Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Homosexualita


Author: montenegro # NycyQywa82
Cirkev2013-09-2454
-
 46% ( 3 people voted )
+
Podľa prirodzenosti sa každý človek rodí ako heterosexuál, ktorý pripúšťa homosexuálne správanie a má k nemu sklony. V staroveku bol takýto postoj bežný – teda žiadne delenie ľudí na hetero homo orientáciu ako dnes.
Súčasní muži sklony ku homosexuálnemu správaniu potláčajú, pretože sú to ešte následky stredovekého cirkevného myslenia, kedy bol za homosexualitu trest smrti. Dodnes je mentalita našej spoločnosti ovplyvnená cirkevným stredovekom
Je mnoho pravdy na vrodenej bisexualite o ktorej hovoril psychológ Freud. Ja sám som bol toho svedkom - i keď sa spolužiaci považovali za heterosexuálov, občas mali homosexuálne správanie, na základnej a strednej škole
Stredovek už máme chvalabohu za sebou a nastáva sloboda myslenia a hlavne mladá generácia sa už vracia ku svojej prirodzenosti

Gay homosexualitu je treba propagovať, pretože je to veľmi zdravý životný štýl - dochádza pri ňom masáž prostaty
http://masaz-prosta
ty.cz/


Staroveké Grécko sa vďaka svojej homosexuálnej kultúre stalo najvyspelejšou časťou sveta
http://en.wikipedia.org/wiki/Homos
exuality_in_ancient_Greece


Biblia homosexualitu podporuje, cirkev Bibliu manipulovala
http://dolezite.sk/Homosexualita-
a-Biblicky-pohlad-Prekvapive-zavery-s7dqr7.html[/u
rl]

Homosexuálny životný štýl nemá žiadne zdravotné riziká, okrem pohlavne prenosných chorôb, Je to prirodzená a navyše zdravá vec

http://sk.wikipedia.org/wiki/An%C3%A1lny_sexStredoveká cirkev si ospravedlňovala prostitúciu zákazom homosexuality
http:/
/dolezite.sk/Sokujuce-Katolicka-cirkev-v-stredovek
u-a-novoveku-podporoval-89m.htmlmontenegro # NycyQywa82
-
 40% ( 5 people voted )
+
2013-09-24 16:10:10 5057d10a
Pardon, chcel som tam dať link z českej wikipédie
http://cs.wikipedia.org/wiki/An%C3%A1ln%C3%AD
_sex

montenegro # NycyQywa82
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-09-24 16:21:11 5057d10a
Peter, si chory, cim skor si to priznas, tym skor sa ti bude dat pomoct. A tym menej zla po svete rozsiris. Nedaj sa uplne pohltit tym, co ta stravuje, prosim.

BJL # LuduFaso01
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-24 17:57:59 55d8955a
Skôr by si mohol ísť ty na vyšetrenie psychiatrovi Michalovi Patarákovi so svoju homofóbiu. Tento pán má veľmi triezve a vyvážené názory, nie je kresťanský fundamentalista a zároveň ani neuznáva LGBT propagandu (transexualizmus, feminizmus a podobne)
http://patarak.blog.sme.sk/c/272931/Vladimir-P
alko-a-triumvirat-jeho-homoparanoidnych-vyrokov.ht
ml

http://patara
k.blog.sme.sk/c/276305/Dvaja-co-tancovali-i-ked-dr
uhi-nepiskali.html


montenegro # NycyQywa82
-
 45% ( 1 people voted )
+
2013-09-24 19:15:37 5057d10a
Ved mozes zit aj sam za seba, taky aky naozaj si. Nechaj bokom vystrelky ako ze si gay, alebo novy Kristus a podobne.
Neboj sa zivota a bud sam sebou. A ak sa nevies najst, nechaj si pomoct. Kvoli sebe samemu, pretoze ti naozaj moze prepnut definitivne.

BJL # LuduFaso01
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-09-24 19:24:03 55d8955a
Zbíjanie, kradnutie a zabíjanie je zdravý životný štýl. Zabezpečuje, že len fycky najvyspelejší a duševne najotrleší a najdrsnejší jedinci prežijú. Nemusia už nikdy pracovať, preto budú mať čas rozvíjať sexuálne radovánky, kradnúť manželky a znásilňovať deti.

Pracovať budú musieť už len fyzicka slabší jedinci, ktorí sa nevedie brániť kradnutiu, zbíjaniu a zabíjaniu. Títo pracujúci tvorcovia hodnôt si medzi sebou raz za 4 roky môžu demokraticky zvoliť svoj parlament a vládu a to podľa pokynov vládnucej vrstvy zlodejov a zbojníkov, čím budú naplnené ich duševné potreby a túžby. Vládnuca vrstva zlodejov a zbojníkov bude rozvíjať metodiky kradnutia a zbíjania stále do vyššej dokonalosti, čím podporia rozvoj technológií vedy a výskumu. Vysoký technologický rozvoj im umožní osídľovať cudzie planéty za účelom rabovania nerastných zdrojov a uspokojenia svojich potrieb bez nutnosti tvoriť a pracovať.

Nič sa nesmie postaviť do cesty vládnucej zlodejskej a zbojníckej elity, lebo všetko, čo je vo sfére ich záujmu sú oprávnený dobiť a ukradnúť. Zlodejská a zbojnícka elita vyhlasuje za sféry záujmu:
Zabíjanie, aby sa pracujúci tvorcovia hodnôt nepremnožili a nespotrebovali vzácne prírodné zdroje.
Potom sexuálne a hlavne homosexuálne zážitky, ktoré ukľudnia mysel a bránia zabíjaniu sa v rámci elity a niektoré iné pôžitky, ako jedlo a bývanie.

Homosexualita je potrebná aj preto, lebo je prevenciou vzájomného si kradnutia manželiek a zabíjania sa v boji o manželky.

Sex s deťmi do troch rokov a od 6 tich rokov ich veku okrem sexuálneho uspokojenia detí spôsobí aj sexuálne uspokojenie zbojníckej elity, čo je však len pridružený efekt páchania sexuálneho dobre pre deti.

Treba sa vedieť obetovať, tomu sa pracujúca menšina tvorcov hodnôt musí naučiť a bude to trvať tisíce rokov, lebo genetika je ako kopírka. Jedinec sa vždy podá na rodičov. Elitu čakajú tisíce rokov ťažkej práce ne zmene genetiky prcujúcich tvorcov hodnôt.

Definitiva # MunoLyhi27
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-09-25 06:49:02 57f4ca0a
loading...
Tak to je smutné. Je mi vás úprimne ľúto, že nie ste na mužov, pretože prichádzate o veľké výhody. Byť na mužov tak to je veľké požehnanie

montenegro # NycyQywa82
-
 40% ( 5 people voted )
+
2013-09-25 10:30:24 5057d10a
Prosím vás, diskutujte radšej o Davovej úchylke o prežieraní sa špenátom, alebo o pátričkároch odbavujúcich sa pri pohľade na krucifix. Nediskutujte o prehriatych radiátoroch, je to spoločensky odporná téma!

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 54% ( 3 people voted )
+
2013-09-25 12:02:23 d4254112
Je mi luto montenegro, ze stale siris demagogiu a rozvrat a ze prichadzas o krasy normalneho ludskeho zivota. Je mi luto, ze sa sam vzdavas pozehnania a noris sa do bahna, ktore sa snazi vyzerat ako pramen cistej vody, ale v skutocnosti je to zumpa, z ktorej nemusi byt navratu. Porozmyslaj.
Aj ty mozes mat v zivote radost a pokoj.

BJL # LuduFaso01
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-25 13:59:48 55d8955a
Panda máš šťastie, že som unavený z práce, inak by som ťa poriešil za spomínanie môjho mena nadarmo. Teraz na teba nemám náladu.
MrProper # JewuQowo48
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-09-25 19:17:41 5bdbee38
A že som tak smelý, špenátový Klíner, tá tvoja "práca" spočíva v tej hornej Revúcej v čom? V požieraní rastliniek, alebo v tzv. dvíhaní činiek (lol!) tou tvojou rachitickou vegetariánskou figúrou?

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 57% ( 4 people voted )
+
2013-09-25 19:50:58 5f6629ba
Ja som v Revúcej nikdy nebol a žijem v inom časovom pásme stovky km od druhého Švajčiarska ;-))) Čo robím nezverejním akurát môžem napísať, že sa jedná o fyzicky náročnú prácu, ktorá nie je vhodná pre rozmaznané cimprlíny...(za dvíhanie činiek som nikdy nedostal ani cent).
MrProper # JewuQowo48
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-09-25 20:09:56 c11ce42e
Je mi luto montenegro... ze prichadzas o krasy normalneho ludskeho zivota.

Nie ja, ale ty prichádzaš o krásy života. Všetci muži sa rodia ako bisexuáli a je negatívne potláčať túžbu po chlapcoch.
Od tedy čo pozerám po chlapcoch sa cítim byť veľmi obohatený a čím ďalej tým viac sa mi páčia. Muž je niečo viac od ženy je v nich niečo viac sexi, sú viac roztomilí. Podľa čínskej teórie duch ženy je jin niečo pasívne chladné, negatívne. Muž je viac aktívny pozitívny

Ale nie všetci muži sa mi páčia. Takí čo mali už niekedy sex zo ženou ma zväčša odpudzujú. To bude iste tým, že napáchli tou ženskou chladnou negatívnou energiou. Ďakujem Bohu, že som ešte nikdy nemal sex so ženou - som rád že ma Pán Boh od toho chránil


montenegro # NycyQywa82
-
 44% ( 8 people voted )
+
2013-09-25 20:33:27 5057d10a
Pri sexe (hetero aj homo) nedochádza len k intenzívnej interakcii dvoch fyzických tiel, ale aj duchovných tiel.
Totiž existuje aj duchovné telo o ňom hovoria východné náuky ale aj Biblia:
Prvý list Korinťanom - kapitola 15
44 Ak jestvuje živočíšne telo, jestvuje aj duchovné.

Východné náuky hovoria aj o „duchovnom energetickom tele“
To, že sa buď muž a žena alebo dvaja (gay) muži dokážu vzájomne priťahovať, spôsobuje výmena energií

Ak sa priťahujú dvaja muži je to podstatne intenzívnejšie, pretože je to Jang-Jang

Tu je svedectvo jedného gaya, ktorý sa nedokáže sústrediť na internáte, pretože býva v izbe s chlapcom:

Vam se to rika, kdyz bydlite sami. dovedete si vlbec predstavit bydlet v jedny misnosti s peknym mladym svalnatym klukem, ze ktereho muznost jen cisi????? to se pak nemuzete ani soustredit na uceni, jak ste permanentne vzruseny. chtel bych vas videt, to byste nerozdechali. byldet jinde je financne horsi, kolej je levna a spolubydliciho vam prideluji, takze je to daný

...takze proste permananetne vzrusenej... on mi treba rekl, jestli nemam nejaki pecko a ja tam nechal notas a sel na prednasku a on byl na pokoji sam a honil tam. takze sem se nemoh na prednasce soustredit a myslel sem jen nanej. pak spi zasadne polonahy v boxerkach. proste fakt silnej tlak na organismus. ono je to jiny doma koukat na pecko kde sou pekni kluci a pak najednou zazit real, to je fakt rozdil. kdybych to ale nezazil tak bych to nevedel.

Ja sám to môžem potvrdiť, muži ma priťahujú omnoho intenzívnejšie ako kedysi ženy, keď som bol ešte heterosexuál

Muž je niečo viac ušľachtilé, na rozdiel od ženy je v ňom iskra čohosi pozitívneho, nie nadarmo je len muž označený v Biblii ako Boží obraz

montenegro # NycyQywa82
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-25 21:09:46 5057d10a
montenegro:
dvaja chlapi nie sú jang-jang, to je z jin-jangovej teórie nezmysel.
žena je vo všeobecnosti viac jinová, to súhlasím. Lenže jin nie je "negatívny" v zmysle zlý. Tak isto chladný je v trošku inom kontexte. A napríklad pasívna znamená príjmajúca, pretože muž je ten kto preniká. Potom keď ti nejaký chlep "masíruje prostatu" tak on je jangový a ty si jinový. Keď sa prestriedate je to naopak. Ale napríklad v povahe to zasa môže býť úplne inak.

A pri gayovi, ktorý sa nevedel na internáte sústrediť - je to prostá patológia - vyčerpal sa sexom.

Krovak # FugePuty85
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-09-25 21:38:23 55a26e04
Montenegro, no toto? Vychodne nauky, jing, jang? Nie je tomu tak davno, co si za podobne veci vyzyval ludi, aby robili pokanie, ze su farizeji a skoncia v pekle... No ale nechcem na teba utocit, len som sa troska snazil poukazat na to, co aj sam v duchu tusis...

Na koniec dve veci: Ak sa rozhodnes, ze sa aspon pokusis nieco so sebou robit, a budes mat cestu do Ba, daj vediet. Ponukam ti nezistnu pomoc. Ci to ma byt psycholog, psychiater, knaz, alebo len vyrozpravanie sa..... Toto nie je ironia

Ak ta pycha a zly nepusti si take nieco este pripustit, tak skus ine, nemusis ani cestovat. Mas rodicov? Tak daj toto precitat svojej mame a potom uz len urob, co ti povie. Aspon tej by si mohol verit...

No toto # SymuXuqa71
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-25 23:10:03 55d8955a
Pre montenegro:

Si chorý. A dosť. Daj sa liečiť.

Peter Novak # DigiQihy47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-09-25 23:42:08 55d8e107
Krovak diki za koment. Aj ja to tak vnímam. Rád by som vyskúšal praktiky, ktoré popisuje Mantak Chia o sexuálnej energii. Je to síce pre heterosexuálov ale ja by som to chcel v budúcnosti vyskúšať mužom a mohla by to byť veľká sranda. Aj sám autor tam dáva nejaké rady pre homosexuálov

"No toto" - nehnevaj sa ale vráť sa konečne do reality, ty si nejaký kresťanský fanatik. Mne radíš, aby som hľadal pomoc, ale mal by si ju hľadať ty. Tvoj komentár je úplne mimo - bez nadsadenia správaš sa ako psychicky chorý človek
Mnoho z východných filozofií je v úplnom súlade s Bibliou, vrátane jin- jang, ktorá hovorí, že mužské a ženské duchovné telo sa od seba odlišujú - a o duchovnom tele hovorí aj Biblia

A neviem čo máš proti tomu, že chcem mať mužský úd vo svojom análiku, čo je na tom zlé?

montenegro # NycyQywa82
-
 45% ( 1 people voted )
+
2013-09-26 00:20:53 5057d10a
Montenegro, nehnevam sa a nie som.

Viem ze to je hlupost preberat to takto verejne, ale moja ponuka je stale platna, Staci ked sem napises len nejku poznamku typu idem do Bratislavy a ja sa ti ozvem na mail a dohodneme sa. Kedy budes potrebovat.
A co je na tom zle...naozaj sa skus spytat svojej matky.... a pred sebou samym este nikto neusiel.

No toto # SymuXuqa71
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-09-26 00:50:34 55d8955a
Nekrmte trolla.Mame dolezitejsie problemy."Kto to nema v poriadku v hlave,nema ani v nohaviciach."
A este zvratenejsia je jeho potreba pretriasat svoju uchylku na verejnosti.Druha moznost je,ze je nasadeny provokater-sonda,ako nas dokazu rozdelovat "teplou temou",ide to nabozenstvom,madarskou kartou,historiou...tak preco neskusit nieco nove?
Prosim normalnych ludi,nech venuju svoju pozornost skutocnym problemom.

julo # GopoMipy89
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-09-26 08:19:22 6dec7d9e
julo: obávam sa, že Peter (alias montenegro) nie je nasadený provokatér. Je to skôr človek, ktorý sa hľadá (v lepšom prípade), alebo si rieši svoje psychické problémy (v horšom prípade, čo však sa obávam, že je pravda).

montenegro: to čo popisuje Mantak Chia nie je prachsprostá tr..ačka (v terórii taojogy sa náhodou trochu vyznám). Je to práca s energiou a než sa dostaneš k práci s partnerom nutne potrebuješ mať istú prax so svojou energiou. (pochybujem, že by si sa do toho chcel pustiť). Navyše muž s mužom, to ti isto nebude fungovať tak ako má.

Krovak # KuraLogo13
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-26 09:53:38 c3928a4c
julo:
neviem prečo by som mal byť provokatér. Každý muž sa rodí ako bisexuál, takže o homosexualite treba diskutovať, netýka sa to len jednotlivca. To s ťa viem predstaviť, že si takí nechutný heterosexuál, zo zvláštnym latentným typom zženštilosti, taký napáchnutý ženskou energiou. Nemáš pochopenie pre sexi čistých chutných chlapcov, ktorí ešte nenapáchli ženami. Ty si iste zo staršej alebo nie najmladšej generácie, kedy bol predmanželský sex veľmi častý (hlavne v časoch komunizmu).
Ale dnešnej v mladej generácii, je medzi chlapcami bisexualita veľmi rozšírená a ja ako svedok môžem hovoriť za seba, že teória o vrodenej bisexualite je pravdivá - chlapci ktorí sa považovali heterosexuálov mali občas homosexuálne prejavy. A to nehovorím o homosexuálnych zážitkoch tých, ktorí sa považujú za heterosexuálov

Tu jeden gay práve včera napísal o dvoch heterosexuáloch. (v tej tretej vete hovorí o chlapcovi z toho internátu, potencionálne by si s ním rád užil):

Tak si je s tim kamosem prej i vykourili. A ja u toho nebyl. Asi bude lepsi kdyz si privedu taky kluka a at se zase na nas diva on, aby se videl.
********
Krovak:
keď sa milujú dvaja muži je to podstatne viac vzrušujúce, takže zadržať ejakuláciu môže byť podstatne väčší problém. Tiež údajne ak si to užívajú dvaja muži, tak cítia pri tom veľa skutočného tepla

Inak podľa indickej teórie je v podstate najdôležitejšia koreňová čakra (z ktorej sa spúšťa kundalini) s umiestnením práve v análiku (píše sa tak v knihe Pránájáma - technika dechu). Myslím, že gay životný štýl je veľmi zaujímavý a zdravý aj z tohoto pohľadu
montenegro # NycyQywa82
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-09-26 11:26:28 5057d10a
monte: opatrne. Prvá vec je to teplo. Existuje viacero taoistických škôl pracujúcich so sexuálnou energiou. Veľa z nich má problém, že príliš stimulujú tú jangovú a tak si v podstate "varia mozog", následkom čoho môžu tí, ktorí to cvičia dôjsť k serióznym problémom so psychikou. Mantakova škola je v tomto trochu iná, progres je síce pomalší, ale bezpečnejší - aspoň to o ňom tvrdia.
A taoistická alchýmia nie je o zadržaní ejaukulácie na rozkoš, to je iba prostriedok.


Koreňová čakra vo všeobecnosti nie je najdôležitejšia. Takých najdôležitejších je sedem. A nie je v "análiku", to zasa veľmi zjednodušuješ.


Ale samozrejme rob si čo chceš.


Krovak # KuraLogo13
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-09-26 11:48:00 c3928a4c
Vidíš to som nevedel, že existuje viac tých škôl. Tiež som o tom varení mozgu niečo čítal. Medzi dvoma mužmi je to energeticky veľmi intenzívne - veru človek musí dávať pozor, ak by som robil nejaké tie experimenty
To vážne ten autor píše, že koreňová čakra sa nachádza priamo v análiku, ale iná literatúra ju umiestňuje tesne vedľa neho

montenegro # NycyQywa82
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-09-26 13:48:03 5057d10a
Zaujímalo by ma čo chceš týmito kravinami dosiahnuť :D ....chceš sebe a druhým dokázať že keď sa dvaja chlapi klátia do zadku že je to normálne alebo máš chuť na čerstvé mäso :D ?

unknow # ToluWeji44
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-09-28 22:10:16 d551d612
buzeranti su len taki okrajovi, proste nezmysel prirody...z evolucneho hladiska su uz davno mrtvi, ved sa reprodukovat nevedia :)))
aloha, duhove pochody!!!

kucma # FyvaFixa25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-09-29 00:47:16 b2fdae8c
toz u hetero sa (obykle) raz bude v koliske kyvat cloviecik, nuz a u cernohorca nanajvys...fuuuuj!

kucma # FyvaFixa25
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-09-29 00:56:30 b2fdae8c
unknow a kucma:
Pravdepodobne pochádzate ešte zo staršej generácie ale medzi mladými chlapcami je bisexuálne správanie niečím normálnym. TO VÁŽNE - BEZ NADSADENIA

To je úžasné keď si to rozdávajú dvaja muži rozdávajú. Ešte keď som bol heterosexuál som sa rád díval na videá. Veľmi ma to vzrušovalo. Škoda že tu nemôžem uviesť priamo link na nejaké poriadne chutné video ale môžeš zadať do google "cute twinks video" a potom na stránke vyhľadať nejakých naozaj pekných mužov. Nepochybujem, že z toho dostaneš erekciu

Muž nemá menštruáciu. Počas menštruácie je to vo vnútri ženy s prepáčením dosť nechutné - okrem zapáchajúcej krvi z maternice odpadávajú aj rozkladajúce sa kusy tkaniva - maternicovej sliznice.
Naproti tomu análik s mužom je v podstate viac hygienická a čistotnejšia vec ako zo ženou. Análik je príjemná, vzrušujúca a prirodzená vec, s lubrigáciou úplne bezrizikové. Už aj v staroveku sa na to mohol používať olej

montenegro # NycyQywa82
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-09-29 13:25:19 5057d10a

montenegro # NycyQywa82
-
 50% ( 2 people voted )
+
2013-09-29 14:52:21 5057d10a


montenegro # NycyQywa82
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-09-29 22:22:59 5057d10a
Asi ta sklamem ale z homo pecka sa mi dvíha žaludok .

unknow # ToluWeji44
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-09-30 13:28:10 d551d612
To sú úžasné fotky mužov. Mne sa zasa dvíha žalúdok z hetero porna (nie nadarmo má Biblia tak veľa ostrých výrokov proti nemanželskému sexu), ale ak sa dívam na to ako si to rozdávajú dvaja pekní muži, je to úžasné
Som hrdý na to, že mi je zle z toho, čo kritizuje Biblia.
A naopak - to čo Biblia chváli sa mi veľmi páči

Prvá kniha Samuelova - kapitola 18
3Jonatán uzavrel s Dávidom zmluvu, lebo ho miloval ako seba samého. 4I vyzliekol si Jonatán plášť, ktorý mal na sebe, a dal ho Dávidovi; aj svoj výstroj, aj svoj meč, aj svoju kušu, aj svoj opasok.

Druhá kniha Samuelova - kapitola 1
26Krušno mi pre teba, brat môj Jonatán, veľmi si mi bol milý. Tvoja láska bývala mi vzácnejšia ako láska žien.

montenegro # NycyQywa82
-
 45% ( 1 people voted )
+
2013-09-30 14:53:01 5057d10a
Z toho by ťa nemalo veľmi napínať, lebo aj Ján mal hlavu na Ježišovom kline alebo hrudi

Evanjelium podľa Jána - kapitola 21
20 Peter sa obrátil a videl, že za nimi ide učeník, ktorého Ježiš miloval, ten, čo sa pri večeri naklonil k jeho hrudi (aramejčina má význam hruď a dokonca klin!) a spýtal sa: "Pane, kto ťa to zradí?"

Podľa najnovších poznatkov bola Biblia napísaná nie v gréčtine ale aramejčine - Aramejská Biblia sa volá Pešita - existujú jej rukopisy
******
Takže nie som sám kto je na mužov - bol ním aj Ježiš

montenegro # NycyQywa82
-
 42% ( 2 people voted )
+
2013-09-30 15:53:06 5057d10a
este furt tu s saskujete? Aj tak vas tu nikto nebere vazne. Tak len dalej zo seba robte uzitocneho blbca v zaujme teplej agendy ... Vsak raz poznate, komu ste sluzili.

smartang # BohuPyki56
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-30 16:14:23 5f667fc5
Smartang,na debilov nereagovat.

Este nespoznal zenske lono,a uz je na muzov.Chumaj.Takymto by mali zakazat prispievat kdekolvek.

Nuz,ale to je caro internetu,kazdy chuj sa moze vyjadrit.Inak montenegro,ak si uz teda na chlapov,prajem ti nejakeho riadneho cernocha,ktory ta vyprasi tak,ze sa tyzden nevyseres,a dokonca si nesadnes.

A to video s tym magorom zelenkom,no uzasne.Ach jaj,motyku vam do ruky,banda po....

harry # PahoLenu00
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-30 16:59:58 4e63f767
Ja to vidím jednoducho.

Všetkých tých chudých,"chutných" nagélovaných, zhrbených chlapčekov zo zajačími predkusmi by som poslal na 3 mesiace do šlogu s 5-timi lendačanmi tažit drevo.
Každý deň ráno na plecia 440-tku stihl-ku s plenými nádržami, bandasku s olejom a benzínom, vodu, žrádlo, dva úvezky na krk ,,vyšlapať kilometrový kopec,,spustit 15 kubíkov,,okliesniť,,natahať,,a dolu na sklade namanipulovať,,..
Aby trochu zhrubli tie zženštilé kreatúry, čo nie su ani chlap ani žena..

no a po troch mesiacoch by bola polovica z nich mŕtva a druhá šialená..
a bolo by po buzíkoch,.,

No presne podľa príslovia- "od rozkoše sa aj psy besnejú:"
Tažkú robotu a hlad na vás a prešlo by vás vymetanie komínov..vy banda nechutná..Joplins # XuhyDime11
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-09-30 17:56:08 5e91e48d
montenegro
ty hnusný slizký buzernt toto si vypisuj do buzerantského časopisu, nie na diskusie kde chodia normálni ludia ktorým je z teba na vracanie

brano # PelaSedo59
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-09-30 19:01:27 4df7e017
Inak českí gayovia nazvali Zelenku, že je "moc vykroucenej" - to slovné spojenie mi príde strašne smiešne, a trefne ho to definuje. Znamená to, že je zženštilý pasívny typ. Ale zasa nie všetci sú takí
Mne sa napr. páči jeden chlapec, ktorý je tiež na mužov, ktorý síce na jednej strane pôsobí trochu zženštilo ale na druhej strane veľmi veľké svaly - to sa nedá opísať - museli by ste to vidieť - vyzerá strašne chutne

PS: harry a Joplins: diki za dobrý humor

montenegro # NycyQywa82
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-09-30 19:36:59 5057d10a
to je fakt Harry. Tento navoňaný dúhový pandrlák nestojí za pozornosť. Mal jej aj tak už nadmieru.

smartang # BohuPyki56
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-10-01 07:28:11 d90c3016


LV,18:22: Nesmieš nečisto obcovať s mužom tak, ako sa pohlavne obcuje so ženou. To by bola ohavnosť!

1Kor, 6:9: Neviete, že nespravodliví nebudú dedičmi Božieho kráľovstva? Nemýľte sa: ani smilníci ani modloslužobníci ani cudzoložníci ani chlipníci ani súložníci mužov,

Lv 20:13: Ak niekto obcuje s mužom, ako sa obcuje so ženou, obaja spáchali ohavnosť; musia byť vydaní na smrť; za svoju krv sú sami zodpovední.

Peter Novak # MipeQejy78
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-10-04 15:28:20 55d8955a
Peter Novák: to som už písal, že tie preklady v Biblii sú chybné, pozri odkaz hore

Zaujímavé je aj prikázanie „miluj svojho blížneho ako seba samého“. Málokto vie, že hebrejská Biblia pozná dve typy slova blížny. Prvý druh v kontexte nezabiješ, nepokradneš ale pri „miluj svojho blížneho ako seba samého“ je použitý veľmi dôverný až intímny druh blížneho. (je isté, že kresťanské cirkvi toto prikázanie nesprávne pochopili a nemožno vylúčiť, správny výklad je povzbudenie k mužskej bisexualite čo by mohlo mať svoje opodstatnenie v zdravom psychickom vývoji) Hebrejské slovo miluj môže byť použité aj v kontexte erotickej lásky. Vtedajší Palestínčania boli viac menej etnický Asýrčania a medzi Asýrčanmi bola bisexualita veľmi rozšírená.

V Biblii máme jasný dôkaz, že by sa mali mať muži intímne radi (pod pojmom blížny sa určite nemyslí žena). Treba obnoviť tento zvyk, ktorý cirkev zničila.

Cirkev zničila lásku medzi mužmi a treba ju obnoviť


montenegro # NycyQywa82
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-10-06 12:41:56 5057d10a
TEÓRIA O VRODENEJ BISEXUALITE JE SKUTOČNE PRAVDIVÁ, mám to potvrdené vlastnou skúsenosťou. Moji spolužiaci sa správali dosť bisexuálne - určité bisexuálne prejavy mali časté. Mojim spolužiakom na základnej škole a Gymnáziu nikto nekázal aby sa správali bisexuálne ani nič nevedeli o vrodenej bisexualite – napriek tomu sa tak správali ako správali.
PRAKTICKÉ SKÚSENOSTI SÚ DÔKAZOM HODNOVERNOSTI TEJTO TEÓRIE

O téme vrodenej bisexualite by sa malo v spoločnosti omnoho viac diskutovať a vedecky to skúmať. O tejto téme vieme len veľmi málo.
Dúhový LGBTI Pride pochod možno aspoň trochu k tomu napomohol, aby sa to tom diskutovalo
************
Myslím si, že bisexualita je čímsi pozitívnym – že citovo veľmi človeka obohatí – je zrejme že bisexualitou človek mohol byť zbavení mnohých psychologických komplexov. V staroveku bol bisexuálny životný štýl veľmi častý. Dnešná spoločnosť už bisexualite nie je tak otvorená, lebo stále sú tu pozostatky stredovekého myslenia.
O vrodenej bisexualite je potrebné vedecky diskutovať a robiť výskumy aj preto, LEBO TO MÔŽE BYŤ NAOZAJ SKUTOČNÁ PRIRODZENOSŤ ČLOVEKA. Jej potláčaním sa človek (hlavne muž) psychicky veľmi ochudobniť

To, že sa dnes chlapci vracajú ku bisexualite by som primárne ani tak nevnímal ako uvoľnenú morálku (i keď aj to môže byť určitý faktor). Skôr akoby prejavovali to, čo prirodzene cítia bez nejakých zábran
Bisexualita/homosexualita u mužov môže byť aj prínosom v tom, že viac tak zmužnejú, budujú si tak mužskosť. Mnohí súčasní muži sú dosť latentne zženštelí a nie je to dobré – aj ženy to odpudzuje. V sekundárnom, menej dôležitom zmysle to naopak možno v nich prebudí aj niektoré prínosné vlastnosti žien ako napr. je dať svoje emócie viac najavo


montenegro # NycyQywa82
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-10-06 12:43:45 5057d10a
O prekldaoch Biblie ani o jazykoch,v ktorych bola napisana nevies vobec nic. Si len internetova chora rychlokvaska, ktora si prisposobi akykolvek text tak,aby jej vyhovoval.

Preklady su uplne jasne, len tebe nevyhovuju.

Peter Novak # MipeQejy78
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-10-06 13:36:48 55d8955a
Peter Novak
Preklady si môžeš sám overiť. Nemusíš mať žiadne supervzdelanie starovekých jazykov, lebo preklady sú prehľadne databázované. Každý kto vie trochu anglicky si to dokáže overiť

Hebrejská Biblia
http://biblehub.com/interlinear/genesis/1.htm

Grécka Biblia
http://www.obohu.cz/bible/index.php?styl=WH&k=Zd&k
ap=1

Originál nového zákona v Aramejčine, treba zaškrtnúť "use Khabouris Peshitta text"
http://www.dukhrana.com/peshitta/index.php

Starý zákon v Aramejčine, preložený ešte pred Kristom, mnohé hebrejské frázy sú v aramejčine vyjadrené jasnejšie
http://cal1.cn.huc.edu/searching/targumsearch.html

montenegro # NycyQywa82
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-10-06 19:53:34 5057d10a
Dokonca aj v úplne štandardných prekladoch je jasná podpora mužskej láske, napr. vzťah Jonatána a Dávida - ako som uviedol hore

Štandardne v anglických prekladoch sa používa správny preklad - eunuch: Prorok Ježiš veľmi jasne hlásal mužskú gay lásku - bez ohľadu na to, či sa to niekomu páči alebo nie, je to pravda - slovo eunuch sa v tomto kontexte naozaj nedá interpretovať nijak inak ako gay. To by Ježiš od nás určite nechcel aby sme sa dali kastrovať. Preklad "neschopný manželstva" je úplne scestný

Matthew 19:12
New International Version (©2011)
For there are eunuchs who were born that way, and there are eunuchs who have been made eunuchs by others--and there are those who choose to live like eunuchs for the sake of the kingdom of heaven. The one who can accept this should accept it.

Lebo sú eunuchovia, ktorí sa tak narodili z materin­ského života, a sú eunuchovia, ktorých ľudia učinili eunuchmi, a zase sú eunuchovia, ktorí sa sami pre nebes­ké kráľov­stvo učinili eunuchmi. Kto môže pochopiť, nech po­chopí!

montenegro # NycyQywa82
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-10-06 20:14:13 5057d10a
Pri LGBT lobby nemôžem súhlasiť s teóriou a "rode" a "pohlaví"
ht
tp://www.rodicovstvo.sk/sexedu/tema9.pdf

(Tu ide o pripravovanú učebnicu pre deti o sexuálnej výchove, ktorej spoluautorkou je aj Oľga Pietruchová - na ministerstve Sociálnych vecí a rodiny je šéfka pre rodovú rovnosť - "Odbor rodovej rovnosti a rovnosti príležitostí")

Napriek tomu, že zdravý rozum jasne hovorí, že mužská a ženská psychika je odlišná, v učebnici je kritizované, že spoločnosť sa díva na mužov a ženy odlišne. To ja akoby sme vlastne prehlásili, že muži aj ženy majú akési jedno univerzálne pohlavie - akoby všetci boli mužoženami alebo ženomužmi

V slovenskej školskej učebnici etickej výchovy pre 4. ročník základných škôl, ktorá sa už oficiálne používa, je táto ideológia LGBT ešte viac rozšírená: učebnica vyzýva deti, aby si predstavili čo by robili, ak by sa nachádzali v opačnom pohlaví. To znamená, že učebnica vyzýva ku transexualizmu - k záujmu ku zmene pohlavia.

Pojem LGBT, "T" znamená transexuáli - transexualizmus - teda psychická choroba človeka, ktorý si chce zmeniť pohlavie. Slabšie štádium tejto choroby bolo vyškrtnuté z indexu chorôb na základe neodborných lobistických nátlakov. A stále sú silné tlaky na úplne odstránenie transexualizmu ako choroby
LGBTI organizácie teda aj celkom oficiálne podporujú rozvoj psychickej choroby - transexualizmu
******************
Transexuálna sexuálna výchova na školách môže mať veľmi negatívne následky na psychiku detí. V tom horšom prípade môže ísť o záujem preoperovania pohlavia, čo je skutočne nechutné proti zdravému rozumu.
Jeden český muž mal k tomu veľmi trefnú poznámku:
"Chlap, který si nechá dobrovolně uříznout zdravý koule je u mě debil!"

Tak reagoval na úbohého psychicky postihnutého chlapca, ktorý sa chcel dať preoperovať. Touto ostrou poznámkou chcel aspoň nešťastného postihnutého chlapca odhovoriť od svojho zámeru
LGBT organizácie podporujú ľudí, aby sa dali zmrzačiť nechutnými operáciami. Súčasná medicína ani neumožňuje zmenu pohlavia – akurát tak dobre nechutne zmrzačiť človeka kadejakými operáciami a hormonálnou „terapiou“.

poznámka: pojem transexualizmus si netreba mýliť a intersexualizmom (ak sa človek narodí s medzipohlavnými znakmi)

montenegro # NycyQywa82
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-10-06 22:01:35 5057d10a
Si obycajny prekrucac a siric sialenstva. Jasne ze internet ti nestaci na ziadne overenie a ty to vies. Je to akoby som tvrdil, ze v MHD sa mame vsetci navzajom obchytkavat, lebo je tam napisane, ak stojite drzte sa.
A kvantita slov na tom nic nezmeni. Nevies co so sebou, ale takych je vela, akurat ze to nesiria ako nejaku skvelu vec po nete. Aj ked mam podozrenie, ze na tuto stranku prispieva len jej majitel, ty budes skladat ucty niekde inde za to co robis a siris.
Howgh.

Peter Novak # MipeQejy78
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-10-07 14:41:53 55d8955a
Si obycajny prekrucac a siric sialenstva.
Očividne máš ku mne nenávisť. Neuznávaš Bibliu,že muži by sa mali mať radi - keď nie láska potom nenávisť a v tebe je nenávisť

Rozhodne "miluj svojho blížneho ako seba samého" neznamená, aby sa všetci muži vzájomne mali intímne radi - to by som si nevedel predstaviť. Treba mať iba jedného dôverného partnera

Inak, nepáčia sa mi všetci muži, s niektorých sa mi dokáže aj prevracať žalúdok, ak si predstavím, že by som s nimi niečo mal. Páčia sa mi len špecifické druhy chlapcov - hlavne takí od 15-22 rokov (hlavne aj je vidieť, že sa o seba starajú, sú pekne oblečení a podobne - ale celkovo je to individuálne - neexistuje špecifické pravidlo) - medzi staršími sa mi páči niekto zriedkakedy

montenegro # NycyQywa82
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-10-09 14:27:47 5057d10a
Inak vedeli ste, že vedeckého sexuologického hľadiska je pre pasívneho gay partnera sex ešte viac vzrušujúci ako pre aktívneho?
Je to dôkazom, že homosexualita nie je tak neprirodzená ako sa zdá, ale presne naopak. Aj veda podporuje homosexualitu – nie len Biblia
Totiž dochádza k intenzívnej masáži prostaty, čo je orgán orgazmu muža
Avšak aj aktívny partner má zo sexuologického hľadiska viac vzrušenia ako zo ženou – žena je totiž vo vnútri dutá a neposkytne mužovi toľko vzrušenia ako homo sex
Takže nečudujme sa homosexuálom, prečo nechcú prejsť na heterosexualitu
//////////////////////////////////////////////////
//////////////////
Nový zákon ale hovorí niečo iné: hovorí, že lepšie je sa neženiť, čo ale pochopiteľne nahráva homosexualite - totiž "neženiť sa" neznamená zákaz homosexuality, skôr jej podporu.
Fero - to znamená, že tvoje argumenty sú v rozpore s Bibliou.

Prvý list Korinťanom - kapitola 7
26 Myslím teda, že je to dobré - pre terajšie ťažkosti -, že je dobre, keď človek ostane tak, ako je.
27 Si viazaný k žene? Nevyhľadávaj rozluku. Si bez ženy? Nehľadaj si ženu.
28 Ale ak sa oženíš, nezhrešíš. A ak sa panna vydá, nezhreší. Ale takíto budú mať telesné trápenia a toho vás chcem ušetriť.
//////////////////////////////////////////////////
//////////////////
Čo sa týka homosexuality zvierat tak to ste nadhodili perfektnú tému. Homosexualita u zvierat je veľmi častá a deje sa hromadne – aj ja som bol sám z toho prekvapený, keď som sa to dozvedel. Bisexuálne správanie zvierat, kvôli hromadnosti týchto javov nemožno považovať z vedeckého hľadiska za niečo nenormálne
Tiež zaujímavé je, že v prípade slovov majú homosexuálne páry trvalé vzťahy, kým heterosexuálne sa pária len spontánne
//////////////////////////////////////////////////
//////////////////
Je niečo úplne prirodzené mať viac homo ako hetero sexu. Boh tak stvoril človeka VO SVOJEJ PRIRODZENOSTI. Veď si muži musia prirodzene uvedomovať, že ak by mali mať výlučne sex zo ženou, tak by nekontrolovateľne plodil deti a to by nebolo dobré. Alebo chlapec, ktorý si ešte v mladšom veku nie je schopný založiť rodinu, prirodzene má právo na sex a to homosexuálny
Keď aj zvieratá z dôvodu zmierenia sa pri možných konfliktoch robia homosex, o čo skôr by tak mali robiť ľudia – uhasiť mnohé konflikty
Sex zo ženou je výlučne na plodenie detí, kým homosex stvoril Boh na uskokojovanie
montenegro # NycyQywa82
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-10-11 00:25:41 5057d10a
O ženách, mužsko ženskej problematike

Súčasná spoločnosť je veľmi chorá - muži sa nesprávne dívajú na seba, ženy sa nesprávne dívajú na seba, ženy sa nesprávne dívajú na mužov a muži sa nesprávne dívajú na ženy
(Z homosexualitou to priamo nesúvisí, ale zaradil som to sem. Ide o skopírované komentáre s iných diskusií po článkom, prajem pekné čítanie):

Jambo: ty pokiaľ viem si žena. Ale pozor, žena už nemá tú Božskú iskru v sebe - len muž. Iba muž je Božím obrazom
Žena má podstatne jednoduchšie, lebo stačí jej len hľadať Boha v mužovi, ktorý je Božím obrazom - Božím obrazom s ktorým sa môže plnohodnotne zjednotiť.

Apoštol Pavol hovorí o mužovi ako spasiteľovi ženy, muža prirovnáva pri vzťahu k žene ku Kristovi.
Kristus veľa stratil-zomrel aby nás spasil, podobne aj každý muž musí toho veľa pre ženu stratiť - svoju vitalitu, zdravie. Preto sa aj ženy v priemere dlhšie dožívajú
List Efezanom - kapitola 5
23 lebo muž je hlavou ženy, ako je aj Kristus hlavou Cirkvi, on, Spasiteľ tela.

Každá žena si musí každého muža veľmi vážiť. Žena, ktorá nechce vidieť v mužovi Boží obraz (v prípade manžela spasiteľa), nech sa radšej prepadne do pekla

Jambo ale si protivná a zlá ženská pretože máš neúctivé poznámky k nám dvom mužom (ku mne a ku "gtrakovicky"), ktorí sme vzhľadom k tebe obaja Božími obrazmi - nech sme už akýkoľvek si povinná mať k nám úctu. Takéto neúctivé poznámky ženy, na mužov, ktorí sú Božím obrazom je niečo nechutné. Mala by si sa napraviť!!!
//////////////////////////////////////////////////
//////////////////
Inak mimochodom, veda dokázala, že vstrekovanie semena má antidepresívne účinky na ženu

Takže aj veda potvrdzuje to, že muž je spásou ženy
//////////////////////////////////////////////////
//////////////////
V tom máš pravdu, že heterosexuálni muži sú v určitej nevýhode a zo sexom sa musia krotiť. Veľa sexu robí ženy aktívnymi a feministickými, keď im muži odovzdajú svoj aktívny prvok - aktívnu mužskú energiu jang. Muži ale túto aktívnu vitalitu naopak stratia. Z toho dôvodu bol stredovek tak zaostalý http:/
/dolezite.sk/Sokujuce-Katolicka-cirkev-v-stredovek
u-a-novoveku-podporoval-89m.html
Nie nadarmo apoštol Pavol chce šetriť mužov (a tiež chrániť spoločnosť od feminizmu):
Prvý list Korinťanom - kapitola 7
27 Si bez ženy? Nehľadaj si ženu. 28 Ale ak sa oženíš, nezhrešíš. Ale takíto budú mať telesné trápenia a toho vás chcem ušetriť.

Sex zo ženou je teda plný nevýhod, navyše to v mužovi spôsobí potlačenie vrodenej bisexuality čo je len ďalšia nevýhoda, viac píšem tu
http://dolezite.sk/Homosexualita-lKqBTj.html

.
Naopak aj sa milujú dvaja muži, je to veľmi výhodné - sex je pre nich naopak výhodný. Nie je náhodou, že medzi takýmito mužmi je veľa géniov a veľa ambicióznych a úspešných ľudí
//////////////////////////////////////////////////
//////////////////
Čo sa týka sexuality a ženy: v stredoveku bola sexuálna kultúra prostitúcie, kedy bola snáď každá druhá žena prostitútka, žena bola sexuálna modla
A kvôli tomuto bol stredovek tak extrémne zaostalý a posunul ľudský vývoj najmenej 1000 rokov dozadu
Sex mužovi škodí - žena má pasívneho ducha a muž aktívneho ducha. Muž pri sexe nasaje tú pasívnu energiu od ženy a to muža oslabí a robí ho menej schopným a muža to oslabuje

Vznik ženy bol spôsobený tým, že Boh zobral z Adamovho boku a tak vznikla Eva, teda to muža/Adama oslabilo

Málo sexu alebo celibát je pre muža výhodné. Katolícka cirkev je ešte stále vplyvná a silná práve kvôli celibátu
Muži, ktorý majú škaredé neatraktívne manželky, si môžete všimnúť, že sú omnoho vitálnejší a vyzerajú mladšie a zdravšie ako tí, ktorí majú atraktívne manželky
//////////////////////////////////////////////////
//////////////////
Ja mám dvoch kamarátov, ktorým šéfujú v práci ženy, je to veľmi zlé, majú s tými ženami veľké problémy a nepríjemnosti, ženské sú voči nim arogantné. Ak šéfuje žena je to feminizmus a je to proti prirodzenosti a robí to samé problémy
******
Ak je žena na vysokej pozícii je to brzda spoločnosti - a aj kvôli tomuto nás-západ môžu moslimské krajiny a proti-feministická Ázia (Čína) prevalcovať
//////////////////////////////////////////////////
//////////////////
V Biblii apoštol Pavol muža prirovnáva ku Kristovi, teda spasiteľovi - spasiteľovi ženy. To si máloktorý kresťania uvedomujú. Úbohí muži sú ženami veľmi nedocenení a diskriminovaní
List Efezanom - kapitola 5
21 a podriaďujte sa jedni druhým v bázni pred Kristom. 22 Ženy svojim mužom ako Pánovi, 23 lebo muž je hlavou ženy, ako je aj Kristus hlavou Cirkvi, on, Spasiteľ tela. 24 Ale ako je Cirkev podriadená Kristovi, tak aj ženy mužom vo všetkom.

Muž je teda spasiteľ ženy, pretože muž je Božím obrazom, zato žena Božím obrazom nie je, ako sa píše tu, (všimnite si, že muž je na Božiu podobu, kým žena je len stvorená a nič viac)
Kniha Genezis - kapitola 5
1 Keď Boh stvoril Adama, urobil ho na Božiu podobu, 2 muža a ženu ich stvoril, požehnal ich a dal im meno človek, keď boli stvorení.

To znamená, že pri sexe zo ženou, muž ženu zachraňuje - je jej spasiteľom. (Dokonca aj starovekí Gréci tiež verili, že mužské semeno zasieva do ženy čnosti).
Ja osobne nechcem zachraňovať žiadnu ženu, skôr chcem mať do činenia niečo s Božím obrazom - mužom - homosexualita má z Biblického hľadiska svoje opodstatnenie. Muž je Božia bytosť, žena nie, ale žena môže mať len veľa radosti z toho, že ju muž zachráni - jej spasiteľ

V Malachiáš 2,15, správny preklad hovorí o tom, aby mal muž menej sexu, aby nespreneveroval, neplytval semenom, ktoré označil ako Božie semeno.
Dokonca aj taojoga hovorí o tom, že ejakulácia muža veľmi vyčerpáva
//////////////////////////////////////////////////
//////////////////
Jasné Biblické dôkazy, že iba muž NIE ŽENA je Božím obrazom

Kniha Genezis - kapitola 1
27 A stvoril Boh muža (človeka)* na svoj obraz, na Boží obraz ho stvoril, muža a ženu ich stvoril.

Kniha Genezis - kapitola 2
7 Vtedy Pán, Boh, utvoril z hliny zeme muža (človeka)* a vdýchol do jeho nozdier dych života. Tak sa stal človek živou bytosťou. 18 Potom Pán, Boh, povedal: "Nie je dobre byť mužovi (človeku)* samému. Urobím mu pomoc, ktorá mu bude podobná." 19 Keď Pán, Boh utvoril z hliny všetku poľnú zver a všetko nebeské vtáctvo, priviedol ho k Adamovi, aby videl, ako by ho nazval, lebo ako ho nazve, také bude jeho meno.

Kniha Genezis - kapitola 5
1 Toto je zoznam Adamovho potomstva: Keď Boh stvoril Adama, urobil ho na Božiu podobu, 2 muža a ženu ich stvoril, požehnal ich a dal im meno človek, keď boli stvorení.

*z kontextu Biblie vieme, že pod pojmom človek sa myslí na Adama muža
//////////////////////////////////////////////////
//////////////////
O dedičnom hriechu sa píše aj tu – žena má k dedičnému hriechu bližšie
Prvý list Timotejovi - kapitola 2
11 Žena nech sa učí v tichosti a v úplnej podriadenosti. 12 Učiť žene nedovoľujem, ani vládnuť nad mužom, ale nech je tichá. 13 Veď prvý bol stvorený Adam, až potom Eva. 14 A nie Adam bol zvedený, ale žena sa dala zviesť a padla do hriechu. 15 Ale spasí sa rodením detí, ak vytrvajú vo viere a láske, v posväcovaní a v triezvosti.
//////////////////////////////////////////////////
//////////////////
Oficiálny katolícky preklad:
Kniha proroka Malachiáša - kapitola 2
15 Či ich neutvoril jeden, keď mu zvýšilo ducha? A čo chce ten jeden? Božie semeno! Nuž chráňte si ducha a nespreneveruj sa manželke svojej mladosti!

Hebrejský text je veľmi nezrozumiteľný, toto som prekladal z Aramejšiny, obsahuje nejaké slová navyše:
Neslobodno aby jeden-muž ejakuloval/súložil (doslovne robil) časť svojho ducha, pretože on získal/spotreboval Božie semeno, varuj sa/stráň sa/vyhni sa sprenevery (semena) svojho ducha s duchom ženy

Interpretácia zvyšok/časť svojho ducha: môže byť myslené mužské semeno-ejakulát. Pri ejakulácii doslova muž poskytuje časť svojho ducha. Ide o vážnu vec, pri ktorej muž veľa stráca - muž by si mal tú nevýhodu uvedomovať a žena by si každú súlož mala veľmi vážiť

Iná interpretácia môže byť také, že Malachiáš vyzýva, aby mal muž len jednu manželku a sexuálnu partnerku v živote. Pri sexe muž daruje časť svojho ducha žene. Mať viac sexuálnych partneriek môže muža veľmi vyšťavovať a tiež je to sprenevera, nesprávne neúctivé zaobchádzanie najvyššieho Božieho daru - semena.
//////////////////////////////////////////////////
//////////////////
Je niečo úplne prirodzené mať viac homo ako hetero sexu. Boh tak stvoril človeka VO SVOJEJ PRIRODZENOSTI. Veď si muži musia prirodzene uvedomovať, že ak by mali mať výlučne sex zo ženou, tak by nekontrolovateľne plodil deti a to by nebolo dobré. Alebo chlapec, ktorý si ešte v mladšom veku nie je schopný založiť rodinu, prirodzene má právo na sex a to homosexuálny
Keď aj zvieratá z dôvodu zmierenia sa pri možných konfliktoch robia homosex, o čo skôr by tak mali robiť ľudia – uhasiť mnohé konflikty
Sex zo ženou je výlučne na plodenie detí, kým homosex stvoril Boh na uskokojovanie

Sex zo ženou je veľmi vážna vec, pri ktorej sa nesranduje – je určený výlučne na plodenie detí – ak je to len pre cieľ uspokojovania je to pre muža škodlivé oberá o vitalitu
Novodobá vymoženosť antikoncepcie problém ešte len zhoršuje. Tým, že si muž môže dovoliť mať neporovnateľne viac sex zo ženou a tak sa ešte viac okráda sám muž o energiu.
//////////////////////////////////////////////////
//////////////////
Bisexualita je niečo úplne normálne. Ja som prišiel na to, že mužov chlapcov priťahujem viac ako ženy (a tiež aj mňa viac chlapci priťahujú) po tom, ako som prestal potláčať homosexualitu. Vlastne ja som sa nestal homosexuálom, iba som prestal homosexualitu potláčať. A to isté čo platí u mňa platí u každého jedného muža: Boh stvoril mužov tak, že sa vzájomne viac priťahujú ako ich priťahujú ženy. Pán Boh už pri stvorení človeka počítal s prirodzenou antikoncepciou vo forme homosexuality

Naša spoločnosť je namierená k sebadeštrukcii.
Pohľad žien na mužov v dnešnej spoločnosti je veľmi pohŕdavý a neúctivý.
Muži idú deštruktívne sami proti sebe. Myslia si, že ešte majú byť vďačný žene za sex. Semeno je ten najvzácnejší poklad života a pri ejakulácii ho strácajú Semeno tiež obsahuje veľmi vzácne živiny, prvky, energiu. Dnes je už aj vedecky dokázané, že ženy neznášajú kondómy a že injektáž ženy semenom má veľmi liečivé účinky pre ženu. Ľudské mužske semeno, že raz v Biblii označené slovným spojením Božie semeno.

Vedecké štúdie dokazujú, že gayovia majú dlhšie a širšie penisy ako heterosexuálny muži. O tejto veci som už hovoril - gayovia majú lepšiu erekciu - vysvetľuje to taojoga - ženy sú hltičom energie z muža, ženy parazitujú na mužoch, kým muž vitalitu na žene stráca, žena ju získava. Nie je sa čomu čudovať, prečo sa ženy v priemere dožívajú viac ako muži, keď parazitujú ma mužoch.
Takže ešte raz opakujem, súčasná spoločnosť - konkrétne muži smerujú k sebadeštrukcii.

Homosexualita je perfektné riešenie ako prinútiť nevďačné egoistické ženy, aby si vážili mužov. Keď ženy budú vidieť, že ich nemá kto uspokojiť, zrazu začnú byť pre nich muži vzácny, začnú si ich viac vážiť. Ako som už písal, gay sex je viac vzrušujúci ako hetero sex. A keď si aj toto ženy uvedomia a všimnú, potom znovu ešte viac si budú donútené vážiť mužov - ak si budú chcieť získať nejakého muža budú sa musieť veľmi snažiť.

Homosexualita je perfektné riešenie ako zachrániť spoločnosť, mužov pred sebadeštrukciou
//////////////////////////////////////////////////
//////////////////
nak existuje jedna veľmi zaujímavá vec:
pri hetero sexe majú muži veľmi často problémy s erekciou,
naopak pri milovaní dvoch mužov je vždy erekcia veľmi intenzívna

Tento veľmi záhadný jav by nám mohla vysvetliť taojoga:
Žena – jin (záporný pasívny pól) pohlcuje jangovú aktívnu energiu muža – žena teda takto okráda muža o energiu a vitalitu, čo sa môže prejaviť s problémami jeho erekcie

Naopak pri láske dvoch mužov, dochádza ku hromadeniu aktívnej mužskej energie – ich zvýšená energia a vitalita sa prejaví vždy pevnou silnou erekciou

Takže tu mám pre všetky ženy jednu poznámku:
keď už teda okrádate mužov o energiu vitalitu a parazitujete na nich, tak si ich aspoň veľmi vážte a majte k nim úctu
*******
Lesby sú obe jin – záporného, pasívneho pólu, preto bol a je počet lesieb v populácii vždy veľmi nízky
Lesbický sex je veľmi pasívny a nudný – ženy sú závislé od mužov – bez nich si to vôbec nedokážu užiť – sú úplne závislé od mužskej aktívnej energie
//////////////////////////////////////////////////
//////////////////
Z článkom môžem v mnohom súhlasiť
Na Slovensku sa dejú psychopatologické javy čo sa týka vzájomného postoja muža a ženy
A Holandsko je nám v mnohom príkladom, tam sú manželstvá veľmi harmonické (často môžete na ulici vidieť ako sa aj 50 roční manželia romanticky držia za ruky), kým na Slovensku sú manželstvá extrémne chladné

A problém je totiž v ženách. Slovenské ženy sú namyslené egoistické a vyžadujú od mužov, aby ich vnímali ako bohyne a sú k mužom veľmi nevďačné.
A v Holandsku? Tam o ruku nezvykne prosiť muž ženu ale žena muža. Muži sú tam viac ženami cenení. Kým v Holandsku je to podľa prirodzenosti, na Slovensku proti prirodzenosti.
Na Slovensku sa často hovorí, že žena je vyššia bytosť ako muž. V skutočnosti je to ale opačne, úlohou ženy je obdivovať muža v tom, že je niečo viac ako ona,žena by mala byť vo všetkom nadštandardne mužovi vďačná.

Často sa ženy sťažujú, že sú ich muži zlí. To ale muži trpia psychologickým komplexom, pretože ich vnímanie a považovanie sa je proti prirodzenosti

Tiež je proti prirodzenosti aby muž žiadal ženu o sex. V starovekej mentalite to bolo presne opačne. Podľa taojogy muž pri ejakulácii stráca veľké množstvo vitality a energie. Takže tým, že muž žiada ženu o sex ide sám proti sebe. A žena by mala byť maximálne vďačná za sex
A ako to bolo v staroveku? A anglickej wikipédii som sa dočítal prekvapivú informáciu, že v Starovekom Grécku mali muži sex zo ženami výlučne pre účel plodenia detí - to znamená, že zo ženami mali sex len veľmi málo. Avšak muži v tej dobe mali viac homosexuálny sex - ten bol pre účel uspokojenia. Mimochodom podľa vedeckým štúdii a tiež podľa taojogy je gay sex viac vzrušujúci ako heterosexuálny. To znamená, že správaniu Gréckych mužov sa nebolo možné čudovať (všetky tieto informácie si môžete overiť v anglickej wikipédii - ide naozaj o pravdivé informácie)
Po
zrite tiež aj toto


A teraz k pointe: aký vzťah mali ženy k mužom v Starovekom Grécku? Nuž ženy neboli tak nevďačné k mokrem toho počet lesieb bol a je vždy podstatne menší ako počet gayov v populácii), takže boli úplne závislé od mužov a to museli muža aj na kolenách prosiť, aby mali s ním sex. Aj za každé pohladenie muža museli byť maximálne vďačné. Tak to bolo prirodzené. Dnes je ale všetko namierené proti mužom a sú veľmi diskriminovaní. Žena má pokorne slúžiť doma mužovia nieto ešte robiť zo seba feministku


montenegro # NycyQywa82
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-10-11 00:35:26 5057d10a
http://dolezite.sk/Homosexualita-lKqBTj.html?rand=
81#f10963
http://dolezite.sk/Homosexualita-lK
qBTj.html?rand=81#f10963


montenegro # NycyQywa82
-
 45% ( 1 people voted )
+
2013-10-11 00:41:53 5057d10a
Buzerant, montenegro # NycyQywa82 prelož si tieto Božie slová!

Dear Homosexual

What part of Leviticus 20:13 don't you understand

New International Version
"'If a man lies with a man as one lies with a woman, both of them have done what is detestable. They must be put to death; their blood will be on their own heads.

New Living Translation
"If a man practices homosexuality, having sex with another man as with a woman, both men have committed a detestable act. They must both be put to death, for they are guilty of a capital offense.

English Standard Version
If a man lies with a male as with a woman, both of them have committed an abomination; they shall surely be put to death; their blood is upon them.

New American Standard Bible
If there is a man who lies with a male as those who lie with a woman, both of them have committed a detestable act; they shall surely be put to death. Their bloodguiltiness is upon them.

GOD'S WORD® Translation
When a man has sexual intercourse with another man as with a woman, both men are doing something disgusting and must be put to death. They deserve to die.

King James Bible
If a man also lie with mankind, as he lieth with a woman, both of them have committed an abomination: they shall surely be put to death; their blood shall be upon them.

American King James Version
If a man also lie with mankind, as he lies with a woman, both of them have committed an abomination: they shall surely be put to death; their blood shall be on them.

American Standard Version
And if a man lie with mankind, as with womankind, both of them have committed abomination: they shall surely be put to death; their blood shall be upon them.

Bible in Basic English
And if a man has sex relations with a man, the two of them have done a disgusting thing: let them be put to death; their blood will be on them.

Douay-Rheims Bible
If any one lie with a man as with a woman, both have committed an abomination, let them be put to death: their blood be upon them.

Darby Bible Translation
And if a man lie with mankind, as he lieth with a woman, both of them have committed an abomination: they shall certainly be put to death; their blood is upon them.

English Revised Version
And if a man lie with mankind, as with womankind, both of them have committed abomination: they shall surely be put to death; their blood shall be upon them.

Webster's Bible Translation
If a man also shall lie with mankind, as he lieth with a woman, both of them have committed an abomination: they shall surely be put to death; their blood shall be upon them.

World English Bible
"'If a man lies with a male, as with a woman, both of them have committed an abomination: they shall surely be put to death; their blood shall be upon them
.
Young's Literal Translation
And a man who lieth with a male as one lieth with a woman; abomination both of them have done; they are certainly put to death; their blood is on them.


God made it pretty clear what he thinks of your sex perversion

Unless you repent of your sins, The Lake of Fire awaits you.


Revelation 20:15
And whosoever was not found written in the book of life was cast into the lake of fire.
iliak # QixiRibo79
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-11-04 20:09:22 b2124bfc
Ty debil, nevieš že je to zle preložené?
S týmto zlým prekladom prišiel až Luther a odvtedy ten preklad všetci bez overovania od neho kopírujú
http://dolezit
e.sk/Homosexualita-a-Biblicky-pohlad-Prekvapive-za
very-s7dqr7.htmlmontenegro # NycyQywa82
-
 42% ( 2 people voted )
+
2013-11-05 11:03:42 5057d10a

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
štyri   jeden
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Naléhavá nabídka půjček. Aplikovat ... 0 David Collins # BudaVusi89
Výzva na protest proti Vatikánu a NWO 5 cms # GyxeBehy37
Cirkev a sex: kontroverzné 11 lukas # JyveRore11
Kresťanstvo je skrytý satanizmus. ... 14 franco # MohaDinu60
Ženy a zlo? 49 montenegro # NycyQywa82
Homosexualita 54 montenegro # NycyQywa82
1 |

Vytvor nové vlákno  

Back
Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Švajčiarskymi vlakmi za Bitcoin


Švajčiarskymi vlakmi za Bitcoin
Za posledné dva týždne bola hlavným pútačom cena Bitcoinu, ktorá aj v čase písania článku rástla. To určite mnohých investorov potešilo, avšak na trhu sa diali aj iné zaujímavé ...
Rozvojová pomoc Európskej únie – víťazstvo marketingu
BUDE HILLARY CLINTON ZVOLENA PODVODEM?
Politici a média naučili občanov nariekať nad dôsledkami, príčinu však neriešia. Dokedy to potrvá?

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0892 s
handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne