Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

KDO PLATÍ PROTESTANTŮM ZA NARUŠENÍ TRUMPOVY INAUGURACE?


KDO PLATÍ PROTESTANTŮM ZA NARUŠENÍ TRUMPOVY INAUGURACE?

Jestliže tento web: DISRUPTJ20 není falzum, pak do a lá Majdan protestů proti Trumpově inauguraci vložil kdosi hotové jmění. Kdo to asi byl? George Soros? Národní nadace pro demokracii? CIA?

Zpráva Global research poukazuje na nevídané sumy, nabízené protestantům, ochotným za příslušnou odměnu narušit Trumpovu inauguraci. Inzeráty v 50 největších městech napříč Spojenými státy nabízejí 2500 dolarů měsíčně "pracovníkům" ochotným protestovat proti inauguraci zvoleného prezidenta Trumpa". Zřejmě pro daný účel zřízená organizace Demand Protest (Protest na vyžádání) v San Francisku nabízí "pracovníkům"vedle zmíněnných 2500 dolarů navíc ještě i hodinovou mzdu ve výši 50 dolarů, pokud se tito účastní aspoň šesti akci za rok. Všem plně zaměstnaným "pracovníkům" pak zaručuje i bezplatnou zdravotní péči, včetně ošetření chrupu a zraku.

Organizace Demand protest popisuje sebe sama jako "největší podpůrnou organizaci ve Spojených státech, zaručující potenciálním zájemcům, že za boj proti Trumpovi dostanou zaplaceno". V inzerátu organizace se dále uvádí: "Platíme politicky motivovaným lidem, ochotným bojovat za cíle, kterým věří. Momentálně hledáme "pracovníky", kteří jsou ochotni přidat svůj hlas do celostátního protiinauguračního protestu."

Za hlavní města protestů proti Trumpově inauguraci byla vybrána tato: New York, Chicago, Los Angeles, Dallas, Charlotte, Detroid a Denver.Author: Lubomir Man # HapeNebo54
Spojené štáty2017-01-1913
-
 42% ( 2 people voted )
+
To som mal protestantov stále za menej labilných ako katolíkov, ale Soroš z toho vypadol, tak som bol zvedavý. To neznamená že by som ich mal za normálne zmýšľajúcich ľudí, to nie.

Mne príde ako keby nikto tomu nemohol veriť, že Trump vôbec vyhral, sú spokojní, Ale neveria tomu, WTF? Trump sa rozhodne, že predsa bude prezidentovať, len by mal mať aj rozum, keď s ním bude vládnuť hocikto, kto verí na konšpiračné pičoviny a je zaostalý krepsťan, tak to už môže byť taký istý prezident ako hocijaký Bush, zodpovedný za vojny na blízkom východe. Aspoň podľa mňa. Mnoho ľudí bude predsa sklamaných. Tak budú do toho rýpať ďalej. Nakoniec aj samotní rusofili budú mať nového nepriateľa a tomu pevne verím.

bodkabodkabodkaotaznik # TojyBoju16
-
 50% ( 2 people voted )
+
2017-01-20 00:12:03 bca71470
Veľmi užitočné, ale mali by akciu rozšíriť, nestáť na chodbe a vybrúsiť sa. Bojkotovať etatizmus úplne, prestať platiť výpalné pre vládu a všetky tie rozlezené okrskové parazitické orgány. Každý súdruh úradník je zamestnancom vlády, ak ich nezačnete ignorovať všetkých, tým uznáte výsledky volieb, vlastnú porážku, začnete mať v úcte násilných vykonávateľov nechcených príkazov, smiešnych pajácov, čo sa hrajú na dôležitých, keď sa utiekajú pod ochranu súdruha vlády. Takže ste proti, alebo iba hráte divadlo, predstierate veľký „súboj“, aby vám obecenstvo nezutekalo?

atrament # DicyFeto17
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-01-20 01:17:10 4e62c0ad
Šoroš síce zajtra otrčí kopytá a odletí za vlastným otcom satanom, ale neotáľa a je ochotný minúť groše.
Svedčí pravdivo o tom, že peniaze, veľa peňazí je dopriate mať iba takým, čo z vlastného ponúkajú obrovské sumy na prospech stratených činov, aj keď prípadné zisky z akcie sú vopred odhadované ako neuskutočniteľné, práveže stratové.
Čo všetci nedocenení uplakanci, čo lamentujú nad výškou platov a že koľko podnikatelia musia uhradiť odvodov do sociálnej poisťovne, čo ste podnikli vy, ako protiakciu? Opäť ako vždy vôbec nič, iba tárať na internete, čakajú na brífing vlády. Vyšlite hrdlorezov a akcia je vyriešená.
Jediné ich presvedčenie je konzum, etatistickí sebci, zapájajú sa do kolektívu, aby spoločne nakradli, ale nikomu nič neodkázali.
Žeby oni zaplatili 50 dolárov? Vylúčené. Čoby sa zmenilo, zlepšilo, ak by sa bohatstvo priblížilo? Sotva niečo poctivé, možno u niektorých.

atrament # DicyFeto17
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-01-20 01:40:26 4e62c0ad
Aký má zmysel zvyšovanie životnej úrovne? Záporný, zvyšuje materializmus a sebectvo. Ako sa mohlo stať, že socky z východu tak rozhodne až nenávidia prisťahovalectvo, hoci súdruhovia na západe zastávajú diametrálne odlišné stanovisko? Z dôvodu konkurenčného boja o vládou ulúpené imanie, odmietajú sa deliť. Pobrať všetko, a nikomu nič, však oni majú predsa nárok. Pokiaľ by boli majetnejšími už dnes, multi kulti sa stane ich obľúbeným heslom, aj keď z vlastného by nekŕmili, ale politickú líniu by dodržali, štedrosť slovná.
Kohože si obľúbili v Európe v prieskumoch v súbojoch tých 2, v článku menovaný je všade drvivo rozdrvený.
Možno očakávať, že by zmohutnenie rastu majetku prinieslo iba negatíva. Dnešné socky milujú clintonoboľševizmus, proti prisťahovalectvu majú iba toľko, že sa ich osobne dotýka, žeby ich obišli, žeby ich ukrátili o lúpežné koristenie.
Clintonoboľševizmus je na víťaznom ťažení, ale čím prispeli uctievači pre jeho víťazstvo? Jediný, čo niečo koná je Šoroš? To by ste sa súdruhovia clintonoboľševici, vaše európske vetvy, mohli ešte viac znehybniť a zamrznúť, keďže aj pre Clintonovú ste si pripravili len rečiská a čísla v prieskumoch, a preto by ste sa mohli nezúčastniť ničoho, napríklad „hlasovania“, veľmi by ste tým prospeli svetu, zostaňte vo vlastnom egoizme aj v ten čas.

atrament # DicyFeto17
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-01-20 02:08:35 4e62c0ad
[
b]to bodkabodkabodkaotaznik


konšpiračné pi./*+ny hmm tak tebe je dovolené písať nadavky.

Ebrn # PopuCoko61
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-01-20 20:39:53 b28f4a5c
Ale stále nemôžem písať Chuj v Slovenčine. Vďaka vodcovi Mariánovi.
bodkabodkabodkaotaznik # TojyBoju16
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-01-21 03:34:10 bca71470
loading...
Tiež som sa nad tým zamýšľal. Všimnite si, že pouliční krikľúni proti Trumpetovi sú bez výnimky agresívni. Takí vážskeho roxoroví nadšenci. Pouličné gangsterské bandy, za ktorými zostáva spúšť, rozbité výklady, podpálené autá, zranení policajti. Kto sú to? Prevážne ľavicoví extrémisti, neváhajúci sa navliecť do handier s vyobrazeným chruňom Che, manuálne plačky večne filozofujúce nad svojou neschopnosťou presadiť sa v živote, ikváčske potrorikánske a slumové plantážne elementy s vrodeným sklonom k nízkym pudom. Všetci majú jedno spoločné: radosť ničiť akýkoľvek súkromný majetok. Dnes má táto kamarila pouličných socialistov jednu z príležitostí vyraziť na bojový chodník ulicami. To, že sa tak nedialo pri dvojnásobnom (!) zvolení toho svojho len svedčí, odkiaľ fúka vietor.

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 55% ( 1 people voted )
+
2017-01-21 11:33:25 bc7b649f
Jóóój-Pán de prd-si dajaký novodobí ochránca-razenia tipu Bašternák-ako sa razom môžeš tak podlo chovať k svojmu snu- stať sa jedným z tích kapitalistoch-ako môžeš ísť takto proti tvojím chlebodarcom z USA-akéže máš svedomie v myslení-keď tvoje tvrdenia sú len zlé pre ľavice-mne sa zdá-že tvojím idolom v tvojej hlave je Adolf a v srdci skrytí fašizmus- Nemáš radosť z toho-že nemáš žiadny majetok a filozofuješ nad svojou neschopnosťou presadiť sa v živote-lebo si len výkrik do tmy-vráááť sa domou a zisti- aká spúšť je doma-a potom vypráááávjaj- ako sa žije aj pod mostom radostne-To je tááá ukážka- tvojej filozofii-keď hrdinovia zbijú starenku-on nebol komunista!! On bol Pande a tebe podobný-bez súcitu! Všimni si-nad čím sa zamýšľaš! keď si volil toho svojho a to svedči-odkiaľ k tebe fúka-aký vietor do tvojho mozgu ! Prááááci česť--ale tebe Pande- to nie je potrebné-mocou meniť !
ferda # XimaHifu28
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-01-21 18:02:22 58d4285f
Zaujimave ze tym demonstrantom nevadia americke tanky na ruskych hraniciach, ani ludcke prava ludi ktorych ich krajna prisla zdemokratizovat a oslobodit, ich netrapy riziko tretej svetovej, ani miliony mrtvol, emigratov, rozbite cele krajny, ktore maju na svedomy ich byvale vlady, to tymto ludom nevady... oni protestuju za ine onee...


kombajn # HydyKuwi36
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-01-22 11:41:44 561749f5
kombajn,

koho chleba jes,toho piesen spievaj.

A neboj,slnieckari a vitaci na rolu s motykou nechodia aby mali z coho zit.

Jak to onehda zahlasil Bohumil Stejskal.

Tak,a ted si vas koupim vsecky.

A o to v principe globalne ide.
harry # PahoLenu00
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-01-22 12:02:22 d8db5164
Harry, dlho snezilo, prisiel jeden zakrical nahlas a tu lavinu uz nezastavy nikto, bezny clovek je len prd vo vetre a moze sledovat kolkych to pochova a kolky sa na tom stastne povezu:) uncle donald musel zatat do ziveho, ze proti nemu tak mobilizuju vsetky sily, cas ukaze co dokaze..
kombajn # HydyKuwi36
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-01-22 12:49:16 561749f5
kombajn,

podla mna dokaze houno.Ale ked uz len to,ze vytiahne zatku z vane plnej tohto svinstva co je okolo,spusti procesy,ktore ti co naozaj velia,nebudu mat az tak pod kontrolou.

Sere ma len to,ze ti co velia,sa nestitia nicoho.Vedia co chcu dosiahnut,a obetuju tomu vsetko.Mozno len uberu z plynu,trochu vykupu Donalda vo svojej moci,a zas si budu hust to svoje.Maju v rukach primnoho nastrojov na ovladanie deja a udalosti.

Zijeme prevratne doby,budu veeelke zmeny.Ake...? Uvidime,ale budu.

Lebo uz si z ludi zacinaju doslova robit p ču. Vid kralovna krasy vo Finsku.To uz je ozaj sila.

ORDO AB CHAO. Drzme si klobuky.
harry # PahoLenu00
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-01-22 15:45:18 d8db5164
Gramatický kombajnko, ani zrno nazmar! Toho sa drž a radšej nič nepíš, lol...!

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 50% ( 0 people voted )
+
2017-01-22 17:11:49 bc7b649f

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
tri   sedem
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Centrální bankovnictví - iluzorní výdobytek společnosti


Centrální bankovnictví - iluzorní výdobytek společnosti
Článek je předmluvou, kterou napsali Dan Šťastný a Josef Šíma ke knize Peníze v rukou státu od Murrayho Rothbarda. Kniha je zdarma ke stažení ve formátech pdf, epub a mobi.
Vzpomínáček Speciál — Černobyl
Korejská válka ještě neskončila
Detoxikácia ako priorita

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0352 s
good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made