Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Julian Assange: Libertariáni Randa Paula jsou „jedinou nadějí“ pro budoucnost Ameriky


Julian Assange: Libertariáni Randa Paula jsou „jedinou nadějí“ pro budoucnost Ameriky

Během videokonference, kterou pořádala Deakinská univerzita v Melbourne, podpořil zakladatel WikiLeaks, Julian Assange, Matta Drudge (zakladatel nezávislého zpravodajského serveru -drudgereport.com - p.p.) a pochválil jej za to, že narušil cenzuru médií establishmentu ve Spojených státech. Assange rovněž označil Randa a Rona Paula a libertariánské křídlo Republikánské strany za "jedinou naději" pro budoucnost Ameriky.

Když byl Assange dotázán na politického komentátora Matta Drudge, Assange jej označil za "inovátora v oblasti zpravodajských médií" a poznamenal, že Drudge se stal známým díky tomu, že začal "zveřejňovat takové informace, které tiskový establishment ve Spojených státech zveřejňovat odmítá."

 

"To, co dalo Mattu Drudgeovi takový prostor a samozřejmě by mu za to lidé měli tleskat, bylo to, že zveřejnil velké množství jinak cenzurovaných informací," prohlásilAssange  a dodal, že s některými názory Matta Drudge souhlasí, s jinými nikoliv.

 

Assange poté pokračoval a poznamenal, že Drudge se stal nyní, v první řadě, "sběratelem zajímavých zvěstí" a sociální média začala napodobovat jeho model sbírání zpráv.

Zakladatel WikiLeaks poté, v rámci následujícího dotazu, který se týkal bývalého člena kongresu Rona Paula, a současného senátora (jeho syna-p.p.) Randa Paula, poznamenal: "Jsem velkým obdivovatelem Rona a Randa Paula kvůli jejich velmi zásadovým postojům v celé řadě otázek v rámci amerického kongresu." Assange dale prohlásil, že oba dva od začátku patřili k "nejsilnějším odpůrcům amerického útoku naWikiLeaks a na mě osobně."

Assange rovněž vyzdvihl Rona a Randa Paula za jejich opozici vůči úderům bezpilotními letouny a vůči nezákonným vraždám, když dodal, že tato jejich opozice vychází z libertariánských intelektuálních tradic "nenásilí", které se projevují nejen v jejich vztahu k útočným válkám, ale i v jejich postojích, které se týkají výběru daní a potratů.

 

Když byl Assange dotázán na to, co si myslí o vzrůstající vlně popularity Rona a Randa Paula mezi mladými lidmi, prohlásil, že prakticky každý demokrat v kongresu byl buďto kooptován Obamovou administrativou, anebo sociálními sítěmi ve Washingtonu DC. Křídlo establishmentu Republikánské strany je zase "zcela ovládané válečným průmyslem."

Assange řekl, že obě hlavní strany se připojily k silám, které "ohrožují budoucnost americké demokracie" a dodal, že tato metoda nemá nic společného s konzervatismem.

"Republikánská strana se natolik propojila s válečným průmyslem, že nemůže být vůbec považována za Republikánskou stranu a libertariánský aspekt v rámci Republikánské strany je v současné době jediným užitečným politickým hlasem v americkém kongresu," řekl Assange a dodal, že "toto bude hlavní síla, která zapříčiní výraznou proměnu Spojených států – tato proměna nepříjde od demokratů, nepřijde od Ralpha Nadera (nezávislý levicový politický aktivista, environmentalista a právník, který se několikrát ucházel o funkci amerického prezidenta -p.p.), ale přijde od kooptované části Republikánské strany."

 

"Jedinou nadějí, co se týče politiky založené na voličích ve Spojených státech, je v současné době libertariánská sekce Republikánské strany," uzavřel Assange.

Assange: Rand Paul Libertarians "Only Hope" For Future of America, vyšel 16.08. na infowars.com, překlad pro freeglobe.cz R.Václav


 Author: RVaclav # LamySaju58
Spojené štáty2013-08-265
-
 64%  ( 4 people voted )
+
ja to už hovorím dlho že Amerika mala v Ronovi obrovskú šancu sancu. Ak niekto medzi najdôležitejšie priority zmeny zaradí zrušenie FEDu, tak má vo veciach správne jasno. A to je šanca pre človeka. Zatiaľ nebola využitá, aale ono sa to možno predsa len nakoniec podarí. Každý systém zatiaľ padol a niekto je vždy prvý ... Ale tentokrát to bude iné. Ľuďom už dochádza že boli celé desaťročia a storočia oblbovaní a manipulovaní. Dorastá nám aj nová generácia ktorá vie čo je pravda, spravodlivosť a skutočná sloboda. Peniaze budú touto generáciou nemilosrdne zosadené zo svojho božského piasdestálu kam ho vysadila chamraď z wallstreetu.

smartang # BohuPyki56
-
 68%  ( 9 people voted )
+
2013-08-28 11:13:18 d90c3016
oni se musi nejprve historicky znemoznit a az pak lidem dojde ze nejlepsi bude kdyz si budou vladnout sami....
ii # MajuLewe07
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2013-08-28 12:43:17 75882316
nejak veľa priestoru dostáva v médiách tento psychopatický nedorobok. Čím to asi bude?
marsal Zukov # DigiHaqu14
-
 50%  ( 2 people voted )
+
2013-08-29 10:56:08 4e621c6b
Prestante ludia sa zdrziavat menej podstatnymi vecami ktorymi dolezite.sk doslova kypy. Vcera tu boli tieto clanky zajtra o nich uz nikto ani nezakopne a po 3 rokoch uz ani nebudete vediet co to bolo. Su to vsetko okradacky casu ludi vyhladavajucich alternativne informacie. Skutocne veci ktore treba studovat su pravda o tom ze holokaust sa nikdy nestal, hitler bol dobry clovek, sionisticke sprisahane zlo existuje a planuje vyustit konfliktami na strednom vychode 3 svetovu vojnu, s jadrovymi zbranami (maju ich izrael, pakistan, india, cina, rusko, atd..., na toto sa sionisti vyhovoria na vznik obrej globalnej hospodarskej krizy, ktora vyusti k rasovym nepokojom v europe, preto sem tito sionisticky grazli tahaju miliony neeuropskych etnik (francuzsko 6 milionov moslimov, anglicko cernochov, moslimov, skadidavia atd. postkomunisticke romov, atd. co myslite ze to spravy ked cena za chleba stupne 3x? etnika sa budu zoskupovat do svoriek a bude tu boj o prezitie. To su davno plany pripravene a po tomto pekle pridu sionisti z davno pripravenym planom aby sa krajiny zjednotili do jedneho superstatu NWO aby tak udajne uz nikdy nevznikli konflikty. Nestudujte drobne kravinky, beru vam cas. O to ide sionistom : verzia pre alternativnych ako im odradit pozornost od skutocne dolezitych veci.
Ja # WunaDymy43
-
 57%  ( 4 people voted )
+
2013-08-30 14:18:37 b2290cc8
ja-ciastocne pravda-doslova nas zasypuju informaciami.A clovek bez metoriky si moze zlozit aj taky nezmyselny obrazok,aky si nacrtol.Holokaust bol,ale nie tak ako nam hovoria,Hitler urcite nebol dobracisko,ale horsi ako on boli/su ti,co ho ovladali.Imigracia je skutocne hrozivy nastroj,ale sami sme vinni,ze verime klamstvam a neriadime nasu spolocnost sami.V nasej kulture bolo normalne mat vela deti.Teraz v detoch vidime len vydavky a obvinujeme tych,co sa nenechali oklamat "planovanym rodicovstvom" a "preludnenim".Takisto nasa potravinova nesebestacnost-nadavame na "zlych politikov" a sami nakupujeme v kauflandoch a nie u drobnochovatelov,susedov.Neprodukujeme,len spotrebuvavame.Kasli na sionistov,ovplyvnuj zivot okolo seba,informuj o tom co robis a spajaj podobne zmyslajucich.Tak ich porazis.

julo # GopoMipy89
-
 55%  ( 1 people voted )
+
2013-08-30 16:14:17 6dec7d9e

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
deväť   štyri
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


  Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


  Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Opravdu musíme slepě akceptovat levicovou propagandu?


Opravdu musíme slepě akceptovat levicovou propagandu?
Novináři pracující v zájmu neomarxistů vládnoucích v EU, společně s kolaboranty z nesčetných neziskovek, nás kontinuálně zásobují politicky a multikulturně korektními informacemi ...
Nepřijatelné a šokující: Francie požaduje vysvětlení špehování NSA
New York za neviditelným plotem
Graf: Evropská závislost na Gazpromu

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0277 s
dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne