Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Incident ktorý som si vypočítal.


Incident ktorý som si vypočítal.

Existuje vtip, kde cestuje jeden žid z bodu A do B vlakom, na druhom konci vagónu vidí iného žida (oblečenie atď.), ktorého ale osobne nepozná. I začne sa zamýšľať kto by to mohol byť a prečo vlastne sedí v tomto vlaku a na konečnej spolucestujúceho radostne pozdraví (správnym) menom. A keď sa ten druhý čuduje či sa poznajú, odpovie mu že nie, ale on si ho vedel vypočítať.

Ono vypočítať sa dá kopa vecí.

Napríklad sa dá vypočítať priebeh incidentu, ktorý v dohľadnej dobe prebehne v Maďarsku. Netvrdím že celkom určite, doba je tak turbulentná že už predpoveď čo bude pozajtra je lepšia od meteorológa ako od šéfa tajnej služby, takže je tu silný random factor, ale istú, povedzme že výrazne nenulovú pravdepodobnosť realizácie by som predpokladal.

Fakt 1

Maďarskí policajti sú už teraz tí zlí. Lebo na rozdiel od priateľských a milých v grécku, srbsku a macedónsku (ktorí fungujú ako touroperátori vládnych zájazdových autobusov), si dovoľujú také zverstvo ako....žiadať dodržiavanie zákona. Čo vám poviem, hnus. Pýtať si na vstupe do krajiny doklad že kto som čo som a dokonca horor dictu! obmedziť prenikanie do schengenského priestoru na priechody na to určené. Dokonca si Maďarsko dovolilo položiť na schengenskú hranicu plot, ktorý je úúúúúúúúúúúúplne iný ako ten čo majú na schengenskej hranici napríklad takí Španieli. Iný je v tom že je neľudský a rasistický. Plus snahy mierumilovne zvládnuť davy nezdokumentovaných "Sýrčanov", odhodlaných za radostného skandovania Angela, Angela dopochodovať peši až do toho Nemecka, nech by bolo kdekoľvek a nech by im v ceste stálo čokoľvek. Tak ako je pre niektorých latentných samovrahov obrázkom sezóny utopený chlapec ktorého otec si šiel do Nemecka po nový zub, tak pre mňa to bude ešte dlho maďarský policajt, ktorý nasrdeného imigranta slušne prosí kým ten mu zúrivo hrozí za normálnych okolností by mu policajt ten prst oddrapil a napchal niekam kde slnko nesvieti.

Môže sa to ale vnímať aj ako pozitívum : už teraz sú Maďari tí zlí, takže horšie to v zásade byť nemôže. Takú šancu škoda nevyužiť.

Fakt 2

Táto idylka čisto z princípu nepotrvá večne. Včerajší incident keď sa stovky zadržiavaných len tak čisto počtom rozhodli zvalcovať plot záchytného lágra a ísť do Viedne peši (v noci im začala byť zima, tak sa nechali ukecať na návrat, ale dnes si to zopakovali), by rozumnému dal priam nekonečne tém na úvahy. Napríklad nás čo motivuje k viere že nabudúce to nezopakujú, prípadne čo s tým ak áno, lebo toto je už, bratia sestry, tak trochu problém. Tisícky totálne nezdokumentovaných človiečikov čo pobehujú krajinou a nevieme o nich NIČ sú problém.

Fakt 3

Hovorme si o nich čo chceme, ale jedno nie je predsudok : Maďari si na hlavu nenechajú srať dlhodobo. Že Angela nemá hotovosť a tak si nevie hodiť mincou či chce od Maďarov aby dodržiavali predpisy a zadržiavali a registrovali, alebo či chce aby kašlali na predpisy a bez zdržiavania a tým pádom aj registrácie púšťali skrz, to by ešte uniesli. Aj keď panuje širokospektrálna zhoda, že takto debilne a chaoticky to neriešili ani boľševici v posledných kŕčoch socíku. Ale dlhodobo si na nervy brnkať nenechajú. Môže sa nám to zdať rasistické, ale arabákmi bohvieodkiaľ, zjavne nezorientovanými v ktorom storočí a na ktorom kontinente sa aktuálne nachádzajú, už vôbec nie. A domorodci v tomto smere podporujú Viktora. Možno lebo podvedome tušia, že AK je v aktuálnej EU vôbec niekto, kto je schopný prežehnať sa, vydať povel nech mančaftu rozdajú po päť zásobníkov ostrých a ďalej nech sa deje vôľa božia, je to práve Viktor. Btw, bavil som sa s ľuďmi čo sledujú maďarskú scénu asi ako ja českú (hlavne lebo rozumejú reči čo ja nie) a potvrdili mi podozrenie : predstava že namiesto Viktora by tam teraz sedel napríklad taký "klamali sme ráno, naobed, večer" Gyurcsániy vzbudzuje medzi pospolitým ľudom v Maďarsku kombináciu nefalšovanej veselosti a mrázu čo po chrbte pochoduje v sedemstupoch. Predstavte si že na Slovensku nemáme síce zlodeja ale inak vcelku príčetného Róberta, ale že to u nás riadi (muhaha) nemenovaná "šestnásť krajín sa predsa nemôže mýliť" profesorka sociológie.

Fakt 4

Aby sa vlna zastavila, je potrebný SIGNÁL. Niečo dostatočne jasné, aby až do lágrov v Turecku doletelo svetlo poznania že tadiaľ cesta nevedie.

Fakt 5

Príležitostí bude ešte X, šanca že sa EÚ / Angela /KTOKOĽVEK v reálnom čase (max dva týždne) odhodlá k niečomu systémovému, podotýkam že sa myslí praktická realizácia a nie popyči silné vyjadrenie z Bruselu že ale okamžite by sa malo začať seriózne rozmýšľať nad zložením kontaktnej skupiny na definovanie základných parametrov problému....je, sad but true, čistá nula. Nedám ani lim0 lebo lim0 je vždy viac ako nula, tu je príspevok súdružky Angely skôr silne kontraproduktívny ako sme boli minulý týždeň videli. Btw neviem ako vám, ale mne sa vybavila pamätná tlačovka, na ktorej sa dederónsky súdruh nesprávne vyjadril o termíne otvorenia hraníc a davy vzali hranicu útokom.

Whatever, vzbury, masové úteky, obsadené vlaky, zablokovaná diaľnica, obsadená stanica v centre Budapešti....atď...sa BUDÚ opakovať. Až kým prílev neskončí, čiže donekonečna. Alebo až kým z Európy nebude rovnaká rozbombardovaná kopa trosiek uprostred občianskej vojny, akou je aktuálne Sýria. Ak Maďari v ďalšom kroku natvrdo (mínové polia including) zablokujú hranicu a na hrdlách hraničných priechodov sa (logicky, viď príklady o nádobe do ktorej viac priteká než z nej odteká) vytvoria dočasné záchytné tábory, prevažne stanové, čo takto skraja jesene môže byť celkom adrenalín sám osebe a problém sa samozrejme posunie resp zreplikuje aj o stupienok nižšie.

Fakt 6

Maďari skôr alebo neskôr tipujem v horizonte skôr dní ako týždňov, zažijú ďalší incident typu masový útek z lágra. Teraz na neho ešte neboli pripravení, keď sa systém budoval, s podobným vývojom sa jednoducho nepočítalo. Ale plán na zvládnutie a zároveň využitie predsa existuje...keď napadol mňa, určite existuje aj na papieri s pečiatkou tajné, v príslušnej zapečatenej obálke.

Fakt 7

Maďari majú plné právo žiadať aby sa imigranti aspoň trochu chovali v zmysle platných predpisov.

A preto raz príde deň, pracovne ho nazvime D. Vtedy pre zjavnú neúčinnosť predchádzajúcich pokusov pred ľudskú vlnu nepostavia pár policajtov s obuškami, ani vodné delo a ešte vydesenejších hasičov, ale kordón vojakov. Naozajstných. So samopalmi a ostrou muníciou. Vopred informovaných o čo sa jedná a dobrovoľníkov, lebo na toto nebude mať každý žalúdok. Pod velením dostatočne vysokej šarže od majora vyššie, nie nejaký vydesený poručík. Osobne by som odporúčal aj demonštratívne (na povel vojaci ako jeden muž siahnu po bodáku a skúseným pohybom ich nasadia) nasadenie bajonetov, ono to psychologicky naozaj pôsobí dobre. A za nich pristaviť BVP. S ťažkým guľometom a plným palebným priemerom v zásobníkoch. A dať pochodujúcim vo viacerých jazykoch a z megafónov najavo, že pochodujú zlým smerom, tak nech láskavo napochodujú do lágra. Kam patria. Nehovorím ja, v azylových predpisoch píšu a tete Angele by ich mohol príležitostne niekto prečítať.

A keď sa vlna nezastaví a my vieme že sa nezastaví dať poslednú výstrahu päť minút na čelom vzad, alebo vás plošne prehlásim za teroristov a kto sa dožije večera, ten bude zajtra večerať v lágri v Turecku. Alebo v Sýrii, mám pocit že ten chlapec čo tak veľmi kričí Angela vílovjú, vyzerá just ako keby sa vyhýbal službe v armáde. A boju proti ISIL ktorý mu ničí domovinu...tak nech sa realizuje. Doma.

A môžeme smelo predpokladať, že vlna sa ani teraz nezastaví. Čo nám už urobia? Nebudú predsa strieľať do detí.

Do detí nie. Do živých štítov úplne v pohode.

Prvý rad zakľaknúť, druhý stáť, prepnúť na jednotlivé výstrely, nabiť, k lícu zbraň, zamieriť, odistiť. Pekne nahlas, jasne, ako z povelovej príručky.

Posledná výstraha. Krok smerom ku kordónu považujeme za útok.

Krok.

Nuž, prvá salva pekne ponad hlavy. Davom to zrejme otrasie, ale hybnosť ostane zachovaná.

Druhá o pár centimetrov nižšie. Nech sa minimalizujú náklady na liečbu. Ak by bola príprava naozaj dobrá, každý vojak dostane prvý terč pridelený najväčšieho a najagresívnejšieho krikľúňa v palebnom poli.

A ak by ani to nepomohlo a dav by hrozil prevalcovať kordón čisto počtom.... 14,5mm guľomet vo veži BVP vs dav... osobne by som si stavil na ten guľomet.
Zvyšok čo prežije masaker (na to slovíčko si zvykajme, ešte sa s ním budeme stretávať) plošne bez rozdielu nahnať za drôt a rovnako plošne a bez rozdielu vypovedať. V horizonte 24 hodín, kým neodznie šok (a že to BUDE matka všetkých mediálnych hovien vo ventilátore) to nahádzať do lietadla a vyviezť kamkoľvek dopreč, krajina pôvodu je ideál. Nech si nás dodatočne slniečkári žalujú až doaleluja.

Samozrejme, celé zdokumentovať. Zo všetkých uhlov, čo najformálnejšie, v HD kvalite. A odvysielať a na jutube. Nezostrihanú verziu. Nech je jasné že mali šancu, ale rozhodli sa spôsobom ktorý je nezlučiteľný s verejným poriadkom a potenciálne aj so životom. Pre toho, kto sa takto správa.
Tento signál by bol určite rovnako výživný, ako prehlásenie tety Angely že príďte a nejakými predpismi si nelámte hlavu. Garantujem že príťažlivosť balkánskej cesty by cez noc ostro poklesla.

Toľko na tému "teoretické cvičenie o zvládnutí a zneškodnení davu cudzincov odmietajúcich rešpektovať akékoľvek autority a predpisy na území kde sa aktuálne nachádzajú".

A teraz malé konšpiratívne okienko : včera prebehla v Maďarsku porada rady obrany štátu. Na jej závere minister obrany abdikoval. Môžeme veriť že sa už na to necítil. Môžeme si myslieť že to súvisí s permanentne problematickými Gripenmi. Môžeme predpokladať že taknejak všeobecne pocítil zodpovednosť za to že mohol urobiť niečo a neurobil to, prípadne nedohliadol aby bolo urobené poriadne.

Alebo že dostal na čítanie (a hlavne na podpísanie) niečo, na čo nemal žalúdok. Uvidíme. O náhradníkovi ktorého Orbán vymenoval prakticky obratom sa vie, že bol štátnym tajomníkom v rezorte obrany, je doktorom vojenských vied a dizertačnú prácu robil o riešení krízových situácií.
Skrebec

PS : odkaz špeciálne pre súdruha ktorý toto číta zo služobnej povinnosti, ako aj pre zástupy malých československých zmrdov súťažiacich o plaketu Pavky Morozova, ktorí práve v tejto chvíli snaživo v duchu koncipujú podanie príslušným orgánom : predtým než pôjdete dopyče, skúste si v slovníku dohľadať rozdiel medzi významom "vypočítať", prípadne "predpovedať" a "propagovať", "tešiť sa na", prípadne "vyzývať na".Author: Skrebec # PihuCyti69
Európa2015-09-187
-
 65%  ( 10 people voted )
+
Naložiť a aj na moje náklady keď platím do bezodnej studne dane vrátiť späť oplatí sa to .ostáva po nich bordel a špina načo sa dlhé storočia bránili hranice asi so srandy
frank # VykaPeve56
-
 64%  ( 4 people voted )
+
2015-09-21 14:41:29 5f69cbc3
Luxusne citanie. Smutne, lebo je to vlastne vsetko pravda
Pavol Kubik # KywaJara26
-
 58%  ( 2 people voted )
+
2015-09-21 16:05:01 55f840a4
perfektne napisane...
Peter Novak # DigiQihy47
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2015-09-22 10:12:06 97ece3b7
Plne suhlasim. Kolko rokov basy sa v tejto bananovej republike dostava za suhlas ?
A vsimli ste si take zahadne zachvevy skoro az zemetrasenia zo zeme ? To sa nasi predkovia ktory museli polozit zivot za ochranu statov a hranic naseho uzemia obracaju v hroboch ako vrtule. Este raz znova budeme rusov prosikat na kolenach aby nas sem prisli zachranit.
Dufajme ze aj vo Fancuzskom a Nemeckom kalifate na to zbytok ludi rychlo pride a na chvilu udrzia najazdnikov na svojich uzemiach , kym sem zbytok povodneho obyvatelstva ujde ako skutocny utecenci

MM # SidaSafa91
-
 58%  ( 2 people voted )
+
2015-09-22 11:42:59 d94b4912
Ano, urcite, kazdy system nevyhnutne potrebuje blbcov... Idealne iniciativnych blbcov... "Vizionarov", ludovych analytikov, narodnych buditelov, aktivistov, nositelov "spravnych" ideologii... A cim vacsi a iniciaticnejsi blbec, tym viac inych blbcov dokaze aktivovat, tym lahsie je v nom evokovat a usmernit nenavist voci "spravnemu" nepriatelovi, tym vascim prinosom bude pre potencialnu destabilizaciu jeho vlastnej krajiny a tym lepsie podmienky pre buduce humanitarne bombardovanie spolu s inymi blbcami dokaze vytvorit...

Systemovo vyuzitelny blbec sniva svoje, do jeho gebule Hollywood-om implantovane, "mokre sny" a ochotne ich aj prezentuje verejnosti... "päť zásobníkov ostrých". "mínové polia", "So samopalmi a ostrou muníciou", "siahnu po bodáku a skúseným pohybom ich nasadia", "S ťažkým guľometom a plným palebným priemerom v zásobníkoch", "Prvý rad zakľaknúť, druhý stáť, prepnúť na jednotlivé výstrely, nabiť, k lícu zbraň, zamieriť, odistiť. Pekne nahlas, jasne, ako z povelovej príručky", "prvá salva", "14,5mm guľomet vo veži BVP", "masaker"... Sice vo svojom "mokrom sne" pospajal napoleonske vojny s prvou a druhou svetovou a primiesal do toho aj trosku sucasnosti, ale za toto asi moze ten Hollywood...?

Samozrejme, aj ked sa Skrebec v uvode snazi vyvolat dojem, ze on de facto len nieco predpoveda, svoje vylevy nedokaze udrzat v tejto rovine a nedeklarovat otvorene svoju osobnu tuzbu: "Zvyšok čo prežije masaker...", "...nahádzať do lietadla a vyviezť kamkoľvek dopreč, krajina pôvodu je ideál. Nech si nás dodatočne slniečkári žalujú až do aleluja.", " Samozrejme, celé zdokumentovať. Zo všetkých uhlov, čo najformálnejšie, v HD kvalite. A odvysielať a na jutube. Nezostrihanú verziu."...

A aby Skrebec tomu nasadil korunu, v zavere sa este rozhodne poucit verejnost, ako ju on nazval "zástupy malých československých zmrdov ", ze ked napisal "Nech si nás dodatočne slniečkári žalujú až do aleluja.", teda nas, ktori sme zmasakrovali imigrantov, on len nieco predpovedal a "zástupy malých československých zmrdov " to len nechapu... :-DDD

Toto patri k fundamentalnym atributom kazdeho blbca... Vysvetlovat inym, ze nechapu jeho texty a doporucoivat im, nech si nieco nastuduju... :-DDD

Ano, ako som uz povedal v uvode, kazdy system nevyhnutne potrebuje blbcov... Idealne iniciativnych blbcov... "Vizionarov", ludovych analytikov, narodnych buditelov, aktivistov, nositelov "spravnych" ideologii... A cim vacsi a iniciaticnejsi blbec, tym viac inych blbcov dokaze aktivovat, tym lahsie je v nom evokovat a usmernit nenavist voci "spravnemu" nepriatelovi, tym vascim prinosom bude pre potencialnu destabilizaciu jeho vlastnej krajiny a tym lepsie podmienky pre buduce humanitarne bombardovanie spolu s inymi blbcami dokaze vytvorit...

Blbec okrem toho, ze skutocne priciny problemu nikdy nedokaze odhalit, jednoducho preto, lebo je blbcom, tak sa o to nebude ani pokusat...

Namiesto vysvetlenia skutocnych pricin obrovskeho poctu farebnych imigrantov v Europe, uvediem jeden priklad...

Predstavme si, ze by nejaka bohata krajina na svete pozyvala k sebe Slovakov za tychto podmienok: Poziadavky na jazykove vybavenie, vzdelanie, zrucnosti, schopnosti, zdravotny stav, vek a cokolvek ine ziadne...

Do novej krajiny vas dopravime letecky zadarmo... Po prilete dostanete zariadeny statny rodinny dom, nove auto do osobneho vlastnictva zadarmo (samotni napr. Volkswagen Passat, rodiny nejake SUV a to aj vtedy, ak ste v zivote este nesoferovali a nemate ani vodicak), 2 500 eur do vrecka kazdemu pre start, smartphone bez obmedzenia hovorov zadarmo (za hovory nikdy nezaplatite ani cent), okamzite vam zacneme vyplacanat socialku 1000 eur mesacne (pre samotnych, pre rodiny samozrejme viac) az do vasej smrti a lekarsku starostlivost mate do smrti zadarmo... Ak sa z nudy rozhodnete podnikat, dostanete od statu nenavratnu pozicku 30 000 eur a priestory pre podnikanie, za ktore prvy rok nebudete musiet platit ziadne najomne...

Pytam sa, kolko nezamestnanych Slovakov a kolko percent Slovakov zarabajucich 350 eur mesacne, by dokazalo odolat takejto ponuke...? Mam pocit, ze Slovaci by sa navzajom pozabijali, len aby sa mohli dostat do prveho lietadla do tej krajiny... S najvacsou pravdepodobnostou by si sa tam hrabal aj ty Skrebec...

A teraz perlicka, ta krajina dnes skutocne existuje a skutocne ponuka presne take podmienky, ako som ich vymenoval... Zial, nie pre Slovakov, ani pre svojich domacich, tam narodenych obyvatelov, ale vyhradne pre ciernych moslimov zo Sudanu... A je to biela krajina, vraj krestanska... :)

A co by urobil blbec Skrebec, ak by bol obyvatelom spominanej krajiny...? Postavil by sa na letisko s BVP-ckom a gulometom tych Slovakov vystupujucich z lietadla zmasakroval, pretoze ti Slovaci by v jeho ociach predstavovali pricinu problemu, nie ten, kto to cele vymyslel, nie ten, kto ich tam pozval, nie, treba rozstrielat na franforce Slovakov a problem bude vyrieseny, ved je ich len nieco cez 5 milionov a niektori urcite ostanu doma... Ak vyzabijame Slovakov, bude po probleme, nie...? Pre blbca logicke...

A ak nasledne do tej krajiny budu pozvani Madari, tak vystrielame aj Madarov, aj Rumunov, aj Bulharov, aj Grekov a co sa budeme barbrat, vystrielame cely svet, to by bol nadherny masaker a potom uz bude dobre...

A preco su do tej krajiny "importovani" prave cierni moslimovia zo Sudanu a nie napriklad Slovaci...? Preco prave im su poskytovane take neuveritelne vyhody, o ktorych sa moze domacemu obvatelstvu a nakoniec aj Slovakom, len snivat...? Pretoze Slovaci by sa domacemu bielemu obyvatelstvu nehadzali az tak do oci, v dave by ich bolo tazko identifikovat a tym aj tazko nenavidiet domacimi blbcami... Slovaci dalej nepredstavuju teroristicku hrozbu a ak by aj niekto nakopal do riti Slovaka, nebolo by vtedy mozne hovorit o rasizme... A "teroristov", "rasizmus" a nenavistnych blbcov z radov domaceho obyvatelstva system nevyhnutne potrebuje, aby mohol rozsirovat pravomoci policie a vyzvednych sluzieb, vlastnych obyvatelov stale viac monitorovat, menit legislativu, tvorit nove zakony, pretoze proti "terorizmu" treba aktivne bojovat a "rasizmus" nie je mozne tolerovat, nie... ? A v pripade potreby, treba mat tiez "dovod" ktorukolvek krajinu humanitarne vybombardovat... :)

Jasne blbec Skrebec, situaciu s imigrantami treba riesit presne tak ako navrhujes... Mozes si kludne dalej "mokro snivat", len aby si sa pri tom nakoniec nepomocil... System ta potrebuje...


zeby biely # NiqiMupu76
-
 65%  ( 16 people voted )
+
2015-09-23 09:55:28 dcff03b9
Bratia a sestry v Kristu.

Toto vam asi pride usmevne.

Zeby,

priklikol som.

P.S. Karle,jak Ty to delas...? :}

harry # PahoLenu00
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2015-09-23 11:34:07 b229ca56
loading...
Vis Franku, ja ti ani nevim...? Deje se mi to nejak samo... :)))


zeby biely # NiqiMupu76
-
 45%  ( 1 people voted )
+
2015-09-23 12:09:31 dcff03b9

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
štyri   dva
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


  Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


  Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

RUSKO OBJEVILO OHROMNÉ ARKTICKÉ ROPNÉ POLE, KTERÉ MŮŽE BÝT VĚTŠÍ NEŽ MEXICKÝ ZÁLIV


RUSKO OBJEVILO OHROMNÉ ARKTICKÉ ROPNÉ POLE, KTERÉ MŮŽE BÝT VĚTŠÍ NEŽ MEXICKÝ ZÁLIV
Během dramatického setkání se štěstím pro Kreml z dnešního rána, asi teď na světě najdete někoho šťastnějšího, než je ruský president Vladimir Putin, protože přes noc státem...
Rozum a cit: Modelový prípad diskusie o regulácii strelných zbraní
Na Internetu zveřejnili návod na ochranu před bezpilotními letouny
Je choroba AIDS vyrobená v laboratóriu v USA?

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0659 s
zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles