Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Fico, Churchill a „ kořalka“


Fico, Churchill a „ kořalka“

Musela som si sadnúť , keď som počula prezidenta ČR Zemana, spievať ódy na Roberta Fica a vyznamenať ho. Úplnou katastrofou však bolo Zemanovo porovnanie Fica s jedným z najvýznamnejších štátnikov 20. Storočia, Winstonom Churchillom.

Toto si si anglický politk naozaj nezaslúžil .

Pretože Fica môže s Curchillom porovnávať iba mentálne chorý človek alebo alkoholik, k čomu sa pán prezident Zeman zjavne pomaly približuje.

Churchill, na rozdiel od Fica, nikdy neškodil Británii. I keď keď nie všetky jeho rozhodnutia boli vždy bez kritiky.

Fico škodí našej krajine hlavne tým , že ju on a celá jeho rektoskopická kohorta beztrestne rabuje, či už prostredníctvom finančných špekulantov alebo netransparentnými tendrami cez nastrčené firmy alebo tzv. agentúry.

Pretože sústavne klame.

Pretože je plne zodpovedný za emisný podvod.

Pretože kryje zločiny.

Pretože stráca pamäť či bol na Vazovovej alebo nie ( Mega kauza Gorila)

Pretože jeho vláda ničí a bude ešte viac drobných podnikateľov.

Pretože kryje trestné činy svojich ministrov. / najnovšia Richterova kauza ak už toto nie je trestný čin, tak čo potom/ a u Richtera ide už o druhú kauzu.

Apropo , keď sa išiel bývalý minister financii Počiatek previesť na Jachte s chlapcami z JaT, tesne pred zverejnením kurzu Eura, nebolo to tiež nič divného. V každej inej , myslím tým demokratickej spoločnosti, by bol na minútu vyhodený.

.Pretože má rád Putina a všetko , čo má niečo spoločné s Ruskom. Napríklad Penta , a absolvent kagebackej školy v Moskve , Maroš Šefčovič, ktorý rozumie absolútne všetkemu na zemi i vo vesmíre.

SIR Churchil nebol len výborným politikom , ale sj spisovateľom , v roku 1953 dostal dokonca Nobelovu cenu.

Najvyšší čas , aby Fico napísal knihu. Najlepšie o tom, ako i keď bol horlivý komunista , vo svojom vnútri bol vždy dobrým veriacim človekom a chodil aj do kostola.

No ktoré oko by zostalo suché?

http://duranikova.blog.sme.sk /c/368032/fico-churchill-a-koralka.html< /span>Author: Jarmila Duranikova # DiqoMute39
Slovensko2014-11-028
-
 43% ( 13 people voted )
+
Rozhodol som sa, že budem písať úplne pokojne, vysvetľovať, poúčať, dopĺňať, načo útočiť, nakoniec uvidím výsledný efekt.
Nie je správne predkladať pochybné tézy, že vraj istá osoba je jedným z najvýznamnejších štátnikov, pretože nebolo uvedené, kým je uznávaný a prečo je uznávaný a ani počet a miesto pobytu uznávateľov, takže jeden uznáva, alebo skôr nikto a iný zatracuje, ale pisateľka berie svoj vlastný osobný, vôbec nie presvedčivý názor za všeobecne smerodajný. Presnejšie by bolo napísať, že v jej kruhoch sa mimoriadne darí roznáške alkoholu, prekračovaniu dymového zatmenia a drogovým halucináciám a tieto vlastnosti prinášal nestriedmy štátnik a hneď sú odhalené pohnútky obdivu. Alebo isté početné vrtošivé bombičky, čo zhadzovali mierotvorcovia na nepoddajných, iná náklonnosť sa ponúka. Alebo pre prezieravé zničenie námorného loďstva bývalého spojenca.
Prípadne postačí viera, že neškodil Británii, ale čím sa to prejavovalo, už nie je vôbec popísané. Ani opak, príklad poškodzovania Británie, aby bližším porovnaním možností by sa odlíšili tieto varianty, aby bolo možné uznať, že viera v nepoškodzovanie je podopretá faktografiou, alebo zostáva v poli náboženskom. A predovšetkým vystúpiť s úvodným postulátom, že ak spomínaná osoba neškodila, tak neškodila ako etatista, teda etatizmus neškodil, plná moc neškodila, teror neškodil, ale prospieval, hrdina článku je chválený ako najsprávnejší etatista, čo splnil zadanie a preto etatizmus na večné veky, ale najprv vybrať správnych britsky vyškolených súdruhov úradníkov, ktorí by ako nedosiahnuteľné štátnické nebo nedokázali škodiť.
Veľmi smutné a nebritské sú pomery rabovačiek, to by sa v britskom etatizme nemohlo udiať, tam sa plytvanie nakradnutého výpalného kontroluje aspoň na štyroch úrovniach a obchádzanie „zákonov“, ich samovysvetľovanie by si nedovolili. Zákon je predsa najvyššou inštanciou, neprehliadnuteľným božstvom a chamtivosť nemá dostať príležitosť. Trestné činy sú hanba, jednoznačne, zákon je jasný a kto porušil ustanovenia božstva, musí okamžite odísť, v demokratickej spoločnosti by mal vedieť čo spôsobil a ako sa zachovať, voličstvo, veriace masy vidia jeho prešľapy a promptne reagujú, ale postoje neveriacich vo vysokých úradoch sa bez trestu a bez ostychu nedvíhajú, škandálne, som šokovaný ak porovnávaním zisťujeme rozdielnosť s britským riešením.
Drobných podnikateľov vyničiť, áno, je to neveselé, ako vláda vplýva na výkonnosť jednotlivcov, ja sa tiež o nich troščím, aby sa udržali, keď sú už takí drobní a neviditeľní, bez tejto vlády by zbohatli aj 2 krát toľko a v Británii by sa číslo zdvihlo ešte dvojnásobne, nezabúdajte na veľkú pravdu, že aj za pokazenou chladničkou stojí Počiatek, začalo to jachtou, a pokiaľ zostane ministrom, tak sa obávam, že drobní podnikatelia prejdú až do stavu mikro na veľkú radosť finančných skupín.

Lidhja # JojaVime40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-11-03 03:53:24 b228f0a5
Tu by sa žiadalo od autorky definovať oč kráči : či len "alkoholizmus " Zemana! ..či len "nedozierne " prednosti Churchila...či len "negatívne " kauzy Fica! Ono objektívny pohľad je čosi iné vážená Jarmila D..39! Ale čo už idú voľby a každá sranda niečo stojí... Ta ne.../Som presvedčený že pri takomto ..tendenčnom posudzovaní dokážete urobiť aj z čerta-diabla ---andelíka , a z andelíka... pekelného majstra!
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-11-03 07:37:12 58d4289b
Uchraňujte ma všetci svätí keď by som sa chcel niekoho zastávať či hanobiť! Ale že Zemana zvolilo za prezidenta viac ako 50% naších Čechov--aj z jeho "kořalkovými figľami", a že Churchil dostal Nobel cenu , má nesporné zásluhy na výsledku IISW a pritom ... Loďstvo, Dardanely, Bangladéš, náter od Japoncov v JV Ázií, Drážďany--bombardovanie ..na konci..,a Ficové nedostatky , kauzy... boli načrtnuté a nevyvážené..."dostatkami"...aj jeho volili a volia na SK slušné percenta....Takže práve...za takýto prístup ...Váš ..Jarmila D39 ...ktorý absentuje sú dnešní tendenční "manipulátori -masmediálny " mimo pozornosti , aj vo SME....
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-11-03 08:14:27 58d4289b
Pre poriadok! Istí vtipálek kdesi zverejnil dve fotografie pri futbalovom zákroku.."skoro identickom."!Na jednej excelentní futbalista Škrtel či Hamšík a na druhej Fico ...a s textom snažiacím sa čosi vyjadriť futbalovým "žargónom" . Nevedel som či sa mám smiať, plakať alebo ľutovať autora! Ono totiž Fico hrával nejaký fudbal --kedysi, má isté schopnosti no virtualite naších reprezentantov sa nikdy nevyroná !Samozrejme som pyšný za ich futbalové umenie a dôstojnú reprezentáciu! Na druhej stane ich umenie porovnávať s politickou reprezentáciou je skôr GÝČ ako vtip! Už len vedomostne /okrem jazykov/ a odbornými znalosťami... nie je čo porovnávať...
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-11-03 08:49:40 58d4289b
volby su este daleko a oni uz takto...xixixi
kombajn # HydyKuwi36
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-11-03 23:28:50 56186deb

tlc # XopeFefu59
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-11-04 07:29:54 5b94174a
loading...
A viete čo? SDKÚ už dávno neriadila kormidlo dejín ku predu /spátky ni krok/na Slovensku.
Zrejme ju presadia aj také mená ako pani "US múdra" Radičová,dobrý anjel Kiska a aj padlý anjel Bezák.A niekde sa hádam nájde aj miesto pre STÁÁÁRnuceho blonďáčika s kondičkou žiačika-Dzurindu.Samozrejme ak ho nepostihne nejaký zákerný teroristický útok na maratóne v USA,alebo náhla srdcová príhoda z nadmerného sebaobetavého tréningu.Veď o sebaobetovaní v politike vie toho najviac práve on...rozprávať.A predbehne ho taký amatér ako Fico.
Zas veru, nebude z čoho vyberať.


cobra # WykeXala95
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-11-04 10:45:28 55f814c2

Ci ten ,ci ten - stale zle. Vzdy volte nove strany aj ked zaruka ze nieco bude inksie je miziva. Ale aspon nenechavajte kradnut stale tych istych dookola.
Este upozornim ze nemyslim recyklovanych ppolitikov v inych stranach. Tam kde zoberu jedineho ktory vymenil kabat zasadne nevolit.

MM # SidaSafa91
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-11-05 11:14:45 d94b4912

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
jeden   sed
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

O jednom liberálnom zadarmo


O jednom liberálnom zadarmo
Voľby sa nezadržateľne blížia, a to zobudilo zadarmistov. Jedni zadarmo núkajú, druhí zvažujú, ktoré zadarmo je väčšie a lepšie. A obe skupiny spoločne s dešpektom hľadia na tých...
Propad trhu – krátkodobý nebo dlouhodobý jev?
Tajemné výbuchy ve vrbětickém muničáku
Anarchokapitalismus, díl šestnáctý: Armáda

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0287 s
good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage