Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Kto kontroluje Turecko?


Kto kontroluje Turecko?

 

 

Donmenh: je najviac šepkaným tajomstvom Blízkeho východu. Historická "400 kilová gorila" číha v pozadí takmer každého vážneho vojenského a diplomatického incidentu Izraela, Turecka, Iránu, Saudskej Arábie, Iraku, Grécka, Arménska, Kurdistanu, Asýrie, a niektorých ďalších subjektov zapojených do interakcií na Blízkom východe a juhovýchodnej Európy. To je faktor, ktorý sa všeobecne len šepká na diplomatických recepciách, tlačových konferenciách a stretnutiach think tankov kvôli výbušnosti a kontroverznej povahe predmetu. A je to tajnostkárstvo pripojené k predmetu, ktorý bol dôvodom pre toľko nedorozumenia o aktuálnom rozpade vzťahov medzi Izraelom a Tureckom, rastúcim otepľovaním vzťahov medzi Izraelom a Saudskou Arábiou a zvyšovanie nepriateľstva medzi Saudskou Arábiou a Iránom ...


Hoci je predmet známy historikom a náboženským odborníkom, stáročia-starý politický a ekonomický vplyv skupiny známej v turečtine ako "Donmeh" ešte len začína prekračovať pery Turkov, Arabov a Izraelčanov, ktorí boli ochotní diskutovať o prítomnosti v Turecku, a inde, sekty Turkov potomkov skupiny sefardských Židov, ktorí boli vyhnaní zo Španielska počas španielskej inkvizície v 16. a 17. storočí. Títo židovskí utečenci zo Španielska sa usadili v Osmanskej ríši, ich centrom sú Thesaloniki- Solúň, a za tie roky konvertovali k mystickej sekte islamu, ktorá je nakoniec zmiešaninou židovskej kabala a islamského sufizmu ( kabala, sufizmus a gnosticizmus je to iste a majú pôvod vo Védach) polo-mystickej viery do sekty, ktorá nakoniec vybojovala sekularizmus v po-osmanskom Turecku. Je zaujímavé, že "Donmeh" sa vzťahuje nielen na židovských konvertitov "nedôveryhodných" k islamu v Turecku, ale je to tiež hanlivé turecké slovo pre transvestitov, alebo niekto, kto tvrdí, že je niekto, čo nie je.

Sekta judaizmu Donmeh bol založená v 17. storočí rabínom Sabbatai Zevi, kabalistom, ktorý veril, že on je Mesiáš, ale bol nútený ku konverzii na islam sultánom Mehmet IV, vládcom Osmanskej. Mnoho rabínov nasledovníkov, známych ako Sabbateans, ale aj "krypto-Židia," vyhlásili verejne islamskú vieru, ale tajne vykonávali svoju hybridnú formu judaizmu, ktorý bol nepovšimnutý tradičnými židovských rabínskych orgánmi. Pretože to bolo proti ich presvedčeniu vziať sa mimo ich sekty, Donmeh vytvoril trochu tajomný sub-spoločenský klan.

Donmeh vzostup k moci v Turecku

Mnoho Donmeh, spolu s tradičnými Židmi, sa stali silnou politickou a vedúcou silou Solúne. Bola to práve táto základná skupina Donmeh, ktorá organizovala tajnú organizáciu Mladých Turkov (po vzore Mazziniho), tiež známych ako Výbor odborov a pokroku, sekularisti ktorí zosadil osmanského sultána Abdulhamida II v 1908 revolúciou, vyhlásil Tureckú republiku po prvej svetovej vojne a ktorí viedli kampaň, ktorá obrala Turecko o veľa z jeho islamskej identity po páde Osmanskej ríše. Abdulhamid II bol hanobený Mladoturkami ako tyran, ale jeho jediný skutočný zločin sa javí bol, že nevyhovel sionistickému vodcovi Theodore Herzlovi pri návšteve Konštantínopolu v roku 1901 a odmietnutol ponuky peňazí sionistických Donmeh aby sionistom bola poskytnutá kontrola nad Jeruzalemom.

Rovnako ako ostatní predstavitelia, ktorí skrížili meče zo sionistami, Sultan Adulhamid II zdá sa, spečatil jeho osud s Donmeh s týmto vyhlásením k jeho osmanskému dvoru: "Odporúčam Dr Herzlovi neprijímať ďalšie kroky v jeho projekte. Nemôžem dať preč ani hrsť pôdy tejto krajiny ktorá nie je mojou vlastnou ale patrí celému islamskému národu. Islamský národ bojoval džihád kvôli tejto krajine spojený s ich krvou. Židia si môžu nechať svoje peniaze a milióny. Ak islamský štát Kalifát bude v jeden deň zničený potom budú môcť vziať Palestínu bez peňazí! Ale zatiaľ čo ja som nažive, ja by som radšej vtlačil meč do svojho tela, ako vidieť Palestínu oddelenú a darovanú z islamského štátu. "

 

 

 

Po jeho zvrhnutí mladými Atatürka, ktorý bol Donmeh, v roku 1908, bol Abdulhamid II uväznený v Donmeh citadele v Solúni. Zomrel v Konštantínopole v roku 1918, tri roky po tom ako sa Ibn Saud dohodol na židovskej domoviny v Palestíne a jeden rok po tom, čo Lord Balfour daroval Palestínu sionistom vo svojom liste barónovi Rothschildovi.

Jeden z lídrov Mladých Turkov v Solúni bol Mustafa Kemal Atatürk, zakladateľ Tureckej republiky. Keď Grécko dosiahlo suverenitu nad Solúňou v roku 1913, mnoho Donmeh sa presťahovalo do Konštantínopolu, neskôr premenovaný na Istanbul. Iní sa sťahoval do Izmira, Bursy, a Atatürkom novo proklamovanom hlavnom meste, a budúce sídlo Ergenekon moci, Ankary.

Niektoré texty naznačujú, že Donmeh boli nie viac ako 150 tisíc a boli predovšetkým v armáde, vláde a podnikaní. Avšak, iní odborníci naznačujú, že Donmeh mohli predstavovať 1 500 000 Turkov a boli ešte silnejší, než mnohí ľudia veria, a rozšírení v každom ohľade Tureckého života. Jeden vplyvný Donmeh, Tevfik Rustu Arak, bol blízkym priateľom a poradcom Atatürka a slúžil ako minister zahraničia Turecka 1925-1938.

Ataturk, ktorý bol údajne sám Donmeh, nariadil, aby Turci opustili svoje moslimsko-arabská mená. Meno prvého kresťanského cisára Ríma, Konštantína, bol vymazané z najväčšieho tureckého mesta, Constantinople. Mesto sa stalo Istanbul, potom, čo vláda Atatürka v roku 1923 protestoval proti tradičnému názvu. Bolo tam veľa otázok o vlastnom menom Atatürka, pretože "Mustapha Kemal Atatürk" bol pseudonym. Niektorí historici sa domnievajú, že Ataturk prijal iné meno, pretože on bol potomkom nikoho iného ako rabi Zeviho, samozvaného spasiteľa Donmeh! Atatürk zrušil aj používanie arabského písma v Turecku a prinútili prijať západnú abecedu.

Moderné Turecko: tajný sionistický štát riadený Donmeh

Atatürk bol podozrievaný, že mal silné židovské korene, keď informácia o tom, bola silne potláčaná po celé desaťročia Tureckou vládou zakázovať čokoľvek kritického na zakladateľa moderného Turecka, začala bublať na povrch väčšinou mimo Turecku a v publikáciách napísaných židovskými autormi. V roku 1973 v kniha Tajomstvo Židov, Rabbi Joachim Prinz, tvrdí, že Atatürk a jeho minister financií, Djavid Bey, boli obaja Donmeh a že boli v dobrej spoločnosti, pretože "príliš veľa Mladých Turkov v novovytvorenom revolučnom kabinete sa modlil k jednému Bohu, ale mali skutočného proroka menom Sabbatai Zevi, Mesiáša zo Smyrny. " V titulke 28. januára 1994, Hillel Halkin napísal v The New York Sun, kde predniesol Ataturkov židovský Shema Yisrael (" Počuj ó Izrael ") , hovorí, že to bolo "Modlím sa tiež." Informácia je predstavovaný z autobiografie novinára Itamár Ben Aviho, ktorý tvrdí, že Ataturk, vtedy mlady kapitán tureckej armády, ukázal že bol Žid v hotelovom bare v Jeruzaleme jednu daždivú noc počas zimy 1911. Okrem toho Ataturk navštevoval základnú školu Šemša Effendi v Solúni, riadenú Donmehom Simonom Zevi. Halkin napísal v New York Sun článok o e-maile, ktorý dostal od tureckého kolegu: "Teraz už viem - viem a nemám najmenšie pochybnosti - že rodina otca Attaturka bola naozaj židovského pôvodu."

 

 

 

Nasledovníkom Shabbataia Tzvi bol Jacob Frank, vlastným menom Jakub Frankovič. Frank žil vo Frankfurte v čase Rothschilda, Schiffa, Warburga a Weishaupta kedy zázračne zbohatol. Jeho synovec Moses Dobruška ako jakobín Jiunius Frei bol popravený s Dantem počas Francúzkej revolúcie.

 

 

 

Donmeh a Mladí Turci stoja aj za Arménskou genocídou.

 

 

 

A ešte jeden historicky významný Donmeh. Rudolf von Sebbotendorf ako Sefik Husnu bol zatknutý v súvislosti s požiarom Reichstagu. Prepustený, odišiel do Turecka a na konci vojny "skočil" z mosta do Bosporu.


 

< span style="color: #000000;">http://www.strategic-culture.o rg/news/2011/10/25/the-doenmeh-the-middl e-easts-most-whispered-secret-part-i.htm l

 

http://www.henrymakow.com/turk eys_donmeh_are_illuminati.html

 

http://www.conspiracyarchive.c om/Blog/?tag=donmeh

 

 

 

1001stránok o Shabbatai Tzvi a Jacobovi Frankovi

 

http://www.scribd.com/doc/3328 8691/TheSabbatean-Frankists

 

 

 

Arménska genocída

 

http://www.armenianweekly.com/ 2009/12/07/a-recent-anti-semitic-theme-t he-sabbatean-role-in-the-armenian-genoci de/

 

http://www.dejanlucic.net/Jews %20Plotted%20The%20Armenian%20Holocaust. html

 

 

 

Ruský generál Bolchovitvinov napisal správu, že v čase genocídy sa v okolí pohybovalo množstvo Britov. Známa ako Bolkhovitvinov report.

 

 

V podstate Východo-Indická Spoločnosť všade kde sa niečo dialo a deje. Osa Vatikán-Londýn-District of Columbia.

 Author: Juraj Smrek # LoxiPoty91
Politika2013-06-062
-
 65%  ( 10 people voted )
+
Heeeej a to ma byt prekvapenie??? Alebo čo??? jKua na slovensku mame plny parlament kryptojudaistov a nikto sa nad tym nijako nepozastavuje....KDH . SDKU, 90 percent z nich ma chazarsky alebo ciastocne chazarsky povod, polovica z nich su v roznych slobodomurarskych spolkoch. Co myslite preco Dzurindova vlada suhlasila s bombardovanim srbska a okupaciou afganistanu???
Dnes uz tieto veci vela ludi vidi v inom uhle. Konecne sa ludom otvaraju oci a vidia SATANA v krestanskom ruchu ktory dal zelenu genocide bratskeho srbskeho naroda. Vsetkych, vsetkych ktori mali prsty v krvavom bombardovani srbska treba potrestat a to prikladne, na vystrahu ostatnym. Dzurinda, Ftacnik, Miklos a dalsi musia byt prikladne potrestani. Podla toho ci to nasa justicia zvladne alebo nie, mozeme usudzovat stupen nezavislosti a spravodlivosti nasho justicneho systemu. Alebo potom zrusme justiciu a zalozme si slovensku verziu talibanu ktora bude samostatne a rychlo trestat zradcov naroda.


xxx # WefiPipy88
-
 82%  ( 18 people voted )
+
2013-06-06 14:05:28 d597d7c3
Ja len dodám,že Dzurinda-americký riťolízal, Mikloš-slobodomurár /inak najlepší minister financii sveta/, Ftáčnik-jogín nemajú nič spoločné s kresťanstvom.To,že sa v čase ich slávneho vládnutia pár krát ukázali v kostole pred kamerami,bolo len hrané divadlo pre národ.

cobra # WykeXala95
-
 62%  ( 3 people voted )
+
2013-06-16 21:33:40 55f814c2

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
dva   deväť
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


  Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


  Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

MORÁLKA ĽAVICE, PRAVICE A LIBERTARIÁNOV


MORÁLKA ĽAVICE, PRAVICE A LIBERTARIÁNOV
Ako funguje morálka? Existuje riešenie pre rôzne morálne vesmíry? Asi poznáte klasické “odvodzovanie” morálky pomocou utilitarianizmu (morálne je to, čo zvyšuje blahobyt, šťastie a ...
Neznesiteľná ľahkosť hospodárskeho rastu
Největší nevyřčená pravda
Česká televize záměrně cenzuruje: Piráti a Svobodní neexistují

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0218 s
zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made