Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Kam až dospěla politická „korektnost“? Vlajka Konfederace se neprodává, ale symboly komunismu a nacismu ano …


Kam až dospěla politická „korektnost“? Vlajka Konfederace se neprodává, ale symboly komunismu a nacismu ano …

Největší americké maloobchodní společnosti podlehly "tlaku veřejnosti" apřestaly prodávat vlajku jižanské Konfederace. Reagují tak na zneužití symbolu vrahem z kostela v Charlestonu. Jednadvacetiletý Dylann Roof, obviněný z devítinásobné rasisticky motivované vraždy, se před činem s touto vlajkou fotografoval.

Prapor sjednocoval státy Konfederace, které v občanské válce v letech 1861 až 1865 bojovaly za odtržení od severní Unie. V Jižní Karolíně se hned po masakru zvedly hlasy za odstranění vlajky z areálu státního parlamentu. K přijetí příslušného zákona vyzvala zákonodárce guvernérka Nikki Haleyová. Hned po ní vystoupil guvernér státu Virginie Terry McAuliffe, který plánuje odstranění vlajky Konfederace z registračních značek aut. V Mississippi je prapor Konfederace dokonce součástí státní vlajky, ale i tam volá část poslanců po jeho odstranění. Podobná iniciativa se rozvinula v Texasu a Tennessee.

Zakázaná vlajka

Zakázaná vlajka

V kombinaci aktivistických trendů a politické korektnosti odstranili tedy například Amazon, eBay, Target a Wal-Mart Konfederační vlajky z prodeje.Pojďme se na chvíli zastavit a přestat bezdušně tleskat korporátní morálce a podívejme se na jiné produkty, které nabízejí. Američtí obchodníci, kteří přijali názor, že je sice nemorální prodávat vlajku Konfederace, nevidí však nic špatného na prodávání produktů se symboly režimů, založených na rasové či třídní genocidě, které si vyžádaly životy až 100 miliónů nevinných mužů, žen a dětí. Tedy socialistického komunismu sovětského typu a nacismu.

Nevymkla se západní společnosti ta politická korektnost, antirasismus a aktivistický humanismu poněkud z ruky? Nebo je to jen obyčejné pokrytectví a tradiční hon na většinového zákazníka (voliče)?

Zde je malá ukázka stále nabízených produktů, vedle kterých se již neprodává (nesmí prodávat?) vlajka jižní Konfederace:

Tričko SSSR

Tričko SSSR

Přívěšek srp a kladivo

"Roztomilé" dupačky

"Roztomilé" dupačky

Pokladnička Mao

Pokladnička Mao

Také vlajka, ale asi "správná"

Také vlajka, ale asi "správná"

Historický obrázek

Historický obrázekAuthor: RED # PofyHevy67
Svet2015-06-269
-
 54% ( 3 people voted )
+
Kultúrne vyspelé "južanské " štáty...čerstvý vzduch, "Frankovské maniere" , klud, pokoj , a čierny otroci,..Ale sever špína , čierny dym, kolónie , mestské konglomerácie bez vody a plné splaškov, priemyselné pokroky --parou poháňané ale Demo--krácia...To je obraz... okrem Indiánských území po skoro vrcholiacej "genocíde " A občianská a financie...čosi treba pozabíjať...vytvoriť voľný priestor...a generačne prosperovať...to sú tie zástavy../ ináč volebné právo ..Černochov v USA bolo až v druhej polovici ..20--slovom dvadsať--storočí----povolené...
klopi # KyvoWavo40
-
 45% ( 1 people voted )
+
2015-06-28 20:36:03 58d4289b
Ináč..najväčší rozmach demo--krácie v USA začal po r. 1881..kedy po ..skoro do dnes neznámých iniciatorov atentátu na Ruského cára .. sa presunulo tam množstvo Židov --.Chazarských --z vtedajšieho ..Ruského impéria --Vraj už na polovicu..zmanipulovaného---vojensky, alkoholický, hospodársky...píše Solženicyn...A začala éra finančnej regulácie sveta---demo--kratická. Hlavné sú zástavy....Red bul, bul schit.. červený flajster--či rothe - nalepka---
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-28 21:03:49 58d4289b
Ano klopi.

Financna regulacia sveta uz davno zacala.Teraz som zvedavy,ci greci budu mat tie gule,vyskocit z financneho matrixu.Bude to grekov boliet,ale ako koliske demokracie im verim.Ze sa nenechaju skupit ydom.

P.S.Klopi,vsak jasne povedali Ruskemu carovi,ze ako dopadne.Co je na tom cudne...?

harry # PahoLenu00
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-28 21:40:48 b2299864
Ha-ha-rry, kým budú existovať prachy, štáty s rozdielnymi záujmami a pohľad na zemegulu, ako na globálny trh, dovtedy bude existovať aj pokušenie pomocou nich ovplyvňovať dianie vo svete. Jedno, či to bude v ďalšom rubel alebo yuan. Systém, ako na to, je už vymyslený a je a bude súčasťou kolektívneho vedomia bez ohľadu na to, či Žid prežije, alebo nie.FcKensie # HegaNojy80
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-29 01:09:51 59ad0cca
A ku samotným Grékom len toľko, že či už s EÚ, alebo bez nej, s dolárom/eurom, alebo bez nich, tú horšiu časť si aj tak sami budú musieť vyriešiť. Ak budú chcieť návrat k pohode, tak najprv ozdravenie ekonomiky a verejných financií, potom si zarobiť na blahobyt. V prípade pôžičiek od "priateľskejších" subjektov, scenár asi podľa vyššie načrtnutého.
FcKensie # HegaNojy80
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-29 08:29:38 59ad0cca
Ale no,FcKensie.

To ti snad uz doslo,ze nielen Grecko zije na dlh.Aj ty na dlh zijes.

Kedy si pre teba pride exekutor?

Grecku uz dosiel,ale nepustili ho cez hranice.Dokonca ani nedovolili rozpredat statny majetok.Greci.

Chapes o com ti tu melem?

harry # PahoLenu00
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-29 09:10:36 b2299864
loading...
Chápem, nechápem, ktohovie. Vajatáš tu o slobode Gréckeho ľudu, jak taký bard kominterny, ale uváž: Vystúpia, peňazí niet, vášne na vrchole. V tom niekto zaklope od konkurenčného matrixu s ponukou humanitárnej prekleňovacej pôžičky, samozrejme prísne iba do úsvitu šťastného zajtrajška...


(Samozrejme pán Cfras, ak by vrátenie pôžičky náhodou nevyšlo na čas, ale ozaj len náhodou, tak ostrovov máte toľko, až hrúza ! No povedzte pán Cfras a ruku na srdce, chýbali by vám nejaké dva, tri, kde by sme sem - tam, iba na jednu - dve noci, ssamozrejme úplne nebadane, zakotvili so svojimi nákladnými loďami s humanitárnym nákladom tr. Mistral ? Čóó, pán Cfras ?


Nóó, ehm, ehm, ako to len... Noo, keď to takto jemne a milo hovoríte, milý pán Ťorkin-Prášilov, nie ako tá harpia Lgrdová - ani vysloviť jej meno neviem- šak dôchodcom ľahko vysvetlím, že bafkať za 700 je lepšie, ako za 300. Tak teda nech !


Nno vidíte pán Ťuľp... pardon Cfras, ste múdry štátnik. A...žiadne strachy eccelencia, sssamozrejme sa to nikto nedozvie.


Ledva badateľné žmurknutie, Ťorkin-Prášilov s potmehúdskym úsmevom odchádza)


Toľko moja cynická fabulácia, milý Harry. Inak sa mi príliš nezdá, že by sa Heléni až tak odhodlane rýpali z EÚ von. Svedčí o tom aj nečakane silný nárast ich vydieračského potenciálu.

FcKensie # HegaNojy80
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-30 20:18:38 59ad0cca
FcKensie.

Som neskutocne pocteny,ze ma mas za mileho.

Uz som to tu napisal-Napisem to aj tebe.

Ze ty ani netusis,o co sa tu hra?

P,S,FcKensie,dal si si aspon tu robotu,precitat tu Varofakiusovu knihu?

harry # PahoLenu00
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-30 20:30:55 b2299864
Nie zatiaľ nie, ale si to iste prečítam, vďaka za upozornenie. Možno ťa poteším, nepredpokladám, že by som tam nenašiel aspoň pár sympatických úvah o stave sveta, aj keď som liberál, a možno práve preto. Teraz sa hotujem na rejkjavického starostu. Počul som, že to bola veselá punkerská (?) kopa, no napriek tomu vyoral celkom badateľnú brázdu do histórie Islandu...
FcKensie # HegaNojy80
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-30 21:05:14 59ad0cca

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
osem   dva
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

ZATRACENÉ OBOHACENÍ


ZATRACENÉ OBOHACENÍ
Obohacení? Jedno z těch báječných slůvek, jež tak často padá z úst neomarxistů. Jeden z těch dokonale vyprázdněných pojmů, které se zhroutí, splasknou a zmizí do bezobsažnosti...
Jak uschovat elektřinu na zimu ? V ledničce.
Dosáhli jsme zlatého zlomu (peak gold)?
Pro občany Evropské unie se bude „vydávat manuál k přežití ruské invaze“

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0292 s
handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles