Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Komu dnes slúžia silové zložky?


Komu dnes slúžia silové zložky?

Nebudem písať dlhý článok, napadla ma len jedna myšlienka, tak sa s vami chcem o ňu podeliť.

Nemyslím si že na ukrajine je to spor USA-EU versus Rusko. Myslím si, že situácia už nebola pre ľudí znesiteľná, tak vybehli(kontrolovane) do ulíc. A čo je pre elitu najhoršia situácia? Splašené stádo oviec, ktoré sa nedajú dojiť a ktoré zistili že košiar sa dá ľahko preskočiť. Preto ich teraz musia dať vybombardovať, zúbožiť, aby pochopili že iný systém ako majú doteraz nebude možný. Je jedno či to bude armáda NATO či Ruské vojská. Splašené ovce treba zahnať späť do košiara. A o tom je celé svetové zbrojenie. Armáda tu nie je pre ochranu ľudí, armáda je tu pre kontrolu ľudí. Keby sa to stalo u nás, rovnako si elity vymyslia dve znepriatelené strany a začnú štvať ľudí cez médiá proti sebe, aby odpútali pozornosť od svojich zadkov. Rovnaký cieľ no so scenárom ušitým presne danej krajine na mieru. A preto ma už správy a diskusie typu USA-EU vs Rusko vôbec nezaujímajú. Je to len karnevalový sprievod. Armáda a všetky silové zložky sú tu len na to, aby nás udržali v košiari. Nemáme šancu na zmenu, kým tento fakt všetci nepochopíme.Author: lks # MovaByso50
Svet2014-05-0714
-
 67% ( 11 people voted )
+
Potom media oznacuju TREBA ZLIkvidovat teroristov tiez ma tato myslienka napadla . Preco by normalni ludia chceli terorizovat ked chcuc zmenu systemu . Je to len laicky pohlad

PALI # NuvuBegu79
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-05-07 17:27:59 55ede328
Keď sa už točíte okolo tej Ukrajiny, tu máte názorný príklad, kam vedie pokus o tzv. priamu demokraciu z ulice o ktorej stále mekoce luza u piva. Keď napríklad deti na ulici, vedené roxorovými štváčmi, si urobia mejdan a určujú kto bude prezidentom. Takéto pokusy treba zadupať hneď v zárodku aj s podnecovačmi! Na Ukrajine sa to včas nepodarilo a tu je výsledok.

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 61% ( 13 people voted )
+
2014-05-07 18:38:25 bc7b649f
Vsetko je to len SUCAST PLANU ...
milan # MatoRica16
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-05-07 21:56:35 53238326

Podpíšte medzinárodnú petíciu!

http://www.avaaz.org/ru/petition/Sovet_Bezopasnost
i_OON_Ostanovit_fashizm_na_Ukraine/?cgqzKab

V EU je výzva vyhlásiť "pravý sektor" na Ukrajine za teroristickú organizáciu.

Slovienom, všetkým Slovanom a ich poznaniu zdar!

jan # PukiKyri51
-
 62% ( 3 people voted )
+
2014-05-07 22:07:08 8d08bdd3
mali luďom dať prácu a plácu, boli by spokojný, tak ako sú aj slováci...vedeli by platit aj 1000e za plyn...teraz môžu čakať humanitárne balíčky so žuvačkami.
...ale žrať vlastných je typická "slovanská" vlastnosť, keby to tu stálo len na slovenských podnikateľoch, tak polovica slovakov je už pod drnom...
...ešteže nám dobrý zapadný podnikatelia pomáhajú prežiť.

tibir # TigaSebu46
-
 47% ( 7 people voted )
+
2014-05-07 22:20:03 5b9416f4
Neo nacistka Tymošenkova pred popravou ľudí v Odese radi:
h
ttps://www.youtube.com/watch?v=Jd4iwZpTlhU
How the thugs killed Odessa inhabitants in the Trade Unions House - the details of bloody scenario
ht
tp://ersieesist.livejournal.com/813.html


To čo najväčšie nacistické špiny sveta banderovskej nelegitímnej vlády na čele vrahyne Európy Tymošenkovej a Jaseňujka a Turčynova s bandou primitívov, neo nacistov pravého sektoru vykonali obyvateľom Odesy, tak tato zločinecká mafia majdanu z Kyjeva sa nikdy nedostane do EU
Hanba majdánu !! Hanba majdanu-!!
Hanba sláva Ukrajine- !!!

ht
tp://ersieesist.livejournal.com/813.html

Pandemonium II # HihoKika22
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-05-08 09:21:17 3ec5e27c
loading...
Ak chcete vedieť, kto vám vládne, musíte poznať dejiny. Ten istý mozog zmení názor na tú istú vec podľa toho, či sú mu dostupné informácie z dejín 10 r.,1000 r., 10 000 r., stá tisícov rokov. Všetci sme ovce, všetci sme v jednom košiari, len niektoré ovce vedia čo sa deje a vedia svojim konaním usmerniť svetovládu. Ani ovce neidú vždy za bačom, niekedy musí aj bača za ovcami a z toho má svetovláda hrôzu.

Slovania a zvlášť Rusi, zažívajú 1000 ročnú genocídu. Aby sa z nej mohli dostať, musia sa dozvedieť pravdivé dejiny Slovanov a národov celého sveta. Zecharia Sitchin popisuje osídlenie Slnečnej sústavy existenciu bohov na Zemi, stvorenie človeka, odovzdanie vlády na Zemi človeku-žiaľ katastrofické, človek asi dostal do vienka všetky zlé vlastnosti bohov, až po vznik judaizmu. Tam sa začínajú novodobé dejiny, o ktorých je už viac informácií.

Judaizmus je najúspešnejšia stratégie prežitia skupiny ľudí, hovoria si židia, a stratégia prežitia im káže ovládnuť Zem na úkor všetkého živého, títo židia sú Chazari, úhlavní nepriatelia Rusov. Judaizmus má svoje odnože, islam a kresťanstvo, predstavujú protipóly tak ako kapitalizmus a socializmus. Základnou zásadou ovládnutia ľudí ne Zemi je, že dvaja musia proti sebe bojovať, zatiaľ či tretí tieto boje riadi, vyvážene podporuje obe bojujúce strany tak, aby dosiahol svoj cieľ a bohatne - rozumej získava moc.

Základy biblického konceptu vládnutia boli zrodené v Starovekom Egypte, bibliu písali ľudia, ktorí si uzurpovali práva bohov, biblia je o ovládnutí ducha človeka, o jeho poslušnosti, o jeho zotročení, človek sa narodí hriešny, bezbranné decko prechádza krstom, od narodenia je človek vinný, má pocit viny za niečo, je zaviazaný poslušnosťou niekomu. Pokiaľ vládli bohovia, tak človeku pomáhali. Odkedy vládnu uzurpátori božskej moci, kriminálne živly kabaly, úroku a úžery, tak ľudia trpia, nenávidia, lakomejú, zomierajú.

Islam má viac prejavov, Koránický je úhlavným nepriateľom judaizmu, lebo zakazuje úrok a úžeru, hlavné nástroje vlády judaistov nad svetom. Ostatné formy islamu sú extrémistické až po teroristický Wahábizmus Saudov , ktorí si USA a Saudi pestujú ako kvetinku na záhradke. Všetky formy islamu sú odtrhnuté od reality a preto neschopné rozvoja technickej civilizácie vo svojich krajinách.

Slovania žili pod tisícročnou feudálnou vládou kresťanov a socialistov-judaistov, preto Slovanský civilizačný pokrok mešká tisíc rokov.

Keď si pozrieme len krátke dejiny: dvojičky 9/11, Juhoslávia, Irak, Lýbia, Sýria, Irán, tak všade majú prsty USA, ktoré sú vazalom sioniostov. BIS, FED, MMF, OSN, NATO sú ich nástroje vládnutia. Ukrajina je priamo riadená CIA, ktorá si objednala do Ukrajiny súkromné vojenské oddiely, zabijakov a štváčov. USA dali Ukrajine podmienku, že pôžičku MMF, ktorá hodí Ukrajinu sto rokov dozadu, dostanú, len ak zlikvidujú "teroristov" na východe Ukrajiny. Putin popiera pomoc vojakov Ruska pre protipučistický východ. Terajšia vláda Ukrajiny sa dostala k moci pučom! Neboli to ani demokratické voľby, ani revolúcia, realite zodpovedá definícia protivládneho puču riadeného CIA. USA neposkytli ani jeden dôkaz o podpore Putina ani o prítomnosti ruských vojsk na Ukrajine, čo im však nebráni v každodenných vyhrážkach na adresu Ruska a tlačení EÚ do vojny na Ukrajine proti Rusku a to prostredníctvom vojsk NATO, ! ktoré majú byť posilnené vojskami štátov EÚ!!. Vojna EÚ proti Rusku.

Celé dianie na Ukrajine si môžeme zhrnúť do spôsobu vládnutia judaistov, kde sa dvaja bijú, tam tretí-USA zvíťazí, naviac vojnou sa oslabia EÚ aj Rusko, Ukrajina bude spustošená, a USA voči EÚ a Rusku ekonomicky posilnia. Tak to bolo aj po 2. sv. vojne, keď USA aj Británia s Franúzmi podporovali aj Hitlera, aj Stalina, Británia ekonomicky tak utrpela, že USA nemali problém podvodom presadiť USD ako svetovú menu, libru hodili cez palubu, teda USA aj ekonomicky ovládli svet.

Pamätajte kresťania, ste služobníkmi Satana, slúžite svetovej moci, dvojičkám Úroku a Úžere a bolo o vás rozhodnuté v Starovekom Egypte. Biely človek má určené byť sluhom, veď niekto musí aj chleba napiecť, alebo zomrieť tak ako stovky miliónov Slovanov za posledných 1000 rokov, ktorí sa vzopreli kresťanstvu, Židoboľševickej VOSR v Rusku, socializnmu a komunizmu, ktoré vypracoval potomok dvoch rabínov, volal sa Marx.

Rusko je ríša odporu proti kabale, proti vláde úroku a úžery a podľa biblického konceptu vládnutia neposlušní musia zomrieť. Alebo definitívne očistiť svet od sociálnych parazitov vládnucich úrokom a úžerou. Slovan nie je kresťan, Slovan nemení názor, Slovan sa nedá podplatiť kabalou ako havlisti, Slovan alebo vyhrá, alebo bude zabitý. Slovania ako prapôvodní obyvatelia Euroázie od Škandinávie, cez Nemecko, Rakúsko, Taliansko, Balkán, Irán a celej severnej Ázie, sa musia zjednotiť proti svojmu skutočnému nepriateľovi, nemusia bojovať, len sa nesmú nechať ovládnuť EÚ a USA, ktorí sú otrokmi kabaly, len musia žiť podľa Slovanských zásad zdravého rozumu, ktoré presadzuje Putin.

Rusko tlačí rubeľ krytý zlatom, BRICS, Rusko, Irán a Saudi začali obchodovať mimo svetovú menu USD a mimo BIS. Začína sa prudký ekonomický kolaps USA, stačí ak svet odmietne USA a kabala sa zrúti sama,. bez boja. Ak chcú USA prežiť, potrebujú !súrne! novú vojnu EÚ proti Rusku na Ukrajine.

Slováci, ignorujte voľby do EÚ, vaši vlastní politici vás zrádzajú a zotročujú, odmietnite podporu USA na vojne na Ukrajine, lebo tu nejde o Ukrajinu, tu ide aj našu ekonomickú budúcnosť, buď ako rovnocenný a suverénny štát v EÚ, alebo ako feudálny otrok EÚ zašliapnutý vojnovou čižmou USA. Ten otrok to je tichá genocída Slovanov, nebolí a máte plné žalúdky zdraviu škodlivých p-otravín. Ale byť zašliapnutým otrokom, to bolí aj po smrti.
Včera v TN objavili, že máme zastaraná armádnu výzbroj. Lebo USA sú v takej ekonomickej diere, že sa rozhodli použiť štáty EÚ na to, aby posilnili NATO a k tomu treba, aby USA nám dodali novú modernú výzbroj, proti nepriateľovi, ktorý neexistuje, predajú nám výzbroj, len aby zaplátali ekonomickú dieru. Lebo hluchá a slepá EÚ nechce počuť Rusov, ktorý povedali, že Rusko vojnu nezačína, Rusko vojnu končí. Putin hovorí pravdu, elita EÚ nepozná slovo pravda. Svetové dejiny sú dôkazom kvality genetiky civilizácií a Slovania vždy víťazia a neklamú. Anglosaso židia vyhubili stá miliónov ľudí boli zdrojom všetkých konfliktov a vojen! a volajú to demokracia, vyšší záujem a vyvolený národ USA.Definitiva # MunoLyhi27
-
 76% ( 23 people voted )
+
2014-05-08 09:47:56 5faaebfb
Okram známych to dosť medialne ,aj nesprávne interpretovaných , faktov o Ukrajine, je tu ešte jeden fenomén v zálohe--najzákernejší! Týka sa náboženského "rozvrstvenia " ! Už len pravoslávna cirkev je "dvojaká" jedna uznáva Kyjevského a druha Moskovského patriarchu! Ďalej vysoký podiel grékokatolíkov s Vatikánskym usmerňovaním a samozrejme rimskych katolíkov! A cca 25% Ukrajincov je ateisticko- neveriacich ! Tanto fenomén zainiciovať voči sebe nepriateľsky je vééééľmi jednoduché "TRETÍMI " aktérmi! Ak sa nacionalistické vášne utlmia tak nasledujú náboženské...."občianské trepanice.."A samotné silové zložky začnú byť "bezradné" - a cudzia demo-kratická pomoc je "za humnami !
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-05-08 11:39:01 58d4289b
Tak ,tak Klopi.

Ved politika sa nemusi robit len gulometmi,to moc nefunguje.Lepsia zbran je dolar,a vplyv co cezen na prosty lud ziskas.A utocit na slabe miesta cloveka.Ach jaj.

Inak Klopi,niekedy som Tvoje posty jednoducho preskakoval,Gejza ma upozornil ze im treba venovat pozornost.Tak sa omluvam,uz lustim,hladam suvislosti,a venujem sa.

harry # PahoLenu00
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-05-08 11:59:19 b229c73c
Definitiva,prikarmil som Ti,aj ked s niektorymi vecami od Teba nesuhlasim.Zivot nie je tak jednoduchy jak sa zda.Ale je dobre ze ovciam otvaras aspon trochu oci.Dobra robota.
harry # PahoLenu00
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-05-08 12:06:07 b229c73c
Tak i nie tak Klopi,-----Máš pravdu,len poradie treba zmeniť,nie? Cudzia --"demokratická" --- "pomoc ",--už je dávno bližšie ako za humnami,potom nacionalistické vášne,tie rozpútali občianske trepanice.Nechce sa mi veriť,žeby na Ukrajine došlo k náboženským nepokojom,či áno?Najhorší je zmanipulovaný dav.Ten ani nevie načo je vlastne na ulici.Vysvetli mi to prosím.
Tak -tak. Dolárik a Eurko, to sú silné magnety.

Jambo # CapuSuxo47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-05-08 12:48:14 b229c832
Milan: Diky za video, ja pridám ešte túto pecku od Gamma Ray
https://www.youtube.com/watch?feature=player_detai
lpage&v=ix5NXclUT-g

A tu je celé elpíčko i s textom:
https://www.youtube.com/watch?v=Gf5eR715VY&list=AL
BTKoXRg38BCAVDuWhlbGj65FFsDgGT98


General Guderian # TyroMury04
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-05-08 18:22:30 55e54541
Ono to je tak..Jambo47..Nemci boli a sú v prvahe ..luterani..a počas vojny Ukrajinský luterani im heilovali...to za prve! Ďalej grekokatolici ..sú trňom pravoslavnym -pod vedením Moskovského, či Kyjevského patriarchu..lebo podporovali aj Banderovcoch..to za druhé! Ateisti negujú všetkých ..naboženských vyznávačov..a rozprávky, bájky už len detičkom na dobrú noc! A Tatari, či iní /aj o zembúchajúcich hlavou/či rímokresťania sú najväčšou "srandou" chazarských potomkov... A oheň na streche ..je zofort..spolu s nacionalistickými vášňami!/Aj jazykové rozdiely sú interesantné --Maďarského, Rumunského, Českého, Slovenského ,Rusnackého,Poľského , Nemeckého ,Ruského ...Hebrej..Aškenázkeho..aaa.. prízvuku sa tak ľahko nezbavíš!
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-05-09 06:56:34 58d4289b
Presne o tomto je to cele. Vsetci sme taki zabedneni, ze sa na situaciu nevieme pozriet z nadhladu a stale hladame nepodstatne detaily, kto s kym, proti komu a preco, a sprtame sa v minulosti, a EU a USA a Putin... BUDICEK VAZENI, zabudnite na to co sa ako udialo. Podstata je v tom, ze inak ako nasilim to neskonci nikdy. Je jedno kto bude tym nasilnikom. Zmena ktoru ludia chceli, aby sa mali lepsie, aby odtrhli tie tucne pijavice zo svojich ubolenych udov, nikdy nenastane. Nasilie bude produkovat len vacsie nasilie, az kym ukrajina nevykrvaca uplne. Potom bude zobrat zase o dosadenie pijavic. Sme proste vsetci v r...! Nikam sa takto nepohneme. Treba vymysliet iny sposob zmeny.
lks # PekoCida63
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-05-15 01:35:11 b070bf67

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
dev   päť
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Švýcarská armáda nacvičovala odrážení útoku z Francie							
				Švýcarská armáda nacvičovala odrážení útoku z Francie
Švýcarská armáda uspořádala cvičení, v jejichž průběhu se procvičovala obrana před možným útokem vojsk z území Francie. Podle scénáře se Francie kvůli krizi eurozóny rozpadla ...
Štátne vlastníctvo je obludná deformácia
Jak se mění zemské magnetické pole?
Aj chceli platiť dane, no nemôžu

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0377 s
important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo