Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Kolik „multikulturního dobra“ musí ještě Evropa vykonat, aby poznala na vlastní kůži praktiky Islámského státu?


Kolik „multikulturního dobra“ musí ještě Evropa vykonat, aby poznala na vlastní kůži praktiky Islámského státu?

Islámský stát podle nejnovějších informací zabil při svém postupu severním Irákem na pět stovek Yazidů, jedné z mnoha menšin tam žijících. Po obsazení města Sinjar popravili 500 Yazidů, včetně žen a dětí. Některé z nich pohřbili zaživa.

Islámský stát se cíleně zaměřuje na likvidaci menšin a to včetně křesťanů. Musejí konvertovat nebo zemřít. Islámský stát vyhlásil na okupovaném území kalifát. Brutálními způsoby je vynucováno dodržování přísného práva šária. Lidé jsou veřejně biti a popravováni. Z okupovaných míst utíkají také tisíce lidí hlásící se k menšině Shabaků. Ti kombinují víru křesťanství a Islámu.

Podívejte se na fotografie z místa (ISIL), vzpomeňte na různá prohlášení multikulturních aktivistů EU, ale i na vyprávění starousedlíků z okolí některých velkých evropských metropolí a zkuste si odpovědět na otázku z titulku ...Author: RED # PofyHevy67
Svet2014-08-117
-
 76%  ( 23 people voted )
+
Nízko hodnotený príspevok


capko # KivySoke83
-
 33%  ( 8 people voted )
+
2014-08-12 08:07:37 b228e680
http://m.youtube.com/watch?v=lP_6woY2ZhM

netreba zabúdať na príčiny multikulti, kto takéto hodnoty zavádza, propaguje a v praxi aj uskutočňuje.

SomTenKtorySom # BociPera87
-
 54%  ( 3 people voted )
+
2014-08-12 08:39:12 545da9e0
Keby sme ukamenovali zopar nevrnych manzeliek, neklesla by rozvodovost a nezastavil by sa rozvrat manzelstiev?


To nemyslis vazne.. radsej nech sa do jedneho rozpadnu vsetky manzelstva na Slovensku ako by sme mali zabijat nevernych. Ospravedlnujes vrahov? Ty musis byt dobre hovado

Islamsky stat je zlo
mis # NenaQydy93
-
 67%  ( 5 people voted )
+
2014-08-12 09:57:37 b229fa89
MIS a ty musis byt but manzelka - stetka, alebo mas taku manzelku za zenu!
Alebo chodis take trtkavat?

A pokial ide o rozpad manzelstva = rozpad rodiny. A je to jeden z hlavnych cielov nemenovanej skupiny.
V podstate tato skupina uz zaznamenala uspech. Minimalne vygumovala mozog tebe!

A mimochodom vrah a popravca je rozdiel! Vies o tom, ze su stale demokraticke staty /vratane USA/, kde sa popravy bezne vykonavaju?

capko # KivySoke83
-
 45%  ( 1 people voted )
+
2014-08-13 07:55:44 b228e680
@capko, tamtí vraždiaci moslimovia sú obyčajní vrahovia bez kúska citu. To je očividné. Nie je dobrý zákon, ktorý trestá neveru smrťou. Iné nápravné prostriedky by mali dostávať prednosť pre smrťou. Pripomeniem ti, že toto už priamo nám všetkým, čo navštevujeme túto stránku, Pán Ježiš odkázal, moslimom aj kresťanom aj neveriacim:

Láska ke Mne a bližnímu i skutky z ní, mají viditelně ukázat přeměnu člověka, řídícího se naukou Ježíše. To znamená přijetí Nového zákona. Starý zákon byl pro příslušnou dobu, lidstvo se však vyvíji i po stránce citové, má se učit trpělivosti, milosrdenství, má získávat postupně svou prací na sobě Boží vlastnosti-ctnosti. Proto říkám "Člověk je stvořen k obrazu Mému." Probudí-li v sobě řádně nitro, uvidí a pocítí sám, o čem Jsem mluvil a s jakým záměrem vás vedu. Půjdu naproti každému více nežli půl cesty, abych ho vedl a dovedl do míst, odkud kdysi jako padlý duch vyšel. Byl jsem ohlášen jako Mesiáš, což značí "mezičlánek" mezi člověkem a dosaženým konečným cílem. Na této dráze musím být spoluúčasten, aby člověk skutečně došel k vrcholnému cíli. Vykročit však musí sám jako první.
http://www.dolezite.sk/Saudska-Arabie-kritizuje-No
rsko-kvuli-lidskym-pravum-Dobry-v-a3f.html

Takisto, ako je zapísané v Novom zákone, kde Ježiš povedal, že neprišiel Starý zákon zrušiť, ale naplniť. Matúš 5,17. Preto Pán kedysi povedal o kameňovaní vinníkov za cudzoložstvo toto:

Mojžiš pre podobné zločiny ustanovil kameňovanie a smrť ohňom, avšak to sa má diať len v mimoriadnych prípadoch ako odstrašujúci príklad u nanajvýš zatvrdnutých hriešnikov. Ja však Mojžiša neruším, ale len vám radím, aby ste vo všetkom postupovali v miernosti, dokým príliš veľká zvrátenosť nevyžaduje najkrajnejšiu prísnosť. Buďte ako sudcovia mierni a spravodliví pravou láskou k blížnemu, tak sa vám raz dostane tiež jemný a mierny spravodlivý súd; lebo akou mierou meriate vy, takou mierou bude opäť merané vám.
http://lorber.szm.com/vej/03/vej03_069.htm

A rovnako ohľadom odsudzovania iných povedal:
Podľa spravodlivosti by bolo taktiež zaiste správne, keby som podľa Môjho vlastného, skrze Mojžiša daného zákona nechal cudzoložnicu ukameňovať. Lebo tak predsa znel zrejmý zákon, že každá cudzoložnica má byť na smrť ukameňovaná. Ale tu nastúpila namiesto tvrdej spravodlivosti Moja láska, trpezlivosť a zľutovanie. A tieto nielen že nedali veľkú hriešnicu kameňovať a usmrtiť, ale napísali jej vinu spolu s tvrdým zákonom spravodlivosti po všetky časy pozemského života do piesku a preniesli niekdajší súd láske každého jedného človeka k sebe a nad seba, aby sa každý sám nachádzal a súdil podľa svojej lásky na veky.
Preto preč od vášho srdca so všetkým, čo má len najmenšie zdanie takzvaného „revanšu” (odplaty)! Lebo ten spôsobuje, že vaše srdce hneď vyzerá inak, než Moje srdce, a tak to u vás, Mojich detí, nemá byť.

http://posledna-polnica.blog.cz/1408/napomenutie-k
-laske-a-trpezlivosti

Jednoducho nemáme nikdy obchádzať prikázanie lásky k blížnemu:
Teda buďte milosrdní, jako aj váš Otec je milosrdný. Nesúďte, a nebudete súdení; neodsudzujte, a nebudete odsúdení; prepúšťajte, a budete prepustení. Dávajte, a bude vám dané, dobrú mieru natlačenú, utrasenú a presypanú, a takú dajú do vášho lona, lebo tou istou mierou, ktorou meriate, bude vám tiež odmerané. - Lukáš 6; Matúš 5.

Stano # HyxaFyjo84
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2014-08-13 20:14:59 5057d10a
Moslimskí teroristi vraždia a užitoční idioti ako cap hľadajú pádne dôvody ako ospravedlniť vraždenie, presne ako amerikanoanálovia, obete boli istotne buzeranti a pedofilovia a moslimských teroristov k činu viedlo jedine neskonalé láska k deťom a manželkám. Ste spoluvinníci, amerikanoanálovia, aj moslimoanálovia, ste zločinci, o to väčšími, že sami sa bojíte niekoho „popraviť“.
Aká nemenovaná skupina, ty tajnostkár, prezraď jej meno, ktorá donútila tvoju ženu, aby ti zahýbala.

Lidhja # JojaVime40
-
 55%  ( 1 people voted )
+
2014-08-13 21:19:04 b2289d28
loading...
ISIL,ani strach z multikulti prerastajuceho cez hlavu by nebol,keby "civilizovane" krajiny Zapadnej civilizacie v ramci chorej geopolitiky nestvorili zonu nestability.Mozno je to pre niekoho tajomstvom,ale skupina ISIL su bojovnici "Syrskej opozicie",ktorych vytlacuje zo Syrie regulerna armada a zapadni spojenci ,ktori ich (vacsinou cez Katar a Saudov) vyzbrojili,vyucili a casto aj komandovali,nemohli vdaka krokom RF a Putina splnit svoj slub o pomoci ako v Lybii.Preto im je lahsie posobit v oslabenom Iraku(kto ho oslabil,vieme tiez).
Multikulti je dlhodoby projekt na znicenie Europy.Velka cast pristahovalcov su utecenci zo zony konfliktov a oni si uvedomuju,ze za ich nestastim stoji Zapad.(nestastim pre nich bolo opustit rodnu zem,casto priduc o blizkych a ideologovia ich v Europe radikalizuju-casovana bomba)Druha skupina su ekonomicki migranti,hlavne z krajin neokolonii(krajin,ktore formalne ziskali nezavislost,ale zostali ekonomickou koloniou s dosadenou domorodou kolaborantskou strukturou moci).V podstate sme neokolonia aj my,ale to je ina tema.
Riesenie?Ja by som sa pozrel na proces v Cecne.Je 15 rokov po vojne a spolupraca Putina s Kadyrovom zne uspechy.Staci sa pozriet na Groznyj,kde nebol kamen na kameni.
A vobec,radsej by som hladal riesenie problemu u ruskeho naroda,ktory za celu dobu neznicil jediny narod,ale rozvijal tie na nizsom stupni spolocenskeho vyvoja(a v RF je asi 140! narodnosti) ako u byvalych kolonizatorov,alebo u US"naroda",ktory zije na teritorii ziskanej vdaka genocide a ma problemy s potomkami dovezenych ciernych otrokov,ktorych rovnopravnost s bielymi uznal az nedavno.

julo # GopoMipy89
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2014-08-13 23:19:06 6dec7950

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
tr   štyri
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


  Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


  Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Putin nařizuje silnou vojenskou přítomnost v Arktidě							
				Putin nařizuje silnou vojenskou přítomnost v Arktidě
Ruský president Vladimir Putin v úterý nařídil ruským vojskům, aby posílila svou přítomnost v Arktidě, a aby během příštího roku v tomto region rozvinuli úplnou vojenskou ...
J. Edgar Hoover – zlý mamičkin maznáčik
TOKIJSKÝ STAROSTA ODHALIL POLITICKÉ TAJEMSTVÍ, KTERÉ DOKÁŽE ZMĚNIT SVĚT
ROBERT KIYOSAKI: KRACH TRHŮ V ROCE 2016 SE BLÍŽÍ

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0284 s
dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne