Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Koalícia so Smerom - S bandou zlodejov vládnuť nebudem!


Koalícia so Smerom - S bandou zlodejov vládnuť nebudem!

Po marcových parlamentných voľbách 2016 vznikla na Slovensku koalícia so Smerom. Hoci ju šéf liberálnej SaS Richard Sulík často kritizuje, v rozhovore pre HN Televíziu pripustil, že koalícia so Smerom je lepšia, ako bola predchádzajúca vláda iba jednej strany Smer. Sulík však jedným dychom zároveň dodáva, že Slovensko mohlo mať výrazne lepšiu vládu pravicovú. Keby totiž v slovenskej politike bolo trošku cti a zásad, koalícia so Smerom by nikdy nevznikla. Viac o súčasnom, ale aj budúcom stave politickej scény na Slovensku si pozrite v rozhovore s Richardom Sulíkom v Aréne Petra Tkačenka.

Koalícia so Smerom je vylúčená, s Bugárom nie

Peter Tkačenko: Nie je to tak dávno, čo sa skladala vládna koalícia so Smerom. Viete si predstaviť vládnutie do budúcnosti s Bélom Bugárom?

Richard Sulík: Áno, my sme v podstate vylúčili Smer ako koaličného partnera, lebo má príliš veľa korupčných káuz a išli by sme s Bugárom do vlády aj v budúcnosti. Jednoducho nemôžeme všetkých vylúčiť, keď niekedy aj my chceme prevziať za Slovensko zodpovednosť. Vedel by som si predstaviť lepších partnerov, ale aj horších.

Peter Tkačenko: Okolnosti sú naozaj veľmi nepríjemné v parlamente, keďže sú tam dosť podivné strany a zužujú sa možnosti spolupráce, preto môže teoreticky po budúcich voľbách vzniknúť situácia, že keby ste chceli byť v koalícii, tak vám možno zostane na výber buď ĽSNS, alebo Smer.

Richard Sulík: Táto otázka o koalícii so Smerom alebo ĽSNS je veľmi hypotetická, lebo strašne predbiehame. Voľby budú pravdepodobne o 3,5 roka, čiže teraz je príliš skoro to takto stavať.

Peter Tkačenko: Smer viete vylúčiť, viete vylúčiť aj ĽSNS?

Richard Sulík: Áno.

Aká môže byť vláda s SaS?

Peter Tkačenko: Aká môže byť stabilná vláda s vami? Lebo vždy to bude komplikovaná koalícia, že budete tam mať nejakých konzervatívcov, možno kollárovcov. Predstavujem si taký scenár, ako by vás Smer mohol takpovediac opäť položiť. Hypoteticky, bola by vaša široká koalícia, na druhej strane Smer, ale teoreticky Smer s SaS by mali parlamentnú väčšinu. Keby Smer predložil návrh o registrovaných partnerstvách alebo niečo, čo je absolútne neprijateľné pre vašich koaličných partnerov, ako by ste hlasovali v takej situácii?

Richard Sulík: To je tak, že vy vytrhnete jednu vec, ale dohoda by bola zrejme veľmi komplexná. Bola by tam nejaká koaličná zmluva, kde by sa hovorilo o tom, kto, kedy, ako môže hlasovať s opozíciou atď. My by sme sa každopádne držali dohôd, ktoré urobíme, a to sme robili aj v minulosti. Poďme k niečomu, čo je menej ťažké.

Peter Tkačenko: Neviete garantovať, že za každých okolností, keď bude v parlamente čokoľvek, čo je v súlade s vaším programom, to nie je sväté písmo, za to nezahlasujete.

Richard Sulík: Môžu vzniknúť také okolnosti, že by som za to nezahlasoval. Môžu vzniknúť také okolnosti, že by som napr. za registrované partnerstvá nezahlasoval s ťažkým srdcom, ale zároveň by som povedal, že vždy, keď budeme vidieť možnosť za ne zahlasovať, tak sa túto možnosť budeme snažiť využiť. Nie je to teraz tak, že kašleme na to. Máme to naďalej v programe.

Dnešná koalícia so Smerom je lepšia, ale mohla by byť výrazne lepšia

Peter Tkačenko: Vraveli ste, ako skončili tí takpovediac vlastizradcovia, SDKÚ zlikvidovaná, KDH mimo parlamentu, Most-Híd je v koalícii so Smerom, ale pravicový volič z toho možno aspoň niečo málo dostane.

Richard Sulík: Áno, dostane opäť raz vyššie minimálne odvody, zvýšený strop minimálneho vymeriavacieho základu z 5 na 7-násobok, pri zdravotných odvodoch sa ten strop úplne zruší, dostane 8-percentný odvod z poistenia, dostane dar z dividend super!

Peter Tkačenko: Takže podľa vás táto vláda neprinesie nič, žiadnu daňovú úľavu pre nikoho.

Richard Sulík: Takto, priniesla jednu, kde zvýšila tie paušálne výdaje, ktoré predtým sami dali na nulu a teraz to mierne zvýšili a okrem toho ďalších desať vecí, ktoré život živnostníkovi zhoršia. To je len daňová záťaž. Okrem toho máte množstvo administratívnych pravidiel, hygienické predpisy, bezpečnosť pri práci a toto všetko sústavne zhoršuje podnikanie na Slovensku.

Peter Tkačenko: Asi mi rozumiete, kam tým smerujem. Či koalícia so Smerom, SNS a Mostom je lepšia ako tá predchádzajúca vláda len Smeru.

Richard Sulík: Áno, je. Ale mohla by byť výrazne lepšia. My sme dnes už mohli mať opäť poctivú rovnú daň. Zrejme by prípravy na odvodom bonuse boli už v plnom prúde. Mali by sme minimálne tých 40 opatrení na zlepšenie podnikateľského prostredia z našej Agendy 2020, to by dnes už platilo. Mohla byť výrazne lepšia. Viete, to je to, tie 4 roky vlády Smeru to bolo, že 4 roky temna, úplne zle. Je to teraz lepšie, áno, ale mohlo to byť oveľa lepšie. Toto je stratený čas.

Keby v slovenskej politike bolo trošku cti, pravicová vláda vzniknúť mohla

Peter Tkačenko: Nie je dobré, keď sa budeme baviť v nejakom hypotetickom svete.

Richard Sulík: Vy mi v kuse kladiete hypotetické otázky a teraz mi poviete, že nie je dobré, keď sa budeme baviť v hypotetickom svete. To je skvelé.

Peter Tkačenko: Ide mi o to, že musela vzniknúť koalícia so Smerom, pravicová vláda vzniknúť nemohla.

Richard Sulík: Vidíte, opäť je to o tom, koľko cti majú politici. Keby človek ako Radoslav Procházka dodržal, čo sľúbil voličom, tak vznikne pravicová vláda. Veď v rádiu Expres na priamu otázku: "Tak nepôjdete do vlády so Smerom?", on odpovedal: "Nie, nepôjdem." A takisto dobre vidím na billboardy, aj si ich pamätám Charakter rozhoduje!, Musí prísť iný borec! Problém s eurofondami je vážny! A dnes čo? Dnes tolerujú Kaliňáka. Títo ľudia nemajú štipku cti. Dnes sedia s Kaliňákom vo vláde. S Kaliňákom, proti ktorému je vedené vyšetrovanie za majetkové podvody a tvária sa, že všetko je v poriadku.

S bandou zlodejov vládnuť nebudem

Peter Tkačenko: Netvária sa, že je všetko v poriadku.

Richard Sulík: A čo robia? Alibistické rozhovory pre smečko, to je všetko. To je ukážka alibizmu. Keby v slovenskej politike bolo trošku cti a trošku zásad, tak koalícia so Smerom nikdy nevznikne, a potom by tu určite bola pravicová vláda a určite by bolo dnes podnikateľské prostredie lepšie.

Peter Tkačenko: Volič Most-Híd to nevyhral naozaj, ale dostal z toho aspoň niečo, o niečo lepšiu vládu, ako bola tá smerácka. Volič SaS čo od vás dostal od pádu vlády?

Richard Sulík: Napríklad z opozície sme zrušili poslaneckú imunitu. Z opozície nemáte veľa možností niečo zmeniť.

Peter Tkačenko: Ale prečo do tej koalície nie, že nechcete ísť, ale veľmi si to komplikujete?

Richard Sulík: Lebo ja s bandou zlodejov vládnuť nebudem!Author: Richard Sulik # HiriNyxi63
Slovensko2016-10-228
-
 50% ( 2 people voted )
+
Všetky vlády, čo tu boli doposiaľ, boli bandami zlodejov, takže veľkohubé vyhlásenie : "Lebo ja s bandou zlodejov vládnuť nebudem!", vyznieva síce odhodlane, no predsa len trochu utopisticky. Bugár s Ficom - dvaja ostrieľaní, parlamentní "suputníci" dávno poznajúc, že politika je umením možného, predviedli tento scenár, riskli si trojdňový škandál s trochou pohoršenia a opozícii tak do ďalších volieb ostali už len reči o morálke.
Ak chce pán Sulík dostať niekedy svoju stranu do vlády, mal by si osvojiť zlaté pravidlo: „nikdy nepovedz nikdy“, lebo inak všetci budú dnu a on ostane z kola von. Alebo čo tak pozrieť sa na nemeckú politickú scénu, kde predstava o koalícii CDU/CSU a SPD bola kedysi niečím neslýchaným a dnes? Už to nikto nerieši.

anaste # NyjeQoga34
-
 65% ( 7 people voted )
+
2016-10-22 19:46:28 5f66ab2d
Risko ty to pises len preto, ze ta este ku kradnutiu nezavolali, inak by si kradol rovnako, alebo este viac. Ak akykolvek politik bude tvrdit, ze kradnut nebude, treba ho za klamstvo odstrelit hned.
Jedineho charakterneho politika, co sme tu mali, tak dali popravit ,aj ked ze vraj to bola autonehoda.

rafael # RusyNecu46
-
 54% ( 3 people voted )
+
2016-10-23 11:00:06 55d89f5b
Co sa tyka celeho americkeho odboja na Slovensku – pravicovych liberalov, ich charaktery a zlodejsky potencial je mozne vyhodnotit velmi lahko, svoj potencialny prinos pre Slovensko uz totiz nazorne ukazali a nadalej aj huzevnato ukazuju... Najprv Santa Claus Dzurinda zlikvidoval priemysel a polnohospodarstvo na Slovensku, cim nas dostal do uplneho podrucia zapadnych, vyhradne svoje sebecke ciele maximalizacie vlastneho sukromneho zisku sledujucich, akumulatorov sukromneho kapitalu... De facto cely nas narod s usmevom na perach predal do vecneho otroctva... V tomto mu vydatne pomahal aj podla americkych zidov (kto vie, preco len podla nich?) najsamprenikavesi uctovnik tejto planety, Ivko Miklos... To je ten uctovnik Risulo, ktory za teba urobil rychlokurz uctovnictva, pamatas si ho este...?

Takto vhodne "vyuceny" pre dalsiu hospodarsku destrukciu Slovenska, si na scenu potom vstupil ty... Blbymi prazdnymi recami o tvojom distancovani sa od komunistov, lebo predsa to je pre kazdeho spravneho pravicoveho liberala najdolezitejsie, si do klucovej pozicie v svojej partaji nainstaloval vystudovaneho marxisticko-leninskeho filozofa, Janciho Oravca... No kto uz moze byt viac distancovanym od marxizmu, ako nejaky marxista, nie...? Neurobil si tak nahodou Risulo, Janci Oravec si uz u americanov vybudoval stabilnu poziciu profesionalneho zaskodnika na slovenskom trhu... Americania nikomu nezaplatia ani cent bez toho, aby od neho neocakavali nejaku protisluzbu a do Janciho, ako spravneho bezcharakterneho obracaca kabatov, vtedy uz investovali nemale peniaze... Zaplatili mu pobyty u nich, nejake rychlokurzy, dokonca u nich udajne studoval aj v case, kedy sa nachadzal v Australii, mimochodom tiez za ich peniaze, zorganizovali mu dokonca aj stretnutie s Miltonom Friedmanom, ideologicky ho na jeho zaskodnicku cinnost prefektne pripravili... Janci si na druhej strane poctivo plnil svoje povinnosti, presne podla uz rokmi prevereneho zidovskeho scenara, namontoval sa, samozrejme s patricnou pomocou krivonosych, kam to len bolo mozne... Zalozil Nadaciu F. A. Hayeka, bol predsedom spravnej rady Narodnej agentury pre rozvoj maleho a stredneho podnikania, viceprezidentom Europskej asociacie malych a strenych podnikatelov v Bruseli, prezidentom Zdruzenia danovych poplatnikov Slovenska, clenom prezidia a predsedom Vyboru pre europske zalezitosti a zahranicne vztahy Republikovej unie zamestnavatelov, clenom Regulacneho vyboru OECD v Parizi, slovenskych zamestnavatelov zastupoval v Medinarodnej organizacii zamestnavatelov BIAC pri OECD tiez v Parizi a v Medinarodnej organizacii zamestnavatelov IOE pri Medzinarodnej organizacii prace MOP v Zeneve, bol clenom Europskeho hospodarskeho a socialneho vyboru v Bruseli a nakoniec aj prezidentom Zdruzenia podnikatelov Slovenska... A toto este nie je zdaleka vsetko, este sa k Jancimu vratim, toto som vymenoval, len aby si citatel mal na zaklade coho urobit obraz o Janciho vytazenosti, aby mu bolo jasne, ze Janci pracuje 60-70 hodin denne a tiez, aby mu bolo jasne, z coho vlastne vy pijavice prasive zijete...? Ste prisati na peniazoch danovych poplatnikov, na statnej pokladnici, na statnych dotaciach, na statnych fondoch ako pijavice a uzitok z vas nebol nikdy ziadny...

No, tak s takymto nomenklaturnym kadrom na palube si uz mohol kludne vyuzit chrbty buzerantov a narkomanov, aby si svoju rit zalozenim novej strany napchal do parlamentu... A co si tam takmer okamzite urobil...? Zasamovrazdil si celu slovensku pravicu... Po noci dlhych nozov sa nejakym zazrakom pri zivote zachovala len tvoja strana zhulenych buzerantov, cely zvysok slovenskej pravice to neprezil, asi uz splnili svoju historicku ulohu, tak boli americanmi tvojimi nohami vykopnuti na smetisko dejin...? Taky uz je zivot charakterneho pravicoveho liberala, nie...?

Teraz mas este drzost tarat o tom, ze so zlodejmi nebudes spolupracovat a pritom z vysoka kasles na osud Slovakov, nechal si sa nimi zvolit do NR SR, ale nemas zaujem tam sediet a cokolvek pre nich robit, za z tvojho pohladu mizerne peniaze poslanca sa ti to neoplaca, ved minimalne 5x viac dostanes za nic nerobenie v EP, nie...? Ty by si nemal zaujem byt ani premierom, aj tam by si namiesto seba asi radsej vopchal Ciganikovu, ved aj premier ma v porovnani s tebou smiesne peniaze...? A ty hovoris o zlodejoch, ved sam by si za deravy gros predal aj vlastnu mater, ved to denne demonstrujes ty curak...

Programom tvojej strany je totalne devastacia Slovenska, konkretne zrusenie skolstva, zdravotnictva, dochodkov, podpor v nezamestnanosti, socialnych podpor, poslednych zbytkov slovenskeho priemyslu atd... Mas to jasne napisane na strankach SaS, len treba vediet tvojim dristom spravne rozumiet, treba si ich dokazat konkretne vysvetlit... A ty curak jeden sprosty plesaty snivas o byti vo vlade...? Ved Kalinak je v porovnani s tebou len neskodnym milym dietatkom...

Vsetci do jedneho, pravicovi liberali, hayekovci, misesaci, menejstatovci, thinktankisti, atd., ste odpornou bezcharakternou predajnou havedou... Ste financovani z tych istych zdrojov, spolocne vyzierate statny rozpocet, navzajom ste uzko previazani, mate cielavedome rozdelene ulohy v zaujme dosiahnutia totozneho ciela, sedite na tej istej pavucine a mate spolocnych sefov, len to na prvy pohlad nie je az take zjavne... Miklos bol predsa tiez kedysi intezivne sponzorovany americanmi... Este aj curak Robus, inessacke thinktankisticke dieta, ktoreho dristy som dnes komentoval, sedi s vami na tej pavucine... Tvrdi, ze pracovne skusenosti ziskaval v Narodnej agenture pre rozvoj maleho a stredneho podnikania, teraz uz BSA, lebo bloody hell na Slovensku fucking po slovensky, ta ne ole pale, ta tedyk fucking Slovak Business Agency, ta ne...? A kto zalozil a financuje BSA, no predsa stat, oficialne BSA zalozilo Ministerstvo hospodarstva SR so Zdruzenim podnikatelov Slovenska a Sloveskym zivnostenskym zvazom, ale tak naozaj je to statom financovana, uplne zbytocna, nic neprodukujuca organizacia, pre prizivnikov na statnom rozpocte, na peniazoch nas vsetkych, danovych poplatnikov... Presne taka ista zbytocna organizacia pre prizivnikov, ako aj Zdruzenie podnikatelov Slovenska a Slovensky zivnostensky zvaz... Cez tieto zbytocne organizacie su len financovani americku politiku na Slovesnku siriaci agenti, ironicky prave z penazi tych, proti zaujmu ktorych konaju...

A tu na svetlo sveta opat vytiahnem Janciho Oravca... Kto je prezidentom Zdruzenia podnikatelov Slovenska a kto sedi v Zbore zastupcov clenov zdruzenia v BSA, no predsa Janci Oravec, maxista, leninista, SaSkar, pravicovy liberal, krestan, zid, muslim, americanmi sponzorovany profesionalny sionista, 70 hodin denne pracujuci vseumelec, to u neho Robus ziskaval prax a mozno mu za to este aj platili zo statnej pokladnice...? A presne takto sedite na tej istej pavucine vsetci do jedneho, financovani ste z tych istych zdrojov a mate rovnake ciele... Preto sustavne plujete na vsetkych okolo, aby nebolo vidiet, akymi hovnami ste sami zasrati... Laskavo si zapamatajte, kto druhemu jamu kope, tak sa z lesa ozyva, to len aby ste potom neboli prekvapeni svistiacimi gulkami bozich mlynov... :-DDDP.S.: Ahoj hnedoocka, aky dlhy sme si nekukali...? :)


koalicny partner # PydoTaha66
-
 63% ( 39 people voted )
+
2016-10-23 15:13:00 50017450
Szia Gejzi bácsi, veru taký dlhý sme si tuná nekukali...:)))
A tam, kde si kukávame ... bola som aj chvíľu preč, vrátila som sa po nejakých dňoch zo zahraničia, no ešte pár dní mám veľmi nabitých, budem aj mimo sieť, potom ti tam kuknem ako som sľúbila.:)

anaste # NyjeQoga34
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-10-23 16:24:57 5f66065f
Teda vážne . Už by bolo načase , nebrať vážne "nášho " "Euromaestra" . Zaslúži si už byť predmetom aj trochu humoru...veď už tóóľko toho..nahovoril..., že aj R. Piško mu začne závidieť...Ta ne...
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-10-24 08:55:57 58d4289b
My sme dnes už mohli mať opäť poctivú rovnú daň...
A v com ty genius je to poctive?

rafael # RusyNecu46
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-10-24 15:15:50 55d89f5b
loading...
Gejza, ty ešte stále vedieš boj proti tým liberálnym fašistom ? A ako sa ti to vracia ?
michal # RabyFaso02
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-10-24 17:49:03 b2293fca
---michal 02-- Táááákto vysoko sa tvorííí, hodnotííííí "celebrita" výrazom "LIBERALNY FAŠISTA" ...Ale nie --pošepnem ---ale nikomu ani muk... /HOVNO PRI PLOTE../ v spojení čosi "drek bei...".. A hlavne "liberálne % centa" dosiahol ---vraj zjednocujúce "pravicu" . Veď ani pol Slovenska nechce a nevie rozlišiť medzi slobodou a liberalizmom... A tento ...oné izé.. ide čosi ... Už bol kdesi v parlamente a "klipkal s očami"... keď sa jednalo o Slovensku ..a jeho minulosti---. keď tu pribehol "sebe si" UROBIŤ pri MIKLOŠOVI VŠ... Prrrrd .
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-10-24 18:07:13 58d4289b

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
päť   tr
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

„Arabové jsou líní, a proto nic nemají“ říká islámský duchovní


„Arabové jsou líní, a proto nic nemají“ říká islámský duchovní
Kdyby toto řekl kdokoliv z nás, tak bude obviňován přinejmenším z necitlivého postoje k jinému národu, případně z rasismu. Ale co když to řekne respektovaný islámský duchovn...
Filozofia slobody
Čína kraluje žebříčku nejrychlejších superpočítačů už 7. rok
!!! Posadnutosť = Schizofrénia a tiež všetky závažné choroby sú liečiteľné !!!

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0381 s
dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made