Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Kotl*ba spasiteľ Slovenska


Author: shild # LeraHety07
Slovensko2016-03-1337
-
 47% ( 5 people voted )
+
Citát klasika:"Národ, ktorý sa nepoučil zo svojej histórie je odsúdený prežiť ju znova"! Niektorým slovákom asi okovaná čižma a tvrdá ruka veľmi chýba!
Hufnagel Gejza # GeduCesy80
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-03-14 00:49:55 b2295433
Už hneď zo začiatu som tu chcel vložiť tento príspevok, ale na dolezite.sk bol technický problém, tak to vkladám až teraz. Ako vidí,m stihli ste ma predbehnúť.

MÔJ OSOBNÝ VZŤAH K MARIÁNOVI KOTL*BOVI
Ja osobne poznám Mariána Kotl*bu veľmi dobre, už dlhé roky ho sledujem a sledoval som jeho činnosť na internete ešte niekoľko okov pred tým ako sa stal mediálne známym.

Nakoľko je podľa pôvodných kmeňových amazonských šamanov obdobie veľkých zmien, nebolo by pre mňa žiadnym prekvapením ak by na nasledujúce voľby Kotl*ba - jeho strana - dostala aj 40% až 50% hlasov. Teraz sa to zdá ľuďom nemožné, ale to naozaj môže reálne nastať.

JE MARIÁN KOTL*BA DOBRÝM POLITIKOM? ČO BY SA STALO AK BY SA REÁLNE DOSTAL K MOCI?
Začneme tým pozitívnym. O nejaké obnovenie neonacistických nálad by som sa veľmi neobával.
Kotl*ba už ako župan ukázal, že veľmi rázne bojuje proti korupcii a presadil transparentnejšie verejné obstarávania vďaka ktorým ušetril kraju nemalá milióny eur. Éry finančných oligarchov a finančným skupinám ako je napr. Penta, ktorú rozkrádajú Slovensko by mohol byť bez srandy koniec. Nepochybujem, že šéf finančnej skupiny Penty Haščák sa Kotl*bu bojí a trasie sa od strachu.

Celkovo si však myslím, že politika Kotl*bu by priniesla viac problémov ako dobrého. Kotl*ba je energeticky veľmi znečistený človek, ovládajú ho a je v silnom zovretí ťažkých energetických programov.

Nič pozitívne nie je ani to, že sa Kotl*ba tak silne hlási k nešťastnému kresťanstvu. Viac náboženstva a viac kresťanstva by prinieslo Slovensku len zaostalosť, prekliatie a nešťastie.

--Kotl*ba je silne ideologicky zapálený vlastenec (resp. nacionalista) a preto chce vystúpiť z EU a zaviesť Slovenskú korunu. To znamená, že ak nemá Slovensko vlastnú menu, považuje za narušenie suverenity. Kotl*ba povyšuje svoju ideológiu nad zdravý rozum a neuvedomuje, že strata eura by Slovensko ekonomicky poškodilo.
--Slovensko by sa pod vládou Kotl*bu premenilo politicky a ekonomicky izolovanú krajinu z ráznym diktátorom a stalo by sa z nás druhé Bielorusko.
--Prehnane protiamerické výroky Kotl*bu by len zbytočne podráždili Spojené štáty a vyvolalo by to len ďalšie diplomatické konflikty a prehĺbilo politicko ekonomickú izolovanosť. Možno by to vyústilo aj do vojenského konfliktu.
--Na bezvízový styk a výhody Šenghenu, môžete pri Kotl*bovi zabudnúť.
--Sloboda médii a internet bez cenzúry by mohli byť vo veľkom ohrození.
--Známe sú aj silne negatívne postoje nacionalistov voči inak orientovaným ľuďom - za nejaké bozkávanie dvoch gayov na verejnosti by mohla hroziť basa.
--Vláda Kotl*bu by pod vplyvom sankcií spôsobilo radikálnu devalváciu meny a jedno euro by sa rovnalo povedzme nejakým 3000 korunám (tak podobne to je aj v Bielorusku). (Mimochodom aj z týchto dôvodov je výhodné euro - mena sa nemôže devalvovať).
Ak by bol Kotl*ba vo vláde s viacerými stranami, tak nakoľko je silne znečistený ťažkými energiami, je to človek osobnostne veľmi tvrdohlavý a neschopný robiť akékoľvek kompromisy, človek neschopný zmeniť názor. Ak by bol Kotl*ba s viacero stranami, takáto vlády by uvedených dôvodov rýchlo padla. Kotl*ba nie je schopný jednoty a kompromisov a vláda by mohla padnúť z dôvodu hocijakej malichernosti a hádkam s inými vládnymi stranami.

Nakoľko je Kotl*ba silne energeticky zaťažený a znečistený, celkovo by robil politiku ktorá by len vyvolávala konflikty - jeho politika by bola politikou vyvolávania konfliktov: boli by to konflikty medzinárodné ale aj konflikty medzi Slovenskými občanmi samotnými - konflikty medzi jednotlivými skupinami ľudí.


shild # LeraHety07
-
 44% ( 8 people voted )
+
2016-03-14 09:21:15 5057d10a
INTELIGENCIA – NAJVÄČŠÍ PROBLÉM KOTL*BU
Kvalitný politik potrebuje byť aj dostatočne inteligentný. A inteligencia Kotl*bovi veľmi chýba. Je to veľmi hlúpy až trošku "debilný" človek. Inteligencia človeka je významne závislá aj od energetického stavu daného človeka. Ak je človek silne energeticky znečistený, môže byť aj to dôvodom jeho nízkej inteligencie. Tiež mal Kotl*ba v minulosti aj vážny úraz hlavy, tak aj to mohlo prispieť na jeho veľmi nízku inteligenciu.
Najväčší problém Kotl*bu je patologicky nízka inteligencia. To ho môže robiť najviac nebezpečným. Dôkaz extrémne nízkej inteligencie Kotl*bu je aj to, že v programe má znížiť počet poslancov zo 150 na 100. Zdôvodňuje to tým, aby na tom štát ušetril peniaze na nenažratých politikov. Len moja ironická poznámka: tak na tom aby sa naozaj ušetrili ťažké milióny EUR.

Ďalší bod programu Kotl*bu je to, že chce zrušiť financovanie politických strán. Jemu ako extrémne nízko inteligentnému človeku nedôjde, že to by len extrémne posilnilo korupciu, ak by politické strany boli odkázané na dotácie finančných skupín.

Jedným z mnoho dôkazov nízkej inteligencie Kotl*bu je napr. to, že už predvolebnej kampani do BBSK navrhoval ako riešenie v nezamestnanosti to, že na miesto bagra budú kopať jamu 50 robotníci. Taká prifajčená hlúposť môže napadnúť len veľmi málo inteligentného človeka. Môžeme sa vrátiť 200 rokov dozadu. Ak by sa tento človek dostal k moci, tak ešte by vám bolo ľúto za Ficovou érou, čo by ten Kotl*ba porobil chaosu a hlúpostí.

SLOVO NA ZÁVER: POLITICKÁ REVOLÚCIA
Ľudia veľmi túžia po politickej revolúcii. Z pohľadu šamanizmu nie je možné vytvoriť žiadnu politickú revolúciu tak, aby sa ľudia naozaj mali lepšie. Šamanizmus ako jediné naozaj účinné riešenie ponúka riadiť sa učením šamanizmu a konať šamanské meditačné techniky prečisťovania energetických centier. Kvalita života v spoločnosti sa nemôže zlepšiť bez energetického prečistenia ľudí v celej spoločnosti.
Kotl*bovo revolúcionárstvo buď žiadne zlepšenie neprinesie (niektoré segmenty sa zlepšia iné zhoršia), alebo nás to privedie ešte do väčších sračiek akých sme boli doteraz.
Politická revolúcia nič nerieši. Zmena politického systému je riešenie následku a nie príčiny. Politická revolúcia nikdy nemôže spôsobiť to, aby sme sa mali lepšie.
Jediné riešenie je šamanizmus.


shild # LeraHety07
-
 45% ( 1 people voted )
+
2016-03-14 09:23:19 5057d10a
Kotl*ba versus jeho strana
Problém ani tak nie je v Kotl*bovej strane ako takej, pretože sa tam určite nájdu aj inteligentní a psychicky relatívne vyrovnaní ľudia, ktorí by vedeli a boli schopní robiť cca kvalitnú politiku. Najväčší problém vidím v Kotl*bovi samotnom.

Aké je riešenie pri Kotl*bovi?

Bolo by veľmi vhodné ak by si Kotl*ba pokorne priznal svoje dve veľké hendikepy: a to je nízka inteligencia a ťažké energetické znečistenie a to, že ho ťažké energetické programy úplne ovládajú. Určite by sa našiel liečiteľ, ktorý by vedel Kotl*bovi pomôcť a zbaviť ho energetických programov, ktoré ho drvia. Po energetickom vyčistení by sa Kotl*ba stal menej nebezpečným.
Problém svojej nízkej inteligencie by mohol Kotl*ba riešiť, tak že by sa pri politických rozhodnutiach radil aj so svojími straníckymi kolegami. Problém je ale v tom, že Kotl*ba je silný diktátorom aj vo vnútri vlastnej strany a akýkoľvek nesúhlas v jeho strane neexistuje. Po energetickm vyčistení nejakým dobrým liečitľom, by Kotl*ba snáď Kotl*bovi trochu kleslo ego a vedel by si dať poradiť aj druhými.
shild # LeraHety07
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-03-14 09:38:40 5057d10a
Ja to vidím trochu ináč. Isté vlastnosti, schopnosti , alebo duševný stav je možné aj pozitívne , resp. pre pozitívne ciele využiť. Napr. strážcovia väzňov ..tam je potrebné...dajme tomu vedieť počítať, alebo riešiť istú problematiku s neprispôsobivými...tam zase razantnosť...či čistotu v meste /Tatrách/ ..tam zase aktivitu, vodcovstvo...Čiže nechať priestor pre isté "osobnostné stavy" a ich "zapriahnutie" tvorivo rozvinúť...je vecou riadenia/managerovania/..Takže..
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-03-14 14:09:38 58d4289b
Pán "Kotrba" je sám sebe zlepencom. Je neonacista, nacionalista, katolík, populista a ešte skrytý totaliťák. A ako skončili niektorí totalitní vládcovia ??? . Likvidáciou svojich oponentov doslovne. V plynových komorách - prípadne gulagoch ! ! !
Hufnagel Gejza # GeduCesy80
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-03-14 17:02:07 b2295433
loading...
Ak ste Hufnágel Gejza80..použil isté invektíva , tak každý jeden Váš " názorový stav " zdokumentujte ! / Nie som obdivovateľ... osoby ktorú tu pranierujete/. Ak to nedokážete...tak ste ..a ani si to neuvedomujete ...úbohý konštatovateľ neobjektívnych "zadubencov" ..A vôbec ..kto Vás prinútil použivať .. meno ktoré tu už bolo používané/NICK/... Gejzom Hufnágelom ../v obrátenom ../ Vy sa neriadíte vlastným ...ale čo mám Vám vysvetľovať... /. Vyjadrite sa argumentačne ...lebo prdenia do korýtka s múkou je tu dosť...Keď ste to pochopil...
klopi # KyvoWavo40
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-03-14 18:20:41 58d4289b
Keby som ti pred voľbami povedal, že SaS bude druhou najsilnejšou stranou, tak tiež by si ma poslal na psychiatriu. Totižto pred voľbami ani vôbec nebolo isté či sa SaS dostane aspoň do parlamentu!!
Tiež som svojim známym už dopredu pred voľbami hovoril, že Kotl*ba sa určite dostane do parlamentu a všetci mi hovorili, či som spadol z jahody. A Kotl*ba sa nielenže dostal do parlamentu, ale dokonca získal veľmi slušné percento.
To čo hovoria amazonskí šamani, že súčasná doba je obdobie veľkých zmien je naozaj pravda. V rokoch 2012-2025 sme zažili (a ešte zažijeme) obdobie plné prekvapení a diali sa veci, ktoré by sme pred tým považovali za šialené a nemožné.
Preto hovorím, že v tomto období veľkých zmien môže Kotl*ba získať aj 40-50%.
Ešte pred rokom by ma tiež všetci posielali na psychiatriu ak by som povedal, že sa raz dostane do parlamentu. A dostal sa.


shild # LeraHety07
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-03-14 21:05:09 5057d10a
Vážený autor, keď môžu byť starostami v početných cigánskych osadách magori, ktorí nevedia čítať a písať, prečo by domobrancom nemohol byť niekto kto má ukončené základné vzdelanie. Nemôže byť každý vysokoškolák ale vajdovia čierných osád vysávajú naše dane bez toho aby do ňho prispievali. Krompáče a lopaty budú stale lepšie riešenie ako predražené EU projekty, kde len cena za projekt je 8-10 násobne vyššia ako cena trhová. V najhoršom prípade sa aspoň dlhodobý povaľači zdvihnú a získajú pracovný návyk. Keby každý šéf kraja hospodáril tak ako K*leba, tak by ich zadlženosť bola úplne inde. Autor článku je asi na práškoch alebo spadol z pece.
Titan # FobeGypy97
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-03-23 20:09:49 86d9a50a
Titan..
Ty si nezachytil, ze "shield" je provokater..Je to nula zo "sme! alebo "N" co ma za ulohu dehonestovat a spinit vsade kde sa ukaze..
Takýchto mame už davno prečitaných..
"príde čas sluhu".. čoskoro..

Joplins # XuhyDime11
-
 50% ( 2 people voted )
+
2016-03-23 22:04:47 3e2c87cc
Náboženskí fanatici a primitívni ľudia, ktorí vidia všetko zlo za homosexuálmi zažívajú orgazmy radosti z Kotl*bovho prejavu!!

....inak viete prečo sa KDH nedostalo do parlamentu? Lebo všetci kresťania volili Kotl*bu.

Hurá!! Spasiteľ Kotl*ba nastolí na Slovensku cirkevný stredovek. Radujme sa!

shild # LeraHety07
-
 50% ( 2 people voted )
+
2016-03-24 15:01:57 5057d10a
Neviem čia je to "nomenklatúrna" funkcia "ZMOCNENEC VLÁDY PRE RÓMSKU.." tuším PO LLAK...je teraz ...dajaký "matovičovec " alebo... Ale okamžite návrh : JE TO FUNKCIA VYÁRENDOVANÁ LEN A LEN STRANE .. ĽS--NS... prosííííííím A obrat...
Klopi # KafuKygu89
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-03-24 19:52:18 58d4289b
Trochu ma s istou dávkou úsmevu zaujalo o čom celkom vážne uvažuje súdruh politruk. Možno by mi z recesie stálo za to docestovať za ním do Revúcej a vyprázdniť sa na námestie. Potom by som si vychutnal, ako by súdruženko manuál musel naklusať s metlou v červenej reflexnej vestičke v rámci aktivačných prác to odpratať. To by len potom bolo ***ovania česť práci, lol! Neviem, neviem, kto by bol zas nasraný po rachote, ani by nezaspal, prímorskú záhradku by si zas noci v snoch neužil... náš životom neuznaný lopotný chudák...

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 54% ( 3 people voted )
+
2016-03-25 02:03:31 bc7b649f
Maciak, nevysvetloval som na tomto fore uz mnohokrat, ako to funguje s tebe podobnymi pacientami...?

Snivas o sposobeni Davovi nespavosti a sam pritom o druhej v noci nedokazes spat... Bluznis o jeho neuznani zivotom a pritom z tvojich prispevkov az srsi tuzba po akomkolvek uznani... Ano, zameta tebou zlost, rad by si Davovi nejako ublizil, ale nemas ako a tak po nociach zuris, nedokazes zaspat a rozvijas uz aj uvahy o srani po namestiach... Tak, ako kazdy iny pacient, ktory sa krcovito brani uznaniu si vlastneho problemu, sa ho snazis pripisat niekomu inemu... Konkretne Davovi, povodcovi tvojho stavu zufalstva...

Nejako casto spominas tie aktivacne prace a zda sa, ze ich napln ti je doverne znama...? Zeby si po tych namestiach v reflexnej veste a s metlou v rukach v skutocnosti behal ty...?


mackolog # VegaXady76
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-03-25 08:11:30 c30371aa
Súdruh, do snov druhého sa nedá vstúpiť nie tam ešte doletieť. To len malá poznámka na úvod do reality. Neviem, kde som spomínal že ti chcem ubližíť, pretože ty si si už dávno ublížil sám. Ja sa len prirodzene smejem na zneuznanom manuálnom boľševikovi, čo sa zvŕta s metlou po revúckom námestí ako nevesta na tancovačke a večer sníva veľké sny budúcnosti vo vysnívanej prímorskej záhradke. No nebolo by ti to samotnému dopopuku? Tvoj kariérny postup bol krátky, ako život do kurníka. (porovnanie atribútov si domysli sám, je to na teba presné a výstižné, lol!) Musí to byť pre súdruha veľká trauma byť zmietaný medzi smutnou realitou a báječnou ilúziou. Už aj doba ísť si posťažovať k hlavnému červenému súkmeňovcovi, miestnemu tajomníkovi komunistickej partaje, je navždy preč! Ale som si istý, že by ani ideologický komisár neskákal nadšením z psychického rozpoloženia radového manuála snívajúceho o šťastnom živote za kopčekami. Poslal by ťa preventívne na RTG do Jáchymova. Pôvodne som ti chcel odporučiť pofúkať si otlaky na rukách z tvojho pracovného nástroja, ale sa flákaš a nemáš čo. Tak radšej šúchaj nohami za pecou a snívaj ďalej...

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-03-25 13:21:32 bc7b649f
Pande-už aj smetisko na L IX je zhrozené z toho-aké máš smetisko vo vlastných úst-a ako sa môžeš nazývať-akože dospelí človek!!--tebe asi museli komunisti veľmi ublížiť-keď tak zúrivo a z nenávisti pľuješ tú špinu čo sa rokmi nalepilo v tebe-si presne taký-čo patria do skupiny ISIS-vygumovaních! uvedom si sám pre seba- že si len odpad samého seba z ktorým sa nevieš zmieriť a vyrovnať-Chudáááák Pande-snívať je krásne aj pre zdravie prospešné -ale teba aj to snívanie obišlo-tak preto si taký aký si--Chudák! Aj z Gejzu sa stal človek-z teba nikdy nebude! Načo mať veľa IQ-keď v nej niet rozum--aj ten človek čo má len 1 IQ-má viac rozumu-ako sám veľko mysliteľ Pandemonium-z pokriveným charakterom!!!
ferda # XimaHifu28
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-03-25 15:44:08 58d4285f
Súdruh by si nemal robiť zbytočné výdavky a hrať sa na granta keď na to nemá. Aj účet za pajzel jeho úrovne by mu značne ukrojil zo sociálneho prídelu. Na hlad je síce zvyknutý ako bývalý fanatický vegetarián, ale mám s tebou súcit... Ak to s tým ubližovaním písal Truhlík, tak potom je mi to už jasné. Vidiac jeho samotitul lóg, automaticky príspevok preskakujem... Viem, tvoja realita nie je zaávidenia hodná, ale tvoje sny vždy pobavia. Tak si ich užívaj. Práci česť (lol!) a rukám pokoj... vlastne, dobrú noc.

:-DDDDDDDDDD

Pandemonium # WigeWyxi04
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-03-25 19:25:12 bc7b649f
Ale pravda zabolela maciacik, co...? Hned si zacal na svojom pagacovom pripecku komponovat na tvoj standard siahodlhe traktaty, snaziac sa tak ten bol z precitanej si pravdy o sebe utlmit... Ze vraj ma necita... :-DDDDD

Nieze ma citas, maciacik, ale vsetko co napisem doslova hltas a memorujes, ved aj teraz si reagoval na mna, aj ked si to akoze pisal Davovi... Ak by si este nebol cely vyplznuty a postavil by si sa teraz pred zrkadlo, tak by si uvidel ako vyzera do maximalnej moznej miery najezeny tulavy maciak... :-DDD

Snazis sa, velmi sa snazis si svoje vlastne bolacky kompenzovat opluvanim Dava... Pripisovat mu svoje vlasne zlyhania, sklamania, nenaplnene sny a to aj napriek tomu, ze som vam mentalnym deviantom na tomto fore uz neraz lopaticky vysvetloval, ze vo vas citam ako v knihe a dokonca aj to, ako to robim...? A napriek tomu vsetkemu si nadobudol presvedcenie, ze budem do nekonecna ignorovat tvoje pravidelne opluvanie niekoho len preto, ze sa rozhodol byt uprimnym...? Si ty ale blbec maciak...P.S.: A nezabudni si to neprecitat a zareagovat na to maciak... :-DDD


mackolog # VegaXady76
-
 58% ( 2 people voted )
+
2016-03-25 20:15:49 c30371aa
Davo, len taka fakticka poznamka...

Obrovske percento ludi na tomuto podobnych forach je na nich z uplne nespravnych dovodov... Chodia si tam kompenzovat bolacky z ich realnych zivotov... Maju pocit, ze to co im chyba v ich realnych zivotoch, najdu v anonymite virtualneho sveta... velky omyl, nenajdu, virtualny svet sa k nim bude chovat uplne rovnako, ako ten ich skutocny a casto aj este horsie... Virtualny svet totiz svojou anonymitou umoznuje aj aj tym, ktori prispievaju na dane forum zo spravnych dovodov, tym ludom o nich napisat pravdu... Pravdu bez ziadnych prikrasleni... pravdu, ktoru vo svojich realnych zivotoch o sebe nikdy pocut nebudu, lebo tam komunikuju s vlastnymi rodinami, pribuznymi, znamymi, ktori sami seba v rozhovoroch s nimi cenzuruju...

Samozrejme, cim dlhsie budu tito nespravne motivovani ludia sediet na tomuto podobnom fore, tym vacsia bude ich frustracia, lebo nielenze to co hladali na tom fore nenasli, ale svojim vlastnym pricinenim sa dostali do este horsieho psychickeho stavu, v akom boli na zaciatku... Vtedy u nich nastupi "kasinovy" efekt... Ja ho nazyvam "sablonovy"... Zacnu, tak ako ked niekto v kasine uz prehral aj vlastne gate, sami seba presviedcat, ze teraz to uz urcite vyjde... Ti v kasine vtedy prehraju aj majetok celej svojej rodiny a ti na fore stratia aj posledne zvysky svojej mentalnej stability... Prikladov je aj na tomto fore dost...

Mentalne rany budu vzdy boliet viac a daleko dlhsie, ako tie fyzicke a mentalne doranany jedinec sa vzdy bude chovat ako raneny medved... Nebude sa sice snazit "zahlusit" kazdeho vo svojom okoli, ako by to robil medved, ale vzdy si vtedy na "zahlusenie" vyberie podla jeho vlastneho usudku najvhodnejsiu obet... Taku, o ktorej bude v danom momente presvedceny, ze je nim najlahsie "zahlusitelna"... Mimochodom, tiez nespravna reakcia, lebo vo vistualnom svete a este pri strate zdraveho usudku a akejkolvek kontroly nad situaciou, to pre neho moze znamenat len jeho virtualnu samovrazdu, ale toto si dany jedinec nedokaze uvedomit presne tak, ako si kedysi nedokazal uvedomit ani svoju nespravnu motivaciu, ktora ho povodne priviedla na forum...

Z tohto dovodu uprimne vypovede o vlastnej realite ti na fore mozu len "uskodit" a skor alebo neskor ti aj nejakym sposobom "uskodia", lebo fora su plne blbcov typu maciak, ktori len cakaju na svoju prilezitost, aby sa mali coho chytit... Je uplne jedno, ci by si napisal len o pozitivnych strankach svojho zivota, alebo ci by si sponenul aj nejake negativne...? Takyto tupci sa chytia vsetkeho... Pozitiva budu sustavne spochybnovat a negativa sustavne vyzdvihovat a bude nemozne ich o comkolvek presvedcit, nech uz by si pouzil aj ten najnezlomnejsi argument, nevyvraitelny dokaz, alebo cokolvek...

Z toho dovodu ti doporucujem na fore prezentovat len svoje nazory, nic z tvojho osobneho zivota, lebo to bude vzdy nejakym blbcom pouzite proti tebe... Vzdy...! Otazkou je len kedy a kym...?


psycholog # JugoBivu47
-
 57% ( 4 people voted )
+
2016-03-25 21:21:50 c30371aa
Súdruh, v revúckej krčme zamykajú záchody??? No to sú móresy, nečakal som že niekto domáci až takto potvrdí aká je to diera, lol!

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 45% ( 1 people voted )
+
2016-03-25 21:49:47 d405c1fd
V mnohých mestách na Slovensku? No neviem, vyšlo najavo, že v Revúcej určite, ale to predsa každý vie že je to diera. V prípade, že súdruh aj zdvihol zadok zo sopúcha a docestoval inde na Slovensku (ako chudobná myška má predsa vláčik zadarmo na úkor úspešných) tak zapadol iba do nejakej staničnej zapľuvanej III. cenovej skupiny. Komunistický slovník ho prezrádza, tam zapadnú len neuznané luzné elementy a snívajú nad spadnutou penou o časoch navždy bývalých. Všetko do seba zapadá.

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-03-26 00:53:08 d405c1fd
davo, predpokladám podľa tvojich vyjadrení, že si mladý človek. tak do 30 r.
preto si myslím, že presadzuješ "ľavicové " názory. podľa mojich skúseností totiž názory na rovnostárstvo alebo zachovania si svojho súkromného, súvisia aj s vekom.
mladí jedinci vstupujú do spoločnosti, kde sú zdroje , príjmy, moc, atď. už nejako rozdelené. preto sa snažia urvať si podiel aj pre seba, a vzhľadom k tomu, že neboli zapojení do pôvodnej deľby, im rovnostárstvo vyhovuje, "vy máte, my nie, treba sa podeliť!"
starí chreni naopak už svoje dosiahli (spoločenský status, zdroje, príjmy, moc), stálo ich to námahu, tak sa snažia zachovať status quo. "čo vy rovnostári a paraziti chcete, my sme si to museli vybojovať, my sme tí úspešní a vy nám úspech závidíte!" niekedy sa pripoja k tomuto stavu výčitky svedomia a falošná filantropia. (napr. kiska)
lenže v prírode to chodí tak, že každý raz zostarne a zoslabne, jeho zdroje a spoločenský status nahradí niekto mladší, a buď ten chren skončí rázom, úmrtím, alebo nasleduje ešte isté obdobie staroby, kde postupne tratí na sile a význame, poprípade ho ešte z rodinnej solidarity vydržuje niekto z príbuzných. vtedy však už stráca záujem o boj o zdroje, ani to nevládze. (pozor uniektorých pozícii, to je v skutočne vysokom veku, napr. sudcovia, kde ich moc nie je daná len fyzickým stavom, ale práve spoločenským statusom). stáva sa tolerantnejší, alebo naopak mrzutým starcom s nihilistickými sklonmi. "všetko je márnosť!"
niekedy sa takáto osoba ešte snaží obetovať svoj život v prospech svojich potomkov. (v mladšom veku sa vyskytuje tiež samoobeť, väčšinou v prospech nejakej idei, či skupiny. (vid. seba davo, teda aspoň sa do tej role staviaš), typ revolucionára.
v strednom veku sú tieto výčitky svedomia nahradené práve falošnou filantropiou.
z tohto pohľadu pandáš nie je falošný filantrop, len osoba v strednom veku. normálny prírodný stav. samec v plnej sile, vzhľadom k povahe však samotár a cynik tvoj čas ešte len príde, ale to sa aj ty zmeníš z mladého síce silného, ale neskúseného samca na "starého chrena", a zmeníš aj názory. ak toto štádium vynecháš, má pravdu pandáš, že ostaneš večný lúzer, prípadne môžeš skočiť do štádia samoobeti. (napr. za socializmus, alebo za alaha... :D) minulé časy si idealizuješ.
gejza ťa podporuje, na jeho strane je skúsenosť, aj sila. je vo vekovej kategórii "starý chren". ale podľa jeho názorov a správania asi prišiel o svoj status a moc. (rozvedený, vyhodený a neúspešný menežér resp. obecný politik.) je si vedomý svojich schopností a síl, už raz istý status dosiahol, nechce ešte prejsť do štádia starca, okoštoval moc a chutila mu. na rozdiel od pandáša je v kategórii "falošný filantrop" a snaží sa ti akože kontrovať a pomôcť, ale v skutočnosti mu ide o vlastnú moc.
teraz prosím pokračujte v diskusii o zamknutých záchodoch. mladík sa tam bude dobíjať, chren ich bude zamykať a starec sa pomočí :D.Urbi et Orbi # JabeKajy85
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-03-26 09:02:04 b2295a2c
Už bolo načase, aby niekto nestranný pripomenul špenátovému proletárovi svoj názor o zbytočnosti a bezvýznamnosti presadzovania starých odštrnganých boľševických názorov, ktoré sú na smiech rovnako ako ich pripečení nositelia. Súdruh sa nám na podnet mesta a sveta neobvykle rozpísal, asi mu dobre stúpil na sociálny otlak a ja pridám už len jednoduchú radu a (nebo sa) zadarmo: Súdruh, aby ťa okolie akceptovalo a nesmialo sa na tebe - s výnimkou stáleho osadenstva revúckej krčmy III. cenovej skupiny - tak keďašpiníš to červené tričko s portrétom revolúciochruňa Che, tak ho už neper. To bude zároveň prvý krok k zbaveniu sa aj zatuchnutých červených fráz.

:-DDD


:-DDD


Pandemonium # DaruJete36
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-03-26 11:12:42 bc7b649f
Súdruh politruk sa začal doširoka rozpisovať, dokonca tu podstrkuje videjká s animovanými rozprávkami, súdiac podľa obrázka koníčka so somárikom (ten druhý má byť akože symbolicky ty?) To je neklamný znak psychického rozrušenia na moje predošlé dobré rady a analýzu od mesta a sveta. Súdruh stále apeluje na akési spravodlivé odmeňovanie á la socialistické prerozdeľovanie čo vedie jedine k záveru, že hladnému proletariátovi sa len o uznaní sníva, rovnako ako vyhladovanému vegetariánovi o špenáte, lol! Červený pako tuší že jeho červenohviezdna doba je nenávratne preč, preto tá nepríčetná zúrivosť. Inak, máš šťastie, súdruženkočesťpráci, dnes máš pohov nemusíš mi večer robiť snímku dňa.

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-03-26 12:05:59 bc7b649f
Maciak, ak by si mal doma sochu Dava v zivotnej velkosti, tak by si pri nej urcite cele dni lezal a od radosti, ze ti Davo umoznil otvorit vsetky tvoje zlcochrlice, jej neprestajne bozkaval chodidla... :-DDD

Bolo mi jasne, ze si vdaka svojmu nezavideniahodnemu osudu plny zlce, ale neocakaval som, ze jej mas v sebe az tolko... Uz si musel mat vazne obavy, ze ti vdaka v tebe narastajucemu tlaku jedneho dna z kotrby vystreli tvoje macacie ocicka, co...? :-DDD

To, ze nikde nepracujes a zivis sa z toho isteho zriedla, z ktoreho su hradene vlaciky zadarmo, teda z dani pracujucich, tych, ktorych bezbe oznacujes za uspesnych, je nad slnko jasnejsie... A to trva uz roky... Pracoval si uz vobec niekedy...? Ako sa nazyvaju tie platby, ktore pravidelne dostavas...? Podpora v nezamestnanosti je u nas hadam nejako casovo ohranicena, nie...? Potom to uz musi byt nejaka socialka, alebo financna pomoc neschopnym tulavym maciakom z fondov EU, alebo nieco v tom zmysle, nie...? Nehnevaj sa na mna, ale aby clovek bol vykopnuty este aj z volebnej komisie, tak na to uz treba poriadneho neschopaka... Teraz uz nemas moznost "odpracovat" ani ten jeden den, raz na par rokov...

Maciak, za tvoj dosraty zivot ale v ziadnom pripade nemozu komunisti, ty si dieta slobody a demokracie, socializmus "poznas" len z rozpravania nahodne okoloiducich "pamatnikov"... Za svoj osud si mozes sam... Chrlis zlc uplne nespravnym smerom...

No ibaze si sa z rozpravania nahodne okoloiducich pamatnikov dozvedel, ze v socializme musel kazdy pracovat a preto si ten hospodarsky system tak znenavidel...? Bojis sa prace ako cert svatenej vody a uz len samotna predstava, ze by si niekedy v zivote musel pracovat, ti nahana hrozu... uz si si zvykol na vyhody kapitalizmu, ze zivit ta mozu aj dane inych a mamina vyplata, co...? :-DDDP.S.: Daj uz pokoj tomu googlovi, uz si sa tu vdaka nemu v minulosti neraz strapnil... Nie "mesta a sveta" ty imbecil, ale "mestu a svetu", podstatny roziel maciacik, vies...? :)


mackolog # VegaXady76
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-03-26 12:47:20 c30371aa
Pande-kto je nositeľom Che-to je hrdosť!-hoc aká hrdosť-k niečomu- je hrdosť!!-Ale naopak-tvoja hrdosť je hrdosť šíriteľa smradu-nič iné-Veď aj tak si!- len bezvýznamní!ale nie človek!-čo kričí-som hrdý kto som! Keď chceš súdiť hrdosť-začni svojou hrdosťou-Pochybujem-že vieš ako z tvojich ust znie hrdosť!k tej tvojej !Vieš o tom že si len omyl prírody!!! Veď riadiš sa podľa omylu prírody-keď parazituješ zo seba a smradu prikladáš vedší význam od seba!
ferda # XimaHifu28
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-03-26 12:54:51 58d4285f
Súdruh, tebe len tá lopota chodí po rozume, straší ťa a máta, pomaly ti polezie aj do snov o úspešnosti, lol!

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-03-26 12:59:49 bc7b649f
Súdruh-ne súdruh-jak še u nás hutorí- hovorí--račej lopatu v ruke mac-jak na hrbce-znaš? a ne bez lopati-lem tak? nacahnute ruky mac! Pande znaš ? Lebo o úspešnosti snívaš len i keď si neúspešní--len! A kto nie je úspešní-nesníva o úspešnosti-ale tebe sa ten sen rozplynul o úspešnosti!!a to ťa máta a straší-dobre si to pochopil-že nemôžeš snívať o úspešnosti!!
ferda # XimaHifu28
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-03-26 14:17:45 58d4285f
Psychicky chorého kresťanského radikála Antona Čulena, ktorý kandidoval za Kotl*bovu stranu, dnes prepustili s práce, pretože je až tak nábožensky radikálny, že väčšina katolíckych kňazov sa za neho hanbí a vnímajú ho ako človeka, ktorý poškodzuje meno Katolíckej cirkvi.
S Antona Čulena cítim veľmi veľa negatívnej energie až ma z neho napína
viac informácii
http://medzicas.sk/

shild # LeraHety07
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-03-29 11:12:40 5057d10a
Kotl*bu pred voľbami podporil aj katolícky kňaz, z ktorého sálala zlosť, zlo, nenávisť a bolo z neho cítiť extrémne negatívnej energie. V kresťanskom alternatívnom médiu hlavnespravy.sk sa z toho radovali

shild # LeraHety07
-
 42% ( 2 people voted )
+
2016-03-29 11:15:55 5057d10a
Niektoré nápady Mariána Kotl*bu nápady na úrovni človeka s osobitnej školy. Tu je ďalší dôkaz toho, že Kotl*ba má až tak nízku inteligenciu, že by bol extrémne nezpezpečným ak by sa dostal k moci. Vo svojom oficiálnom programe strany má aj taký "úžasný" nápad, že a vysokí úradníci na ministerstvách, by mali pracovať za minimálne mzdy. Táto vec by znamenala, to, že na ministerstve by nebol ochotný pracovať nikto schopný a vzdelaný. Navyše takýto krok by nielen motivoval ale prinútil daného úradníka ku korupcii a kradnutiu. Ak by chcel ekonomicky vôbec nejako prežiť, bol by nútený kradnúť. Takže tento revolučný Kotl*bov vynález je len motor ku korupcii. Problém spočíva aj v tom, že Kotle*ba je drbnútý a zabubený človek, ktorý nie je schopný zmeniť názor. Darmo mu všetci budú hovoriť aby takýho drbnutý nápad odvolal, ale on sa to bude znažiť presadiť za každú cenu hlava nehlava. Kotl*ba je nebezpečný psychopat.


shild # LeraHety07
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-04-25 10:59:24 5057d10a
Kot-lebu dala celkom dobre dole liberalna luza
https://www.youtube.com/watch?v=yXBrsszC76M

To preto, ze jeho argumentacne schopnosti zlyhavaju a aj ked ma v niektorych veciach pravdu, nedokaze ju obhajit a to vedie k zlyhaniu. Nema dostatok testo-stronovej argumentacnej sily preciznej ako 10x kovane ostrie noza. Napadnut Poliacikove dristy o roznorodosti v demokracii by bola pre mna malickost. Pre Kot-lebovcov je to zjavne problem. Poliacik sa vo svojej podstate v prejavoch moze prisposobovat aj uchylom a respektovat ich roznorodost, ale velmi rychlo by upadla jeho predstava o respektovani roznorodosti, keby sme ho nastahovali do domu Oskara Dobrovodskeho a obsrali by mu kolesa auta. Takych bojovnikov za roznorodost najdeme v SAS velmi vela, ale v realite by rychlo obracali kabaty. Demokracia nie je o tom, ze vacsina ma ustupovat zjavne narusenym osobam, ktore sa obhajuju pravom na roznorodost ako keby mala roznorodost prednost pred vyssou zivotnou urovnou. Mne je jedno, ci Poliacik pravidelne, alebo len pocas statnych sviatkov masti rit nejakemu svojmu kamaratovi vo svojej obyvacke. Nie je mi jedno ak toto niekto propaguje na verejnosti ako normalne spravanie zdraveho jedinca a ak sa riesi viac pravo na mastenie prdele kamarata ako spravodliva mzda pre pracujucich. Mne by bolo jedno, keby sa Poliacik prefetoval kdesi na Sahare mimo spolocnost, ale nestojim o propagaciu a legalizaciu drog v spolocnosti v mene prava na roznorodost, pretoze to zjavne vedie k narusovaniu zivotnej urovne ludi, ktori chcu vyssiu uroven spolocnosti a nechcu sa bat chodit po ulici.

Kolac zdarma # DiloCymi98
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-05-02 15:10:37 5d735fcf
Roznorodost vytvara aj pedofilov a ich pravo na pichanie malych deti nemozno respektovat ak ludom este zostalo trochu zdraveho rozumu. To by si mal Poliacik uvedomit. Jedine, co SAS robi je zastavanie prav pichania prdeli a podobne hluposti, ale na predvolebnych baneroch slubovali ludom nieco ine. Vraj aby sa tu oplatilo ludom pracovat. Neoplati sa ak tu budu pobehovat vyfetovane hlavy, okradat ludi, aby mali na drogy a slobodne si mohli drogovat v uliciach. Neoplati sa ak ich strana bude zastavat viac pichanie prdeli ako prava na dostojnu mzdu za pracu. Neoplati sa ak sa budu viac riesit prava roznorodej mensiny na nove byty po vybyvani a ak sa bude udrzovat povinnost pre pracujucich im ich financovat. Neoplati sa ak kapitalisticky parazit zoberie 100x vyssiu mzdu ako robotnik, ktory pracuje 12 hodin denne.

Kolac zdarma # DiloCymi98
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-05-02 15:18:25 5d735fcf
Niekto povedal, ze Kot-leba je iba zaciatok a ze pridu horsi. Ja som jeden z tych horsich, ale len z pohladu zdegenerovanej liberalnej luzy, ktora odvracia zrak od spravodlivosti, lebo im pripomina ich vlastne zlyhania. Som clovek, ktory nebojuje bombami a nasilim, ale silou slova, ktora je mocnejsia ako vybuch na letisku v Bruseli. Bojuju proti mne cenzurou, pretoze ich zdegenerovane FBkarske vyjadrovanie nedokaze porazit testo-steronovy, precizny a komplexny styl argumentacie.

Kolac zdarma # DiloCymi98
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-05-02 15:24:04 5d735fcf
Nech ma nazvu 100x blaznom a ja 101x dokazem, ze moje ciele maju vyssiu uroven ako ich analne masirovanie na verejnosti. Nepotrebujem k tomu ani bohov, ani filozofov a politologov. Stacia mi vlastne oci, zmysel pre spravodlivost a priestor na vyjadrenie, ktory nepodlieha cenzure. Ak mi nebude lepena paska na usta, liberalnych oponentov zastavajucich bordel, nespravodlivost a mentalnu degeneraciu dostanem do takej pozicie, ze sa nezmozu ani na slovo. Nebudem mat potrebu cenzurovat, pretoze ja chcem vyhrat cestnym sposobom - argumentaciou. Ti, ktori lepili pasku inym na usta argumentacne ochabli. Komfortna zona z nich urobila FBkarskych myslitelov, ktorych "duchaplne" statusy pripominaju uvahy ziakov z turboskoly a tym sa nemozu vyrovnat vytrenovanemu KOLACU ZDARMA.

Kolac zdarma # DiloCymi98
-
 50% ( 2 people voted )
+
2016-05-02 15:49:33 5e9b312f
Kapitalizmus - asocialne osady, ktore su problemom pre pracujucu triedu vyriesi jedine zaradenie tychto ludi do vyrobneho procesu a tresty v pripade pokracovania v asocialnom sposobe zivota - pritvrdenie aplikovane na konkretne osoby, nie totalitne opatrenia pre celu spolocnost. (ziadne pravo na vybyvanie bytov a na kurenie parketami) a toto pravo nie je potrebne ak si budu moct zarobit peniaze poctivou pracou. Kto to bude chciet robit aj napriek tomu, ten bude rieseny individualne a bude musiet pracou splatit skody, ktore napachal. Nevyriesi to primitivne volanie po genocide tychto ludi. Treba zvolit vyspely a rozumny sposob napravy. Toto mozno docielit spravodlivym delenim prace a vysledkov v socialnom zriadeni, pretoze kapitalisti nevedia zabezpecit ani pracu pre vysokoskolakov, ktori byvaju s rodicmi aj vo veku 35 rokov.

Kolac zdarma # DiloCymi98
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-05-02 16:03:46 5e9b312f
Kapitalisti nevyriesia asocialne osady schvalovanim prava na asocialnost a naslednou obranou tohoto prava, alebo obvinovanim z extremizmu a xenofobie kazdeho kto s tym ma problem (SAS) a ani genocidou, alebo lopatujucimi miesto bagrov (niektori zo strany Kot-lebu). Vyriesit to moze iba zrusenie bananovej republiky a vytvorenie socialneho zriadenia v ktorom bude mat kazdy sancu zit normalne a kto ju odmietne bude skutocne dobrovolne nezamestnany o ktorom budeme vediet, ze chce kolace zadarmo na ukor inych. A s takym uz dokazeme urobit poriadky. V kapitalizme je pojem dobrovolna nezamestnanost hlupostou a vytvara sa dojem, ze prace je dost, ale ludia pracovat nechcu. To je omyl a dokazuju to plne urady prace, ktore nedokazu zabezpecit pracu ani vysokoskolakom.

Kolac zdarma # DiloCymi98
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-05-02 16:11:03 5e9b312f

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
tri   päť
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Prezliekaci tyzden pre deti 10 LGBT shit # SanoNoce66
“Umenie” košických vandalov 7 Sandokan # NuweVuka96
Satanizmus na Slovensku 22 Lovec Satanistov # HufuWido35
Zlociny bielej rasy 6 Rom-y # TysaLita86
Automatizacia - STOP BAGRISTOM V ... 5 schizofrenicky bagrista # LetaLibu05
Rasizmus na Slovensku 15 Dejvi # XitiDuwy95
Socialista Vasky 16 Roxor # RajuVyfi27
Paranoja a davová psychóza: Smatana 8 MB # VuwySoby92
Štefan Harabin vs Kiska 6 mit # QityKyny95
Kotl*ba spasiteľ Slovenska 37 shild # LeraHety07
Šialené besnenie SMERáckej mafie 1 shild # LeraHety07
Kauza Norbert Lichtner a peniaze 27 lado # NudySeta68
Zamyslenie na tento mesiac 4 Jan Jedlicka # LykeHihy95
Za záchranu slovenskej zeme 10 Sloven # CekoLubo54
email reminder na dolezite.sk 6 one # KeneGydu10
Ešte bločková lotéria 19 Jan Jedlicka # LykeHihy95
Predseda Ľudovej Strany Naše Slovensko... 14 Jan Jedlicka # LykeHihy95
Nepoužil som nadávka aj tak ma to ... 7 Jan Jedlicka # LykeHihy95
"Slobodni obcania", preco ste nas ... 4 neslobodny obcan # JabuDawy24
Trest smrti (odstrel) pre dealerov drog 3 SocialPower # HatoNyva63
Potrebujeme politikov ? 16 J Kravcik # FuciVypi71
Súdruhovia sa vracajú 9 Jan Jedlicka # LykeHihy95
Kapitalizmus VS Neosocializmus (vláda ... 79 SocialMaster # TymaMoxo37
Slovensko v piesňach 5 Sloven # RijiDese27
Poručíčka Katarína Svrčeková je š... 7 Oskar Dobrovodsky # LakuGogo17
1 |

Vytvor nové vlákno  

Back
Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0718 s
zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles