Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Kontroverzné: nechutná a anti-homo „sexuálna výchova“ v katolíckych kostoloch


Kontroverzné: nechutná a anti-homo „sexuálna výchova“ v katolíckych kostoloch

Naozaj si nerobím srandu.
Kresťanskí aktivisti sa veľmi strápnili v relácii Pod Lampou, keď im úplne došli slová a argumenty.
Kresťanskí aktivisti sa v televíznej relácii strápnili a preto sa rozhodli to napraviť: po Katolíckych kostoloch celoplošne po celom Slovensku začali rozdávať nesmierne kontroverzné letáky. Miestny farár letáky veľmi propagoval a povedal, že tie letáky sú priamo od Aliancie za rodinu. Leták si môžete stiahnuť tu http://www.cbreurope.sk/docs/p rirodzene_manzelstvo_letak.pdf

Letáky boli dvakrát zložené, a majú 3 stĺpce. Obsah letákov, má radikálne homofóbny obsah. Hoci kresťanstvo učí lásku, ale tam je jasná nenávisť. Podľa oficiálneho učenia, Katolícka cirkev homosexuálov neodsudzuje, ak držia celibát. Avšak tento plagát je plný nenávisti a všetkých homosexuálov bez rozdielu odsudzuje. Homosexuálov tam nazývajú vulgarizmom "sodomisti".

Hoci v kresťanstve je sexualita tabu téma o ktorej sa otvorene nehovorí, čo ma veľmi šoklo na týchto plagátoch sa hneď na titulnej strane hovorí o nechutných sexuálnych detailoch.
Ja to nazývam katolícka sexuálna výchova.
Najviac šokujúci je nasledovný obsah z letáku na titulnej strane:
Pohlavne nekompatibilné obcovanie je opakom manželstva. Sodomia, čo zahŕňa análne a orálne ukájanie, nie je prejavom lásky ani medzi pármi toho istého, ale ani opačného pohlavia.

Myslím si, že takmer všetky informácie na letáku sú nepravdivé sú jednoducho klamstvo. Už len samotní kresťanskí aktivisti zas nie sú a taký hlúpi aby nevedeli, že sú tam klamlivé informácie rozhodne ide o celkom zámerne klamanie.

Už len ja zo svojho mne najbližšieho vedného odboru psychiatrie viem, že sú tam úplne hlúposti:
Autorka letáku Jana Tutková sa vo svojej nenávistnej kampani dokonca odvoláva na psychiatriu! Považujem to za nesmierne drzé, arogantné a opovážlivé. Neznášam to, aby si niekto obtieral svoju papuľu o psychiatriu na to aby klamal a zneužíval to na nenávistnú kampaň.
Jednak psychiatria nepovažuje homosexualitu za chorobu a jednak a liečba homosexuality celkom vždy dopadla jasnými neúspechmi (práve z tohto dôvodu ak bola vyškrtnutá zo zoznamu duševných porúch).
A niektorí kresťania dodnes ignorujú vedu a pokúšajú duša homosexuálov liečiť: ide o tzv. Ex-gay organizácie. Vedu ale človek neoklame a tieto kresťanské kontroverzné ex-gay organizácie sú preslávené tým, že majú veľký neúspech. Kresťanskí fanatici sa sami týmito organizáciami strápnili. http://en.wikipedia.org/wiki/E x-gay_movement Mnoho vodcov týchto organizácii obrátili svoj názor a začali bojovať proti ex-gay organizáciám http://en.wikipedia.org/wiki/E x-ex-gay

Tiež nemám veľkú dôveru v tie štatistické čísla na letáku, najskôr to bude zavádzanie

Na letákmi sa začali pohoršovať aj média http://aktualne.atlas.sk/nova- zbran-v-boji-za-rodinu-pozrite-sa-co-sa- ma-sirit-slovenskymi-kostolmi/slovensko/ politika/Author: matejs # QomoLodo40
Cirkev2014-12-1742
-
 26% ( 28 people voted )
+
hovedá
Joplins # BeguQege48
-
 50% ( 4 people voted )
+
2014-12-17 20:57:32 5a403c45
Sodomie je původně náboženský termín, který označuje společensky neakceptované sexuální chování, např. orální sex, anální sex, stejnopohlavní sexuální styk či sexuální styk se zvířaty (posledně jmenovaný byl též nazýván bestialitou);[1] zejména dříve se užíval i v právu jako označení druhu trestného činu.
Slovo sodomie je odvozeno od názvu biblickéh
o
města Sodomy[/u
rl], které podle knihy
Genesis[
/url] Hospodin zničil pro hanebné chování jeho obyvatel. Podle
Gn 19, 5 (Kral, ČEP) chtěli sodomští muži sexuálně zneužít hosty, což bylo hned dvojí těžké provinění - proti sexuální morálce i pohostinství.
Definice sodomie se v průběhu doby měnila, termín vždy označoval některé druhy sexuálního chování, jež nemohou vést k početí, a proto byly či jsou považovány za nepřirozené.[zdroj?] Někdy se termín používá jen pro označování jednoho konkrétního způsobu chování (např. stejnopohlavní sexuální styk mezi muži, sexuální styk se zvířaty), jindy označuje souhrn různých praktik (včetně například orálně-genitálního či análně-genitálního styku).V některých právních systémech minulosti i současnosti byla či je sodomie trestná. V Evropě je vesměs termín považovaný za zastaralý, avšak například v zákonech některých států USA zůstala jako právní termín dosud. Ve středověké a raně novověké Evropě hrozil za sodomii až tres
t smrti
. Běžným způsobem provedení trestu bylo upálení, Marie Terezie zavedla za sodomii popravu stětím. Trest smrti za sodomii zrušil zákoník Josefa II. Constitutio Criminalis Josephina z roku 1787.

homosexuáli sú podľa výkladu z wikipédie sodomisti.
Ten leták dáva pravdivú informáciu

Matejs, homosexualita je vyňatá zo zoznamu chorôb, ale psychiatria je taký vedný pofidérny smer, že sami psychiatri by sa mali mnohí liečiť. Psychiatria je niečo ako ekonómia, veda založená na tom kto viac nakecá ten má pravdu, nie sú v nej zákony ale len názory ľudí.

Áno, homosexuáli sú podľa výkladu slova sodomia dokonalí sodomisti.

Ale to že psychiatri vyňali homosexualitu z chorôb neznamená, že to nie je deviácia.
Homosexuáli sú sexuálni devianti.
Matejs, si homosexuál, alebo obyčajný zatrablovaný buzerant? Keď máš také horúce prejavy obhajoby homosexuality?


bb # XuryXije82
-
 58% ( 9 people voted )
+
2014-12-17 21:01:38 2e1ea742
Homosexuály budú obviňovať z nenávisti každého kto nesplní ich požiadavky, nezáleží na tom aká to bude požiadavka, proste ak to nedostanú budú vykrikovať že sú prenasledovaný.

Menšina nemôže diktovať požiadavky väčšine, to by tu skutočne čoskoro bola sodoma gomora, žiadny poriadok.

Len taká otázočka.."kto sa opýtal dieťaťa či chce byť adoptované do výchovy k homosexuálom? síce ako nemluvňa rozprárávať nedokáže, ale raz určite vyrastie...nastáva veľké riziko domáceho násilia.

lucifer # FaliQuva33
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-12-17 21:06:23 b91d9c26
no kto uz broji proti oralnemu sexu, to musi byt dusevny mrzacik :D
lolo # TinuPoku32
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-12-17 21:31:42 55a28e64
Autor je buzík, očividne.

Tykva Bukvatyr # JokuCyto18
-
 57% ( 4 people voted )
+
2014-12-17 21:44:33 bca784a0
Tak homosexuálovi sa zdá pomenovanie sodomista vulgárne?? LOL!! Existuje množstvo oveľa vulgárnejších označení tejto sexuálnej deviancie, ktoré su v konverzáciach normálnych ľudí úplne bežné..
Z môjho pohľadu je strašná škoda, že za týmto referendom stoja kostolníci. Svojou primitívnou kampaňou odradia množstvo ľudí od účasti na tomto inak nesmierne dôležitom referende.

meldo # FajuSuba76
-
 74% ( 9 people voted )
+
2014-12-17 21:50:09 c35b0eb1
loading...
Chorobu určite nebudem podporovať! V tomto jedinom sa s cirkvou zhodnem. A to že si niekto myslí, že je to životný štýl je naivný/sprostý alebo to zámerne takto obhajuje.
Anupew # JacaNidy24
-
 54% ( 3 people voted )
+
2014-12-17 22:11:37 b228dbec
"Len taká otázočka.."kto sa opýtal dieťaťa či chce byť adoptované do výchovy k homosexuálom?"
Iná otázočka: .."a kto sa opýtal dieťaťa či chce byť vychovávané bigotnými kreténmi?"


Pock # SihySuri34
-
 47% ( 5 people voted )
+
2014-12-17 22:47:10 3ec5f361
Kolenačkári veľmi dobre poznajú excesy dúhového charakteru. Už som to raz tu spomínal a nezaškodí si pripomenúť škandál z ich kuchyne. Na KU - Kostolníckom učilišti v Ružomberku - žiak nabonzoval vedeniu učilišťa spolužiaka z inej triedy, že ho objavil ako amatéreskeho herca v nejakom zahraničnom gay porne. Prakticky to znamená toto: Ak by sa teoreticky v takejto bočnej aktivite realizoval tajne sused, nikdy sa to nedozviem. V tomto prípade však boli radiátormi evidentne obaja, čo len zvyšuje pochybnú kredibilitu toho kolenačkárskeho učilišťa, ktoré kedysi politicky umelo zriadilo v Hlinkograde KDH, keď bolo chvíľu nedopatrením za pomoci hlupákov pri moci. Pikantné na tom bolo, že hovorca tej inštitúcie sa volá Buzna, čo však objektívne ešte nič neznamená.

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 62% ( 3 people voted )
+
2014-12-17 22:50:14 515937a3
Jéžiš Mária vy ste fakt hlúpi. Budete sa zaoberať nejakou najmenej podstatnou vecou v článku, že čo je to sodomia.

Navyše Wikipédia hovori len to tom, že čo je to sodomia a vôbec sa nevyjadruje k tomu čo to je alebo nie je vulgarizmus

matejs # QomoLodo40
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-12-17 22:50:43 6b9b7185
bb: ty si naozaj úbohý človek a je mi ťa úprimne ľúto. Z tvojho komentáru vyplýva akoby za všetko zlo na svete mohli homosexuáli. Tak v takom prípade máš rovnako sfanatizovaný mozog ako nejaký islamský radikál s islamského štátu so zbraňou v ruke. Vyplýva to z nejakého tvojho psychického zranenia alebo sklamania a teraz sa tu musíš takto ventilovať, zakrývať si svoj komplex menejcennosti.

Lucifer je je fanatický kostolník, toho netreba brať vážne

Pock: veľmi výstižný komentár, to sa mi veľmi páči

Pandemonium: výborný humor a je to veľmi výstižné :)
matejs # QomoLodo40
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-12-17 23:12:11 5057d10a
matejs
Wikipédia nemusí hovoriť nič o tom, čo je, alebo nie je vulgarizmus. Veď nám to hovoríte Vy bukvice. Teda pardón, homosexuáli.


meldo # FajuSuba76
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-12-17 23:16:56 d5b58294
Matejs prosim ta nechcaj si svoje prihriate nazory sam pre seba.!no ty este napises clanok... To ke sila! Homosexuali su duševne chorí ludia aj ked to bolo zo zoznamu psychickych chorob odstranene, bolo to pod tlakom homosexualov... Aky je rozdiel medzi pedofilom a homosexualom? Podla mna ziadny obidvaja to v hlave nemaju v poriadku jedneho pritahuju deti druheho to iste pohlavie akurat pre spolocnost ke abslolutne nepripustna pedofilia, lebo sa jedna o deti a tak je trestna... Raz a to ti garantujem budeme mat ludsky mozog dokonale prestudovany a vtedy uz homosexualom budeme vediet pomoct.. Zatial by tito chori ludia mohli drzat dištanc od nas zdravych... A tebe matejs uz nie je pomoci ty nie len ze si tepli ale aj mega sprosty a krasne ti tie cudzie terminy ktore boli na letaku vysvetlil BB...
Matejsjeteply # SugoFefi98
-
 64% ( 4 people voted )
+
2014-12-17 23:26:19 5e766003
"Kontroverzné: nechutná a anti-homo „sexuálna výchova“ v katolíckych kostoloch"

Dal som si tú námahu a prečítal som si ten leták. Jediné, čo tam je nechutné a kontroverzné je kritika potratov a sexuálnych praktík normálnych - heterosexuálnych praktík.
Zvyšok je úplne v poriadku a popisujú sa tam reálne riziká deviácie budúcich generácií pomocou "sexuálnej výchovy" na školách a výchovou v homosexuálnych domácnostiach.
Rád by som apeloval na všetkých triezvo uvažujúcich ľudí, aby sa odosobnili od toho, kým je toto referendum podporované, a aby pomohli ukázať svetu, že Slováci sa ešte nenechali vypatlať tou úchylnou teplošskou agendou, ktorá nám v priamom prenose deformuje Európu...

meldo # FajuSuba76
-
 69% ( 6 people voted )
+
2014-12-17 23:34:10 d5b58294
Matejsjetppy - Nie nieje je to celkom tak je za tým aj nadmerná produkcia hormónov a to je už fyzický problém.
Anupew # JacaNidy24
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-12-17 23:54:34 b228dbec
Neviem na čo je vlastne táto debata. Homosexuáli vždy boli a ak si nechali svoje súkromie pre seba, nikomu to nevadilo. Tu ide o exhibicionizmus. Oni sa chcú ukazovať, oni chcú zvádzať, oni chcú dokonca vládnuť. A tam vzniká odpor voči nim.


Ak by sa starali sami o seba v súkromí, naďalej by to nikoho nezaujímalo. Pletú si bič sami na seba. Lebo rovnocenní s heterosexuálmi nie sú od prírody.Pravdomluvec # WecoHeda29
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-12-18 00:57:40 0267bbd6
. . . BOH tak miloval ľudí, že obetoval svojho jediného syna !
Boh miloval všetkých rovnako, nikde sa nepíše, že ženy viac ako mužov !
Veď katolicizmus bol pôvodne založený ako náboženstvo lásky, odpúšťania, porozumenia, spolupatričnosti . . .
Tak prečo by sa nemohli milovať aj ľudia navzájom ? ?

Kocur v cizmach # LovoXexu33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-12-18 06:14:53 42f951cc
Ľudia doteraz vždy boli pripravení prenasledovať (prípadne až vyhubiť) akúkoľvek odlišnosť !
Prenasledovali a takmer vyhubili amerických indiánov !
Černochov a iné rasy pre inú farbu pleti a odlišnosť !
Iné náboženské alebo politické presvedčenie !
Už takmer vyhubili nosorožce - pre ich roh, ktorý vraj zvyšuje libido a sexuálne schopnosti - hoci to nikto ešte exaktne nedokázal !
Skrátka - si iný ako ja, tak si automaticky podozrivý ?Kocur v cizmach # LovoXexu33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-12-18 06:28:26 42f951cc
Veľmi sa ospravedlňujem kresťanom !
Pretože vyššie spomenutý katolicizmus (rozumej rímsky), je o niečom inom.

Kocur v cizmach # LovoXexu33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-12-18 07:31:34 42f951c9
" Aky je rozdiel medzi pedofilom a homosexualom? Podla mna ziadny obidvaja to v hlave nemaju v poriadku..."
Rozdiel je obrovský a principiálny. Preto sa to prvé nazýva deviáciou a to druhé orientáciou. Pedofilný sexuálny akt je nedobrovoľný (áno, aj homosexuálny pedofilný akt). Homosexuálny akt medzi právne zodpovednými ľuďmi je dobrovoľný sexuálny akt. Ak je nedobrovoľný, posudzuje sa rovnako ako nedobrovoľný heterosexuálny akt - ide o znásilnenie.


A ak vám ide o homosexuálny exhibicionizmus, tak:
1. Je to obranný mechanizmus najmä voči dementnej náboženskej animozite
2. Je zaujímavé, že to vadí najmä podobným exhibicionistom - exhibicionistom s odporným symbolom umučeného človeka na krku. Tak sa najprv pozrite na seba a skúste sa riadiť heslom z vašej Zloknihy - Kto je bez viny, nech hodí kameňom!


Pock # SihySuri34
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-12-18 07:41:28 3ec5f361
buzeranti su sexualni devianti rovnako, ako akykolvek ini devianti. ide o psychicku poruchu sprevadzanu abnormalnymi telesnymi prejavmi.

Fero # LifuRoru61
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-12-18 07:45:54 5ab6fb7f
Áno Fero, máš pravdu veď ty si naslovovzatý sexuologický odborník!


Máš astmu? Ak nie, tak si abnormálny, pretože si mimo normy. Astmu má väčšina svetovej populácie, teda astmatici, sa stali, čo sa týka počtu, normou.

Pock # SihySuri34
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-12-18 07:57:45 3ec5f361
Tí aktivisti sú jasní homosexuáli, len si robia alibi, aby ich boch prijal nikam.
VypIta placacka # CevePyli42
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-12-18 08:38:12 4e62cc6a
Normal 0 21 false false false SK X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 I při sebe-šetrnějším provádění je i po jednorázovém aktu vnitřní sliznice konečníku natolik traumatizována, roztažena a v mnoha místech odřena, že se stane prostupnou pro střevní toxiny a agresivní fekální bakterie na několik týdnů. Hojení je velmi problematické, jelikož bakterie okamžitě osídlí mikroskopická poškození tkáně, množí se vytvářejí shluky a tím „prožírají“ stále větší tunýlky střevní stěnou do těla. Krví pak postupují dál a usazují se v tkáních pro ně ideálně vhodných, v měkkých orgánech typu sleziny a jater, v srdečním svalu, měkké tkáni plic a pokud jich je dost, nebo se vyplavují do krve pravidelně po opakovaných poškozeních, nakonec překovají i imunitní bariéru a prostoupí až do mozku a k míše.

To může časem nejen přivodit různé zdravotní potíže nejasného původu, ale reálně se to podepisuje i na inteligenci a rozumových schopnostech jedince s pravidelným análním sexem. Zní to trošku jako přitažené za vlasy, ale kdo má možnost setkávat se s prostitutkami a prostituty, praktikujícími i ten anál, udělá si obrázek o jejich klesajícím IQ sám. Jistěže, své na tom má i případný alkohol a drogy, ale to jsou synergická působení, která se nevylučují ale vzájemně posilují. Ono i člověk vnímavý ke svému tělu často už po jednom prožitku análního sexu na sobě pocítí v příštích dnech zvýšenou únavu, změny nálad a sklon k depresím, což jsou právě průvodní jevy vyčerpání imunitního systému organismu při boji s fekálními bakteriemi v krvi.

Už ve starověké kámasutře byl anální sex široce doporučován jako nezvykle silný prostředek dráždění pudového libida, ale v západních variacích na kámasutru se už málokdy píše, že je jednalo o sex s otrokyněmi nebo profesionálními společnicemi, u kterých na vnitřním zdraví a klesající inteligenci až zase tak moc nesešlo a jejichž profesní a faktický život končil někde hodně pod věkem třiceti let.

V mnoha oduševněleji a přírodně založených kulturách byl anální styk formou vyjádření absolutního pohrdání s konkrétní ženskou partnerkou a vědomou snahou o její inteligenční a citovou degradaci.

On ten anální sex je také jeden z mnoha důvodů, proč přiznaní homosexuálové jsou vyloučení jako dárci krve. Ne AIDS, před kterým dobře chrání kondom, ale i infekce v krvi a orgánech. Kdo měl někdy možnost udělat si rozbor krve před a po análním styku, tak ví, co to během pár hodin udělá s počtem bílých krvinek…
/* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Table Normal"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman","serif";}
Golem # KujyXepa85
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-12-18 09:15:56 58d42443
[code]Golem: v dnešnej dobe sa používajú lubrikačné gély, nežijeme dnes v stredoveku
[/code]
matejs # QomoLodo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-12-18 09:20:05 6b9b7185
Ľudia na Slovensku sú nešťastní a nespokojní. Trápia ich ekonomické aj iné problémy. Každý človek má v živote veľa utrpenia. Ľudia vidia, že v tejto spoločnosti niečo nie je v poriadku, v spoločnosti je veľa zla a chaosu. A ľudia sa snažia toto utrpenie a zlo niekomu pripísať. A najlepšie je z toho obviniť nejakú menšiu skupinu osôb na ktorú budeme nenávidieť. V tomto prípade sú to homosexuáli.
Ľudia si to na vedomej úrovni neuvedomujú, ale skutočne ľudia v podvedomí a nevedomí rozmýšľajú až takto primitívne, že sa to človeku ani nechce veriť. Ľudia na nevedomej úrovni rozmýšľajú naozaj až takto primitívne: „Mám v živote veľa utrpenia. Logicky mi toto utrpenie musel niekto zlý spôsobiť. Nuž asi toto zlo a utrpenie mi spôsobujú homosexuáli, tak preto musím ich musím nenávidieť“
Žiaľ áno: je to smutné, ale až takto dokážu byť ľudia primitívni. My ľudia máme rozum často na úrovni opíc.
Ľudia akoby sa snažili vybiť svoje utrpenie a svoje osobné problémy na niekom inom (teda v tomto prípade na homosexuáloch).

Ľudia akoby sa snažili vybiť svoje utrpenie a svoje osobné problémy na niekom inom (teda v tomto prípade na homosexuáloch).

matejs # QomoLodo40
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-12-18 09:22:11 5057d10a
Ale poďme sa vrátiť do minulosti. V minulosti máme tiež podobné prípady. V cirkevnom stredoveku, keď bola neúroda a ľudia nemali čo jesť, tak neúroda sa musela niekomu pripísať. A preto začali cirkevne zfanatizovaní ľudia hon na čarodejnice. Na niekoho predsa museli zhodiť vinu. A súčasná nenávisť proti homosexuálom mi pripadá dosť podobne.

Nie nadarmo čím je daná krajina na tom ekonomicky lepšie, tým je tam menej utrpenia, a tým je menej homofóbna.

matejs # QomoLodo40
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-12-18 09:25:07 6b9b7185
@matejs[/c
olor]
- myslíš, že iba lubrikačným gélom sa to vyrieši a všetko je OK? Nevidel si žiadne porno, kde to robí muž, žene do zadku aj s gélom a ona aj tak z toho nie je nadšená? Riť je stvorená na sranie a nie na jebanie. To že niekto nevie čo z roztopaše je iná téma.

Golem # KujyXepa85
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-12-18 09:46:09 58d42443
takto to dopadne, ked sa dolezite.sk nechali infiltrovat systemovymi trollmi, ktori su navyse este buzeranti... ako naposledy, ked tu sirili tie pitschoviny o tom, aky je fluor zdravy... ffs. zabite sa, vy zumpy!
pablo # KywyTola78
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-12-18 09:47:02 5a407ccc
Myslím si že za agendou o rodovej rovnosti a ostatnými "prevratnými" myšlienkami nestoja homosexuálne orientovaní jedinci i keď časť z nich v plnej miere využívajú. Pripadá mi to, že bolo očakávané, že sa toho chytia práve náboženské obce. Kresťanstvo bolo cca 1700 rokov úspešné deformované na nástroj ovládania más. Tí, ktorí ho vytvorili a používali sa ho zrejme zbavia ako málo efektívneho, ale popritom ho ešte využijú pri rozbíjaní spoločnosti a jej hodnôt v snahe vytvoriť spoločnosť a hodnoty nové.Na jednej strane snaha menšiny o právne zastrešenie si svojich, pre mňa, kontroverzných predstav o živote a hodnôt ktoré sú v konflikte s hodnotami, ktoré zastrešuje cirkev ktorá stráca autoritu najmä činnosťou svojich pedofilných predstaviteľov a taktiež pre mňa kontroveznými hodnotami. Snaha o účelové vyvolávanie rozporov v názoroch sporov a averzie je podľa mňa evidentná. Ak sa má o niečom v referende ne/rozhodovať doporučujem odfiltrovať si tento konflikt.
imelo # SyxaHosa82
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-12-18 10:31:24 b06ab9ff
Ahoj Matejs,
mam priatela a je uplne na dne. Ty by si mu asi vedel poradit:

Chce sa stat buzerantom /ze vraj je to teraz in/, ale ma plnu rit hemoroidov.
Moze sa stat buzerantom? Mas nejake skusenosti s trtkanim do hemoroidnej riti?

Vdaka

Capko # XaroLyti78
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-12-18 13:09:00 5f667151
Capko: tak so som sa už dávno tak nenasmial, píšeš tu strašné hovadiny :)

Môže vyskúšať aj orál, takže to byť nemal byť problém :)

matejs # QomoLodo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-12-18 13:32:07 6b9b7185
Dobre odkazem mu, ale on sa strasne tesi, ze urobi zo zopar buzerantmi co nasiel na nete vlacik.
Matejs uz si niekedy s kamosmi robil vlacik?
Prvy akoze rusen, ten si da na vtaka umely chrup, akoze oral - nech mu neni smutno no a ostatny sa pripoja jeden po druhom ako vagoniky. Posledny si zasunie do riti blikajuce svetielko. A pusta sa k tomu pesnicka: Jede, jede masinka kouri se ji z kominka...

Capko # XaroLyti78
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-12-18 13:48:41 5f667151
Toto je dnešná svetská politika a demokracia:
http://www.slovenskeslovo.sk/otec-ktor
y-skoncil-vo-vazeni-pre-povinnu-sexualnu-vychovu-v
-skole-prehovoril/

Politici propagujú v spoločnosti homosexualitu a onániu. Chcú tým vyrobiť viacej smilníkov, ktorí sa buď stanú úplne neplodnými, alebo splodia ďalších duševne chorých homošov. Chcú obmedziť rozmnožovanie ľudí touto zlou cestou. To je ich skutočný motív, nie práva alebo dobro pre nejakých chlípnych homošov.

Táto politická ideológia je zlá, pretože spôsobuje duševný a mravný úpadok, DEBILIZÁCIU=OHLÚPNUTOSŤ ľudí. Takí smilníci myslia neustále na sex, sú hmotní a náladoví, majú temnú dušu, ochudobnenú smilením od všetkých čistých myšlienok, preto sú to v jadre egoisti. To je celý problém tohto hriechu. Je to nad slnko jasne napísané aj tu: 1.Rima
nom 1:28-31
, VEJ 4/230.

Homosexualita a onánia sú hriechom, lebo ľudia si tak poškodzujú svoje telo a dušu, ohlupujú tým sami seba a nakazia svojim chtíčom a homosexuálnou zvrátenosťou svoje deti. To je celá veda. Nie je Božia vôľa, aby sa rodili homosexuáli, je to hriech zdedený z duše rodiča alebo rodičov.


Stano # HyxaFyjo84
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-12-18 18:23:44 5057d10a
"Politici propagujú v spoločnosti homosexualitu a onániu... Táto politická ideológia je zlá, pretože spôsobuje duševný a mravný úpadok, DEBILIZÁCIU=OHLÚPNUTOSŤ ľudí. "
No, ty potom musíš byť homosexuál par excellence a onanovať 24 hodín denne, inak sa tvoja hlúposť vysvetliť nedá.


Pock # SihySuri34
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-12-18 18:45:49 3ec5f361
@stano
a co mokre sny, tie su podla rozpravkovej knizky OK?

memory # XifiTasa15
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-12-18 18:49:03 5f699539
Pock, neurážaj, nie som homoš, len som povedal pravdu, o čom to celé je, a a nebuď lenivý prečítať si článoček, čo som uviedol: http://www.slovenskeslovo.sk/otec-ktory-skoncil-vo
-vazeni-pre-povinnu-sexualnu-vychovu-v-skole-preho
voril/

memory, čo sú v skutočnosti mokré sny, anglicky:
https://uk.answers.yahoo.com/question/index?qid=20
110701104349AA7gEQa
http://a3rdheaven.blogspot.sk/2012/03/sexual-wet-d
reams.html

Stano # HyxaFyjo84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-12-18 19:07:47 5057d10a
@stano
uvedomujes si, ze to bez toho, aby si bol v 12 rokoch znasilneny, tak by si nikdy nemohol splodit deti? :)))

biologia roznesena na prach :D

memory # XifiTasa15
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-12-18 19:19:38 5f699539
Tak potom kde je príčina tvojej hlúposti, Stano?

Pock # SihySuri34
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-12-18 20:33:35 3ec5f361
Nie je to ten ortodoxný pátričkár? V takom prípade hľadajme u neho tú príčinu v kostolnom poblúznení.

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-12-18 20:44:57 bc7b649f
Neviem čo vravíš. A ani ty sám to nevieš. Ľudia blúdia v nevedomosti a sebaklame.

Stano # HyxaFyjo84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-12-19 00:21:53 5057d10a
a ty si toho ziarivym prikladom

memory # XifiTasa15
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-12-19 08:31:30 5f699539

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
osem   štyri
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Transformáciou k lepšiemu životnému prostrediu


Transformáciou k lepšiemu životnému prostrediu
Termín transformácia ekonomiky sa väčšinou spája s procesom privatizácie v 90.rokoch. Vytváranie slovenskej kapitálovej vrstvy z pochopiteľných dôvodov v sebe nesie trpkú príchuť piš...
Nejskvělejší jídlo v dějinách lidstva
Hrobári EÚ sú za rohom
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.097 s
zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles