Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Fórum života varuje pred rizikami správy europoslankyne Lunacek


Fórum života varuje pred rizikami správy europoslankyne Lunacek
Fórum života je znepokojené predloženou správou rakúskej europoslakyne Ulrike Lunacek k plánu EÚ na boj proti homofóbii a diskriminácii na základe sexuálnej orientácie a rodovej identity. Správa nebezpečne napáda subsidiaritu členských štátov a snaží sa preniesť niektoré výhradné kompetencie z národných štátov na Európsku komisiu. Homosexuálna a LGBTI lobby sa ňou snaží o privilégiá, ktoré nemajú racionálne opodstatnenie. Hrozí tiež reálne riziko, že celá spoločnosť bude neprimerane zaťažovaná pre výhody úzkej skupiny ľudí a navyše hrozí aj to, že bude vážne narušená sloboda prejavu. O správe majú europoslanci hlasovať v utorok 4. 2. 2014.
Fórum života, ako etablovaná mimovládna organizácia s významnou sympatizantskou základňou občanov Slovenska, ktorým nie sú ľahostajné hodnoty vyznávané v našej krajine a naša štátna suverenita, vyzvalo slovenských europoslancov, aby hlasovali proti tejto správe.
Ak bude rezolúcia prijatá, inštitúcie EÚ a členských štátov sa budú musieť zaviazať k "homosexuálnemu mainstreamingu" všetkých verejných strategických oblastí, vrátane národných kompetencií ako verejné zdravie a vzdelávanie, zamestnanie, či vonkajšie vzťahy. Správa Lunacek zahŕňa široký vetovací mechanizmus EÚ v súvislosti s LGBT komunitou: žiadna budúca legislatíva EÚ nebude môcť byť v rozpore so záujmami homosexuálnych aktivistov.
Plán EÚ bude politicky zneužívaný k tomu, aby donútil členské štáty umožniť "manželstvo pre všetkých" vrátane homosexuálov, s použitím argumentov týkajúcich sa občianstva, rodín a slobody pohybu. Homosexuálne páry môžu následne získať právo na adopciu, umelé oplodnenie a náhradné materstvo. Mapa EÚ zaručí slobodu zhromaždovania a prejavu pre homosexuálnych aktivistov a v mene boja proti nenávistným prejavom a skutkom budú umlčaní kritici homosexuality a LGBT aktivizmu. Týmto spôsobom by pre EÚ a členské štáty bol uplatňovaný dvojaký meter: neobmedzená sloboda prejavu pre homosexuálnu komunitu a obmedzená sloboda prejavu pre možných kritikov. V dokumente nie je žiadne ustanovenie, ktoré by chránilo práva ľudí na sebaurčenie, právo rodičov vychovávať svoje deti a chrániť deti pred homosexuálnou propagandou, alebo právo na výhradu vo svedomí.
Problematická je napokon aj skutočnosť, že pojmy "homofóbia" a "rodová identita" nie sú definované v žiadnom medzinárodne záväznom dokumente v oblasti ľudských práv a ani nie sú súčasťou práva EÚ. Hrozí tu tak riziko svojvoľnej interpretácie resp. dezinterpretácie, čo môže viesť k ideologickému aktivizmu.
"Keď som sa dozvedela o dôsledkoch, ktoré by malo prijatie tejto správy, zostala som šokovaná. Správa priamo útočí na vnímanie manželstva a rodiny cez snahu zaviesť "náhubok" všetkým, ktorí sú presvedčení, že manželstvo je zväzok výhradne jednej ženy a jedného muža", povedala na margo predkladanej správy predsedníčka Fóra života Marcela Dobešová.
Fórum života vyzvalo slovenských europoslancov, aby hlasovali proti správe Lunacek. Zároveň vyzýva aj občanov Slovenska, aby sa zaujímali o dianie v európskych inštitúciách a vyžadovali od svojich zástupcov zodpovedné hájenie záujmov občanov SR.
 
zdroj:afinabul.blog.cz


Author: afk # PeheKyde13
Európa2014-02-0519
-
 53% ( 5 people voted )
+
Nech si únia zavádza čo chce.Národ si myslí aj tak svoje.Nebudeme predsa konať,ako si nejaká rakúska mužatka zmyslí.Nesmieme zabúdať,že žijeme v dobe kde sa oddeľujú plevy od zŕn.Takto to Boh naplánoval.

cobra # WykeXala95
-
 78% ( 13 people voted )
+
2014-02-05 18:29:42 55f814c2
priteplieva ... tak predsa to globalne oteplovanie.

smartang # BohuPyki56
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-02-05 19:15:54 4e620526
už to schválili...sme v p...


woodoo # RinyVeky35
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-02-05 20:10:10 54102036
nie nebude to v poriadku. V rade stoja iní, ktorí tuto trapku okamžite nahradia. Ak už nebude kto, tak sa do radu postaví Hollande osobne ... Viete, recept je jednoduchý. Stačí aby sme sa nedali osrať my ľudia a jednoducho všetky tieto snahy odmietli hneď na začiatku. Politici, aj ľudia. Prípadne sa zbaviť kolaborantských politikov. Nevidím inú cestu, násilie rieši veľké kulové ... Ak to nezvládneme, bude to daň za blbosť.

smartang # BohuPyki56
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-06 07:52:57 d90c3016
Voliči, pozrite sa na zoznam europoslancov, ktorých ste volili a priraďte k ich menám konkrétne činy v europarlamente v prospech Slovenska. Urobte si vyhodnotenie a vyneste nad sebou arbitrium, "superarbitrujte" sa pre blbosť a už nikdy viac nevoľte! Jediný poslanec pracujúci v prospech Slovenska je Nigel Farage, ale toho ste nevolili.

EÚ je neokoloniálna kabalistická diktatúra, do ktorej vstúpiť musíte. Možnosti sú, že vás kabalisti EÚ budú celý život paraziticky vyciciavať, alebo vystúpite z EÚ a budete humanitárne zbombardovaný podľa vzoru Havel, kiež by sa nikdy nenarodil.
Ekonomicky nás zničiť nemôžu, lebo už sme ekonomicky zničený, fabriky nemáme a pôdu nám za chvíľu všetku odkúpia, ako zákon káže.
Slováci budú na Slovensku na cudzej pôde s milostivým dovolením majiteľov hosťami vo vlastnej krajine.
Úplatný verejní činitelia, tí, ktorých ste volili, predali aj naše verejné vodovody pre francúzov, ktorí na Česloslovensko ako porazený štát v 1918 uvalili vojnové reparácie a vyciciavali nás. Len preto, že sme boli v Rakúsko-Uhorsku, kde nás zadelili mocní tohto sveta. Zdroje vody sú strategickou záležitosťou aj z pohľadu zdravia, aj z pohľadu ceny za vodu. Francúzi vovdovody ponechali socialistické, uznali, že sú dobré, nič neinvestujú, len zvyšujú ceny a trávia nás vysokými dávkami chlóru, bojového plynu z 1.sv.vojny, také dávky chlóru si komunisti nedovolili.

Voliči, slovo voliť je odvodené od slova vôl, základ je ten istý, len ô sa prehlasuje. Aj v mn. čísle sa vôl mení na voly, bez ô. Preto vám navrhujem, aby ste sa, voliči, prestali dehonestovať a to tým že už nikdy nebudete voliť, aby vaše meno už nikdy nebolo spájané so slovom vôl.

Ako nebyť volom: Zaveďte priame voľby a referendum na všetky rozhodnutia parlamentu, nevoľte politikov z politickej kandidátky, na ktorú sa sami napísali. Žiadajte EÚ suverénnych národných štátov, zrušte súkromné kabalistické banky, zaveďte domobranu a rovnosť zákona pre všetkých.

„Ex šéf CIA potvrdil, že akonáhle sa vo väčšine zemí sveta inštaluje nový líder, tak táto osoba dostane oficiálne pozvanie kabaly od Kissingera, ktorý odovzdá lídrovi účet vo Vatikánskej banke s enormným úplatkom. Taktiež sa lídrom vysvetlí, že ak nebudú poslúchať príkazy kabaly, tak budú zavraždení, škandalizovaní, alebo ich krajina bude napadnutá vojskami USA.“ benjamin fullford. cz


Tu je dôvod nekonečnej poslušnosti politikov voči EÚ, nech EÚ prikáže akúkoľvek nehoráznu kravinu, ktorá poškodzuje občanov, krajinu, tak politici budú mlčať a zúčastňovať sa ničení vlastnej krajiny. Vid. Chemtrails včera, krásne modré nebo sa zahmlilo pásovitou hmlovinou po lietadlách, slnko len slabo presvitalo cez hmlovinu. To nám kabalisti upierajú aj právo na slnečný svit. Bez slnka niet života. Voliči, už vám dochádza v tých skabalizovaných makoviciach, že vám ide o život?

Definitiva # MunoLyhi27
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-02-06 08:38:46 55ede329
kabalistická diktatúra??? vysvetli makovica
imelo # VecuFehe79
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-02-06 08:53:54 b06ab9ff
loading...
viac čítajte a študujte a pochopíte o čom je tá kabalistická kontrola ... Potom pochopíte že ide o všetko a to doslova. Zhovievavosť nie je na mieste - ani druhá strana nepozná kompromisy.

smartang # BohuPyki56
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-06 09:10:44 d90c3016
smartang, definitíva v krátkosti tu prosím objasni čo si pod kabalou predstavuješ a taktiež jej spojitosť s diktatúrou.
imelo # VecuFehe79
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-06 09:26:13 b06ab9ff
imelo kabalisticka diktatura sa da prelozit ako komunisticka diktatura

radiator # HuheWoly33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-06 10:18:59 3ec5c401

Používanie výrazov, pomenovávanie vecí a javov je záležitosťou dohody. Podstatné je identifikovať ich vnútorný význam. Spájať však výraz kabala na základe akejsi podobnosti s výrazmi diktatúra, kontrola, komunizmus vypovedá o že výraz kabala bol identifikovaný s negatívnym javom. Čo je na kabale negatívneho?

imelo # VecuFehe79
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-06 12:36:59 b06ab9ff
Jeden zo spôsobov ako držať človeka pod kontrolou je dostať ho do nevedomosti a v nej ho udržiavať.Nevedomosti o Sebe Samom o Prostredí ktorého je súčasťou. Ak človek, spoločnosť, kultúra vlastní ešte nejaké hodnoty, ktoré jedinca chránia a oslobodzujú je potrebné ho o tieto hodnoty pripraviť, alebo ich šikovným spôsobom znehodnotiť.
A tak homosexualitu postavíme do rovnosti s heterosexualitou a pekne to tým deťom začneme od detstva vtláčaťdo hláv a znehodnotíme status rodiny rodovou identitou. Vymyslíme pojem homofóbia, ktorý má vypovedať o akomsi strachu, ktorý treba prekonať. Inak podobne je to aj s výrazom terorizmus.
Snaha o spoločenské zmeny je natoľko intenzívna aj nakoľko je intenzívna snaha odtrhnúť dieťa od rodiny a ovplyvňovať ho podla svojich potrieb. Rozbiť mu povedomie, aj a nielen, o bipolarite vzťahov, zaviesť do slepej uličky a z nej ho vyviesť na špagátiku.

V súvislosti so zatemňovaním vedomia má napadá jeden nápis na našich slovenských bylinných čajoch:
Vzhľadom k novej platnej legislatíve nemôžeme na obale výrobku uvádzať jeho pozitívne účinky. Viac o bylinkách sa dočítate na internete a v dostupných herbároch....
..zatiaľ dostupných

imelo # VecuFehe79
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-06 13:11:20 b06ab9ff
imelo to nič, tu sa niektorí ľudia evidentne stratili v preklade. Zamieňajú si anglický výraz cabal s Kabalou.


mkultra # JyteWodo51
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-06 15:52:26 4e623557
Je to tam tak ako hovoríte : http://www.europarl.europa.eu/sides/getDoc.do?pubR
ef=-//EP//TEXT+REPORT+A7-2014-0009+0+DOC+XML+V0//S
K#
I. Sloboda zhromažďovania a sloboda prejavu
(i) členské štáty by mali zabezpečiť, aby právo na slobodu prejavu a právo zhromažďovania boli zaručené, najmä pokiaľ ide o pochody za rovnosť a podobné akcie, a to zabezpečením, aby tieto podujatia prebiehali v súlade so zákonom, a zaručením účinnej ochrany účastníkov;
(ii) členské štáty by nemali prijímať zákony, ktoré obmedzujú slobodu prejavu vo vzťahu k sexuálnej orientácii a rodovej identite, a takéto platné zákony by mali znovu posúdiť;
(iii) Komisia a Rada Európskej únie by mali považovať členské štáty, ktoré prijmú zákony obmedzujúce slobodu prejavu v súvislosti so sexuálnou orientáciou a rodovou identitou, za štáty porušujúce hodnoty, na ktorých je založená Európska únia, a mali by primerane reagovať;
J. Verbálne prejavy nenávisti a trestné činy páchané z nenávisti
(i) Komisia by mala monitorovať a poskytovať pomoc členským štátom, pokiaľ ide o otázky špecifické pre sexuálnu orientáciu, rodovú identitu a rodové prejavy, pri uplatňovaní smernice 2012/29/EÚ o právach, podpore a ochrane obetí trestných činov, najmä pokiaľ ich motívom sú predsudky alebo diskriminácia, ktoré by sa mohli súvisieť s ich osobnou charakteristikou;
(ii) Komisia by mala predložiť návrh na prepracovanie rámcového rozhodnutia Rady o boji proti niektorým formám a prejavom rasizmu a xenofóbie prostredníctvom trestného práva vrátane iných foriem trestnej činnosti, ktorej motívom sú predsudky, a podnecovania k nenávisti, a to aj na základe sexuálnej orientácie a rodovej identity;
(iii) Komisia by mala spoločne s príslušnými agentúrami napomáhať výmenu osvedčených postupov medzi členskými štátmi v oblasti odbornej prípravy a vzdelávania policajných síl, prokurátorov, sudcov a služieb na podporu obetí;
(iv) Agentúra pre základné práva by mala členským štátom pomáhať zlepšiť zhromažďovanie porovnateľných údajov o trestných činoch z nenávisti k homosexuálom a transrodovým osobám;
(v) členské štáty by mali registrovať a vyšetrovať trestné činy z nenávisti k osobám LGBTI a prijať trestnoprávne predpisy zakazujúce podnecovanie k nenávisti na základe sexuálnej orientácie a rodovej identity;



pitbul # VydoSaki35
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-06 22:03:23 d5d75caa
Môžeš trestať ak niekto niekomu niečo spraví , ale ak podnecujem ľudí k nenávisti , tak do toho sa nemáš čo zákonom starať . Ja nemusím mať nikoho rád , to je moja osobná vec , či som k niekomu neznášanlivý , alebo nie , pokiaľ to nie je samozrejme spojené ešte s nejakým iným krivým zaobchádzaním a jedná sa čisto o prejavenie názoru . Samozrejme sa to aj pokladá za diktatúru a je to politicky neférové k neznášanlivým skupinám .
pitbul # VydoSaki35
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-06 22:32:56 d5d75caa
Pamätajte na to, že ako skončil starý Rím, čo sa pred jeho koncom dialo, na akom stupni bola morálka? Presné ten istý scenár, teda tŕpky bude opäť koniec.

Ja # DypeHesa35
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-02-07 06:25:57 57c516d1
MUSÍME ÍSŤ DO ULÍC, TAK TOTO TEDA NIE!STAČILO, DOSŤ, ZLODUCHOVIA!!!

Ja # DypeHesa35
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-07 06:41:28 57c516d1
REVOLTA - Až Se Naše Děti Vzbudí : http://www.youtube.com/watch?v=XgzVVwTv25A

Ja # DypeHesa35
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-07 06:44:34 57c516d1
REVOLTA - Až Se Naše Děti Vzbudí
Ja # DypeHesa35
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-07 06:45:44 57c516d1
Usudzujem ze podla toho aka je skareda na fotke, v normalnej sexualnej oblasti by si ani nepichla..
No toto # DyvuVeqi71
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-02-08 13:00:08 b2284882

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
jeden   tri
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:







Podporte nás aj cez BITCOINY



12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.039 s
handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo