Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

HateFree: Světlé zítřky diktatury


HateFree: Světlé zítřky diktatury

Když se jeden můj článek před několika týdny umístil na devátém místě ankety Sexistické prasátečko, poděkoval jsem všem hlasujícím a zalitoval, že jsem nevyhrál. Omlouvám se, bylo to nemístné.

Není na místě žertovat, situace je vážná. Kdyby pseudofeministická anketa byla jen osamělým jevem, mohli bychom se zasmát na účet aktivistek, snad i kdybychom věděli, že je spojena s výzvami k udavačství. Avšak ona nejenže není osamělá, je součástí dlouhodobé kampaně, ohrožující dnes samotný demokratický systém.

Je to sotva dva týdny, kdy genderové aktivistky zlikvidovaly výstavu aktů. Jen před pár dny bylo oznámeno, že pokračuje stíhání člověka, který demonstroval s maketou šibenice. A je to právě nyní, kdy na nás útočí kampaň HateFree. Ano, útočí, protože to, co aktivisté pod záminkou řešení jakéhosi problému, který sami vymysleli, dělají, je útok. Útok na svobodu slova, na základní kámen demokracie.

Nedávno jsme si připomněli výročí 17. listopadu 1989. Pamatuji si, jak úlevné tehdy bylo konečně mluvit svobodně. Neříkat to, co je povoleno, co vrchnost považuje za přípustné, ale vyslovit jadrně, co se mi právě vyslovit chce. Třeba že komunisti jsou svině. A později třeba také, že prezident je prase a hovado. Je to výraz nenávisti? Možná, ale je to především výraz svobody. Myslel si to i Václav Havel, když stíhání autora těchto výroků zastavil a jen o něco málo později se zasadil o zrušení paragrafu, podle něhož byla urážka prezidenta trestným činem. Nadávat prezidentovi se smí, smí se mu nadávat nenávistně, smí se urážet sebesprostěji, protože to je svoboda, hodnota, pro níž se 17. listopad konal. Tak jsme tomu rozuměli ještě v polovině devadesátých let.

SVOBODAPIX

Dnes, o dvacet let později, pro dnešní aktivisty, nemá svoboda žádnou hodnotu. Jejich cílem není tyranii neomezené moci zničit, ale zavést; stát se novou elitou, diktující zbytku společnosti co smí a nesmí říkat. To je pravým smyslem všech jejich snah o "kultivaci veřejného prostoru", o "ochranu menšin" a o všechny takové věci. Vše, co sami říkají o svých motivech, je čirá lež.

Kampaně proti "nenávisti" jsou útokem na svobodu slova. Stojí za nimi dlouhodobá snaha neomarxistů o instalaci nové státní ideologie a převzetí moci.

Pod slovy o kultivaci a toleranci není nic jiného než obyčejná cenzura, pokus umlčet názorové odpůrce. Nejde už jen o jejich delegitimizaci, teď už je na řadě odsun do ilegality. HateFree kampaň má vyústit v zákonná omezení, v nasazení náhubku celé společnosti, stejného, jakým byla cenzura komunistického režimu.

Stejně jako komunisté, i neomarxisté vědí, že se svobodou slova stojí a padají všechny ostatní demokratické svobody. Když nemůžete svobodně vyjádřit názor ve veřejném prostoru, pak jste zbaveni nejen svobody projevu, ale brzy také všech dalších svobod, protože proti tomu nemůžete protestovat, nemůžete to kritizovat. A o to neomarxistům jde. Okamžik, když policie za potlesku ministra spravedlnosti stíhá občana za symbolická vyjádření na demonstraci, je chvíle, kdy se mění politický systém z demokracie v totalitu.

Nedejme si vzít svobodu mluvit o všem, o čem se nám zachce, ať už se to někomu líbí nebo ne. Svobodu nelze vyměnit za bezpečí, svobodu nelze vyměnit za nic. Nenechme si namluvit, že ztrátou svobody vstoupíme z temného věku nenávisti do světlé budoucnosti, v níž se všichni milují. Bude to právě naopak. HateFree přináší úplně stejnou zářnou budoucnost, úplně stejné světlé zítřky, jako přinášeli svazáci v padesátých letech nebo normalizační komunisté po roce 1968. Jsou to světlé zítřky diktatury.Author: VIKTOR LOSTAK # DukyBypi76
Slovensko2015-11-256
-
 50%  ( 2 people voted )
+
O slobode ako takej už tu bolo písané...hajajáj.. NEEXISTUJE jej presná , jednoznačná definícia! Ak chce niekto niečo o slobode hovoriť tak VŽDY to musí byť s prívlastkom, teda koho, aká, čia aaa. To pre poriadok, lebo vždy je to čosi o donucovaní či svojvôli a nie o "PRÍVLASTKOM" špecifikovanej /doplnenej, konkretizovanej / slobode. Autor .."LOSTAK76.."síce špecifikoval slobodu slova no ODBEHOL k 17.11. a k "bojovníkom vtedajším " že bojovali za to..."vyslovit jadrně, co se mi právě chce."...A to je už mýlná predstava autora o slobode slova...a následné jeho okomentovávania/obdrizdy/ ..až po nejakých neomarxistov a nejaké demokratické slobody..bližšie nešpecifikované..Lebo...
klopi # KyvoWavo40
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2015-11-27 15:01:11 58d4289b
Lebo ..pre menej znalých//príklad ...aj autor/ vysloviť názor cit..."prezident je prase.." bez následkov , dáva síce predstavu o slobode slova ...ale to je najsamprv KRITIKA ! /ak by sa ten prezident váľal v blate, chodil štvornožky., mal špinavý nos..aaa tak tá kritika by bola opodtatnená.../A kritika je kritikou vtedy ak je splňa isté kritária: je konkrétna, argumentačná, má návrhy riešenia--východiská..Ináč sa dá véééľmi ľahko manipulačne zneužiť. Jej ..kritiky..uplatňovanie , nie je vecou aplikácie slobody slova ale je to vec aj odborná, morálna, intelektuálna a obohatená logikou..Takže rozdielnosť medzi slobodou slova a kritikou je samozrejme v odbornosti , morálke, intelektuálnej úrovni a logike ....Autor to trochu poplietol so 17.11..a "bojovníkmi vtedajšími", diktatúrou, neomarxistami,demokratickými slobodami..aaa a pritom je to snaženie o prejav kritiky ...bez argumentačnej , bez návrhu na riešenie...Prd. Prd..
klopi # KyvoWavo40
-
 45%  ( 1 people voted )
+
2015-11-27 15:19:47 58d4289b
Pokiaľ sa v štáte žije dobre a ľudia majú prácu so spravidlivou odmenou na za tú prácu konanú, pokiaľ sú všetky potrebné tovary a služby dostupné, pokiaľ existuje spravodlivý poriadok a prehľadný a dobre usporiadaný systém v ktorom žijú, je možné nechať hoci aj prepáčte za výraz nechať hovoriť nacistu znovu na verejnosti - každý by okašlal. Problém príde vtedy ak sa ľuďom žije zle, vtedy ten kto je rýchlejší a bystrejší dokáže využiť slobodu prejavu vo svoj prospech a neskôr ho úplne zakázať. Vezmite si príklad ako sa dostal k Hitler k moci, tiež využil slobodu prejavu a neskôr ho sám zakázal. Čím viac sa ľudia majú dobre, tým menej sa zaujímajú o slobodu prejavu a o politiku a v tom zlomovom momente získávajú moc tí, ktorým ide iba o svoje ciele, čím viac sa potom majú zle, tým viac sloboda prejavu naberá na hodnote a tým viac si ju chcú taký či onaký rýchlo využiť vo svoj prospech a neskôr ho zakázať, aby ich moc vydržala čo najdlhšie. Chybu robia ľudia, že nedokážu predikovať vývoj a nedokážu alebo lepšie povedané nechcú badať prvé náznaky toho, ako rastie hodnota slobody prejavu a ako rýchlo ju chcú využiť taký či onaký pre svoj prospech a neskôr slobodu prejavu úplne zlikvidovať. Vážme si preto slobodu prejavu najmä vtedy, keď si myslíme, že nemá už žiadnu hodnotu. A uvedomme si jednu vec, že v našej histórii nikdy vlastne nebola prítomná. Ak by existovala skutočná sloboda prejavu, tak by som v pohode mohol prísť na námestie a prezentovať ľuďom napríklad upravené vynálezy na voľnú elektrinu, alebo antigravitačný disk, alebo hovoriť verejne o potrebe zreformovať finančný systém, alebo napríklad hovoriť verejne o tvorcoch dlhopisového trhu, že aké záujmy vlastne Rothchildovci zastupujú a hovoriť verejne o preskúmaní ich DNA. Vždy keď niekto chce prísť s niečím rukolapným na verejnosť, tak je záhadne zlikvidovaný. Iným slovami sloboda prejavu nikdy v našej histórii neexistovala a o slobode bádania a vedeckého výzkumu už netreba ani hovoriť.
Sloboda prejavu neexistuje - je to iba fikcia, aby sa ľudia pomohli súčasným tajným službám pridať toho alebo onoho alebo seba na zoznam. Ako je možné, že v USA je zoznamoch CIA 4 milióny ľudí podozrenie z terorizmu? V USA je vytvorená ilúzia slobody prejavu najmä na internete a potichu CIA selektuje ľudí. A aby to nebolo nápadné, tak zfilmovali komiks - Avengers - kde "nacistická HYDRA ožila a chcela zlikvidovať selektovaných ľudí,". Kto by už uveril, tomu, čo videl na filmovom plátne? Pokiaľ nedokážete prezentovať verejne a bez strachu o život revolučné vynálezy tak žiadna sloboda prejavu neexistuje. Nehovorím, o takýchto weboch ako je dolezite.sk, ale o hmatateľnom prejave revoločných technológií napríklad aj taký Magnetický motor - dovolené je iba prezentovať faiky, ktoré fungujú buď iba ako nemotorné a energeticky neefektívne riešenia, alebo ktoré nefungujú vôbec. To čo funguje je okamžite stiahnuté aj z youtube. Lenže potom vznikli osobné stránky, takýchto ľudí a vláda v UK označila tieto weby za ezoterické a začala ich filtrovať v Londýne. Takže pokiaľ sloboda prejavu sa dotýka iba povrchných tém, tak sloboda prejavu je povolená, ale ak sloboda prejavu by mala zájsť, tak ďaleko, že by spôsobila doslova dobrú revolúciu napríklad v oblasti energetiky alebo finančníctva, tak okamžite je sloboda prejavu likvidovaná a pre istotu sme boli aj my takzvaní konšpirační teoretici označený Cameronom za nenásilných teroristov - áno toto čo píšem teraz tu je forma nenásilného terorizmu podľa Camerona - je len otázkou času, kedy s k nemu pripoja aj ostatní. Takže "sloboda prejavu" teraz nabýva rapídne na hodnote a je otázkou času, kedy si ju niekto úplne prisvojí. Stredovek trvá!

ErdoganisCock # HuciMari06
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2015-11-27 17:05:20 5a4073de
ErdoganisCock...váš přízpěvek má hlavu i patu (na rozdíl od článku samotného), kde za vše je vinen jakýsi protřele zlý neomarxismus. Blbost. Ten co to psal je demagog. Dovolím si odvážný odhad, že tTakové havloidní pojímání hodnot asi vyplodilo dnešní školství.

Kim # SawiGiqi21
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2015-12-02 01:59:50 5e716566
Ja keď vidím príznačný nick, ihneď viem dopredu čo nemá hlavu ani pätu, resp. s čím nestrácať čas. Keď budete kabaret Dôležité navštevovať pravidelne aspoň pol roka i vy získate tento cit na triedenie tunajších článkov a diskusií.
:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 58%  ( 2 people voted )
+
2015-12-02 10:12:58 d425402c
Ty si získal nejaký "cit" vravíš??
Na triedenie informácií...?

Hm.. vidno..
Huste sito máš..ti poviem.. možno aj tri zasraté plienky na sebe,,
:-DDDDD

Joplins # XuhyDime11
-
 58%  ( 2 people voted )
+
2015-12-02 17:43:41 3e2c87d6
loading...

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
jeden   päť
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


  Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


  Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Jak se bydlí vedle Lunik IX. v Košicích


Jak se bydlí vedle Lunik IX. v Košicích
Smutný dopis zoufalé ženy, bydlící vedle cikánského ghetta, kterým se stalo sídliště Lunik IX. v Košicích na Slovensku. Přečtěte si její zkušenosti a po pravdě si odpovězte na ot...
Přišla bída na kozáky
Obamovu pokrytectví věří snad už jen Američané
Tuhá zima pre obnoviteľné zdroje v Nemecku

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0263 s
handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne