Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Islamizácia Európy džihádom je reálna hrozba v dohľadnej budúcnosti


Islamizácia Európy džihádom je reálna hrozba v dohľadnej budúcnosti

Moslimská hrozba imigrantov z Afriky, je vážnou hrozbou. Severné štáty Afriky totižto neobývajú černosi, ale prevažne Arabské národy s moslimským vyznaním.

Je moslimská hrozba paranoja alebo reálna obava?

Mnohým ľuďom sa môže zdať, že moslimská hrozba a islamizácia Európy je prehnaná obava a prejav paranoje. Bohužiaľ je to veľmi vážna a vysvetlíme hneď prečo.

Média vymývajú mozgy tým, že treba rozlišovať, medzi radikálnymi a umiernenými moslimami. Kresťanský koptský kňaz z Egypta, Zakaria Botros, ktorý má z moslimami mnoho skúseností, hovorí, že umiernení moslimovia budú v Európe dočasne zdvorilí, ale ak sa budú cítiť silnejší, prejavia svoju radikálnu tvár. Tento človek varoval západný svet, pred hrozbou "umiernených" moslimov, z ktorých sa rýchlo a ľahko stanú radikálni moslimovia. Nebudeme musieť dlho čakať, aby sa z umiernených moslimov stalo hnutie Islamský Štát a to priamo v Európe. Predstavovať si moslimov len ako tých dobrých umiernených, označil tento kňaz za veľmi naivnú predstavu o moslimoch.

Zdroje:

https://www.youtube.com/watch ?v=AmHqjtOWoIQ

http://www.fatherzakaria.net/ books/islam/pdf/01.zip

Zakaria Botros na svojej webstránke cituje knihu "Autumn Furor"slávneho moslimského autora menom Mohammed Hassanein Heikal, kde tento autor bez servítky na ústa vysvetľuje plány a prípravy moslimov na svätú vojnu džihád v Európe. Moslimská stratégia sa skladá z dvoch fáz. Prvá fáza, predstieranie slabosti, vyčkávanie na rast moslimskej populácie, či vyčkávanie na príchod ďalších moslimských imigrantov. V druhej fáze, keď sa budú cítiť silnejší, zoberú moslimovia zbrane do rúk a každého, kto nebude ochotný konvertovať na islam, popravia.

Hassan Abdulla Al Torabi, ktorý je najviac fanatický moslimský sudánsky vodca, hovorieval otvorene: "Musíme predstierať, že sme slabí, až dovtedy kým sa staneme silnými"

Dnes budeme utečencov chudáčikov ľutovať akí sú neboráci, ako musia utekať pred vojnou a nepokojmi, a zajtra nám tu budú Arabi odsekávať hlavy, že nechceme konvertovať na islam.

Tieňová vláda, ktorá stojí za EÚ, má z Európou veľmi zlomyselné ciele. Nemožno vylúčiť, že za nejakých 100 rokov budú všetci domáci Európania moslimami, pretože každý kto nekonvertuje, tomu moslimovia-Arabi odseknú hlavu. A budú vládnuť Európe Arabi.

Čo je to vlastne islam?

Islam je viera v nenávidiaceho, zlostného, trestajúceho, zotročujúceho a prísneho Boha. To čo nazývajú moslimovia "Aláh", by sa malo v skutočnosti nazývať ako Diabol, Démon, Satan, alebo Zlo.

Kresťania, tí aspoň veria v milujúceho a odpúšťajúceho Boha. Moslimovia, tí veria v démonické monštrum.

Comparison between God in Islam and Christianity, http://www.fatherzakaria.net/ books/qaf/word/65-Episode.doc

Islam je až tak prísny, že kto by sa nemodlil 5 krát do dňa, je považovaný za neveriaceho a zatrateného (skončiaceho v pekle), pričom jedna modlitba trvá aj 20 minút.

Moslimovia majú poriadne zlého Boha, keď má na nich takéto nároky, ktoré sa nedajú ani poriadne splniť.

Islam je náboženstvo založené výlučne na STRACHU. Ak sa dieťa nechce modliť, tak ho rodič poriadne potrestá, zbije palicou, a bude vyhrážať že ak ne nepomodlí tak bude trpieť v pekle vo večnom ohni.

A božechráň, aby si veriaci moslim dovolil pochybovať nad islamom a dávať kritické otázky nad nezmyselnými islamskými dogmami nejakému islamskému duchovnému. Ten by sa začal veriacemu vyhrážať, ako si to dovoľujete pochybovať nad islamom a vyhrážal by sa mu peklom, alebo prípadne aj trestom smrti (nakoľko v moslimských krajinách existuje trest smrti za odpadnutie od islamu)

Celé islamské náboženstvo nie je o ničom inom ako o STRACHU. Navyše mnohé islamské krajiny za niektoré hriechy dodnes oficiálne úradne umožňujú stredoveké tresty, ako ukameňovanie, či bičovanie.

Verejné (teda nie uzavreté) popravy, sú tiež veľkou vyhrážkou strachu, aby sa naháňal strach verejnosti.

Nad islamskými dogmami nesmie veriaci rozmýšľať. V islame je prísne ZAKÁZANÉ POUŽÍVAŤ ROZUM- to je predsa rúhanie proti Aláhovi. Je zakázané dávať kritické otázky na islam a o absurdnostiach islamu. Lebo každý kto rozmýšľa má aj kritické otázky. Ale v islame je pod hrozbou strachu zakázaná akákoľvek kritická diskusia. Otázky sú zakázané. Rozum je predsa od diabla.

Hoci moslimovia sú hrdí na to, že im Mohamed priniesol vieru, v skutočnosti pre moslimov by bolo lepšie ak by zostali pri starom pohanskom náboženstve - v takom prípade by nemuseli veriť v takého satanského zlostného démonického Boha, ktorý sa nazýva Zlo.

"Boh" v Koráne má 99 mien. Kresťanskí autori týchto stránok upozorňujú, že niektoré mená Aláha v preklade znamenajú významy, ako Rafinovaný Podvodník či Klamár

http://answering-islam.org/Go d/index.html

Mohamed měl pohlavní styk s Ajíšou, když jí bylo 9 let, vysvětluje specialista na manželství

Zdroj: http://pravdu.cz/vek-pro-pohl avni-styk/mohamed-mel-pohlavni-styk-s-aj isou-kdyz-ji-bylo-9-let-vysvetluje-speci alista-mAuthor: ondrej # XepeFihu05
Európa2015-06-078
-
 72% ( 8 people voted )
+

Aby nám musulmani a mohamedáni v Európe v mene ich "úžasného" Aláha nezačali v blízkej budúcnosti odsekávať hlavy, kvôli tomu že nebudeme ochotní konvertovať na ich zvrátený Islam, podporte prosím, nasledovný protest proti Islamizácii Európy

http://www.facebook
.com/events/1607363829540197/permalink/16086579694
10783/

simon # PocyKuka09
-
 60% ( 5 people voted )
+
2015-06-08 12:34:55 5057d10a

Aby nám musulmani a mohamedáni v Európe v mene ich "úžasného" Aláha nezačali v blízkej budúcnosti odrezávať hlavy, kvôli tomu že nebudeme ochotní konvertovať na ich zvrátený Islam, podporte prosím, nasledovný protest proti Islamizácii Európy.
Protest sa koná 20.06.2015 v Bratislave. Viav info je tu

http://www.facebook
.com/events/1607363829540197/permalink/16086579694
10783/

simon # PocyKuka09
-
 50% ( 2 people voted )
+
2015-06-08 12:40:31 5057d10a
Aby nám musulmani a mohamedáni v Európe v mene ich "úžasného" Aláha nezačali v blízkej budúcnosti odrezávať hlavy, kvôli tomu že nebudeme ochotní konvertovať na ich zvrátený Islam, podporte prosím, nasledovný protest proti Islamizácii Európy.
Protest sa koná 20.06.2015 v Bratislave. Viav info je tu


https://www.facebo
ok.com/events/1607363829540197/permalink/160865796
9410783/

simon # PocyKuka09
-
 54% ( 3 people voted )
+
2015-06-08 12:50:26 5057d10a
Aby nám musulmani a mohamedáni v Európe v mene ich "úžasného" Aláha nezačali v blízkej budúcnosti odsekávať hlavy, kvôli tomu že nebudeme ochotní konvertovať na ich zvrátený Islam, podporte prosím, nasledovný protest proti Islamizácii Európy.
Protest sa koná 20.06.2015 v Bratislave. Viav info je tu


https://www.facebo
ok.com/events/1607363829540197/permalink/160865796
9410783/simon # PocyKuka09
-
 58% ( 2 people voted )
+
2015-06-08 12:54:20 5057d10a
Proroctvá Petra Chobota


Tiež je zaujímavé aj to, ako sa plnia proroctvá šamana Petra Chobota http://petr-chobot.
eu/cs/
Cca pred rokom od toho ako začal islamský štát bojovať v Iraku, Chobot hovoril, že niekde nad Irakom a Iránom vidia juhoamerický šamani veľké zhluky negatívnej energie, ktoré sa onedlho prejavia vojnami. Nakoniec tú vojnu nespôsobila intervencia armády USA (čo sa vtedy mohlo zdať ešte najviac pravdepodobné), ale Islamský štát v Iraku. Jeho prorocké slová sa splnili. Kto by ešte pred rokom tušil, že Islamský štát bude v Iraku takto závažne vyčíňať. (žiaľbohu nemám čas hľadať presne tie videá/nahrávky v ktorých to hovoril, je to časovo veľmi náročné)

Tiež asi cca pred rokom hovoril Peter Chobot že existujú veľmi závažné plány tieňovej vlády násilným nanútiť Európe islam. A vidíme, že Európska únia robí silou mocou za každú cenu všetko pre to, aby čo najviac moslimského obyvateľstva dostali z Afriky do Európy. Kto by to ešte pred rokom tušil, že ešte budú až takto extrémne vážne problémy s moslimskými utečencami.

So šamanského hľadiska sa dá nesmierne iracionálne šialené konanie Európskych politikov vysvetliť tak, že na politikov pôsobia čierni mágovia, ktorí dokážu manipulovať mysľami ľudí. Je to možné robiť aj na diaľku, bez fyzického kontaktu s daným politikom. Politik naprogramované myšlienky považuje za svoje vlastné, ani ho nenapadne, že ním niekto manipuluje. Peter Chobot hovorí, že takýto čierni mágovia naozaj existujú.

Aký názor má Peter Chobot spoločne s amazonskými šamanmi na moslimské etnikum


Túto problematiku spomínal vždy ako vážnu. V západnej Európe bol vážny problém s imigrantami už dávno pred vypuknutím tohoto veľkého problému.


Hovoril, že Európa sa môže zachrániť len tak, ak zastaví príliv imigrantov. Od Európy bude záležať aj osud celej planéty. Ak sa nezachráni Európa, môže to znamenať aj vážny kolaps pre celú planétu Zem.


Neeurópske etnikum označil ako škodlivé pre Európanov, imigranti znižujú energetické vibrácie kolektívnemu vedomiu Európanov. Teda imigranti prenášajú do Európy akúsi duchovnú infekciu, ktorá sa prejavuje všetkými možnými formami utrpenia pre Európanov. Európa má už dosť problémov sama o sebe, a nepotrebujeme ešte ďalšie utrpenie

Tiež ako riešenie problému utečencov je možné ponechať utečencov v Európe na dobu obmedzenú. EÚ by mala presadiť zákon, ktorí prísne vyhostí utečencov z Európy, ak sa humanitárna situácia v ich krajinách zlepší.


Problém je v tom, že EÚ tu chce nechať utečencov v Európe natrvalo, pričom musíme počítať aj s tým, že sa budú veľmi prudko a rýchlo rozmnožovať.

PS: Po zlepšení humanitárnej situácia by bolo správne, ak by ich zákon z EÚ vyhostil utečencov aj z ich potomkami z Európy von

simon # PocyKuka09
-
 57% ( 4 people voted )
+
2015-06-08 13:02:59 5057d10a

Dňa 10.7.2014 šaman Petr Chobot žiaľbohu správne prorocky predpovedal, že tieňová vláda nám chce nanútiť násilým Islam. V tom čase kedy to hovoril sa to zdala ešte šialená a nereálna myšlienka, dnes nám už do smiechu nie je


http://cestyksobe.cz/s-petrem-chobotem-o-vsem-1-di
l/3237
http://cestyksobe.cz/?s=S+Petrem+Chobotem%2C+O+v%C
5%A1em

https://www.google.sk/
search?q=Petr+Chobot+Al%C5%BEb%C4%9Bta+%C5%A0orfov
%C3%A1+2014&hl=cs-SK&gbv=2&prmd=ivns&source=lnms&t
bm=vid&sa=X&ei=X3d1VcbHKuX9ywOL-YO4BQ&ved=0CAYQ_AU


Ide o štyri dosť dlhé videá, žiaľ nemám čas to presne nájsť na ktorej minúte v ktorom videu hovoril o nanútení Islamu

simon # PocyKuka09
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-08 13:18:33 5057d10a
loading...
rad by som vedel ako sa rehotali od stastia Europania, ked ich zavalili krestansky mor....
Rafael # BakiQuno09
-
 43% ( 4 people voted )
+
2015-06-08 14:14:28 59ad961d
aj bez chobota viem to čo vedeli aj miazgovci na cestách lepšie je biele na čiernom ako čierne na bielom.
stigd # LybySuli20
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-11 21:52:24 5277639a

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
dva   jeden
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Aj pravicový volič si zaslúži istoty


Aj pravicový volič si zaslúži istoty
Doba je neistá, čo ešte včera platilo, dnes už neplatí. Pravicový volič môže ľahko nadobudnúť pocit, že tu už nikto nič negarantuje. Avšak netreba zúfať, je tu SaS, strana ktor...
Gravitační lampička
Godfrey Bloom v Európskom parlamente: ľudia vás obesia a budú v práve
Islam versus Európske zákony. Je islam v Európe ilegálny?

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0251 s
handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | good positive news inspirational stories articles