Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Daňo je pripravený zničiť politický systém, zakladá vlastnú stranu


Daňo je pripravený zničiť politický systém, zakladá vlastnú stranu

Už čoskoro môže byť slovenským politikom poriadne horúco. Investigatívny novinárMa rtin Daňo, ktorý je slovenskej verejnosti známy najmä ako občiansky aktivista a bojovník proti korupcii chce pritvrdiť. Prostredníctvom sociálnej siete vyhlasuje, že je spoločne s ďalšími odvážnymi ľuďmi pripravený zničiť všetky štandardné politické strany.

Martin Daňo a Daňový úrad Trnava
Foto: Martin Daňo pred daňovým úradom v Trnave
BRATISLAVA 17. novembra Investigatívny novinár a bojovník proti korupcii zakladá novú politickú stranu GINN priama demokracia. Nahnevaných Slovákov zároveň žiada o pomoc. Na registráciu svojej revolučnej strany potrebuje zozbierať až 10-tisíc podpisov.

Matovič ho sklamal a Lipšic je divadelník

Martin Daňo tvrdí, že Slovensko potrebuje skutočnú politickú zmenu, ba až revolúciu. V minulosti fandil Igorovi Matovičovi, no ten ho údajne svojim správaním veľmi sklamal. Matovičová OĽaNO je dnes podľa Daňa len falošná divadelná hra na priamu demokraciu.
"Ľudia ktorí sa dostávajú na kandidátku OĽANO prechádzajú neobjektívnym a nedemokratickým schvaľovacím procesom vedenia strany, čo som okúsil aj na vlastnej koži pri Eurovoľbách. Tiež sa treba zamyslieť, kde sa podeli milióny EUR, ktoré strana OĽANO prijala z našich daní za dve volebné obdobia. Chcem, aby sa do politiky dostávali ľudia bez nutnosti byť v strane a na základe výsledkov svojej práce a podpory občanov, aby neexistovala svojvôľa nejakého vedenia určujúceho, kto na kandidátku pôjde alebo nie."


Protestujúcim ľuďom na námestiach drží palce

Rovnako sa mu nepáči ani aktuálna spolupráca Matoviča s Lipšicom, ktorý už v minulosti bol vo vláde a v boji s korupciou nič poriadne neurobil. " "Bežným ľuďom, ktorí protestujú proti korupcii samozrejme držím palce. Neveril som však vlastným očiam, keď som videl, že sa do takýchto akcií zapojil aj Daniel Lipšic (NOVA). Kde bol doteraz? Ako bojoval proti korupcii v čase, keď sám bol ministrom vnútra? Nezačal sa do týchto aktivít zapájať až teraz, keď mu hrozí, že sa už nedostane do parlamentu? Nie je to len lacné divadlom pre ľudí? Aj keď som za súdržnosť a spájanie síl, je tragikomické vidieť ho po boku Matoviča či Sulíka. Už len čakám, kedy tam pozvú Mečiara a Slotu. Hovorím to aj preto, že napríklad mňa na tieto protikorupčné protesty nepozval nikto, pričom korupciu a machinácie v politike odhaľujem denne a nesiem za to následky. Možnosť vystúpiť na tých protestoch zrejme majú iba vyvolení. Pritom vďaka mojej aktivite sa podarilo zastaviť niekoľko pochybných kšeftov, napríklad tender Ministerstva dopravy na 29 miliónov EUR. Tiež som ako prvý pred rokom odhalil aktuálne pochybný tender Národnej diaľničnej spoločnosti za 135 milióna EUR. Kde boli títo páni, keď som na poukazoval? Kto z nich mi pomohol brániť sa štátnej svojvôli, ba až šikane, ktoré sa proti mne rozpútali po zverejnení týchto vysoko korupčných a pochybných káuz? Dva razy som bol už obvinený, keď som poukázal na dieru vo volebnom zákone v prezidentských voľbách. Policajti mi už 5 mesiacov nezákonne zadržiavajú vodičák, som obžalovaný za to, že som vyzval Ministra Počiatka na drogový test, a tiež som trestne stíhaný za to, že som verejne vyjadril svoj názor, že exekútori využívajú nezákonné, až mafiánske praktiky, ktoré som reálne zdokumentoval." povedal Daňo.

Slovenský politický systém chce budovať po vzore Švajčiarska

Myšlienka pre vznik starny prišla náhle pri príležitosti 25. výročia nežnej revolúcie.
"Ko cky sú hodené! Poobede som si trochu zdriemol, zobudil som sa a náhle ma prepadla bezmocnosť - už nie je na čo čakať... Jednotlivci sú ubíjaní - všetko sa dá realizovať len cez strany (odbornosť ide na úkor príslušnosti a poslušnosti, všetko je podriadené strachu) a raz tomu už treba spraviť koniec. Dnes je 17. November: 25 rokov po nežnej revolúcii. S odstupom času je vidieť, že pre prospech väčšiny občanov sa tu nerobí takmer vôbec nič! Pojem "sociálna demokracia" sa stal klamstvom v každom jednom písmene. Už dlho mám myšlienky, ktoré sa dajú realizovať aj s vašou podporou alebo priamo cez vás..... Treba totiž prejsť od zastupiteľskej demokracie k priamej - aby ľudia mali priamy vplyv na rozhodovanie (nielen každé 4 roky vo voľbách, aj to neraz zmanipulovaných) Práve som na Ministerstvo vnútra SR doručil oznámenie o začatí zberu podpisov pre novú politickú stranu. Od zajtra aj vy môžete pomôcť zbierať podpisy, prípadne sa priamo podieľať na jej založení. Koncept bude absolútne jasný - rovnosť, transparentnosť, otvorenosť a poskytnutie možnosti rozhodovať komukoľvek (členom aj nečlenom strany). Bude to čosi ako vakcína - strana pre zničenie strán - infiltrujeme politiku myšlienkami, aké na slovensku ešte nikto nemal odvahu zaviesť. Zajtra prídu všetky ostatné informácie... toto bude ešte dlhá noc, už začínam pripravovať pre vás materiály...." napísal Martin Daňo vo svojom statuse na sociálnej sieti.Author: Lukas Kopac # DixiTuba05
Svet2014-12-0619
-
 63% ( 9 people voted )
+
Uz som sa davno tak nezasmial ,...ako to myslite vazne , tento pokrytecky saso..? Vyzera to ako zid , kona to ako zid , asi to predsa bude zid , nie?... Zid a clen zidovskej loby B’nai B’rith.,
milan # MatoRica16
-
 47% ( 9 people voted )
+
2014-12-07 11:16:43 02896ced
Od saso-zida ma riadne daleko. A drzim mu palce.

SFX # LakyXisa68
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-12-07 12:31:55 55f8d992
Aj keby bol rovno zid, co asi nieje, a ked mi slubi priamu demokraciu, pojdem mu dat hlas.
Hansen # WywyWyjo95
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-12-07 13:39:09 b03463da
K*k*ti...priamu demokraciu , vam to musi dobre slahat v bednach . Ale ved hej,... taky ako Dano je tam vlastne na to , na tu najpriamejsu demokraciu aka pride menom ,,ANARCHIA ,, . Pod vedenim Antikrista , cas suzenia ake tu este nebolo...
milan # MatoRica16
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-12-07 15:16:40 02896ced
milanko pozeráš veľa filmu pre dospelých mal by si prejsť na program pre deti a mládež a strach a nočné ponocovanie prestane
Jajopajo # QytuCesa44
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-12-07 15:29:25 5f66fa23
Na to aby ste na SK vybudovali polit. systém Švajčiarska museli by ste všetkých Slovákov vyviezť na Sibír a nasťahovať tam švajčiarov. Demokracia nie je politický systém ale v prvom rade sila charakteru-to si láskavo uvedomte.
General Guderian # TyroMury04
-
 54% ( 3 people voted )
+
2014-12-07 15:42:12 55e4d6fc
loading...
načo potrebuje 10 000 podpisov, keď ide o priamu demokraciu? aká je v tom priamosť? to bude zastupovať tých 10 000 ľudí priamo? :D oxymoron.
filmovať môže samozrejme aj škorpióna, ale keď ho štípne, nech sa nečuduje. to je ten bńajbrith a osobný filmár roxora vaského. ozaj akože sa mu nič nestalo za hodenie viacerých hlasov vo voľbách a ich sabotáž? kto ho z toho vytiahol? bńaj....?

aaa # RuxaQija4
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-12-07 18:00:16 b2294077
daňo nie je pripravený nič. stranícky systém bude fungovať dovtedy, dokedy budú mať strany financie od mecenášov a mecenáši za to od nich vytvorené také legislatívne podmienky, ktoré im umožnia beztrestne tie peniaze hrabať. pokiaľ sa nepreruší ten tok peňazí alebo zákonné právomoci strán, tak sa nemení nič.a samozrejme je v tom ešte zapojený aj klanový systém elít. a tam nestačí ani prerušiť peňažné toky.
aaa # RuxaQija4
-
 62% ( 3 people voted )
+
2014-12-07 18:11:36 b2294077
<del/> Už dávno o ňom nepísali, tak sa nám pripomenul retardovaný koloušek s detskou tváričkou sám! Tak Maťovič ho sklamal a Lipštejn je komediant? Tak to každý so zdravým rozumom vie od prvej chvíle že prvý je šašo a druhý kostolný trt. Na to nemusí byť nikto ani investigatívec. Ďalej to už netreba ani čítať, ale ako vidím tak retardovaní občania, čo by ho volili, ešte nevymreli...


:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-12-07 18:32:23 bc7b649f
 • Skoda, ze ludia, co este na Slovensku maju vuolu, su retardovani.

lolo # TinuPoku32
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-12-07 19:02:56 55a24571
Už, už som si myslel že to je ten pravíííí---Daňo--Ale nemá ani "oholenú " hlavu, ani "teatrálne" vystupovanie typu "budajovka" či "láhvovka" a perspektíva riešeníííííí...jak "hovado"..škoda ! Už som mal pripravených 15000 aj naších rómov ... stačilo guľaš a každému 5 kila zemiakov.....na vianoce...
klopi # KyvoWavo40
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-12-07 19:56:53 58d4289b
To jeho infantilné mudrovanie popiera už samotný nadpis. Ten ostarok je vraj pripravený zničiť politický systém, no sám zakladá politickú stranu, lol! Decko, decko... Mal by sa ísť hrať na pieskovisko a nie si robiť pubertálne selfie (o, aký to momentálne cool a in štýl) pred tabuľou daňového úradu.

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 54% ( 3 people voted )
+
2014-12-07 22:08:52 bc7b649f
Nijakí židia nie sú, iba sem tam niekedy niektorí árijci patrili do náboženstva satanovej synagógy, ale tupí gójovia popierali realitu, až presvedčili talmuďákov a každého v rámci ich širokého príbuzenstva, že patria medzi zvláštny ľud, čo sa vraj prisťahoval z plastelíny, síce nevedeli ani po hebrejsky, ani tváre nemali začmudené ako v okolí mŕtveho mora, ani ich mená nijako s hebrejčinou nesúviseli, ale taká bola raná demokracia, idioti prehlásili, že židia jestvujú, preto jestvujú.
Ani členstvo v B’nai B’rith neznamená, že je semitom, Hebrejom.

Lidhja # JojaVime40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-12-08 03:49:30 b2288395
Samozrejme, priama blbokracia je tak náročný úkon, že to zvládnu iba syrožrúti, ako presviedča sociálno darwinistický emigrant. Švajčiari sú porovnateľne vygumovaní a mozgovo zaostalí ako ktokoľvek na svete, čo si ich naivkovia idealizujete a ostatných urážate, že sú voči nim nedosiahnuteľní. Vy masochisti na nich nemáte a preto strhávate do priepasti všetkých, akoby každého zaujímal život vo švajčiarsku a dokonca sa s nimi porovnával. Slovo každý a všetci je pracovným slovom boľševika, všetci sú pre nich rovnakí ako jeden článok, nie sú rozdiely, a že vyvyšujú Švajčiarov na roveň božstva je doplnkom k ich komunistickému zmýšľaniu, nazvaným chrapúňstvo a podliezavosť, mysliac si, že očierňovaním jedných (násilím vsunutých do jediného prípustného celku) pocítia aj vo svojej mentalite závan vesmírnej dokonalosti zo švajčiarska.
Demokracia narúša prirodzený chod sveta, násilím sa chopí vyvažovania vlastných neúspechov a upravuje si štartovaciu čiaru, predkladať švajčiarských plánovačov života pre susedov a etatistických zakazovačov ako svetlý ideál je totálny hardcore.
Zistite si o čom hlasovali a s akými výsledkami, nedávno pätina chcela umenšiť prisťahovalectvo, určiť nejaký strop a pritom niekoľko týždňov skôr ich bolo cez polovicu, ukázali silu charakteru, to istotne, nepamätali si dutogójovia ako majú hlasovať.
Švajčiarov by mali zahnať na Sibír, aby pochopili život, neprežili jedinú sekundu pod vládou komunistických hrdlorezov a aj tak sú rozšafní plánovači, riaditelia sveta, etatisti majú veľmi silný charakter, zasahovať druhým do životov, pyšne si uzurpovať právo hlasovať o záležitostiach druhých, ale keď sa jedná o vyvražďovanie nenarodených detí tak „hlasujú“ za superslobodomyseľnosť.
Práve opačný by sa mal rozsudok vyniesť, etatistické zákony sú vnútené, nepriame, ak ich švajčiarska lúza schvaľuje, alebo čiastočne upravuje, tým vydáva najhlbšie svedectvo o sebe. Lepšie je nepoznať „názory“ lúzy, nie že ich za ne chváliť.

Lidhja # JojaVime40
-
 42% ( 2 people voted )
+
2014-12-08 04:25:31 b2288395
pandáš, vidíš, ten "daňový" úrad je už jeho. skirwený privatizér!
peter # MivuSemu80
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-12-08 06:32:49 c350b50d
Prosím Vás nechajte ho na pokoji---Daňa----aspoň bude sranda!Je mladý, "bojovať" sa mu chce, niečo sa poučí od Hurvínka, dieru do sveta určite neurobí--- závažnú--- a každému je jasné, .... ďalší srandista na scéne!
klopi # KyvoWavo40
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-12-08 08:17:29 58d4289b
A aby bola sranda--hneď zrána....Spomenul som si na pesniču--riekanku.:"My sme smelý vojáci.. šable flinty..." ktorá sa učila pre chlapcov --k pochodovaniu... a čosi také mi pripomínajú ..aj istí bývali "tescový" minister, či tento.".Daňuško.." a rebelanti --pouličný..so samostatnými ...straníčkami ..1,5%nými...Ale nikto nesmie silno dupnúť, lebo sa raz-dva zľaknú a uletia---tie vrabce z riekanky!
Klopi # KafuKygu89
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-12-08 08:39:27 58d4289b
Nuz,vysvetlit fesakovi,ze na to aby mohol robit politiku,musel by vlastnit FED,asi nema vyznam.

harry # PahoLenu00
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-12-08 09:53:39 b229c028
</del> tato diskusia svadci o tom, ze trollovia na Slovensku este nevymreli...

mirec213 # QoleVule29
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-12-18 19:52:05 3ea9b40b

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
šesť   sed
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?
Nesmyslné ukazatele rozdílu v příjmech

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Raketa, která je skutečně na baterky


 Raketa, která je skutečně na baterky
Asi každý fanoušek kosmonautiky zná nějakou ne příliš úspěšnou raketu, o které by byl schopný říct, že je „na baterky“. Ovšem nyní na trh přichází nový nosič, který se ...
Vědci našli sekvenci, která z opičího mozku dělá lidský
Kresťanstvo je zvrátený kult krvi. Zneužili na to Ježiša
OČITÝ SVĚDEK (IMIGRANTSKÉ) INVAZE

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0368 s
handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles