Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Jak muslimové vraždí křesťany v Egyptě


Jak muslimové vraždí křesťany v Egyptě

Muslimové v Egyptě, v obci Dalga, zavraždil křesťanského muže přímo před jeho synem a jeho tělo pak odtáhli do mešity. Když dorazili do mešity, přivázali své tělo na traktor a pak nad znetvořenou mrtvolou křičeli "Allahu Akbar!"

O několik hodin později byl pohřben na místním hřbitově, ale na druhý den, muslimové opět vzali jeho tělo a táhli ho ulicemi a mrzačili ho. Bizarně to udělali třikrát denně, ve velmi démonickém a ďábelském rituálu. Oběť byla místní holič a muslimové ho napadli když pracoval a pak vypálili jeho provozovnu. Syn oběti, Boutrous, vyprávěl celý příběh:

Byli jsme v práci, když jsme slyšeli, že muslimové zapalují kostely ... vůdcové v mešitách nabádali muslimy k útoku a zabíjení na křesťanů ... Pak vtrhli do obchodu, vzali všechno a celý jej vypálili. Otce chytili a zastřelili ho. Pak se odtáhli jeho tělo do mešity ... Když dorazili do mešity uvázali jeho tělo k traktoru a táhli ho přes obec znovu ... Druhý den někteří lidé vykopali jeho tělo a znovu jej vláčeli ulicemi. Udělali to třikrát v ten den ... Nemáme peníze, žádné šaty, žádnou práci, náš dům je zničen, a naše podnikání je zničeno.

Život křesťana v Egyptě je takový, že smrt může přijít kdykoliv. Anba Makarius, vedoucí biskup koptské církve Minya popisuje jak se muslimové zničili mnoho kostelů, křesťanské organizace a podniky, a jak nebezpečně nestabilní křesťanský život je:

Tři sta domů, 100 firem, 15 kostelů a asi 10 křesťanských organizací bylo zničeno v mé provincii ... Křesťané v Egyptě očekávají smrt kdykoliv ... děkuji Bohu, já jsem stále naživu, ale jsem, stejně jako kdokoliv jiný v Minya, v obrovském nebezpečí.Author: THEODORE SHOEBAT # XaxiDeke04
Svet2014-05-2116
-
 58% ( 2 people voted )
+
recipročne by sato malo začať robiť v európe.


klifton # GexiSosy84
-
 67% ( 5 people voted )
+
2014-05-21 10:57:01 5f67fdfd
To len dokazuje slová Biblie,že všetky ostatné náboženstvá pochádzajú od diabla.
A keď sme zas pri tých démonoch ,tak niečo pre teba ako ateistu klifton:
https://www.youtube.com/watch?v=YCL2GJ5YUHQ#t=820

filip # WyboCeci64
-
 59% ( 17 people voted )
+
2014-05-21 11:12:57 5f6781ae
Musím toto sem pridať.... Už sa mi všetko začína v vyjasňovať.... Toto čo sa teraz v roku 2014 deje, výroba a šírenie všetkých diabolských filmov, prázdnych a zlomyseľných súťaží a zábaviek v televízii, smilnenie a hrešenie a okrádanie a nenávisti a každodenná zbesilá honba za peniazmi atď., či aj títo posadnutí moslimskí diabli, alebo pápeži krstiaci mimozemšťanov, jednoducho naše tvrdohlavé žitie podľa myšlienok tela a odvracanie sa od Boha, toto je iba následkom nášho predošlého života v predošlých desaťročiach a storočiach.... A aj ľudia namiesto modlitby v duchu a v pravde, ako to Ježiš učil, sa tvrdošijne sami seba klamú prázdnymi slovnými modlitbami a sa obrátiť ku živému Ježišovmu Svätému duchu do srdca, očistiť svoje srdce, žiť sväto podľa jeho ducha, nie podľa hlasu svojho tela, podľa našepkávania diablov, ktorí ich zvádzajú ku všemožným telesným hriechom - žravosti, hltavosti, opilstvu, lenivosti pred televízorom, atp., v neustálom zhone myšlienok a svetských túžob. I ja na tom nesiem svoj obrovský podiel viny, nielen voči sebe, ale i voči všetkým ľuďom, s ktorými som kedy vošiel do kontaktu.

Včera zverejnil jeden pravdivo duchovne znovuzrodený Ježišov priateľ video, v ktorom popisuje toto, čo sa okolo nás deje...
https://www.youtube.com/watch?v=LQiGG9ufDwc

Vyskytuje sa stále viac a viac bizardných príbehov, prichádzajúcich z celého sveta, že ľudia počujú a ktoré vidia. Príbehy bizardných vrážd a zabití a zmiznutí. Niektorí ľudia oznamujú že v ich vlastných domoch straší a čudujú sa že prečo. Príčina "prečo" je, pretože zlo sa zväčšuje. Nie je to kvôli internetu, že viacerí ľudia vidia tieto veci a oznamujú tieto veci, nie sú to iba správy v médiach... ale v skutočnosti ZLO pretrváva. Zlo sa množí kvôli jedinej príčine, a tá príčina je, že ĽUDIA si vyberajú konanie toho, čo je ZLÉ namiesto aby sa podriadili BOHU a ROBILI TO, ČO JE SPRAVODLIVÉ. Keď si vyberieš robiť to, čo je zlé, diabol ťa kŕmi, on nakŕmi tvoje telo a tvoje telo sa stáva posadnuté Satanom. Tvoj dom sa posadnutým diablom a nebude žiadnej cesty ako sa ho zbaviť, ANI ak sa budeš modliť alebo kropiť svoj dom "svätenou vodou", prizývať kňaza pre vyslovenie niekoľkých modlitieb, to skrátka NEBUDE fungovať. Mnohí ľudia sa ma spýtali a povedali, vieš, "Zavolal som kňaza, aby sem prišiel, prečo zostal môj dom naďalej strašidelným, hoci sem prišiel kňaz a modlil sa v každej izbe." Príčina že prečo je tá, že ŽIADNE opravdivé pokánie, ŽIADNA OPRAVDIVÁ ŽIVOTNÁ ZMENA V SKUTOČNOSTI NENASTALA V ŽIVOTE DANEJ OSOBY. Ak sa nedeje žiadna skutočná zmena v TEBE a v TVOJOM VLASTNOM SRDCI, ak bezvýhradne nenastáva ŽIADNA ZMENA, pretože diabol bezvýhradne nechce posadnúť dom, ale chce posadnúť tvoju dušu, chce ťa vziať priamo do pekla, a pokiaľ TY nie si pripravený odovzdať tvoj život JEŽIŠOVI a tvoje srdce JEŽIŠOVI a v smútku zakričať za NÍM, nie je ŽIADNA CESTA ako by si mohol odkopnúť diabla z tvojho života alebo z tvojho domu, on vlastní tvoj dom práve tak ako ty, pokým TY nie si pripravený ukázať diablovi, kto je šéfom. A NIE TY SI TEN ŠÉF, ANI JA NIE SOM TEN ŠÉF. JEŽIŠ JE TEN ŠÉF! A pokým nie sme podriadení JEŽIŠOVI KRISTOVI, potom nenastane ŽIADNA ZMENA, diabol ťa bude stále vlastniť a budú stále posadnutia a strašenia a čudné a bizardné vraždy. Preto je to TVOJA voľba KOHO BUDEŠ NASLEDOVAŤ, či nasleduješ Ježiša a kajáš sa a poslúchaš JEHO, meníš svoj život, žiješ sväto a spravodlivo pred Ježišom KAŽDÝ DEŇ a SPÚTAVAŠ KAŽDÚ JEDNU MYŠLIENKU, napomínaš to čo je zlé a podržíš to, čo je DOBRÉ. Je to TVOJA voľba koho budeš nasledovať. Ježišova milosť nech je s vami.

---

K tomu medzi komentármi ešte niečo naviac:

atlan61
When one woman submitted herself to Jesus the abductions that were taking place in her family for many years stoped. I saw a video a while back here on youtube about this but it has since been taking down and labeled private.
warningthepeople
Jesus created all things, both visible and the invisible. But most have rejected and introduced all sorts of evil. People can call it whatever they please, demons, UFO, alien or angels, but they exist and most all are not serving God. Those who serve God must be holy, separate from it all, and not be a part of any evil. 
atlan61
You know what is sad though, the angels saw Gods face, and were blessed by Jesus, they were their when he created everything, and now they hate him so much, they want to destroy man and everything in it, knowing full well they cannot. So why do they persist? ....

Stano # HyxaFyjo84
-
 60% ( 5 people voted )
+
2014-05-21 11:24:01 5057d10a
Dalsi propagandisticky clanok bez dokazov.

Komu taketo clanky prospeju?
Jedine tym co chcu postavi krestanov proti moslimom.
Preco to robia?
... na to nech si odpovie kazdy sam!

Nezabudajte vsak, ze mame spolocneho boha!

capko # KivySoke83
-
 40% ( 5 people voted )
+
2014-05-21 11:45:41 b2288a19
THEODORE SHOEBAT,-----Skutočne neviem,komu to prospieva,že sa tu uverejňujú články,ktoré rozdúchavajú náboženskú nenávisť?!

Jambo # CapuSuxo47
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-05-21 12:12:47 5b7f1cac
Ak ale kresťania zbombardujú Irak,Lýbiu,Vietnam nikoho ani nenapadne popisovať to týmto spôsobom.
benares # PynuWogy50
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-05-21 18:46:36 bc7b6a6d
loading...
Netrep, Filip! To vyjadruje akurát to, že ľudia sú prasce. A ak sa správne zmanipulujú nejakou ideológiou (a je jedno, či komunistickou, moslimskou alebo kresťanskou) tak dokážu robiť zverstvá.
Pock # SihySuri34
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-05-21 19:49:16 3ec5f361
Cap–moslimskí extrémisti a pseudokresťania majú spoločného boha, satana a spoločne sa pripravujete na neslávny vzostup a príchod antichrista.

Lidhja # JojaVime40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-05-21 20:12:19 b2288a6c
Benares–vymenuj tých kresťanov? Havel? Kennedy? Dzurinda? Palko? Vy protikresťania každého zabíjate, to je vaše dielo.

Lidhja # JojaVime40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-05-21 20:16:30 b2288a6c
benares,----Kresťania bombardujú Lýbiu ,Iran,Vietnam,Juhosláviu a mnoho ďalších zemí?To si videl? Pod kresťanskou vlajkou? Keby si netrepal!AMERIKA!Ak je kresťanská tak potom máš pravdu,ale treba konkretizovať. Nie som kresťanka ,ale štve ma to,že tu sa stále rozoštvávajú náboženstvá.

Jambo # CapuSuxo47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-05-21 20:31:12 5b7f1cac
Benares. Líbya Irak Syria Egypt a dokonca Irán v týchto krajinách žili a ešte v poniektorých žijú prastarí kresťania ktorí majú pôvodnú staro kresťanskú liturgiu. Irak tam už v podstate kresťania nie sú ušli. Vďaka demokratom z USA. Líbya kresťan si tam žil spokojne mohol si uznávať a vyznávať slobodne svojho boha bez obáv o svoj život. Dnes kresťania ušli, alebo sú hromadne zabíjaný vďaka komu demokracii ala USA ktorú importovali do Líbye ´´osloboditelia´´. Egypt bol som v prastarých kresťanských Koptkych chrámoch. Kresťania si spolunažívali s moslimami v celku v kľude po prevrate iniciovanom USA sú kresťania prenasledovaný a vraždení. Vďaka komu demokracii ala USA. Syria všetci vydáme aké zverstva tam robia údajný pravo verný podporovaný Katarom, S A a USA režú kresťanov ako baranov vďaka komu, vďaka demokratickej podpore pre opozičných (SSA) teroristov od diabla menom USA. Irán kresťania si tam žijú úplné normálne nikto ich neprenasleduje nikto ich nenúti prestupovať na moslimskú vieru. Majú však jedinú podmienku si kresťan nestaraj sa do nás moslimov a mi ti dáme pokoj. Zatiaľ pokial sa tam nedovalí demokracia ala USA a to budú opätovne jatka. Takže kde je zlo kde sú démoni, alebo kto sú démoni je to USA so svojou hegemonistickou proti kresťanskou politikou.

STOPA # QadyVyna05
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-05-21 22:22:01 b03dd45a
Toľko prostoduchosti, kresťania nenažívali nikdy v mieri s islamom, pretože islam bol rozdúchaný peklom a uchvátil doprevádzanou strašnou hrôzou, jeho rozšírenie bolo prikázané posadnutými šialencami, ktorí vyplnili vôľu satanského vodcu. Špinavý islam sa rozťahuje na územiach, ktoré boli stáročia kresťanské. Kde vidíš pokoj? Ako môže nastať pokoj, ak islam predstavuje totálne zlo? Ty si praješ pokoj so zlom? Ako môže byť dobro v pokoji so zlom?
Andalúzia, osmanská ríša podstúpila iný vývoj, ale kam vstúpila noha arabských divochov, tam kresťanstvo skončilo úplne, skôr, alebo neskôr.
Demokrati z USA dodali elixír, po požití ktorého s prejavenými účinkami začali moslimovia zabíjať? Lžináboženstvo im nakazuje násilné počínanie, ale oni sa zodvihli až na popud USA?
Monofyziti sú kacíri, nie kresťania, pokiaľ by ich neprenasledovali, nevnucovali divošský kult a nezapôsobili lžou na nízke charaktery, tak by mali dodnes prevahu, aj jazyk by si udržali.

Lidhja # JojaVime40
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-05-22 02:22:10 b2288a6c
Pock- Za vojnami a revolúciami a zverstvami nie sú kresťania, ale niekto iný :)
To,že to mnohokrát robili pod ich vlajkou neznamená, že boli kresťania.
Kresťan je ten,kto žije Kristovo evanjelium,nie ten,kto sa zaň považuje a prípadne dodržiava kresťanské rituály.
Ani dnešný Vatikán,ktorý namiesto kresťanstva prijal masonické učenie -ekumenizmus a spolupracuje s vládcami sveta na zotročení národov nie sú kresťania :)
Súčasní vládcovia sveta v Bohemian Growe tiež uctievajú niečo iné a navonok mnohí tiež vystupujú ako kresťania:)
Všetky náboženstvá vnuknuté "ich majstrom" sú chránené a šírené propagandou tak, ako aj celá islamizácia europy.
Zničiť a zmeniť chcú len jedno -kresťanstvo,či už synkretizmom - zmiešavaním s inými a nakoniec úplným zákazom,pod rúškom masonickej tolerancie a humanizmu.
Kto je za tým všetkým?
Stále tí istí :
http://afinabul.blog.cz/1307/dyk-o-29-jul-2013-o-2
3-03-povedal
filip # WyboCeci64
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-05-22 08:44:12 5f679fc8
Neviem o prípade nič, ale viem toľko o Moslimoch, že pre nič za nič by takto nenakladali s nikým, a už rozhodne nie z čisto náboženských dôvodov. Zato historicky je známe, že takto narábajú napríklad s tými, čo sexuálne zneužívajú deti, a s úchylnými homosexuálmi, ktorí predstavujú nebežpečenstvo pre spoločnosť, a ktorí sa dokázane previnili. Podľa nich, pre také tvory nápravy niet, ostáva len poprava. Ak sa berie do úvahy tá skutočnosť, že tento druhu kriminálnej činnosti má najvyšší výskyt opakovania sa, takéto prípady potom slúžia ako výstraha. Osobne sa prikláňam k názorom, že článok je špinavá protiarabská propaganda, zatiaľ čo neobsahuje žiadne priame svedectvo.


Zato homosexuálni rímsko-katolícki farárikovia zneucťujú meno kresťanstva denno-denne svojimi odpornými myšlienkami, ak aj práve nemajú možnosť ukájať sa svojimi úchylnými skutkami a v rámci kresťanstva sa im pánbožkárske trúby klaňajú. Preto medzi kresťanmi vládne perverzita a Moslimovia ju trestajú.

Pravdomluvec # WecoHeda29
-
 42% ( 2 people voted )
+
2014-05-22 16:22:25 59a878a6
"Kresťan je ten,kto žije Kristovo evanjelium"
No jasné, ale ak ide o dotácie zo štátnej kasy, tak je dobrý aj čert rohatý.
Kresťan je ten, čo uveril nezmyslom. A je jedno, či podľa nich žije alebo nie.

Pock # SihySuri34
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-05-22 18:37:05 3ec5f361
jak my ateisti sereme na rozne strany :)
bol zid, rozdelil sa na zidov a krestanov, krestania su jehovisti, katolici, cirkev adventisov 27 - 35 dna. no krasna evlucna teoria v praxi..

kucma # FyvaFixa25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-05-23 23:28:27 b2fdadf0

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
štyri   šesť
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0807 s
zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made