Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Gigantická 3D tiskárna může během dne postavit domovy							
				Gigantická 3D tiskárna může během dne postavit domovy
Vědci z Kalifornie tvrdí, že nová technologie brzy umožní masivním 3D tiskárnám, aby stavěly celé vícepodlažní budovy, což jim nemusí zabrat ani den.

Profesor Behrokh Khoshnevis z Univerzity Jižní Kalifornie pracoval celé roky na této technologii zvané „contour crafting“ a získal si tím pocty od National Inventors Hall of Fame (Národní síně slávy vynálezců) a dokonce od NASA. Brzy, jak říká, bude možné použít tento systém na vytváření celých betonových budov pomocí zařízení, která jsou v podstatě gigantické 3D tiskárny. „V zásadě jde o zvětšení měřítka 3D tisknutí do velikosti domů“, řekl Khoshnevis MSN.

Dnes se už dělá všechno automaticky, pověděl profesor reportérům, vše od bot, oblečení až po domácí spotřebiče a auta.

„Jediná věc, která se ještě buduje rukama, jsou domy,“ říká.

Pokud se vše vydaří, jak má, někteří lidé budou brzy vlastnit domy „vytisknuté“ za méně než 24 hodin.

V současné době jsou 3D tiskárny (podstatně menší) dostupné za několik stovek dolarů. Umí proměnit digitální plány do opravdových produktů všech možných druhů.

Použitím této technologie na vyšší úrovni, a s pomocí betonu namísto plastu, bude možné přinést revoluční způsob výstavby domů a podobných struktur, myslí si Khoshnevis.

Proces začíná tím, že se vyrovná prostor, kde se bude 3D-vytisknutý dům stavět, a základy se vyplní betonem. Systém kolejí se poté vztyčí okolo základů, zatímco samotný tisknoucí přístroj se bude pohybovat pomocí stroje podobnému jeřábu.

Stejně jako tradiční 3D tiskárny, systém opatrně vylévá materiál vrstvu po vrstvě, přičemž přístroj pozvolná stoupá do výšky, když se vrstva zaplní. Naštěstí místo toho, aby se nápad používal na výrobu hraček, anebo, jak si někteří vyrobili, zbraní, může se tento proces brzy využívat na tvorbu celých budov vytvořených „skoro z ničeho“.

„Dům nebo celá kolonie domů, každý s jiným designem, může být automaticky zkonstruovaný jedním tahem“, píše se na webu Contour Crafting. Designy berou v úvahu nutné přídavky, jako kanalizace, potrubí, elektrický rozvod a okna, čímž se už mohou snadno dovybavit, jakmile je struktura dostavěná a pevně stojí.

Contour Crafting by mohl být kritickou pomůckou pro výstavbu budov v rychle se rozvíjejících místech, pokračuje text z webu, pokud se naskytne příležitost, na místech, která nejsou na Zemi. Vědci dodali, že zahájili výzkum, zda by mohly být 3D tiskárny umístěny případně i na jiných planetách a „tisknout“ nové kolonie, prohlašují, že „Countour Crafting bude nejspíš jeden z velmi mála rozumných přístupů k budování lidské kolonizace na Měsíci a Marsu.“ Khoshnevis navíc tvrdí, že materiály dolované z měsíčního povrchu by mohly sloužit jako materiál na výstavbu místních budov.

Mezitím se web o Contour Craftingu zabývá objevem možností na Zemi. Khoshnevis považuje svůj vynález za schopný přemístit lidi, kteří byli vytrženi ze svých rodných míst kvůli válce, ekonomické krizi nebo přírodním katastrofám, a „nabídnout jim dostupné a důstojné bydlení“.

Překlad: Jan Petrák

Zdroj: rt.comAuthor: ac24 # HaqeVimo24
Svet2014-01-1916
-
 74% ( 9 people voted )
+
a robotníci nebudu mať čo žrát

dado # WytuDaci74
-
 53% ( 5 people voted )
+
2014-01-19 14:35:01 5b9414d6
to sa hovorilo aj po vynajdeni parneho stroja, pasovej vyroby atd. ...

Yanath # VepeBeke80
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-01-19 14:41:40 559f68d2
Dado presne o tom je tento anarchistický režim. Mnohí robotníci znova pre automatizáciu skončia na úradoch práce a budú ich musieť živiť tí, ktorým práca zostane. Týchto nezamestnaných však budú nazývať parazitmi aj keď budú väčšinou len obete chorého systému žijúce z mizerných sociálnych dávok. V socializme by stačilo prácu, ktorú ešte nedokážu robiť stroje rozdeliť medzi všetkých s tým, že by sa zároveň znížila aj pracovná doba. Stačilo by, aby každý robil cca 5-6 hodín denne. No dnes je tu bordel. Automatizácia pripravuje ľudí o prácu a mnohí robia aj za troch, aby prežili, pretože paraziti extrémne vykorisťujú pracujúcich a musia zarobiť aj na nezamestnaných, ktorí by začali vraždiť a kradnúť, keby nemali príjem, alebo by žiadali zmenu režimu.

Automatizácia je nepriateľom mnohých pracujúcich v kapitalistickom zriadení. V socializme je automatizácia vítaná, lebo znižuje potrebu ľudskej práce a ľudia môžu voľný čas využiť inak.
Domestos # VahoBygo94
-
 53% ( 7 people voted )
+
2014-01-19 14:47:57 5f9ae6fe
{to sa hovorilo aj po vynajdeni parneho stroja, pasovej vyroby atd. ...} A tak sa aj stalo. Mnohí prišli o prácu. Automatizácia znižuje potrebu ľudskej práce až nakoniec budú robiť stroje všetko.
Domestos # VahoBygo94
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-19 14:49:42 5f9ae6fe
Povinnosťou každého Slovana, je si brať za manželku výlučne Slovanku
Povinnosťou každého Slovana, je si brať za manželku výlučne Slovanku
a každá Slovanka musí mať za manžela výlučne Slovana
Bohužiaľ dnes to funguje opačne. Čím väčšieho exota sa podarí zvábiť, tým je viac na to hrdá. A je to veľmi smutné, že to takto funguje. Je veľký hriech špiniť rasu, plodiť potomkov- krížencov. Pretože tak sa Slovanská rasa ničí a národ degraduje. Daný skrížený potomok bude mať ďalších potomkov a tak sa budú rozširovať do národa neslovanské gény a tým špiniť rasu. Avšak tu neide len o rasu ale aj dušu. Totiž deti nádorovo zmiešaných rodičov dedia po neslovanskom potomkovi aj jeho duchovné vlastnosti a celý systém duchovného tela. Tak sa aj duchovne ničí národ.
Slovanský národ je duchovne najvyspelejším, najviac ušľachtilejším a najinteligentnejším národom na svete.
Len jedna vec ho trápi – duchovné otroctvo démonickej temnoty kresťanstva.
Nemôžeme si nechať pošpiňovať národ cudzími národmi, aby sme duchovne a inteligenčne nezdegradovali.
.
V
IAC TU, KLIKNITE SEM


franco # WobaCupa83
-
 50% ( 4 people voted )
+
2014-01-19 15:24:18 5057d10a
Vanález parného stroja to nemal spočiatku ľahké. Kostolní tmári sa prežehnávali a tvrdili, že je to satanov výtvor. Hlupáci zas hulákali, že im vezme ťažkú prácu. Múdri, ktorí progresívne videli do budúcnosti a za obzor však vedeli, že ľudstvo je na prahu novej doby. Priemyselná revolúcia znamenala pokrok v skvalitnení spoločnosti, uspokojovaní komerčných potrieb a nakoniec aj zlepšení pracovných podmienok. Stroje a nové vynálezy odbremeňovali robotníkov od namáhavej práce. Tí častokrát neboli rozumovo na pokrok pripravení. Najneschopnejší z ich radov tvrdili, že stroje im vraj vezmú prácu a častokrát ich zničili. Potom všetci nemali na druhý deň kde pracovať, iba tupo hľadeli na svoje "dielo" ako puci. Z týchto asociálnych našepkávačov sa neskôr vyvinula skupina profesionálnych pracovných sabotérov a rozvracačov, tzv. odborári a socialisti. Nezvratný pokrok však, našťastie, nikdy nezastavili. Stroje možno zdokonaľovať, ale ľudia sa budú vždy deliť na hlupákov a rozumných. Tí prví budú parazitovať na úrade práce a vyčakávať doma za pecou poštára s podporou, tí rozumní budú automaty programovať, dozerať na ne a po práci si za odmenu zaslúžene užívať nadštandardný životný štýl. Dávidko, ty si predbehol dobu! Si priekopník kreovania prvej skupiny. Aby si sa za pecou nenudil, máš tu dosť materiálu len pre teba. Vyber si do zátvoriek čo len chceš...

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 50% ( 4 people voted )
+
2014-01-19 16:06:18 4e62dbd1
loading...

Demonštrácia v Kyjeve - live!

http://oko-planet.su/politik/newsday/227318-v-kiev
e-na-ul-grushevskogo-proishodyat-stolknoveniya-mit
inguyuschih-s-pravoohranitelyami.html


Slovienom a Slovanom zdar!

jan # PukiKyri51
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-19 16:29:16 8d08bdc4
ale pandacik,ake seriozne tvrdenie zrazu, ale ono to tak predsa nefunguje,po parnom stroji nebola jedna svetova vojna a po nej hned druha a medzi tim revolucie .ale to s tim vobec nesuvisi, vsak.tak uzivaj si svoj nadstandarni zivot kim mozes,a dufaj ze nezijes v mestecku urcenemu k riadenemu upadku.

kvak # QanoFecu65
-
 50% ( 4 people voted )
+
2014-01-19 16:34:01 c3a873d1
Pandemónium je antichristov brat, ktorý nikdy nezabudne využiť každú príležitosť zaútočiť na náboženstvo. Vypisuje skazky o rozpornosti parného stroja a náboženstva. To by najprv musel dokázať, že tvorcovia prospešných strojov boli protikresťania a práve protikresťanstvo ich viedlo k dráždeniu kostolných tmárov.
Má síce pravdu o uľahčení života, ale pre neho sa „pokrok“ stal náboženstvom, pred ktorým sa klania a preto sa posmieva robotníkom, ktorí nedokázali porozumieť novej epoche a priečili sa objavom, teda boli rúhačmi nastupujúceho náboženstva, preto toľko nenávisti z jeho strany.
Nikdy som nečítal od tohto zúrivca žiadosť na zrušenie úradov práce, nezamestnaneckej podpory alebo daní. Keďže rád platí dane, tak aspoň dodatočne nenávidí ľudí na sociálke. Sado–maso praktiky, vysmievať sa jednotlivcovi, čo využíva služby, ktoré jemu nijako neprekážajú.

Lidhja # JojaVime40
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-01-19 19:23:37 5f66ad2d
Ty,Pandemonium , čert Mečiarov, prekliateho čerta brat a kamarát, sekretár samotného Lucifera. Čo si Ty do čerta za HZDSáka, keď holou riťou ani ježka nezabiješ. Mečiar vyserie a Pandemonium zožerie. Nebudeš Ty, sukyn syn, nad kresťanmi vládnuť! Tvojho vojska a rečí sa my nebojíme. Na zemi aj na vode sa s Tebou budeme biť, poj,e.beme tvoju mater!
Ty Obamov čašník, šiptarský díler, jeruzalemský sládek, alexandrijský kozoje .bec, pastier sviní z Veľkého a Malého Egypta, arménsky zlodej, židovský úžerník, tatársky sagajdak, cigánsky vreckár, Černákov kat, celého sveta a podsvetia blázon, hadie plemä a vred na našom ko .ko. te. Prasačia hlava, kobylia riť, mäsiarsky pes, nepokrstená hlava, po,je,b svoju mater.
Takto ti odpovedajú kresťania, ty úbožiak. Nebudeš ty pásť ani kresťanom prasce. Tým končíme, pretože nepoznáme dátum a nemáme kalendár, mesiac je na nebi, roku pána, taký istý deň je u teba ako aj u nás, takže nás za to bozaj v riť!
Podpísaný celý kresťanský zbor a tábor.

aaa # RuxaQija4
-
 59% ( 7 people voted )
+
2014-01-19 20:01:56 b2290838
aaa: Krásny kresťanský preslov. Z príspevku sršia úctivé, pokorné a dobrosrdečné hodnoty pisateľa. :D
MJ # VovyVohy92
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-19 21:31:52 c35b0834
Ak 3D tlačiareň zvládne postaviť murivo, vodovodné, kanalizačné potrubia, elektrické rozvody, oceľové výstuže, obkladačky, krytinu, tak aby si po "vytlačení domu" mohol prísť a pustiť si bez obáv plyn, elektriku a vodu, tak to už zvládne aj tú Verešku. Ak ti teda nebude vadiť, že má teplotu okolia :-).

Hockenberry # NogaWyji14
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-01-19 23:12:02 3ec5d933
NADAVA A URAZA LEN TEN, KOMU CHYBAJU ARGUMENTY.


NADAVKA JE OBRAZOM UROVNE SVOJHO POVODCU.


Petonovak # WakeMace33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-20 04:05:51 c35b0b25
Petonovak
veď sa pozri aaa si z toho robí totálnu srandu, ten text je len mierne pozmenený jeden historický dokument. :) len bohvie, či je naozaj kresťan.
vidieť, ako málo poznáš ruskú kultúru:
http://sk.wikipedia.org/wiki/List_z%C3%A
1poro%C5%BEsk%C3%BDch_koz%C3%A1kov_tureck%C3%A9mu_
sult%C3%A1novi


robí si z pandáša prdel.

peter # MivuSemu80
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-20 10:42:07 c350a66f
Záporožskí kozáci píšu list tureckému sultánovi
WooDoo # CosaQawa96
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-20 21:39:44 54102036
Franco, dobrý príspevok, kresťanstvo aj ostatné náboženstvá sú skutočné zlo ľudstva použité proti ľudstvu.
Prvé monoteistické náboženstvo bolo židovské. Hospodin je židovský výmysel, ktorý osprostil celé ľudstvo.
Hospodin, Boh, nemá žiadnu genealógiu, vznikol zvečera do rána z myšlienok človeka podvodníka. Vznik a dejiny ľudstva popisuje Zecharia Sitchin vo svojom diele. Zaoberá sa Sumérmi, Egyptom, Gréckom, Afrikou, Amerikou.

Slovania a Euroázia nie je spomenutá ani vetou. Je tam náznak kontaktu Sumérov s Chetitmi. Ak ľudia žili po celej Zemi, je pravdepodobné, že žili aj v Euroázii, v odvekej domovine Slovanov. eupedia.com zverejňuje genetický výskum a rozšírenie haplotypov Slovanov od Škandinávie po Grécko, Irán, Indiu a Čínu. Ruské dejiny písali Nemci, Slovanské dejiny boli takmer dôkladne pálené a falšované, najviac k tomu prispeli kresťania. Kresťanstvo začalo 1000 ročnú genocídu Slovanov. Romanovci začali éru cárov, ktorí mali dedičný nárok na trón, čo je Sumérsky a anglosaso židovský zvyk. Slovanská kultúra bola a je opakom anglosaso židovskej. Slovania napriek spáleným dejinám sa obrodia, lebo to majú v génoch a žiadny žid im gény nedokáže zmeniť, môže Slovanov len zabiť.Definitiva # MunoLyhi27
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-01-21 15:09:07 55ede322

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
deväť   sede
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0308 s
good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo