Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Celkový trend ukazuje jasné ochlazování: Rok 2013 byl v Německu druhý nejchladnější za přinejmenším 17 let							
				Celkový trend ukazuje jasné ochlazování: Rok 2013 byl v Německu druhý nejchladnější za přinejmenším 17 let
Josef Kowatsch z Evropského institutu pro klima a energii (EIKE) vydal tiskové prohlášení informující, že v Německu nedošlo za 17 let k vzestupu teplot.

Zvláště v Německu se v posledních 20 letech lidem říkalo, aby se děsili ještě hrozivějších nebezpečí z narůstající klimatické změny. Samozvaní „klimatičtí experti“ od pojišťoven a tučně placení klimatičtí učenci se předháněli jeden s druhým, aby nám rok za rokem předkládali ty nejhroznější předpovědi. Města a obce dostaly instrukce, aby bojovaly s už započatým a údajně se zhoršujícím oteplováním klimatu, že jinak je tu hrozba klimatického kolapsu, který se ukáže v blízké budoucnosti.

„Bojujte s klimatickou změnou!“ je motem používaným ještě dnes, jako kdyby byla celá země ve válečném stavu. A nepřítel: člověkem udělaný CO2.

I když koncentrace CO2 rostou, střední roční teplota v Německu klesá. Původně bylo ohlášeno oteplování o 0,4°C za desetiletí. Místo toho bylo ve skutečnosti pozorováno ochlazení o více než 0,2°C za desetiletí! Graf od J. Kowatsche, data z Německé meteorologické služby (DWD).

Realita je však velice odlišná. Ač byl prosinec 2013 velice mírný, celoroční teploty roku 2013 byly jen 8,7°C, je tedy druhým nejchladnějším za 17 let. V přírodě, když se podíváte na teploty, tak tu nábožensky opakovaně kázanou víru v silně oteplující skleníkový efekt jako důsledek člověkem vytvořeného CO2 nikde v dohledu nespatříte.

Skutečností ale je: Hodnoty CO2 rostou, leč teploty v Německu už 16 let padají a klesající trend trvá už 17 let.

P. Gosselin

Překlad: Miroslav Pavlíček

Zdroj: notrickszone.comAuthor: ac24 # HaqeVimo24
Svet2013-12-316
-
 50%  ( 2 people voted )
+
Na začiatku roka bola síce studená zima, ale leto prišlo skoro a bolo horúce. Jeseň bola taktiež celkom teplá a terajšia zima je zatiaľ veľmi mierna.
chladomor # JuqoFasi08
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2013-12-31 12:31:51 9ec3c791
A ešte si spomínam, že na začiatku roka sa predpovedalo najchladnejšie leto za posledných 200 (či 40?) rokov a nakoniec patrilo k tým teplejším.
chladomor # JuqoFasi08
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2013-12-31 12:33:28 9ec3c791
takže zo 4 miliárd rokov čo táto planéta existuje (alebo prinajmenej tých 10 000, čo sa nanej naposledy ustálila klíma) sa nám teraz pritrafil najchladnejší rok za posledných dlhočizných 17 rokov ....kto ma prebalí? :P
Dolan dick # VohyPigy79
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2013-12-31 13:03:00 58d4281c
Počasie človek svojim normálnym životom prakticky neovplyvňuje, to je záver vedcov. Ľudská nenormálnosť v podobe vojenského výskumu, chemtrails a HAARP počasie významne ovplyvňuje. Robte si čiarky, že koľko dní v roku bola modrá obloha a koľko dní bola mliečno biela hmlovina, ktorá neprepustí slnko na povrch Zeme. Chemtrails mliečne hmloviny v noci zadržujú teplo /akoby pod mrakom/, cez deň tienia slnko a bránia ohrevu povrchu zeme. Pri nedostatku slnka rastliny menej asimilujú, sú slabšie úrody a v produktoch je menej živín. Jednoznačne chemtrails ovplyvňuje extrémy v počasí, dlhodobé suchá a silné dažde. Niekoľkoročné sucho môže spôsobiť hladomor. Poviete niečo nesprávne a zomriete hladom, bez vojny. Niekedy lietadlá ani nelietajú, len sa nad územie prisunú chemtrails pásy a hmloviny, ktoré sú výrazne odlíšiteľné od prírodnej oblačnosti a sú nad prírodnou oblačnosťou.

Atómové bombové pokusy v minulosti narušili magnetický systém zeme a ochranu pred kozmickou radiáciou. Autorstvo ozónovej diery je otvorená otázka.

Ak to zosumarizujete, tak agenda otepľovania aj ozónová diera slúži záujmom vojska, záujmom súkromných finannčých korporácií, ktoré situáciu zneužili ešte aj na odčerpanie peňazí od štátov a podnikateľov napr. cez obchodovanie s emisnými kvótami, znižovanie emisií automobilov a rast nákladov v EÚ. V USA nie! Chemtrails okrem vojenského použitia je biznis tisícročia pre súkromné spoločnosti plné psychopatov.

Chemtrails je vojenskou realitou, ktorá spolu s HAARP významne ovplyvňuje počasie. Metereológovia dostali príkazom nový technický termín, ktorý v doterajších dejinách nemá obdoby. Volá sa Altostratus undulatus, je spôsobený HAARP, niekoľkokrát som ho videl aj v tomto roku a mám foto, volám ho rebrovitá baránkovitá oblačnosť, je v atmosfére lokálna, keď vznikne, tak rýchle mizne. Na internete sú pekné fotografie, zodpovedajú pozorovaniam.

Problém otepľovania a ochladzovania je veľmi zložitý a ľudstvo je tak ako vždy nekonečne klamané, fakty sú utajované. Klamstvo a utajovanie pravdy sú pracovnou metódou anglosaso židovskej civilizácie po stáročia. Naposledy vid. Irak, Srebrenica, Ukrajina. Ak sú morgelony pravdivé, tak boh zaručene neexistuje.

Definitiva # MunoLyhi27
-
 58%  ( 2 people voted )
+
2013-12-31 13:16:20 55ede338
Ak Boh neexistuje tak potom ani definitíva neexistuje


jurosiq # NoneMomo26
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2013-12-31 13:48:28 5b7f361c
ach jaj, skutocne studovat je tazke, ze definitiva? ovela jednoduchsie je uverit rozpravkam lebo su take jednoduche a priamociare :D

Yanath # VepeBeke80
-
 55%  ( 1 people voted )
+
2013-12-31 13:57:12 559f68d2
loading...

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
jeden   št
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


  Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


  Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0218 s
zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles