Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

John McCain – hrdina, alebo udavač a zradca?


John McCain – hrdina, alebo udavač a zradca?

To, čo sa podarilo J. McCainovi, je klasický príklad absolútnej nevedomosti a idiotstva amerických politikov. Republikánsky senátor sa rozhodol hrdinsky odpovedať na príhovor Vladimira Putina k americkej verejnosti na stránkach New York Times. A vybral si na to Pravdu, netušiac, že orgán politbyra ÚV KSSZ už neexistuje, existuje len webová stránka pravda.ru, ktorá je skôr bulvárny portál a nemá nič spoločné s niekdajšou moskovskou Pravdou. Existuje orgán KSSZ, ktorý živorí a vychádza trikrát do týždňa v malom náklade.

Takže známy rusofób skutočne "zabodoval" a stal sa objektom posmeškov nielen v Rusku, ale aj v USA. Margarita Simonian na známej ruskej televíznej stanici Russia Today to povedala lapidárne: "McCain si myslí, že Pravda je aj v súčasnosti hlavný denník v Rusku. A to hovorí o mnohom. V princípe to hovorí o všetkom."

Nie je bez zaujímavosti, že nielen ruskí, ale aj európski či americkí novinári tvrdia, že John McCain bol reálne zradcom vlasti v časoch vietnamskej vojny.

Noviny Moscow Post v článku z 18. 9. 2008 priniesli obsiahly článok dvoch svojich korešpondentov, ktorý vzbudil zaslúženú pozornosť.

Tento článok v anglickej verzii bol jednoducho z internetu vymazaný na základe prosby americkej vlády a vykonali to americké špeciálne služby. Originál článku nájdete na

http://webcache.googleusercont ent.com/search?q=cache:PxyjdNBfABIJ:www. moscow-post.ru/society/001221733935788/+ &cd=1&hl=ru&ct=clnk&gl=r u

V tom čase bola ministerkou zahraničných vecí Condoliza Riceová. A práve noviny Moscow Post uverejnili rozhovor s milenkou ministerky zahraničných vecí, ktorá pracovala u nej v domácnosti a mala ruský pôvod. Condoliza Riceová je aktívnou lesbou (predtým bisexuálnou), ktorá mala dlhé roky ruskú milenku. Podrobnosti nájdete na

http://webcache.googleusercont ent.com/search?q=cache:cZyPPERxVxcJ:www. moscow-post.ru/society/001220438063750/+ &cd=1&hl=ru&ct=clnk&gl=r u

Ale späť k článku v Moscow Post, ktorý mal titulok: Kandidát na prezidenta USA bol agentom KGB.
"Prezidentská predvolebná kampaň je postavená predovšetkým na protiruských tendenciách. Osobitne v tom hrá prím kandidát Republikánskej strany John MacCain, ktorý napríklad požadoval vylúčiť Rusko z G8 a vystúpil za nezávislosť Čečenska. Táto rétorika sa pre nás stala pochopiteľná po tom, keď sa k nám dostala informácia, že MacCain dlhé roky pracoval pre sovietsku výzvednú službu a bol naverbovaný v čase vietnamského zajatia. V KGB bolo krycie meno kandidáta na prezidenta Jack Mouse.

Ako je známe, John McCain je synom legendárneho amerického admirála. V roku 1967, keď Američania viedli vojnu vo Vietname, bol J. McCain pilotom amerického námorného letectva. V čase náletu na Hanoj bol zostrelený, ranený a dostal sa do zajatia. Ako povedal nášmu zahraničnému korešpondentovi na Ďalekom východe (Dmitrij Steblov) bývalý náčelník vietnamského väzenia Hoa Lo, Čan-Čong Duet, veľmi dobre si pamätá na tohto Američana. Podľa vyjadrenia Dueta v tom čase sa vo väzení pohybovali sovietski vojenskí konzultanti. Otec MacCaina mal byť v krátkom čase nominovaný na post admirála US flotily.

Keď zistili, aké "veľké zviera" im padlo do rúk, MacCain dostal osobitnú celu. "Mal osobitné výhody – hovorí Duet – aj jedlo mal iné, ako ostatní americkí zajatci, ruskí odborníci s ním strávili mnoho dní v debatách. Na čom sa dohovorili, to ja neviem. Spomínam si, že raz s ním prišli do mojej kancelárie, kde Američan podpísal nejaké papiere. Neskoršie ho prevelili do vojenskej nemocnice, kde pracovali sovietski vojenskí lekári. Odvtedy som ho už nevidel.

Z oficiálnej biografie MacCaina vyplýva, že strávil päť rokov vo vietnamskom väzení, z ktorého ho prepustili v roku l973 na základe Parížskej dohody. Z toho vysvitá, že celých päť rokov strávil vo Vietname. Ako sa však podarilo novinárom z Moscow Post zistiť, celkom tak to nebolo.

Bývalý agent KGB, Sergej Nikolajev (meno a priezvisko sú zmenené), žije teraz v jednej z európskych krajín, do ktorej vycestoval po rozpade ZSSR. Začiatkom sedemdesiatych rokov pracoval Nikolajev v škole pre agentov pod Voronežom. Tam sa školili agenti, ktorých neskoršie "prevelili" na Západ. Nikolajev si pamätá na Američana, ktorý prišiel do tejto školy v zime v roku 1968. Spoznal MacCaina po rokoch, keď sa ten začal pravidelne objavovať na televíznej obrazovke.

"On u nás prešiel špeciálnou prípravou pre operácie na území USA v prípade vojny," hovorí Nikolajev. Školili ho na podvratnú činnosť, ako je deštrukcia systémov spojových uzlov, či paralyzácia letísk. Skutočné mená v škole nikto nemal, každý mal krycie meno a jeho volali Jack Mouse, naši vtipkári ho volali Mickey Mouse.

Podľa Nikolajeva bol MacCain v tejto škole agentov do roku 1972. Ak agent Nikolajev hovorí pravdu, tak to kolidovalo s prepustením amerických vojakov z vietnamského zajatia.

Potom sa MacCain vrátil do USA, kde slúžil v námornom letectve do roku 1981, a potom sa začala jeho politická kariéra.

Nie je nič známe o ďalších jeho kontaktoch s KGB, potom sa ZSSR rozpadol a KGB tiež.

K obnoveniu kontaktov McCaina s Rusmi došlo v roku 2006, keď sa niekde pri Davose vo Švajčiarsku stretol s ruským miliardárom Olegom Deripaskom. Stretnutie zorganizoval šéf jeho predvolebného štábu Rick Davis. Odvtedy boli ich kontakty pravidelné. Treba pripomenúť, že Oleg Deripaska patrí medzi najbohatších ľudí v Rusku a často rieši delikátne príkazy z Kremľa.

Ako povedal novinárom Moscow Post veterán ruských spravodajských služieb Dmitrij Gvozdev, "úplne pripúšťam, že našich biznismenov môžu využívať na kvalitné kontakty so Západom. S prihliadnutím na to, aké postavenie zaujíma dnes McCain možno usúdiť, že do rúk našej zahraničnej rozviedky padlo skutočne ‚veľké zviera‘."

Toľko článok v Moscow Post. Ak to je skutočne pravda, možno pochopiť rusofóbiu McCaina. On vie, že Rusi vedia a Rusi vedia, že on vie. Jeho spis sa určite po rozpade KGB nestratil. Ako senátor je síce zaujímavý, ale pre novú KGB by bol zaujímavejší ako prezident USA. Na rokovaní Valdajského klubu V. Putin urobil z MacCaina doslova idiota, samozrejme na úrovni, čo je od bývalého plukovníka KGB určite zaujímavé. Ktovie, ako je to so súčasným ministrom zahraničia Johnom Kerrym. Možno predpokladať, že v čase, keď viedol hnutie veteránov proti vojne vo Vietname, sovietska KGB okolo týchto veteránov lietala ako muchy okolo medu. A ktovie, či aj on neochutnal "vodku KGB". Archív KGB má mnoho tajomstiev, ktoré sa dostávajú na svetlo v pravý čas. Tak ako informácia o MacCainovi v čase jeho predvolebnej kampane na prezidenta USA. Ruská KGB patrila v časoch studenej vojny, a doteraz sa to nezmenilo, k najlepším, popri Mossade. Nikto nemá ani tušenia, čo sa v jej archívoch skrýva, aj preto tá nenávisť k terajšiemu Rusku. Veľmocenské ambície Ruska sú postavené aj na týchto základoch. Na Valdajskom klube, kde sa nezúčastňujú iba prívrženci Ruska, ale aj jeho kritici, V. Putin sa vo svojom vystúpení prihováral za návrat ku kresťanským hodnotám a povedal, že Západ neslúži dnes Bohu, ale Satanovi. Teda žiadny kapitalizmus, socializmus či iný -izmus, ale tradičné kresťanské hodnoty, na tomto základe si buduje svoj imidž dnešné Rusko, čo je oproti sodomizácii Západu tá tretia cesta, ktorá robí dnešné Rusko také populárne vo svete, tak ako aj prezidenta V. Putina.

Svätoboj Clementis

http: //www.protiprudu.org/john-mccain-hrdina- alebo-udavac-a-zradca/Author: Svatoboj Clementis # BaxeHivy06
Svet2013-09-276
-
 71%  ( 7 people voted )
+
http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/3312
-soudce-promluvil-o-juvenilni-justici-soudy-odebir
aji-nasilne-deti-z-rodin-obchodovani-s-detmi.aspx
kjgjhg # DufyHaxa93
-
 45%  ( 1 people voted )
+
2013-09-27 16:20:34 51132f5c
"Tento článok v anglickej verzii bol jednoducho z internetu vymazaný na základe prosby americkej vlády a vykonali to americké špeciál
ne
služby. Originál článku nájdete na <odkaz na google cache>" takže americké špeciálne služby zmazali článok z INTERNETU a zabudli na google cache??? A tú o červenej čiapočke autor nedá?
Krovak # KuraLogo13
-
 54%  ( 3 people voted )
+
2013-09-27 16:34:45 c3928a4c
McCain je zmrd uz jen podle xichtu
sd # DujyDuke20
-
 62%  ( 3 people voted )
+
2013-09-27 17:30:18 59e9a9fa
ano, americke tajne sluzby su neschopne, tvorene neschopnymi ludmi. cudujem sa ze zvladli tie dvojicky picnut dole ale predpokladam ze to uotsourcovali od Indov, ako nakoniec vsetky sluzby.
peter novak # NikiCosu69
-
 55%  ( 1 people voted )
+
2013-09-27 18:08:17 5f699054
Je to KLAUN v službe moci. Nič menej, nič viac.

smartang # BohuPyki56
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2013-09-27 18:21:23 4e621736
Dalsi grc, a krtkovia tlieskaju....

otvoreneoci # VymoVupu87
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2013-09-28 02:15:24 6ca2a64e
loading...

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
sedem   štyri
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


  Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


  Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Mýdlová bublina aneb virtuální a reálná ekonomika


Mýdlová bublina aneb virtuální a reálná ekonomika
Americká akciová burza vstoupila do oblasti mýdlových bublin, jejichž duhové hrátky jsou příjemným přeludem a sebeklamem pro mladé a nezkušené, ale i ty starší, kteří tak nějak ...
Britská královská mincovna pracuje na plánu vydat zlatem podložené fyzické Bitcoiny
Homosexualita z iného uhla pohľadu
ŠVÉDSKO PŘED VÝBUCHEM: ODSTARTOVAL ROZHNĚVANÝ POLICISTA POLITICKOU REVOLUCI?

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0255 s
good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage