Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

LIST ŽENY, KTORÚ OPUSTIL MANŽEL, OŽENIL SA S HOMOSEXUÁLOM A ZÍSKAL DETI DO OPATROVNÍCTVA


LIST ŽENY, KTORÚ OPUSTIL MANŽEL, OŽENIL SA S HOMOSEXUÁLOM A ZÍSKAL DETI DO OPATROVNÍCTVA

Už odmietam byť ticho

Ja predstavujem jeden z tých skutočných životných príbehov, ktoré ostávajú v zahmlení. Osobne som pocítila bolesť a devastáciu, ktorú priniesla propaganda, ktorá ničí prirodzené rodiny.

Rozvod

V jeseni roku 2007 mi môj manžel po takmer desiatich rokoch manželstva povedal, že sa cíti ako gej a že chce rozvod. V jedinom okamihu sa môj svet, ktorý som poznala a milovala, náš život, zrútil.

Snažila som sa ho presvedčiť, aby ostal, aby zabojoval za naše manželstvo. Avšak môj hlas, moje túžby, potreby a hlavne potreby našich dvoch malých detí už preňho nemali žiadnu váhu. Nestáli sme mu už za nič. Všetky jeho záväzky, sľuby, zodpovednosť, dôveru, otcovstvo, manželstvo, naše spoločenstvo, to všetko zahodil preč kvôli svojej "novej identite".

Snažila som sa zo všetkých síl zachrániť naše manželstvo. Nemohla som ho zastaviť. Rozvod prebehol bez mediácie a ocitli sme sa na súde. Môj manžel chcel získať zverenie detí do svojej starostlivosti. Celý jeho postoj na súde možno zhrnúť jednou vetou: "Som gej, mám nárok na svoje práva." Zabralo to. Sudca mu dal všetko, čo chcel. Na konci mu dokonca povedal, "ak by ste žiadali viac, mohol som vám to dať."

Som presvedčená, že sudca vôbec nebral ohľad na náš konkrétny prípad a len nás - mňa a naše deti - použil na istý precedens a aby dobudúcna mohol ovplyvniť ďalšie podobné prípady. V našej spoločnosti sa totiž na LGBT občanov hľadí ako na marginalizované obete, ktoré musia byť ochraňované za každú cenu, aj keby to znamenalo odobrať práva iným. Sudca ignoroval nespravodlivosť, ktorú spôsobil mne a mojim deťom a zdalo sa, že si myslí, že týmto napravuje nejakú väčšiu nespravodlivosť.

Manžel nás opustil kvôli svojmu homosexuálnemu milencovi. Zarábajú viac peňazí ako ja. Sú dvaja, ja som sama. A aj tak si sudca myslí, že oni sú obeťami. Čokoľvek som povedala, alebo urobila, nič nepomohlo a nedostala som šancu zachrániť naše deti pred tým, aby s nimi narábali ako s nejkým kusom batožiny.

Nová homosexuálna rodina - postavená na ruinách mojej osoby

Môj exmanžel a jeho partner sa zosobášili. Ich prvá ceremónia sa odohrala ešte pred tým, než náš štát redefinoval manželstvo. Po tom, čo rozšíril manželstvo aj na homosexuálov, rozhodli sa, že si toto predstavenie zopakujú. Na oboch ceremóniách moje deti museli byť prítomné - proti ich aj proti mojej vôli. Druhú ceremóniu, kde bolo účastných viac než 20 párov, lokálna televízia a noviny zdokumentovali ako prvú hromadnú svadbu homosexuálov. Noviny USA Today urobili edíciu fotografií môjho exmanžela s jeho partnerom, mojim deťmi a dokonca aj starými rodičmi. Ja som o tom dokonca ani nebola upovedomená a nedali mi vôbec možnosť namietnuť proti použitiu mojich detí ako prostriedok na propagáciu homomanželstiev v médiách.

V čase prvej ceremónie ich svadba ešte nebola uznaná ani štátom, národom či cirkvou. A nové manželstvo môjho exmanžela - ako väčšina vzťahov gejov - sa stalo otvoreným "nevýlučným" vzťahom. Toto dáva jasné posolstvo našim deťom: To, čo cítiš, prevyšuje všetky zákony, sľuby, vyššie autority. Môžeš si robiť, čo len chceš, kedy chceš, a nezáleží, koho pri tom zraníš.

Po tom, čo fotografie našich detí boli odpublikované, objavila sa záplava komentárov. Komentátori jasali, aká nádherná je táto homosexuálna rodina a blahoželali môjmu exmanželovi s partnerom k rodine, ktorú si "vytvorili". Na fotografiách však chýba jedna veľmi významná osoba. Matka a opustená manželka. Táto "homorodina" by bezo mňa nemohla existovať.

Neexistuje homorodina, ktorá by na tomto svete bola "vytvorená" prirodzene

Každá jedna homorodina môže vzniknúť len tak, že sa manipuluje prirodzenosťou. Za fasádou "štastných homorodín" vidíme vzťahy, ktoré boli postavené na zničení iných. Predstavujú zlomené záväzky, opustenú lásku a neprevzatie zodpovednosti. Sú postavené na podvádzaní, klamstvách a hlbokých ranách.

To isté platí o homopároch, ktoré využívajú technológie asistovanej reprodukcie ako náhradné materstvo (gejovia) a darcovstvo spermií (lesby), aby si zaobstarali deti. Tieto procesy len zneužívajú mužov a ženy a ich reprodukčný potenciál, k deťom sa správajú, akoby boli nákupno-predajným produktom a účelne deťom odopierajú vzťah s jedným alebo oboma biologickými rodičmi.

V týchto rodinách nikdy nenájdete úplnosť a rovnováhu, pretože vždy tam bude niečo chýbať. Ja tam chýbam. Ja som skutočná, a predstavujem stovky tisíc manželiek, ktoré boli podvedené a odvrhnuté.

Ak by sa môj manžel rozhodol zostať, viem, že by to nebolo ľahké. Ale o tom je manželstvo. Vysloviť sľub a žiť ho deň za dňom. V chorobe a zdraví, v dobrých časoch aj zlých majú manželia klásť toho druhého vždy na prvé miesto, milovať ho, aj keď to bude ťažké.

Dobré manželstvo nezávisí len od sexuálnej túžby - tá môže prísť aj odísť a je často mimo našej kontroly. Dobré manželstvo závisí od voľby milovať, ctiť si a byť verným k jedinej osobe a zanechaním všetkých ostatných. Je bežné, že manželov budú časom priťahovať aj iné osoby (väčšinou opačného pohlavia, no niekedy aj rovnakého). Manželia, ktorí si vážia svoje manželstvo, nekonajú na základe takýchto impulzov. Tí, ktorí si zrazu myslia, že ich priťahujú ľudia rovnakého pohlavia, nezrádzajú svoju identitu tým, že ostanú verní svojmu manželovi/manželke opačného pohlavia. Naopak, je to rozhodnutie o tom, že ich vášne nebudú nad nimi kraľovať. Dokazuje to hĺbku a silu charakteru človeka, ak ostáva verný svojmu sľubu a vedome sa snaží vážiť si a oživovať lásku, ktorú pociťovali aj na začiatku manželstva.

Moje deti si zaslúžia niečo lepšie

Naše dve malé deti boli schválne a vedome vhodené do sveta sporov, bojovných nálad, životného štýlu a hodnôt v mene "práv homosexuálov". Ich otec sa presťahoval do bytového komplexu jeho partnera, ktorý obýva 16 homosexuálov. Jeden z nich využíva 19-ročného chlapca ako prostitúta, ktorý mu poskytuje služby. Ďalší muž, ktorý v tejto komunite figuruje ako akýsi otec, má takmer 70 rokov a jeho priateľ má dvadsať. Moje deti sa musia zúčastňovať homosexuálnych večierkov a párty ako jediné deti, a kde sa servírujú len alkoholické nápoje. Chodia na transrodové basebalové hry, na LGBTI filmové festivaly a rôzne finančné zbierky na práva gejov.

Obe moje deti sú v období, v ktorom sa dotvára a potvrdzuje ich identita. A musia čeliť hlbokým a skutočne jedinečným problémom v dôsledku priameho pôsobenia môjho exmanžela. Môj syn je práve dospievajúci tínedžer a zaujíma sa o dievčatá. Ako sa však naučí, ako narábať s túžbou po dievčatách, keď je obklopený mužmi, ktorí hľadajú sexuálne uspokojenie u druhých mužov? Ako sa naučí správať sa ku dievčatám starostlivo a s rešpektom, keď jeho otec ich odmieta a ponižuje? Ako príjme svoju rozvíjajúcu sa mužnosť, keď vidí svojho otca, ako zahodil autentickú mužnosť?

Moja dcéra tiež trpí. Potrebuje otca, ktorý ju povzbudí prijať svoju ženskosť a krásu, ale tieto kvality sú vo svete jej otca skreslené a parodované. Otec si totiž dáva make-up a oblieka erotické ženské prádlo na udalosti ako napríklad Halloween. Často sa musí pozerať na mužov, ktorí sa obliekajú ako ženy. Steny v ich obydlí sú "ozdobené" obrovskými plagátmi žien v provokatívnych pózach. Čo sa moje malé dievčatko naučí a čomu bude veriť v súvislosti s jej vlastnou ženskosťou a krásou? Jej otec by mal chrániť jej sexualitu. A naopak, on jej ju deformuje.

Bez nasmerovania od oboch rodičov - od matky a otca - ako môžu moje deti nasmerovať a rozvíjať svoju identitu a sexualitu? Strašne ma bolí vidieť, ako moje deti bojujú a zúfalo sa snažia, aby im tento svet dával zmysel.

Aj deti aj ja sme utrpeli obrovskú stratu kvôli rozhodnutiu môjho bývalého manžela identifikovať sa ako gej a zahodiť život, ktorý s nami doteraz prežil. Len čas ukazuje hĺbku týchto rán, ale ja im nedovolím, aby zničili mňa a moje deti. Odmietam stratiť vieru a nádej. Dnes ešte viac verím v silu manželského puta medzi jedným mužom a jednou ženou, než kým som bola vydatá. Jestvuje aj iná cesta pre tých, čo pociťujú príťažlivosť k tomu istému pohlaviu. Deštrukcia nie je jedinou možnosťou - nemôže byť. Naše deti si od nás zaslúžia omnoho viac.

Takýto typ deštrukcie by sa nikdy nemal prihodiť ani deťom ani druhému z manželov. Prosím, vyzývam vás: Chráňte manželstvo medzi jedným mužom a jednou ženou. Musíme sa postaviť za manželstvo a za tie najcennejšie životy, ktoré manželstvo vytvára.

Janna Darnelle - matka, spisovateľka, advokátka manželstva medzi mužom a ženou. Pôsobí ako mentorka rodín, ktoré zasiahla homosexualita.


Author: ady # XetaSofe75
Komentáre2015-02-1036
-
 72% ( 15 people voted )
+
Mala by ísť za "pátrom" Pakošom zo Slobodného vysielača a spolu by sa mohli tomu manželovi pomstiť "svätým hriechom":)

filip # WyboCeci64
-
 50% ( 12 people voted )
+
2015-02-11 15:23:07 5b7f12e9
Nízko hodnotený príspevok


minak # JowiGusy33
-
 38% ( 3 people voted )
+
2015-02-11 16:08:43 c63a6db3
Nízko hodnotený príspevok


minak # JowiGusy33
-
 38% ( 3 people voted )
+
2015-02-11 16:09:28 c63a6db3
A toto k videu (nie k fotkám): Je zaujímavé že aj gayovia prežívajú rozchod podobne ako heterosexuáli. Prečítajte si popisok pod videom. Je zaujímavé že aj gayovia prežívajú rozchod podobne ako heterosexuáli. Smutná ale dojímavá a umelecky vydarená pieseň http://www.mojevideo.sk/video/226cd/dojimava
_umelecka_tvorba_krasneho_gaya_sebastian_matt_je.h
tml


minak # JowiGusy33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-11 16:10:52 c63a6db3
a pedofil nie si? ten nalavo vyzera ze ma 10 ...
LenkaB # LyroKomo25
-
 71% ( 7 people voted )
+
2015-02-11 16:11:27 509a8dca
Nízko hodnotený príspevok


minak # JowiGusy33
-
 38% ( 3 people voted )
+
2015-02-11 16:14:08 c63a6db3
loading...
Nízko hodnotený príspevok


minak # JowiGusy33
-
 38% ( 3 people voted )
+
2015-02-11 16:16:39 c63a6db3
Nebezpečenstvo závažného zneužitia referenda
Súhlasíte s tým, aby párom alebo skupinám osôb rovnakého pohlavia nebolo umožnené osvojenie detí a ich následná výchova?
A napadla mi aj takáto vec: táto vec je nesmierne nebezpečná. Čo ak obaja rodičia zomrú pri havárii a dieťa nebude môcť prideliť do starostlivosti starej mame ktorá býva v jednej domácnosti so slobodnou dcérou? Veď táto stará mama a jej slobodná dcéra, ktoré žijú v jednej domácnosti sú predsa tiež pár (skupina) osôb rovnakého pohlavia!!!.
Pre Boha živého, ak toto referendum bude úspešné, tak nebudú môcť robiť náhradnú výchovu detí ani ich vlastní príbuzní.Nakoniec kresťanskí aktivisti týmto referendom ešte podporia tzv. „juvenilnú justíciu, proti ktorej tak veľmi bojujú
minak # JowiGusy33
-
 45% ( 1 people voted )
+
2015-02-11 16:17:45 c63a6db3
Treba si ale uvedomiť, že deti z detských domovov, nemajú ani otca ani mamu. Ak si ich adoptujú homosexuálni rodičia, tak je to stále lepšie, pretože budú mať aspoň mužský alebo aspoň ženský prvok.Preto nie nadarmo vedecké štúdia nehovoria nič negatívne o homo rodinách.
Ak si chlapca adoptuje mužský homosexuálny pár, nezvyšuje to u neho pravdepodobnosť, že aj on sa stane homosexuálom
Ďalej mnoho homosexuálov má aj vlastné deti. Referendum zakazujú, aby si mohli homosexuáli vychovávať vlastné deti. Tak teda výborne: nech teda „juvenílna justícia“ násilne odoberie dieťa homosexuálovi jeho vlastné dieťa!! To bude predsa tá pravá „demokracia“ podľa Aliancie za rodinu!!!
Pokiaľ viem neexistujú zatiaľ oficiálne štúdie, ktoré by hovorili, aké faktory môžu ovplyvniť ženskú homosexualitu. Môže to byť aj z toho dôvodu, že lesieb je percentuálne podstatne menej ako gayov.
Mimochodom existuje mnoho slobodných mamičiek? Slobodné mamičky len tak náhodou neohrozujú tradičnú rodinu? To Aliancii za rodinu nevadí? Dieťa slobodnej mamičky predsa nemá prítomného otca v domácnosti a preto dieťaťu chýba mužský prvok. Alebo tradičnú rodinu ohrozujú výlučne homosexuáli? Ak vychováva dieťa len mama samotná, tak dieťa prijíma len ženský prvok a teda je to rovnaký efekt ako keby dieťa vychovávali dve lesby
minak # JowiGusy33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-11 16:19:10 c63a6db3
zaujímavé je to, že medzi dvojčatami je relatívne vysoká percento homosexuálov. Pokiaľ si dobre pamätám, tak pravdepodobnosť že dvojčatá budú gaymi je aj cca 20%. Dôvod je prostý: chlapci už v matkinom bruchu majú tak trochu homosexuálne erotické skúsenosti. Vzájomným obtieraním sa o seba si často spôsobia erekciu
minak # JowiGusy33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-11 16:20:12 c63a6db3
to som si ista, ze mu daju viac lasky ... hlavne ti pedofilnejsi z nich
LenkaB # LyroKomo25
-
 45% ( 1 people voted )
+
2015-02-11 16:20:25 509a8dca
@lenka
ako keby medzi heterosexualmi neboli pedofili
zopakujem este raz statistiku, ktoru som uz raz daval, v 60% pripadoch zneuzitia dievcata sa jedna o rodica, to iste plati v 40% zneuzitia chlapca

memory # XifiTasa15
-
 45% ( 1 people voted )
+
2015-02-11 19:17:41 55a34113
To ukáže až čas.
Keď títo novodobí rodičia začnú v 30-40ke kapať na AIDS a iné ritné srandy a z detí budú zostávať siroty,tak sa hádam znovu nájde zdravý rozum.
Boh si už s touto zvrátenosťou nejak poradí.

cobra # WykeXala95
-
 50% ( 2 people voted )
+
2015-02-11 19:21:37 55f814c2
memory - ide o pomer ... medzi homosexualmi je vyssie percento pedofilov ako v ostatnej populacii
LenkaB # LyroKomo25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-11 20:58:13 58d7436a
Poďte,poďme si zaspievať...

cobra # WykeXala95
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-02-11 20:59:32 55f814c2
@lenka
a to sudis na zaklade coho?

memory # XifiTasa15
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-11 21:11:15 5f699539
statistiky .. V USA si homosexuali zalozili aj organizaciu s nazvom North American Man/Boy Love Association - organizacia homosexualnych pedofilov
LenkaB # LyroKomo25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-11 21:23:27 58d7436a
"Dnes je už zrejmé, že tzv. homosexuálna agenda je len drobnou súčasťou frontálneho útoku na morálny kódex Európy. Smutné je, že zatiaľ čo tá, v kresťanstve zakotvená, a dnes likvidovaná morálka zabezpečila našej civilizácii prežitie, úspech a rozvoj, jej deštrukcia nám prinesie len smrť. Preto je povinnosťou každého človeka postaviť sa liberál
nemu zlu
, nech má akúkoľvek podobu."
LenkaB # LyroKomo25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-11 21:24:41 58d7436a
@lenka
nejakej podobnej ako sem dal michal, alebo nieco relevantnejsie?
to, ze si niekto zalozi organizaciu s 1000 clenmi ma dokazovat, ze je to nejak rozsirene?

memory # XifiTasa15
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-11 21:36:37 5f699539
googluj, je toho vsade kopec, ved mas internet ne? Hladaj si to sam ... No a teraz sa ta opytam - ti co podporuju homosexualitu - o pedofilnych organizaciach medzi homosexualmi mlcia, ked to niekto spomenie - tak sa mavne rukov, ze ale ved to nie vsetci, ved to nic neni .... Ale ked da knaz pusu na celo dievcatu, tak uz je na svete skandal, ze v cirkvi su sami pedofili ....Nezavana to nahodou manipulaciou podla teba? Vies si predstavit ze by si knazi zalozili pedofilnu organizaciu? co by to bol za skandal?

A to nie je len v USA, v Holandsku myslim tiez, bol sudom zamietnuty jej zakaz ... vsetky media o tom mlcali, preco asi? Preco sa mlci o pomere pedofilov medzi homosexualmi podla teba? O chorobach? Preco homosexuali nemozu darovat v Nemocniciach krv? Nie preto, ze je tepla ... Preto, lebo su rizikovy - rovnako ako narkomani a prostitutky ... zial take su fakty

LenkaB # LyroKomo25
-
 62% ( 3 people voted )
+
2015-02-11 21:45:22 58d7436a
Pre priamočiarosť to stačí. Gayovia ničia rodiny. Takže tatko zrazu bude teplý, obečie si sieťku a pôjde na psytrance. Chudera už sa nikdy nezrúbe zo schodov, lebo neuvarila držkovú o štvrtej ráno, keď tatko prišiel z krčiem.
y # MunyBodo78
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-11 21:53:19 55d8bc65
Najlepšie by bolo rodini prikovať k sebe a nasadiť škripec do huby, aby sa usmievali od ucha k uchu C: Ak sa dieťa buchne o kľučku, alebo mamička padne zo schodov a pri tom fajčila, za to môže gay.
vypIta placacka # FasePinu49
-
 45% ( 1 people voted )
+
2015-02-11 21:58:05 55d8bc65
rodiňi, dobre.
vypIta placacka # FasePinu49
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-11 22:00:22 55d8bc65
@lenka
praveze som googlit skusal a ziadnu normalnu som nenasiel (len nieco podobne, co sem dal aj michal, kde vychadza, ze viac ako 100% homosexualov su pedofili), preto sa pytam teba, aku statistiku mas ty

netusim, ze by bol nejaky skandal z toho, ze da farar pusu dievcatu na celo, ale viem, ako sa manipulovalo so zneuzivaniami deti fararmi, ako sa to ututlavalo, tot aj nedavny pripad, ked jedine riesenie zo strany cirkvy bola zmena posobiska a aj rozsudok je smiesny, 3 roky podmienka...
nemas tak nahodou dvojity meter?

homosexuali nemozu darovat krv? to odkedy? a kde nieco take plati?
ked chces darovat krv, oni ti ju najskor skontroluju, ci je na darovanie vhodna, neselektuju na zaklade orientacie...

memory # XifiTasa15
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-02-11 22:00:40 5f699539
ten posledny odstavec beriem spat, naozaj som si myslel, ze to je hlupost a teraz citam, ze to fakt funguje...no takisto, ze to idu rusit, lebo je to neopodstatnene

memory # XifiTasa15
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-02-11 22:09:41 5f699539
Asi ju chuderu fajčil homosexál.
vypIta placacka # FasePinu49
-
 42% ( 2 people voted )
+
2015-02-11 22:09:52 55d8bc65

"homosexuali nemozu darovat krv? to odkedy? a kde nieco take plati?"


vsade, v nemocnici vypisujes dotaznik ...

Prosíme Vás, prečítajte si pozorne nasledujúce informácie:

Kto môže darovať krv?
Darcom krvi môže byť každý duševne a fyzicky zdravý človek vo veku od 18 do 60 rokov (aktívny darca do 65 rokov), s telesnou hmotnosťou minimálne 50 kg, s minimálnou hodnotou Hb – muži:135 g/l , ženy:125 g/l.
 • Človek, ktorý neprekonal infekčnú žltačku typu B, C a nebol posledný rok v styku s chorými na toto ochorenie (iné vážne infekčné ochorenia treba konzultovať s lekárom transfuziologického pracoviska)
 • Človek, ktorý nie je nosičom HIV (vírus spôsobujúci ochorenie AIDS)
 • Človek, ktorý nemal v poslednom roku sexuálneho partnera HIV pozitívneho a nepatrí k rizikovým skupinám prenosu HIV ako sú:
 • narkomani, ktorí si drogy podávajú vnútrožilovo
 • mužskí a ženskí prostitúti
 • homosexuálne správajúci sa muži
 • jedinci používajúci neobvyklé sexuálne praktiky
 • Človek, ktorý nie je závislý na alkohole a drogách a drogy v minulosti neužíval
 • Človek, ktorý pravidelne a dlhodobo neužíva lieky • http://www.hospital-bojnice.sk/index.php?str=oddel
  enia&nazov_odd=Hematologick%E9%20a%20transfuziolog
  ick%E9%20oddelenie&obsah=11


  na ostatne veci bude cas zajtra v robote, ze si to ty ...ale nepaci sa mi, ze si zo mna snazis robit osobnu sekretarku, co ti ma vyhladavat fakty, ktorym ani sam nechces verit, asi ta nakoniec tiez odporucim na mainstream a blog Olgy Pietruchovej, uz to vidim ... furt to iste dookola, naco vobec chodite niektori na taketo stranky, ked sa len potom zufalo branite voci faktom, ktore su neprijemne ... taky cas si pustim markizu, kocham sa nejakym novym slovenskym serialom a nestrasim na dolezite.sk ...mna to uz fakt nebavi, aj tak neprijmes to, co nechces pocut a nad neprijemnymi vecami mavnes rukou, ako s tou pedackou organizaciou ... tak o com to je?  Placacka - daj sa adoptovat k homosexualom a potom napis jak bolo ..., ci ti nedavali skripec inde nahodou ...

  LenkaB # LyroKomo25
  -
   50% ( 0 people voted )
  +
  2015-02-11 22:15:51 58d7436a
  nie, rozhodla som sa inak .... zvysoka na to dlabem, myslite si co chcete :), nemienim zabijat tymto cas
  LenkaB # LyroKomo25
  -
   50% ( 0 people voted )
  +
  2015-02-11 22:18:29 58d7436a
  @lenka
  aj si si nieco o tej organizacii precitala? mozem nad nou mavnut rukou, lebo uz prakticky 20 rokov nefunguje :)

  a nerobim si z teba sekretarku, ak nieco tvrdis, mala by si byt schopna svoje tvrdenia aj nejak podporit, prave preto, ze som nenasiel ziadnu relevantnu statistiku, taku ktora by nedavala hlupe vypocty, preto by som ta rad poprosil o tu, z ktorej cerpas ty

  memory # XifiTasa15
  -
   50% ( 0 people voted )
  +
  2015-02-11 22:22:54 5f699539
  tak zrusili hej? vies co, zacni sa bavit s niekym inym a uz sa ma nic nepytaj, dobre zlaticko? na ignorantov nemam cas ...
  LenkaB # LyroKomo25
  -
   45% ( 1 people voted )
  +
  2015-02-11 22:29:29 58d7436a
  Ta situacia je naozaj smutna, ale take su rozvody, bitky o deti nikdy nie su pekne bez ohladu na dovod rozvodu.. Pokial eliminujeme homofobiu a predsudky, gayovia uz nebudu nuteni spolocnostou skryvat svoju orientaciu a klamat sami seba ze sa im pacia zeny, teda cela premisa tohto clanku - homosexual odmietajuci svoju orientaciu si zoberie zenu - sa uz nebude diat.
  Marha # HonaPuxu76
  -
   55% ( 1 people voted )
  +
  2015-02-11 22:48:05 b229a3f2
  @lenka
  no neurazaj sa hned :)
  o zruseni coho to hovoris?

  memory # XifiTasa15
  -
   50% ( 0 people voted )
  +
  2015-02-11 23:11:19 5f699539
  inak teraz este raz kukam ten traktat z bojnickej nemocnice a tam sa pise len o muzoch, takze lezby krv darovat mozu :)
  takze to plati pol na pol :)

  memory # XifiTasa15
  -
   55% ( 1 people voted )
  +
  2015-02-11 23:19:09 5f699539

  Pokial eliminujeme homofobiu a predsudky, gayovia uz nebudu nuteni spolocnostou skryvat svoju orientaciu a klamat sami seba ze sa im pacia zeny, teda cela premisa tohto clanku - homosexual odmietajuci svoju orientaciu si zoberie zenu - sa uz nebude diat.  to však nijako nezabráni tomu, aby ďalej nastávali situácie podobné tej, akú prežívajú deti v tomto článku, keďže oni trvajú na tom, že detičky chcú mať (prečo asi?) a keďže ich nie sú schopní spolu splodiť, VŽDY pôjde o deti, odtrhnuté minimálne od jedného svojho biologického rodiča.

  takéto deti budú nutne ťažko psychicky poškodené a bude u nich niekoľkonásobne väčšia pravdepodobnosť, že sa aj z nich stanú chorí jedinci, čím sa bude homosexuálna úchylka šíriť v spoločnosti pomaly geometrickým radom.

  ak k tomu pridáme masírovanie detských mozočkov nešťastnou gender ideológiou, za chvíľu tu máme spoločnosť zloženú zo samých úchylov... to ale bude krásny dúhový svet....:///

  lisa22 # HoxiDuna67
  -
   55% ( 1 people voted )
  +
  2015-02-12 22:54:03 5f69ce4b
  minak

  zaujímavé je to, že medzi dvojčatami je relatívne vysoká percento homosexuálov. Pokiaľ si dobre pamätám, tak pravdepodobnosť že dvojčatá budú gaymi je aj cca 20%. Dôvod je prostý: chlapci už v matkinom bruchu majú tak trochu homosexuálne erotické skúsenosti. Vzájomným obtieraním sa o seba si často spôsobia erekciu


  tak ty si iný pako :DD

  lisa22 # HoxiDuna67
  -
   55% ( 1 people voted )
  +
  2015-02-12 22:56:57 5f69ce4b

  minak  Takže čo poviete priatelia: čo je pre dieťa lepšie? Prostredie detského domova alebo prostredie domácnosti homo rodičov?

  Odpoveď je veľmi jasná a jednoznačná: radšej homo rodičia ako žiadni rodičia


  odpoveď v tomto prípade znie: prašť jak uhoď.

  je to to isté, ako kedy si sa pýtal, či je lepšia smrť obesením, alebo utopením.

  lisa22 # HoxiDuna67
  -
   50% ( 0 people voted )
  +
  2015-02-12 23:00:49 5f69ce4b

  Meno:

  Čo je tripcode?
  Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
  Tripcode:
  (odporúčané)
  Čo je toto?
  Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
  šesť   deväť
  (zadajte číslicami)

  Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:  Podporte nás aj cez BITCOINY  12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

  V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
  Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
  Najlepšie za týždeň
  Najčítanejšie za týždeň

  Kde sa berú zlí ľudia?


   Kde sa berú zlí ľudia?
  Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
  Vládam sa začína Bitcoin páčiť
  ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
  KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

  Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


  Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
  V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
  Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
  Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
  Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

  PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


  PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
  Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
  VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
  KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
  Venezuela a Farma zvířat

  RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


  RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
  „Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
  Jak zblbnout Francouze
  MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
  RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

  SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


  SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
  Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
  TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
  Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
  India s nadrozmernými bankovkami a barterom

  NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


  NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
  Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
  MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
  Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
  PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

  JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


  JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
  „Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
  Tyhle děti nepotřebují solární panely
  Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
  JAK JE TO S TÍM LVEM?

  ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


  ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
  Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
  Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
  Drazí Číňané, jste fakt drazí
  Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

  PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


  PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
  Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
  POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
  STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
  STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

  KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


  KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
  Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
  ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
  DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
  Celosvetová vojna proti hotovosti

  Masový vrah Volkswagen


  Masový vrah Volkswagen
  Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
  Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
  Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
  Potemkinove emisie

  Kedy už Bitcoin konečne padne?


  Kedy už Bitcoin konečne padne?
  Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
  Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
  Kdo je Satoshi Nakamoto?
  Jak svítí hodinky

  KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


  KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
  Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
  Bitcoin nám stresuje
  KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
  Bitcoin si naďalej drží hodnotu

  Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


   Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
  V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
  Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
  Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
  Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

  Voľby: ide o všetko/nič


  Voľby: ide o všetko/nič
  Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
  Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
  EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
  V zajetí megalomanie

  Štvrtý oriešok pre Popolušku


  Štvrtý oriešok pre Popolušku
  Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
  Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
  Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
  Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
  Výber

  Ofenzíva trhu


  Ofenzíva trhu
  Internet druhej generácie (teda smartfóny, mobilný internet, personalizovaný obsah, GPS...) behom pár rokov pripravil revolúciu v prúdení informačného toku spoločnosťou.
  WikiLeaks: Asi 80 společností kolaboruje s NSA včetně Intelu, IBM a Microsoftu
  Sebaklam ateizmu
  Kdo moc ví, je nepohodlný

  Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0933 s
  handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo