Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Íránská mládež se připravuje na „syrský džihád“


											Íránská mládež se připravuje na „syrský džihád“

Podle zpráv íránských informačních agentur se v zemi aktivizuje mládežnické hnutí mobilizace k "syrskému džihádu".

Mládežnické organizace oznámily otevření náborových míst.

Syrskému prezidentovi Bašáru Asadovi byl odeslán dopis, ve které íránští nadšenci žádají o povolení vybudovat na Golanských výšinách, "pro Sýrii nejdůležitějším strategickém místě" vojenskou základnu.

"Skupiny odporu" přísahají, že krví smyjí "šedesátiletou skvrnu hanby sionistické okupace, třicetiletý zločin proti islámu a deset let neoprávněných vojenských zásahů USA proti arabským státům".

Írán dále radí USA "jít v Sýrii cestou politického urovnání a nehrát si s ohněm".

Prohlásil to dnes na tiskové konferenci v Damašku předseda Výboru íránského medžlisu pro národní bezpečnost a zahraniční politiku Alaeddín Borudžerdí. Hlava parlamentní delegace dnes jednal se syrským prezidentem Bašárem Asadem.

Podle Borudžerdího slov, "pokud bude rozpoutána válka, tak se tato válka neomezí jenom na Sýrii, ale zachvátí celý Blízký východ".

Zdroj: czech.ruvr.ru

 Author: ac24 # HaqeVimo24
Vojny2013-09-0312
-
 64% ( 4 people voted )
+
http://www.youtube.com/watch?v=69nd7CHYZus
Neponúkam to ako 100% pravdu.. Som tiež len chybujúci človek, avšak spravil som túto prezentačku z úprimnosti a z toho čo som mal na srdci.. Pozrite si to, ale bez zbytočných predsudkov.. Čo nepochopíte v prvých minútach, môže vám dať zmysel po hodine pozerania
Nedávno som začal čítať jednu knihu.. Síce je to od "druhej strany mince", ale je fajn poznať aj taktiku "nepriateľa" ... Na konci pridávam zadnú stranu z knihy: "Padlí bohové a nový světový řád" od Arila Edvardsena, ktorý vedie rozhlasovú misiu International World Mission a má značný vplyv na politickú scénu a dokonca aj na predstaviteľov OSN.. Je zaujímavé, že tento "kresťan", ktorý hájí biblické zásady, zároveň podporuje myšlienky New Age.. Na jednej strane podáva krásne pravdy o "intelektuálnych vodchoch" blízkej minulosti, ale na druhej razí cestu k NWO.. Žeby sa "nepriateľ" skryl pod rúško falošného kresťanstva?
Ak si myslíte, že to nie je k téme, pozrite si celé to video, na ktoré som hore hodil LINK ..
Snímka knihy je tu: http://postimg.org/image/atq5v0son/

Patrik # VebaSydi71
-
 62% ( 3 people voted )
+
2013-09-03 20:58:38 57f4c28a
Dobry vecer.

Veduci HAJZLI z americkeho kongresu su za utok. Obama si dava schvalovat vyhradne pravo utocit kdekolvek na svete. Hollandsky idiot caka na prikaz k utoku. Co je totok za skurvveny svet ...

smartang # BohuPyki56
-
 79% ( 18 people voted )
+
2013-09-03 21:59:02 5f67412b
este som zabudol dodat a znova to pripomeniem aby sa NEZABUDLO uz NIKDY ze USA v tejto vojne ide pomahat novemu priatelovi - Al-Kajde. US-Kajda je meno, ktore si USA pravom ziskala.

Moja gratulacia.

smartang # BohuPyki56
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-09-03 22:04:12 5f67412b
Ej, ale si popália ruky tentokrát. Dovtedy sa chodí s krčahom po vodu...
Pravdomluvec # WecoHeda29
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-03 23:42:39 59a879c8
ak by sa do vojny zapojilo viac moslimskych krajin na blizkom vychode tak by sa mohli popalit a momentalne si neprajem nic viac!ale aj utocnikov bude viac nez len USA.su tam este francuzi a zidaci.ich by kludne mohli vymazat s mapy.ako lahko prisli v 1947 k statu a obrovskemu uzemiu ineho naroda,tak by im teraz za ich chamtivost mohli zasa to uzemie zobrat.a som zvedavy ci sa aj dnes najde dalsi frajer co dakaze rozostupit cervene more!

TNT1973 # HamuQeno04
-
 75% ( 10 people voted )
+
2013-09-04 05:28:20 d991c727
kľudne mohli tým podľuďom vytvoriť štát v USA a nasáčkovať ich tam všetkých nech si medzi sebou úžerníčia do sýtosti.
marsal Zukov # DigiHaqu14
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-04 07:13:27 57c5a734
loading...
US-Kajda sa tentokrát rozhodne popáli. Je len otázka, koľko obetí a čo všetko to bude obnášať na oboch stranách. Držím palce Putinovi ... Kua ... sme ako civilizácia dopadli že? Pol sveta hladuje a mocným nestačí mať viac a ešte viac. Majú moc ale chcú jej ešte viac, chcú absolútnu moc. Jeden tomahawk stojí 2 mil usd. Choré, nepochopiteľné ...

Kam sa to človek dostal? Čo to stvárame? Na čo nám je inteligencia, načo celý vedeckotechnický pokrok keď zase len stojíme na prahu sebazničenia? Kde sú naše detské sny? Kde úpriomnosť, kde krása ktorú sme ako deti vnímali? Kde nádej a perspektíva, s ktorou sme ako tínedžeri vstupovali do života? Kde ideály? Kde je láska, ktorú každý z nás potrebuje a bez ktorej nikto nedokáže byť šťastný? Kde je to všetko? ČO NA TOMTO VŠETKOM BOLO NESPRÁVNE ŽE SME TO OPUSTILI? KDE SME TO NECHALI? KOLI ČOMU? KOLI KOMU? Do **** s tým všetkým !

LEN PRAVDA A NIČ NEŽ PRAVDA. A PRAVDA, TO JE LÁSKA, TO JE SPRAVODLIVOSŤ. OTVORME SA PRE TIETO IDEÁLY A ZABUDMINE NA VŠETKO FALOŠNÉ A NEPRAVÉ! POVSTAŇME ZNOVU SAMI V SEBE A NÁJDIME TO, ČO SME DÁVNO STRATILI. PRAVÉ IDEÁLY.

smartang # BohuPyki56
-
 77% ( 16 people voted )
+
2013-09-04 08:04:32 d90c3016
Smartang,
a co na teba hovoria cvokari?

pipko # CyreKuty96
-
 46% ( 3 people voted )
+
2013-09-04 09:43:58 5f67ac1c
Písanie citových výlevov a výziev na fórach s veľkými písmenkami svedčí skutočne o hlbom psychickom rozrušení ich autorov. Toto je priam ukážkové...!
:-DDD
Pandemonium # DaruJete36
-
 40% ( 5 people voted )
+
2013-09-04 10:13:55 d4254112
no neviem či pravidelné trieskanie hlavou o podlahu a kŕčovité metanie sa pri nejakom rámuse je niečo, čo svedčí o plnej psychickej vyrovnanosti majiteľa takto ťažko skúšanej makovice.

smartang # BohuPyki56
-
 50% ( 2 people voted )
+
2013-09-04 10:22:49 d90c3016
Niektorí sa tu stále snažia pochopiť svet rozumom a myslia si, že svet sa rozumom riadi. Politici a tie tzv. "powers that be" nerobia iba racionálne rozhodnutia, pretože ich riadia sily a mocnosti, ktoré nie sú z tohto sveta. To, či si pod tým predstavíte spirituálne entity z inej dimenzie (démonov/padlých anjelov/diabla) alebo mimozemšťanov z inej dimenzie, či planéty je jedno, výsledok je rovnaký a môžme sa o ňom presvedčiť dnes a denne. Ktosi alebo čosi sa snaží zničiť samotnú podstatu človeka, pokriviť hodnotový systém, tak aby sme sa prestali podobať na ľudské bytosti. Aj Rotschild a slobodomurári sú iba bábky v rukách niekoho/niečoho mocnejšieho.
mkultra # JyteWodo51
-
 57% ( 4 people voted )
+
2013-09-04 18:02:20 5f6608d7
Pandebilium alias Močiarová cikula alias Bulače pravé vajco, takže Fúrer je dole a PUČ v mafiánskej strane nastal, správa v denníkoch ,, Mečiar už nie je predsedom HZDS, stranu riadi grémium" ma potešila :DDDDDDDDDD
Bulo von E # QeweVemo24
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-09-07 23:39:20 5f666b15

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
dva   d
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

JAK MI CIKÁN PRODÁVAL PARFÉM


JAK MI CIKÁN PRODÁVAL PARFÉM
Nevím, jestli se to označení skupiny píše s malým nebo velkým písmenem. Píšu s malým ne proto, že si velké nezaslouží, ale kvůli fyzické podobě, viz dále. Nevím, jestli se ...
Vražda francouzských novinářů aneb multikulti ráj už na dohled
Tak už je tu další případ detekce gravitačních vln
Nelson Mandela zemřel ve věku 95 let

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0279 s
important actual news leaked informations spies spy espionage | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made