Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Fico nazval Kisku úžerníkom. Kiska to odmieta a žiada dôkazy


Fico nazval Kisku úžerníkom. Kiska to odmieta a žiada dôkazy

 

Bratislava 13. marca (TASR/HSP/Foto:TASR) 

 

Diskusia kandidátov na prezidenta Slovenskej republiky

Milan Kňažko kandiduje za prezidenta SR aj preto, aby premiér Robert Fico zostal premiérom a neutiekol do prezidentského paláca pred sľubmi, ktoré dal ľuďom pred parlamentnými voľbami. Povedal to v prezidentskej predvolebnej diskusii v televízii Markíza, kde sa stretol s Ficom, Andrejom Kiskom, Radoslavom Procházkom a Pavlom Hrušovským.


"Kandidujem, aby pán Fico nebol prezidentom, aby zostal premiérom, aby dokončil, čo začal, aby dokončil svoje sľuby a aby nedezertoval do funkcie, z ktorej to nebude môcť splniť," vyhlásil Kňažko. Od Fica by rád počul, kto ho nahradí na poste premiéra, ak by sa stal prezidentom. "Chcem vedieť, kto bude Medvedev pána Fica," poznamenal Kňažko.

"Mám pocit, že prejavujeme trochu málo rešpektu voči prezidentským voľbám, pretože už boli všelijakí favoriti, či pán Eduard Kukan alebo Jan Fischer v Českej republike. Ja šúcham nohami pod stolom a nebudem sa vyjadrovať k tomu, čo by bolo, keby som bol zvolený," reagoval premiér. Tvrdí, že chce vyhrať, rovnako ako každý, kto sa púšťa do takéhoto súboja. "Dávam do toho všetko, ale každý rozumný človek musí mať v hlave aj variant B," doplnil s tým, že ak by nevyhral, na tri dni si vyloží zranenú nohu a oddýchne si.

Kandidáti odpovedali aj na otázku, koho by podporili v druhom kole, ak by sa do neho nedostali. Kiska, Procházka a Kňažko by podporili ktoréhokoľvek kandidáta okrem Fica, Hrušovský zdôraznil, že to musí byť čitateľný kandidát. Otázka patrila aj premiérovi. "Čo mám povedať, keď sú všetci proti mne?" reagoval Fico. Všetci kandidáti odsúdili vojnový Slovenský štát.

Dotkli sa aj zmien v justícii. Hrušovský nechápe hystériu okolo dohody KDH so Smerom-SD, keď sa všetci zhodujú, že zmeny treba. Tak on, ako aj Fico odmietajú účelovosť tejto dohody. Fico je presvedčený, že by bol hriech nevyužiť takúto historickú šancu, keď sa vládna strana dokázala dohodnúť s opozíciou. Podľa Procházku táto dohoda smeruje ku koalícii Smeru-SD a KDH po parlamentných voľbách v roku 2016.

Procházkovo vyjadrenie sa Hrušovského dotklo, nazval ho politickým vizionárom, pripomenul mu ústavnú zmenu po páde vlády Ivety Radičovej, ktorá posilnila právomoci prezidenta SR, na ktorej spolupracoval. "Tá zmena po páde Radičovej vlády, ktorú si urobil, nebola najšťastnejšia," obrátil sa na Procházku. Ten sa ho spýtal, či má problém s tým, že vyjadril svoj názor. Hrušovský tvrdí, že nie.

Fico a Kiska sa zas dostali do slovnej prestrelky pre Kiskove pôžičkové spoločnosti. Premiér ho opakovane označil za úžerníka, tvrdí, že jeho spoločnosti klamali ľudí. Kiska to opäť odmietol a žiadal dôkazy a doštudovanie problematiky. Hrušovský sa zas dotkol Kiskovej údajnej nečitateľnosti. "Kto ste, pán Kiska?" pýtal sa. Občania si podľa neho zaslúžia vedieť o prezidentských kandidátoch všetko. Fico tvrdí, že o ňom ľudia všetko vedia. "Som politicky nahý," poznamenal.

Premiér opäť nepovedal, či bol v byte na Vazovovej zo spisu Gorila, žiada, aby ho neťahali do kauzy druhej Dzurindovej vlády. Tvrdí, že je za vyšetrenie kauzy Gorila, lebo by rád vedel, či "tí chlapci brali úplatky". Procházka sa ho pýtal, prečo nie je kauza vyšetrená a pritom poukázal, že Fico v podstate vstupuje do siedmeho roka vlády vo funkcii premiéra.

asAuthor: Em # BuwuPoqa52
Svet2014-03-1334
-
 47% ( 5 people voted )
+
Volím R. Prochádzku - priame odpovede, nezavádza, nefabuluje a nevyhýba sa otázkam

Bertold # FuliXuju84
-
 42% ( 9 people voted )
+
2014-03-13 09:11:59 5f66f754
bez komentara

starapravda # BereGysa42
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-03-13 09:13:48 c3f5e9c2

Kiska úžerník a Fico King-Kong goríl, ovečky sú rozdelené a záujmové skupiny si môžu čapkať ďalej.
http://afinabul.blog.cz/1205/fico-je-kin
g-kongom-goril

Ta tak # GybyTyke25
-
 60% ( 5 people voted )
+
2014-03-13 09:23:37 55ede337
Komu pomáha Dobrý Anjel? Obetiam medicíny.Kto mu pomáha pri hľadaní obetí? Tí,ktorí to majú na svedomí.
http://www.dobryanjel.sk/komu-pomahame/
Tieto obete potrebujú vedieť pravdu o tomto biznise a tú sa od Kisku, ani od dobrého anjela nedozvedia.

filip # WyboCeci64
-
 67% ( 11 people voted )
+
2014-03-13 09:28:04 5f66a0f8
Bertold,--- Ten postreh máš zo včerajšej debaty v TV Markíza?Ja som videla niečo iné.Fico pôsobil rozpačito, Hrušinský mal príliš veľkú vätožiaru nad hlavou,Kňažka neznášam,ale pôsobil najúprimnejšie,Kiska si myslel,že má dva rady krídel,ale ten úsmev ho prezradil.No a Procházka bol arogantný až hrôza.

Jambo # CapuSuxo47
-
 53% ( 5 people voted )
+
2014-03-13 09:45:10 4e624d06
Co ? Prochazka ?

Rudolf Vasky # HyjiMifa60
-
 50% ( 6 people voted )
+
2014-03-13 10:17:21 4a2bc7ea
loading...
Minimalne traja ludia tam nemali co hladat:

Kiska - vychodniarsky cigan , uzernik a okradac ludi , zakerny charitar k tym ludom ktorych on osobne okradol by mal skor sediet v base

Hruzovsky - zo strany komunistov a agentov STB - KDH a zahranicnych tajnych sluzieb , aparatcik a lenivy povalac , ktory nikdy nic nedokazal , hlasoval proti zvrchovanosti Slovenska ,napojeny na dunajsko-stredsku mafiu (olejari - penzion Hubert) , za vlastizradu a spojenie s mafiou vhodny pre basu

Knazko - komunisticky herec a povalac , estebak ktoreho ako jedineho komunisti v case uzavretych hranic a najtvrdsieho prenasledovania pustili na staz do Francuzska , agent francuzskej tajnej sluzby , ktora mala na starosti organizaciu prevratu v CSSR (Miterrand sa stretol niekolko krat s Havlom v Prahe a ten bol kazdu chvilu na fr velvyslanectve) , za dobre sluzby ho frantici vyznamenali (hrdo toto vynamenie zradcu nosi - vid klopu jeho saka) , za organizaciu prevratu a nastolenie vlady organizovaneho politickeho zlocinuu by mal rovnako sediet v base

krt # WisuTaru37
-
 47% ( 9 people voted )
+
2014-03-13 10:17:40 bc79b747
Fico má penu okolo úst, púšťa jed a to nie je prvá diskusia, kde sa takto prejavuje. Nemá argumenty, len špiní kade chodí. Doteraz bol v TV vždy ako sólo diskutér. Teraz dostal konkurenčných diskutérov a mentálne nestíha.
Triangel a Quatro, ľudia svojim hlasom odpovedia, či boli poškodení, alebo si pomohli. Už samotný bankový systém založený klanom Rothschild, na čele s FEDom a centrálnymi bankami, je úžernický systém, ktorý odsáva zo spoločnosti všetku nadhodnotu a udržiava permanentnú chudobu a finančné otroctvo občanov, tí nemajú čas na rodinu, na výchovu a vzdelanie detí, spoločnosť sa otriasa v základoch, je ničená multi kulti diktátom kabaly. Fico a spol. a všetky politické strany, sú oddanými služobníkmi sionistickej svetovej moci USA a EÚ, slúžia súkromným finančným korporáciám, štáty slúžia súkromnej finančnej moci a proti záujmom občanov. Štát neplní svoju základnú funkciu, podmienky života sa zhoršujú, mení sa na fašistický štát, ktorý poškodzuje občanov.

Som šokovaný, ako sa všetci kandidáti vyjadrili proti Rusku o sitácii na Ukrajine. Dnes sú známe fakty od samotných USA, že revolúcia na Ukrajine bola financovaná USA, bola dlhodobo plánovaná, pôsobili tam cvičení agenti Izraela, Kličko a Jaceniuk si chodili po rozumy do USA a Nemecka, západní diplomati verejne vystupovali na Majdane a štvali ľudí proti legitímnej ukrajinskej moci, Lajčáka a Fica nevynímajúc.
Nespochybniteľné je, že na Ukrajine došlo ku štátnemu prevratu, ktorý bol riadený cudzou mocou, bol v rozpore s platnou legislatívou Ukrajiny, EÚ, OSN. A potom sa všetci čudujú, že Putin chráni ruské záujmy na Kryme, ktoré sú zmluvne ošetrené medzinárodnými zmluvami, ktoré Putin doteraz neporušil, včítane prítomnosti vojsk na Kryme. A bude chrániť občanov Ruska pred ukrajinskými fašistami, aj na Kryme, ktorý opitý Chruščov daroval Ukrajine. Roosevelt bol v r. 1945 na Kryme v meste Jalta, on vedel, že bol v Rusku a nie na Ukrajine. Prečítajte si rozhovor Putina s novinármi.

Britský UKIP na čele s Nigel Farage je strana, ktorá háji záujmy občanov v celej EÚ proti zlovôli a moci súkromných korporácií reprezentovaných dnešnou EÚ, maoistom Barrosom, a slovenským výkvetom Monikou F.B. Na SK o libertarianizme nechyrovať, všetci politici sú v jednom šíku smerom do zadného tmavého telového otvoru EÚ a USA.

Nezávislí kandidáti sú sklamaním, vedú nezávislé reči, ale len v hraniciach Slovenska. Ale postaviť sa svetovej moci súkromných finančných korporácií, to chce človeka, ktorý je pre svoje ideály a pre blaho ľudu ochotný obetovať vlastný život, Tak ako Lincoln, Kenedy, Štefánik.

Slováci, ste odsúdení na otroctvo. Napriek tomu máte zákonný spôsob na zmenu.
Nevoľte politikov z politických kandidátok.
Zaveďte priame voľby do parlamentu z okresov, voľte nezávislých kandidátov, ktorých poznáte.
Zaveďte referendum na všetky rozhodnutia parlamentu.
Trestná zodpovednosť a odvolatelnosť politikov a poslancov.
Zrušte súkromné banky klanu Rothschild. Zriaďte štátnu banku podriadenú parlamentu a nie kabalistickému FEDu a USD.
Vráťte kompetencie štátu, ktoré politici darovali do Bruselu. Slovensko musí byť suverénny štát s vlastnou menou, ktorú vydáva štát a nie súkromné banky.

Definitiva # MunoLyhi27
-
 72% ( 26 people voted )
+
2014-03-13 10:19:13 57f4ca0a
Tiež si myslím, že hocikto z tej "druhej" garnitúry by bol lepší ako títo k.k.ti. Fico hovorí (možno správne) o úžerníctve, ale ani slovo o výpalníctve, ktoré páchajú pomocu tzv. "zákonov" na slovenskom národe!!!

M # BokiFipi82
-
 65% ( 7 people voted )
+
2014-03-13 10:27:58 d551b84e
Ale toto Kiska nemôže poprieť !


Rudolf Vasky # HyjiMifa60
-
 53% ( 5 people voted )
+
2014-03-13 10:30:23 4a2bc7ea
Faragovi su zaujmy obcanov celej EU absolutne ukradnute , je to rasista .

A o jeho prepojeni na korporacie si staci pozriet jeho video na youtube z jeho navstevy z USA a stretnutia s americkymi priemyselnikmi.

Je to tvrdy korporatny politik,, ktory haji zaujmy britskeho a americkeho velkokapitalu .

krt # WisuTaru37
-
 46% ( 3 people voted )
+
2014-03-13 10:34:27 bc79b747
To bude krása, El Prezidente HejSlovenska bude buď mafián don vlastnou hlavou ľúbiaci Pepsikolu alebo úžerník a scientológ, má vlastne táto krajina nejakú budúcnosť!!!
hejSlovak # VequLyqu54
-
 57% ( 4 people voted )
+
2014-03-13 11:05:49 5b7f43df
krt máš pravdu dnes je totiž rasista každý kto pomenuje veci pravými menami ...O prepojeniach na korporácie sa dá oveľa viac hovoriť o samotnej EU ako o Faragovi ktorý je proti nej a aj keď mu určite nejde o blaho Slovákov vedľajší produkt jeho snaženia by bol dobrý aj pre nás chcel by som vedieť koho by si nám chcel dať v ep do pozornosti snáď nie Beňovú a spol....
mudr land # KonuQovu63
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-13 11:39:01 5f66593b
ak sa fico dostane do druheho kola s nejakym "mensim zlom", do ktoreho sa potrebuje prevtelit a recyklovat sa v dobe, ked si obcania trocha vydychnu ze sa zbavili najvacisieho zla, tak volte fica, potom bude na ociach naroda, ktory sa cez fica dozvie konecnu pravdu, je to potrebne pre vyliecenie naroda !

hajzli # WuteWebu25
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-03-13 12:40:38 cc089c8e
Pár postrehov
- Fico pôsobil ako urieknutý zmok .... nemal nakoniec moc čo povedať tak si aspoň kopol do Kisku. inak, keby tam tento nebol tak Fico by bol hotový. Sám vie že nič nesplnil takže ostávali len sľuby ktoré nikoho nedojmú ....

- Kňažko ustatý postarší pán

- za Procházku tam sedelo jeho ego

- Kiska vcelku dobre kontroval a nepotvrdil že nevie rozprávať

- Hrušovský stále mimo reality

Všetci: Rusko je zlé, USA dobré

Analýza hotovásmartang # BohuPyki56
-
 54% ( 3 people voted )
+
2014-03-13 12:42:09 d90c3016
doplnkok analýzy"

Takže z týchto kandidátov rozhodne nič. Pozeral som všetky diskusie a v globále platí, že čím nižšie percento a čím menej štandartný politik, tým slobodnejší názor a triezvejšie pohľady na vec (samozrejme to neplatí absolútne)smartang # BohuPyki56
-
 57% ( 4 people voted )
+
2014-03-13 12:45:53 d90c3016
Materialisticky hierarchická spoločnosť

Robo # VigyPony01
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-13 13:05:46 3ec5e27c
PRINC # XuluLufa31
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-03-13 13:24:01 3ec5e27c
veru na slovensku su styri rocne obdobia, ale kolko je vlastne tych volebnych, furt su tu nejake volby, nedaju ty politici beznemu cloveku pokoj, furt volaco blabocu, riesia, slubuju, je to ich robota ine asi nedokazu robit a vlastne dokazu....xixixi
kombajn # HydyKuwi36
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-13 13:37:56 560dfad7
Najzákernejší a najodpornejší farizej bol Hrušovský,ktorý čisti čašu a misu zvonku, ale jeho vnútro je plné gorilie lúpeže, neprávosti a zapredanie SR.Za jeho perami má samí jed vreteníc, jeho ústa sú plné kliatby a horkosti, Preto nebudeme voliť tých ,ktorých nám nanucujú parazitné média, najmä politikoch ,ktorí boli pri devastácií Slovenska od roku 1990.A najmä tých, ktorí sa podieľali na rozkrádaní Slovenska po revolúcií pod názvom: Zachrante Markízu". Preto budeme voliť tak, ako to urobili v BB kraji zo srdcom a raciom Volíme Profesora Melníka!.
Slovan # TigeQemy48
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-03-13 13:54:00 c31c4b12
Až teraz som si všimla,že som trocha pozmenila meno Hrušovskému na Hrušinský.Aj sa podarilo. Okrem svätožiary aj herec je dobrý.

Jambo # CapuSuxo47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-13 14:12:59 4e624d06
Ja volim
- v prvom kole Helenu Mezensku - dufam, ze tak zostane v prvej linii aj po volbach a bude pokracovat na ceste na ktoru sa dala - podporim ju;
- v druhom kole Knazka - aspon sa zda byt otvoreny, lebo naozaj Fica volit nechcem - stop Gorily !
Predpokladam teda, ze druhe kolo bude Fico - Knazko.

Kukina # LibaCeky15
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-03-13 15:41:12 55a38440
Rudolf Vasky.

Vy ste uplny chuj, alebo sa len snazite nejak vyzit...
Chodte racej zobrat na ulicu ked sa uz neviete inak zivit.

capko # KivySoke83
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-13 15:46:02 5f677022
A čo pán Jurišta? Ten pán ma zaujal svojimi názormi a rozhľadom už pri voľbách vo Venezuele a od vtedy stále viac. Myslím, že to bude môj kandidát!

Pete # ByfoGawi48
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-13 17:39:48 2e1d01fd
Pete - páprďo Jurišta sa vyjadril o Tisovej republike ako o fašistickom štáte. Zabudni na neho.
Jedine Mezenská má reálnu šancu. Ostatní sú všetko z jedného cesta. Plesnivého.

marsal Zukov # DigiHaqu14
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-03-13 20:41:43 57c5a734
Kedy a kde?

Pete # ByfoGawi48
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-13 20:50:02 2e1d01fd
pozrite si všetci to druhé Vaského video o Kiskovi. Vaský má rozum aj srdce tam, kde má človek mať.
Môžete sa na ňom smiať, ale v tom videu o Kiskovi je toľko PRAVDY, koľko nebolo na Slovensku už 50 rokov. Prestaňte sa už konečne pozerať na obal, formu, počúvajte, čo hovorí a ROZMÝŠĽAJTE nad tým!

marsal Zukov # DigiHaqu14
-
 54% ( 3 people voted )
+
2014-03-13 20:54:22 57c5a734
Kedy a kde?

Pete # ByfoGawi48
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-13 21:03:41 2e1d01fd
no ja budem volit kisku. funkcia prezidenta je uplna fraska , ved sa pozrite na toho gsparka co je tam teraz. kiska povedal ze sa vzda prezidentskeho platu , takze pre mna je to jasna volba. 9000 euro posluzi niekomu inemu kto to bude viac potrebovat . fico , knazko , atd si uz nakradli dost , uz nepotrebuju
laco # HosaGivi65
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-03-13 22:06:26 4e63f821
laco - pozri si to druhé Vaského video tu v diskusii, a pekne do konca. Tam zistíš, čo je Kiska zač!
Pete - bolo to v niektorej TV diskusii už sa presne nepamätám.
Všetci aspoň čiastočne uvedomelí aj tak volia Mezenskú, voľ ju aj ty. Konečne by sme mali aspoň peknú prezidentku so SRDCOM na správnom mieste, čo je to najdôležitejšie u prezidenta. Na ostatné má poradcov a nie je ani hlúpa akú z nej robia židovské médiá.

marsal Zukov # DigiHaqu14
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-03-13 22:41:51 57c5a734
zvolme si prasiatko ktoré bude akože zastupovať naše záujmy :D JBMNT
skrec # TutuBuja47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-13 22:42:18 b229f033
Pozrite si všetci poriadne to Vaského video o Kiskovi. Triafa klinec presne po hlave. Vlastne Kisku!
Najhorší psychopati sú tí, ktorí sa chcú hrať na bohov. Rovno hovorím, ak bude druhé kolo Fico - Kiska, volím Fica.
Ale Helenka sa aj tak dostane do 2. kola, takže našťastie takúto voľbu nebudem musieť podstúpiť.


marsal Zukov # DigiHaqu14
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-03-13 22:44:39 57c5a734
Všetci to tak robia! Okradnú ľudí o milión potom dajú sto na charitu (samozrejme pred kamerami). Alebo cez "Nadáciu" , na ktorej sa ešte sami napasú a dúfajú, že ich to spasí!

Mik # FeqyHavu63
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-14 06:58:58 2e1d01fd
Tak už ste si zvolili :) tak ako som predpokladál. Hurááááááááááá teľce
prave # MytiGymo47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-16 05:27:39 3ea9bd4e

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
dva   štyri
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Nenažraní europoslanci


Nenažraní europoslanci
Hneď na úvod poviem otvorene – nemám rád europoslancov bez ohľadu na ich stranícky pôvod. Nie pre ich osobné či odborné (ne)kvality, ale proste preto, že ich považujem za nadmieru vyp...
20 LÉKŮ, KTERÉ ZPŮSOBUJÍ ZTRÁTU PAMĚTI
Fenomén zvaný vlastenectví
Vážený pán premiér, veľmi si prajem, aby ste zostali premiérom!

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0709 s
handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo