Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Čo spája kráľa, športovca a sudcu


Čo spája kráľa, športovca a sudcu
Ja už podnikať na Slovensku nebudem, pretože idem do politiky. Mám ponuku stať sa členom jednej politickej strany, ktorá je súčasťou parlamentu, ktorá ocenila a oceňuje moju rivalitu o boj o spravodlivosť v tomto krásnom demokratickom štáte – SLOVENSKO.

 

Nie celkom učesaný autor tohto štylisticky nie celkom učesaného vyjadrenia si je pravdepodobne veľmi dobre vedomý, že by nebol prvým štátnym predstaviteľom v našich dejinách, ktorý si pred nastúpením do ústavnej funkcie posedel v base.

Verejnú mienku rozčerila informácia, že Najvyšší súd zrušil predošlý rozsudok Špecializovaného trestného súdu, ktorý poslal Mikuláša Varehu do väzenia na jedenásť rokov za skrátenie a neodvedenie dane a poistného.

Ďalší výrok iného súdneho senátu zburcoval aspoň virtuálne už desaťtisíce rozhorčených ľudí, ktorí v prípade mladého hokejistu požadujú zmiernenie trestu 8 rokov natvrdo za kopnutie policajtky.

No a do tretice, neprehliadnuteľné odškodnenie súkromnej osoby Štefana Harabína (v tom čase štátneho ministra) štátnou Generálnou prokuratúrou, ktorej vtedajší šéf Trnka povedal niečo, čo evidentne povedať nemal, lebo to doteraz nebolo písomne potvrdené. Odškodné 150.000€ plus ďalších 8.880€ za trovyodklepol na druhý krát zmodifikovaný senát krajského súdu.

Poďme pekne odzadu. Štefan Harabín, ktorý ešte na jar tvrdil, že s negatívnym vnímaním justície vo verejnosti nemá spoločné ani "promile percenta", by musel dnes svoje počty, aj na základe prebiehajúcej petície s tisícmi podpisov, dosť výrazne upraviť. Táto postavička určite nie je najobľúbenejšou v republike a ďalšie a ďalšie vyhraté súdne spory s mastným odškodným len prilievajú olej do ohňa.

Využitie 158.800 € z našich daní by si zaiste každý z nás vedel predstaviť zmysluplnejšie. Navyše, ak platí, že prijaté náhrady nemajetkovej ujmy sa nezdaňujú, dá sa logicky oponovať medzi ľudom trúsiacim sa názorom, že celá táto kauza mohla byť aj vopred zinscenovaná a že nie je vylúčená tichá dohoda medzi Trnkom a Harabínom, že Trnka ako generálny prokurátor vyhlási, čo vyhlásil a následne Harabín obviní nie jeho osobu, ale rovno Generálnu prokuratúru za poškodenie dobrého mena svojej súkromnej osoby? Že síce potrvá, kým tie peniaze vytrieska, ale nakoniec to bude pre oboch celkom dobré vreckové?

To František Koleno je iný prípad. Vieme o tom svoje. Ožratý sú aj pánko sprostý. A ak niekto niekoho úmyselne zraní, nemalo by byť ospravedlnením, že je nádejný športovec, ani že bol práve pod obraz. Za chyby sa platí. Len je otázne, či takáto doba basy niekomu prospeje, prípadne ho vychová alebo iného odstraší. Nech je ako chce, za túto jeho chybu budeme platiť tak, ako aj za chyby mnohých iných, zase len my.

Povedzme, že sa ministerstvu spravodlivosti podarilo dosiahnuť svoj cieľ zníženia ročných nákladov na jedného väzňa v roku 2013 oproti roku 2012 z 11.600€ na 11.295€. František Koleno nás teda môže pri odsedení si celého trestu stáť vyše 90.000€. Ak ho za dobré správanie v polovici prepustia, tak 45.000€. Neviem, či a aké vysoké bolestné má zaplatiť zranenej policajtke. Alebo bude dotyčná odškodnená len za pracovný úraz, hádajte z akých peňazí? Ak by jej mal Koleno za koleno dať dajme tomu sumu vo výške ceny dvojročného pobytu v štátnom zariadení namiesto štyroch rokov reálneho väzenia plus všetky náklady na jej liečbu preplatiť štátu, spokojná mohla byť nie len ona, ale mladík by si to navždy zapamätal a ešte by sme aj ušetrili.

Hoci sa v prípade uznania námietok Mikuláša Varehu priam vnucuje obvinenie zharabinizovaného Najvyššieho súdu z korupcie, či iných nekalých praktík, je možné aj to, že vo veci rozhodol tak ako rozhodol preto, lebo na základe doložených faktov a pri rešpektovaní zákona inak rozhodnúť nemohol.

Kráľ Zemplína nechal zverejniť svoj príbeh. Od začiatkov svojho podnikania, cez – podľa seba – úspešnú snahu riešiť vo veľkom nezamestnanosť v kríze a dokonca aj rómsku otázku na Východe, šikanovanie daňovým úradom, vyhraté súdne spory až po samotný nespravodlivý proces, ktorý je teraz znovu stredobodom pozornosti a dokonca aj svoju ponuku na zabezpečenie dokonalého výberu DPH nielen na Slovensku ale v celej Európe.

Len v pätnástich zverejnených súdnych pojednávaniach proti daňovému úradu, ktoré vyhral, vysúdil náhradu trov konania v celkovej výške 15.140€. Doteraz presedel ďalších 30.000€. A to ešte stále nie je právoplatne odsúdený a v našom súdnictve vôbec nevyznieva ako absurdita možnosť, že bude nakoniec oslobodený a sám vysúdi od štátu odškodné v zatiaľ neznámej výške. Čerešničkou na torte môže byť jeho závratná politická kariéra.

Súhrnná suma, ktorá by nám mala byť vytiahnutá z vrecka len v prípadoch spomenutých v tomto článku, (ak rátam, že Koleno si odsedí polovicu trestu), činí cca 249.000€ a ďalšie budúce státisíce už smrdia. A to nevravím o prehlbujúcej sa istote (možno to je jedna z tých sľubovaných), že spravodlivosť je u nás normálne takmer nedosiahnuteľná.

Mnohí sme za okliešťovanie štátu s tým, že justícia a jej nezávislosť zostane naďalej štátom garantovaná. V jej súčasnom stave s neustále sa valiacimi informáciami o podivuhodnostiach a absurdnostiach, ktoré sa dejú v nej a vo vysokých štátnych inštitúciách a funkciách, sú argumenty pre podloženie tohto názoru stále viac odkopávané. Naša "nezávislá a fungujúca justícia" sa javí byť zrkadlovým obrazom nášho "fungujúceho a prosperujúceho právneho štátu".

Alebo sme svedkami historickej chvíle, keď musíme skloniť naše proti a menejštátne hlavy a uznať, že štát naozaj dokáže zabezpečiť prosperitu jednotlivca? Zatiaľ síce len jedného, ale veď niekde sa začať musí.


zdroj: http://www.menejstatu.sk/co-spaja-krala- sportovca-a-sudcu/Author: Jana Kovacova # GikaCihy65
Slovensko2013-11-2013
-
 70% ( 17 people voted )
+
:)

No, wspravodlivosť je v tomto štáte nedosiahnuteľná preto, lebo tá nie je prioritou ani cieľom. Vôbec nejde o spravodlivosť z morálneho hľadiska, ide o dodržiavanie zákonov a ich výklad. Zodpovednosť a spravodlivosť nahradila agenda pRÁV jednotlivca, skupiny, hnutia ....

Niekedy je nádherne vidieť že nič nemá tak ďaleko od spravodlivosti ako právo. Len nedávno museli pustiť významného mafiána lebo zas nejaký sudca nestihol podať v podateľni papiere kolegovi, ktorý sídli v tej istej budove. No tak sa pýtam že načo je nám totok a čo kua s tým urobíme ....

smartang # BohuPyki56
-
 67% ( 5 people voted )
+
2013-11-20 14:09:52 d90c3016
a zákon,ktorý schválil Uhliarik,nemohla zmeniť nová ministerka zdravotníctva ,hoci ešte nenadobudol platnosť.Tiež sa pýtam.Tak som sa tešila,že Uhliarik odchádza ,no po pád dňoch úradovania novej ministerky zdravotníctva ,som pochopila,že sa nič nezmení.Tiež sa pýtam.Lenže kto ná,m odpovie ,keď oni toto nečítajú.?Koľko by sa našlo otázok.

Jambo # CapuSuxo47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-20 15:05:39 5b7f3f17
Súdnictvo, ale nie len u nás, je v ťažkom svrabe. Avšak tí nenažratí zmrdi v talároch, ktorí za nemalé peňáze
dennodenne znásilňujú spravodlivosť a smejú sa nám do očí, to raz budú trpko ľutovať. Veru, božie mlyny
melú pomaly, ale isto a táto zgerba darmožráčov (česť výnimkám) má toho navarené na solídny zápek...a tak
aj skončia. Vôbec nemusíme ľutovať týchto duševných mrzákov, ktorí si vytvorili štát v štáte, skrývajúc svoju osobnú zodpovednosť za falošnú kolegialitu... večné zákony im to spočítajú !
Uvedomme si však jedno, prehnitý je celý systém a náš "spravodlivý" Ficoid so svojou bolševickou tlupou
je posledný, čo by mal záujem na tom niečo menit. Veď keby tak veľmi chcel pomôcť Slovensku, ako to
prezentuje v každej druhej vete, už dávno mohol vyrezať ten vyhnisaný vred Š.H. na čele nášho súdnictva
a prelomiť jeho neobmedzenú moc ústavným zákonom. Myslím, že tých pár hlasov v opozícii by nemal
problém nájsť. Od bolševikov, ale zásedné reformy tohoto prehnitého systému netreba očakávať, radšej budeme platiť veď to nejde z ich vrecák.


Johny # JynaVaso24
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-20 18:39:37 c35b0ede
dnes cerstvy priklad chlopi. Sudca najvyssieho sudu /pisem oddnes s malym n/ je podozrivy z brania uplatku. Kolegovia ho vsak podrzali a nezbavili ho imunity. Takze je bezuhonny, nadalej zastava jeden z najprestiznejsich postov v SR. To je ta spravoslivost o ktorej tu spitame. Ci pravo? Pravo koho?
Svet, je v tazkom pruseri. Chvala tym, co si to uvedomuju a chcu s tym nieco robit. A to moze kazdy jeden z nas. Svojimi postojmi, myslenim a konanim. V beznom, kazdodennom zivote ... Kto sa prida a zacne zit tak, ako je to dotojne a spravne? Kludne toto berte ako verejnu vyzvu. Je cas.

Jdu blejt velebnosti ...

smartang # NixuMene24
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-20 20:09:40 5f66386b
Niektori z nas to uz robia, smartangu :). Nist sa ty neboj dojde na psa mraz.
one # KeneGydu10
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-11-20 20:14:08 6d3c4a56
Hóóór sa sveta gójovia, ....

Slovienom a Slovanom zdar!

jan # PukiKyri51
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-20 20:59:31 4e630936
loading...
nower nemas pravdu. kompromisy sa musia robit stale. inak by sme nevysli spolu. v kazdej socialnej strukture, ci uz je to rodina, spolok kamosov alebo politika sa musia kompromisy robit. zena chce vymalovat obyvacku na hnedo a v kuchyni chce dlazbu a nechce na dvore maringotku. muz hovori, ze obyvacku chce na zeleno, v kuchyni chce koberec a na dvore velku maringotku. typicky kompromis vyzera tak, ze zena dostane interier a muz si tam da maringotku a tvari sa ze ho mrzi ta kuchyna a obyvacka ale zas ne moc dlho lebo to neprospieva sexu :D.
Alebo kamosi idu do mesta na pivo a dvaja chcu hrat stolny fotbal v machnaci, jeden by rad grilovane kridelka v alfe a traja chcu ist za babami. vsetkych spaja kamaratstvo a chut na pivo, takze nakoniec zaparkuju niekde v centre, v umelke trebars, tam je tusim secko ked sa to nacasuje. kompromis.
V politike to iste, to netreba komentovat.
Takze kompromisy su okej. Dolezita je motivacia, ci sa robia pre ludi alebo proti ludom. A u nas sa kompromisy v politike robia tak, ze su v prospech vzdy len malej skupiny ludi a TO ma sere.

one # KeneGydu10
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-21 05:38:49 6d3c4a56
nower, ty budes mlade ucho nejake asi ze? kolko mas rokov?
one # KeneGydu10
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-21 06:44:35 6d3c4a56
Pánovi Harabinovi to vysúdené odškodné prajem. Jedho úprimná snaha o očistu súdnictva a vykydanie hnoja po kádeháckych smradoch je pozoruhodná a prináša úspechy. Preto musí mať zákonite neprajníkov. Ešte by mal požiadať o odškodné aj pán Lexa za politickú perzekúciu. Len hlupák by mu to závidel.
Pandemonium # DaruJete36
-
 54% ( 3 people voted )
+
2013-11-21 06:56:01 d4254112
Hlavne Meciarovi by mali nieco priklepnut, mozno sa mu uz nakradnute mina. Dlho som o nom nepocul...
Ach ja naivka, :D ved on ma urcite nakradnute aspon na 5 zivotov dopredu...

one # KeneGydu10
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-21 07:11:13 6d3c4a56


Posadila by som ***H*a*r*a*b*i*n*o*v*u ri***ť verejne rovno na D*E*R*E*Š to si všetci zlodeji našich mozoľov zaslúžia a je jedno či sú dúhoví, bravčoví, skazené je vždy skazené a nikdy z toho úžitok nebude.

ukulele # FogyLoqy46
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-21 12:07:45 57f4de4a


Mimochodom, """"očistu"""" špinou nikto nespraví.

Je to presne tak ako keď otrokár okradne otroka a obviní zlodeja, že mu niečo ukradol.

****NUŽ*****DÁ*****SA*****UKRADNÚŤ*****UKRADNU
TÉ***** ?!?!??!!??!!


ukulele # FogyLoqy46
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-21 12:15:04 57f4de4a
one..a ty mas kolko rokov chlapce ?
lower # PovuRade13
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-21 19:17:22 c6a1cb5c

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
štyri   deväť
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

TEPCO zaznamenalo rekordně vysokou radiaci v druhém reaktoru Fukušimy


											TEPCO zaznamenalo rekordně vysokou radiaci v druhém reaktoru Fukušimy
TEPCO naměřilo rekordní stupeň radioaktivního záření, celých 1.9 miliónů Bq na 1 litr vody. Jedná se o záření beta, vycházející z radioaktivních substancí v druhém reaktoru. ...
Kapitalizmus- pásomnica ktorá umiera zároveň so svojim hostiteľom?
Michelle Obama: Běloši jsou tím, co je špatného s Amerikou
Ve starověku obývali celou Evropu Rusové (Slované)

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0344 s
good positive news inspirational stories articles | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made