Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Feministkou naruby a z donucení


Feministkou naruby a z donucení

Já jsem byla vždy sebevědomé a trošku tvrdohlavé děvče. Nelíbila se mi podřízená pozice žen. V dětství jsem vykřikovala na rodinných sešlostech, že se nikdy nevdám, protože se nenechám zotročovat nějakým ješitným mužem. A jak to dopadlo? Vdávala jsem se ve dvaceti a v jednadvaceti jsem porodila první dítě. Manželství a mateřství trochu obrousilo hrany mé rétoriky, ale ne úplně.

Prostě nesnáším nespravedlnost a hloupé předsudky.Ženy jsou stejně chytré jako muži a stejně šikovné. Vždy mi vadilo takové to předsudečné to je ženská, ta to nezvládne. Dnes už vím jak která a jak kdy. Nikdy jsem nebojovala za to, aby ženy za každou cenu někde měly být ve vrcholných pozicích, v politice, v armádě nebo tak něco. Bojovala jsem za to, aby měly možnost volby. Proč? Protože jsem ji chtěla sama pro sebe...

Moje mateřství mě naučilo nejvíc. Ač jsem vždy brblala a od dětství jsem byla dost ambiciózní, jako matka jsem se dost stáhla. Intuice a moje pudy mi říkaly, že děti jsou nejvíc. Že potřebují moji péči a maximální soustředění. Našla jsem si klidnou práci a držela jsem se zpátky. Hodiny a hodiny jsem poslouchala dětské problémy, snažila se je motivovat a podporovat. A celou dobu jsem věděla, že ta trocha sebezapření a uskromnění se vyplatí. A vyplnilo se mi to děti jsou dospělé a samostatné a já si teď můžu žít svůj život a mám ho ještě celou půlku před sebou. Není to parádní?

Takové ty genderové specialistky moc nemusím, tlačí ženské násilím někam, kam se jim nechce.Proč by měly být ženy v politice za každou cenu? Proč by měly bojovat s muži, aby v korporátních firmách dělaly kariéru?Vždyť je to otrava a komplikace a odvádí ženu od dětí, které ji prostě potřebují. Něco jiného je, když jsou děti větší. Nikdy nezapomenu na debatu v olomouckém Divadle hudby, kdy jsem odmítla koncept navrhovaný Kateřinou Jacques. Chtěla, aby politické strany měly dětské koutky a na schůze tak mohly chodit i ženy. Proboha proč? Proč bych měla tahat děti někde po schůzích? Není lepší pár let počkat, až děti trochu odrostou?

Jsem proti kvótám a to zásadně. Feminismus tak, jak ho vidíme dnes, je mi odporný.To ale neznamená, že se mi pořád příčí podceňování žen a jejich odsouvání do podřízených pozic. Typické jsou reakce hloupých mužů, kteří když nemají argumenty v diskusi s ženou, zaútočí na její ženství. Sama jsem častokrát byla posílána ke sporáku. To je podlé a slabošské. Ale to jsou ty nejmenší problémy, které dnes ženy u nás trápí. S tím se každá žena rychle vypořádá. Co by ženy v jiných zemích daly za takové problémy!

shariaislam

Jen děvky potřebují klitoris materiál britských muslimů

Trápí mě totiž postavení žen v islámu. To je absolutně nechutné a pro každého rozumného člověka nepřijatelné.Tady by feministky měly řvát a to 24 hodin denně! Místo toho vidíme mlčení v lepším případě a v horším případě feministky pějí ódy na zahalování. Dokonce žblebtají nesmysly, jak je to zahalování osvobozující! Je mi z celého genderového hnutí na nic. Pokud jim skutečně jde o rovnoprávnost ženy, měly by stát v první linii a na barikádách zvedat prapor osvobození ženy v islámu. Jenže ony to nedělají. Místo toho se navážejí do těch, kteří se na problém islámu a na násilí na ženách snaží upozorňovat.Author: Eva Hrindova # WihuDefi83
Európa2015-04-1014
-
 56% ( 6 people voted )
+
aspon jedna to ma v hlave v poriadku ... drzim palce.
hyena # TojoNyxo18
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-04-10 16:32:21 4df7e2cd
Nikdy som nechápala ženy, ktorým neboli dosť dobrí naši slovenskí, alebo českí muži a naše kultúrno-náboženské prostredie, ktoré je nám prirodzené a dáva nám slobodu, ale sa dokázali bezhlavo zamilovať do cudzincov vyznávajúcich islam a ešte pochabejšie sa s nimi sobášili. Nechcem brať autorke ilúzie v jej boji s islamom, len pripomínam že aj na islam konvertujúce spoluobčianky majú predsa možnosť voľby. Takže jej feministický ideál by mal byť naplnený. Feminizmus vo svojej podstate je kompletne od veci, ženy nie sú schopné podávať výkony zodpovedajúce mužským výkonom. Je dávno zistené, že ženy, ktoré pracujú v mužských profesiách (manažérky, reportérky) dosahujú zvýšenú hladinu mužského hormónu testosterónu, čo sa následne u nich prejavuje psychicky aj fyzicky. Celé zrovnoprávňovanie je choré, skôr treba hľadať spôsob ako dosiahnuť súlad a vzájomné dopĺňanie medzi mužským a ženským svetom - v práci aj v súkromí.

anaste # NyjeQoga34
-
 62% ( 16 people voted )
+
2015-04-10 17:16:38 4e639aac
anaste

Ako vzdy, za jedna... :)


Muammar # TudyBaco90
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-04-10 17:21:25 b7cfe877
Mozno by si Evicka mala zdvihnut svoju feministicku zastavu radsej v boji proti utrpeniu tychto dam...? Pozri ako kvoli tym odpornym muzom musia trpiet..


Chocholousek # CuduComu07
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-04-10 17:24:53 b7cfe877
Alebo aspon v boji proti utrpeniu tychto dam...? Pozri, muzi im nedovolia nosit ani tricka, vies si predstavit, ze by si takto bola nutena ist v zime na nakupy do Tesca..?


Chocholousek # CuduComu07
-
 67% ( 5 people voted )
+
2015-04-10 17:30:47 b7cfe877
anaste, tak to ťa lenka nepochváli!
aaa # RuxaQija4
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-04-10 17:32:31 b229782c
loading...
aaa - možno môj názor nie je zrovna moderný, ale muži aj ženy sa vzájomne potrebujeme. Musím ti povedať, že ja mužským šovinizmom naozaj netrpím. Dosť som prežila v mužských kolektívoch - na strednej škole, na vysokej, v práci, v rodine a nikdy mi žiaden chlap nejako významne neublížil a aj keď dosiahnutie dohody niekedy nebolo možné hneď, vždy som hľadala spôsob ako s nimi prežiť a napokon muži tiež. Aj ženské nároky sa dajú predostrieť tak, aby mužov zbytočne nedráždili - aby aj vlk bol nažratý, aj ovca celá...
anaste # NyjeQoga34
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-04-10 17:51:06 4e639aac
Je to inde!Nejaký "feminizmus" ako pojem síce hovorí --čosi o ženách--- ale je to inak..Každý a jeden ATEISTA..nemá s tým problém. Rozdiely žena -muž..nachápe ináč.. len v "milimetrovom" rozdiely .dáš máš---máš dáš../ Kvality sú ale charakterizované véééééééľmi maličkými rozdielmi! Všetko je v nábožensky definovanými --aj zvrátenosťami --stavmi. Nikdy , žiadna , nikde náboženská "odnož " nestanovila priateľné riešenia pre fungovanie . Dnešná kultúra , u nás, je silne poznačená rimsko-kresťanským výkladom --a dostáva sa do problémov.Osobnosť , ako taká , je "bezrozdielná" v poslaní , je v prezente rovnocenná. Súkromie, ale, je zmyselné bez nutnosti verejného prezentu---Všetky iné "nábožensko-duchovné" riešenia "nejakého" feminimizmu.. skôr či neskôr zaniknú --SÚ ĽUĎMI VYMYSLENÉ...Pri obecnej rovnocennosti a súkromnej vzácnosti je problém "feminimizmu" skôr úsmevný.
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-04-10 20:06:05 58d4289b
Feminism Was Created To Destabilize Society, Tax Women and set up the NWO - Aaron RussoHollywood producer, filmmaker, activist and truth seeker Aaron Russo reveals some of the REAL reasons for feminism which was funded and pushed by the Rockefellers and the CIA for very nefarious reasons, which includes being part of their central banking worldwide takeover to help set up the New World Order
Aaron Russo about Rockefellers (cz subtitles) https://www.youtube.com/watch?v=KxT6v5Q6JWA


banzai # ConiBepo87
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-04-10 23:09:36 586708bf
Opäť balady o zlom a dobrom policajtovi. Z donútenia zastupuje novú vetvu feminizmu. Nikým nevyžiadaná súdružka plánovačka chce naprávať krivdy, keď už jej deti poodlietali.
Nútia ženy ísť do politiky, kam sa im vonkoncom nechce a pritom všetky sa starostia o obriezku? Zadala si prieskum? Vieš vôbec, koľko žien je feministiek, koľké spomedzi nich majú akúkoľvek snahu sa zaoberať, nie klebetiť o čomkoľvek vzdialenom od ich osobných a rodinných starostí? Nezapájaj ženy, len preto, že máš rovnaké pohlavie do tvojich bojov.
Je nepochopiteľné, ak aj uvedomelé feministky nenašli spoločnú reč? Jedny ženy túžia po uľahčení kariérneho vzostupu, preto zápasia v etatizme, autorka je zrejme nesebavedomá, neambiciózna domáca panička, preto im nepraje úspech a zúri, že neuprednostnili jej ponuku.
Genderové špecialistky majú právo stanoviť si vlastné priority a keďže sa ich striktne držia, preto ich osočuje. Úplne bežné, že sa navzájom feministky hašteria, nedokážu zosúladiť vlastné predstavy a vytýčiť iba jednu a pre všetky. Podkopávajú samé seba.
Prečo by kariéristky mali dbať o nevzdelané, zaostalé ženy v Afrike, ide o tvoju agendu, ty sa staraj.
Dávajú prednosť žiadostiam, ktorým aj bolo možné zo strany etatizmu vyhovieť. Nepúšťajú sa príliš ďaleko, nie sú súdružky komsomoľky, čo sa predriapajú na glóbus, aby sa všetky spojili. Prečo by ich mali trápiť neznáme ženy. Chcú byť v politike a mať pri sebe deti.
Zásadne proti kvótam? Tiež si zásadne proti etatizmu, ktorý garantuje tvoje ženské rovnocenné práva, volebné právo, prídavky na deti? Nemáš záujem o politiku, preto si proti kvótam, naozajstná hrdinka, nechceš sa brodiť politickou žumpou, preto odvážne odmietaš, lenže kvóty sú iba jedným úlomkom v rámci vydobytého celku, ktorý už feministky dosiahli.
Feminizmus ti je odporný, lebo si nevyužitá lenivá domáca puťka, ak sa snažia pretlačiť zákonmi vyšší podiel prítomnosti tvojho pohlavia, by si sa mala tešiť, pretože dosiaľ boli podľa teba odsúvané do podriadených pozícií. Nebyť tebou odsudzovaného variantu feminizmu, ani by nikto nezistil, že ste rovnako šikovné a zostávali by v ľuďoch iba zakorenené predsudky, ktoré tomu oponujú. Ako vyšla prax? Ktorá ako, všakže.
Urážaš aktivitu feministiek, lebo si sa neodvážila zúžitkovať ich neustále ponosy.
Zrazili sa dve feministické ideológie, jedna uprednostňuje kočíky a škôlku v parlamente, čomu sa autorka posmievala, a dourážala tie isté ženy, že si nevšímajú islam. Samé sa rozhodli vybrať si vlastnú cestu a nie sú povinné nasledovať novoprebudenú feministku, ktorá si prečítala niečo v časopise a vrhla sa na oslobodzovanie postavenia žien v islame.
Pokiaľ vidia zahaľovanie ako oslobodzujúce, tým ukázali vlastný postoj, nie sú povinné sa otrocky podriadiť, len preto, že si sa rozbesnila. Majú hneď pritakávať? Feministky majú právo mlčať na tvoj krik, sú podľa teba totiž nerozumné, lebo presadzujú kvóty.
Islam je v skutočnosti zamračený a výbojnejší talmudizmus, s ešte viac skresleným pohľadom na starý zákon, aj obriezka prišla od nich.
Modloslužobnícky islam neuznáva Christa ako Boha, ale povyšuje nad neho Mohameda, neuctievajú kríž, ktorý sa im hnusí, pozná právne ustanovenie o prijatí štyroch manželiek a ak bude možné aj tisíc súložníc, opúšťajú manželky, kedy sa im zmyslí, čo nespomínala ani autorka. Vyčítať obriezku je oproti mnou zaznamenanému úbohosť. Útlak ženy v moslimskom temne spočíva v nevedomosti o pravom Bohu, všetko ostatné sú ešte predislamské zvyky ako ukameňovanie, ktorých uplatňovanie má svoj zmysel.
Autorka je nezastaviteľná bláznivá revolucionárka, vrieska spoza hraníc a snaží sa bojovať proti niečomu, čo sa aj vyskytuje, ale nie úplne všade na teritóriách nazvaných islamskými, kam by sa jej susedky presťahovali. Aj keby samotný alláh pripísal ako povinnosť vleklé ponižovanie žien, musí sa nájsť v prvom rade domáci tyran. Ak sa neodváži, tak psychopatický islam nie je naplnený v každej rodine.
Kvóty nezaujímajú teba, pretože ich dostupnosť nevyužívaš. Potraty sú takisto násilie na ženách a u moslimských sa vyskytujú zriedkavo.

Melchisedech # NekiJequ84
-
 42% ( 2 people voted )
+
2015-04-11 00:48:24 5f663d1a
Vitaj doma, stava tomu rozhodne nechyba, klasika... :)


Chocholousek # CuduComu07
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-04-11 01:07:31 b7cfe877
"Feministicke hnutie" malo zo zaciatku svoj vyznam - nikto nema pravo robit z inej ludskej bytosti menejcennu, ci uz to boli zeny, alebo otroci ... Zial feministicke hnutie sa znetvorilo do podoby, ked sa zo zien robia pomaly muzi, propaguju sa spominane gender ideologie, potraty atd.
a Islam je kapitola sama o sebe ...

"Feministicke hnutie" malo zo zaciatku svoj vyznam - nikto nema pravo robit z inej ludskej bytosti menejcennu, ci uz to boli zeny, alebo otroci ... Zial feministicke hnutie sa znetvorilo do podoby, ked sa zo zien robia pomaly muzi, propaguju sa spominane gender ideologie, potraty atd.
a Islam je kapitola sama o sebe ...


"anaste, tak to ťa lenka nepochváli!"


ja tu niesom od toho, aby som ju chvalila
LenkaB # LyroKomo25
-
 58% ( 2 people voted )
+
2015-04-11 01:31:07 58d7436a
Feministické hnutie začalo ako experiment, ktorý sa nenápadne povýšil na spoločenskú úlohu. Postupne sa vymkol kontrole. (Rovnako ako neskôr iný, tzv. muľtikuľti experiment na spoločenskú objednávku). Dnes je to spoločensky dosť silná skupina infiltrovaná do verejného života, ktorá si osvojuje pchať paprče do tradičných mužských záležitostí. Túto zvrátenosť skutočne podporuje i línia gender ideológie. Presviedčať ženu, že nepatrí prirodzene do kuchyne, k sporáku, k vysavaču a domácim prácam, to je skutočne nezodpovedné. A my, aby sme pomaly šli štrikovať či rodiť...
Teraz sa na pár hodín odmlčím, idem na chatu pod Pradědem. Tam feministická propaganda rozhodne nebude mať miesta.

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 61% ( 8 people voted )
+
2015-04-11 09:25:34 bc7b649f
:)))))))
LenkaB # LyroKomo25
-
 62% ( 3 people voted )
+
2015-04-17 21:32:50 58d7436a

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
jeden   päť
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Rusko pomalu škrtí Evropě kohoutek se zemním plynem


											Rusko pomalu škrtí Evropě kohoutek se zemním plynem
Zatímco ukrajinský operátor plynovodu Naftogaz prohlašuje, že veškerá přeprava plynu z Ruska do Evropy běží normálně, Bloomberg hlásí, že ruský export zemního plynu do Evropy slá...
Vývoj verejného dlhu SR
Estonský pozemní bojový dron THeMIS ADDER má za sebou ostré střelby
Čo majú spoločné karibskí piráti a kalifornskí väzni?

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0389 s
important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | good positive news inspirational stories articles | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo