Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Iluze západní svobody slova končí


Iluze západní svobody slova končí

V posledných dňoch sa v našich správach objavuje stále viac pochybností o tom, či ešte máme právo sa nazývať krajinou slobody slova. V súvislosti s ukrajinskou krízou sa začína vážne uvažovať nad "nejakým opatrením", ktoré by umožnilo postihovať "nesprávne názory", v Austrálii sa zvyšuje kontrola Internetu a trest väzenia hrozí každému, kto vynesie na verejnosť akúkoľvek informáciu klasifikovanú ako tajnú.

Posledná informácia ma však dostala do kolien.

Švédsko zákonom zakazuje akúkoľvek kritiku v súvislosti s imigráciou!

Nový zákon nadobudne platnosť vo Švédsku po Vianociach 2014, a umožní stíhanie obyvateľov za kritiku imigrácie (na Internete) či neochotu politikov riešiť tento problém.

Správa ústavného výboru bola pripravená pre parlament a je prístupná v parlamentnej kancelárii. Poslanec Andrew Norlén, člen ústavného výboru, tlačí na rýchle schválenie zákona a hovorí, že sa rýchlo stane odstrašujúcim príkladom pre prípadných kritikov.

"Nemyslím si, že je potreba veľkého počtu stíhaní, bude to signál, že internet nie je krajina bez zákona, že šerif je späť v meste" povedal Norlén počas jednostrannej "diskusie" o tejto otázke vo švédskom parlamente.

Tento nový zákon je určený na zastavenie kritiky vo švédskej spoločnosti, ktorá hovorí, že ich krajina sa premenila na krajinu tretieho sveta.

Bez slobody prejavu nemôže existovať demokracia. Ak vám nie je dovolené hovoriť určité veci, potom strany, ktoré podporujú vaše názory nemôžu existovať a vo Švédsku je vysoké riziko, že sa premení na komunistickú krajinu z čias Sovietskeho zväzu.

Toto je jasný dôkaz, že multikulturismus je maskovaný marxizmus. Sloboda prejavu a názoru je základom demokracie. Nasledujúci zákaz a potlačenie demokratických práv je základný nástroj každej totality ...Author: Juraj Polacek # QomeKodi67
Svet2014-10-0512
-
 71% ( 7 people voted )
+
Šerif je už dávno v meste. Viď popretie holokaustu.
onokom # GupiHali39
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-10-05 20:22:55 57c5718c
fasisticky zapad je best :-D
konecne sa ludia zobudzaju a vidia v akom systeme zijeme

Maharball # DupyKeka07
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-10-05 22:11:52 b9097285
Toto čo sa deje nie je žiadny marxizmus, ale jasný dôkaz o tom že demokracia už dávno skončila a prešla už do otvoreného korporátneho fašizmu, ktorý sa neštíti žiadneho prostriedku na potlačenie akéhokoľvek odporu a slobodného názoru. Takéto prvky konania prevzali dávnejšie aj komunisti a fašisti od jezuitov, podľa ktorých Hitler vybudoval svoju SS. Keď sa nebudeme brániť tak si len upevnia svoju moc a my sa staneme otrokmi.

drobco # HetiKegu33
-
 62% ( 3 people voted )
+
2014-10-05 22:14:05 59ad3911
Vatikán a.s. pračka špinavých peněz mafie a politiků
Patrik # VebaSydi71
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-10-06 01:10:08 57f4c28a


Amerika v biblickém proroctví
Patrik # VebaSydi71
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-10-06 01:11:47 57f4c28a
Gójovia, vy ste dôkladní rabovia, švédski pripečenci na vás nadávajú, a vy sa idete zodrať, aby im bola ponechaná „sloboda“ slova vás ogrcávať. Čo si myslíte, že vás nezaraďujú tiež medzi multikulti neželaných? Pokiaľ neodvrhnú pangermánske mýtomanstvo ohľadom "sťahovania" národov, tak každý úder voči nim a každý ich nárek vítam, pretože ide o spojitú nádobu.
Neochota politikov riešiť tento problém–teda budú zatvárať socialistov a etatistov, čo žiadajú rýchle riešenia od súdruha úradníka. Nepriatelia prisťahovalcov sú práveže marxisti, čo by chceli uzavrieť hranice a obnoviť gulagy, zakázať pohyb, žiadať víza, doklady a iné etatistické lahôdky.
Demokraciu tiež pretláčajú rôzne marxistické buriny, pretože v skrytosti cez anonymné „hlasovania“ by chceli tvoriť nový svet, hlasovať, aby sa zničila sloboda druhého. Čím viac negrov a mulatov do Švédska a okolia doputuje, tým lepšie, prečo by mne malo záležať na ich postojoch? Postlutheránska spoločnosť neponúka nič, čím by ma nadchla, nech zhynie.

Lidhja # JojaVime40
-
 42% ( 2 people voted )
+
2014-10-06 03:20:57 b228b044
loading...
Fašizmus? Lebo nacistom zatvoria zobáky? Ale ináč úradnícke príkazy sú fajn, aj smernice, aj milióny ton zákonov. Aj polícia, všetci sú mimoriadne potrební, až teraz zrazu sa niečo chystá, nekalosť vo vašom etatistickom snívajúcom rozradostení. A keď vraj vo švédsku, tak to znamená, že úplne všade, aj severná Kórea sa dôjde podučiť a odpíše paragrafové znenie.
Gójovia nazývajú etatizmus fašizmom, pretože sami sú socialistami, predsa nebudú systém, ktorí neznesú, pomenúvať po ich milovanom komunizme, to by nešlo, tak nastúpil aspoň korporátny fašizmus, znie drsne, lebo fašizmus má aj nimi pošpinené meno, čím sa odpúta pozornosť od zmyslu etatizmu a predovšetkým sa našiel vinník všetkých trápení. Demokracia práveže neskončila, ale sa prejavila vo svojej pravej podstate, väčšina sa rozhodla, že skoncuje s bandou zúrivcov na internete, taká je ozajstná demokracia, že väčšina koná a zvyšok sa nemieni podriadiť vyjadreniu demokracie, podľa nich oni sami sú demokraciou, ich názory sú demokracia, a keď ich odkopli do blata, tak melú o konci demokracii.
Jezuiti? Svätá prostota, čo mali spoločné s potlačovaním slobody druhých? Ich najvyšším a prvým príkazom bola spása blížneho a aj keď bývali heretikmi, tak tej venovali celý svoj čas, tí čo ich zakazovali, porušovali ich slobodu, a obnovení „jezuiti“ nemali nadväznosť a stali sa pajákmi novej doby a aj pobočkami lóží, pričom niekto ich stále sa snaží spájať s dávnou putovateľskou generáciou, len preto, že ukradli ich meno pre seba.

Lidhja # JojaVime40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-10-06 03:42:46 b228b044
Nikdy nebola sloboda držkovať. Ale zlý kapitalizmus umožňuje aspoň kritizovať politiku a možnosť ju zmeniť. Lenže debilkovia občania poslúchajú len tie najhlučnejšie "gorilie" samce. Blbý primitívny gén, ešte stále nás ovládajú inštinkty a pocity, čo sa politiky týka.
vypIta placacka # FasePinu49
-
 50% ( 4 people voted )
+
2014-10-06 10:34:46 4e627a6a
Tretia najsilnejšia strana po minulotýždäových voľbách do šv. parlamentu je radikálne protiimigračná a protieurópska strana Švédski demokrati. Takže ono nebude to také ľahké, drahá.....
General Guderian # TyroMury04
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-10-06 20:01:51 55e4d63a
Ževraj marxizmus, no boha hahaha... Práve naopak. Je to klasické - rozdeľuj a panuj. To znamená, že nie nastoliť beztriednu spoločnosť, ale rozoštvať ju medzi sebou a to potom využívať rôznymi spôsobmi a na rôzne ciele.
Cici Ciciak # SuveJine53
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-10-06 22:56:04 6d4a9332
Tu už títo chorí, kovaní a fanatickí antikomunisti nevedia, čo by...
Cici Ciciak # SuveJine53
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-10-06 22:57:07 6d4a9332
A že kapitalizmus umožňuje zmeniť politiku a kritizovať ju? Kritizovať možno hej, zmeniť vládu voľbami hej, ale zmeniť zlý systém? Ani omylom. A práve v tom je pes zakopaný, že ovce si myslia, že majú nejaký vplyv na systém tým, že idú k urnám. Taký longoš. To je len klam, pretože ovce vymenia len jednych banditov za druhých a tí, čo systém kontrolujú, tí ktorým prináša osoh, tí sa len smejú z poza opony, lebo tým to je jedno, kto tam bude, lebo tých nikto nevolí a nie sú na očiach verejnosti. Na to majú hercov, ktorých si vy ovce volíte. Práve toto je problém, že dnešná demokracia a kapitalizmus dali možnosť vzniku takýmto elementom. Ale v podstate takéto elementy sú asi prítomné už od samotných počiatkov ľudstva, ale demokracia a kapitalizmus to len umocnili a zaštítil ich pod zákon. Takže skutočnú zmenu ide dosiahnúť len krvavou revolúciou. Aj keď revolúcie, ako je známe, sa dajú umelo vytvoriť, financovať a naplánovať. Čiže ani v tom nie je istota. Tento systém funguje tak šikovne, že dá samozrejme možnosť aj iným obohatiť sa na úkor väčšiny (i keď sú to len také drobky) a tým si vlastne zabezpečí armádu medzi obyčajnými ľuďmi, ktorá ho sama podvedome alebo vedome chráni. Pretože, ten komu systém prínáša osoh, tak si ho bude chrániť ako oko v hlave a nikdy nepôjde proti nemu, nech je akokoľvek špatný. Si myslíte, že keby som sa ja teraz stal prezidentom usa a chcel by som zmeniť finančný systém, že by ma dal zabiť nejaký Rockefeler, Rotschild, chazari, neokoni alebo kto? Tí by nemusel hnúť ani prstom. Dali by ma zabiť práve tie malé ryby z rady podnikateľov, finančných podvodníčkov, špekulantov a politiky.
Cici Ciciak # SuveJine53
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-10-06 23:20:54 6d4a9332

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
dva   d
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

NEČEKANÝ OBJEV OTEPLOVACÍ VĚDY: GLOBÁLNÍ OTEPLOVÁNÍ ZPŮSOBÍ CHLADNĚJŠÍ ZIMY


NEČEKANÝ OBJEV OTEPLOVACÍ VĚDY: GLOBÁLNÍ OTEPLOVÁNÍ ZPŮSOBÍ CHLADNĚJŠÍ ZIMY
Nová mezinárodní studie o klimatické změně předpovídá, že Evropa a Severní Amerika bude zažívat vlny velice chladného počasí, přičemž trvají na tom, že ty mrazivé teploty ...
RUSKÝ LÉKAŘ ZPŮSOBIL SMRT PACIENTA PŘÍMO V ORDINACI
The Arrived - časť 29 - Džihád sú dvere do Raja
MY TRUMP(F)

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0295 s
important actual news leaked informations spies spy espionage | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne