Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

ISLÁMSKÝ STAROSTA LONDÝNA JE DĚSIVOU VIZÍ NAŠÍ BUDOUCNOSTI


ISLÁMSKÝ STAROSTA LONDÝNA JE DĚSIVOU VIZÍ NAŠÍ BUDOUCNOSTI

Londýn, hlavní město Velké Británie. Země, která dala světu základní principy a hodnoty naší tradiční euroatlantické civilizace. Nyní má starostu, který je muslim. Plní se tak ty nejhorší scénáře multikulturalistického znásilnění Evropy islámskými nájezdníky. Je to začátek konce Evropy v podobě, v jaké ji naši předci vybudovali, jak jsme ji znali?

Přiznám se, že stále nemohu této zprávě uvěřit. Hrdý Albion si ve svém hlavním městě zvolí do čela muslimského imigranta. O čem to vypovídá? Islamizace našeho kontinentu nabírá na obrátkách. Není zde již žádné ale. Neplatí žádná uklidňující prohlášení, že se nemusíme ničeho bát, protože Evropa dokáže přijmout milióny uprchlíků aniž by se to nějak výrazně projevilo a dotklo tradičních společenských zákonitostí. Evropa se mění, Evropa prohrává svůj boj, Evropa postavená na svých křesťanských základech ... umírá.

Multikulturní socialistická pakáž, v Británii představovaná především neomarxistickými sociálními demokraty pod hlavičkou Labour Party, dosahuje svých zvrácených cílů. Když nedokáže přesvědčit o svých fantasmagorických socialistických vizích řízení společnosti volební většinu domácí populace, pomáhá si importem voličů s naší civilizací nekompatibilních, z Afriky, z islámských zemí, vše pod rouškou multikulturního obohacování Evropy a pod honosnými hesly pomoci "potřebným" či humanismu. Pravý důvod je však přesně jen ten jediný, pomocí těchto invazních hord si udržet politickou moc. Bez ohledu na všechny morální i ekonomické hodnoty a původní populaci.

Labouristé ve Velké Británii se tedy neštítí kolaborace s islámem a jeho představiteli, aby se jejich partaj udržela u koryt. To, že dokázali v Londýně s tímto pokryteckým "programem" zvítězit je obrovským mementem pro nás ostatní, kteří nehrajeme s multikulturními socialisty jejich hru. Stejně totiž postupují a hrají své politické hry jejich soudruzi v celé EU. A jak je vidno, těch "nových" multikulturních Evropanů, těch "nových" voličů přibývá geometrickou řadou.

Dnes jim to už stačilo na vítězství v Londýně. Kolik času zbývá než jim to bude stačit na vítězství v celé jedné evropské zemi, kolik času zbývá než zvítězí v celé Evropě?Author: KAREL KRIZ # GaryMefo32
Európa2016-05-0723
-
 75% ( 10 people voted )
+
Ked pozeram akeho nesvojpravneho prezidenta si zvolili Slovaci, rozmyslam, ci by nebol lepsi nejaky arab s tavou.

Imaginarny bolsevik # BytuFoly49
-
 60% ( 5 people voted )
+
2016-05-07 12:26:54 c15a0c59
R.I.P. London
lisa22 # HoxiDuna67
-
 53% ( 5 people voted )
+
2016-05-07 12:59:09 5f69ce4b
Chceli ste liberalny kapitalizmus, uzivajte si ho, pokial je cas.

Vakcina # GakyWedi51
-
 54% ( 3 people voted )
+
2016-05-07 13:02:49 4113a783
No...ak sa mám priznať, myslím že je vždy lepší UMIERNENÝ mohamedán ako radikálny socialista.
Tallulah # RipiWaxo60
-
 47% ( 5 people voted )
+
2016-05-07 15:30:14 55e4d601
ja sa desím aj slovenských starostov a primátorov, nemusia byť ani muslimovia. zvýšenie výberu daní, poplatkov a kšeftárenie robia snáď všetky konfesie, až na niektoré výnimky, ktoré sa stránia politiky. a najhorší sú investori. tým nejde o blaho ľudí, ale o zisk, prípadne o uliatie nahrabaného. a tak investori podplácajú starostov, alebo robia iný nátlak a my spejeme k "trvalo udržateľnému rozvoju".
ale je pravda, kosovizáciu tu nechcem.
lisa, v tvojom videu je ako islamisti prerušili lodné trasy v stredozemnom mori a klesla tu životná úroveň. myslíš že keď bude uzavretá dohoda ttip medzi us a eu tak tu naša životná úroveň stúpne? a myslíš, že ak islamisti by útočili na lode, že by ttip padla?
tiež mi je divné, prečo teda prioritou islamistov nie je napr obsadenie suezu či hormuzu, ale napr štadióny alebo discobary.
a prečo sami nám dodávajú ropu. alebo je to tak, že aj islamisti sú súčasťou nwo plánu, potrebujú vytvoriť závislosť od ropy ako od drôg, a preto ju načierno predávali do eu skrz erdoganovho syna?

asocial # VameWuja74
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-05-07 18:13:23 b22918fa
A čo starosta Richnavy? Má taký politicky korektný odtieň. Má aj sekretárku, aby mohla za neho prečítať sľub, lol...

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-05-07 20:25:18 bc7b649f
loading...
Nerozumiem Rotchildovcom, Veľká Británia im dlho slúžila a do dnes aj slúži ako ich vlastná veľká banka, bývajú tam, žijú tam, bohatnú v tej krajine, vyznávajú si tam svôjho boha a je predpoklad, že vykonávajú aj obrady s ľudskými obeťami, chápem že islám je pre nich nebezpečný, lebo neuznáva úroky a treba ho totálne očierniť, založiť teroristické skupiny a nechávať pozabíjať civilistov v mene Alaha väčšinou na nejaký Satanský sviatok, aby im to sedelo v ich harmonograme, toto všetko ja chápem, chcú si udržať moc a vyhovieť svojím mimozemským pánom, okej chápem to, každý si vo vesmíre realizuje svoje predstavy o budúcnosti, fakt to chápem, ale to čo neviem pochopiť, je prečo púšťajú toľko moslimov do veľkej británie, to už majú fakt pobalené kufre do Austrálie, kde bude sídliť nová svetová vláda? to akože žiadna férové jednanie voči domovine, ktorá im toľko toho poskytla?
A ja som sa tak tešil na legendárne anglické pivo ;-( a fajnovú šunku a tax free income zo stávok na moje oblubene instrumenty. ;-(Nerozumiem # VeqoSara93
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-05-07 23:18:39 b28f6ddf
Vyborne Karel Kriz, tak sa maju pisat clanky podla nasich direktiv... Za pouzitie vyrazu neomarxisti v spojeni so socialistickou pakazou, dostanes od nas bonus v podobe este jedneho balicka zuvaciek a nadstandardnych rifli, tzv. suchaciek Levi Strauss (Levi's)... Este raz ti uprimne gratulujeme... Kiez by si z teba vzali priklad aj ostatni nasi spolupracovnici...


ideologicky tajomnik
U.S. Embassy


ideologicky tajomnik # DaryJyme37
-
 42% ( 2 people voted )
+
2016-05-08 00:50:39 1fa8ecec
Ta ole pale, dyg more, zacnime od toho, ze Boris Johnson, predchadzajuci starosta Londyna, si nad sebou podpisal rozsudok tym, ze v tomto roku zacal otvorene rypat do ameriky a jej zahranicnej politiky... Vo svojich pocetnych verejnych vystupeniach bezne nazyval americanov debilmi, ktori chcu zvrchovanym krajinam pokrytecky diktovat co maju robit, aj ked sami robia opak... A toto sa predsa v liberalnej demokracii a slobodnej spolocnosti nerobi... Sloboda a demokracia nebola ludom dana na to, aby vyjadrovali nazory nezhodujuce sa s pozadovanymi nazormi schvalenymi ideologickym oddelenim americkej vlady... Sloboda a demokracia ma byt o plnom podriadeni sa americkej diktature a ziadne odchylky a to obzvlast hovorenie pravdy, tu tolerovane byt nesmu...!

Boris hovoril pravdu a tak je logicike, ze musel byt "odkraglovany"...

Infantilnost americkej propagandy je jasne ilustrovana v clanku plnom sialenstva a zurivosti jeho autora vyssie...

Sadiq Khan sa narodil v rodine s pakistanskymi korenmi, v roku 1970 v Lodyne... Vystudoval pravo a pred vstupom do politiky pracoval ako pravnik, so specializaciou na ludske prava... V roku 2006 bol zvoleny za poslanca parlamentu a odvtedy zastaval ministerske funkcie vo vlade, ako aj funkcie tienovych ministrov v opozicii, az do svojho zvolenia za starostu Londyna, kedy bol tienovym statnym tajomnikom VB... Mozno sa mylim, ale mam pocit, ze minister ma daleko vacsie pravomoci, ako nejaky starosta...? Toto vsak z nejakeho dovodu nikomu neprekazalo...? Logicky, ze neprekazalo, ved napisanie zlc chrliaceho clanku o tom, ze ministrom vlady VB je clovek, ktoreho prababka pochadzala z Pakistanu, sa muselo javit nenormalnym este aj americkym imbecilom... Okrem toho, VB bola vzdy EU potrebna ako sol a az teraz sa vo VB schyluje k referendu o jej vystupeni z EU, tak az teraz je potrebne rychlo najst vinnika, aby bolo koho humanitarne vybombardovat... Moze za to moslimska neomarxisticka socialisticka pakaz bolsevickych imigrantov... :-DDD


Myslim, ze nadisiel cas, aby sme sa aj my na Slovensku zamysleli nad svojim ohrozenim nasou neomarxistickou socialistickou imigrantskou pakazou... Taky Sadiq Khan sa vyjadruje cistou britskou spisovnou anglictinou, bez akehokolvek prizvuku... Mozeme vsak aj my povedat to iste o napriklad Belusovi Bugarusovi a to uz ani nehovorim o takych exotoch, ako alkoholovy tankista Janos Szlota, povalovy babickin uctovnik Matovic, stredoslovensky narodny bagrista Marian, inseminator Boris, slovensky duhovy Jamajcan Riso a mnohi dalsi...? Nie, nemozeme, jednoznacne nam hrozi muslimska madarizacia, hejslovakizacia a debilizacia Slovenska... :-DDD


Nikdy v zivote som nesledoval ziadnu "reality show", ale ak by som mal moznost sledovat pisanie clanku vyssie sudruhom Krizom, urcite by som to bol aspon zacal sledovat... Tolko sialenstva a zurivosti, kolko v tom clanku prezentoval, nemohlo predsa vyrazne neovplyvnit aj jeho fyzicke prejavy pri pisani...? Musel pri tom pisani aspon rozmlatit jeden monitor, alebo si na vlastnej hlave zlomit klavesnicu, vyhodit pocitac z okna, alebo aspon strielat do plafonu z duplovky...? Bez nejakych jeho fyzickych prejavov sialenstva sa to rozhodne obist nemohlo... :-DDD

Ta ole pale, dyg more, pozdravujem ideologickeho tajomnika americkej ambasady... :)


dyg more # DicoSale03
-
 57% ( 4 people voted )
+
2016-05-08 02:10:20 1fa8ecec
Tallulah a o to presne ide, my sa tu budeme v Europe obvinovat kto je fasista, nacionalista, socialista a islam sa tu zakoreni.....A pritom my vsetci hore vymenovani tvorime stale spolocnu kulturu, no ked pride moslim, uz tu nebude ani nacista ani fasista ani socialista. Mozno ty budes potom spokojny.

Sice sa hovori ze jedna lastovicka leto nerobi, ale bude tu asi naozaj horuco.

rafael # RusyNecu46
-
 67% ( 5 people voted )
+
2016-05-08 06:33:43 55d89f5b
Karle - neviem prečo máš taký panický strach z islamu ! Veď aj Rímsky katolicizmus sa kedysi šíril aj mečom - čiže násilne. Viď. križiacke vojny alebo násilné krstenie amerických indiánov - ktorí ani nevedeli o čo ide. Problém bude asi v tom, že ľudstvo sa nechá vláčiť dejinami takýmito ideológiami. No niekedy hnus !
Niekto si z tých islamistov riadne vystrelil, keď sa musia klaňať po zem, klačiac, pričom najčastejšie sa môžu pozerať len na rektálnu oblasť súdruha pred ním ! ! A ženám je toto dobrodenie odopierané.

Garfield # VuqyWeqi18
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-05-08 09:03:02 4e621795
Toto je sila, keď som to videl správach išlo ma poraziť. Nemám nič proti spolunažívaniu v mieri, nikto normálny by proti tomu nemal ísť. Lenže aké spolunažívanie v mieri? Pre troma rokmi, som spozornel na návrh zákona vo Veľkej Británii, ktorá kladie spoluvinu znásilneným ženám. Pokiaľ žena bola oblečená vyzývavo a odhalovala viac než mala, tak si za znásilnenie mohla sama. Ak teda ten úžasný Londýn je tak super, tak prečo trebalo, prijať tento zákon. A prečo vyšli ženy na ulicu a prečo mali strach a nosili Anonymous masky v ružových farbách? Toto je mierové spolunažívanie? Nie! Toto je iba pozlátko a pod povrchom bubloce peklo vo forme koránického islámu. Je ľahké tomuto podľahnúť ako je všetko super, to vysvetlite ženám vo Švédsku a tým ženám, ktoré budú stáť pred súdom vo Veľkej Británii a vysvetlovať tamojším sudcom, ako boli v čase incidentu oblečené, Toto je urážka nás všetkých. Prečo sa máme my väčšina prispôsobovať tej islamskej menšine? Pokiaľ chcú tu žiť, tak nech sa prispôsobujú oni a nie naopak, ale najlepšie je mať od nich pokoj a nepustiť ich do krajiny. Nedávno som videl reportáž v Bosne a Hercegovine, kde turecká vláda spolu s tamojšou nechali zrenovovať islamskú mešitu, ktorý v čase vojny Srbi odpálili. Aké veľké gesto mieru, len keď sa tam začnú v tej mešite organizovať radikáli, potom som zvedavý, či tá renovácia bola dobrým nápadom. Fakt škoda Veľkej Británie, princeznú Dianu nechali zabiť, lebo údajne bola tehotná s moslimom a teraz si Británia dovolila toto. Ale podľa mňa sa jedná o ďaľší geniálny ťah Rotchilda, takto keď vyhral voľby na primátora Londýna moslim-muzulman, takto má šancu starý zalarmovať národniarov vo Veľkej Británii, ktorí prídu hlasovať o výstupe/alebo zotrvaní v EU.

JanTartar # PydyQolu59
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-05-08 10:45:22 b28f6ddf
rafael, dávam plus....

garfield, keď chceš porovnávať, pozri si to video, to sú absolútne neporovnateľné veci.

lisa22 # HoxiDuna67
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-05-08 11:03:42 5f69ce4b
Nerozumiem:
"Slúž čertu, peklom sa ti odmení".

Tallulah # RipiWaxo60
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-05-08 12:07:08 55e4d601
Ked som kritizoval kapitalistov, ktori parazituju na pracujucich, nazyvali to zavistou aj ked bola kritika opodstatnena. V hlavnom meste kapitalistickeho statu sa stal starostom moslim a niektori sa cez to nedokazu preniest. Nazveme ich zavistlivymi ?

Riflovy gombik # KiheJuvu76
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-05-08 13:06:57 c296a84f
Za imigrantsku krizu nemozu neomarxisti, komunisti, socialisti, ale zastupcovia kapitalistickych bananovych rezimov, ktori si nevedeli s nimi urobit poriadky. Rovnako ani za dnesnu biedu na Slovensku nemozu komunisti, ale kapitalisti, ktori sa snazia ziskat absolutnu imunitu proti kritike tym, ze zo vsetkeho obvinia komunistov.

Komunisti vedeli vplyv nabozenskych siekt od krestanskych az po rozne dalsie velmi dobre drzat na uzde. Aj ked im davali urcitu slobodu, nedovolili im ovladat spolocnost, lebo sa nechceli vratit do stredoveku. Kapitalisticke staty zahlcuju rozne sekty od scientologov az po moslimov.

Riflovy gombik # KiheJuvu76
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-05-08 13:14:10 c296a84f
Ked k nam pride dalsia vlna imigrantov a pribudne na Slovensku dalsie geto, dalsi ludia vypustia z ust to, co inym vycitali a povedia: ACH, ZLATI KOMUNISTI. Ti vedeli narobit poriadky.


Riflovy gombik # KiheJuvu76
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-05-08 13:16:05 c296a84f
Veď za nich tu bol jeden veľký gulag, geto kde včera malo znamenať už zajtra, obohnantý ostnatým plotom. Oni už vedeli naozaj urobiť poriadky so všetkými občanmi. Však, súdruh gombík z Tuzexu?

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 50% ( 2 people voted )
+
2016-05-08 13:25:22 bc7b649f
Pandemonium uz nepotrebuje ani toaletu. Ten si sere do papule pravidelne. Najprv pise o tom aka bola uboha pracovna moralka a teraz, ze tu bol jeden velky gulag. Ked nepomoze jeden drist, skusa to druhym. Strazenie hranic malo svoje opodstatnenie, ale tam by som videl moznost uprav.

Nazor z tuzexu # HupoWode68
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-05-08 14:09:42 d42ff615
"geto kde včera malo znamenať už zajtra" Vdnesnom bananovom rezime je jedno, ci zajtra, alebo vcera. Rovnaka bieda kazdy den.

Nazor z tuzexu # HupoWode68
-
 50% ( 2 people voted )
+
2016-05-08 14:14:58 d42ff615
dyg more má pravdu, aj saláh abdeslám a ešte jeden z tých teroušov mali katolícke školy. to značí, že buď tie školy vychovávajú k extrémizmu, alebo ich infiltrovali. a ako musí vyzerať čarnogurského univerzita!
a ako dyg more správne povedal aj khan má pred menom judr. takže vieme kto ovláda svet. nie je to ani slovr. ani čechr.

asocial # VameWuja74
-
 45% ( 1 people voted )
+
2016-05-08 14:34:21 b22970b4
Pande-ty si bol vytiahnutí zo zadku komunistu-toho horného-ako žuvačka- ale teraz reveš-ako ti tam bolo tak dobre!Ale keďže sa to stalo presne v Revúcej-kde si na námestí spadol rovno na hlavu a to ti spravilo otras mozgových myšlienok-Nevieš totiž čo si!-tak preto mňaučiš ako mačka a nie ako kocúr--Len aby si ma dobre rozumel Pande-keď boh v nebi sral -Ty si práve vtedy opúšťal zadok boha- ako záťaž neba a na zemi si sa objavil ako omyl prírody-keďže ako človek si sa neujal-ale teraz si vo vývoji--čuča metal- Vieš keď dozreješ-už rozum nebudeš mať-lebo ho prepiješ-Uver tomu-že Ty! budeš pre ďalšie generácie odstrašujúci prípad-na zamyslenie života-Radím ti-ten mikro čip si daj namontovať do prázdneho priestora hlavy-aby si tu na zemi nešarapatil ako bacil-nech Ťa tvoj pán má pod dozorom-Aj keď ťa vietor odfúkol ďaleko od Revúcej-rád sa vraciaš v myšlienkach na miesto kde si stratil rozum-Nehnevaj sa zato-ale je to tak-a sa nesmej tomu toľko-lebo dostaneš zápchu a čo chceš ústami srať?I keď to tak vyzerá-že to aj robíš v skutočnosti-darmo skutočnosť je skutočnosť Z pozdravom Pampersáci-už musím končiť lebo zvoní na večeru a Ty do zajtra rozmýšľaj -keď máš z čím-i keď tvoje IQ stálo v komunizme- len ako záchodový papier!
ferda # DaloRuqe38
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-05-08 15:43:15 58d4285f


http://video.aktualne.cz/dvtv/zeleny-driv-si-zapad
-rozdeloval-svet-karta-se-ale-obraci-ted/r~df07e6a
2fd8c11e5a5f4002590604f2e/
odporucam pozriet

rafael # RusyNecu46
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-05-09 10:41:42 55d89f5b

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
šesť   jeden
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Inspektorům OSN byly předány materiály z podzemního skladu chemických zbraní syrských rebelů


Inspektorům OSN byly předány materiály z podzemního skladu chemických zbraní syrských rebelů
Tým expertů OSN, který v Sýrii vyšetřuje chemický útok obdržel vzorky materiálů z podzemního skladu rebelů, který byl objeven na damašském předměstí Džobar.
Nepřirozená bílá hmota v Aljašských lososech
Ľudia stojaci pod zvieraťom
NASA simuluje pěstování brambor na Marsu v Peru

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0449 s
good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made