Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Kam neemigrovat - Francie


Kam neemigrovat - Francie

Pokud zvažujete, kam emigrovat, vynechte Francii. Francouzská cesta k socialismu strmě klesá a vozy Francouzů na ní začínají nabírat na rychlosti. Milionářská daň dnes nikoho nepřekvapí, díky Francii. 75 procent? Zakázali si sice zvyšovat daně nad 66 procent (lidumilové!), ale sociální a zdravotní pojištění není ze zákona považováno za daň, takže stačí, pokud budou daň odvádět zaměstnavatelé a rázem se může danit třeba na pětasedmdesát.

Tak jim něco zůstane, přeci jen jsou bohatí, řeknete si. Jenže, tak snadné to ve Francii není. Tis ce Francouzů odvedly na dani více, než vydělaly, říká titulek novinové zprávy. Solidarita, bratrská solidarita. Fraternité!

Aprílový žertík serveru mobil.cz se možná stane realitou, když Francie v rámci své kulturní výjimky (égalité!) začala uvažovat o zdanění chytrých telefonů. A když už si nějaký koupíte, Francie se postará, abyste netelefonovali příliš levně. Nízké ceny totiž podle francouzské vlády ohrožují trh.

Evropská komise Francii dokonce nařídila vyšší daň pro jezdec tví. Jezdectví! Bizarním způsobem sedaní tablety. Google byl odsouzen za to, že nabízí mapy zdarma a konkuruje tak tradičním kartografům. Francie také chce, aby Google platil za odkazování.

Kde jinde než ve Francii. V zemi, která jako první přišla s DPH (Bylo to v roce 1954, letos tedy trpíme teprve šedesátým rokem!), zemi, která svým státem blahobytu přetvořila svět a bude trvat další desítky let, než se z této pyramidy probojujeme ven. A bude to bolet. A zejména ty, které chtěla Francie tak moc chránit.

A nejde jen o milionáře a o peníze. Francie sice může bojovat proti bohatým, podnikání, danit a regulovat, ale na občanské svobody nedá dopustit! Jistě, vždyť i Rusku dává hlasitě najevo, jaká je v tomto ohledu mezi zeměmi propast.

To ve Francii jste šikanováni, pokud se oblékáte jinak. A možná budete i odsouzeni. Liberté! Zajímavý je i případ vyhoštěné Romky. Sami mají ústa plná. Ve špionáži občanů patrně také nejsou pozadu.

Aby byli uchráněni tradiční pomalí taxikáři, nesmíte vyzvednout pasažéra dříve než za patnáct minut. Považte, to by byl děs.

Je ale pořád co vylepšovat! Commission Générale de Terminologie et de Néologisme, francouzskákomise pro terminologii a neologismy, která má chránit francouzský jazyk před vším ošklivě nefrancouzským (fraternité!), začala přejmenovávat často užívané pojmy. Sexting se má nazývat textopornographie, místo slova e-mail mají Francouzi používat pojem courriel, chat je clavardage, podcastu říkejte baladodiffusion, spam je pourriel a pozor, místo LOL pište MDR. LOL.

To vše je jen daní za to, že je v zemi klid, zdravý antise mitismus, rok od roku méně zapálených aut na Silvestra (letos jen 1067 oproti loňským 1200!) a mírumilovné nábo enské a jiné nepoko je. A Paříž je levná, vždyť je až osmým nejdražším městem světa.

A neotáčíme se jenom já a Bastiat. Sami Francouzi odchází do USA, Kanady a Číny (obzvláště na Čínu musí být Hollandové patřičně pyšní). Proč by také utíkali někam do EU, když se Francie snaží, aby i ostatní členské státy nezaostávaly v budování.

Merci beaucoup!

 

http://www.mises.cz/clanky/ka m-neemigrovat-francie-1348.aspx?fb_actio n_ids=10201232779650838&fb_action_ty pes=og.likesAuthor: Dominik Stroukal # VuluRuti14
Európa2014-01-1130
-
 67% ( 5 people voted )
+
z Francúzska odchádzajú len parazitickí psychopati, ktorým nestačí ani milión ročne. Čo sú to za asociálov? Čo majú v tých pošahaných hlavách, že potrebujú VLASTNIŤ 5 domov, 12 kuriev, 10 áut...a pri tom všetkom sa prizerať všetkej tej chudobe... Takí si zaslúžia zdanenie 100%, nie 75.
marsal Zukov # DigiHaqu14
-
 50% ( 14 people voted )
+
2014-01-11 16:21:25 4e6212af
Podľa mňa to je veľa tých 75%, optimálne by bolo od určitej hranice(1.000.000€) tak max. 30-40% a na vývoz kapitálu z krajiny 20-30% a preskúmanie či poradenské služby(ulievanie peňazí do materských firiem) sú oprávnené náklady a ak nie dodanenie 30-40% a ak sa to bude zase opakovať, tak pokuta pre firmu a pre zodpovedných pracovníkov v danej firme rok-dva rekreační pobyt v 2 nápravnej skupine :DDDDDDD
Ivan Silberstein # JeniRusu82
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-11 16:31:41 4e63612c
ja som pochopil z clanku ze francia je zla ,lebo zbohatlikom dali spravodlive dane.hmm.mna zaujima preco sa v clanku nepise ze minmalna mzda je 9,4 e na hodinu.?. to u nas nema ani riditel.

frankenstain # HoliXysa10
-
 62% ( 3 people voted )
+
2014-01-11 17:09:44 4e63f612
{ nepise ze minmalna mzda je 9,4 e na hodinu} Žijem v štáte kde je minimálna mzda ešte vyššia. Na Slovensku je všetko rozkradnuté, pretože Slovač je strašne hlúpa a toleruje politikom to, za čo by ich v iných štátoch čakala smrť ubitím. Slovensko je kolóniou otrokov a bolo to plánované. Potrebovali zničiť socializmus, ktorý Slovákov chránil. Na prvom mieste by sa Slovač umiestnila možno v egu, pretože je vychovávaná retardovaným rapérom recitujúcim o cicinách.
ExtremeSocialPower # DehoMobi64
-
 74% ( 9 people voted )
+
2014-01-11 17:25:09 4e819465
Politici naďalej likvidujú Slovensko a dostávajú 3000 eurové platy. V iných štátoch by mali veľký problém a báli by sa chodiť po ulici.
ExtremeSocialPower # DehoMobi64
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-11 17:29:33 4e819465
Čo by robil židák Ježiš, keby sa narodil na Slovensku ? Odišiel by, lebo na Slovensku by toho veľa nevyžobral, ale možno sa mýlim, lebo Slovač je aj k parazitom v parlamente veľmi štedrá a Vatikánska finančná skupina tiež dosť nažobrala. Dnes táto finančná skupina vlastní obrovskú časť slovenských lesov.
ExtremeSocialPower # DehoMobi64
-
 42% ( 2 people voted )
+
2014-01-11 17:44:50 4e819465
loading...
Kľud! Ono to bude nakoniec aj tak celkom inak. Boľševický experiment, ktorý sa celosvetovo nepodaril, už nevzkriesia ani pokusy galského kohúta. Môžeš si to dať do zátvorky a zarámovať, ExtremeDávidlo.

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 64% ( 4 people voted )
+
2014-01-11 18:26:54 542f0456
{ Boľševický experiment, ktorý sa celosvetovo nepodaril, už nevzkriesia ani pokusy galského kohúta.} Dôležité je, že majú kapitalisti parazitujúci na pracujúcich z toho strach a naďalej sa snažia bojovať proti komunizmu, pretože ich anarchia prestáva ľuďom vychovovať a obávajú sa, že by mohli začať požadovať zmenu režimu.
ExtremeSocialPower # DehoMobi64
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-11 18:30:17 4e819465
ExtremeDilinko, pardon, ExtremeDavidko, TLAČIŤ...!

:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-01-11 18:32:26 542f0456
prepacte ale vsetci co obhajujete postup francuzska ste kikoti a videli ste ho akurat na mape, par rokov som tam robil ale s prichodom krizy zacali francuzski komunisti (to su tam asi vsetci politici) vymyslat stale vacsie pi.coviny tak sme sa tam na to vykaslali a sli prec, brat tym co sa snazia a rozdavat parazitom (ci na socialnych davkach alebo premnozenym statnym uradnikom)

Yanath # VepeBeke80
-
 62% ( 3 people voted )
+
2014-01-11 18:37:50 559f68d2
Žukov ty si asociál, pretože aj tebe je poskytnutá možnosť zarábať miliardy, keďže si sa o to ani len nepokúsil, tak žiarlivo hľadíš na tých, ktorí sa zodvihli a makali, alebo nadviazali na predchodcov. Lenivosť ťa vedie k tomu, aby si pracháčov ohováral, že oni sú zlodeji, vlastnia viac domov ako ty, závisť privádza k nenávisti, vražde, zatrateniu, nedopraješ druhým radosť, sám ju nespoznáš. Keď si pracháčov oklebetil, tak je už úplne prirodzené, že takých sebeckých ľudí treba zlikvidovať, ako ináč, to oni sú vinní nehybnosťou ostatných. Teba pracháči zaujímajú len preto, že majú niečo, čo im chceš ukradnúť. Ty si parazit a psychopat, aké štetky? Do bordelov púšťajú len miliardárov? Násilím chceš ukoristiť to čo nepatrí teba, a dôvod si už našiel, chudobu iných. Najprv dokáž, že chudobní nie sú spokojní s vlastnou chudobou. Potom porozmýšľaj, prečo sú práve oni chudobnými, a tiež či je správne násilím a terorom okrádať prachatejších. Tiež prezraď komu si kedy ty pomohol, potrebuješ políciu a boháčov, aby si vyriešil chudobu ľudí, čo si tvoju „pomoc“, ty buričský propagandista, ani nevyžiadali?

Lidhja # JojaVime40
-
 54% ( 3 people voted )
+
2014-01-11 19:29:33 b228a4fa
Rovnostári, dane treba úplne zrušiť, plánujte životy druhých za vlastné prostriedky, vy otrokári.
Vývoz kapitálu z krajiny znamená, že ak by sa človek opovážil založiť pobočku v zahraničí, tak ho zločinci oskalpujú. Pretože pokladajú jeho majetok za ich vlastný. Založte si vlastné podniky a v nich si vytvorte vlastný spravodlivý svet a nemyslite na zisk a plaťte pravidelne výpalné na „rozvoj“, ale ako sa opovažujete okrádať tých, čo o vaše sny nemajú záujem. Do basy patria tí, ktorí žiadostia po majetku druhého.

Lidhja # JojaVime40
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-01-11 19:39:16 b228a4fa
Davo, ty boľševický skrachovanec, čo nazývaš rozkradnutím je len zmena vlastníka, dokážeš tomu porozumieť? Vy komunisti ste továrne priviedli do bankrotu, pretože výrobky boli takmer úplne nepredajné, zbabrali ste čo sa dalo, mali ste k dispozícii úplne všetko, nerastné bohatstvo patrilo vláde, mzdy boli nízke a zvyškom námahy ľudí disponovala vláda. Napriek veľkej sume vláda zlyhala. Vláda mala viac prostriedkov ako majú veľké spoločnosti, ktoré nenávidíš, ale aj tak pre nich pracuješ. Kde sú výsledky tvojho milovaného socializmu? V socializme ľudia boli otroci s otrockými platmi, čo tebe nijako neprekáža, ale dnešné oveľa vyššie platy berieš ako otrokárstvo. Ty ideologický fanatik.
Ty špinavý komunistický židák, milovník židovských komunistických experimentov, židáckych pobehajov a flákačov, čo tupých gójov dokopali do ich židovského koncentráku, ešte raz bez úcty spomenieš Spasiteľa, tak ťa rozsekám sekáčikom na mäso. Za to, že si ty otrok a nestačili ti nižšie ponúkané mzdy, a preto sa predávaš inde, tak neohováraj ostatných, ty sa trasieš na vyššie zárobky, nie všetci musia byť natoľko prízemní materialisti, ty otrok peňazí.

Lidhja # JojaVime40
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-01-11 19:56:20 b228a4fa
K článku–je u plánovačov obvyklé, že zdaňujú a okrádajú, teda drancujú hospodársku slobodu ľudí, ale na strane druhej presadzujú občianske slobody, čo nijaké slobody ani nie sú. Plánovači vymysleli nové „slobody“ a chcú „slobody“ uviesť do života, najlepšie terorom a celosvetovo. Plánovači nenávidia slobodu, lebo si naplánovali novú „slobodu“. Keď žabožrúti spupne vreštia na Rusko, tak kvôli „slobodám“ buzerantov, úchylákov, zločincov a vrahov. Slobodou nazvali hriech, zlo, rúhačstvo, žumpu, vraždu.
Francúzski jazykovedci vymýšľajú nové slová, dotvárajú jazyk, čo je na tom protivné? Textopornographie aj tak nie je francúzske slovo, preto sú trápne narážky, dokonca na bratstvo. Slovné pomenovanie nie je zákon, nič prísne strážené.
Misesovci, vy židácki plánovači, aký zdravý antisemitizmus sa vám nepáči? Kde vidíte semitov, vy slepúši? Židácke sekty talmudské, rúhačské treba zakázať, nie iba zosmiešniť, aj vy „slobodomyseľníci“ ste našli hranicu slobody, ktorá sa nesmie prekročiť, nasleduje už len plánovanie postojov a sliedenie nad nebezpečnými jedincami.
Niečo ako Pandemonium, sám zdaňovač nadáva na dava, svojho zlodejského brata.

Lidhja # JojaVime40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-11 20:25:19 b228a4fa
{Davo, ty boľševický skrachovanec, čo nazývaš rozkradnutím je len zmena vlastníka} Ty si retardovaný ? Každá krádež je zmenou vlastníka. Ak ti cigáň ukradne bicykel, tiež to budeme môcť nazvať zmenou vlastníka, ale to nič nemení na fakte, že je to zločin. Slovákom už veľa nepatrí...

A skrachovanec nie som. Zarábam celkom dobre a môžem si kúpiť to, čo k životu potrebujem, ale samozrejme nie na Slovensku. Tam by som mal problém zaplatiť aj účty.

{Vy komunisti ste továrne priviedli do bankrotu} Tu si prečítaj: http://karolondrias.blog.pravda.sk/2011/11/03/podn
iky-vybudovane-na-slovensku-pocas-komunistickeho-z
azraku-a-slovenske-tupe-vytunelovane-stado/

{ nerastné bohatstvo patrilo vláde, mzdy boli nízke a zvyškom námahy ľudí disponovala vláda} Nerastné bohatstvo patrilo občanov a čoskoro prídu aj o vodu. Bude patriť korporáciám.

{mzdy boli nízke} Za mzdu si priemerný občan mohol dovoliť kúpiť o veľa viac za komunizmu ako dnes.

{Vláda mala viac prostriedkov ako majú veľké spoločnosti, ktoré nenávidíš, ale aj tak pre nich pracuješ.} Samozrejme, že pracujem pre kapitalistov, pretože o tom je dnešný systém. A čo mám skapať od hladu ? A ty si zas pracoval pre štátne firmy počas komunizmu ak si vtedy žil. To, že dnes pracujem pre kapitalistov neznamená, že nemôžem žiadať zmenu.

{ Kde sú výsledky tvojho milovaného socializmu?} Napríklad byty tu zostali po komunistoch a mnohé ďalšie produkty z čias komunizmu, ale podniky boli rozkradnuté a dnes ľudia otročia v kórejských gulagoch za vreckové a živia okrem parazitov na ich práci armádu nezamestnaných, ktorí nič nerobia, alebo sa venujú kriminálnej činnosti. Dal som ti odkaz na článok. Napriek tomu, že je dnes automatizácia na vyššej úrovni dnes musia ľudia o veľa viac drieť a to aj cez víkendy, aby mohli prežiť, pretože dnes je tu otroctvo.

Nie som ochranca flákačov. Práve naopak. Dnes mnohí nerobia, alebo poberajú extrémne platy za nič nerobenie.

{ešte raz bez úcty spomenieš Spasiteľa, tak ťa rozsekám sekáčikom na mäso} Myslíš toho žobravého žida Ježiša Krista ? A nehovoril on niečo o láske k nepriateľom ? Nebol on náhodou proti násiliu ? Alebo sekáčiky v rukách jeho nasledovníkov mu nevadili ? Ako to je ?

Tak sa ďalej skrývaj za chrbát toho žida ty retardovaný mäsiar, ktorý sa verejne vyhráža zabitím, ale ja na teba trestné oznámenie nepodám.

{ty sa trasieš na vyššie zárobky} Chcem len dobrý plat za fyzicky náročnú prácu, ktorú robím a chcem robiť, aby som mal morálne právo užívať produkty práce. Netúžim po nejakom extrémnom konzume. Veď ja nemám ani auto, nemám potrebu kupovať značkové topane a predražené sračky s pekným obalom, aby som prípadne zapôsobil na retardovaného suseda. Nehovorím teraz konkrétne o mojich susedoch. To nie sú malomeštiaci. Bol to len príklad.

ExtremeSocialPower # DehoMobi64
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-11 20:36:05 4e819465
Lidhja, mám pre teba zlú správu. Porucha orbitofrontálneho kortexu sa zatiaľ nedá liečiť. Skús ale lobotómiu. Výsledok je veľmi otázny, ale určite ti neuškodí, lebo horšie to už byť nemôže.
marsal Zukov # DigiHaqu14
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-01-11 20:47:48 4e6204a8
Kapitalizmus je židovský experiment. Ľudia páchajú sociálne samovraždy, lebo majú problém prežiť. Nemajú ani na tie banány po ktorých za komunizmu túžili.

http://www.youtube.com/watch?v=Li1_FBv0sTI
http://www.youtube.com/watch?v=mgZ6usVnoCY
ExtremeSocialPower # DehoMobi64
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-01-11 20:52:15 4e819465
Žukov písal–paraziti, psychopati, nestačí im milión, asociáli, v každom dome štetky, samé autá.
Závisť a nenávisť je zdravá.

Lidhja # JojaVime40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-11 20:58:06 b228a4fa
problem s tymito socialistickymi kriklunmi ako davidlo a retard zukov je, ze su banda zavistlivych neschopakov baziacich po susedovom majetku lebo ma viac nez oni, kradnut, to by im slo

Yanath # VepeBeke80
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-11 21:15:11 559f68d2
Lidhja[/co
lor]
ste € milionár, Kč multimilionár alebo len Český pravicový idiot!!!

Ivan Silberstein # JeniRusu82
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-01-11 21:17:59 4e63612c
{problem s tymito socialistickymi kriklunmi ako davidlo a retard zukov je, ze su banda zavistlivych neschopakov baziacich po susedovom majetku lebo ma viac nez oni, kradnut, to by im slo} Ty lúzer zo slovenskej kolónie, tebe budem závidieť. ;-))) A čo ? Predražené topane z Číny, ktoré možno vyrábali malé deti ? Si ako retardovaný Rytmus, ktorý každého kritika nazýva závistlivcom a ignoruje argumenty.
ExtremeSocialPower # DehoMobi64
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-11 21:18:01 4e819465
Zmena vlastníka nie je krádež, pokiaľ zaplatil, tiež či by bol ochotný zaplatiť viac. Lebo tebe by každá suma bola nedostačujúcou. Štátne vlastníctvo nie je vlastníctvom osôb. Ak si ty pokladal štátne podniky za tvoje, tak ťažko znášaš predaj štátneho, teda tvojho majetku, a že si z predaja nič neutŕžil. Ale potom žiješ mimo realitu.
Prepáč, ale tým skrachovancom som nemyslel teba ako osobu, ale teba ako milovníka socializmu. Pretože ty si sa so socializmom zžil.
Komunistické podniky sa tiež vyvíjali, pokiaľ v 60. rokoch boli ešte výrobky kompatibilné a porovnateľné aj zo západnými, v 80. rokoch zaostávanie bolo priepastné, kto by po otvorení hraníc pri vyššej ponuke kupoval zastaralé výrobky? Ty? Za akú cenu?
Korporácie otrávia vodu občanom, všakže? Aký je rozdiel komu platíš za vodu? Môžeš mať aj studňu, prameň a si nezávislý.
Aký si útlocitný, opakovane sa posmievaš Spasiteľovi, koľkokrát za celý život a namýšľaš si, že ťa za rúhanie nikto nedá dole?
Vyžívaš sa v posmechu, podporuješ vyvražďovanie nenarodených detí, ty si mäsiar.
Moje napísané slová sú iba moje slová, áno zaslúžiš si smrť, ale to by nebola vražda, ale odplata, napísať tvrdé slová bol zámer, očakával som, že máš svedomie, že sa upokojíš, mýlil som sa, si sebec, kvôli takým ako si ty treba zrušiť štátnu políciu, aby ste sa nemohli vyhrážať.

Lidhja # JojaVime40
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-01-11 21:23:20 b228a4fa
{Zmena vlastníka nie je krádež, pokiaľ zaplatil, tiež či by bol ochotný zaplatiť viac.} Je, pokiaľ niekto začne rozpredávať štátny majetok a fungujúce podniky bez súhlasu občanov za extrémne nízke ceny.

{Štátne vlastníctvo nie je vlastníctvom osôb.} Štátne vlastníctvo je majetkom občanov, ktoré však rozpredala skorumpovaná kapitalistická lúza a zlikvidovala tak aj potravinovú sebestačnosť národa.

{Komunistické podniky sa tiež vyvíjali, pokiaľ v 60. rokoch boli ešte výrobky kompatibilné a porovnateľné aj zo západnými, v 80. rokoch zaostávanie bolo priepastné, kto by po otvorení hraníc pri vyššej ponuke kupoval zastaralé výrobky? Ty? Za akú cenu?} Nie je pravda, že naše výrobky boli výrazne zasralalé. Dokonca aj kvalita potravín bola na vyššej úrovni. Okrem toho neustále prebiehala modernizácia podnikov rovnako ako to prebieha v kapitalizme. V socializme totiž nič nebráni modernizácii akurát sú dôležitejšie iné priority, ktoré zas na západe boli ignorované a výsledkom boli getá chudákov, vysoká kriminalita, mafie, pretože bohatí brali na úkor chudoby extrémne veľa... A to, že sme v niečom zaostávali bolo o veľa priateľnejšie ako dnes. Dnes môžeme vyvážať tak prdy, lebo skoro nič vlastné nemáme a pracujeme pre zahraničných vykorisťovateľov. Aj keď mali na západe trochu výkonnejšiu techniku, treba si uvedomiť, že bola dostupná len pre úzku skupinu ľudí na úkor tej väčšej. To, že sme videli v Beverly Hills 90210 Steva s mobilom na BMW neznamenalo, že ho mal na západe každý. Ľudia sa však nechali zlákať a podľahli filtrovaniu informácií. Dnes zisťujú, že aj keď sú na trhu napríklad výkonné počítače, nemôžu si ich dovoliť bez toho, aby sa nezadĺžili a preto im môže byť jedno, že sú dnes na trhu počítače s vysokým výkonom, pretože nemajú ani na tie banány.

{Korporácie otrávia vodu občanom, všakže? } O čo sa pokúšaš ? O Strawmana ?

{Aký je rozdiel komu platíš za vodu? Môžeš mať aj studňu, prameň a si nezávislý.} Je rozdieľ keď vodu vlastnia občania a keď ju vlastní korporácia. Radšej budem spoluvlastníkom vody ako by mala patriť nejakému parazitovi, ktorý ju získal vďaka politickej lúze. Ak občania vlastnia vodu, môžu o nej rozhodovať. Ak vodu vlastní korporácia, nemôžu...

{Aký si útlocitný, opakovane sa posmievaš Spasiteľovi, koľkokrát za celý život a namýšľaš si, že ťa za rúhanie nikto nedá dole?} Akému spasiteľovi ? Ja riešim žobravého potulného žida Ježiša Krista, ktorého židácky klér odsúdil za rúhanie podľa zákona od Jahveho.

Neboj sa. Dobre viem, že pokryteckí smradi rozprávajúci o láske z kultu žobravého žida Ježiša Krista vedia byť brutálni a ty to s tými rečami o sekáčiku len dokazuješ. Nezabudni potom nadávať na brutalitu moslimov aj keď si možno ešte horší. A ty by si mal vedieť, že ťa veľmi skoro môže dať niekto dole za vyhrážanie. To je trestný čin na rozdieľ od nejakého rúhania, ktoré si môže každý dovoliť, lebo katolícka sekta už nemôže trestať ľudí.

{Vyžívaš sa v posmechu, podporuješ vyvražďovanie nenarodených detí, ty si mäsiar.} Akým spôsobom podporujem vyvražďovanie nenarodených detí ?

{Moje napísané slová sú iba moje slová, áno zaslúžiš si smrť} Si rovnaký magor ako ten tvoj Ježíšek, ktorý hovoril o láske k nepriateľom, ale správal sa úplne inak. Bol to klasický šarlatánsky a pokrytecký kazateľ s plnou hubou lásky, ale s túžbou vraždiť akých možno nájsť dnes v kostoloch.
ExtremeSocialPower # DehoMobi64
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-01-11 21:47:41 4e819465
Lidhja, chod urýchlene na tu lobotomiu. To nemôžeš myslieť ani ako srandu.
marsal Zukov # DigiHaqu14
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-11 22:03:39 4e6204a8
tu ozaj má nábeh mať rozum asi iba ten pandemonium. každý jeden článok, nech má nejakú výpovednú hodnotu alebo nie, zprasia svojimi drblými rečami tie isté idivíduá. lidhja, 333, vegetarián (s xy menami), klopi... to je iba krátky výsek debilkov.
nova doba # XivuDyny27
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-01-11 22:31:05 5850fdf0
{tu ozaj má nábeh mať rozum asi iba ten pandemonium. každý jeden článok, nech má nejakú výpovednú hodnotu alebo nie, zprasia svojimi drblými rečami tie isté idivíduá. lidhja, 333, vegetarián (s xy menami), klopi... to je iba krátky výsek debilkov. } Ak hľadáš aj ty pravdu vo víne ako Pandemonium, nečudujem sa tvojmu hlúpemu názoru.
ExtremeSuperPower # PahuHaje23
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-11 22:38:24 4e819465
Zvolili si debila tak trpia. Presne ako ked si nemci zvolili Hitlera. Treba vela tmy aby ludom zacalo svitat. Ozaj kedy pochopi väscina (aj diskuterov na Doöezite) ze socialisti su jednoducho skodna?
Conte di Savoya # CopyXegu39
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-12 11:48:58 55e545e3
Na margo, ale o Francúzsku: Prvú súdružku najvyššieho socialistu Francúzska v piatok nervove šľahlo a skončila na psychiatrii. Stalo sa tak po tom čo sa prevalila aféra, že Prvý súdruh Francúzska hobľuje aj inú...

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-01-12 20:22:58 542f0456
pandúch
nie že by mi bolo ľúto tej osoby, ale nervové poruchy sú tiež len choroby. myslím si, že by si mal napísať aj prípady úrazov so smajlíkmi, keď sa niekomu niečo zlé stalo.
napr. takto : "princeznej diane pri nehode vyleteli črevá z brucha, keď so svojím milencom unikala pred novinármi. "
:DDD
brať si na mušku len psychické diagnózy a zanedbávať krváčky nie je hodné tvojho démonického mena!

aaa # RuxaQija4
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-12 20:32:52 b229030c

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
d   deväť
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?
Chcete pomôcť rozvojovým krajinám? Kupujte trička vyrobené v sweatshopoch!

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0603 s
good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo