Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Eurozóna sa nepoučila, Grécko odmietlo jej hru


Eurozóna sa nepoučila, Grécko odmietlo jej hru

V Grécku sa schyľuje k veľkému finále. Samozrejme, nielen v Grécku, ale aj v celej eurozóne. V podstate štyri mesiace odkedy bol predĺžený druhý záchranný balík, sa vyjednáva o tom, že koľko teda budú tí Gréci šetriť a aké budú robiť reformy. Gréci, samozrejme, šetriť nechcú, ani nebudú. Tvrdím to 5 roko. Reformy sa im tiež veľmi robiť nechce, ale chcú peniaze.


Eurozóna na druhej strane vraví:

"My vám tie peniaze dáme, len prosím vás pekne niečo urobte, aby sme tu neboli za úplne trúby, že dávame peniaze len tak."

A to Gréci odmietajú.

Musím povedať , idú na to veľmi fíkane a presne prekukli politiku eurozóny, ktorá je v podstate postavená na tom, že silou mocou proti akejkoľvek ekonomickej logike chcú udržať všetky krajiny v eurozóne. Nemajú dlhodobo šancu, ale keďže nie sú to peniaze politikov, no tak míňajú peniaze daňovníkov, a to im je úplne jedno.

Buď eurozóna sklopí uši, alebo Grécko zbankrotuje

Problém je ale teda v tom, že po prvé, Gréci odmietli hrať túto hru eurozóny, na rozdiel od predošlej vlády a pomerne sebavedome vravia:

"Tu máte nejaký návrh opatrení a ďalší už nebude."

Toto povedal povedal grécky minister financií a už odmieta predkladať nejaký ďalší balík. Teraz si eurozóna bude musieť premyslieť, čo spraví buď sklopí uši a dá Grécku aj tak tie peniaze, ide konkrétne o 7,2 miliardy eur, ešte zbytok toho druhého záchranného balíka a ďalších 10,9 miliardy eur, čo sú peniaze, ktoré boli pôvodne určené na záchranu bánk a chcú to presunúť na financovanie vládnych výdavkov a splácanie existujúcich dlhov tým, že budú robiť nové.

Takže buď v podstate bez nejakých výraznejších podmienok eurozóna tieto peniaze pustí, a potom môžu čakať obrovské problémy najmä v Španielsku, kde zaručene vyhrá strana Podemos, ktorá vlastne hovorí to isté ako grécka vládna strana Syriza, alebo nedajú tieto peniaze, a potom Grécko od 1. júla v podstate zbankrotovalo.

Grécko držia pri živote ELA úvery

A to preto, lebo momentálne Grécko držia pri živote takzvané ELA úvery. To sú núdzové úvery, ktoré síce schvaľuje Európska centrálna banka, ale generuje ich Grécka národná banka. Medzičasom to je takmer 100 miliárd eur, čiže riadna paleta, ktorú treba prirátať k tým existujúcim 330 miliardám celkového dlhu, a to vlastne teda drží Grékov pri živote, ale problém je, že ELA úvery nesmú byť poskytnuté, ak neprebieha žiaden záchranný program. Ten posledný, ktorý mal pôvodne končiť koncom roka 2014 bol ešte za čias minulej vlády predĺžený najprv do 28. februára, a potom za už tejto vlády predĺžený do 30 júna. Dnes máme 16. jún, majú 14 dní na to, aby sa dohodli. Problém je, že túto dohodu musí ešte schváliť napríklad nemecký parlament, ale aj niektoré iné parlamenty, čiže sú tam nejaké technické lehoty. Ja odhadujem okolo 22. júna je všetkým známe, že je koniec, ale ten vlak, ktorý sa veľkou rýchlosťou rúti na betónovú stenu, narazí až 1. júla, kedy prestanú platiť ELA úvery a Grécko bude musieť vyhlásiť platobnú neschopnosť, nielen deklaratórne, ale aj fakticky.

Dve možné alternatívy pre eurozónu

Z tohto celého plynie pre eurozónu, jej obyvateľov a voličov jedno obrovské ani nie ponaučenie, ale skôr uvedomenie si, že eurozónu v podstate čakajú len dve možné alternatívy: buď bude z eurozóny fiškálna únia, kedy budeme mať jeden spoločný rozpočet a kedy sa vlastne dlhodobo budú transferovať peniaze zo severu na juh alebo z hlúpejších krajín do šikovnejších krajín, alebo druhá alternatíva je rozpad eurozóny.

Takto ďaleko to došlo a došlo to tam preto, lebo tí, ktorí mali eurozónu kvázi na zodpovednosti, Barroso, Juncker, Merkelová, Schulz, Hollande a všetci ďalší, tak neboli dostatočne odvážni na to, aby poctivo dodržiavali svoje vlastné pravidlá.
Author: richard sulik # QuguValo50
Európa2015-06-184
-
 46%  ( 3 people voted )
+
neviem ake peniaze tym Grekom daju, to su len posrate bachorky ... priklad : dlzia 10 mil... teda prasivy menovy fond vykuzli 10 mil a pozicia im... samozrejme, tie peniaze co Greci dostanu sa cez banky okamzite vratia tam odkial prisli a jedine co Grekom ostane su dalsie uroky ..... Ti Greci su jedini rozumni narod v celej eurozone, pred celou posra.tou EU ziadna krajina nic nedlzila, teda okrem Grecka , teraz dlzi kazda jedna ... pre mna trochu nepochopitelne tie bachorky o dlhsie sa dozivajucej populacii a o tom ze nema kto platit dane atd, to si mozu nechat pre poloretardovanych =D toto je planovana akcia od zaciatku do konca ...
cickosko # FajeLyna69
-
 58%  ( 2 people voted )
+
2015-06-19 18:48:52 bc7b648c
Noo mozno o mesiac budeme aj my vyberat a menit Eura za dolare. A nase banky budu tiez kolabovat. :P Ja by som navrhoval uhradit dlhy Eurozony predajom statneho majetku cca 50 percent. A ostat 50 percent nech uhradia obcania kedze akceptovali rozhodnutia svojich vlad.:)
Dodino # BupaJene84
-
 45%  ( 1 people voted )
+
2015-06-19 19:59:22 3ec5f321
Len ,tak na chvilku si predstavme ze eurozona padne.pytam sa kto z to ho vyjde z najmensim hnevom.moze byt ,, uk,, ?

Robert # TaxyXaku56
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2015-06-20 00:17:57 4e16919e
Tak toto sa mi ráta. Podľa mňa toto je najmúdrejšie, najchytrejšie a spravodlivé rozhodnutie. Najspravodlivejšie by však bolo, odpustiť Aténam úročenie dlhu na dobu 10-20 rokov, alebo úročiť podľa jadrovej inflácie - to by bola skutočná pomoc. Vezmite si na zváženie fakty. Gréci majú strategickú polohu - vedľa je Turecko a na juhu Afrika a všade hrozí, že teroristi môžu spôsobiť hotové prevraty v režimoch. Ak Gréci zbankrotujú alebo sa im značne podlomí infraštruktúra armáda a bezpečnostné zložky zlyhajú - máme všetci problém. K tomu ešte treba počítať s "utečencami" z Afriky. Ja neviem ako vy, ale ja furt vidím samých chlapov v najlepších rokoch. Jeden utečenec vyjde EU na 6000 tisíc EUR za túto sumu môžu v Afrike ukončiť 6 "utečencov" stredné školy.

Ďaľším problémom je podlomená a skorumpovaná štruktúra štátov na Balkáne, teroristi vyzývajú Balkánskych moslimov na džihád. Dajte si dokopy sled udalostí, ako sú riadané. O niekoľko rokov možno mesiacov budeme mať na južných hraniciach EU obrovský problém. Každý piaty utečenec ide do EU cez Maďarsko a toto číslo sa po "krachu" Grécka určite zvýši.

Viem že toto je mimo ale nechápem jednej veci, prečo väčšina z nás nazýva organizovanú skupinu teroristov v Iraku a v Sýrii Islamský štát? Slovo štát tam určite nemá čo hľadať. Slová sú veľmi mocným nástrojom a preto slovom štát PROSIM VAS NELEGITIMUJTE túto barbarskú organizáciu sú to teroristi a slovom štát ich nenazývajme.

Ďalšou vecou, ktorá má zaráža je fakt, že pred stovkami rokov, keď moslimovia dobyli bez boja Jeruzalem a zrušili židom zákaz pobytu, ktorý predtým uvalila východorímska ríša (Theodosius I. a Theodosius II.), tak tam vtedy boli kresťania a nevraždilo sa, na uliciach netiekla krv, ale ozývali sa slová koránu.

A preto slovo islamský v slovnom spojení islamský štát - nemá čo robiť.

Ďaľšou vecou, ktorá ma zaráža, je že Korán hovorí o rovnosti pred Alahom a prikazuje žiť v demokracii. Pýtam sa prečo potom ženy nemajú prakticky žiadne práva oproti mužom a prečo teroristi si nezriadili skutočnú demokraciu, ktorú im prikazuje korán. Keď som videl, ako
krvou zaliate deti v Iraku a v Sýrii plačú a čakajú nato, kedy ich zaživa pochovajú, tak som
si uvedomil, že ako hlboko môžu vlastne ľudia klesnúť a ísť proti zdravému rozumu. Sme skutočne takáto zver?

Islam je nebezpečné náboženstvo pre FED iba v tom, že ako jediné /ak neberieme do úvahy samotných židov/ praktizuje bezúročnú ekonomiku. Aj židia medzi sebou praktikovali bezúročnú ekonomiku dlhé stovky rokov v Európe až nakoniec ich ekonomická sila začala židom z bankové sveta robiť vrásky na čele a potom sa stalo niečo tak odporné a barbarské na čo Boh nikdy nezabudne.

Veľmi ma zaráža fakt, že ilumináti aj slobodomurári a iné organizácie veľmi dobre vedia, že kolíska ľudstva leží na území dávnej a slávnej mezopotámie, tam nás učili písmu, slovu, kultúre a vštepovali do nás naši stvoritelia základy civilizácie. Je to územie Iraku a Iránu. A dnes tam USA podporuje organizáciu aby manipulovala regiónom a trestala EU zato, že podporuje finančnú revoltu v podobe nového Putinovho energiou podloženého rubľa. A vôbec nedbá nato, že tí barbari ničia poklady a odkazy od našich stvoriteľov a zabíjajú Jezidov, ktorí svojím náboženstvom sú najbližšie k pravde. Oni veria, že Boh Luciferovi odpustil a že náš osud je iba v našich rukách.

Boh - je umiernená mimozemská aliancia, ktorá verí, že sme tak vznešení, že si zaslúžime sa dostať k bohom medzi hviezdy.

Lucifer - je mimozemská frakcia, ktorá verí, že ĺudia sú obyčajní barbari, ktorí technológiu zneužijú proti sebe a proti svojim stvoriteľom.


A preto Biblia hovorí o tom ako had dal jablko v rajskej záhrade Adamovi a Eve. To jablko boli vlastne vedomosti, ktoré boli nadčasové. A preto vedeli ľudia postaviť Babylonskú vežu,
čo bol vlastne prvý pokus ľudstva sa dostať na orbitu a navštívit svojich stvoriteľov na
nebesiach. Lucifer vtedy Bohu povedal, vidíš dáš im moc vedomostí a oni chcú ku nám.

Nakoniec Boh zakročil pomerne vznešene a vytvoril vírus, ktorý geneticky pomenil rečové
centrum v mozgoch homo sapien sapiens a tak sa vytvorili prvé dialekty zo sumerského jazyka,
ktoré sa stali základom dnešných jazykov.
Mimochodom toto môže zato, prečo na Slovesku Záhorák nerozumie Východniarovi :-), nie je to
slivovica a ani nadmerné pitie piva.


Príbeh však pokračoval, Lucifer bol mimoriadne úspešný v Sodome a v Gomore, kde sa ľudstvo
tak zhovadilo, že Boh musel podruhý krát intervenovať a jadrovými zbraňami to celé tam ukončil. A nakoniec "vyresetoval" všetok umelý technologický pokrok a zabil kvantum ľudí.

Avšak Boh bol múdry a vznešený a preto ľudstvo úplne nevyhladilo. Vedel, že ak ľuďom dá
nadčasové vedomosti, tak ľudia nebudú mať čas sa naučiť s nimi žiť.

Tu Lucifera skoro jebol šlak, že Boh nezničil úplne ľudí a preto začala vojna medzi nimi,bola
to vojna, ktorá skončila prímerím a stávkou. Keď Lucifer dokáže Bohu, že ľudia sú hovadá, tak Boh nás zničí. Pri ich technologickom pokroku to bude otázka minút.

Boh poslal svojho proroka a požehnal 12-stim apoštolom, ktorý založili základy cirkvi i keď ju
dosť Rimania pomenili - kresťanstvo bolo jednoducho trendy, lebo to umožnilo manipuláciu ľudí a zachovať cisársku moc v podobe pápeža.

Lucifer požehnal 13 rodinám, ktoré dnes sú hlavnými kmeňovými akcionármi vo Federálnom Rezervnom Systéme /súkromná akciovka, ktorá emituje dolár/ a skrz nich chce Bohu dokážať, aké
sme hovadá, nasľuboval im hory doly až na jednu vec, že pokiaľ dôjde k intervencii zniceni
budu aj oni s nami všetkými. Mimochodom jedno slovenské porekadlo-príslovie hovorí:
"trinásť pán Boh pri nás" - hmmm

A tak sa Boh rozhodol, opäť veľmi múdro ľudstvo vyhladiť s podmienkou, že ak človek dokáže sa
mu ubrániť tak ľudstvo opäť dostane šancu. Ak dokáže jeho vyvolený chudobný človek spolupracovať s aspoň jedným Luciferovým prívržencom a zabrániť katastrofe, tak nebude zasahovať. A tak v roku 18xx Nikola Tesla spolu s pánom Morganom začali spolupracovať a
v roku 1908 úspešne rozdrbali veľký meteorit nad Ruskom. Potom prišli dve veľké vojny a Bohu
padla sánka všetko sa ešte viac zamotalo.

V roku 2000 Boh a Lucifer začali spolu priamo skúmať, že čo vlastne s nami. A tak ako sa Boh a
Lucifer spolu vyjadrili na páske vo filme "Stretnutie štvrtého druhu". "Zabiť - Zakročiť - Nechať".


Bolo by super opäť spolu spolupracovať a nájsť alternatívu, ktorú budú chcieť BEZ NATLAKU A BEZ HAARP akceptovať BRIC-USA-UK a ostatné minority.

Je iróniu, že práve tá technológia, ktorá nás zachránila, môže spôsobiť našu skazu. USA a UK
si neuvedomujú, nebezpečie, ktoré sa skrýva za HAARP technológiou.

S veľkou obľubou ju používajú na terorizovanie Ruska /veľké dažde v Soči/, v Indii /obrovské
teploty nad normálom/, sucho v Brazilii a zasrašovania Číny v podobe zemetrasenia v Nepále. Japonsko Fukushima a dokonca sa HAARP použil aj proti Maďarom a proti Turecku a Haiti .....

Je toho neúrekom. Nerobte to! Ohrozujete samích seba a nás všetkých. Sú limity, ktoré radno dodržať hráte sa so silami, ktoré nepoznáte a ktoré vytvárajú vlnu udalostí, ktoré vás
prekvapia v budúcnosti tak nečakane, že zostanete zarazený, že váše tachyonove hračky boli
v skutočnosti iba sračky na ktoré neni spoľah.


Vytvorí sa nová mena bude si to vyžadovať veľmi veľa driny, ale tá námaha bude stáť zato.

Otázkou je: Dokáže sa Sova, Medveď, Drak a Páv dohodnúť???

Equilibrium # RycyBuce90
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2015-06-27 15:14:04 5a407f2f

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
dva   dva
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


  Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


  Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

VÝPLACH MOZKŮ VE ŠKOLÁCH: DOBROSEROVÉ A PROIMIGRAČNÍ PROPAGANDA


VÝPLACH MOZKŮ VE ŠKOLÁCH: DOBROSEROVÉ A PROIMIGRAČNÍ PROPAGANDA
Pamatuju výplach mozků ve školách za totáče. Lži o třídním boji, americkém nepříteli a sovětském hrdinovi. Dětská duše je bezbranná, když to slyší od autority. Přátelé, ...
Pravá samospráva, občinová spoločnosť a rodová demokracia
Spousty neviděných částic mohou vysvětlit neuvěřitelně slabou gravitaci
Jak polonium zabilo Alexandra Valteroviče Litviněnka?

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0227 s
zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo