Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Japonsko ohromilo klimatický summit OSN, jelikož pohřbilo svůj CO2 cíl							
				Japonsko ohromilo klimatický summit OSN, jelikož pohřbilo svůj CO2 cíl
Bohaté národy na klimatickém summitu OSN blokují tlak na odpočítání emisí CO2 do minulosti.

Japonsko si stanovilo nový cíl pro emise skleníkových plynů, o němž kritici říkají, že vrací rozhovory Spojených národů o dohodách k omezení emisí fosilních paliv zpět k minulosti. Ten nový cíl v podstatě obrací kurz od cíle stanovaného před lety tím, že umožní navýšení emisní hranice o 3,1 procenta oproti úrovni roku 1990, místo aby usiloval o 25 procentní snížení. - Bloomberg, 15 November 2013

Japonské rozhodnutí přispělo k chmurám panujícím během varšavských rozhovorů, kde už žádná z větších zemí neoznámila ambicióznější cíle o krácení emisí i přes varování od vědců před riziky vln veder, sucha, záplav a stoupajících hladin moří. – Reuters, 15 November 2013

Pomalu se vlekoucí vyjednávání OSN o boji s klimatickou změnou by se mohla pohnout vpřed, jedině kdyby snad bohaté národy splnily své sliby poskytnout ty miliardy dolarů rozvojovým zemím, řekl ve čtvrtek šéf čínských klimatických vyjednavačů Su Wei. Ten reportérům ve Varšavě řekl, že rozvinuté národy by měly dostát svým slibům a okamžitě vyplatit těch slíbených 30 miliard dolarů pomoci chudým zemím, aby se potýkaly se s dopady klimatických změn. Rovněž je třeba, aby bohaté země už vyjasnili, jak to fakt myslí s tou každoroční stovkou miliard dolarů do roku 2020, řekl. „Byl by to velice důležitý startovní bod a klíč k úspěšnému závěru vyjednávání o dohodě o tom, co bude po roce 2020,“ – Reuters, 14 November 2013

Americká a Evropská unie zablokovaly návrh podporovaný 130 národy včetně Brazílie a Číny, že by se při stanovování emisních limitů pro budoucnost mělo používat úrovní emisí CO2 datovaných před průmyslovou revolucí. Tento návrh vychází ze samotného jádra sporu o jeden z nejvíce rozdělujících problémů se stanovováním koncepce těchto rozhovorů – jde o pojetí rovnosti. Rozvojové země říkají, že jelikož průmyslové národy chrlí skleníkové plyny už 200 let, tak musí také nést většinu odpovědnosti za zaškrcení toho zamoření, které může za globální oteplování. Bohatší země však v tom zaměření na minulost vidí nástroj chudších národů, jímž by se vyhýbaly větší snaze zarazit své vlastní emise. - Alex Morales, Bloomberg, 15 November 2013

Dr. Benny Peiser

Překlad: Miroslav Pavlíček

Zdroj: wattsupwiththat.com< /em>Author: ac24 # HaqeVimo24
Svet2013-11-164
-
 55%  ( 1 people voted )
+
Debilizácia národov dosahuje vždy nové a väčšie úspechy. Že človek je príčinou otepľovania, tomu neveria už ani malé deti. Žiadny dôkaz dodnes nikto nepredložil.

Barroso tvrdí, že 99% vedcov je presvedčených, že otepľovanie spôsobuje človek. Pritom nemenoval ani jediného vedca, pre istotu. Ďalej vedci sú preto vedci, že robia výskum, ten sa musí dať prírodnými vedami dokázať a pri opakovaní ten istý, alebo akýkoľvek iný vedec musí dospieť vždy k rovnakým výsledkom pokusu. A to sa nedeje. Presvedčenie, viera a podobné ľudské vlastnosti nie sú dôkaz! Vedec musí podať dôkaz. Politik konajúci bez dôkazov patrí do kategórie šarlatánov, a tých sa v EÚ zišlo bohato.

Obchodovanie s emisiami, emisné poplatky sú kategóriou skrytých daní, to aby si zdebilizovaný občan myslel, že dane sa nezvyšujú, čiže žije sa nám dobre, poplatky sú niečo iné ako dane, inflácia je vyššia moc.
Rozum používajúci človek vie, že poplatky sú skryté dane, že inflácia a ekonomické krízy sú plánovité a riadené udalosti slúžiace na presun peňazí od tvorcov hodnôt do vrecka sociálnych parazitov.

Emisné kvóty si vymysleli anglosasi a židia, bohaté štáty. Emisné kvóty zaťažia nákladmi výrobu v bohatých štátoch a v chudobných štátoch sa stanú ekonomickou brzdou rozvoja, lebo chudobný nemá na platby toľko ako bohatý. Zneužitie postavenia v prospech bohatých. Alebo má niekto morálne právo brzdiť rozvoj chudobných štátov?

Anglosasko židovská civilizácia sa riadi Keynesom, tlačenie peňazí spôsobí dopyt po tovare, dopyt po tovare zvýši výrobu, nastáva neustály a trvalý rast HDP na večné časy, lebo rast HDP je podmienkou na to, aby ste si mohli požičiavať stále viac peňazí, ktoré miniete do spotreby, aby ste mohli žiť v luxuse na dlh, aby ste si mohli splniť svoj konzumno kapitalistický sen anglosasko židovskej civilizácie. Konzumný spôsob života pohltil celý svet, celý svet sa zošalel a donekonečna drancuje prírodné zdroje, suroviny a energie, len aby bolo na splácanie pôžičiek, na fungovanie bankovej úžery, bankového systému, ktorého otcom je klan Rothschild.

Človek na slušné živobytie potrebuje dýchať, piť, stravovať sa, bývať a obliecť. Základné životné náklady nie sú veľké. Ale ľudský mamon je nekonečný, je genetickou záťažou, ktorá zničí civilizáciu. Máte Zem, chcete Mesiac, máte Mesiac, chcete Slnko. Máte Slnko, chcete Vesmír...

Riešenie klímy nie v klimatických paneloch. Riešenie klímy je problém morálky ľudstva a je súčasťou trvalej, plánovitej a úmyselnej ekonomickej krízy. Náš svet je zošnurovaný príkazmi, zákazmi, zákonmi tak, že občan stráca osobné slobody a finančné korporácie bohatnú na bankovej úžere, získavajú stále väčšiu moc a vládnu svetu. Problém morálky ľudstva je mamon, konzumný spôsob života, neustále rastúce a nezmyslené energetické potreby ľudstva. Keby ľudstvo žilo rozumne, v hraniciach slušného života, tak, že si chráni suroviny a energie, namiesto Monsanto chémie bude orať a používať maštaľný hnoj, tak klimatický problém by nebol.

Vládcovia sveta spôsobujú problémy a tie potom použijú na seba obohatenie a okradnutie slabších v súlade so zákonom, ktorý bohatec vymyslel a nechal si ho schváliť v parlamente.

Riešenie klima problému je v odmietnutí klima problému, panelov, emisných daní... Namiesto toho je načase riešiť morálku ľudstva, konzumný spôsob života, drancovanie energie a surovín Zeme, ekonomickú kolonizáciu tvorcov hodnôt siaciálnymi parazitmi, v našom prípade ekonomickú kolonizáciu Slovanských národov anglosasko židovskou civilizáciou. Z dejín ešte nikto nestihol vymazať posledných tisíc rokov Slovanskej genocídy, v mene kresťanstva, v mene boha, v mene socializmu finančných elít, svetové vojny v mene finančných elít, konzumný kapitalistický socializmus a debilizácia národov demokeraciou. Aj pokles populácie spôsobený inou mocou je definovaný ako genocída. Anglosasko židovská civilizácia má na všetko presné definície, ktoré nikdy nedodržiava a od druhých to požaduje. Napr. Referendum pri vstupe do EÚ.

Definitiva # MunoLyhi27
-
 56%  ( 6 people voted )
+
2013-11-17 09:25:38 55ede334
Japonci...pokiaľ im z mora, vďaka Fukušime nezačnú vyliezať Godzilly, tak ich nič neserie


tibir # TigaSebu46
-
 55%  ( 1 people voted )
+
2013-11-17 11:30:16 5b94117f
Viem si predstaviť že najväčším nákupcom teplého vzduchu sú(boli) Japonsko, Južná Kórea a Taiwan a preto sa nečudujem že Japonci hodili bobok na otepľovanie, pardon na zmenu počasia a tým si ročne ušetrili niekoľko miliárd €(dolárov), možno že aj desiatok miliárd, pre seba na niečo užitočné!!!
Ivan Silberstein # JeniRusu82
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2013-11-17 11:33:09 5b7f311f
O jakém globálním oteplování se pořád přou? Globální oteplování je pohádka, která umožňuje bohatým zemím šmelit s povolenkami a umožňují vydíret i státy a lidi, kteří nemají s produkcí CO2 naprosto nic společného.
Je to jen další kšeft.

David Kral # MohaXusi25
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2013-11-17 12:46:03 b2ffa829

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
deväť   dva
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


  Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


  Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Nedůtkliví náboženští magoři nemají do našich vánoc co mluvit


Nedůtkliví náboženští magoři nemají do našich vánoc co mluvit
Prý je to uráží. Bétlémy a Ježíšek v jesličkách, vánoční trhy, vánoční stromečky a bůh ví co ještě. Jistě víte o kom je řeč. Zásadně jsem proti tomu, abychom jsme se ...
PUTIN PODEPSAL NOVOU VOJENSKOU DOKTRÍNU: UVÁDÍ NATO A USA JAKO HLAVNÍ ZAHRANIČNÍ HROZBU
VIDEO: V USA začnou prodávat sady k přeměně švábů na kyborgy
Buďme vďační za nízky podiel miezd na HDP

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0237 s
zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles