Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Chorú francúzsku spoločnosť bombardovanie Sýrie nevylieči


Chorú francúzsku spoločnosť bombardovanie Sýrie nevylieči

Neprestávam žasnúť na tým, koľko energie dávajú slovenské neomarxistické médiá do snahy presvedčiť občanov Slovenska, že sú významne horší, ako občania zo západnej Európy.

Beštiálne piatkové besnenie v Paríži nám prezentujú ako akt medzinárodného terorizmu. Akoby na Paríž zaútočili externé sily, voči ktorým je kdesi na druhej strane sveta potrebné zasiahnuť a neodkladne ich zničiť. Krutá pravda je však taká, že až na jedného sú ostatní teroristi občanmi Francúzska, alebo Belgicka. V týchto krajinách sa narodili a vyrastali.

A nebolo tomu inak ani pri mnohých predchádzajúcich útokoch a nielen vo Francúzsku. Nalejme si čistého vína: Krajiny západnej Európy majú dosť vážny problém s istou skupinou svojich vlastných občanov. Ktorí sú schopní použiť voči svojej krajine, voči svojim spoluobčanom brutálny teror, ktorý by sme my všetci radšej pripísali nejakej vzdialenej externej sile.

Nechcem teraz rozoberať historické súvislosti, ktoré sú zrejme na počiatku dnešných problémov. Nemá ani zmysel teraz hľadať vinníkov kdesi dávno v minulosti. Čo však určite zmysel má a čo je dnes priam nevyhnutné, je prestať si zatvárať oči pred realitou. Bez priznania si aspoň skutkového stavu (bez ohľadu na to, kto ho spôsobil) je nemožné nájsť nejaké zmysluplné riešenie. Bez priznania farby nie je možné ani len zmysluplne reagovať.

Po piatkových útokoch bol vo Francúzsku vyhlásený výnimočný stav, ktorý dovoľuje bezpečnostným zložkám vykonať úkony, ktoré by inak neboli možné. A tak sme svedkami masívnych razií po celej krajine, zameraných proti osobám a skupinám, ktoré príslušným zložkám zjavne boli známe už dávno. Policajné zložky dokoca otvorene priznávajú, že nie všetky razie súvisia s piatkovým terorom. Jednoducho a celkom logicky využívajú vzniknutú situáciu k tomu, čo z bezpečnostného hľadiska bolo potrebné urobiť už dávno, ale z právneho hľadiska to možné nebolo.

Nie, nevyzývam teraz k posilneniu policajného štátu. Nevyzývam k obmedzeniu občianskych slobôd a demokratického poriadku. Len by sme už konečne mali jasne a dôrazne odmietnuť tie kýble špiny, ktoré na nás vylievajú príslušníci neomarxistických elít, ktorým ide hlavne o ich umelo samo-vytvorené postavenie morálnych autorít.

Nie je nič zlé na tom, ozvať sa voči návrhom riešení, ktoré sa nám snaží niekto vnútiť pod rôznymi falošnými zámienkami. Snažiac sa hlavne zakryť svoje vlastné problémy, ktorých existenciu pre chorobu politickej korektnosti nemôže ani len priznať. Nie je nič zlé na tom, že sa bránime voči tomu, aby sme boli donútení zopakovať tie chyby, ktoré kedysi veľmi dávno spravili naši starší európski partneri.

Úplne najhoršie, čo sa nám môže stať je to, že vyprázdnime priestor racionálnej (aj keď politicky nekorektnej) argumentácie a odovzdáme ho skutočným extrémistom a populistickým mocibažným skupinám, ktoré tým dostanú do rúk zbrane, ktoré by sme mali používať my proti nim.

Ak si niekto dovolil povedať, že masívna a nekontrolovateľná migrácia predstavuje významené bezpečnostné riziko, bol okamžite označený na nehumánneho xenofóba. Pričom človek skutočne nemusí byť bezpečnostný expert, aby prišiel k racionálnemu záveru, že to jednoducho bezpečnostný problém bol od samotného začiatku.

Každý, či už jednotlivec, alebo aj krajina si háji v prvom rade svoje vlastné záujmy. Nedajme sa oklamať, že Francúzi, Nemci, Angličania .... nemajú svoje vlastné problémy. Ktoré by ich domáca politická reprezentácia veľmi rada prehodila na plecia tých xenofóbmych Maďarov, Slovákov, Čechov ....

Posledný odkaz smerujem našim samozvaným humanistickým elitám: Ak máte potrebu to natrieť nejakému extrémistovi, odporúčam pani Le Pen. Ak bude najbližšie vykríkať, že je potrebné zavrieť hranice, prečo jej neodpovedať úplne na rovinu a priamo: že ak teda inak nedá, že jej s tým ostnatým drôtom na francúzsko belgickej hranici prídeme pomôcť.Author: Tibor Pospisil # HemyXuho27
Európa2015-11-189
-
 64% ( 4 people voted )
+
Protiotázka: A tú Ruskú áno ?
FcKensie # HegaNojy80
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-11-18 13:11:25 59ad0b0a
FCKensie - ano, Rusom to pomoze pretoze si nenapustili miliony muhamedanov na svoje uzemie a tych co tam mali vyhladili. Vojnou ktora nas pre par extremistov sediacich v EU instituciach, darmozracov cicajucich nase dane, zarabajucich neskutocne prachy a odtrhnutych od reality bude tiez nevyhnutne cakat. Aj keby len 1 % tych akoze utecencov (bohatsich nez mi) boli teroristi tak to co sme videli v parizi sa bude odohravat aspon raz tyzdenne.
Nabuduce ale zorganizuju nieco vacsie nez len takuto malu sou. Maju dobru motivaciu ked im tam nato donieslo demokraciu a vybombardovalo cele mesta a povrazdilo miliony ludi.
EU ako pokus kompletne zlihalo, teraz uz pojde o zivot.

MM # SidaSafa91
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-11-18 14:02:53 d94b4912
Pospisil presne tak" metal v noir salon cion ..."

aktivista 1 # GeniFyto65
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-11-18 17:08:04 c3a0b62c
Pre fckenzie rok ...1980 ...Venecia všade ruskí turisti teba som tam nevidel protiotazka...

aktivista 1 # GeniFyto65
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-11-18 17:15:19 c3a0b62c
Pre fcknzie Venecia chrám sv.Marka od vchodu sa po kolenách plazili celé zájazdy mladých z Francúzka...

aktivista 1 # GeniFyto65
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-11-18 17:20:46 c3a0b62c
"Franckom " chybuje osonosť typu..CH. De Gaulle .. Urobil sa poriadok s Nemcami, Alžírčanmi ..aaa :Dal priestor aj demokratom , aj socialistom --dokonca komunistom, národovcom typu Le Pén, A pritom nenechal si ani od UK, ani USA , ani D, niečo " NARIAĎOVAŤ".Tam ..tí ..Šarkózi ..a p.len draždia ..svojím Židovstvom... a Hollander...nevie čo chce ..hlavne dobre...bez pričinenia sa --osobného...Pobehuje s " Anjelikom" Nemeckým po Európe a "RIEŚI " čosi čo USA má už v riešení ROZOHRATÉ..dávnejšie... A pre poriadok tých viacero...Azerbajžan, Taďžigistán, Turkistán aa a sú plné aj Rusov , a za tie roky spolužitia sa chápu ..ako monoteisti ale aj ako ateisti. A teraz sa na to prišlo -- že treba riešiť ... arabsko--muslimsko-náboženské rozdielnosti..Aj s Ruskými skúsenosťami ...To je totiž KAPITÁL znalostný...
Klopi # KafuKygu89
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-11-18 18:41:21 58d4289b
loading...
V r.1968 boli zimné olympijské hry vo francúzkom Grenoble. Vytavali tam celú olympijskú dedinu. Následne v 70. rokoch Francúsko podporovalo a otváralo sa prílivu obyvateľov zo svojich kolonionálnych dŕžav a to hlavne moslimského vyznania. Obsadzovali hlavne menenej atraktívne práce ktoré nechceli lokálni Francúzi robiť. Pred rokmi som strávil nejaké rokmi som strávil opäť nejaký čas v rovnakom meste. Z olympijskej dediny je moslimské getho. Týždenne v meste vybuchovali autá, bolo cítiť napätie medzi Francúzmi a francuzskimi moslimami. Oni sa ale cítili ako Francúzi, často to boli už potomkovia prisťahovalcov. Oproti ním typický Francúzi, ktorí im často hovorili povýšene ako im berú pracovné miesta, alebo len žijú na dávkach z daní. Potvrdil mi to jeden kolega moslim, že voči nim vzniká nevraživosť a vytesnovanie zo spolocnosti , tým pocit ohrozenia rodu a samozrejme sociálne napätie. Výbuchy áut v meste boli pre mňa len predzvesťou, mnoych nepokojov. Ani zbonbardovanie IS túto vec vo FR nevyrieši. Paralela dnes. Dnešný dosťahovalci do EU podobne ako v r. 1968 budú len predzvesťou nepokojov možno o 40 rokov.

xx # KujoHoca90
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-11-18 18:57:31 4e62137b
https://666info.wordpress.com/2009/01/22/velky-izr
ael-a-konecne-reseni-arabske-otazky/

Rok 2009

milan # PesyMihy72
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-11-18 19:57:58 57f4fff1
MM


Ehm, asi si ich idealizuješ. Nepúšťali... To ani nemuseli, veď Rusko do čias Ivana Hrozného siahalo iba po Ural, a z čias kolonizácie Sibíri, Kaukazu, Krymu im tam toho ostalo dosť. A že vyhladili ? Jak pozerám, tak pozerám, zďaleka nestihli všetko. A nie som si istý, či ich napr. také Čečensko nezačne časom opäť mrzieť, veď je známe, že ani miestodržiteľ Kadyrov sa tam neteší ktovieakej popularite, a asi ani povojnové darčekové mešity nie sú tým pravým „výkupným“.


aktivista 1


Neviem, na čo narážaš. V 1980 som nebol v Benátkach.

FcKensie # HegaNojy80
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-11-22 22:12:25 59ad0b0a

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
š   j
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Cesta do pekel vydlážděná evropskými dotacemi


Cesta do pekel vydlážděná evropskými dotacemi
„Došlo k zvrácení zákona! A policejní moc státu byla zvrácena společně s ním! Zákon, pravím, se nejen odvrátil od svého patřičného cíle, ale začal sledovat cíl zcela opačn...
Ženy, muži, Chmelár, porno a nerovné odmeny
Neurolog varuje před chorobami způsobenými toxiny z chemtrails
Regulovanie profesií naprieč Európou

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0269 s
good positive news inspirational stories articles | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage