Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Kto je to ten „Slovensko“, čo má prijať utečencov?


Kto je to ten „Slovensko“, čo má prijať utečencov?

Pohľad priaznivca klasického liberalizmu na aktuálny problém utečencov, ktorých má prijať Slovensko.

Zachytil som názor, že (klasický) liberálny, či libertariánsky postoj sa ukáže v názore dotyčného na otázku, či by sme mali prijať utečencov z Afriky. Ponúkam teda svoj názor s cieľom získať spätnú väzbu, či by som prešiel testom liberálnosti.

Považujem za potrebné uviesť, že označenie "liberálny" budem používať v klasickom zmysle. Nie, ako je to dnes zvykom, ako eufemizmus pre "socialistický".

Nemám nič proti tomu, aby na územie Slovenska prišli utečenci, ktorí sa po mori (či inak) dostali najprv do Európy a slobodne a na svoje vlastné náklady sa rozhodnú usídliť sa na území Slovenska.

Úplne konzekventne nemám nič proti konaniu tu už žijúcich spoluobčanov, ktorí z dôvodov, ktoré považujem za absolútne neprijateľné zisťovať, nebudú ochotní umožniť týmto utečencom prístup na svoj pozemok, či do svojej nehnuteľnosti. Nebudú im ochotní poskytovať služby, ktoré iným ľuďom poskytovať budú. Ktorí s utečencami nebudú chcieť uzatvárať zmluvné vzťahy (pracovno-právne, o predaji, či prenájme nehnuteľností a podobne). Samozrejme, tento môj názor sa netýka len vzťahu k utečencom, ale komukoľvek, mňa nevynímajúc.

Skrátene: Za svoje a na vlastnom. To nech platí pre všetkých bez výnimky.

Pričom s ohľadom na (možno chybný) predpoklad, že utečenci sa budú realizovať hlavne v nízkopríjmových činnostiach pridávam svoje obvyklé: Bez bločku. Samozrejme pre všetkých, t.j. aj tu už žijúcich.

Vzhľadom na veľké nadšenie, ktoré pozorujem u niektorých svojich spoluobčanov,predpokladám, že mnohí z nich sa budú snažiť (opäť za vlastné a na svojom) vytvoriť utečencom také podmienky pre život, aby tu zostali žiť dlhodobo a nesnažili sa migrovať ďalej. Podobne, ako tak činia v prípade Rómskej populácie.

Ja sám by som napríklad podporil združenie "Nie je to vaša vojna", zamerané na cielenú imigráciu vzdelaných Ukrajincov. Aj príchodu povedzme Vietnamcov by som v rámci možností pomohol.

A zasa konzekventne: ak sa iná skupina spoluobčanov bude naopak snažiť (zo svojho a bez použitia akéhokoľvek násilia či nátlaku) presvedčiť (nielen) utečencov, že inde im bude oveľa lepšie, nie je možné im v tom brániť. Sme predsa v jednotnej Európe. Kúpa a následný výhodný "humanitárny" prenájom bytových priestorov, čo ja viem, napríklad v Bruseli, nemôže byť dôvodom k perzekúcii.

Neviem, s koľkými klasickými liberálmi, či libertariánmi sa s vyššie uvedeným názorom zhodnem. Ale dovolím si napísať, čo určite v danej problematike za (klasicky) liberálne, resp. libertariánske nepovažujem:

Nemôže to dopadnúť tak, že prínos z migrácie bude mať jedna skupina obyvateľov. Napríklad zo spoločného financovaní úradníci. A že náklady na migráciu (sociálne dávky, zhoršenie bezpečnostnej situácie a podobne) bude znášať iná skupina existujúcich obyvateľov.

Skrátka a dobre: utečencov by nemalo prijímať nejaké "anonymné" Slovensko, ale tí jednotlivci, súkromné organizácie, ktoré za vlastné a na svojom dokážu utečencom vytvoriť slušné miesto pre život. A samozrejme konzekventne: týmto potom treba priznať aj právo "inkasovať" prínos z tejto ich činnosti.Author: Tibor Pospisil # HemyXuho27
Slovensko2015-06-0121
-
 74% ( 9 people voted )
+
Súhlasím.
Ešte by som pridala, aby ten kto príjme utečencov bol aj za nich zodpovedný - t.z. aj za ich protiprávnu činnosť.


anuska # RufyWeno31
-
 71% ( 11 people voted )
+
2015-06-01 13:02:16 3e41bd2e
To "u nás" (nebo spíš u nich na dvorku?) prohlásil jistý mluvčí primamarxist-loutka soc"dem" Bohošů...že, cituji: "Česká republika je připravena přijmout euro". Takže jakási pani prohlásila...ústy toho bílého koně, že je celá žhavá, vlhká a svolná...a otevírá se tomu, roztahuje nohy dalšímu byrokratickému sobáši.

Ukukuku # KugoFuki96
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-01 13:06:48 4e889fc8
Ako podotkol jeden utečenec v reportáži v TV novinách. Ony chcú ísť primárne do krajín ako: Nemecko, Švajčiarsko, Francúzsko, VB, Benelux či Škandinávia. Ak ich nám privedú tak po pár mesiacoch po nich u nás nezostane ani smrad :D. Naše podmienky sú pre nich neatraktívne a navyše máme vlastnú ich konkurenciu. Takže sa neobávam, multi-kultúry na Slovensku. Aspoň nie v najbližších rokoch. A pokiaľ viem majú voľný pohyb po EÚ.
Anupew # JacaNidy24
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-06-01 15:11:45 b228fe75
Na Slovensku uz davno multi-kulti je... A funguje to krasne, Slovaci makaju a cigani lebedia na slnku, ked im treba drevo na zimu, idu do Slovenskeho raja, sem tam podpalia nejaky hrad a tak ...
LenkaB # LyroKomo25
-
 68% ( 9 people voted )
+
2015-06-01 16:27:44 50bb6d2b
MOSLIMOVIA.

Poďme sa pozrieť na fakty:
- žiadne Vianoce
- žiadna televízia
- Žiadne nahé ženy
- Žiadny futbal
- Žiadne bravčové kotlety
- Žiadne párky v rožku
- Žiadne pivo
- Žiadna slanina
- Plachta namiesto oblečenia
- Uteráky namiesto klobúka
- Neustále kvílenie nejakého idiota vo veži
- Viac ako jedna žena
- Viac ako jedna svokra
- Nemôžeš sa holiť
- Vaša žena sa neholí
- Varíš na usušenom ťavom hovne
- Vašu ženu vám vybral niekto iný

Potom ti niekto povie že: "Keď umrieš, to všetko bude lepšie." ??
No nehovor Sherlock! .... Nezdá sa že by to mohlo byť ešte horšie.

Moslimovia nie sú spokojní!

Oni nie sú šťastní v Gaze ..
Oni nie sú šťastní v Egypte ..
Oni nie sú šťastní v Líbyi ..
Oni nie sú šťastní v Maroku ..
Oni nie sú šťastní v Iráne ..
Oni nie sú šťastní v Iraku ..
Oni nie sú šťastní v Jemene ..
Oni nie sú šťastní v Afganistane ..
Oni nie sú šťastní v Pakistane ..
Oni nie sú šťastní v Sýrii ..
Oni nie sú šťastní v Libanone ..

Takže, kde sú štastní?

Sú šťastní v Austrálii ..
Sú šťastní v Kanade ..
Sú šťastní v Anglicku ..
Sú šťastní vo Francúzsku ..
Sú šťastní v Taliansku ..
Sú šťastní v Nemecku ..
Sú šťastní vo Švédsku ..
Sú šťastní v USA ..
Sú šťastní v Nórsku ..
Sú šťastní v Holandsku ..
Sú šťastní v Dánsku ..

V podstate, oni sú šťastní v každej krajine, ktorá nie je moslimská a nešťastný sú v každej krajine, ktorá moslimskou je!

A koho z toho vinia?

Vinia Islam? Nie...
Vinia svoju vládu? Nie...
Vinia samých seba? Nie...

Obviňujú krajiny, v ktorých sú oni sami šťastní!

A potom; Chcú zmeniť tieto krajiny na miesto z ktorého odišli lebo v nich boli nešťastní....
RadoJ # VasiBira69
-
 82% ( 34 people voted )
+
2015-06-01 17:01:22 5f6732e2
Máš pravdu určitým spôsobom je. Ale nie tá pravá negro-moslimská okorenená tým pravým terorom.
Anupew # JacaNidy24
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-06-01 17:02:48 b228fe75
loading...
Mám tu istý rozpor s významom vety, neviem si to potom dať do logickej súvislosti a čo vlastne chcel autor povedať, citujem: "Ako podotkol jeden utečenec v reportáži v TV novinách. Ony chcú ísť primárne do krajín ako..." Podľa toho, ako je to napísané, tak do tých ďalej vymenovaných krajín chcú ísť len ženy? Kde potom zostanú muži? Lebo ak je utečenec podstatné meno mužského rodu a životné (najradšej by som to videl mŕtve), potom "on" v množnom čísle je... Tak na to si ešte dobre spomínam zo školy. Ľudia, píšte normálne, mám potom z tých vašich formulácií logický zmätok!
:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 47% ( 5 people voted )
+
2015-06-01 18:28:16 bc7b649f
cmulkovia kapitalistickeho zadocku

teraz mozete celemu svetu ukazat skutocne hodnoty krestanskej europskej demkracie a kulturi .
Ako si predstavujete slobodu, tolerancia , pravo na svoju vieru a zivot,
mi vsetci bolsevici sme na to zvedavi

a naj jednoduchsie riesenie bi bolo prestat kradnut a rabovat afriku, ale potom bi sa iluzia demokratickeho a blahobitneho kapitalizmu velmi richlo rozplinula

kvak # FowyTapu65
-
 58% ( 2 people voted )
+
2015-06-01 19:01:25 c31c43a9
Radoj, vsimol si si, ze krajiny, ktore si vymenoval su okupovane cudzimi armadami, alebo su znicene zbranami dodavanymi na sirenie tej nasej dekadentnej demokracie?

Napos # MexeLesy36
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-06-01 19:57:03 560b8916
precitajte si sem tam aj nieco rozumne: http://www.theguardian.com/commentisfree/2015/jun/
01/refugee-crisis-migrants-changing-perception

Napos # MexeLesy36
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-01 20:10:06 560b8916
Kvak dobre povedal :)
janko hrasko # PityVyli69
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-01 23:02:46 4e633cdf
Prečítajte si rozumný komunistický guardian, aby ste chápali, že riadené prisťahovalectvo je lepšou výzvou pre politikov a ich publikum, lebo neusporiadané a chaotické, mimo kontroly prináša strach z neznámeho a takýmto neusmerňovaným štýlom sa ružová budúcnosť nepriblíži.

Melchisedech # NekiJequ84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-01 23:39:07 5f6664d1
Podpaľačstvo nie je kulti. Protipólom ktorej kulti by malo byť? Kulti dobrovoľných hasičov?
Nijaká kulti, pretože nejde o kultúru, ale skôr o odlišujúce sa správanie, ktoré dráždi okolie, pretože je dravým konkurentom v rámci etatistického prerozdeľovania výpalného.

Melchisedech # NekiJequ84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-01 23:44:54 5f6664d1
Fakty, futbal, holenie, čo sú to za nezmysly? Promoslimský aktivista vychvaľoval nových príšeleckých priateľov slovom alkohol, povyšoval ich nad divochov v Európe, ktorí sú úplne dementní, nepoznajú ani vlastné slovo, ale prijali ho od nadľudí ako záväzok poddajnosti.
1. kde sú dôkazy, že sa jedná o moslimov? 2. prečo by mali byť nespokojnými a vraj kdesi už šťastní? 3. u nich vidieť kolektivistickú jednoliatosť? Spoločné náreky a pri dorazení do zeme zasľúbenej spoločné radosti?
Vinia svoju vládu? Ich vládu? Oni prosili kohosi o to, aby sa obetoval byť ich vládou? Vláda je akou? Kompatibilnou s islamom? Ak nie, čo moslimské stále objavujete u nich?

Melchisedech # NekiJequ84
-
 45% ( 1 people voted )
+
2015-06-01 23:59:06 5f6664d1
RadoJ[/colo
r]


Tak to je komentar roka.

To by si mali v bruseli nalepit na vstupne dvere.

Kolobot # JebeDene87
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-02 08:09:55 50a046fa
Zase sa zapájam do zbytočnej diskusie. Neviem ale všimnite si jednu vážnu vec, v čase socializmu sa razila taktika vývozu revolúcie. Teraz to presne opakujú američania - vyvážajú demokraciu do krajín, ktoré niesú pripravené prijať takéto princípy života ale im sa darí vyvážať svoju doktrínu, lebo my žijeme v demokratickom spoločenstve aj keď sa to nezdá, a sme pripravení akceptovať názor iných. To hrozí nám, že zle dopadneme. Lebo prisťahovalci si so sebou donášajú aj svoje doktríny a chceli by tu nastoliť ich zvyky a právo . No je treba konštatovať ,že ak to nefunguje v ich domovine, tak to nebude fungovať ani u más.Asi si myslia,že sa niečo zmení ale nie nemožno zaviesť pravidlá prekonaných spoločenstiev ( otrokárska a nevoľnícka doba je za nami) takto sa nemôže spoločenstvo rozvíjať. Čiže mali by zostať doma a my im môžeme pomôsť. Pomáhať by mali tí čo sa snažili vyviesť demokraciu, našu , aj keď chceme viesť auto tak potrebujeme vodičák. Najdôležitejšie je vzdelanie a nie propaganda. Tá vyzerá ako skratka no takto to nefunguje.
kidmari # GufiPiki97
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-02 10:32:52 4e621a43
RadoJ napísal dokonalý komentár :)

Ja už len dodávam - si kresťan v moslimskej krajine? Tak buď rád, že máš ešte hlavu na krku. Si kresťan v kresťanskej krajine? Tak nežer tie klobásy na verejnosti, nikdy nevieš, kto sa pod kdejakou handrou skrýva, aby si neurazil jeho city ...
LenkaB # LyroKomo25
-
 50% ( 2 people voted )
+
2015-06-03 01:49:16 58d7436a
mozno keby imigracna politika fungovala pred 1000 rokmi, neboli by sme nuteni pozorovat v Europe rozpory medzi islamom a krestanstvom
Rafael # BakiQuno09
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-03 09:00:26 59ad961d
no a jak by to bolo, keby koza nezapindala...dokonaly koment si precitaj od noposa...abo bucca...

kucma # FyvaFixa25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-03 20:33:55 bc7057f8
utecenci...

kucma # FyvaFixa25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-03 21:33:48 bc7057f8
kde domov muj?

kucma # FyvaFixa25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-03 21:34:22 bc7057f8

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
štyri   päť
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0359 s
dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made