiahnut aby presli do ineho dresu
2- Ani Matovic, ani Kollar, ani Hlina nie su ziadny politici. Su to len produkty korporativizmu. Su osobnostne prazdny a v politike realne nepouzitelny.
3- Mate dar obklopovat sa nespravnymi ludmi. Potrebujete personalny audit pre zlepsenie PR strany ako takej NAvod je ukryty v ciatate od Sokratesa: Kro nestudoval politicke vedy je vhodnejsi za pastiera svin, ako za politika...

Achab Ma-Gok # VomoSoru69
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-03-04 18:43:52 5b7f54b2
Nie som právnik ..Zolo58..no k tým "mečiarovským amnestiam " a ich zrušenie---- zrejme to vyvolá ďalekosiahlé reťazenie , ktoré súvisí aj s opodstanenosťou systému ..PRÁVNEHO ..v ktorom teraz žijeme , resp. formálne sa vrátitiť do r 1989 a nastaviť "ŠTARTOVNÉ " odznovu. Totiž keď sa dajú zrušiť amnestie --ako istý "prezidenský akt " tak prečo by sa nedali zrušiť napr. "privatizačné" právne akty,/zlodejské/, prípadne "kúponovanie " a podobné ROZKRADAČKY... Zásah do ústavných zákonov...je spochybňovaním isté stavu stability-- spoločenskej , či vytváranie nepredvídaného vývoja...
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-03-04 18:59:58 58d4289b
Klopi, az nato ze Meciarove amnestie boli udelene na zlociny pachane z pozicie statnej moci a krytie tychto zlocinov az doteraz tym.ze ich nikto nedokazal zrusit, to predstavuje spochybnenie celeho nasho pravneho systemu - to uz je vytvaranie nepredvidatelneho vyvoja - ktory obcan co sa znepaci statnej moci je teraz na rade k tomu aby bol vystaveny teroru unosu statnymi organmi, pripadne aby bol zavrazdeny tymi istymi organmi statnej moci? Ani nevies ako a tym dalsim co je na rade mozes byt aj ty, pripadne osoba tebe blizka, na to si nepomyslel?
Zolo # SohyVeku58
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-03-04 20:49:29 ae1448f5
Škoda Zolo58..že ste to ,mnou napísané , nepochopil. Prečítajte si to ešte raz /aj odzadu/ a odpovede na Vaše otázky tam nájdete...Prajem.
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-03-05 07:41:53 58d4289b
Pri zrušovaní amnestií..ako som už zvýraznil jedná sa o precedens, reťazenie či Pandoríninu skrinku. "Vystavený teroru" z ROZKRÁDANIA --OKRADANIA ..to neboli /niesú / jednotlivci ale státisíce , skoro celý národ. A samotné amnestie boli a sú "poistené " tak, že ich " šetrením " si niekto min. "vybije zuby ".Problém však nastane pri "odškodňovačkách " ...retroaktivite..atd. Osobne ...treba "upraviť " niektoré ústavné zákony a tým pádom sa naväzujúcu právne akty uplanené tendenčne, istými "persónami" stanú ..dajme tomu "nulitné"...A za privatizéromi typu Majsky , Fruni ....aa sa "zavře klec"...Len či budú stačiť väzenia...a hlavne koóóľko zase peňazí to bude stáť ..nás..a hľadať "pozašívané" , na niekoľko generácií poistené , vo Švajcu, ...peniaze je ďalší problém.
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-03-05 08:02:19 58d4289b
klopi # KyvoWavo40
kedy sa stáva prezident prezidentom?
zvolením a tiež prísahou prezidenta.
ani jedno mečiar nesplnil, takže nebol prezidentom. on len prezidenta zastupoval.
na udeľovanie amnestii má právo prezident SR a nie dajaký zástupca.
tým pádom sú jeho amnestie neplatné už od začiatku.
naopak amnestia kovačova, nech je aká je, je amnestiou prezidenta a teda nezrušiteľná.

klifton # GexiSosy84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-03-05 08:43:39 5b7f9803
Viete klifton84..v parlamente bolo a je tóľko /tri prdele --ba i inde --"harabiníkov"../ právnikov , že "jednoduché riešenia" by boli asi dávno uplatnené ./ Aj samotný Fico má niekoľko titulov pozískavaných na právnických VŠ/ . Teda výklady sú možné...až na to že je to už 10 rokov..Tu sú asi podstatné následky....súvislosti ../napr. rôzne dekréty, ocenenia, spoplatnenia....atd.....vrátiť --nevrátiť...čo, ako do zadu, ..Havlové amnestie spôsobili nárast kriminality ...v takej miere ,že skoro ohrozovala chod spoločnosti../
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-03-05 11:28:30 58d4289b
klopi # KyvoWavo40
to riešenie jednoduché je!
lenže ona by nastala reťazová reakcia stíhania, alebo nebezpečenstva stíhania všetkých ktorí boli vtedy pri moci aj v parlamente aj podnikateľov ..........
a preto túto jasnú vec títo právnici zahmlievajú a robia všetko preto, aby sa to nedalo.
kto chce, hľadá spôsob, kto nechce, hľadá výhovorku ............... aj v tomto prípade.

klifton # GexiSosy84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-03-05 11:38:37 5b7f9803
Ozaj, a kde je teraz a čím sa živí kedysi hľadaný medzinárodný podvodník, ktorý sa na úteku pred Interpolom zabuchol v aute za rakúskou hranicou? Alebo sa skutok nestal?


:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-03-05 11:43:21 d405c1fd
Volakde,kde robi tusim velvyslanca ho chcu zas zavriet za nejake hospodarske machinacie.

Ma furt smolu,chalan.Asi zla karma.

harry # PahoLenu00
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-03-05 11:57:17 c1c8967d
Už len treba určiť kto je čisteší či "amnestovaní" alebo tí ktorí ich "dostali " do "amnestovateľného " stavu. /vlastne odsúdený či súdiaci../A ten smrad sa tak ľahko NEVYČISTÍ....
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-03-05 13:34:01 58d4289b
Uz len treba urcit,ako je to vobec mozne,ze na svete su dva metre, bulharsky a francuzsky.

A kto urcuje ze kedy sa akym bude merat.

harry # PahoLenu00
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-03-05 13:43:24 c1c8967d
Aby balkánsky meter pasoval k francúzskemu etalonu, násobí sa ľubovoľnou bulharskou konštantou.


:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-03-05 13:59:37 d405c1fd
Harry, ako sa to prosim ta vyjadrujes o nasich liberalnych pravicovych diplomatoch, reprezentujucich vo svete nasu vlast...? Nevies, ze nasi diplomati maju diplomaticku imunitu, ktora neumoznuje ich stihanie ani za vrazdu, nieto este aj ich zatvaranie za nejaky nepodstatny 32-milionovy podvodik na taiwanskej burze...? Samotna amnestia stareho chuja by konanie proti nemu v Nemecku nebola zastavila, preto ho v roku 1999 Dzurinda okamzite liberalne zamestnal na Ministerstve zahranicnych veci... Len potom Nemci konanie voci nemu zastavili, lebo pochopili, ze kriminalnika s diplomatickou imunitou, do basy aj tak nikdy nestrcia...

Odvtedy ma chlapec pravicovo-lavicovu liberalnu diplomaticku imunitu nepretrzite... O akom zatvarani a machinaciach hovoris...? Zatvaranie je vylucene a on nerobil ziadne machinacie, len poctivo individualisticky liberalne volnotrhovo financne burzovo spekuloval... Len prejavil trosku liberalneho individualizmu a ty hned ze machinacie... On v Taipei reprezentuje Slovensko, aj teba osobne, nehanbis sa o nom chudakovi unesenom takto rozpravat...?

Ktovie vdaka akej individualistickej liberalnej spekulacii mal stary chuj milion silingov na kauciu pre syna...? Asi od nejakeho nahodne okoloiduceho pamatnika, ako Meciar na Elektru...? Len chudakovi Pakimu dali len patstovku... :-DDD


diplomaticka imunita # CofaXoba98
-
 50% ( 2 people voted )
+
2017-03-05 15:42:35 5ee77486
imunita,

chlapec sa snazi.To som nevedel,ja som myslel to s tym Zodac-om.

Koncom júna 2015 sa v novinách a na stránke http://www.chinesedaily.com a ďalších objavila správa o vyšetrovaní obrovského podvodu za 500 mil. USD, súvisiaceho so zdravotníckym materiálom, v ktorom sa spomína aj meno slovenskej spoločnosti Chirana a v ktorom je vypočúvaný zatiaľ ako svedok Mr. Michal Kovac.

Asi male diety,tak sa musi obracat.

"Len chudakovi Pakimu dali len patstovku... :-DDD"

Tak uz mi zaplo preco mu ju nikto nechce rozmenit.Treba mu oznamit,ze uz sme presli na Evrykoruny,a tu petstovku mu zamenia v NBS. Ovsem to je bez zaruky,neviem ci uz aj to neskoncilo.harry # PahoLenu00
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-03-05 19:47:43 c1c8967d
Harry, ved presne o tom hovorim aj ja... V 2014-tom Mizu Kovac len v trosku inej verzii zopakoval akciu Technopol... Pripajam video, mozes si ho pozriet od 20:30 do 23:40 (3 minuty 10 sekund) a uvidis troch podvodnikov (Mizu Kovac, velvyslanec Slovenska, sef Slovenskeho ekonomickeho a kulturneho úradu v Taipei, oficialne reprezentujuci Slovensko na Taiwane, nastrceny Jan Rada (Cech), akoze reprezentujuci LTA Group z Hondurasu a Lo Hsu-Liang, sef taiwanskej firmy Zodic Light World Technology, ktora cely podvod monetarizovala na burze) podpisovat fiktivnu zmluvu a este aj dlho pozovat pre fotografov... Nasi liberalni demokrati sa s podvodmi neseru ako nejaki obycajni podvodnici, oni maju v riti, ze ich podvody budu velmi rychlo odhalene, nemaju obavy z postihov, oni maju ochranne pozadie... Tak to bolo v pripade Technopolu a presne tak to bolo aj v pripade Chirany...

Pod tymto komentarom pripajam dalsie video, na ktorom od 12:36 do 17:00 minuty Mizu hovori, ze ako zastupca Slovenska je nadseny z uz 10 rokov trvajuceho priatelstva a spoluprace medzi Slovenskom a Taiwanom a je pre neho ctou a privilegiom sa dnes (jun 2014) zucastnit na slavnostnej ceremonii podpisania zmluvy medzi ceskoslovenskou firmou Chirana Group Asia Inc. (neexistujuca fiktivna firma, pouzivajuca obchodnu znacku slovenskej Chirany), LTA Group (nastrcena firma), Zodic Light World Technology (firma realizujuca podvod na burze – emitujuca a predavajuca akcie na zaklade neexistujuceho 500-milionoveho kontraktu s Chiranou a LTA Group) a TMU (univerzita v Taipei)... Mizu sa dokonca aj drzo ospravedlnil za neucast zastupcov neexistujucej Chirana Group a dokonca ich aj menoval... Dalej povedal: Podpisanie tejto zmluvy je vyznamnym momentom vo vztahoch nasich krajin (Slovensko – Taiwan), tento moment reprezentuje novu kapitolu v slovensko-taiwanskej ekonomickej spolopraci a otvori nove moznosti dalsej spoluprace... Ako zastupca Slovenska, by som rad vsetkych uistil, ze tento projekt a vsetky dalsie, ktore budu nasledovat a vnesu novu dynamiku do nasich vztahov (Slovensko - Taiwan), budu mat vzdy moju plnu podporu a pozornost... Nezabudol tiez podotknut, ze aj on sa o to, ze veci dospeli az podpisaniu zmluvy, osobne zasluzil...

A ake je k celej veci oficialne stanovisko MZV SR...? Nic z toho sa nestalo, nie je to pravda, Mizu s tym nema nic spolocne, nic nepodpisoval, nic nerobil... Je to cele na videu...? Je... Zatkli za ten burzovy megapodvod sefa Zodic Light World Technology Lo Hsu-Lianga, s ktorym Mizu tu zmluvu podpisoval, podaval si ruky a pozoval pre fotografov...? Zatkli... Je na videu Mizu a sam tvrdi, ze cely podvod pomahal zorganizovat...? Je a hovori... Vedel Mizu, ze ziadna Chirana Group Asia Inc. neexistuje...? Vedel... Vedel, ze medzi neexistujucou firmou a inym podnikatelskym subjektom nemoze byt legalne uzavreta ziadna zmluva...? Vedel... Osobne ospravedlnil neucast zastupcov neexistujucej firmy Chirana Group a dokonca ich aj menoval...? Ano... Podpisuje Mizu tu zmluvu...? Podpisuje... Ale nic z toho sa oficialne nestalo, Mizu ma diplomaticku imunitu, nikto ho nevysetruje, nikto ho ani vysetrovat nikdy nebude, je cisty ako lalia...

Nikoho z politikov dodnes nezaujimalo, ako je mozne, ze kriminalnik Mizu, je uz dve dekady v diplomatickych sluzbach Slovenska...? Nikoho z nich dokonca netrapilo ani to, ze ten kriminalnik robi svoje sukromne podvody drzo v mene Slovenska a este aj pred na neho namierenymi kamerami... Prave naopak, MZV SR to aj napriek existujucim fyzickym dokazom (vid videa nizsie) popiera... Nikoho z nich dodnes netrapilo, ako je mozne, ze jeho foter, primitiv, zlodej, podvodnik a donasac, stary chuj, bol v parlamente odhlasovany/zvoleny za prezidenta SR...? Nikto nema problem s tym, ze stary chuj svojmu synovi kriminalnikovi, udelil amnestiu tymto sposobom: Dnes rano som so zenou hovoril o nasom synovi a ona mi povedala, ze je to dobry chlapec, tak mu davam amnestiu... Nikto nevysetroval, odkial vzal stary chuj milion silingov na kauciu za syna...? A stary chuj po navrate syna na Slovensko este chcel, aby mu Rakusania tie peniaze vratili, ved synovi dal amnestiu, nie...? Toto nikdy nikoho neznepokojilo... Staremu chujovi este vystrojili aj statny pohreb, so vsetkymi poctami a vsetci sucasni hajzli sa na nom schuti vyrozpravali, aj slovensky arcibiskup tam prisiel stareho chuja poslat priamo do neba... Asi v nebi maju aj sekciu pre hajzlov, podvodnikov a zlodejov, ak si maju z coho priplatit...?

Z perspektivy toho, co sa u nas stalo v roku 1989 a vsetkeho, co potom nasledovalo, su to sice vsetko len nepodstatne prkotiny, ale aj tak, nic z toho nikomu neprekaza... Co je udajne najvacsim problemom Slovenska, co je udajne nutne vysetrit...? Kto s pouzitim donucovacich prostriedkov vydal slovenskeho kriminalnika rakuskym policajtom a kto odkragloval nejakeho sopliaka Remiasa, ktory sa na zaklade vlastneho rozhodnutia, zacal tahat za prsty s mafiou...? Toto sa tu riesi uz 20 rokov, pretoze toto je udajne najvacsim problemom Slovenska... No nie je ta sloboda a demokracia fantasticka...? Potom sa clovek ani nema co divit, ze predseda zhulenych teplosov si mysli, ze s predsedom inseminatorov, predsedom obycajnych pakov a mimoparlamentnym predsedom slovenskych krestanov, na Slovensku tvori politicku opoziciu... Mozno raz vytvoria aj spolocnu pravicovo liberalnu stranu zhulenych krestanskych homo-inseminatorov...? Hlavne ale aby sa vysetrilo, kto pred viac ako 20-timi rokmi vydal do ruk policie kriminalnika, dnes pachajuceho trestnu cinnost v mene Slovenska, s diplomatickym pasom vo vrecku...? Este aj film o tom natocili, aj popradsky budovatel zakladni NATO na Slovensku, sa nan bol pozriet a odchadzal z neho moralne pobureny... To by tak bolo, ak by u nas kriminalnikov zacali vydavat do ruk policii... Ved aj sam by vtedy mohol skoncit za mrezami... No nie je ta sloboda a demokracia fantasticka...?


diplomaticka imunita # CofaXoba98
-
 58% ( 2 people voted )
+
2017-03-06 12:20:24 5ee77486
Druhe slubene video... Mizu podvadza s usmevom na perach v mene Slovenska od 12:36 do 17:00 minuty...


diplomaticka imunita # CofaXoba98
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-03-06 12:22:55 5ee77486
Vyborne.

A mame v zalohe dalsi kader.

Mizu for president. Hajra. Takych potrebujeme,neovladatelnych . :DDD

Problem nastane,ked streli Prezidentsky palac nejakemu Albanskemu kapitalistovi s urcitymi korenmi.

Tak jak v Moldavsku ten mlady bankarsky /nemenujem/ demokrat uyebal kopu penazi,v Moldavsku rachot jak bejk,v mediach ani slovo.

A najvecsia sranda,ze Moldavsky lud si musel prostrednicstvom MCB tu sumu pozicat u jeho sukmenovcov,aby stat neskrachoval.

.DDDDDD Bude veselooo,bude sa zas kasirovat, len ludia nic netusia. Uz storocia. :DDD

harry # PahoLenu00
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-03-06 12:57:33 c1c89652
A co je na snahach tych, ktori predstieraju zaujem o zrusenie Meciarovych amnestii, aby v ociach verejnosti takto vytlkli politicky kapital najsmiesnejsie, je fakt, ze oni velmi dobre vedia, ze ich zrusenie nie mozne dosiahnut hlasovanim o tom v parlamente, lebo Ustavny sud by ich zrusit aj tak nikdy nedovolil... Ak by si ti hajzlici naozaj mysleli, ze ich je mozne zrusit hlasovanim v parlamente, nikdy by sa o to nesnazili, lebo pripadnym zrusenim tych amnestii, by navzdy ohrozili hlavne samych seba... Vtedy by uz totiz bolo mozne zrusit cokolvek hlasovanim o tom v parlamente a ich nakradnute majetky, osobna sloboda atd., by tymto boli okamzite priamo ohrozene... Co takto zrusit vsetky privatizacie, to by bola prdel, nie...? Ved nakoniec sa vdaka nim rozkradol cely narodny majetok, takze to by bolo aj moralne spravodlive... Siroky, Hascak, Tkac, Jakabovic a vsetci politici vsetkych stran, aj s ich rodinami a kamosmi, by z toho boli urcite nadseni... :-DDD

Vravis Mizu na prezidenta...? Preco nie, ved medzi tych, ktorych sme tu doteraz mali, by charakterovo perfektne zapadol... :-DDD


diplomaticka imunita # CofaXoba98
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-03-06 13:56:51 5ee77486

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
tri   dva
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Aktualizace k zadrženým aktivistům Greenpeace


Aktualizace k zadrženým aktivistům Greenpeace
Independent píše, že někteří z 30 uvězněných aktivistů Greenpeace si stěžují na drsné podmínky a na to, že jejich cely jsou příliš studené. Independent cituje otce jednoho ze ...
Demokracie, dobro z definice
Státem organizované krádeže dětí v ČSSR a NDR
S Islámem se vrací komunismus …

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0955 s
zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo