Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Dánsky psychológ varuje pred islamom: Neurobte tú istú chybu ako my!


Dánsky psychológ varuje pred islamom: Neurobte tú istú chybu ako my!

Zatvorte hranice, chráňte svoje ženy. Muž, ktorý liečil moslimských delikventov, hovorí o tabuizovaných stránkach islamu. Ale hovorí: Mám rád všetkých ľudí a chcem, aby boli slobodní


České ženy sú v nebezpečenstve, ak si nezatvoríme hranice a nevystúpime z Únie. "Niet pochýb, že vás čaká to, čo nás," prišiel Čechov varovať dánsky psychológ Nicolai Sennels. Pracoval s moslimskými delikventami v kodanských väzniciach a podľa jeho slov sledoval "požieranie" svojho nádherného mesta ľuďmi vyznávajúcim ideológiu, ktorá núti človeka k násiliu. Vo Francúzsku a Taliansku už musí armáda chrániť obyvateľov pred islamským terorizmom. Ak si nezatvoríme hranice, Únia nás dotlačí práve k tomuto.

Najskôr mi prezraďte, ako ste sa stali "islamofóbom"?

Som detským psychológom a žijem v Kodani. Pred desiatimi rokmi som nemal žiadne vedomosti a žiadny názor na islam. Potom som ale dostal prácu ako psychológ, terapeut vo väznici pre mladistvých delikventov vo veku od 12 do 17 rokov, sedemdesiat percent z nich je z moslimského prostredia. Snažil som sa pochopiť, prečo sa dostali do problémov so zákonom. Zistil som, že pri mojich terapiách sa nedostavujú výsledky. Chcel som z toho dôvodu vymyslieť novú metódu pre ich liečbu, musel som preto pochopiť ich kultúru a náboženstvo, aby som im mohol pomôcť. Našiel som rozdiely, ktoré tu sú keď pracujete ako psychológ, je potreba týmto veciam rozumieť.

Aké sú to rozdiely?

Sú štyri. Prvá zahŕňa hnev. My tu na Západe vidíme hnev ako známku slabosti. Keď sa veľa hneváme, strácame tvár. V moslimských kultúrach a zároveň aj v Koráne je hnev videný ako sila. Oni dokonca majú Dni hnevu. Je to vždy piatok. Je to svätý deň v danom týždni, keď idú do mešity.

Druhý rozdiel je v sebavedomí.

My vidíme sebavedomie v tom, že dokážeme zniesť kritiku a zostaneme pri tom pokojní, pretože veríme sami sebe. Ale islam toto neustojí. Islam je veľa "krehký"! neustojí kritiku. Dokonca ani keď kritizujeme doslova stupídne veci, majú moslimovia problém to vstrebať. Keď potom niekto, kto je kritizovaný, neprejde do hnevu, je to vnímané ako nečestné konanie. Ak niekto nie je schopný vnímať logiku a argumentovať, tak ďalšiu zbraň, ktorú má, je agresia.

Tretím rozdielom je zodpovednosť. Na Západe rozhodujeme sami o svojom živote a, ak máme problém, pozrieme sa najskôr sami na seba a hľadáme, ako dospieť k riešeniu. V islame je všetko na základe vôle Alaha, v mene Alaha. Väčšina vecí je rozhodovaná na základe mužských autorít a je tam veľmi veľmi málo priestoru pre osobné slobody. Moslimovia vyvinuli kultúru, kde život jedinca je riadený vonkajšími autoritami.

Znamená to, že aj tí zločinci, s ktorými ste sa stretávali, počítajú s týmto alibizmom? Že to, čo spôsobili, bolo zapríčinené vonkajšími vplyvmi, spoločnosťou a podobne, teda tam chýba aj tá zodpovednosť za toto konanie?

Veľmi často. Napríklad keď hovoríte s mužom, ktorý znásilnil ženu, často počujete argument, že to bola chyba tej ženy, pretože ona mala sexi oblečenie, vyzerala vyzývavo. Alebo že obeť násilia vyprovokovala.

Táto interpretácia je nám už známa, toto sa už tu preberalo. Hovorí sa aj o tom, že príčinou mnohých ťažkostí a nevyrovnaností moslimov tkvie v tom, že ich rodiny sú akosi citovo "rozbité", vzťahy medzi deťmi a matkou sú umelo natrhnuté a podobne. Nepoznajú lásku, ako ju vnímame a prežívame my ...

Určite. To je veľmi dobre vypozorované. Tak to je. Keď prídete z islamskej kultúry, kde náboženské tradície sú dôležitejšie ako láska, potom si dokážete predstaviť, čo to urobí s atmosférou v rodine. Keď si žena nemôže vybrať svojho vlastného partnera aké bolestivé to môže byť ... Alebo ste nútená mať sex každý večer so svojím bratrancom. Nie je tam žiadna láska. Ale imám je šťastný, pretože nasledujete tradíciu Mohameda.

Na začiatku ste spomenuli štyri rozdiely, ktorý je ten posledný?

Ten sa týka tolerancie. Na Západe sme toho názoru, že byť tolerantný a otvorený je správne. Ale islam káže nenávisť a násilie proti neveriacim. Je to priame. Nie je možné, aby bolo priateľstvo medzi veriacim a neveriacim. Musí tam byť vždy dištanc.

No, my tu už dnes máme celkom dosť lekárov z moslimských končín a mnohí vám povedia, že ten ich lekár alebo zubár je k nim po celú dobu, niekoľko rokov, priateľský a ústretový ...

Priateľskí ľudia sú všade. Zvlášť keď ich platíte. Tí ľudia, čo spáchali teroristický útok na letisko v Glasgowe, zhruba pred piatimi rokmi, tí boli veľmi priateľskí a boli to doktori. Máme veľa priateľských ľudí, ktorí robia vo svojom voľnom čase rôzne veci. Ak sú vaši arabskí doktori k vám po celú dobu priateľskí, tak je to tým, že nenasledujú korán doslovne. To, o čom sa tu bavíme, nie sú ľudia. Bavíme sa tu o náboženskej ideológii. My nemáme nič proti ľuďom. Máme radi všetkých ľudí. Len chceme, aby všetci boli slobodní. To, čo chceme zastaviť, je ideológia, ktorá hovorí ľuďom, aby boli násilní.

Náš štát podľa vás speje k problémom ... Ste tu dnes teda preto, aby ste nám pomohli a podporili vzniknutý Blok proti islamu, pretože viete, čo nás môže čakať?

Prichádzam sem s varovaním a niekoľkými dobrými radami. Žijem v západnej Európe, kde v Kodani môžeme vidieť rozvoj za posledných dvadsať rokov. Je to nádherné mesto, s úžasnou architektúrou staršou ako osemsto rokov, zelené parky, veľa vody. Ale čím ďalej väčšia časť Kodane a ďalších miest západnej Európy je požieraná lokalitami, kde dominujú moslimovia. Niet žiadnych pochýb, že budete mať rovnaké problémy. Nemôžete to zastaviť, pretože Európska únia je príliš silná. Dotlačí vás k tomu, že budete nútení prijať moslimov z krajín veľmi nábožensky založených. Budete tu mať to isté.

Martin Konvička z Bloku proti islamu hovorí o tom, že ak sa nepodarí petícia proti vynúteným utečeneckým kvótam, bude na rade petícia pre vystúpenie z Únie. To by nás podľa vás zachránilo?

To by vás mohlo zachrániť, pretože potom by ste si mohli zatvoriť hranice a rozhodnúť si o svojej vlastnej imigračnej politike.

A to by ste nám naozaj odporúčali?

Áno. Videné z bezpečnostného hľadiska a uchovania kultúry určite áno! Na ochránenie vašich krásnych miest. A špeciálne z dôvodu bezpečia žien! Môžete sa napríklad pozrieť na štatistiky znásilnenia vo Švédsku a na iných miestach ...

Myslíte, že naša krajina, naši politici majú na tieto veci dobrý názor? Že si berieme príklad a poučíme sa z krajín, kde je islam dlhšie etablovaný a vyvarujeme sa dopadov toho, čo tu načrtáva?

Myslím, že česká mentalita je veľmi zaujímavá. Ste celkom úprimní a priami. Máte vynikajúci zmysel pre humor. Radi skúšate nové veci. Zdá sa, že našťastie nie ste príliš "politicky korektní". Takže rozhodne máte šancu. Tiež ste boli odstrihnutí, rovnako ako zvyšok východného bloku, od totalitnej ideológie, keď ste žili pod ZSSR; dokázali ste ucítiť slobodu, keď začala klopať na dvere. To my sme rozmaznaní.

Mám stále silnejší pocit, že západná Európa sa blíži k vojne. Taliansko a Francúzsko majú už teraz niekoľko tisíc vojakov permanentne v uliciach, aby chránili obyvateľstvo pred islamským terorizmom. Ďalšie krajiny regulárne užívajú armádu na ochranu civilného obyvateľstva proti islamskému terorizmu. A nezdá sa, že tento negatívny vývoj by mal byť zastavený v najbližšej dobe. Možno bude Európa opäť potrebovať záchranu. Ja vidím, že tá záchrana tentoraz príde z Východu, z krajín ako je tá vaša.

Až takto dúfate, že to riziko zvládneme...?

Jeden z dôvodov, prečo tu som, je okrem iného to, aby som vás varoval pred chybami, ktoré sme urobili my. Myslím, že západná Európa vás inšpirovala množstvom dobrých vecí napríklad k revolte proti Sovietom, priviezli sme Coca Colu a Disneyland, ale je pár vecí, ktoré by ste sa od Západu učiť nemali! A to je politická korektnosť a neúprimné médiá. Prosím, vyhnite sa tomu. Prosím, informujte objektívne a neutrálne.

Nicolai Sennels sa narodil roku 1976. Vo februári 2008 svoj poznatok, že existuje "moslimská kriminalita", predostrel na konferencii "Diverzita a bezpečnosť v Kodani". Vtedy si mnohí mysleli, že za imigrantskou kriminalitou je nespravodlivosť spoločnosti či neprispôsobivosť, rasa, chudoba a podobne, ale podľa neho je to jednoznačne jediné islam, ktorý im bráni v štúdiu, rúca vzťahy k rodičom aj deťom, vzťah k ženám a sexualite a vedie k ublíženeckým pocitom, na ktoré reagujú agresiou. Vtedy bol pochopiteľne označený za rasistu, došlo aj na vyhrážky smrťou. Vydal knihu "Medzi moslimskými zločinci: Psychológovia skúsenosti z kodanských väzníc", kde na základe faktických údajov objasnil, k čomu dospel po štúdiu "vzorky" 150 moslimských a 100 nemoslimských delikventov.


Zdroj:

http://www.parlamentnili sty.cz/arena/monitor/Zavrete-hranice-chr ante-sve-zeny-Muz-ktery-lecil-muslimske- delikventy-promlouva-o-osklivych-stranka ch-islamu-Ale-rika-Mam-rad-vsechny-lidi- a-chci-aby-byli-svobodni-378835
Author: meldo # FajuSuba76
Slovensko2015-06-1112
-
 76% ( 24 people voted )
+
EU ... tolerantná až za hrob

Disney # GysyKava64
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-06-12 14:29:46 51a13d9e
....a teraz konecne konajme, nie len bla...bla... bla...
lllll # FytiSere12
-
 67% ( 5 people voted )
+
2015-06-12 16:28:59 474aea8a
ale ved utečenci chudobným slovákom iba pomôžu....obyčajný slovák sa už medzi svojimi nevie domôcť ani práva, ale ked utečenci pohrozia vláde...tak aj platy pre slovákov vybavia, ako v nemecku

any # GageFyma34
-
 45% ( 1 people voted )
+
2015-06-12 18:53:37 5b94154c
any - a môžu nás obohatiť aj rôznymi vedeckými poznatkami :
http://www.hlavnespravy.sk/moslimsky-ucenci-tvrdia
-ze-zem-sa-neotaca-okolo-slnka/631678

filip # WyboCeci64
-
 62% ( 3 people voted )
+
2015-06-12 19:52:16 5b7f2c76
A teraz konajme... ale ako?

Politici už storočie podporujú ideológiu multikulti, čiže islamizáciu Európy.

Ktorý politik by sa odvážil prijať zákon na vyhnanie moslimov? Alebo proti imigrácií moslimov? Alebo zakazujúci alebo obmedzujúci Islam? Čo by sa tým dosiahlo? Iba okamžité násilie od Mohamedánov.

Nasilu nikoho neprinútite vzdať sa jeho náboženstva alebo viery. Ani moslimov, ani katolíkov, ani ateistov. Jedine si ich môžete získať na svoju stranu vnútorným Svetlom svietiacim im navonok do islamskej tmy.

Obávam sa, že ISIS zakrátko prenikne z Ázie do Európy na jatky.

"Vtedy sa uvoľní celé peklo, veľký zmätok na tejto Zemi, aký nebolo vidieť nikdy predtým a aký už nikdy viac nebude." Ak chceme byť ochránení pred náhlou pozemskou i večnou smrťou, musíme spoznať nasledovať Ježiša Krista.


Stano # HyxaFyjo84
-
 50% ( 4 people voted )
+
2015-06-12 20:55:43 5057d10a
Stano
Ako? Napríklad prejavme nesúhlas. Demonštrácia. Keď už toto nie je dôvod na to aby sme išli spoločne do ulíc, tak už naozaj neviem čo.
20.6. sa v BA koná demonštrácia proti imogračnej politike EU a islamizácii Slovenska. Vieš o tom, že Slovensko je jedna z mála (ak nie už jediná) krajina v EU, kde nie je mešita?
Tvrdím, že národ, ktorý nie je ochotný bojovať za svoju krajinu, si ju nezaslúži.

meldo # FajuSuba76
-
 64% ( 4 people voted )
+
2015-06-12 22:34:07 d5b58294
loading...
http://medzicas.sk/dalsich-par-sialenosti-na-imigr
acnu-temu/
meldo # FajuSuba76
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-06-12 23:02:48 d5b58294
Nemozem si pomoct, ale co sa tyka tych rozdielov, tak co sa sebavedomia, zodpovednosti, schopnosti znasat kritiku, malo priestoru pre osobnu slobodu a to ze zivot jedinca je riadeny vonkajsimi autoritami, to mi az prilis napadne pripomina obraz sucansej slovenskej spolocnosti.

Zolo # SohyVeku58
-
 45% ( 1 people voted )
+
2015-06-13 06:51:31 4ba893bf
Čo sú vlastne tí utečenci-moslimi zač?
Sú to zaháľači, s vražednými predstavami, ktorí svoje chamtivé vražedné chúťky a násilie na ženách ospravedlňujú "šírením Islamu", presne podľa filozofie ich vodcu Mohameda.

VE
J 1-220
.

Demonštrácie proti dovozu moslimov, proti plánu nosatých mocipánov, čo chcú náboženské konflikty aj v Európe, tak ako ich majú v Izraeli, sú kričaním do hluchej steny, sú márne, rovnako ako aj naše referendá a voľby nwomurárskych strán pod dohľadom masmédií.

Ale pozor, nie všetci moslimi sú vyšinutí, netúžia za vraždením. Ak začne vojna, tak síce môžeme a máme právo a povinnosť brániť seba a svoje rodiny pred krvilačnými moslimami-neľuďmi, ale nemáme právo biť tých miernych hlava nehlava. Inak si urobíme nepriateľov a rozpútame "náboženskú vojnu". Pozri:

VE
J 1-75
, VE
J 1-81
.

Preto je nám všetkým dobré činiť pokánie, spriateľovať si nepriateľov, pokiaľ je to možné pod vedením Svätého Ducha Božieho, ktorý nie je len púha predstava, ktorou mnohí veriaci zväčša klamú sami seba, ale živé Božie slovo.


Stano # HyxaFyjo84
-
 45% ( 1 people voted )
+
2015-06-13 14:33:22 5057d10a
Spravodlivým a korektným postupom by bolo, ak by Tí, ktorí spôsobili tento rozvrat a chaos spojený s exodusom afro-muslimského (a iného) sveta prebrali zodpovednosť a riešili ho na vlastné triko...kam idú peniaze za Lýbijskú ropu?

Bertold # FuliXuju84
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-06-13 15:20:18 4e639dc1
Horeuvedené pravidlá vo Veľkom Evanjeliu Jánovom sú poučenia od Pána Ježiša Krista, je to podrobnejšie vysvetlený ZÁKON, ktorý je daný pre bezbožných, nemajúcich Ducha. Ako napísal Pavol v liste Timotejovi:

5Ale cieľom prikázania je láska z čistého srdca a dobrého svedomia a z nepokryteckej viery, 6od čoho niektorí sťa od cieľa zablúdili a uchýlili sa k márnosloviu 7a chcúc byť učiteľmi zákona, kým nerozumejú, ani čo hovoria ani čo tvrdia. 8Ale vieme, že zákon je dobrý, keby ho niekto zákonne používal,

Zákon je pre zlých.

9vediac to, že zákon nie je daný pre spravedlivého, ale pre bezzákonných a nepoddajných, pre bezbožných a hriešnych, pre nesvätých a obecných, pre otcovrahov a materovrahov a pre vrahov vôbec, 10pre smilníkov, samcoložníkov, pre tých, ktorí kupčia s ľuďmi, pre lhárov, krivoprísažníkov, a jestli je čo iné, čo sa protiví zdravému učeniu 11podľa evanjelia slávy blahoslaveného Boha, ktorým to evanjeliom som ja poverený.

Je to vlastne to isté pravidlo, ako Ježiš povedal v Matúšovi 5:

38Počuli ste, že bolo povedané: Oko za oko a zub za zub. 39Ale ja vám hovorím, aby ste sa neprotivili zlému; ale tomu, kto ťa uderí po tvojom pravom líci, nastav i to druhé; 40a tomu, kto sa chce s tebou súdiť a vziať tvoju sukňu, nechaj mu i plášť. 41A kto ťa bude nútiť, aby si s ním išiel jednu míľu, idi s ním dve. 42Tomu, kto ťa prosí, daj; a od toho, kto si chce od teba niečo vypožičať, sa neodvracaj. 43Počuli ste, že bolo povedané: Milovať budeš svojho blížneho a nenávidieť budeš svojho nepriateľa. 44Ale ja vám hovorím: Milujte svojich nepriateľov; dobrorečte tým, ktorí vás preklínajú; čiňte dobre tým, ktorí vás nenávidia, a modlite sa za tých, ktorí vás potupujú a prenasledujú, 45aby ste boli synmi svojho Otca, ktorý je v nebesiach, lebo svojmu slncu velí vychádzať na zlých aj na dobrých a dáva dážď na spravedlivých aj na nespravedlivých. 46Lebo keby ste milovali iba tých, ktorí vás milujú, akú odplatu máte? Či azda nečinia toho istého i publikáni? 47A keby ste pozdravovali iba svojich bratov, čo zvláštneho činíte? Či azda nečinia toho istého i pohania? 48Vy tedy buďte dokonalí, jako váš Otec, ktorý je v nebesiach, je dokonalý.

"Daj svoj meč späť na jeho miesto, lebo všetci, ktorí berú meč, zahynú mečom."
"Ak vedie niekto do zajatia, pôjde do zajatia; ak zabije niekto mečom, musí byť zabitý mečom. Tu je trpezlivosť a viera svätých."

Kresťania sa majú snažiť hľadať a plniť vôľu Ducha Svätého, nie žiť podľa svojich vlastných názorov a domnienok, ale hľadať a plniť vôľu Boha, nie svoju vôľu alebo iných ľudí.
http://posledna-polnica.blog.cz/1506/ochota-a-posl
usnost

Stano # HyxaFyjo84
-
 45% ( 1 people voted )
+
2015-06-14 19:30:39 5057d10a
Ďalší magor, čo sem pastuje slaboduché kraviny zo Zloknihy!
Pock # SihySuri34
-
 54% ( 3 people voted )
+
2015-06-15 19:18:48 3ec5f361

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
sedem   šty
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0395 s
handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage