Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

INFORMACE O HAVÁRII MALAJSKÉHO BOEINGU JE UTAJOVÁNA ZÁMĚRNĚ


INFORMACE O HAVÁRII MALAJSKÉHO BOEINGU JE UTAJOVÁNA ZÁMĚRNĚ

Téma záhadné havárie malajského Boeingu na Ukrajině ze západních médií téměř vymizelo. Známý japonský novinář Kadzuo Kobajaši se domnívá, že USA a Ukrajina nemají zájem odhalit informace, které mají o tomto incidentu k dispozici, protože se obávají, že by to mohlo vyvrátit důvody pro obviňování Ruska a uvalování sankcí proti němu.

Domobrana jihovýchodu Ukrajiny převzala kontrolu nad hlavní částí oblasti dopadu malajského Boeingu. Ukrajinští vojáci však i nadále pokračují v ostřelování místa katastrofy s pomocí dělostřelectva, jako by se doslova pokoušeli zlikvidovat věcné důkazy.

Zdá se, že pravdu nepotřebuje ani Kyjev, ani Washington, ani Brusel a ani západní média, která ještě nedávno družně obviňovala ze sestřelení malajského letadla "proruské separatisty" a Moskvu.

Známý japonský novinář Kazuo Kobajaši nabízí své vysvětlení takového chování zarytých kritiků Ruska. Zde jsou jeho slova z rozhovoru, který poskytl agentuře Rossiya Segodnya:

Nejdivnější se v celém tom případu zdá to, že ani USA a ani ukrajinská vláda neposkytují žádné údaje. Konkrétně se jedná o svědectví, která by mohla odpovědět na pochybnosti, které formulovalo Rusko. Ve skutečnosti, přeci, pokud USA tvrdí, že letadlo bylo sestřeleno ruským Bukem, nebo bylo sestřeleno domobranci, kteří získali ruskou podporu, tak by pro Washington a pro Kyjev nebylo špatné, kdyby poskytly důkazy podobných verzí. Problém, podle mého názoru, ale, spočívá v tom, že ukrajinská vláda má k dispozici všechny potřebné údaje o incidentu s Boeingem, avšak nechce tyto údaje zveřejnit. Samozřejmě, je to jenom můj osobní názor, avšak, je možné, že Ukrajina tyto údaje nechce zveřejnit protože, pokud by tak učinila, vyšla by najevo neudržitelnost pokusů o svalení viny za havárii Boeingu na Rusko.

Proč všechny ty země, které obviňovaly Rusko bezprostředně po incidentu, nyní mlčí?

Právě proto, že nepředložily žádné důkazy o vině Ruska. Pokud by tyto důkazy měly, tak by okamžitě zveřejnily údaje jak o Boeingu, tak i o Suchoji, který byl zachycen poblíž malajského stroje.

Jak se bude, podle Vás, celý případ vyvíjet dál?

Já nevím. Je jasné, že pokud údaje, které mají USA a Ukrajiny k dispozici, jasně ukazují, že malajský Boeing nesestřelili domobranci, tak to zcela rozviklá důvody pro obvinění a sankce proti Rusku. USA a Ukrajina nemají zájem o zveřejnění údajů, které jsou v rozporu s tím vším, co dosud říkaly a dělaly. Pochybnosti proto zůstávají.Author: ru # QimoVyka58
Svet2014-09-0413
-
 73% ( 12 people voted )
+
Patologickí konšpirátori, výnimočne zabruslím do vašich vôd na tenký konšpiračný ľad a podhodím vám na diskusný rozbeh jednu teóriu: Ten malajzijský Boeing bol zostrelený ortodoxnými aktivistami ktorí si uzmysleli, že práškuje chemitras, lol! Potom sa ukázalo, že išlo o obyčajné kondenzačné stopy... a už sa k tomu nik nehlási.

:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Pandemonium # DaruJete36
-
 55% ( 34 people voted )
+
2014-09-05 12:52:03 d4254012
Pandemoni
um
tx si naozaj retard
moon # XasuDega93
-
 50% ( 4 people voted )
+
2014-09-05 14:36:27 3ec5f265
Gejza Hufnagel # WuduQuvo51
Naprostý súhlas!+++

Bertold # FuliXuju84
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-09-05 18:44:10 4e633b5e
A najhoršie na tom je, že tzv. mainstreamové médiá, ktoré neustále masírujú masy svojími propagandistickými správami, dokážu ovplyvniť mnohých, aj triezvo uvažujúcich ľudí. Príklad: Slovák Janko požije svoj sedliacky rozum a vyjde mu to tak, ako to hore vysvetlil Gejza. Povie si: "Tak to je sila" . Potom si večer, ako vždy , pustí TV a pozrie správy... Potom si na druhý deň prečíta noviny... Atď, atď, až je záblesk súdnosti v ťahu s nálepkou "konšpirácia"
meldo # FajuSuba76
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-09-05 21:05:24 d5b58294
http://www.auria.sk/blog/podrobna-sprava-ociteho-s
vedka-cestujuci-letu-mh-17-boli-celkom-urcite-maso
-z-konzervy
tix # XumeTupi78
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-09-05 21:58:16 5f69f1d8
Nízko hodnotený príspevok


FcKensie # HegaNojy80
-
 38% ( 6 people voted )
+
2014-09-06 08:31:17 b2288818
loading...
Sedliacky rozum prikazuje zamyslieť sa nad tým tiež, čo by viedlo Ukrajincov ZÁMERNE zostreliť lietadlo, keď sa uchádzajú o priazeň západu. Takí dementi predsa nemôžu byť, že by nevedeli, že takýmto ľahko odhaliteľným amatérizmom by riskovali totálny prepad verejnej mienky, nálepka "fašisti" by ostala na nich navždy, a na medzinárodnej scéne by si už v živote nekopli do lopty.

Juj, ale keď už hovorím o verejnej mienke.... Majster Putin je úspešný tiež iba vďaka nej a vďaka svojej zatiaľ na jednotku pracujúcej medzinárodnej masážnej mašinérii.

Preto Gejza, palec hore, v segmente patríš medzi tých lepších. Tú vychádzajúcu správu z čiernej skrinky si nám to tu pekne predžul.
FcKensie # HegaNojy80
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-09-06 08:31:17 b2288818
Tretosektorákov je 15.000(platení agenti USA) a plus niekoľko tisíc Amerických sionistických užitočných idiotov k tomu, takže sa budeme naďalej aj v budúcnosti stretávať často a stále s takýmito dementnými názormi ako má FrcMcWašington a môj sedliacky názor je ten že na zostrelenie lietadla dala príkaz CIA/USA a Prasačenko(žid Walcman agent CIA) príkaz splnil a úmyslom bolo poškodiť Rusko, EU a sankcie sankcie sankcie a predaj amerických zbraní NATO členom v EU lebo pozor zlý Rus už je na hranici a chce zaútočiť a nové základne, pretože vojaci čo odchádzajú z víťazného ťaženia z Afganistanu a Iraku sa predsa nemôžu stať nezamestnanými v USA a tak radšej nech posedávajú a berú žold v Rumunsku, Poľsku, Litve, Lotyšsku, Estónsku a na Slovensku!!!
FrcMcOKS # GunoFixe77
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-09-06 12:48:34 4e63d259
Tretosektorákov je na Slovensku 15.000(platení agenti USA) a plus niekoľko tisíc Amerických sionistických užitočných idiotov k tomu, takže sa budeme naďalej aj v budúcnosti na Slovensku stretávať často a stále s takýmito dementnými názormi ako má FrcMcWašington(FcKensie) a môj sedliacky názor je ten že na zostrelenie lietadla dala príkaz CIA/USA a Prasačenko(žid Walcman agent CIA) príkaz splnil a úmyslom bolo poškodiť ekonomicky Rusko a EU (sankcie sankcie sankcie) a predaj amerických zbraní NATO členom v EU lebo pozor zlý Rus už je na hranici a chce zaútočiť a nové základne, pretože vojaci čo odchádzajú z víťazného ťaženia z Afganistanu a Iraku sa predsa nemôžu stať nezamestnanými v USA a tak radšej nech posedávajú a berú žold v Rumunsku, Poľsku, Litve, Lotyšsku, Estónsku a na Slovensku!!!
FrcMcOKS # GunoFixe77
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-09-06 12:52:54 4e63d259
Gejza

je mi tiež cťou, že si sa unúval s toľkým vypisovaním kvôli mojej osobe, a nemyslím to ironicky.

Keby si sa bol viac pristavil pri mojich príspevkoch, tak by Ti mohlo byť jasné, že hodnotenie Putina je u mňa trochu iné pred Krymom, a po Kryme. Chápem ale ten potlesk sveta ukazovaniu svalov, keďže nesporne istá ponorková choroba v súžití s USA sa prejavuje, a asi to fakt pôsobí blahodárne na ubolené duše. No zároveň mám pocit, akoby si Kremeľ osvojoval isté praktiky Západu, tak prečo by som nemohol mať obavy, či by to nebolo náhodou z kaluže pod odkvap. Vysvetlíš, prečo potom vynakladať toľko energie na chválu neistého, a zatiaľ nahrubo načrtnutého projektu ? Chápeš, pragmatický sedlák skúma, ňuchá, podozrieva, šomre, vyčkáva a hlavne na prvý šup sa nevzdáva svojich akých takých vydretých istôt.

No áno, zakotvenosť. Tak to sa musím priznať, že západný civilizačný okruh mi je bližší, lebo však to neboli a nie sú len vojny. Jeho príspevkami do chodu sveta sú napr. humanizmus, reformácia, osvietenstvo, marxizmus, deľba práce, 8 hodinový pracovný čas ( k tomu 8 h voľný čas a 8 h oddych), národné štáty, automobilizmus, umenie, hudba, literatúra, parlamentarizmus, pluralitný politický systém, červený kríž, prvý človek na Mesiaci (dobre, dobre, viem Gagarin), demokracia, oživenie myšlienky olympionizmu (pozdrav do Kremľa), voľný obchod, sloboda prejavu a po prejave, atď, atď, atď... ahá, aj štrajky (prepáč, že sa opakujem, toto som si vypožičal z jedného môjho iného príspevku)

Čo sa týka nešťastného letu MH 17, tak som iba nesmelo naznačoval, že v nedostatku jednoznačných dôkazov to eventuálne mohlo byť aj ináč. Je predsa bežnou súdnou praxou, že v záujme nezvratnej pravdy sa preskúmavajú všetky indície. Preto sa nehnevaj na mňa, čo si mám myslieť, keď Ty vyššie natvrdo hovoríš, že "Kyjev a/alebo USA...? Jednoznacne, ako jednym, tak aj druhym..." No keby predsa, tak Ti vopred skladám poklonu za intuíciuFcKensie # HegaNojy80
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-09-06 21:50:24 b2288818
V prípade zostrelenia nešťastného malajzijského lietadla ašte mohlo ísť aj o obyčajnú nevedomosť nedostatočne vyškolenej domobraneckej obsluhy separatistov, veľmi bojachtivej, proaktívnej.
Strieľajú rakety dosť často, veď už zostrelili ukrajincom 20 strojov.

Garfield # VuqyWeqi18
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-09-07 06:56:23 c35b0d84
garfield-taky nazor mozno pripisat obycajnej nevedomosti a nedostatocnej vyskolenosti.Nuz,ja tiez nie som expert,tak som si pozrel mienku znalcov.Vyplynulo mi z toho nasledovne.
Povstalci sice zostrelili dost vrtulnikov a bojovych lietadiel,ale tie lietaju ovela nizsie,ako civilne lety.Tu sa naskyta otazka,ako je mozne,ze dispecer naviedol civilne lietadlo nad miesto bojov?Preco Ukrajinska strana nezverejnila,alebo aspon nedodala vysetrovatelom zapis rozhovorov medzi dispecermi a pilotmi?Preco Ukrovia sustavne ostreluju miesto dopadu lietadla?A co stihacka,ktoru videlo viacero svedkov?
Este vzdy si myslis,ze za to mozu povstalci,ktorych nazyvas "separatistami"?

julo # GopoMipy89
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-09-07 18:03:50 6dec7950
Gejza

vďaka za odpoveď, najmä za triezvy tón. Súhlasím, prijatie "elementárnej kauzality" je tou najprijateľnejšou platformou na normálnu debatu. Možno nejakú reakciu dám zo seba, ale momentálne nemám čas, preto sem občas nazri

FcKensie # HegaNojy80
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-09-09 08:38:44 b228fef2

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
štyri   tri
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Reportéři bez hranic zjišťují, že svoboda tisku v USA utrpěla „jeden z největších úpadků“ ve světě							
				Reportéři bez hranic zjišťují, že svoboda tisku v USA utrpěla „jeden z největších úpadků“ ve světě
Poznámka redakce Global Research: Při vyšetřování věrohodnosti zpravodajských kanálů jako New York Times a Guardian je na místě využít kritickou analýzu zmíněnou v tomto článku. Pro...
Výsledek referenda není důležitý. Skotové vyhráli tak jako tak
Klimatická zmena - FAKTA VERSUS FIKCE
Nenápadný půvab demokratického centralismu

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0264 s
dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made