Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Kdo má na svědomí smrt desítek běženců v odstaveném voze na rakouské dálnici?


Kdo má na svědomí smrt desítek běženců v odstaveném voze na rakouské dálnici?

Tuto lidskou tragédii nemají na svědomí žádní "xenofobové" ani "rasisté", ani žádní odmítači imigrantů. Má ji na svědomí odporný byznys s lidmi a touha po zisku spolu s falešnou pokryteckou humanitou EU.

Co přimělo těch nešťastných údajně cca 50 lidí k tomu, aby se jako sardinky vecpali do uzavřeného nákladového prostoru, kde poté bídně zahynuli strašlivou smrtí nejspíš udušením? Proč to sami dobrovolně udělali a stálo je to život? Někdo si od nich za ilegální převoz vzal peníze a někdo jim řekl, že je převeze někam do nějakého pro ně vysněného "Evropského ráje", kde už na ně čekají jen samé zářné zítřky. Kdo jim tento nereálný sen nasliboval?Kdo to byl?

Zločinci! Kuplíři s lidským utrpením a strachem. Lháři a podvodníci. Darebáci. Masoví vrazi. Ti to reálně provedli.

4-P201508270568701

Jenže kde se tito vrazi vzali a proč a kdo jim vůbec umožnil uskutečnit takový odporný "vražedný byznys"? Tady platí, že není-li příležitosti, není ani zločinu. Stalo by se tak za okolností, kdy by EU řádně chránila své vnější hranice a kontrolovala jejich přechody? Ne. S nejvyšší pravděpodobností nestalo, protože takto "naložený" náklaďák by žádnou takovou kontrolou vůbec nemohl projet a nejspíš by se o to nikdo ani nepokusil. Stalo by se tak, pokud by jakákoli nelegální imigrace byla v zemích EU po právu považována za trestný čin a nelegální imigranti byli obratem z území EU vyhošťováni? Ne. S nejvyšší pravděpodobností nestalo, protože riskovat životy takovým způsobem by takovém případě bylo úplně nesmyslnou a zcela zbytečnou věcí. Stalo by se tak, pokud by zejména Německo nevyhlásilo a už nějakou dobu nepraktikovalo, že přijme a v rámci jakési falešné humanity všestranně zaopatří na svém území prakticky každého, kdo se sem jakkoli, a tedy i ilegálně, dostane? Ne. S nejvyšší pravděpodobností nestalo, protože v takovém případě by se pokusit o něco takového nikoho nejspíš vůbec ani nenapadlo.

Kdo je tedy svým způsobem také spoluvinen na této lidské tragédii?

V žádném případě to nejsou odmítači bezbřehé ilegální imigrace tedy ti, kteří dnes mají nepravdivou nálepku "xenofobové, rasisté či náckové", přestože jimi ve skutečnosti vůbec nejsou a jen nesouhlasí s tímto současným stavem ohrožujícím všechny zúčastněné a vždy a všude před ním varují. Ovšem svůj díl viny zde chtě-nechtě paradoxně nesou nejrůznější sluníčkáři a pseudo-humanisté a pravdoláskaři, kteří svým nerealistickým viděním naprosto otevřeného a zidealizovaného světa pro všechny tuto situaci, ze které vzešel onen hrůzný čin, svým způsobem také umožnili. Cesta do pekel bývá totiž dlážděna dobrými úmysly.

Kolik nebohých lidí ještě takto bude muset zemřít v takové cestě za jejich nereálným sluníčkářským snem pro všechny, než se EU konečně probudí?Author: Ludek Mazurek # HiluGulo3
Európa2015-08-2814
-
 64% ( 4 people voted )
+
Autorovi tohoto článku by som pripomenul zakladný zákon fyziky o akcii a reakcii. On totiž ohnivo rieši práve tú reakciu a nie akciu, bez ktorej by tá reakcia neexistovala. V tomto prípade je to tak, že keby západ na čele s USA nerozbombardovali ich krajiny, nikto by sem neutekal. Utekal sem niekto z Lýbie pokiaľ tam bol "diktátor" Kaddáfi? Nikto! Tam sa mali ľudia lepšie ako v USA. Chybu bolo, že Saddám a Kaddáfi už nechceli predávať ropu za doláre a preto museli zomrieť a s nimi aj mier ne strednom východe. Teraz tu máme toto a západ (USA, Francúzsko, Anglicko a čiastočne aj Taliansko) by bol najradšej, keby to zlízla východná Európa. Preto tie kvóty. Nemecko som z toho vynechal, lebo nie je svojprávnym štátom. Ako porazený štát je pod nadvládou USA o čom svedčia aj obrovské vojenské základne v Nemecku. Preto, čo hovoria nemeckí "politici" nie je hlas nemeckého ľudu, ale sluhov Vašingtonu. Inak tomu nie je ani v ostatných štátoch Európy. Ani my nie sme výnimka. Preto tí čo tak presadzujú takzvané "riešenia" nech idú brnkať na city do Vašingtonu a presvedčia ich tam, že nech dajú pokoj arabom a bude základný problem vyriešený.
Týmto nechcem povedať, že hrozná smrť týchto nešťastníkov so mnou nezalomcovala, ale znova tvdím, že je to zásluha západných štátov a majú to na triku oni. Oni nech si spytujú svedomie ak nejaké majú a prestanú podporovať Islamský štát a vojnu v Sýrii. Inak pokoj nebude. (Ale som naivný však?)

adam # PagiVafe21
-
 75% ( 14 people voted )
+
2015-08-30 14:26:05 c3a0b62a
mam jednu otazku ,ak sa vsetci bezdomovci a nezamestnani z vychodneho bloku vylodia u talianskych, ci greckych hranic, mozu tiez poziadat o azyl v Nemecku a Svedsku?
rafael # RusyNecu46
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-08-30 14:51:31 59ad961d
Tak či tak, celá udalosť mi vôbec srdce netrhá. Pravda, minulý týždeň ma počas cesty za kultúrou na rakúsky Kaltenbach Open Air na okamih zaujala odstavená dodávky slovenskej HYZA, omylom sme totiž zišli na inú diaľnicu, na Budapešť. Ale neskoršie medializované odhalenie mi aspoň pripomenulo, že už dávno som si nepustil nič od Suffocation...

:-DDD


Pandemonium # DaruJete36
-
 50% ( 4 people voted )
+
2015-08-30 15:10:08 bc7b649f
Veľmi jednoduché riešenie - zamknúť(lepšie kontrolovať) hranice. Aj keď konkrétne v tomto prípade, sú v tom namočené tajné služby, takže sa tomu zabrániť nedalo. Hlavný problém spočíva v našich kúpených politikoch ktorý cielene páchajú vlastizradu. Pokiaľ máme v parlamente vlastizradcov, tak vidím našu budúcnosť veľmi čiernu.
A je mi jedno čo hovorí Fico, podstatné je čo robí!

Polievka # MaruGeme36
-
 58% ( 2 people voted )
+
2015-08-30 15:26:02 054f44a1
Reálne sú na začiatku kauzálneho reťazca USA a ích vmešovanie sa do vnútorných záležitostí severoafrockých a azijských krajín.
ďalej. V prípade že by sa chcelo tak nie je problém utvoriť kordón lodí v medzinár. vodách blízo pobrežia štátov odkiaľ štartujú tzv. uprchlíci, každú loď zajať, odobrať ím palivo tak, aby stačilo iba na cestu späť, otočiť ích a poslať späť. Poslanci EP sú buď
1. tak hlúpi že nechápu aké nebezpečie hrozí európe
2. sú kúpení, robia to čo majú nariadené
3. nemajú vôbec záujem čokoľvek riešiť.
V európe sa treba pripraviť na občiansku vojnu.

General Guderian # TyroMury04
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-08-30 15:59:06 55e4d6c8
bistre hlupi janko
ako general sa v nej uplatnis
a co tak , ze uspesni podnikatelia, pardon eliti chcu afriku viludnit a potom lacno skupit pozemki
a ked bieli krestania budu utekat z demokratickej europi tak im ich draho predaju, samozrejme tika sa to len majetnich krestanov.
zaver. v europe ostanu socki a africki lenivci, afrika bude patrit majetnim a pracovitim krestanom

kvak # XoxyDosa95
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-08-30 20:06:23 c31c43a9
loading...
Aký je žabiak inovatívny. Som dávnejšie premýšľal, že bezštátnu spoločnosť je najľahšie ustanoviť práve v Afrike. Socialistický bordel eú plný stalinistov pri moci a stalinistov zaradených ako „opozícia“ voči nej by som nerozbíjal ani násilím. Takáto škodná si život v gulagu vychutnáva.

Melchisedech # NekiJequ84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-08-30 20:43:11 4e622be9
Žabiačik a inovácia? Už sa nebodaj naučil ten osobitný repetent nejaké vybrané slová?

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-08-30 21:06:49 bc7b649f
Postačilo zákulisne vyrokovať kvóty na príšelcov a už sa ozývajú pohrobkovia zahrabaného komunistického gulagníctva, dodalo eú šťavu ich propagandistickej mašinérii.
Autor súdruh alibista, môže byť niekto z tvojho tábora, názorového okolia, vinným za čokoľvek, vylúčené, to všetko ten ďalší, iba oni, stále oni.
Nie slobodné rozhodnutie vydusených sa kdesi vsunúť kvôli dôverčivému neopatrnému hazardovaniu zo životom, ale súhrn aktivít, ktoré stáli na počiatku ich úvah, či nasledovať zaznamenaný a možno skreslene pochopený podnet kohosi vzdialeného, alebo z bližšia presviedčajúceho o zasľúbenej zastávke putovania? Nie iba oni a ich výpravcovia, ale každý, čo slová nezvážil a teda ich pozval? Nepriama vina by sa musela potom nájsť u mnohých.
Kto má na svedomí potratové tragédie? Predsa ty, súdruh a každý súdruh, čo mlčí a tým vraždí.
To vás náramne potešili najnovšie správy. Vyliezajú krysy z kanálov a chceli by porúčať, uzavrieť hranice, aby sa v ich poriadku tragédie už nezopakovali, elektrický prúd napojiť do ostnatých drôtov, kontrolovať pohyb a rozhýbať elektronický koncentrák, víza, povolenia, vízové doložky, napokon sa dočkáte, milovníci chránených hraníc a nezabudnite sa očipovať, ale iba vy, nevnucujte vašu úchylku každému.
Nelegálna imigrácia? Nádherne ste si to zatriedili, nelegálnym je všetko, čo ste nepovolili, čo sa vám neprihlásilo, čo vás obišlo, čo neuposlúchnutím vašich komunistických príkazov spáchalo trestný čin. Koho chceš vyhostiť? Bež strážiť hranice severnej Kórey.

Melchisedech # NekiJequ84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-08-30 21:21:36 4e622be9
Áno, inovatívny žabiak nie kvôli gramatike, ale pretože nenavrhol nijakú nudnú, otrepanú, zo všadiaľ lezúcu, asi niekým z pozadia usmerňovanú víziu budúcnosti, ale takú čo stojí za úvahu.

Melchisedech # NekiJequ84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-08-30 21:28:36 4e622be9
Ten, kdo jich tam zavřel, dobře věděl, co dělá. nemohlo to dopadnout jinak.
Chlaďák je vzduchotěsný. Dát tam 70 lidí, je otázka smrti 2 hodin ?
Připadá mi to zase jako operace false falang.

Lolo brigito # BylyKiti54
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-08-30 21:55:51 4faafecd
A tentoraz pod firemnými farbami HYZA! Byť menežerom firmy, ktorej reklama zo všetkých možných uhlov obletí médiami zadarmo celú Európu - čo viac by som si mohol priať?

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-08-30 22:11:32 bc7b649f
veru pandáš, a k tomu po novom platí "objektívna zodpovednosť"!
aaa # RuxaQija4
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-09-01 17:37:20 b2290547
Nevedel som, že objektívna zodpovednosť sa vzťahuje ešte na pôvodného majiteľa riadne odhláseného, odpredaného auta s novými zaregistrovanými ŠPZ v inom štáte. Ale čo už, veď človek sa vlastne učí celý život, lol!
Dala by sa skôr rozvinúť diskusia k úvahe, prečo auto bolo vlastne predané? Neprešlo STK? Nevyhovovalo už po motorickej stránke? Bolo celkovo amortizované? Pretože skúška tesnosti nákladného priestoru v praxi obstála...


:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-09-02 12:26:27 d425402c

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
sedem   pä
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0313 s
handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne