Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Ktorý November by radšej oslavovali komunisti?


Ktorý November by radšej oslavovali komunisti?

Dnes, len 9 dní pred výročím Novembra, si pripomíname úplne opačné výročie. Výročie udalosti, ktorá priniesla smrť a tmu pre milióny ľudí, udalosť, ktorú sme ako deti povinne oslavovali, aj keď sme mnohí tušili, že nie je veľmi čo oslavovať. Udalosť, ktorá poznamenala 20. storočie oveľa viac, ako nacistické šialenstvo. Hovorím o tom, čo nás nútili nazývať veľkou a októbrovou a socialistickou a revolúciou, pričom sa jednalo o obyčajný novembrový komunistický puč, pri ktorom spočiatku padol skoro len ten jeden výstrel z Aurory. Jeden výstrel, ale stovky miliónov obetí.

Pavol Paška je vraj filozof a a estét. Lebo vyštudoval vysokú školu. Dokonca filozofickú fakultu. Univerzity Komenského. Nuž, podľa mňa je Pavol Paška len obyčajný boľševik, ktorý má tú drzosť 25 rokov po revolúcii, ktorá jeho rodnú stranu zbavila vedúcej úlohy v štáte rozprávať o tom, ako si váži disidentov.

Ale nechcem sa venovať len tomuto, aj keď ukážkovému exempláru kovaného komunistu, ktorý prezliekol kabát a dnes sa tvári ako demokrat. S tou demokraciou to tiež nebude také horúce, facebookové statusy opozičných poslancov poskytujú dostatočný prehľad o tom, ako si vysvetľuje pojem demokratický parlament. Aj vyjadrenie, ako si ten, kto vyhrá voľby, môže robiť čo chce, svedčí o hlbokej úcte predsedu slovenského parlamentu k Ústave, na ktorú skladal poslanecký sľub. A z ktorej si, trvalo a dlhodobo, robí trhací kalendár.

Blíži sa 25. výročie Novembra a tak sa nevyhnutne tisne na myseľ otázka, čo sme urobili zle, že to dnes na Slovensku vyzerá tak, ako to vyzerá.

Podľa mňa je jednou z hlavných príčin neodôvodnená tolerantnosť ku komunizmu ako ideovému konceptu, ako štátnemu režimu a ku komunistickej ideológii, ktorá je, napriek všetkému, čo spôsobila, stále "salonfähig".

Komunizmus, ako štátny režim, má na svedomí neporovnateľne viac obetí, ako jeho verný brat nacizmus. Majú veľa spoločného. Absolútny dešpekt k základným ľudským právam, likvidácia vybraných skupín obyvateľstva, či už na základe rasy, alebo spoločenského postavenia, zmarenie zmysluplného života pre ešte oveľa väčšiu skupinu ľudí len pre ich triedny pôvod, alebo skutočné, či domnelé "prehrešky" proti režimu.

Hospodársky úpadok, ktorý v niektorých oblastiach trvá dodnes a je príčinou nášho neustáleho zaostávania za krajinami západnej Európy, či USA. Vždy znovu ma prekvapuje, ako môže niekto argumentovať, že veď aj za komunizmu, či socializmu sa všeličo vybudovalo a postavilo a teraz, v kapitalizme to nefunguje.

Zvyknem na to odpovedať jednoducho - choďte sa pozrieť kúsok za hranice, do Rakúska, ako vyzerá krajina, ktorú 40 rokov nelikvidoval nekompetentný, primitívny a po moci bažiaci komunistický aparát, krajinu, kde po celú dobu existovali ľudské práva, sloboda prejavu, pohybu, štúdia, podnikania. Nemajú tam menej diaľnic, menej nemocníc, menej podnikov, pekární, či mliekární. Len ich majú tam, kde ich skutočné potreby ľudí a priemyslu nechali vzniknúť. Tam, kde ich podnikaví a slobodní ľudia založili, postavili. Nie tam, kde si nejaký komunistický papaláš zmyslel a nakreslil na mape krížik, či čiaru. Preto fungujú lepšie, majú vyššiu kvalitu a poskytujú nielen svojim majiteľom ale všetkým občanom oveľa vyššiu životnú úroveň.

Komunizmus nestvoril nič pozitívne, čo by nevzniklo aj bez neho. Čím skôr to pochopíme, čím skôr pomenujeme jeho zločiny a jeho zločincov, tým skôr sa aj na Slovensku budeme mať lepšie.

Snaha relativizovať zločiny komunizmu, alebo účasť na nich, ako to robí Pavol Paška a jemu podobní, či napríklad Alojz Lorenc v poslednom .týždni, sú neskutočne drzou, ale bohužiaľ často účinnou taktikou, ktorá má zahmliť skutočnú podstatu tohto neľudského režimu. Spoliehajú sa aj na spomienkový optimizmus a postupné vymieranie tých, ktorí oceľovú päsť robotníckej triedy pocítili na vlastnej koži.

Pavol Paška je urazený, že je označovaný za boľševika. Tak si to poďme prebrať. Pavol Paška absolvoval študijný odbor marxisticko-leninská filozofia v kombinácii s marxisticko-leninskou estetikou. Komunistická strana Československa, rovnako ako jej verná sestra - KSS sa hrdo hlásila k tradícii VKS(b) - Všezväzovej komunistickej strany (boľševikov), ktorá v roku 1917 zrealizovala novembrový puč a následne zaviedla komunistický teror najprv v Rusku a po druhej svetovej vojne aj u nás. Ako je všeobecne známe, pri svojich trestných činoch proti ľudskosti sa obhajovala práve marxisticko-leninskou filozofiou. A pri ničení nekonečne cenných kultúrnych pamiatok sa zas obhajovala marxisticko-leninskou estetikou. Spomeňte si: "Kášňu zbúrať Kefalín?..."

Takže Pavol Paška sa môže urážať koľko chce a ako chce, ale svojim vzdelaním, ktoré dobrovoľne dokončil, ako aj svojim správaním namysleného papaláša, ktorý si myslí, že ako člen vládnucej strany môže úplne všetko, jasne dokazuje, že skutočne boľševikom je.

A práve dnes je ten správny deň povedať to úplne otvorene - pokiaľ tu budú vo vedúcich funkciách štátu komunisti, boľševici a ich mentálni bratia - neonáckovia, nečakajme, že sa Slovensku bude dariť lepšie. Bolo by fajn, keby sme si pri príležitosti stého výročia komunistického puču v Rusku mohli povedať, že ich je v tých funkciách podstatne menej.Author: Juraj Petrovic # WowoJuso78
Slovensko2014-11-0816
-
 38% ( 3 people voted )
+
DEVADESÁTILETÝ DŮCHODCE ROZDÁVAL BEZDOMOVCŮM JÍDLO, TEĎ MU HROZÍ VĚZENÍSpojené štáty2014-11-07
prosperita # RibeVaxy75
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-11-09 13:43:09 4faafecd
Reagovať na autora je ťažké, nereagovať ešte ťažšie... Autor má svoj názor - laický, ktorý mu nikto nemieni brať, a nikto ho nechce ani poučovať. Učiť sa musí každý sám. Takže k článku len na okraj. Filozofia marxizmu-leninizmu a jej historický a dialektický materializmus je jednou zo základných foriem analýz činnosti Vatikánu, ktorý sa v 60-tych rokoch nehanbil to verejne priznať. A diktátorský režim v ČSSR mal štyri bohoslovecké fakulty, z ktorých ročne vyšlo cca 450 absolventov Na mieste je otázka - koľko je v demokratickom Slovensku fakúlt marxizmu - leninizmu? A čo sa týka komunistického režimu. Ten nikde na svete neexistoval, existovali len systémy, kde existovalo(väčšinou) len spoločenské vlastníctvo výrobných prostriedkov a súkromné vlastníctvo bolo "nežiaduce". Toľko odborná literatúra - nie laici.
Regency # KyjiHibo22
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-11-09 16:07:44 c35b6d56
Regency:
"...boli štyri bohoslovecké fakulty...
A každú druhý poslucháč agent ŠTB. Aj to bola realita. A čo sa týka nábož. slobody za socíku: tisíce učiteľov, štátnych zamestnancov a vedúcich pracovníkov nbolo diskriminovaných kvôli tomu že sa hlásili ku nejakej viere a nemohli vykonávať svoje povolanie. Zisti si koľko kňazov a veriacich bolo dlhodobo väznených za najrôznejšie nezmyselné obvinenia v monsterprocesoch (to ide do desaťtisícov) alebo museli slúžiť u PTP a režim z ních urobil na celý život občanov nižšej kategórie. A tiahlo sa to snád' do druhého kolena...Po r. '68 v čase tzv. normalizácie sa už zatváralo len na pár rokov resp. mesiacov ale aj tak...Farár Labuda (bratanec herca) sedel pol roka za to že išiel s mladými na chatu kde sa modlili...nič viac.
Komunizmus nebol nikdy peto že také čosi je jednoducho nerealizovateľné vo fyzickej realite (a ani nikdy nebude) Toto hnutie skolabovalo na to že jeho teória neodzrkadľovala skutočnosť ale mokré sny sionistov a kaviarenských teoretikov politiky o definitívnej nadvláde nad svetom. Mimochodom, marxistická filozofia neexistuje, presne tak ako neexistuje marxistická matematika, fyzika, chémia alebo biológia (i keď snahy privlastniť si to posledné boli-ak ti hovorí niečo meno Lysenko a tá hanba ktorá prišla potom)

General Guderian # TyroMury04
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-11-09 16:28:24 55e4d63a
to: Generál:
Realita a fakty sú rozdiele. Aký je zdroj info, že "každý druhy poslucháč agent ŠTB"? Rád doplním svoje vedomosti, pretože netvrdím že všetko viem. Archív ÚPN však o takomto "sústredení" agentov nehovorí nič. A spomínané monsterprocesy. Je to rozsiahla oblasť, ale na druhej strane, čo tak obdobie mccarthyzmu v USA, kde sa procesy ani nekonali a státisíce nevinných Američanov bolo perzekvovaných, deti a manželky týchto osôb boli vyhadzované z univerzít, zo zamestnaní a a desiatky tisíc osudov týchto ľudí končilo samovraždou. Bez akéhokoľvek procesu...

Regency # KyjiHibo22
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-11-09 17:13:05 c35b6ed7
V kratkom casovom slede sa tu objavili tri clanky pojednavajuce o Paskovi, ktore potvrdili ludovu mudrost, ze ked dvaja (v tomto pripade traja) robia to iste, nie je to to iste... Pokial Samuel Marec napisal vyborny clanok, clanok Jozefa Oravca, uz bol len jeho vyrazne slabsim "odvarom" a tento clanok podpredsedu Obcianskej konzervativnej strany (OKS), Juraja Petrovica, je uz len vyslovenym "trapasom"...

Vyslovenym "trapasom" o to viac, ze ho pisal "radoby" politik, potvrdzujuc nim vlastne univerzalne charakterove crty politika, ktore sucasne kritizuje u inych...

V suvislosti s Paskom (aj Oravcom zo SaS a mnohymi dalsimi), nie je podstany fakt, ze kedysi studoval marxisticku filozofiu a estetiku, lebo ak by to bol robil na zaklade svojho skutocneho ideologickeho presvedcenia, bolo by to uplne v poriadku... Ak som o niecom skutocne presvedceny, moze mi byt ukradnute, co si o mojom presvedceni myslia ini... On a mnohi ini to vsak nerobili na zaklade svojich skutocnych ideologickych presvedceni, ale na zaklade chladneho zvazenia vtedajsej situcie, aby co najviac zvysili vlastne sance na uspech "pri ceste ku korytu"... A takyto postup im umoznil ich vysoko flexibilny charakter... A to je ta podstata...! Nie to, ze sa kedysi stotoznil s nejakou ideologiou, ale to, ze strieda ideologie podla momentalnej potreby... Jeho "charakterova flexibilita" ...

A tu mi neda nepodotknut, ze prave potreba takej flexibility, je od roku 1989, vo vsetkych byvalych socialistickych krajinach, ludom sustane otrepavana o hlavy, kedy su obvinovani zo stareho sposobu myslenia, poznacenia komunizmom a neviem coho este... Nie je to zaujimavy paradox...?

To je len dalsi priklad extremnej tuposti dnesnej demagogie... Prevracaci kabatov su hajzli a vy sa uz konecne musite naucit v zaujme penazi prevracat kabaty, lebo ak sa to nenaucite, nikdy nebudete uspesnymi a vzdy z vas budu len nariekajuce "socky"... Tak ako je to s tou moralkou a etikou...? Kritizujeme ich upadok v spolocnosti a sucasne sa toho upadku domahame...?

Socializmus, to nie je Stalin, ani Breznev, ani Caucesku, ani Kadar, ani Gomulka, ani Gottwald, ani Bilak, ani Husak... Socializmus je ideologiou... Este som nikdy necital ucelenu kritiku socializmu, ako ideologie... Kazda "kritika socializmu", vzdy rozobera len konkretne ciny, konkretnych ludi, pod hlavickou socializmu, za sucasneho tvrdenia, ze kapitalizmus je vynikajuci, najlepsi, jediny vhodny pre ludi, len akurat nikdy neexistoval a stale neexistuje, ale vsetko dobre, co je na svete, je tu len vdaka nemu a vsetko zle spachali len konkretny ludia a samozrejme socialisti, komunisti a bolsevici, ktori chudakovi kapitalizmu nedovoluju konecne nastat... Presne, ako pocas diskusie v ktoromkolvek parlamente, kedy jedna strana obvinuje druhu, ze ta druha nakradla viac... Nikdy sa nehasteria o to, ze my sme nekradli, ale vzdy len o to, ze opozicia nakradla viac... Vsade na svete presne tak isto...!

Hej socialisti, vy ste zatvarali ludi za ich nesuhlas s vasou vladou...! A co mccarthizmus...? To nebol kapitalizmus, to bol len jeden blby senator republikanov... A co pravidelne sa opakujuce krizy, nezamestnanost, bezdomovci atd...? To nie je kapitalizmus, to su len bolsevicke sabotaze cez ten neschopny stat, ktory treba okamzite zrusit... Ak by ho ale nejaky blbec nahodou naozaj zrusil, okamzite by sme si vytvorili novy a este silnejsi, s este vacsimi regulaciami v nas prospech, lebo jeho neexistencia by nam vyrazne skomplikovala nase moznosti ovladania trhov a vojenskych vypadov, co su fundamentalne kamene nasho kapitalistickeho volneho trhu... A tak dalej a tak dalej...

Takze mily Juraj Petrovic, ak chces kritizovat cokolvek, musis predovsetkym pisat o podstate a musia ti byt absolutne jasne aj patricne suvislosti, lebo tak, ako kapitalista nie je rovny kapitalistovi, tak ani komunista, nie je rovny komunistovi... Tak ako Bilak nebol to iste, co Husak, tak ani Lenin nebol to iste co, Trockij, Stalin, Breznev, Gorbacov, Jelcin a Putin... Paska nereprezentuje komunistov a uz vobec nie socializmus, nejakych davno vyhynutych bolsevikov, alebo ako dokonca tiez pises, nejakych "neonackov"... Paska je len obycajnym bezcharakternym hajzlom, takym, ako v roznej miere aj ktorykolvek iny clen NR SR... Preto ak budes v akejkolvek kritike kohokolvek pouzivat podobne, dnes sice velmi popularne, ale od akejkovek reality odtrhnute frazy, budes tym len prezentovat tie iste vlastne charakterove crty ("charakterovu flexibilitu " politika), ktore sa vo svojej kritike budes snazit vytykat inym...


Alojz Kapusta # CygeVaqo69
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-11-09 18:42:46 5dbddd1a
Len pre istotu... Ak by nahodou nejakeho snazivca napadlo vrtat do mojho tvrdenia, ze socializmus je ideologiou, tak ano, v knihach sa o nom urcite bude pisat ako o hospodarskom a spolocenskom systeme, vychadzajucom z ideologie marx... bla bla bla... Je vsak nevhodne spajat socializmus s konkretnymi autormi, lebo ti svoje myslienky prezentovali v konkretnom historickom kontexte, zohladnujuc jeho vtedajsie konkretne obmedzenia a aj ked ich fundamentalnym myslienkam je mozne prisudit nadcasovost, nie je mozne tak prijat aj zvysok ich diela, ako celok... Preto nazyvam socializmus ideologiou fundamentalneho spolocenskeho a hospodarskeho konceptu, ktoreho uplatnenie v spolocnosti nikdy nebolo a ani nemoze byt uniformne... To len ak by niekto citil potrebu o tom diskutovat...


Alojz Kapusta # CygeVaqo69
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-11-09 18:59:52 5dbddd1a
loading...
bla bla bla komunista, bla bla bla bolsevik, bla bla bla novembrova revolucia, bla bla bla marx-leninizmus, kua, toto musel pisat nejaky sef fasistickej propagandy, ktory sa zobudil v inom storoci...
kombajn # HydyKuwi36
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-11-09 20:33:13 56186deb
Takže autorom je kOKSák, židoboľševici nakoniec budú odsudzovať prevrat ich predchodcov.
Čím sa vy niekomunisti od komunistov líšite, popíšte presne všetky odchýlky, ja nebadám jedinú, iba obviňujete druhých, že všetko zničili, čo je síce pravda, ale za vašu ťarbavosť a lenivosť a frustráciu môžu tiež? Ste nevýkonní a dokedy budete štekať a hádzať vinu za vašu neschopnosť na druhých?
Disidenti boli boľševici vykopnutí po 1968 a podobní podržtaškovia túžiaci po návrate ku korytu, starí stalinisti a katani, o tom písal už v roku 1990 Dolejší a ostatní, kokso dodnes velebí eštebáckoboľševický druhý sled vápenkársko OFcí, nechutný boľševik.
Demokracia je možnosť dovoliť beztrestne, dokonca povinne vypočuť každého táraja a klamára a škodcu, neuspeli (prečo ináč by venovali toľko času obavám o úpadok druhých?) vo vlastnom súkromnom živote, ale chceli by prehlasovaním vnútiť svoju predstavu tým čo nemajú záujem. OKS by bez demokracie ani nejestvovala, kto v slobodnej spoločnosti by o nich prejavil záujem? Demokracia im umožnila mátať davy. Ústava je čo, vaša etatistická modla?
Kokso podporuješ potraty, neverím, že nie, takže si vrahom, prestaňte si čistiť vaše svedomie neustálymi nekonkrétnymi nezmyslami, že kto koho zabil a kto viac, ako sa vôbec opovažujete zvelebovať masových vrahov ako Churchill alebo Reagan a odsudzovať druhých? Za vašu slepotu a výberové rozhorčenie vás Boh bude súdiť dvojnásobne, dokonca aj za zločiny iných, ktoré ale podporujete, vy kolektivisti, vy spoločenstvisti, teda vlastne komunisti.
Na základe rasy? Svätá prostota, náboženstvo znamená rasu? Prečítaj si vtedajšie zákonníky, takzvané židovstvo sa posudzovalo podľa ich náboženskej príslušnosti, alebo aj bývalej, až vy ste podopreli náckov tvrdiac, že árijci sú rasovo cudzí ich vradením do neobvyklého náboženstva. Nevyjadruj sa k otázke rasy, nerozumieš jej vôbec, ale demokracia aj hlupákom dovoľuje otvárať gamby, preto sa jej držíte ako kliešte.

Lidhja # JojaVime40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-11-10 01:47:46 b2288f85
Náboženskú slobodu vymysleli nepriatelia kresťanstva, aby zredukovali Božie pravdy na jednu z možností, nepatrnú, aby sa každý mohol vyjadriť a prehlásiť, že každý má svoju pravdu a nikto mu nesmie pri jej šírení prekážať.
„Prenasledovanie“ „veriacich“ nemá veľkú vážnosť, pretože najprv treba uviesť ich vierouku a porovnať ju s Božími príkazmi, tiež do akej miery sú veriacimi ich viery a či neuprednostňujú svetské márnosti nad vieru a tiež, a to najdôležitejšie, čo dnes títo „veriaci“ veriacujú? Čím vystupujú proti potratom, proti ekumenizmu, NATO teroristom, štátobožstvu, ak nespĺňajú základné požiadavky na pravosť viery, ale ani mravnosť, tak musím podotknúť, že ich mali komunisti zovrieť v kobkách za naduté spájanie seba s vierou. Presnejší výraz pre ich zhubnú činnosť by bol, sektári, čo mladých neskúsených privádzali do slepých uličiek, aby sa „modlili“ na chate, bludári, čo sa nijako nelíšia od zvyšku spoločnosti, len si samozvane pricapili visačku, že sú veriacimi, ale rozhodujú iba skutky. Aká už len je hodnota „veriacich“, ak si nevšimnú za dlhé desaťročia ani jeden znak pokoncilového odklonu k novotárstvu? „Politickými“ väzňami boli aj špinavci Havlovho typu, azda vám nie je ľúto, ako „trpeli“.

Lidhja # JojaVime40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-11-10 02:07:08 b2288f85
http://x.topky.sk/cl/10/1435993/EXKLUZIVNE-Byvala-
zamestnankyna-korejskej-firmy-hovori-o-sikane--Fir
ma-jej-vypoved-popiera- A TOTO MAME OSLAVOVAT?? kapitalisti z nas spravili otrokov na rozdiel od komunistov.
fidel # FamiQanu39
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-11-10 07:22:21 c2a0b209
Tak ještě jednou..."MARXISMUS" (a že takových TÍM NASÁKLÝCH tu podnes působí!) nerovná se komunismus a STÁTISMUS (vyžírkovský erár a militár) nerovná se socialismus!

Adment # GaweXojo22
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-11-10 13:41:41 4e88a6a1
Z článku: "Komunizmus, ako štátny režim, má na svedomí"- Už to je protimluv. Komunismus ani kapitalismus ani socialismus nejsou myšlenky, které potřebovali stát - naopak! Jakmile se toho "ujali" nějací gangsteři státističtí, tak to dopadlo vždy fašismem - neboli integrací ekonomické (ovládnuté jen těmi JEJICH zájmy a lidmi - tudíž nikoli ekonomiky volné a nestranné), politické a násilné sféry. Typicky např. bolševismus nebyl a není "komunismem", nýbrž fašismem. A tak dále.
Právě komunismus, socialismus a kapitalismus ve své pravé podstatě jsou čistě MOŽNOSTI ekonomického uspořádání vlastnických vztahů ohledně výrobních prostředků...NIC VÍC, NIC MÉNĚ (mnoho dalšího pak z toho může a nemusí vyplynout už samovolně). Každý kdo z toho udělal nebo dělá nějakou "ideologii státní", nepochopil nebo nechce chápat (nebo nesmí).

Adment # GaweXojo22
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-11-10 13:49:05 4e88a6a1
Tíííí kokos- dalši a dalši profesori umenia dávnej minulosti-poučky Demo-krata- zo života v komunizme- ked nevládol buržuj- značka-za korunu multi milionár dneska-a malí farár nemal ovce v háreme svojom-kostol-tak sa nedalo žit-pridz žic na L-9 tam uvidziš v čom bula doba proletára dobra na ludzi a o čom -ne lem kvakac- jak Fukušimske komíny- bo šicke protestantské reči o socializme sú lem bele miesto v reči buržuja a je lem ekologicky odpad- ktoré ničilo životy-i v reči veriaceho-Ježiš bol idealista ideolog i tak veria mu že koná dobro! Aká idea je dobra! tá či tá? lebo tvorená idea-myšlienka-ako celok-nepripúšta inú ideu- myšlienku ako má v nej existovat a žit-len tú svojúúú ! Myšlienka sa neničí sama-ale človekom- ked nemysli v dobrom-a zneužíva a zotročuje národy na svoj prospech! Aka cesta VOSR-nová cesta z otroctva chudoby!akú cestu si nazvat bez revolúcie-zamysli sa oponent-či vtedy bol Raj na zemi ? či dnes žiješ bez zákonoch!!v slobode? Netreba zatracovat čo bolo ale poučit sa z chýb minulosti !! rozumej k dobru-nie k zlobe! a teraz kritizuj !
ferda # XimaHifu28
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-11-10 14:02:37 58d4285f
Načo siahodlhé úvahy? K článku je pripojená veľavravná fotomontáž, ktorá pomáha pochopiť obsah len pomocou nadpisu...
Pandemonium # DaruJete36
-
 62% ( 3 people voted )
+
2014-11-10 17:34:22 bc7b649f
Aký je rozdiel ked vraždy viera-aký je rozdiel ked vraždy kapitalista-aký je rozdiel ked vraždy komunista-má to význam pre nadradenost-budeš slúžit len mne nikomu inému-citát v biblii! to žid sa stáva vládcom!
ferda # XimaHifu28
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-11-10 18:06:49 58d4285f
ferdo, rozdíl je přece v tom ve jménu čeho se to páše.

xchris # MulyHago73
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-11-10 21:05:54 4e88ae3e

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
šesť   deväť
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Japonsko hodlá zmírnit zákon o klonování							
				Japonsko hodlá zmírnit zákon o klonování
Japonští vědci plánují transplantaci nemocným lidem orgánů živočichů. Rada pro vědecko technickou politiku při japonské vládě doporučila ministrům, aby povolili rozsáhlý výzkum v...
Jan Hus kontra klerikalismus
Ukrajinské ztráty za období 4. - 10.8.2014
Zvyšovanie platov učiteľov nestačí

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0386 s
dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne