Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Ja som súdruh PAŠKA ! Kto je viac ...


Ja som súdruh PAŠKA ! Kto je viac ...

Narodil som sa ako súdruh, som súdruh a umriem ako súdruh. Som aj študoval akosúdruh a to prosím poctivo. JA mám myšlienky marxizmu-leninizmu v malíčku, veď som študoval odbor marxisticko-leninská filozofia v kombinácii s marxisticko-leninskou estetikou. Bolo to prospešné štúdium, to vám poviem, ale dnes to už nie je v móde, dnes si do životopisu píšem, že som vyštudoval filozofiu a estetiku. Veď čo koho do toho, no nie, vtedy bola taká doba. A to, že ma označujú za boľševika to ma uráža!!!

Ani sám neviem ako, lebo v ten deň som doma kachličkoval kúpeľňu, prišla nejaká ani neviem aká revolúcia, a dobre pre mňa, lebo som konečne mohol zužitkovať čo som sa na škole naučil. Konečne som mohol použiť moje schopnosti z filozofie a estetiky. Som proste SÚDRUH a vždy aj budem. A môžete sa aj na hlavu postaviť vďaka súdruhom bol v 89 prechod z jednéhorežimu do druhého menej náročný.Trošku nám naše plány narušili modrí vraj demokrati, ale MY súdruhovia sme predsa študovali, MY súdruhovia vieme ako nato, vieme, čo robiť, koho pošpiniť, koho obetovať, koho uplatiť, koho vyzdvihnúť. Vieme, ako držať kamarátov strany za gule, vieme zastrašovať, vydierať a aj niekoho prihlušiť keď treba. JA som tú vetu, čo som povedal - VYHRAJ VOĽBY, MOŽEŠ VŠETKO, som to nepovedal, len tak zo srandy. Myslel som to vážne. Veď národ nás chce, národ nás podporuje. MY sme vyhrali voľby, MY a nikto iný. Naše ideály sú večné a nemenné, naša strana sa obrodila a nabrala ten správny SMER. Zbavili sme sa starej trávy, buriny, oddelili zrno od pliev, vyčistili si priestor okolo seba. Nám nikto nebude prikazovať ako a čo máme robiť. My sme VYHRALI, MY máme MOC. MY ovládame všetko a všetkých. Buď budeš s nami alebo pôjdeš proti nám. Nám nikto nebude diktovať, ako máme obstarávať veci, nám nikto nebude diktovať ako a kto a za aké peniaze bude vyhrávať TENDRE, nám nikto nebude kefrať do politiky, do riadenia ministerstiev, nám nikto nebude ničiť naše svetlé zajtrajšky.

JA SOM SÚDRUH PAŠKA !!! Kto je viac...JA som študoval, JA viem čo treba robiť. JA mám odkazy marxizmu-leninizmu v malíčku. JA som zrušil kamery v parlamante, JA som rozhodol, kto bude a aké informácie bude podávať z parlamentu, JA som predseda, JA som ten kto rozhoduje, ja mám tu moc, JA dám postaviť garáže a 1.miliardu korún, mne taký pajac Hlinanebude hovoriť, kde a či na hrade sú vôbec nejaké kultúrne pamiatky, JA som študovalestetiku a nie hociakú, ale marxisticko-leninskú. JA som zástanca myšlienky - KONSENZUS, SPOLUPRÁCA, REŠPEKT. JA som ten kto rozkazuje davom, ja som PAŠKA!!! SÚDRUH PAŠKA!!! JA som filozof, politológ a homouniverzalis ja som, a HOTOVO !!!!

P.S. Apropó to CT čko že bolo predražené? Kuva a viete vy koľko dnes stoja také nové kachličky do kúpelne?

http://jozefo.slobodnyvysiela c.sk/ja-som-sudruh-paska-kto-je-viac/m4/ p39/b583Author: Jozef Oravec # MoniPopo12
Slovensko2014-11-0711
-
 77% ( 20 people voted )
+
Čo tam Paška...historický gól dal Panenka..furt sa bude spomínať na Belehrad A Nejakých Paškovcoch tu už bolo.... hajajáj a že vraj sa podobali......Ta neviem---
Klopi # GuqeBocy11
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-11-07 19:14:34 58d4289b
zaujímavé, ilumináti v parlamente nechcú byť snímaní kamerami, ale po uliciach je ich ako nasraných.


aaa # RuxaQija4
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-11-07 22:07:49 b2296b18
Netuším síce, kto je ten Bábika, ale na Belehrad, na Belehrad - to vykrikoval aj nejaký Švejk na invalidnom vozíku, mávajúc barlami. Bol tu už kráľ Váhu a Tatier i kráľ Šumavy, za súdruhov aj istý kráľ
Oravy... Ale toto, toto je iný kráľ! Nekorunovaný kráľ zdravotníctva...

:-DDD

Pandemonium # MefaByni60
-
 62% ( 3 people voted )
+
2014-11-07 22:10:31 d405c1fd
chumeli sa chumeli, vlocka honi vlocku, v romantickom zatisi, kocur je be kocku...

ali # SedoJiwu78
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-11-08 02:40:33 5dbddd1a
Tak iniciativný ako malý lokaj uhliar, ktorý neustále prikláda pod kotol na základe inšpirácií, ktoré kdh dostáva z poza veľkej mláky , aby splnili sen svojim mecenášom na doprivatizovanie zdravotníctva.Pra-vicoví degeneranti sú už opojení toaleťakom.
dada # SimyDysu59
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-11-08 05:41:25 c31c4b12
Vďaka Paškovi zalejú do betónu historické pamiatky nevyčísliteľnej ceny. Z toho betónu ich vylúpnu možno za ďalších 2000 rokov. Viete si predstaviť, akú cenu budú mať potom? Naši potomkovia sa môžu tešiť. Vďaka Paškovi. Je to génius.
milan # PesyMihy72
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-11-10 21:24:26 57f4fc90
loading...
Len aby sa v tej dobe neobjavil jeho potomok.
milan # PesyMihy72
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-11-10 21:27:11 57f4fc90
Prrrrrr ..Jožko Oravec 12... A čo tak tieto .. invektíva zovšeobecniť! Mená dať ......vybodkovať......vzdelanie tiež.... a všetko sedí! Tých k-me- - --tov je viacero---čo povieš?A nepatríš medzi ních aj ty?
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-11-11 17:35:59 58d4289b
No a už je tu náš uhliar z kdh podpísal za svojho bačovania osem zmlúv na CT - prístroje napríklad pre nemocnicu v Svidníku len na vypožičanie 21 mesiacoch v hodnote 1,8 milióna eur.Iste pokrivený Figeľ aj so svojími kumpánmi z kdh devastatormi kresťanstva je jedna radosť keď sú pri koryte.Soroš a jeho lokájka Radičová zbierajú plody svojej aktívnej činnosti.
dada # SimyDysu59
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-11-12 16:59:43 c31c4b12
..dada59..blahoželám...Ale nezdvíhajte viacej koberec! Viete čo je všetko tam "spratané" za tých 25 rokov! Tie vybodkované.............a menoslov skoro všetci po 17.11.1989... verejne činný KOMEDIANTI!Radšej ktorí z ních ešte nie je za vodou...? A robí si srandy aj z volieb....je im jedno!Burcujú, aktivizujú,dynamizujú... "guľašujú" "opíjajú" " vysviňujú..opekajú"za CUDZIE PENIAZE a demo--kraticky--narábajú s hlasmi--aby zvíťazila vôľa ľudu---dávno nevôľou získaná!Ešte tak opíjanie sa v centrálach po víťazných voľbách ... a ideme ďalej sem tam aj prosperujúce vecí produkovať... !
Klopi # KafuKygu89
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-11-13 11:04:13 58d4289b
To vyššie som písal pred voľbami a toto je už po... A sme s nimi vy...toto.. li, a máme ich v pi...ešťa.. či? --pokrikoval nafetovaní mladňak v akejsi centrále---kde sa bude TVO-- RIŤ --v najbližších 4-roch rokoch ! A Bráaatyslava búde náám úkazovat žíívotnu túto .. produktivitu..
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-11-17 15:45:32 58d4289b

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
dva   štyr
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

To, jak léčíme infarkt, bude nejspíš špatně


 To, jak léčíme infarkt, bude nejspíš špatně
Větší šance vylízat se z průšvihu nemají ti, kterým se přilepšuje kyslíkem, ale paradoxně ti, kterým ho odpírají. Nejlepší podmínky pro regeneraci myšího srdce panují na Mount...
AMERIČANÉ ZAČÍNAJÍ PŘEMÝŠLET O JÍDLE A ZISKY MCDONALD’S KLESAJÍ
Rodiče vám lhali. Nepořádek vám prospěje
Dôchodcovia do zbrane!

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0323 s
zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | good positive news inspirational stories articles | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage