Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Čo stojí za úpadkom Slovenska


Čo stojí za úpadkom Slovenska

Fiškálne pokladnice, Bločková lotéria, krátenie daní, vysoká nezamestnanosť, neustále prázdna štátna pokladnica....

 

Na Slovensku je jediný problém, z čoho pochádza to všetko svinstvo, ktoré s daňami a zamestnanosťou u nás tak úzko súvisí:  A to, že kvôli hŕstke nenažrancov "podnikateľov" STAREJ GENERÁCIE, ktorá od 89-ho sústavne okrádala či stále okráda, zotročuje ľudí a podpláca politikov, sa na Slovensku žiaľ vytvoril NESPRÁVNY názor že VŠETCI podnikatelia sú takí istí.
Pravda však je, že väčšina POCTIVÝCH podnikateľov, živnostníkov sa sami a na vlastné náklady, bez dovolenky, či maródky pretĺkajú z mesiaca na mesiac, pretože sú poctiví a poslušne odvádzajú dane a odvody tak ako im to štát nariadil. Ten im berie toľko, že na živobytie im neostane ani polovica z toho čo zarobia! Zvlášť posledných pár krízových rokov, kedy kúpna sila výrazne poklesla. Tu sa dostávame k nášmu problému.
Teraz sú tu celkom dve varianty:
 1. Zatvoriť prevádzku, zrušiť živnosť a ísť na úrad práce pretože zamestnať sa na väčšine územia Slovenska je takmer nemožné; 
 2. Zatajiť časť príjmu aby neodvádzali štátu toľko.
Štát a hlavne socialisti ako Ficov SMER je výrazne proti podnikateľský, pretože šikovne VYUŽÍVA práve nesprávny názor ľudí, že všetci podnikatelia sú boháči a žijú si nad pomery, kvôli "podnikateľom" STAREJ GENERÁCIE ako som to už spomínal na začiatku. Preto vláda pod touto zámienkou akejsi "OCHRANY" občanov pred tými "zlými" podnikateľmi nenápadne rozkráda naše spoločné peniaze zo štátnej pokladnice. Vymýšľa si rôzne "potrebné kroky" aby sa zabránilo daňovým únikom a podvodom.
Málokto si ale uvedomí, že daňové úniky sa robia práve kvôli NEÚMERNE VYSOKEJ DAŇOVEJ, ODVODOVEJ A BYROKRATICKEJ ZÁŤAŽI. Pokiaľ sa ale voliči nechajú ďalej masírovať tým čo sa tu v súčasnosti deje, tak zmenu k lepšiemu žiaľ veľmi nevidím. Zníženie finančnej a byro-záťaže spôsobí, že podnikatelia by prestali skresľovať svoje hospodárske výsledky, pretože by im to už nestálo za tu námahu či riziko z odhalenia a umožnilo im to fungovať ďalej, či dokonca zamestnať človeka, aby si aj on sám mohol oddýchnuť na dovolenke, či ísť na maródku keď ochorie. Tak zaplatí každí podnikateľ po menej, čo v konečnom dôsledku bude viac ako keď dnes nezaplatí každí povedzme že tretí nič.
Nie som ani ľavičiar, ani pravičiar ani modrý, či červený či neviem aký... jednoducho viem, že už od 89-ho pretieklo veľa vody, korupcia je v najvyššej politike a bojím sa povedať že je UŽ JE NESKORO. Ale buďme optimisti, nádej na zmenu je vždy. Stačí ak občania otvoria oči a povedia si, že štátny aparát je tu pre nás, nie my pre neho. My platíme z našich astronomicky vysokých daní, ich tendre, platy, limuzíny a drahé byty a oni nás zoderú aj z kože ak za tým vidia ďalší zisk. Problém nieje u podnikateľov, problém je v neschopnej a skorumpovanej politike.

autor:   tiež som podnikateľ, podnikám 8 rokov a sám vidím, že je to z roka na rok ťažšie, čo zákon to komplikácia, či ďalšie zvýšenie nákladov. Pracujem v oblasti, kde sa osobne stretávam s podnikateľmi a počujem ich názory. Je nezmysel si myslieť, že si všetci podnikatelia žijú nad pomery. Pokiaľ sa aj niekomu lepšie darí a zamestnáva ľudí, tak je za tým kus tvrdej práce na úkor svojej rodiny, či vlastného zdravia. Samozrejme sú aj takí čo žijú na úkor svojich zamestnancov a okradli by aj vlastnú matku. To ale nie sú podnikatelia, sú to psychicky chorí ľudia s narušenou osobnosťou, ktorí patria na dve miesta, do väzenia a na psychiatriu. Moderný podnikateľ zveľaďuje svoju firmu a spolu s kolegami-zamestnancami ako tím pracuje na spoločnom úspechu spoločnosti. Ale to "podnikatelia" STAREJ GENERÁCIE nikdy nepochopia.

 

Nižšie je skvelé video z prejavu legendárneho podnikateľa Jána A.Baťu:Author: Ghz # GiweBexo57
Politika2013-09-197
-
 76%  ( 24 people voted )
+
palec hore ... zial je to tak ... mam firmu 9 rokov a je to presne tak ako je v clanku napisane. bez dovolenky, bez PNky, v robote alebo v pohotovosti 24/7/365 ....

juraj # ColoPumy40
-
 62%  ( 3 people voted )
+
2013-09-19 21:05:59 59ada55d
Bata je naozaj aktualny priklad podnikatela. Ked jeho rodine tecie do topanok , lebo jeho smejdove topanky si uz nechcu obuvat ani cernosi do busa tak si spomenul , ze na Slovensku vladnu taki skorumpovani politicki gangstri , ze mozno sa mu spolu s nimi podari nieco ukradnut .

Na zaciatok miliarda EUR ako na postrasenie , aby bolo z coho spustat . Ale aj 500 mil EUR by bolo OK , za 30% proviziu pre politickych gangstrov na ich ucty do Karibiku a 350 mil EUR cistych za nic je vzdy perfektny kseft !

zazoo # FogeSoku56
-
 60%  ( 10 people voted )
+
2013-09-19 21:57:33 bc79b747
Dane a odvody. Zamestnávateľ odvádza asi 37 % z nákladov na mzdu, + 20% daň zo mzdy + z peňazí už zdanených štát v mene ľudu demokraticky prikázal platiť ďalších 20% DPH, daň za pozemky a budovy, daň zo zisku firmy, daň z emisií za otepľovanie, ktoré je vedecky zamietnuté, daň za psa, dedičská daň, ...daň za vodu, daň za vzduch daň za to, že je nám dovolené žiť. Dane vymysleli asi pred sto rokmi v USA. Daň feudála bola 10% z úrody.

Dnešná svetová moc reprezentovaná aj slovenskou politikou pracuje na experimente slobodného človeka. Ideál slobodného človeka je človek čo nekonzumuje, nebýva, nepracuje, neprodukuje CO2, ani iné exkrementy, nemnoží sa, najlepšie je keď sa vôbec nenarodí. Vážení páni politici, bankári, podnikatelia, sociálni paraziti, hodnoty tvorí pracujúci človek, zdrojom energie pre ovládnutie strojov a spracovanie materiálu na výrobok je pracujúci človek. Pracujúci človek je pre parazita ako batéria, zdroj energie, opotrebuje sa, vybije sa, vymeníme človeka. Ale len do času, kým sa budú rodiť nové batérie schopné energiu dať. Dnes sa rýchlejšie množia batérie, ktoré nevedia a nechcú pracovať a majú plnú sociálnu podporu, sú te geneticky pokazené batérie, lebo tak ako parazit, energiu len spotrebúvajú, nevedia ju vydať na zmysluplnú tvorivú prácu.

Vážení sociálni paraziti, kto bude pre vás tvoriť hodnoty, kto vás bude živiť za niekoľko rokov? Naštartovali ste zánik ďalšej civilizácie, ktorú ste nebudovali, len ste ju použili. Nezabudnite si svoje miliardy zobrať do hrobu, do neba, do pekla, prispejete tak k lepšej spoločnosti na Zemi.

Definitiva # MunoLyhi27
-
 83%  ( 19 people voted )
+
2013-09-20 06:42:49 57f4ca0a
úžernícky ekonomický systém vyústil do stavu, keď pracujúci nestíhajú živiť toľko naničhodných úžerníkov a podvodníkov v navoňaných oblekoch. To je celé.
marsal Zukov # DigiHaqu14
-
 67%  ( 8 people voted )
+
2013-09-20 08:17:33 4e6207be
Za úpadkom Slovenska podla mna stoja tí stánkari a dedinský predavači, čo nevydávajú bločky.. :))
sines # NowyXali46
-
 58%  ( 2 people voted )
+
2013-09-20 08:50:17 4e63cd88
loading...
..tí zmrdi, čo sa tu pri korytách striedajú už vyše 20 rokov (realista by možno povedal, že 60 rokov, lebo veď bolševik a jeho mentálne zdegenerovaný odkaz má stále svojich zástupcov, ktorí o nás rozhodujú)...teda tí asi nikdy nepochopia, čo je to živiť sa vlastnými rukami, príp. hlavou...
Oni vedia len parazitovať, meniť názory a postoje (navonok), aby z toho "niečo" vyťažili, ale vo vnúti
ostanú vždy len úbohí duševní mrzáci bez skutočných princípov a hodnôt... Ich vláda ale pomaly končí, systém, ktorí pomáhali budovať a z ktorého profitujú sa rúca.... a Pravda nakoniec zvíťazí :)

Johny # JynaVaso24
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2013-09-20 18:35:00 c35b0535

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
štyri   tri
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


  Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


  Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Daň zo Slnka je už na svete


Daň zo Slnka je už na svete
„Za chvíľu nám zdania aj Slnko a vzduch!“, povzdychne si nejeden z nás pri sledovaní správ o čoraz inovatívnejších daniach, ktoré zavádzajú nielen slovenské vlády.
Dvojí ceny. Co máte proti diskriminaci?
Pět účinných přírodních antibiotik bez nutnosti předpisu
Dokážu to aj delfíny

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0424 s
handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage