Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Hitler test


Hitler test

V posledných rokoch vždy v prvý deň vyučovania dávam mojim študentom hlasovať, poviem im, že je čas zvoliť si "lídra veľkého národa", a ponúknem im dvoch kandidátov: A a B.

 

Kandidát A je "známy kritik vlády, zúčastňoval sa protestov proti vysokým daniam, otvorene podporoval odtrhnutie od federálnej vlády či vojenskú rebéliu a zvrhnutie tejto vlády. Je známym členom vojenskej skupiny, ktorá sa zúčastnila prestrelky s legálnymi autoritami. Je proti snahe súčasnej vlády kontrolovať zbrane, taktiež je proti opatreniam voči voľnej imigrácii v tejto krajine. Je podnikateľom, ktorý zarobil svoj majetok v oblastiach ako je alkohol, tabak, obchodovanie či pašovanie."

 

Kandidát B je opísaný takto: "Vyznamenaný vojnový veterán, známy nefajčiar a nadšený obhajca systému verejného zdravotníctva. Jeho záujem o verejné zdravotníctvo zazhŕňa podporu medicínskeho výskumu a taktiež výskum na odstránenie rakoviny. Je odporcom využívania zvierat na pokusné účely. Podporuje obmedzenie používania azbestu, pesticídov a radiácie a podporuje vládou vynucovanú bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci, ako aj propagáciu jedál, ako sú celozrnný chlieb či sója. Obhajuje opatrenia na vládnu kontrolu zbraní. Ako zarytý odporca tabaku podporoval sprísňovanie používania i propagovania tabakových produktov. Taktiež je za reštrikcie propagovania tabaku, ktoré by ho prezentovalo ako neškodný či ako znak mužskosti alebo reklamu cielenú na ženy alebo upozorňujúcu na nízky obsah nikotínu v tabakových produktoch a ďalšie podobné obmedzenia propagovania tabaku. Tento muž je šampiónom enviromentálnych a konzervativistických programov a presvedčenia v dôležitosť vysielania armád do cudzích krajín na obnovenie poriadku."

 

Študenti boli požiadaní, aby si tajne zvolili jedného z kandidátov. Dávam cvičenie každý druhý rok, aby študenti tento test neočakávali. Po rokoch má kandidát B priemerne okolo 75% hlasov, kdežto kandidát A dostáva priemerne zvyšných 25%. Po skončení cvičenia a spočítaní hlasov poviem študentom, že kandidát A je mixom amerických "otcov zakladateľov" (ako sú Sam Adams, John Hancock, Thomas Jefferson, George Washington atď.). Na druhej strane kandidát B je Adolf Hitler, ktorého obhajobu vymenovaných programov vieme nájsť v prácach, ako je Nacistická vojna proti rakovine od Roberta Proctora.

 

V jednej mojej triede sme pred pár rokmi diskutovali o prípade Schechter, v ktorom Najvyšší súd Spojených štátov zrušil základnú časť legislatívy "New Deal" - Zákon o obnovení národného hospodárstva (National Industrial Recovery Act). Vysvetľoval som študentom, ako táto legislatíva transformovala americký obchod a priemysel v systém vládou vynútených kartelov. Tiež som im načrtol, ako boli populárne fašistické/socialistické programy vo väčšine sveta - Stalin v Sovietskom zväze, Mussolini v Taliansku, Hitler v Nemecku, Franko v Španielsku a Roosevelt v Spojených štátoch.

Potom som informoval triedu, ako Winston Churchill v 1938 vychvaľoval Hitlera, taktiež i osvietenci ako Ghandi, Gertrúda Steinová (nominovala ho na Nobelovu cenu mieru) či Henry Ford (ktorý bol potešený pracovať pre nemeckého lídra). Jeden z mojich študentov to nevedel vydržať a prerušil ma: "Povedzte, ako toľko ľudí mohlo podporovať tak zlého muža, ako bol Adolf Hitler? - To mi povedzte vy! Len dva týždne dozadu 78% z vás v tejto triede hlasovalo za neho!" Po zhruba 20 sekundách úplného ticha sme sa posunuli na ďalší prípad.

 

Pár dní dozadu som vyskúšal cvičenie na novej skupine študentov. Po tom, ako odvolili - opäť tajne -, stabuľkoval som výsledky a opať objavil, že Hitler prevážil, ale s menším rozdielom ako v predošlých rokoch. V mojich dvoch triedach Hitler vyhral spolu pomerom 45 ku 41 (ani by nepotreboval žiadať Najvysší súd o potvrdenie platnosti výsledkov volieb). Jeho podpora spadla z predošlých priemerov 75% na 52,3%.

 

Jeden z mojich študentov napísal na svoj hlasovací lístok "nechávam ho prázdny, alebo hlasujem za socialistického kandidáta, ak existuje". Na ďalšom stretnutí som prečítal tento lístok a povedal: "socialistický kandidát" existuje: je to kandidát B v osobe Adolfa Hitlera. Slovo "naci" je odvodené z oficiálneho názvu Hitlerovej strany Národnosocialistická nemecká robotnícka strana. Veľmi veľa Hitlerových politík sa stali podstatou modernej "politickej korektnosti" - mainstreamom republikánskych programov; je to smutný obraz toho, ako sa v posledných dekádach zhoršila americká kultúra.

Stále je tu istý optimizmus z posledných reakcií študentov, ktorí ešte nikdy nemali so mnou hodinu. U polovice týchto mladých ľudí boli prijateľné názory mužov, ktorých myšlienky sú vyjadrené v Deklarácii nezávislosti; je to zdravé znamenie, že podpora Bush/Cheney/Ashcroft/Ridgeova forma fašištického štátu je na ústupe.

 

Další dôkaz klesajúceho entuziazmu pre leviatána môžeme vidieť vo vyhláseniach spísaných vo viac ako stovke mestských rad a v jednom štáte - vyjadrujúcich nesúhlas s Patriot Act! (zákon, ktorý oklieštil ľudské práva v mene boja proti terorizmu, pozn. red.) Šialené hlasy trvajú na pasívnom podriaďovaní sa autoritám, ale možno nájdu raz samých seba kričať na úplne prázdne publikum.

 

Mnoho Američanov znovu objavuje doležitosť ich vlastnej histórie, potom ako zakúsili hnedokošeliarsku kultúru súčasnej administratívy. Hoci médiá ako poslušné psy recitujú na povel, dokazuje sa, že duch 76teho so svojou láskou ku slobode a nedôverou ku vláde je stále dostatočne zažratý v podstate americkej spoločnosti.Author: Butler Shaffer pridal Roman Frnc # CysaSegy73
Svet2013-10-2135
-
 45% ( 10 people voted )
+
Obávam sa, že ten test nie je ničím iným, len manipulačnou technikou.
Pock # SihySuri34
-
 65% ( 13 people voted )
+
2013-10-21 20:13:44 c16eba66
ja sa neobávam, ale vidím :-))
O Hitlerovi celkom zábavne píše aj Rudo Vaský v trilógii Neoliberalizmus - mimochodom geniálnej! Ani sa mi nechce veriť, že to písal on. Ak áno, tak má písomný prejav výrazne lepší, ako ústny a evidentne to má v hlave usporiadané. Vaského Neoliberalizmus je Šlabikár a Biblia pre každého, kto sa chce za 2 hodiny dozvedieť, ako funguje tento svet.

marsal Zukov # DigiHaqu14
-
 63% ( 9 people voted )
+
2013-10-21 21:40:08 57c5a734
tak teda dám aj link lebo mi telefonuje strašne veľa divákov:

http://johnybgood.thoughts.com/archives/08/2011marsal Zukov # DigiHaqu14
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-10-21 21:42:51 57c5a734
Nejaké revolúcie nieje dobré , ale výnimka môže byť , ak je podozrivá vláda , že nemá legitimitu a potom ešte totalita a ak je človek v priamom ohrození života od vlády ako napríklad pri nacistoch , lebo tedy sa už môže človek vysrať na všetku slušnosť , ak ho chce niekto len tak zabiť aj keď síce tam bola prítomná aj tá totalita , pri tých nacistoch . Rebélie sú podľa mňa užitočné aj keď sa niekomu niečo stane alebo je to nelegálne , aspoň sa veci niekam hýbu alebo prebudí spáčov . Je aj dosť pravda že ľudia majú často radi slušných hajzlov ako dobrého rebela .

pitbul # VydoSaki35
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-10-22 01:04:00 d5d75caa
Opravím . Nejaké revolúcie niesu dobré , ale výnimka ... , namiesto nieje .

pitbul # VydoSaki35
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-10-22 01:08:28 d5d75caa
Tento článok, je typická demagógia.

Predstavte si, že by existoval človek ktorý má rád zvieratá, ale zároveň je masovým vrahom ľudí.
Keby som vám zatajil o ňom druhú informáciu a povedal by som len že je milovníkom zvierat, je jasné že väščina by ho hodnotila ako etického človeka, resp. by ho hodnotila kladne.

Každý človek môže mať kladné aj záporné vlastnosti. To, čím ste, závisí od toho, ktoré vo vás prevážia.

Dudo # SebiPube68
-
 53% ( 5 people voted )
+
2013-10-22 01:33:44 4e62be3e
loading...
Teda viac radi slušných hajzlov ako dobrého rebela . Dneska som nejaký rýchly .

pitbul # VydoSaki35
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-10-22 01:42:32 d5d75caa
Napoviem vam. Hitler, Mussolini, Franco a dalsi boli co? Politici. A co su politici? Babkove divadlo. A kto su babkari? To uz necham na vas.
one # KeneGydu10
-
 57% ( 4 people voted )
+
2013-10-22 02:15:25 6d3c4c1c
Že nemá vláda legitimitu väčšinou neznamená že ju nikto nevolil , teda ak nieje podozrenie z podvodu , ale že nečakane začali robiť niečo závažné proti ľudom , čo od nich nikto nechcel .

pitbul # VydoSaki35
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-10-22 02:33:23 d5d75caa
Revolúcia a rebélia som myslel čosi iné , aby ste si to nemýlili . Verím vo vašu debilitu .

pitbul # VydoSaki35
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-10-22 03:06:08 d5d75caa
Nacizmus bolo ovela mensie zlo ako bol komunizmus a hlupaci sa postavili sami proti sebe a nasadili si otrocke okovi na cele tisicrocie, nacizmus nas tych okov mohol zbavit. Slovensky krtkovia a hlupaci ktori nerozumiete co som tymto povedal prosim nereagujte na mna.

otvoreneoci # VymoVupu87
-
 47% ( 9 people voted )
+
2013-10-22 05:42:24 6ca2a64e
Národ, národný, v nemčine a angličtine nation, national. Hitler bol nacionalista, národniar, človek presadzujúci myšlienku priority národa.

Kým presadzujete prioritu národna, národného, doma, vo svojom štáte, je to v poriadku. Ak presadzujete prioritu svojho národa v cudzom štáte, to už má znaky rasizmu až genocídy.

Odvoďte si od toho, že kto je na Slovensku rasista a kto národniar. Kto je domáci a kto na návšteve. Ste rasista, alobo národniar, nationalista, vlastenec?

Zamyslite sa nad tým, že kto v Európe potláča národnú identitu na úkor multi kulti, kto odoberá štátom kompetencie a diktuje štátom podmienky, napr. aj použitie vlastných, našich peňazí, tzv. "EÚ dotácií" na nezmyselné projekty, kto diktuje podmienky a nutnosť zadlžovania štátov a teda zákonitý budúci rast daní.

ZSSR - väzenie národov. Židoboľševickú VOSR ani socializmus nevymysleli Slovania, boli im vnútené cudzou mocou blízkou dnešnej EÚ. Napriek tomu v tomto "väzení národov" žiadny zo satelitov neprišiel o národnú identitu, podporované boli národné kultúry, národy sa kultúrne navzájom obohacovali, dostávalo sa im pomoci aj na úkor Rusov, napr. vývoz z ČSSR do ZSSR, neviedli sa vojny so susedmi. Opak toho, čo praktikuje EÚ a USA.

Genialita Slovákov. Politici verejne deklarujú rozdiel medzi nacionálnym a vlasteneckým. Nacionálne súvisí s fašizmom, rasisizmom, Hitlerom. Vlastenecké je podľa politikov pozitívny jav, poporuje národné bez známok fašizmu... Vlasť a národ v preklade zo slovenčiny je nation, national, nationalität. Donedávna politici delili občanov na bežných, alebo aj obyčajných ľudí a tých ostatných. Bežní sme my na ulici a tí ostatní sú v parlamente a vo vláde. A tieto gulášové mozgy boli zvolené, aby viedli národ a svoj štát k lepšiemu životu.

Hákový kríž, zakázaný znak fašizmu je Slovanská svastika. Čo teda židia zakazujú? Fašizmus v zmysle autority a diktatúry, ktorá je reprezentovaná finančnými korporáciami, ktoré ovládajú štáty, sú reprezentované mocou EÚ a USA, alebo zakazujú Slovanskú svastiku, ktoré to slovanstvo sa vyznačuje rodom, rodinou, humanirou, zákazom otroctva, kolektívnym vedením spoločnosti, teda prioritou je rod, rodina, národ, vlasť. Tieto Slovanské atribúty privodili víťazstvo Rusov nad Hitlerom, nad západnou civilizáciou anglosasov a židov, ktorých priority sú diametrálneodlišné od Slovanských.

Jeden zo škandinávskych štátov má hákový kríž na štátnej zástave dodnes a anglosasom a židom to nevadí. Ten znak je na zástave historicky daný, je jedným z dôkazov, že Škandinávia bola do polovice územia osídlená Slovanmi. Ľudia ostali, reč sa zmenila. To isté je časť Nemecka, Rakúska, celé Maďarsko. Ľudia ostali, reč sa zmenila. Viedenský cintrorín je plný Slovanských mien. Mierumilovní roľníci -Slovania kolonizovali Rakúsko, alebo prijali pod nátlakom cudziu reč? Kto je dnes národniar, vlastenec, nacionalista, fašista, rasista, humanista, multi kulti? Máme v tom jasno, alebo sme manipulovateľné stádo Slovanov vydané napospas militantnej, zbojníckej a otrokárskej anglosasko-židovskej civilizácii? Slovania osídľovali celú Euroáziu, sú mierumilovní, mali svoju kultúru, spoločenské zriadenie, ktoré ich tisícky rokov držalo pri živote. Naše dejiny sú nám utajené. Zažívame stret civilizácií, ten sa prejavuje aj v prípade Sýria, Rusko - USA.

Definitiva # MunoLyhi27
-
 77% ( 21 people voted )
+
2013-10-22 07:22:43 57f4ca0a
Každá cesta do pekla sa začína - je dláždená dobrými úmyslami. Hlboko ľudské myšlienky sa dajú zneužiť na manipulaciu ľudí a presadzovaniu svojej agendy. Stalo sa to niekoľkokrát. Naposledy v 89-tom. Ľudia sú nepoučiteľní a vždy sadnú na lep manipulátorom. Len málokoho napadlo sa pozrieť na podstatu, ciele a hľadať spoločného menovateľa/pôvodcu všetkých týchto manipulácií a pôvodcu nášho marazmu....No, je to pochopiteľné - veď myslenie bolí ako povedal Beneš.
kojokok # ToheXyfo64
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-10-22 08:01:00 d4254012
Oooh, Definitiva - ty si nasa lokomotiva !
Povedat ti Dakujem ? - Mor Ho - opakujem !

Kuko # RimuGahu00
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-10-22 09:07:14 52e5b590
Definitiva: "Jeden zo škandinávskych štátov má hákový kríž na štátnej zástave dodnes a anglosasom a židom to nevadí. Ten znak je na zástave historicky daný, je jedným z dôkazov, že Škandinávia bola do polovice územia osídlená Slovanmi." - tim jednim statem mate na mysli zrejme Finsko, ale popletl jste si znak v armade (uzivany v do r. 1945) se statni vlajkou :)
Dalsi nesmysly, co tu hlasate o hakovem krizi jako slovanske svastice, vam snad vymluvi tenhle clanek: http://
cs.wikipedia.org/wiki/Svastika
:)


Norah # QixeKory57
-
 50% ( 2 people voted )
+
2013-10-22 09:59:14 50ca4ed9
Norah, dakujeme ti za link na wiki, kde su o swastike uvedene tie vseobecne, zozbierane, najpovrchnejsie informacie.
V prvom rade preco je swastika taka popularna vsade na svete je myslim jasne. Swastika totiz nieco symbolizuje. Tym niecim je nasa galaxia. Jo jo, mliecna cesta, spiralova galaxia so styrmi ramenami. Nie je az take dolezite hadat sa, kto tu bol prvy, ci slovania, indovia alebo indiani. Zanechajme hadky dokial sa nedozvieme pravdu, ktora bude niecim podlozitelna. Nateraz tu mame indicke a slovanske vedy, vykopavky, stare knihy, ktore nam ostali po paleni knih RKC... mame co studovat ked chceme vedet jak to bolo.

one # KeneGydu10
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-10-22 13:39:56 6d3c4c1c
Nacionalizmus (alebo narodovectvo) a patriotizmus (alebo vlastenectvo), su podla mna 2 odlisne pojmy. Ziaden z nich nema nic spolocne s rasizmom. Iba maly priklad tot z juhu nasho maleho (a mileho) Slovenska. Madari su tam casto nacionalisti ale uz vobec nie patrioti (cest vynimkam). Chceli by autonomia na Slovenskej republike, pre vela z nich tento stat nic neznamena. Su preto rasisti??? Asi nie. To, ze Hitler mal mnoho programov, ktore tahali Nemcov z marazmu socialnej a financnej krizy, v ktorej sa ocitli po prehranej (prvej) svetovej vojne este neznamena, ze Hitler bol dobry clovek. Mozeme ale tvrdit, ze jeho programy boli zle iba preto, ze sa udiali za jeho vlady? Rovnako je to aj s komunizmom, co si myslim, ze je totalita este horsia nez narodno-socialisticka, nie vsetky veci za komunizmu boli zle. Otazkou je, co tieto dobre veci stale v konecnom uctovani. Dnesna demokracia ktora sa pomaly ale iste meni na totalitu nebude ina. Najbohatsi ludia chcu byt stale najbohatsimi a im je jedno, ktory politicky smer je akurat aktualny, alebo ci plebs nahodou pri tom neutrpi fatalnu ujmu. Nic sa nedeje bez priciny, staci sa len dozvediet, kto ma z toho prospech a pravda sa vynori ako poskladane puzzle.
Peter Novak # VysyXyme68
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-10-22 16:04:41 1fa960fb
vaskeho neoliberalizmus by som odporucil do radia slobodny vysielac, ak tam este nebol prezentovany
jumka # HexaPeda03
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-10-22 16:32:59 9ffd6d53
Blizi sa satansky sviatok dusiciek a jesenna rovnodennost, patricne to chcu oslavit a pretlacit poza chrbty legislativu o sexualnej vychove a perverziach. Uz zas a znovu. Zurivo ochranuju podobne zvratenosti v ramci porozumenia a mieru.


Jedna rada.
Exodus
{23:1} Thou shalt not raise a false report: put not thine hand with the wicked to be an unrighteous witness.
{23:2} Thou shalt not follow a multitude to [do] evil; neither shalt thou speak in a cause to decline after many to wrest [judgment:


Deuteronomy
{5:16} Honour thy father and thy mother, as the LORD thy God hath commanded thee; that thy days may be prolonged, and that it may go well with thee, in the land which the LORD thy God giveth thee.
{5:17} Thou shalt not kill.
{5:18} Neither shalt thou commit adultery.
{5:19} Neither shalt thou steal.
{5:20} Neither shalt thou bear false witness against thy neighbour.
{5:21} Neither shalt thou desire thy neighbour’s wife, neither shalt thou covet thy neighbour’s house, his field, or his manservant, or his maidservant, his ox, or his ass, or any [thing] that [is] thy neighbour’s.


Ked sa vyssie citaty opomenu:
Bude potom udrazatelne terorizovanie gangami perverzakov ako zo Sodomy a Gomory, ked vas napadnu pred vlastym prahom?
Alebo ked si to Izraeliti nechali vplizit sa do kmena Benjamin a muselo padnut na rovnaky pocet vojakov na kazdej strane, ked Boh takmer vynicil jeden kmen Izraelov, aby sa perverzie zbavili.

Nechat sa ohlupit tymi, co su vydierani tajnymi hriechmi, ktore maskuju alebo su to obycajni predajni hlupaci a farizeji. Ved ste si vsimli ako aj nasi skusaju z terorizmom a sladkymi recickami? Cakanie na zachrancu - mier, mier a potom nahla skaza. A clovek sa nevie dobrat spravodlivosti a pravdy, len ucelovych statistik, hier a smirovania.
Ako dlho vydrzite, ked bezboznici budu vasimi zachrancami? David mal svojich elitnych bohatierov, ktori aj s krcom v ruke pobili na stovky podobnej cvrargy. Co sme si sem pustili to tu aj mame: vyhodime to dverami vrati sa to oknom, ked z okna vlezie to kominom. Rozmlatia to tu na reseto, bez vahania a mihnutia oka a VY sami budete za blcov. Takto chce 20-rocna republika oslavit jubileum, ako predajna nana pitoma? Predajna sme, o tom nie je pochyb - a bez onych pochyb vedia, ze za judasky gros vas predaju. Nechate sa?

John11146 # VexuTefo87
-
 50% ( 2 people voted )
+
2013-10-22 16:59:54 542a8532
Ešte to doplním . Ak vláda stratí legitimitu , tak ju donútiš k odstúpeniu a spravíš nové voľby , nie ako to tu občas myslia niektorý revolucionári , inak u nás sa to dá aj referendom , ale špekuloval som taký extrémny prípad , keby referendum niekde nemajú a že by robili niečo čo ľudia nechcú , napríklad násilnú vakcináciu z silne nežiaducimi účinkami , alebo by sa zaplietli do nejakej neželanej vojny a nechceli to odvolať .

pitbul # VydoSaki35
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-10-22 17:12:40 d5d75caa
John11146,----Odkedy je sviatok dušičiek satanský sviatok?To je taká sprostosť.Myslíš si,že keď tu načarbeš po anglicky, tak si zjedol všetku múdrosť. Možno je aj dobre,že neovládam anglický jazyk,asi by som sa dočítala viac sprostosti.Už som bola rozhodnutá nereagovať na takýchto stránkach,kde každý všetko vie,ale ty si prečítaj aj inú literatúru a potom mudruj.Ak myslíš na Helloween tak to po 89. niektorí ako opice prevzali z úžasnej Ameriky. .
Sviatok Dušičky a pamiatka zosnulých sa týmto bláznivým helloweenom zosmiešňuje. Je to sviatok našich predkov,ktorý má dlhú tradíciu.
Hákový kríž znesvätil Hitler.
one,----Norah-----má pravdu .Prečítaj si niečo o pôvode hákového kríža!Tento znak vyšívali starí Slovania na svoj odev.

Jambo # CapuSuxo47
-
 54% ( 3 people voted )
+
2013-10-22 21:08:40 4e620044
Dzambo, uz chapem preco nezvyknes prispievat na taketo portaly. Lebo argumentujes napriek svojim plytkym vedomostiam a neznalosti problematiky len aby si sa niekde citala. To ale predsa netreba. My si ta budeme vazit a mat ta radi aj ked nevies, ze dusicky boli povodne slovansky sviatok. Tak ako vianoce, velka noc, atd.. Takisto mi nemusis chybne prizvukovat, ze swastika je slovansky znak. Precitaj si poriadne co pisu diskutujuci a zistis, ze Norah s touto ideou nesuhlasi. Proste ked uz reagujes, poriadne si aspon precitaj na co.
one # KeneGydu10
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-10-22 22:32:28 d40fb677
Ja by som hlasoval za Fica spasitela. Je to pseudo-komunisticko-fasisticko-bolsevicko-demokrat
icky diktator naroda oviec. Osobne sa ku nemu modlim a mam jeho obrazok nad postelou
MM # SidaSafa91
-
 69% ( 6 people voted )
+
2013-10-23 09:26:53 d94b4912
Jambo: len pre úplnosť, sviatok je Halloween, Helloween je nemecká metalová kapela (to by sa Janko11146 asi začal dvojnásobne rýchlo križovať :-P )
Krovak # KuraLogo13
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-10-23 10:45:53 c3928a4c
one------naší predkovia boli kto? myslela som,že to každý pochopí,že Slovania.Nebudem sa ti odplácať urážkou za urážku..Ostatní to pochopili.Za svoje plytké vedomosti sa nehanbím.O Vianociach a Veľkej Noci sa by sa dalo diskutovať aký majú pôvod,ale nie s tebou.

Jambo # CapuSuxo47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-10-23 10:47:05 5b7f6a9a
Proverbs {21:13}, {30:10}
John11146 # VexuTefo87
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-10-23 14:20:35 542a8532
Jambo mas moc velke ego. neurazaj sa, ja som to nemyslel zle. to bolo len take priatelske napomenutia, ze ked nieco odpisujes, prv si zisti o tom nieco aby si potom nedala na plochu volake bludy. ospravedlnujem sa ti ale uvedom si ze sa zbytocne urazas, neni treba.
o vianociach, velkej noci a turicach by sme mohli podebatit ale zas naco? aby sme katolikom ukazali ze tu bolo nieco ovela starsie ako ta ich dogma? oni to predsa vseti vedia. pretvaruju sa, pretoze ich mysel sa nechce odputat od myslienky, ze comu veria su bludy. je to taka zvlastna psychologia ludska, ze radsej ostanem v blude a s ostatnymi sa budem po pleciach potlapkavat ako by som mal zacat patrat po pravde. nechapem to ale rozumiem tomu, ze sa boja. sami seba. strach, utrpenie a zase strach ich vyformoval. uz to chce len zmenit sa, usmiat sa a vykaslat sa na to :D

one # KeneGydu10
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-10-23 19:50:11 6d3c4c1c
Krovak,----ďakujem za poučenie. Tak vidíš,že sa tu človek aj dačo naučí ,ale nie od všetkých.

Jambo # CapuSuxo47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-10-23 20:03:13 5b7f31f5
one,----Mysli si čo chceš! Buď si istý ,že neopisujem.Nemám to zapotreby.Zas opakujem,že kto chcel-pochopil.To máš pravdu.Kto si nechce uvedomiť,že sa mýli,ten zostane stáť na mieste!
John11146,---Ak s tými číslami ,asi z Biblie ideš na mňa ,tak zbytočne. Ja Bibliu nečítam a ani ju nepotrebujem čítať. Ty ju asi čítaš,ale sa podľa nej neriadiš. DOHOVORENÉ

Jambo # CapuSuxo47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-10-23 20:24:40 5b7f31f5
Zdalo sa mi že sa tomu nacionalizmu tam čudujete . Máte pravdu , že je diktatúra aj ak niekto vraždí druhé etniká , ale tam sa môže niekto vyhovárať , že on je iba neznášanlivý , ale politiku si môžeš presadzovať akú chceš , ale je to sprostosť ako som to napísal , lebo aj etniká by si mal rešpektovať , ale zazdalo sa mi to predtým také pochybné , tak som to spravil takto .

pitbul # VydoSaki35
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-10-24 17:16:22 d5d75caa
Ďaľšou prácou Gottfrieda Federa je: „Nemecký štát na národných a sociálnych základoch“ z roku 1923. Hitlerom považovaný ako "katechizmus" strany.
http://dolezite.sk/old/V_tazkych_casoch_29.html
Viktor # FunoNyfe91
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-10-25 07:34:57 4257753f

Hitler bol de facto na strane komunistov počas revolúcie 1919 a nie členom Freikorps ktoré túto revolúciu potlačili.
Hitlers role during Munich's communist era. Conspiracy enthusiasts have questioned what exactly Hitler was doing when Munich was under a communist leaning government in the spring and summer (I believe it lasted that long) of 1919. According to the historian Ian Kershaw Hitler had been elected as Deputy Battalion Representative. On April 14 the Munich Soldiers Councils approved elections for barrack representatives. Hitler was elected and was his Battalions representative during the period of the "Red Republic". People who remembered Hitler at this time said he had voiced support for the Social Democrats
http://www.spartacus.schoolnet.co.uk/GERkpd.htm
http://www.freerepublic.com/focus/f-bloggers/27998
43/posts

Viktor # FunoNyfe91
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-10-25 07:49:22 4257753f
A ešte jeden o Hitlerovi
http://www.historylearningsite.co.uk/adolf_hitler_
1918_to_1924.htm

Viktor # FunoNyfe91
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-10-25 08:00:21 4257753f
Hitler je informovaný že Bin Ladin bol nájdený a zabitý

Viktor # FunoNyfe91
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-10-25 08:03:49 4257753f
Kdo financoval druhou světovou válku?http://srsen.wordpress.com/2010/07/19/kdo-f
inancoval-druhou-svetovou-valku/
Aby ste menej kecali a konečne začali študovať


Viktor # FunoNyfe91
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-10-25 08:13:43 4257753f

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
sede   tri
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Aj ja som bohaté jedno percento


Aj ja som bohaté jedno percento
V mienkotvorných médiách nám „nenápadne“ podsúvajú „vedecké“ štúdie o tom, ako 80 najbohatších ľudí vlastní toľko, čo všetci ostatní (áno, tento nadpis článok skutoč...
USA jsou připraveny vrátit se na Měsíc
Proč libertariáni jsou obvykle muži?
Je neplacení daní nemorální?

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.067 s
important actual news leaked informations spies spy espionage | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made