Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Frešova kariéra nekončí, ale začína


Frešova kariéra nekončí, ale začína

Konanie Pavla Freša môže mať priezračnú logiku, hoci sa to na prvý pohľad nezdá. On predsa nie je žiadny politický truľko, ktorý by si nevedel ľahko vypočítať svoju vlastnú budúcnosť.

Nemusí byť ani veštcom, aby si vedel predstaviť, že po voľbách 2016 by ho čakala mimoparlamentná opozícia a časom aj definitívne zabudnutie (akonáhle vyprší jeho mandát župana bratislavskej VUC-ky).

Existuje však oveľa lepšia možnosť ako mimoparlamentná opozícia. A tou možnosťou jebudúca mimoparlamentná koalícia.

Samozrejme, že nie ako budúci člen, či sympatizant Smeru, ten má svojich pucflekov, pätolízačov a iných martvoňov viac ako dosť. Avšak "nezávislá" a "konsenzuálna" osobnosť, naviac z tábora bývalého politického protivníka, sa bude po voľbách 2016 hodiť Smeru ako soľ.

Časom bude potrebné preobsadiť viacero dôležitých postov v orgánoch typu NBÚ, Protimonopolný úrad, ÚVO, FNM, ombudsman, NKÚ (Mitrík tam nebude sedieť naveky) a potom aj vo všakovakých úradoch pre jadrové dozory či dozorných radách dôležitých štátnych monopolov.

Bude potrebných viacero "opozičných" alebo aspoň od Smeru badateľne "nezávislých" osobností. Predstaviteľov kontinuity, stability a celospoločenského konsenzu.

A v prospech Freša by bolo veľkým plusom, ak bude môcť byť prezentovaný ako bývalý šéf kedysi známej a európsky ukotvenej politickej strany, ktorá bola dokonca úhlavným ideologickým nepriateľom vládnuceho Smeru.

Vie si niekto predstaviť vhodnejšieho "nezávislého" a súčasne "opozičného" kandidáta na celospoločensky dôležitú funkciu?

Šanca získať teplé miesto z mimoparlamentnej koalície je oveľa lákavejšia ako mizerná budúcnosť opozičného politického lúzra.

Aj preto môžeme čakať väčšiu Frešovu snahu v úsilí vystupovať pred voľbami 2016 ako "seriózny opozičný" politik. Alebo aj ako vyhľadávaný diskusný partner do televíznych debát s Ficom (či iným smeristom), kde bude môcť z pozície predsedu opozičnej strany, popri jalovej kritike, trebárs aj veľkodušne a "štátnicky" uznať viaceré úspechy súčasnej vlády. Tak, ako sa to na vyzretú a konštruktívnu osobnosť patrí.

Nehovoriac o tom, že takého spoločníka do "serióznej diskusie" bude Smer potrebovať, kedže Figeľ s Bugárom sú ako diskusní partneri už prevarení a ktovie, či by sa im nezachcelo predvolebné diskusie s Robertami sabotovať.

Frešova kariéra zďaleka nekončí.
Možno končí kariéra málo (alebo všetkého) schopného politika.
Začína však kariéra Freša, ako "nezávislej" osobnosti.Author: Roman Brandsteter # RycoRumo59
Slovensko2015-05-228
-
 43% ( 4 people voted )
+
Romanko, a inak doma ako, všetci zdraví?.......
Milujem konšpirácie tohoto typu!

defender # LixuWija97
-
 43% ( 4 people voted )
+
2015-05-22 16:22:52 d5b582fe
Teda trochu "srandy".. Prevziať čosi čo "pestoval" nejaký ..ja rinda...ty..rinda..dzu... a nájsť čosi racionálne...tak to nie je sranda. A toto si zobral na svoje...tieto.. Frešo...Neľutujeme ho ..ani v našej piatkovej..krčmičke... /a Piťo poviel že teľo brudu mušel zmyvac../ .. Aj VÚC /dajakú tam Bratislavskú/ vie riadiť.. aj seriozne sa tvári a určite je vzdelaný../Pali poviel že ..malokedy ho videl čítať ..ta muši mac dajakú "mašinku " v hlave/ škoda chlapa.. žeby len tááák pošiel jak jeho predchodca...či TVORCA jakejsi strany.....zabudnutej...Ale čo ..ja vám poviem ... ked sa spamätá ...ta nebude patriť medzi tých za koho sa dlhodobo, trvale hanbíme ---aj v našej krčmičke....
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-05-22 18:23:52 58d4289b
defender # LixuWija97
mne to ako konšpirácia nepripadá...Potom vysvetli prečo Mitrík? bývalý nominant Smeru...

Bertold # FuliXuju84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-05-22 19:19:44 5f661aa6
defender, to uz je len argument, ad hominem. vies kto takto diskutuje. iba ti pacienti s diagnozou.
lolo # TinuPoku32
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-05-22 19:56:36 55a226ae
No nie ..Jožko 22---Košicky ..Ťahanohavičiar je na scéne a začíname ... sa školiť ..do volieb...o Demo--kracií..spred 2500 rokov ..Gréckej... Už len hrdinsky ..je treba "pozháňať" tých žiadúcich cca 200 tisíc hlasov a presadiť si svoje... na vypísanie referenda...a prečo Jožko ..to ste neskúsil ..popri ..prezidentovom... tomto...referererendovanííí..ha...neskoda..čas
u, peňazí a rozumu...
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-05-23 13:18:19 58d4289b
Fresova buducnost ako politickeho zlodeja a gangstra bude pokracovat na Belize vyvalovanim sa na ruzovom piesku Karibiku .

Medzizastavkou mu moze byt funkcia poradcu u ukrajinskej fasitickej chunty rovnako ako jeho kolegovia Dzurinda, Miklos a Radicova , ktori tam davno operuju na rozkaz CFR.

Proste tam operuju tam , kde sa kradne a vrazdi .

Peter # JohyXocu75
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-05-24 22:35:55 bc79b747
loading...
Najsmutnejsie je, ze tito styria menovani podvodnici a zlodeji sa celemu narodu smeju do oci, dnes uz kazdy z nas vie, ze Mikloz, Radicova aj zmrd Dzurinda, boli americki agenti, plateni Sorosom, robili iba to, co im prikazala US ambassy v Bratislave. No a kazdy so slovakov je s tym v pohode. Len co RAdicova nechala padnut vladu, koli eurovalovu, dostala dobre miestecko priamo v Sorosovej nadacii. Su to VLASTIZRADCOVIA< nie politici, ktori do jedneho zasluhuju sibenicu. No a velky mufti Freso je iba ich nasledovatel... No a najsmutnejsie je, ze ja som týchto kriplov tiez volil.
Hansen # WywyWyjo95
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-05-25 10:45:56 b2cc47ad
Je istá predstava že "táto persona" rieši problémy "pratania Auguiašového chlieva" po svojích predchodcoch..čo je viac než potrebné. Ak to neurobí on tak.. všetko je pod kobercom , nič nebolo , nie je a nebude... a isté persóny ---predtým u žľabu ---sa budú --generačne len a len usmievať. a užívať..nakradnuté---To je jeho hlavné poslanie...kým celkom nezanikne...nejaké to politické Dzu...rindové... nezmyselné snaženie---
Klopi # KafuKygu89
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-05-27 19:12:44 58d4289b

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
deväť   päť
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0319 s
important actual news leaked informations spies spy espionage | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne