Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Drang nach Osten?


Drang nach Osten?

 

Vzhľadom na minulosť Nemecka sú jeho vojenské misie v zahraničí veľmi citlivou otázkou!

Nemecko však zvažuje, že ponúkne vojenskú podporu niektorým východoeurópskym členom NATO v reakcii na pripojenie Krymu k Rusku. S odvolaním sa na nemecký časopis Der Spiegel o tom v nedeľu informovala agentúra Reuters.

Nemecko, ktorého diplomatický vplyv na svetovej scéne je oveľa menší než jeho ekonomická sila, chce zaujať aktívnejšiu medzinárodnú rolu a kancelárka Angela Merkelová i jej minister zahraničných vecí Frank-Walter Steinmeier sa angažujú v snahe vyriešiť ukrajinskú krízu, konštatovala agentúra. Vzhľadom na minulosť Nemecka sú však jeho vojenské misie v zahraničí veľmi citlivou otázkou.

Der Spiegel uviedol, že nemecké ministerstvo obrany je pripravené dať k dispozícii šesť lietadiel na posilnenie hliadkovania v Pobaltí. Počet lietadiel NATO tam má byť zvýšený najmenej dvojnásobne.

Der Spiegel tiež citoval vyjadrenia Steinmeiera o tom, že je dôležité, aby si NATO zachovalo rozvážnosť a nenechalo sa zatiahnuť do vojenskej eskalácie. "Naši partneri zároveň vedia, že sa bezvýhradne hlásime k solidárnosti v aliancii, a to nielen v dobrom počasí," povedal minister pre časopis.

Hovorkyňa nemeckého ministerstva obrany v reakcii na správu uviedla, že o akejkoľvek armádnej misii musia najskôr rozhodnúť politici. V prípade politického rozhodnutia sa však môže armáda zúčastniť na dohľade nad vzdušným priestorom s lietadlami AWACS nad Rumunskom a Poľskom, ako aj na výcvikových letoch v rámci leteckých hliadok NATO nad pobaltskými štátmi.

Vyslanie šiestich vojenských lietadiel do pobaltských štátov tento týždeň oznámilo Dánsko a Francúzsko avizovalo, že tam môže vyslať šesť lietadiel, ak NATO rozhodne o posilnení obranných opatrení.

Prezident USA Barack Obama tento mesiac uviedol, že NATO by malo posilniť svoju prítomnosť v partnerských štátoch východnej Európy, ktoré sa cítia byť zraniteľné zo strany Ruska.Author: Em # BuwuPoqa52
Svet2014-03-319
-
 58% ( 2 people voted )
+
Aha novodobému Hitlerovi - Merkelovej začínajú rásť rohy!.!.! Táto malá rohatá by veľmi rýchlo mala pochopiť kde je jej miesto a to predovšetkým v oblasti akejkoľvek vojenskej aktivity, ktorú táto hail nazýva podporou aliancie !

Zaráža ma skutočnosť, že práve Merkelová sa opovažuje čo i len ceknúť niečo o vojenskej podpore po dvoch Nemeckom vyvolaných svetových vojnách ! Je možné a pravdepodobné, že tento krok a ťah vyvolá eskaláciu napätia európskeho obyvateľstva z obáv nástupu fašizmu a reálneho vojenského konfliktu. Len aby sa týmto jej krokom nezačali množiť špekulácie a teórie, že Nemecko sa chystá dostať európsku ríšu - EÚ ešte pod výraznejší vplyv a to nielen ekonomicky, ale po tichúčky aj aktívnym zapájaním sa do vojenských operácií.

Ženská bláznivá !.!.!. Mám pocit, že ten, kto stráca kontakt s realitou je práve Merkelová spolu s Obamom.

ukulele # FogyLoqy46
-
 74% ( 13 people voted )
+
2014-03-31 10:54:59 57f4c47a
A pozrite sa, pozrite čo robí s tými ručičkami! Už len modrú handru cez ňu prehodiť a šup s ňou do maštale ku kolíske. Lol, lol...

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 63% ( 6 people voted )
+
2014-03-31 11:27:29 d4254112
Nemci po prehratej druhej svetovej,vyhrali v EU bez boja.Sme tam kde to chceli oni vojnou ale nepodarilo sa tak nas tam dostali diplomaticky a takticky---rozkazuju nám,ekonomika visí na nich a čo chcú to urobíme.Jak aj z eurovalom.Sme definitívne v pi..!
Nie nadarmo mi raz náš dedo protifašistický bojovník hovorí nemec to je kur.a pozor na nich.

Andrej # BomoFomo93
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-03-31 17:48:59 b28feecf
Ja by som sa cítil ohrozený , ak by hliadkovali nad mojím domom :)
Marco # CevuRila46
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-31 18:17:29 5f662d03
Andrej–nemci na teba nepôsobia ľudsky ako kiska? A ako potvrdenie dodávaš výroky boľševického partizána?
Nemci v eú nevyhrali, čo by mali vyhrať, a kto prehral? Čo prehral? Figúrky v Berlíne nie sú nemci, len úplnou náhodou sa u nich rozpráva jediným jazykom, po etatistickom zašliapaní všetkých ostatných. A ak jeden podnikateľ rozpráva rovnakou rečou s dederónskou sockou, tak to má znamenať, že aj dederóni sú víťazmi? Ak „nemci“ vyhrali, tak prečo sú ich občania stále nespokojnými a nevrlými, a nie opojení víťazným ošiaľom? Asi tí občania BRD prehrali v rámci vnútorného boja. Nevyhrali nemci, ale tí, ktorí porazili samotných Nemcov, ak by sme uznali ako skutočnosť prebuiehajúcu zničujúcu vojenskú výpravu v priestoroch eú.

Lidhja # JojaVime40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-31 21:15:52 5f66e78c
Najlepsie a najmenej napadne su take figurky,

ktore vyzeraju ako portugalec , dan , ale konaju este aktivneji ako nemecky fasista v zaujme nemecka, aby sa co najviac zavdacili svojim chlebodarcom.

Pre lepsie pochopenie staci pripomenut americana Mikulasa Dzurindu a niektore VIP tretieho sektoru - Stefan Hrib, Hvorecky , Havran , Beblava, atd.


krt # NoxuTyja58
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-31 22:11:52 bc79b747
loading...
ČO NEDOKÁZAL HITLER S TANKAMI - TO DOKÁZALA MERKELOVÁ S BANKAMI !
Hans von Klobasa # MuviJeti19
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-04-01 08:23:14 5db841b1
Nemci sú dodnes porazený štát, nemajú vlastnú ústavu a dodnes plnia pokyny víťazných mocností, USA, Británia, Francúzsko. Dostali aj presné pokyny o vzniku EÚ, aj o plnení reparácií voči Izraelu až do skonania sveta, aj o lietadlách pre NATO.
Definitiva # MunoLyhi27
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-04-01 10:18:04 5faaebfb
Ak sa Nemec priblíži k "nejakým " hraniciam --furt je to o "niečom" ! Aj my aj naši Češi vedia svoje! Ale pri Ukrajinských, Ruských hraniciach "čosi Nemecké" je TRAUMATIZUJÚCE lebo.../,,kdesi na zemi ležiacého deduška z vyznamenaniami z II SW očurávajú "mladňaci" a tvrdia že keby nevyhrali vojnu, mohli oni mladňaci piť dnes Bavorské pivo a jesť špecialnu sušenu šunku und presswurst... furt..takéto fígle boli zverejnené pri výročí "pobiedy"/
klopi # KyvoWavo40
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-04-01 22:05:24 58d4289b

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
jeden   deväť
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Ďalší vládny klinec do rakvy nezamestnaným


Ďalší vládny klinec do rakvy nezamestnaným
Minister práce minulý mesiac hovoril na tripartite o zvýšení minimálnej mzdy o 2, 4 %. Stroskotanie následných jednaní so zamestnávateľmi a odbormi o tomto návrhu si vláda vyložila po ...
Všetky prípady masovej streľby na verejnosti za posledných 20 rokov majú spoločného menovateľa... a zbrane to nie sú
Má virtuálna mena Bitcoin budúcnosť?
Svetová banka a chudoba

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0311 s
zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles